POTM

POTM May

2. dubna 2017 v 15:51 | Katie*

Když máte blog tak dlouho jako já, je docela obtížné pamatovat si, které fotky jste na POTM už použili a které ne. Jsem si naprosto jistá, že se mi už několikrát stalo, že jsem některé fotky do této ankety použila aspoň dvakrát :D A ten pocit mám i u dnešního POTM. Než se k tomu ale dostaneme - taky se vám zdá neuvěřitelné, jaké je teď venku teplo? Já mám radost, že teď můžu mít zase přes den otevřené okno, je to takový fajn pocit. Ale pořád si vzpomínám na letošní zimu, která byla opravdu chladná a jsem vůči tomu teplu taková podezíravá. Pořád čekám, že se ty mrazy vrátí :D A taky se mi nechce věřit, že už tu máme duben (fyi → můj narozeninový měsíc!). Ten čas fakt letí, až to není hezký. Jinak pokud jde o blog už docela závažně začínám přemýšlet o tom, že bych sem přidala Emily Blunt, kterou já prostě miluju ♥ Ale tahle změna by nastalo asi až v létě a rozhodně bych vás předtím ještě informovala ;) Jaké fotky zvolit na anketu pro dubnový měsíc byl pro mě trochu oříšek, protože Jennifer teď moc nových fotek nemá - a pokud jo, tak jsou to buď candids fotky nebo fotky z kampaně pro Dior. Takže jsem zabrousila trochu do minulosti a vzala jednu fotku z roku 2014 a tři z 2013.

POTM April

2. března 2017 v 16:03 | Katie*

Já říkala, že ten únor uteče jako nic a stejně se divím, že už máme březen! Ten čas letí fakt ukrutně rychle. Za chvíli tu budeme mít zase pekelné vedro a než se nadějeme přijdou Vánoce! :D Já vás jenom tak škádlím. Pokud jde o moji brigádu, tak jsem si to s ní nakonec rozmyslela. Jednak bych musela chodit až na druhý konec města (cesta tam a zpátky by mě dohromady stála další hodinu), pak taky to je úplně mrňavý zverimex, kde se prodávají jen obojky, pelíšky, granule apod. - já myslela, že tam budou i zvířata. No a nakonec jsem si řekla, že bych to měla taková rozházené a byla bych ve stresu se školou. Sice chci odejít, ale to až někdy začátkem května a do té doby si chci plnit svoje povinnosti. Třeba teď jsem si vypisovala teorii na svou prezentaci do Grammar in use. Zabralo mi to v podstatě dva dny (začala jsem v úterý a dneska jsem to dodělala). Navíc teď se mi toho nakupilo trochu moc (musela jsem si sepsat i "to do list"), tak se tu možná nějakou dobu neobjevím. Sice mám pár věcí na přidávání, ale nejsou to žádné čerstvé novinky!
Dnešní článek se ale bude jako již tradičně týkat POTM. Nový obrázek na měsíc březen už můžete vidět v menu - tahle fotka u vás vyhrála o jeden hlas! Pro POTM April jsem se rozhodla vybrat 4 fotky z nějakého staršího photoshootu. Nakonec jsem vybrala 4 různé fotky, kde Jennifer pózuje s nějakou cenou - People's Choice Award, SAG Award, Oscar a Zlatý glób (dobře ta poslední není z photoshootu).

POTM March

2. února 2017 v 12:05 | Katie*

Novinky opět nejsou žádné. Teda jedna by tu byla - Jennifer se opět na své facebookové stránce vyjádřila k Trumpovi. Tentokrát na jeho příkaz pozastavení přijímání imigrantů ze 7 zemí, kde žijí převážně muslimové. V médiích se mluví o tzv. "Muslim Ban". Určitě jste o tom už slyšeli - tomu se prostě nedá vyhnout. Leda by člověk přestal chodit na internet. Já se rozhodla tenhle její komentář sem nepřidávat, protože by to opět znamenalo pustit se do politiky a upřímně - už mě z toho bolí hlava a snažím se těmto zprávám vyhýbat. Ale kdybyste si chtěli přečíst, co Jennifer napsala, tak stačí navštívit facebook - je to hned první příspěvek. Tak to bylo jen tak na vysvětlenou.
Momentálně mi úplně nevadí, že novinky nejsou, protože tu máme nový měsíc a tak tu opět bude hlasování v POTM a Fashion Battle! Nedá mi to a musím se zeptat - taky vám přišlo, že ten leden uběhl hrozně rychle? Skoro jako mrknutím oka. S únorem to bude ještě rychlejší, když je tak krátký. Ale aspoň se nám už blíží předávání Oscarů! Já už se nemůžu dočkat a jsem dost zvědavá, kdo vyhraje! Minulý rok byl takový slabší a letos to bude opět velký souboj - předpokládám, že tomu bude velet "La La Land"! :D Ale to zase odbočuju. Pro dnešní POTM jsem vybrala poslední čtveřici fotek z propagace "Passengers". Tentokrát se jedná o fotky pořízené v Soulu a Pekingu - na dvou je Jennifer sama, na zbylých spolu s Chrisem. V menu už můžete vidět vámi vybranou fotku na měsíc únor. S 13 hlasy u vás vyhrála lehce vánoční společná fotka s Chrisem a Jennifer - ačkoliv já jsem čekala, že vyhraje dvojice Emma + Jennifer :D

POTM February

3. ledna 2017 v 15:48 | Katie*

Zítra mě čeká první pokus zápočtu z fonetiky. Nebudu vám lhát - nijak zvlášť jsem se na to neučila. Teda přečetla jsem si kapitoly z učebnice a nějaké poznámky, ale stejně vím tak 2 % z toho, co máme umět a myslím si, že za 10 minut budu hotová (protože nebudu mít co tam napsat). To je tak, když to člověka nebaví, nudí se u toho a nesoustředí se. Tak si aspoň poslechnu, jak budou ostatní datlovat do klávesnice :D Ale to je vedlejší. Dneska tu pro vás mám slíbenou anketu POTM na měsíc únor. Sice jsem měla na výběr z té kupy nových fotek, ale já se rozhodla pro něco jiného. Takže máte na výběr ze čtyř fotek, na kterých je Jennifer ještě s někým (všechny byly pořízené v roce 2016). Máme tu fotku s Emmou Stone, Jodie Foster, Chrise Prattem a Jamesem McAvoyem. Asi vím, která fotka u vás nakonec zvítězí, ale i tak přeju štěstí při výběru ;)

POTM January

8. prosince 2016 v 15:36 | Katie*

Ani se mi nechce věřit, že už před sebou máme jen pár dnů do konce roku 2016. Taky vám vždycky přijde, že ten rok uteče hrozně rychle? Přijde mi, že ještě včera bylo léto a prázdniny a teď už za pár dní budou Vánoce. Nehledě na to, že si budeme muset zase zvykat, že máme rok 2017 a vše je o rok starší -_- Co se týče Vánoc, tak se přiznám, že na mě letos (a vlastně i v předcházejících letech) už moc ta správná vánoční nálada neleze. Největší vliv na tom má asi počasí. Schválně - pamatuje si tady někdo z vás, kdy byly naposled ty správné bílé Vánoce? Protože já ne. Ale aspoň se zase po roce kouknu na Grinche a Lásku nebeskou ♥ Letos se na tenhle film podívá i můj taťka, který furt brblá, že v televizi pořád opakují ty stejné pohádky a filmy. A on tenhle můj oblíbený film nikdy neviděl! Je na čase to změnit! :D
Teď už k dnešnímu POTM pro leden. V menu už můžete vidět vámi vybranou momentku z předávání cen Britannia Awards, kam Jennifer letos přišla podpořit Jodie Foster. Tahle fotka u vás zvítězila se značnou převahou. POTM January zveřejňuji až teď z toho důvodu, že jsem nejprve chtěla na blogu zveřejnit fotky, které jsem do něj použila. Máme tu dvě fotky z photocallu k filmu "Passengers" v Londýně a dvě z photocallu v Madridě. Na jedné je vždy Jennifer sama, na druhé spolu s Chrisem Prattem. Sama jsem dost zvědavá, která fotka u vás nakonec zvítězí! Rozhodně to nebudete mít jednoduché.

POTM December

6. listopadu 2016 v 20:02 | Katie*

Hrozně se omlouvám, že jsem na blogu zase delší dobu nebyla, ale já prostě nestíhám a nestačím. Je toho prostě moc. Ve čtvrtek jsem psala druhý pokus testu ze semináře. Vyšlo to skvěle! Polepšila jsem si o 3 procenta a test zase neudělala. Na třetí pokus kašlu. Zítra píšu fonetiku. Snažila jsem se přes víkend učit, ale vždycky jsem se v půlce přistihla nad tím, jak tomu nevěnuju pozornost a přemýšlím nad něčím jiným. Tak budu ještě studovat zítra ve škole, kdy mám skoro 4 hodiny volno. Tam mě aspoň nebude nic rozptylovat, i když pochybuju, že bych ten test udělala. Věc se má tak, že mě anglická filologie nebaví. Sice jsem tehdy psala, jak je to všechno super, ale to jsem měla ještě takové ty růžové brýle. Nejde mi to, nebaví mě to a už se přistihuju, jak si říkám - nemá to cenu. Tak jsem už začala vážně uvažovat nad tím, že přejdu jinam. Vyhlídla jsem si taky v Olomouci ale na pedagogické fakultě obor "Anglický jazyk se zaměřením na vzdělání", tak asi zkusím to. No víc se na tohle budu soustředit asi jak budou Vánoce. Psala jsem si i s kamarádkou, co studuje na Karlovce obor biologie/chemie (tu chemii má nedobrovolně) a taky říkala, že je docela v prde-háji a přejde na obor jen s biologii. Tak jsem ráda, že aspoň nejsem sama :D Do toho si ještě mamka v úterý odletí na 10 dní do Egypta, takže volný čas nebude skoro žádný - jen nakupování a domácí práce -_- A to je ten důvod, proč to tu tak zanedbávám a až šestý den v novém měsíci píšu POTM. Dneska už jsem si prostě řekla, že to prolomím a POTM zveřejním. Původně jsem chtěla na POTM December (já nechci konec roku! teprve nedávno jsem si zvykla, že už máme 2016 :D) vybrat čtveřici fotek z filmu "Passengers", který bude mít v prosinci premiéru, ale bohužel zveřejněných fotek je jen pět a ještě k tomu nejsou moc vhodné do POTM -_- Takže jsem vybrala fotky z Britannia awards. Myslím si, že výběr bude docela těžký. Jsou to všechno moc pěkné fotky - dokonce se mi podařilo vybrat čtveřici fotek, na kterých Jenn pozuje jen zboku :D A protože mám depku, tak si jdu pustit pohádku! ;)

POTM November

2. října 2016 v 15:26 | Katie*

O den později, ale přece - po měsíci zase přišla řada na hlasování v nové anketě POTM. Dneska to tady asi nebudu nijak zvlášť okecávat - přeci jen všechno důležité už jsem vám řekla v předchozím článku :D V menu už můžete vidět vámi vybranou fotku za říjen. Musím říct, že vyhrál můj favorit :) Co se týče POTM November, tak tady byla volba tentokrát jednoduchá. Vzhledem k novým fotkám jsem chtěla vybrat čtveřici sestavenou ze čtyřech různých přehlídek, kterých se Jenn zúčastnila. Nakonec to ale skončilo tak, že jsem vybrala dvě fotky z páteční přehlídky (tady rok 2016) a pak dvě z roku 2013. Jsem docela zvědavá, která fotka tu u vás nakonec vyhraje :)

POTM October

1. září 2016 v 15:11 | Katie*

Tak a máme tu nový měsíc - tentokrát září. To nám to ty prázdniny pěkně rychle utekly, co? Jaký jste měli první den v novém školním roce? Pro mě to bylo letos poprvé, co jsem 1.září nenastoupila do školy. To mě čeká až 19.září - a nijak zvlášť se na to netěším. Jinak držím letos palce všem, co nastoupili do maturitního ročníku. Víte, jak to bylo v Harrym Potterovi: "Budeš trpět, ale náramně si to užiješ" - hlavně si vychutnáte moment, kdy vám řeknou, že jste to udělali. Ale do května času dost ;)
Teď už tedy k podstatě tohoto článku. Přeci jen mě něco osvítilo, a proto jsem pro POTM October vybrala čtyři fotky ze SAG Awards z roku 2014. Já prostě milovala ten pixie sestřih Jennifer ♥ V menu už najdete fotku na měsí září - tahle fotka vyhrála s jasným přehledem (získala 13 hlasů).

POTM September

2. srpna 2016 v 12:00 | Katie*

Chcete říct fakt super vtip? Včera se měl, a taky jsem vás o tom informovala, objevit 15-sekundový teaser trailer k filmu Passengers a ve čtvrtek už měl být zveřejněný plnohodnotný trailer. Jak už se ale stalo tuším dvakrát nebo třikrát předtím, nic se neobjevilo. A docela silně pochybuju o tom, že bychom se 4.8. dočkali samotného traileru. Jako už mě to docela dost štve a nejsem jediná - ostatní fanoušci už to dávají silně najevo třeba na twitteru, ale berou to s humorem. Tak doufám, že se společnost Sony probere a trailer zveřejní dřív než den před uvedením filmu do kin :D Ale to jsem si jen tak potřebovala postěžovat. O den později, ale přece, tu pro vás mám novou anketu POTM. V menu už můžete vidět vámi zvolenou fotku z photoshootu pro Marie Claire z roku 2013. Pro POTM September zase trochu zabrousíme do minulosti - vybrala jsem pro vás čtyři fotky ze slavnostní premiéry Hunger Games v Los Angeles z roku 2012.

POTM August

1. července 2016 v 15:54 | Katie*

Řeknu vám, teď jak jsem už víc než měsíc doma, tak mi včera skoro úplně ušlo, že byl vlastně poslední školní den. Takže tímto chci všem popřát co možná nejlepší letní prázdniny. Pojedete letos někam na dovolenou nebo zůstanete taky v Česku jako já? Já můžu na nějakou dovolenou u moře zapomenout. K moři se asi nejdřív dostanu až tak někdy ve 30 - až si budu moct celou dovolenou zaplatit sama... Takový je prostě můj život. Takže i tentokrát se budu muset uchýlit k tradičnímu pečení ve vlastní šťavě a sedění doma. Včera k večeru u nás byl docela silný liják, tak jsem čekala, že se ochladí nebo tak a ono nic. Zatím tu máme "příjemných" 45 stupňů -_- Ale teď už teda k podstatě dnešního článku. V menu už můžete vidět novou fotku POTM - pro mou obrovskou radost jste zvolili fotku s Jennifer a mým marvelovským oblíbencem Stanem Lee. Pro POTM August jsem měla menší krizi, neměla jsem žádný nápad, ale pak jsem si řekla, že se už delší dobu nevybíralo z fotek z photoshootů. Takže na výběr máte fotky z roku 2013 - 2016 (za každý rok jedna fotka ;)). Jinak se chci moc omluvit za svou mizernou aktivitu. Chci přidávat a psát články, ale osud tomu chtěl, že nejsou absolutně žádné novinky. Vůbec nic! Někdy je to fakt na prd, když máte blog o jednom člověku - po kterém se teď momentálně slehla zem. Ale naštěstí se teď moc nudit nebudu. Na chvilku zaskočím na blogu Merylky o Meryl Streep a aktivní mě aspoň najdete na fan-of-celebrities ;)

POTM July

1. června 2016 v 11:38 | Katie*

Ani nevíte, jak já jsem se těšila na červen. Ne z toho důvodu, že by se mělo dít něco zajímavého, ale proto, že touhle dobou už mám po maturitách a tedy se mi dostalo (zaslouženého ;)) klidu. Podle všeho jsem se ještě měla dostat tedy na vysokou do Olomouce, obor Anglická filologie, což mi taky udělalo velkou radost a spadl mi obrovský kámen ze srdce! 9.června ještě jedu dělat do Brna oborový test z angličtiny a pak budu mít hotovo :) Teď ještě aby mi vyšla brigáda u taťky v práci a bylo by všechno perfektní! Jinak v pondělí jsme si šli na radnici vyzvednout naše vysvědčení. Uteklo to teda hrozně rychle. Akorát bylo blbý, že do docela malé místnosti se snažilo vtěsnat hrozně moc lidí + bylo hrozný vedro (jedné kamarádce se dokonce zamotala hlava, tak jsem ji šla ovívat! :D). Jako byl to moc hezký ceremoniál, paní primátorka měla fakt hezký proslov, já jsem měla taky pěkný proslov - tentokrát se mi netřepala ruka, tak to bylo v pohodě :D No a pak už byl konec. Takže střední školu už mám oficiálně za sebou! Dneska to pojedeme ještě s kamarádkou oslavit do kina - jdeme na druhou Alenku, už se moc těším :) Jinak co se týče Jennifer, tak ta teď nemá vůbec žádné novinky. Proto tady nejsou žádné nové články... Ale tak když máme toho 1.června, tak tu pro vás mám aspoň novou anketu POTM. Tentokrát jsem vybrala čtyři fotky z Comic Conu - je to tak udělané schválně, protože Comic Con bývá právě v červenci ♥ První dvě fotky jsou z roku 2013 - Jenn je na ní s Willow Shields, na druhé je s Patrickem Stewartem (Profesor X z X-Menů ;)), zbylé dvě fotky jsou z roku 2015 - na jedné je Jennifer sama, na druhé je se Stanem Lee - toho bude znát každý marvelácký nadšenec :)

POTM June

2. května 2016 v 16:23 | Katie*

Omlouvám se, že jsem nové POTM nepřidala už včera, ale ze soboty na neděli jsem spala asi 3 hodiny a byla jsem dost unavená a nic moc se mi nechtělo. V sobotu jsem jela do Brna psát přijímačky. Docela to šlo. Přišlo mi to jednodušší než jsou vzorové testy online, ale stejně si nemyslím, že bych to udělala tak skvěle a oni by mě přijali :D A dnešním dnem mi začaly státní maturity. V 13:00 jsem psala slohovku do angličtiny. Všichni jsme byli trochu nervozní, ale musím říct, že se mi po dnešku ulevilo a zjistila jsem, že maturita není vlastně taková obluda. Ke slohovce jsme totiž měli pro delší text napsat článek do studentského časopisu o filmu, který jsme viděli (takže asi dostali můj výhružný dopis! :D) a pro kratší text to měl být e-mail kamarádovi z Austrálie, který přiletí do ČR. Bylo to úplně primitivní a já tak za 20-30 minut neměla co dělat :D Když už jsem teda nakousla téma maturity, tak se chci omluvit, že teď moc (možná vůbec) nebudu přidávat články. Přece jen už jde do tuhého. Ono naštěstí těch novinek teď ani moc není. Divím se, že to říkám, ale snad se Jenn v květnu nebude nijak přehnaně aktivně věnovat propagaci posledních X-Menů, kteří půjdou do kin koncem května :D
Ale to asi uvidíme v následujících dnech. K POTM June - nějak mě přepadla flashbacková nálada, takže jsem se ve vybraných 4 fotkách vrátila do roku 2012. Máme tu dvě fotky z propagace Silver Linings Playbook a další dvě z propagace prvního dílu Hunger Games. Nechť nejlepší fotka vyhraje! :D

POTM May

1. dubna 2016 v 16:29 | Katie*

Ani mi nepřipomínejte, že už tu máme duben. Poslední měsíc před maturitami - a já stále ještě nic neumím. Ale tenhle víkend se už začnu učit češtinu, angličtinu a němčinu + musím udělat nějaké věci do školy. Dneska mi přišel dopis, že 30.dubna jedu do Brna dělat přijímačky na Masarykovu Univerzitu, kam se stejně nedostanu, protože ty testy jsou hrozně těžké. Ale co, zkusit to můžu. Jediné pozitivum je, že na konci dubna půjde do kin The Huntsman: Winter's War - prequel ke Snow White and The Huntsman. a já už se neskutečně těším! Hlavně mě potěšilo, že tam hraje moje milovaná Emily Blunt ♥ Ta má teď plno novinek, takže mě teď spíše najdete na fan-of-celebrities ;)
Ale dost už kecání, vrhneme se k věci. Dneska máme 1.dubna, tedy Apríl. U nás ve třídě tuhle informaci všichni vypustili, takže se mě nikdo nesnažil napálit :D Pro nás blogaře to ovšem znamená další kolo POTM. V květnu půjde do kin X-Men: Apocalypse, takže jsem vybrala fotky s Mystique/Raven. Bohužel k třetímu dílu X-Menů se neobjevily žádné pořádné fotky, takže jsem sáhla do galerie předchozího dílu :)

POTM April

1. března 2016 v 11:58 | Katie*

Tak jsem včera koukala na téměř tří-hodinový záznam z nedělních Oscarů a musím říct, že mně se letošní předávání moc líbilo. Podle mě bylo lepší a vtipnější než předávání, které vloni moderoval Neil Patrick Harris. Chris Rock prostě ví, jak na to. Jeho monolog mě teda dostal - hodně jsem se u něho smála a myslím si, že řekl všechno podstatné (mluvil hlavně o tom, že letos už druhý rok za sebou nebyl v kategoriích týkajících se hereckých výkonů nominovaný někdo hlavně černošského původu). Taky se mi hodně líbilo, jak byli letos Oscaři lehce předělaní - třeba když někdo prezentoval, tak se u něho objevila taková tabulka, kde bylo napsané kdo to vlastně je a jestli má Oscara, byl nominovaný nebo v čem hraje. Hodně mě dostalo i video, která má tuším název "Black Actors, White Roles". V podstatě šlo o to, že černoští herci se objevili ve filmech, kde hrají bílí - šlo o filmy Joy, The Danish Girl, The Revenant (Leslie to totálně zabila! :D) a The Martian. No a pak se mi líbila i ta část, kdy Chris vyzval skautky, aby prodaly hercům sušenky :D To bylo fakt hezké. Ale souhlasím s tím, co řekla Angie. Taky mi přišlo, že o tématu #OscarsSoWhite mluvili až přehnaně moc. Vím, že je to důležité téma a mělo by se o tom mluvit, ale stačí když se to řekne jednou a důrazně. Ale co už. Já jsem byla spokojená :) I když jsem viděla na internetu, že letošní ročník sledoval nejmenší počet lidí v historii. Na druhou stranu Leonardova výhra se stala nejvíc retweetnutým momentem v historii a Leo tak porazil dosavadní selfie rekord mojí milované Ellen. Ale co, však on si to zaslouží :)
Ale teď už k podstatě článku. Máme tu nový měsíc (to už je březen? - fakt to letí!) a s ním i nové hlasování POTM. V předchozím hlasování to u dvou fotek dopadlo nerozhodně, takže jsem nakonec konečné rozhodnutí udělala já a výsledek už můžete vidět v menu. Pro POTM April jsem pochopitelně vybrala ty nejnovější fotky - dvě jsou z červeného koberce z předávání Oscarů, další dvě z Vanity Fair afterpárty ;)

POTM March

2. února 2016 v 16:40 | Katie*

Řeknu vám, že být maturantem fakt není žádná sranda. Když jsem nastupovala do prváku, tak by mě v životě nenapadlo, kolik práce je v posledním ročníku střední školy udělat. Musí se zařizovat ples a věci kolem toho - ten nás naštěstí čeká už tuhle sobotu, tak nám odpadne aspoň tahle starost. Příští týden píšeme samé velké písemky - nejvíc mě štve písemka z bichemu, poznávačka asi na 60 (pravděpodobně i víc) rostlin a ještě je budu muset rozdělit (lilkovité, bukvovité, ...). A aby toho nebylo málo, tak náš přiblblý češtinář se rozhodl, že od března bude zkoušet recitaci básničky. Člověk by řekl, že v maturitním ročníku už s tím dá pokoj. Zabít je opravdu někdy fakt málo. A teď mi řekněte, kde mám vzít čas na to, abych se připravila na maturitu a ještě si zkoušela přijímačky na vysokou? Člověk už toho fakt začíná mít plné zuby. Ale holt udělat se to musí, že jo?
Ale tak aby to nebylo jen o stěžování si. Včera jsem zapomněla přidat POTM, ale nakonec jsem si na něj vzpomněla. Vybírat můžete ze čtyř fotek z letošního udílení Zlatých globů ;) Jinak kolem Jennifer se nakonec přece jen objevila jedna novinka, kterou možná přidám dneska nebo někdy v následujících dnech.

POTM February

1. ledna 2016 v 12:41 | Katie*

První článek v novém měsíci a zároveň první článek v roce 2016! Doufám, že jste si včerejšího Silvestra užili co nejvíc. Já jsem šla se se svou rodinou (a známými) tradičně šla podívat na ohňostroj, který se opravdu moc povedl. Pak jsme přišli s taťkou domů, jedli jsme šneky a brambůrky, já popíjela Frisco a koukala na filmy "We bought a Zoo" a "The Brothers Grimm" a spát jsem šla dneska ve 2 ráno - což je tuším nejpozději, co jsem kdy šla spát na nový rok (aspoň co si pamatuju). Dávali jste si nějaká předsevzetí? Já ne. Stejně bych se na ně v průběhu roku vybodla. Možná jediné mé předsevzetí by mohlo být "udělat maturitu" :D Ale tuším, že zde nějakou roli hraje i štěstí a nevím, nevím, jestli "mě bude doprovázet štěstěna". Kdybych se měla ohlédnout zpátky na rok 2015, tak bych řekla, že až na pár výjimek, nestál za nic. Hlavně kvůli událostem minulého měsíce, které nám v podstatě zkazily Vánoce. Ale co už. Rok 2016 s sebou přináší šanci na nový začátek, tak doufám, že se letošní rok opravdu vydaří. Vám teda přeju, aby jste se měli, co nejlépe, vše se vám vydařilo a pokud stejně jako já letos maturujete, tak ať se vám zkouška dospělosti podaří :)
Teď už tedy k POTM. V POTM January to dopadlo nerozhodně mezi fotkami z photoshootu pro Entertainment Weekly, takže nakonec rozhodování zůstalo na mě a výslednou fotku už můžete vidět v menu. Pro POTM February jem vybrala 4 fotky z premiéry filmu "Joy" v New Yorku. Na dvou fotkách je jen Jennifer, na zbylých dvou je buď s Joy Mangano nebo Bradley Cooperem.

POTM January

1. prosince 2015 v 15:42 | Katie*

To už tu jako vážně máme poslední měsíc roku 2015? Přijde to jenom mně, nebo ten čas fakt děsně rychle utíká? Je to hrůza! No aspoň jsem si dneska mohla otevřít první okénku z adventního kalendáře :D Letos ho mám s mimoněm, ale bohužel čokoládky nejsou ve tvaru mimoňů (což mě docela naštvalo). Už se připravujete na Vánoce? Já teda musím říct, že na mě zatím žádná vánoční nálada neleze. Letos asi Vánoce, co se dávání dárků týče, vypustím. Chci si nakoupit nějaké učebnice k přijímačkám na výšku a k maturitám. Takže letos nikomu dárečky dávat asi nebudu. No snad mě naladí nějaké vánoční filmy. Rozhodně si nenechám ujít Grinche a Lásku nebeskou a snad letos stihnu i Sám doma :)
Ale abych to zase nezakecávala. Mám tu pro vás hlasování v POTM January. POTM December už můžete vidět v menu - docela mě pobavilo, že v zimním měsíci je v menu taková letní fotka :D No jo, to je zkrátka LA. Pro tentokrát jsem vybrala fotky ze 3.různých photoshootů - The Hollywood Reporter, Vogue a Entertainment Weekly.

POTM December

1. listopadu 2015 v 13:38 | Katie*

Musím říct, že jsem málem úplně zapomněla na to, že mám dneska vlastně přidat další hlasování v POTM :D Kdybych před tímhle článkem nepřidala ten o večerejším slavnostním cerominálu, tak si na to já hlava děravá nevzpomenu :D No nic. V menu už můžete vidět vámi zvolenou fotku na POTM November. Vyhrál u vás asi můj nejoblíbenější plakát s Katniss :) Pro POTM December jsem samozřejmě vybrala fotky ze včerejšího ceremoniálu, kdy Josh, Jennifer a Liam obtiskli své dlaně a boty do cementu před Chinese Theatre. Dvě fotky jsou s triem, na dalších dvou je jen Jennifer. Sama jsem hoooodně zvědavá, která fotka u vás vyhraje, protože tohle bude 100 % těžká volba ;)

POTM November

1. října 2015 v 16:01 | Katie*

A to jsem si říkala, že na to dneska nesmím zapomenout :D, ale naštěstí zasáhla boží vůle a já si na POTM November před chvílí vzpomněla a tak tu teď pro vás mám novou anketu! V předchozím POTM u vás vyhrála pyramidová fotka z lodi z letošního srpna, kdy si Jennifer vyjela na dovolenou s Amy Schumer. Na POTM November budete samozřejmě vybírat z dvou fotek a dvou plakátů k "Mockingjay - Part 2", který bude mít příští měsíc 4 premiéry!

POTM October

1. září 2015 v 12:00 | Katie*

Tak první školní den máme za sebou a já musím říct, že to zatím jde - třídní nám rozdala Toffife, tak jsme aspoň začali pěkně sladce :D Bohužel teď máme třídu ve 2.patře, kde skoro pořád svítí slunko, takže se asi rozpustím. Jediné co mě štve je, že už zítra tam budu tvrdnout do třech, protože máme odpoledku :/ Ale očekávám, že tenhle týden se ještě nic dělat nebude a příští týden od úterý jedeme do Prahy a vracíme se v pátek, takže taky dobrý. No třetí týden školy bez tak začneme psát písemky, ale s tím už se tak nějak počítá :D To by bylo k 1.září, co se školy týče, asi všechno. Teď jsem vlastně nastoupila do maturitního ročníku, tak vůbec nevím, jak to bude s blogem, ale pokusím se být stále aktivní - jen třeba budu mít nějaké pauzy, ale to se ještě všechno uvidí ;) Teď tu pro vás mám ale POTM October. Pro POTM September jste vybrali suprčupr modrozní fotku s Mystique, kterou už můžete vidět v menu ;) Pro tohle hlasování jsem vybrala fotky, které tak trochu uzavírají letošní léto a v hlavě jsem ho nazvala "Jennifer and Amy", takže už asi víte, co tady najdete. Nechť zvítězí ta nejlepší fotka!

 
 

Reklama