P - 2017

'The Hollywood Reporter' - Miller Mobley

24. prosince 2017 v 12:07 | Katie*

Tak vprvé řadě bych vám všem chtěla popřát Veselé Vánoce a poklidné prožití svátků. Doufám, že u vás proběhne vše v klidu a pohodě, těm z vás, co bohužel vychytali nějakou tu nemoc, přeju, abyste se brzo uzdravili a aby vám dnes bylo lépe. Hlavně nemyslete na školu ani na práci, jezte cukroví a koukejte na pohádky! A ať pod stromečkem najdete vše, co si přejete :). Já se přiznám, že celý tento týden jsem tak nějak školu hodila za hlavu a věnovala jsem se věcem, které mě baví (příští týden to budu muset napravit! :D). Mám už teda splněné podmínky asi u pěti předmětů, tak se nemusím moc stresovat. No, včera jsem psala, že něco přidám i dnes, protože těch věcí na přidávání je stále dost. Už to ale není tak hrozné, tak snad do konce roku bych se mohla zbavit všech restů :).

Dnešní článek je docela speciální. Jennifer se objevila ve speciálním čísle časopis The Hollywood Reporter, které má označení "Women in Entertainment". Jenn se totiž dočkala té pocty, že letos získala ocenění Sherry Lansing Leadership Award, které vydává právě časopis THR. Jennifer tuto cenu získala nejen ze své kariérní úspěchy, ale také za pomoc charitám - má také svou vlastní nadaci, která pomáhá hlavně nemocným dětem, za to, že stále neúnavně bojuje za stejné platové podmínky pro ženy a letos se připojila k organizaci Represent.Us, která chce zamezit korupci ve vládě. Je toho prostě spoustu. Jennifer samozřejmě musela také nafotit nový photoshoot, který se opět hrozně moc povedl a hned se zařadil mezi mé oblíbené. K photoshootu jsem připojila i fotku, na které je Jennifer spolu s famózní Oprah Winfrey, která pro toto speciální vydání The Hollywood Reporter s Jennifer udělala rozhovor. Původně jsem vám ho chtěla přeložit, ale nakonec jsem se k němu nedostala. Určitě si ho ale přečtěte, protože je moc povedené. Níže jsem přeložila aspoň něco málo, co mi z toho interview přišlo nejzajímavější. Zároveň na tomto odkaze najdete i dvě videa z focení (z nějakého neznámého důvodu je nenahráli na youtube, takže vás na ně musím upozornit takto). V tom prvním teda mluví zejména o rovnoprávnosti žen a o tom, že se teď zažité "standarty" začínají měnit. Druhé video už je trochu zajímavější, Jennifer odpovídá na různé otázky, napr. jaké bylo setkání s Oprah nebo kdo by byl jejím hostem, kdyby měla vlastní talkshow.

PHOTOSHOOTS - 'THE HOLLYWOOD REPORTER' - MILLER MOBLEY [NEW: 8x]

03~0.jpg 04~0.jpg 05~0.jpg 06.jpg img_9793_r3_-_embed_2017.jpg

Jak si vybíráš svůj další projekt?
Jde o chemii. Jako bys šla na schůzku s přítelem. "Red Sparrow" byl sexuální, nikdy jsem nic takového nenatočila. Od roku 2014 jsem se toho bála, protože v této době zveřejnili mé nahé fotky. Pomyslela jsem si, "Tohle už nikdy neudělám. Tuhle část sebe sama už nikdy s nikým sdílet nebudu, protože ji zveřejnili bez mého svolení." A když jsem souhlasila s "Red Sparrow", přišlo mi to, jako bych si vzala něco zpátky.

Jakou nejlepší radu jsi dostala?
Dala jsi mi ji nejspíš ty. Řekla jsi ji jedním dechem. Mluvila jsi a pak jsi řekla: "Musíš někoho naučit, jak se k tobě má chovat." To je nejchytřejší věc, co jsem kdy slyšela.

O Harvey Weinsteinovi
Nastala chvíle, kdy se všechno provalilo a každá herečka na twitteru psala: "Musíte něco říct." Což je pravda, máme povinost něco říct, všechny jsme s ním pracovaly, ale potřebovaly jsme chvilku, abychom to zpracovaly. Když budu mluvit sama za sebe, já ho znala od svých 20 let a byl na mě hodný, až na chvíle, kdy hodný nebyl. Já ho nazvala debilem a jeli jsme dál. Choval se ke mně otcovsky. Musela jsem to nějak zpracovat, protože jsem si myslela, že ho znám a pak byl obviněný ze znásilnění. Všichni jsme věděli, že byl hovado, ale nikdo nevěděl, že je... Surovec? Hodně těžko se s ním vyjednávalo. Nevěděla jsem, že je násilník. To obtěžování je tak rozsáhlé, týká se tolika různých lidí - režisérů, producentů... Každý se s tím musí vypořádat po svém. Všichni se potřebujeme uzdravit.

Jak si pro sebe vytvoříš osobní život?
Není to tak těžké. Lidi si myslí, že můj život je jiný, ale je docela normální. Můj společenský život byl vždycky nudný. Posedávám doma se svými přáteli a piju víno. Nechodím moc ráda ven. Mám přátele, co mě chodí navštěvovat na natáčení, ale to není moc ideální, protože musím pracovat 13-14 hodin denně. Ale mám opravdu skvělé sousedy. Moje sousedství je jako vesnice. Ženy spolu sdílí mateřské mléko. Zoe Saldana si ode mě nedávno vzala cibuli. S Cameron Diaz jsem byla na túře.

'The Hollywood Reporter' - Ruven Afanador

9. prosince 2017 v 15:33 | Katie*

Chcete říct vtip? To se tak jako blbec připravuju na pondělí předtermín fonetiky z němčiny. Už pomalu všechny ty pojmy znám, nějak se mi to povedlo nasoukat do hlavy. A prostě počítám s tím, že si to tam v pondělí půjdu vybojovat. Pak se ve čtvrtek jen tak náhodně podívám na STAG a zjistím, že je tam zapsaný ten pondělní termín na test a samozřejmě všechna místa jsou zabraná -_- Takže jsem se učila úplně zbytečně... Nebo spíše hodně předčasně, protože si na tu fonetiku budu prostě muset zajít až v lednu. Ačkoliv mě to nejprve docela nakrklo, musím říct, že nakonec se mi ulevilo. Aspoň budu mít o den navíc na učení. Ve stejnou dobu si budu muset ještě udělat lingvistiku a morfologii z němčiny. Takže teda tři zápočty + ještě ústní zkouška z fonetiky z aj, ale ta naštěstí spočívá jen v tom, že tam něco přečtete a uděláte transkripci. Takže mě teď čeká akorát zápočet z prakťáku z němčiny, druhý test z fonetiky z angličtiny a potom ještě metodologie. Jinak už jsem se pustila do překladu filmu "Stronger". Koukla jsem na něj ve čtvrtek, těšila jsem se na něj už několik měsíců a očekávala jsem, že budu bulet jak želva... To se bohužel nestalo a byla jsem z filmu tak trochu zklamaná. Ačkoliv má několik silnějších scén, že bych z nich zrovna měla husinu to říct nemůžu. Jake teda opět podal perfektní výkon, ale nevím, nevím, jestli to bude na Oscara stačit. Ale víte co si říkám? Že se mi "Stronger" s odstupem času určitě zalíbí. "Into the Woods" mě taky na první zhlédnutí neoslovil, ale pak si ke mně našel cestu a zařadil se mezi mé oblíbené filmy ♥ :D.

Tak to jsem vás chtěla zase jen tak informovat, abyste věděli, co se v předchozích dnech dělo. Jako obvykle musím poznamenat, že novinek na přidávání mám až nad hlavu. Jennifer toho má hodně, Gal toho má hodně a u Emily se taky objevilo pár novinek. Asi si budu muset udělat nějaký seznam, abych na nic nezapomněla. Dneska ale přišla řada na Jenn. U ní se teď děje spousta skvělých věcí, ale já bohužel nemám moc čas je přidávat hned, jak se objeví (a navíc jsem ve skluzu, to už jsme si ujasnili). Možná jste zaregistrovali zprávu o tom, že se Jenn a Darren rozešli. Ačkoliv Jennifer o Darrenovi vždycky mluvila hezky a v dobrém, já se jejich rozchodu asi ani nedivím. Přeci jen mezi nimi byl věkový rozdíl asi 20 let, což ne každý vztah ustojí. No ale uvidíme, jak se to nakonec vyvrbí. Je docela možné, že se pak k sobě vrátí. Ale to hlavní, o čem jsem chtěla psát je, že Jennifer byla jednou z šesti hereček, které se objevily ve speciálním listopadovém čísle časopisu The Hollywood Reporter. Jennifer je na obálce spolu s Emmou Stone, Jessicou Chastain, Mary J. Blige, Allison Janney a Saoirse Ronan. U všech z nich se očekávají nějaké nominace v nadcházející awards season. Já bych to Jennifer moc přála, ale jak to tak vidím, asi to příští rok oželí. I když uvidíme. Mohla by se někde objevit aspoň jako presenter. Z photoshootu se objevily tři fotky, z toho poslední dvě jsou takové zákulisní. Mám tu pro vás i scany (ta obálka je boží ♥) a odkaz na interview. Dámy byly také součástí "roundtable" rozhovoru, který bude celý zveřejněn asi někdy v lednu. Většinou ale mívá něco přes hodinu. Můžete kouknout aspoň na kousek z tohoto rozhovoru, kde mluví jen Jennifer.

PHOTOSHOOT - 'THE HOLLYWOOD REPORTER' - RUVEN AFANADOR [NEW: 5x]

001~56.jpg 002~49.jpg 003~46.jpg DO33meMXkAUIwAx.jpg DOtlsSgWkAAG_7C.jpg

MAGAZINE SCANS - THE HOLLYWOOD REPORTER - NOVEMBER 2017 [NEW: 12x]

0001_11.jpg 0004_9.jpg 0068_0.jpg 0069_0.jpg 0070_0.jpg

JL: Photoshoot Update

25. října 2017 v 15:41 | Katie*

Výjimečně vás zdravím už ve středu a ne zase až o víkendu. Nějak se mi podařilo všechno časově stihnout, tak jsem si řekla, že toho využiju a doplním aspoň nějaké novinky. Než se do toho pustíme, tak se opět musím trochu vyzpovídat :D. Dnešek byl překvapivě docela pohodový - já středy nemám moc ráda, protože mi přijde, že je mám nějaké prokleté. Už dva týdny po sobě se mi stalo, že jsem buď přišla do hodiny pozdě nebo tak akorát, ale úplně uřícená. A taky jsem se zmiňovala, že moc nemusím profesora, kterého ve středy mívám. Naštěstí dneska to bylo všechno v pohodě. Dokonce jsem ke třídě přišla s takovým časovým předstihem, že tam nikdo nestál a já už si říkala, jestli se ta hodina náhodou nezrušila :D. Naštěstí ne. Uteklo to rychle a mluvit jsem musela jen jednou. Taky už mám rozečtený začátek té Rudé volavky. Ještě se tam pořádně nic neděje, ale začíná to být zajímavé. Řekla bych, že ten film bude opravdu hodně drsný. A už jsem viděla "To" :D. Hrozný, ale zároveň senzační název filmu. Čekala jsem, že to bude hodně strašidelný, ale nakonec tomu tak nebylo. A překvapilo mě, jak moc se mi film líbil. Zase jsem ocenila (podobně jako u "Stranger Things"), že hlavní role tady mají vlastně děti/puberťáci. Ono se na to hrozně dobře kouká :).

Dobře, teď už teda k věci. Mám tu pro vás takový trochu větší článek s novými fotkami s Jennifer. Přišlo mi zbytečné každý photoshoot přidávat zvlášť a navíc se toho potřebuju zbavit, abych mohla přidávat další věci. Jeden takový článek plánuju udělat (nejspíš) v pátek ještě s Gal. Tak aspoň zabiju několik much jednou ranou :D. První tři photoshooty spadají tak nějak pod Dior. Píšu "tak nějak", protože se sice objevily v časopisech, ale uvádí se u nich i "Dior". První fotky se objevily ve francouzském Elle a vypadá to, že se zde propaguje hlavně oblečení. Jsou to docela zajímavé a pěkné fotky. Většina z nich je taky v HQ kvalitě, což je rozhodně plus. Další photoshoot se objevil v časopise Mujer Hoy. Fotky jsou jen tři, což je škoda, protože jsou fakt parádní. Líbí se mi, že se fotilo venku - ta modrá obloha je krásná ♥ V tomhle případě se nejspíš opět propagovalo oblečení a pak ještě sluneční brýle. Poslední fotky se neobjevily v žádném časopise, ale je to photoshoot pro kampaň Dior Cruise 2018. Zkoušela jsem si to najít na internetu, ale nic pořádného jsem nenašla. Pod tuhle kampaň asi spadá nová kolekce oblečení a také klobouků od Dioru. Což by tak nějak odpovídalo i fotkám + Jennifer tu ještě na pár fotkách má různé diorovské kabelky.

PHOTOSHOOTS - DIOR/ELLE FRANCE [NEW: 6x]

5c89d8611217183.jpg 74e8b9611217313.jpg 8d0e9a611217573.jpg c1f889611217393.jpg f4eb7b611217503.jpg

PHOTOSHOOTS - DIOR/MUJER HOY [NEW: 3x]

b7e339613683433.jpg daa1f9613683443.jpg e422df613683463.jpg

CAMPAIGN - DIOR CRUISE 2018 - BRIGITTE LACOMBE [NEW: 3x]

229b9a618084663.jpg 2a6d15618084833.jpg 377c65618084873.jpg 58d9f1618084743.jpg a7bce0618084763.jpg

Protože jsem v menším časovém skluzu, neměla jsem čas vám napsat, že Jennifer byla letos jednou z žen, které americký časopis Elle ocenil na akci Elle's Women in Hollywood Celebration. Akce už proběhla před několika dny a já se pokusím o ní napsat co nejdřív. Jennifer se samozřejmě musela objevit i na obálce listopadového čísla. Kromě ní měly svou vlastní obálku také Margot Robbie, Tessa Thompson, Jessica Chastain, Laura Dern, Cicely Tyson, Riley Keough a Kathleen Kennedy. Ze samotného photoshootu se objevila bohužel jen jedna fotka. Mně se třeba hodně líbí ta fotka z obálky, tak doufám, že se do budoucna objeví i další. Jinak na jednom scanu si můžete přečíst i článek o Jenn. Já bych ho možná pak někdy přeložila - až zase bude novinkové ticho, což přijde opět v období Vánoc. I když mám ještě na dopřekládání to interview pro Vogue, tak radši nebudu nic slibovat :D.

MAGAZINE SCANS - ELLE - NOVEMBER 2017 [NEW: 3x]

01~73.jpg 003~28~0.jpg 002~30~0.jpg

PHOTOSHOOTS - ELLE - TERRY TSIOLIS [NEW: 1x]

DMSNGmJWAAA4Jmd.jpg

Vogue US - September Issue

11. srpna 2017 v 16:32 | Katie*

OSOBNÍ ČÁST: Zdravím všechny, kdo přes prázdniny úplně nezanevřeli na blog a sem tam se sem chodí podívat. Ne, vážně, v poslední době mi to tady přijde jako ve městě duchů. Dneska toho mám na srdci trochu víc, tak se do toho rovnou pustím, protože i tak tenhle článek bude zase kilometr dlouhý. Ve středu nějak po desáté hodině jsem narazila na naprosto bombastickou novinku, o které bude dnešní článek. Už jsem se moc těšila, až vám o tom všem ve čtvrtek napíšu, ale co čert nechtěl, samozřejmě se muselo něco pokazit! To máte tak, zapnu normálně notebook a než se všechno načte a nastartuje, jdu vyvenčit psa. Přijdu domů a zjistím, že Windows má nové "aktualizace" a píše mi "Dobrý den. Máme k dispozici nové aktualizace. Tento proces bude trvat pár minut - nevypínejte počítač." Z "pár minut" se nakonec stala hodina a půl (to už se mi to přestávalo líbit), kdy už se mi teda Windows omlouval, že to trvá tak dlouho. Po nějaké době už mi naběhla obrazovka. Místo mého pozadí s Moanou byla obrazovka černá, ikonky nebyly na svém místě a spodní lištu jsem měla zvětšenou. Věděla jsem, že je něco špatně ještě předtím, než vyskočila tabulka "error". Tak jsem ji odklikla a celý ten "aktualizační proces" začal odznova. A tak to bylo pořád dokola, až jsem se asi po dvou hodinách, co se tohle dělo, rozhodla počítač vypnout. Říkala jsem si "nechám ten notebook vydechnout a pak ho zkusím spustit". Dala jsem tomu tak hoďku a pak jsem ho zapnula. Opět mi naběhla černá obrazovka, která za pár sekund zmizela a mně jenom blikala spodní lišta, jinak bylo všechno černé. V ten moment už jsem si začínala říkat, že jsem notebook tím vypnutím "oddělala" a budu ho muset zanést do opravny. Nešlo s tím notebookem vlastně skoro nic dělat, ale přišla jsem na to, že když zmáčknu ctrl+alt+delete, tak mi vyskočí taková ta klasická tabulka a vpravo dole bylo tlačítko na normální vypnutí i restart. Naštěstí byl taťka doma, ten to taky viděl černě a už začínal říkat, že můj noťas vlastně skončil, že se to celé posralo. To už jsem se dala do breku, protože přeci jen, taková elektronika nestojí pár korun. NAŠTĚSTÍ!!! jsme na internetu našli návod, jak otevřít ve Windows 10 nouzový režim a my tak mohli obnovit systém do předchozího dne. Pak už mi ten notebook normálně naběhnul a nakonec jsem se na něj dostala až někdy ve čtyři hodiny, tedy asi po 7 hodinách od zapnutí. Byl to teda otřesný den. Vážně hrozný, ale jsem ráda, že to skončilo dobře. Na uklidněnou jsem si pak večer pustila film "Jumanji". Taky se vám musím pochlubit, že moje titulky k filmu "The Wall" si stáhlo už 500 lidí! Ještě, že mě taťka popostrčil k tomu, abych je nahrála :D. Včera jsem taky stihla dodělat titulky k "How to be a latin lover". Dneska je musím ještě zkontrolovat a pak je můžu nahrát na titulky.com. Ještě bych teda chtěla udělat překlad k tomu novému dokumentu o princezně Dianě a pak se uvidí. Další činnost, které se věnuju, je čtení. Momentálně jsem začtená do opravdu úžasné knížky "Chyť mě", která je děsně napínavá a skvěle napsaná. Určitě vám ji doporučuju! Pak mám půjčenou ještě velkou bichli "Šest žen Jindřicha VIII." a po dvou měsících mi konečně přišel e-mail, že moje rezervovaná "Kateřina Aragonská" už je teda v knihovně.

ČLÁNEK: Tak vidím, že tohle bude zase mega článek. To je tak, když se toho nahromadí víc a člověk se chce ze všeho vypovídat. Jo a abych nezapomněla - taťkovi nakonec všechny lékařské prohlídky vyšly dobře. Dokonce i ta kardiologie dopadla na výbornou - doktor se ho dokonce ptal, proč ho tam jeho závodní doktor (to je doktor, ke kterému chodí zaměstnanci z nějakého podniku) vůbec posílal, když mu nic není. Takže 15.srpna může na operaci a pak už snad bude relativní klid. Dobře, teď už teda k Jennifer. V ten středeční pozdní večer jsem brouzdala facebookem a zjistila jsem, že Jennifer je na obálce nového čísla časopisu Vogue! Teda, ono se o tom, že bude na obálce, vědělo pár měsíců dopředu, ale člověk to prostě nějak vytěsní z hlavy. Jde tedy o zářijové číslo amerického Vogue, které je speciální v tom, že oslavuje 125 let od vzniku. Vogue byl úplně na začátku obyčejnými novinami, které vycházely každý týden. Až teda později se z toho stal časopis, který vycházel jednou za měsíc. Díky tomu máme k dispozici čtyři obálky, z nichž hlavní je hned ta první. Na jedné z nich taky není Jennifer vyfocená, ale jde o obraz, který nakreslili stejní malíři (John Currin a James Jean), co stojí za plakátem k filmu "Mother!". Protože jde o opravdu speciální číslo, stojí za ním rovnou čtyři fotografové - neznámější bude nejspíš Annie Leibovitz - a můžete to poznat z různého stylu fotek. Já se vám rovnou přiznám, že jsem z photoshootu absolutně nadšená ♥. Nejvíc se mi teda líbí fotky, kde má Jenn červené šaty a jsou focené na lodi. Do nich jsem se hned zamilovala. Krásná je i ta černobílá a ta s koněm je zase taková impozantní. Fotek se objevilo sedm, z toho 4 jsou v plné HQ kvalitě. Nesmí chybět ani nový rozhovor, který vám přeložím nejspíš v sobotu. Co jsem tak četla ukázky, myslím, že půjde o jedno z nejlepších interview s Jenn. Jennifer je v něm hodně otevřená a mluví o všem možné - třeba taky o tom, jak se do sebe s Darrenem zamilovali! Na youtube se samozřejmě objevilo i video, které zachycuje celý proces vytváření tohoto photoshootu - a že to kolikrát bylo dost intenzivní! Mluví zde různí lidé, co na tomhle pracovali, i samotná Jennifer. Na video, které má neuvěřitelných 8 minut, se můžete mrknout tady, rozhodně to za to stojí!

Jo a rozhodla jsem se, že Jennifer taky přesunu na FFH, protože sosugary mě v poslední době hrozně štve. Chci třeba nahrát několik fotek a on mi vezme jenom jednu, zbytek prostě nenahraje, ať se třeba stavím na hlavu. Na FFH budu dávat jen nové fotky s Jennifer, nebudu tam nahrávat ostatní fotky z předchozích let, protože to bych se asi zbláznila.

MAGAZINE SCANS - VOGUE US - SEPTEMBER 2017 [NEW: 4x]

tumblr_ouf3qfi7BR1sofu3ho3_1280.jpg Jennifer_Lawrence_-_Vogue_magazine2C_September_2017-10.jpg tumblr_ouf3qfi7BR1sofu3ho6_1280.jpg tumblr_ouf3qfi7BR1sofu3ho7_1280.jpg

PHOTOSHOOTS - 2017 - VOGUE US - ANNIE LEIBOVITZ AND OTHERS [NEW: 7x]

005~416.jpg 006~3.png 007~1.png 2f15bb574339103.jpg 63b466574338903.jpg

'Marie Claire France' - Sebastian Kim

13. ledna 2017 v 15:07 | Katie*

Dneska jsem si šla do školy napsat svůj poslední zápočet. Šlo o nějaký test, kde prověřili, jestli jsme na úrovni B2 nebo co. Mně to přišlo jako taková trošku těžší a delší státní maturita z angličtiny. Doufám, že si ten test nebudu muset jít napsat znova - ačkoliv abyste uspěli, tak musíte mít přes 81 % :D Tak nevím nevím. Ale ze všech těch zkoušek tahle byla asi nejlepší. Zítra jedu s mamkou do Brna. Nevím, jestli jsem to tady psala, ale v červenci se bude vdávat moje teta (mamčina nejmladší sestra) a já jí jdu za svědka :D Tak se jdeme zítra podívat po nějakých svatebních šatech. Nevím, kdy přijedeme, tak mě tady moc nečekejte. I když pravda je, že tenhle článek zahrnuje poslední novinku. Naštěstí mám v záloze ještě dvě videa z propagace "Passengers", tak to tu nebude úplně stát. Jak už jsem tedy včera psala - Jennifer se objevila na únorové obálce francouzského vydání časopisu Marie Claire. Interview je bohužel ve francouzštině a nikde není přeložené do AJ, tak se budeme muset obejít bez něho :D Snad vás potěší aspoň čtyři fotky z photoshootu, který nafotil Sebastian Kim.

01~70.jpg 02~63.jpg 03~63.jpg 04~60.jpg
 
 

Reklama