Jennifer Lawrence - Videos

"X-Men: Dark Phoenix" First Trailer

29. září 2018 v 17:19 | Katie*

V poslední době se objevuje tolik senzačních novinek a já mám bohužel čas vždy přidat jen jednu z nich. Do školy sice chodím teprve dva týdny, ale už teď vám upřímně řeknu, že se cítím pod psa. Přes týden nestihnu nic, v práci toho taky moc nepodělám (včera jsem měla zajímavou směnu, ale o tom vám řeknu příště) a o víkendu zase musím podělat zbytek s tím, že mi moc nezbyde čas na to, abych si aspoň na chvilku oddechla a dělala něco, co mě baví. A to ještě nedělám kopu věcí, co bych dělat měla. Tenhle semestr se tak do půlky předmětů člověk musí učit samostudiem, protože na hodinách se probere třeba 20 %. Absolutně nevím, kde bych vzala čas na to, abych načetla dalších 7 knížek na ústní zkoušku z britské literatury a ani nevím kdy a na co vůbec budu psát další esej -_- Do toho ještě v hodinách z němčiny, na které máme jednoho pana profesora, děláme absolutní ho*no, takže se nenaučíme nic a je to jen další samostudium. Když to srovnám s fildou, tak na pedáku mě to baví víc, ale prostě se mi nelíbí ten přístup, že v hodinách nás takhle odbudou a my si všechno musíme dělat sami a toho času prostě není dostatek! V poslední době jsem z toho taková špatná a úplně až tu tíhu učení cítím. Samozřejmě vím, že jsou ještě těžší obory, než je ten můj, ale nemyslete si, ani na pedáku to není úplná procházka růžovou zahradou. Asi se pokusím na to tolik nemyslet a uvidím, jak to bude o zkouškovém probíhat, ale docela se bojím, že tady už nastane taková moje stopka.

Dneska jsem teda moc pozitivně nezačala, ale sami dobře víte, že blog pro mě z části představuje i takové místo, kde se můžu vyzpovídat. A když to teď není úplně nejlehčí, a dlouho to lehčí nebude, není nutné něco zastírat. Ale dost už tedy o mně, vrhneme se na dnešní novinku, ať se pak můžu kouknout na nový díl The Graham Norton Show a trochu prokrastinovat :D. Už jsem tu myslím párkrát říkala, že když Jennifer oznámila, že si dává na rok pauzu od natáčení filmů, čekala jsem, že množství novinek bude minimální. A on je opak pravdou. Věcí na přidávání je stále dost - zrovna teď se u Gal objevila jedna vážně senzační zpráva, ze které mám velkou radost a taky si ji budu muset nechat na později - i kolem Jennifer. Já ale hned věděla, že musím napsat o nově zveřejněném traileru k dalším X-Menům, který vyšel před pár dny. Tento díl dostal podtitul "Dark Phoenix" a odkazuje tak na postavu Jean Greyové, kterou zde hraje Sophie Turner. Jean totiž zasáhne záhadná síla z vesmíru a mnohonásobně navýší její schopnosti. Výsledkem potom je, že Jean má moc, kterou nedokáže kontrolovat a dokonce nechtěně ublíží i svým přátelům. To všechno ale můžete vidět v traileru, který obsahuje české titulky. Jinak si o filmu můžete přečíst víc tady. Pro moje potěšení je v ukázce k vidění i Jennifer, která už počtvrté ztvárnila postavu Raven/Mystique. Možná si pamatujete, že "X-Men: Apocalypse" měl být poslední díl, ve kterém měla Jenn hrát oblíbenou modrou mutantku, ale jelikož se tohoto projektu ujal její kamarád Simon Kinberg, který napsal scénáře ke všem x-menovským filmům z minulosti, a kterého samotná Jennifer nabádala, aby se ujal režie, nemohla jinak, než se znovu vrátit. Já se teda přiznám, že mě trailer poměrně dost nalákal a klidně bych si na něj zašla i do kina. Problém ale je, že datum české premiéry je teď neznámé. Včera totiž vyšla zpráva, že oficiální datum uvedení "X-Men: Dark Phoenix" se ze 14.února přesouvá až na 7.června. Jde už tuším o třetí přesunutí a čeští distributoři se budou muset opět přizpůsobit. Může za to hlavně skutečnost, že do nedávna probíhalo (nebo možná ještě probíhá) dotáčení/přetáčení některých scén. Dobrá, řekla bych, že pro dnešek jsem toho řekla už docela dost. Už se jen zmíním, že spolu s trailerem vyšel i nový plakát s Jean, který vypadá naprosto famozně!

FILMOGRAPHY - X-MEN: DARK PHOENIX - POSTERS [NEW: 1x]

MV5BNTA0NTM3NTU5OF5BMl5BanBnXkFtZTgwNDU3MzI0NjM___V1_.jpg

"Red Sparrow" - New Trailer, Stills and Posters

29. ledna 2018 v 16:00 | Katie*

Taky to u vás dneska vypadá, jakoby se teď mělo vrátit jaro? U nás svítí sluníčko a máme 15 stupňů! Ale co jsem tak četla na internetu, dnešek by měl být jen takovou výjimkou a zase by se měly navrátit mrazy a sněžení. Já mám před sebou ještě dva týdny volna. Kamarádka mi dala vědět, že po necelém měsíci od začátku nového roku spravilI jízdní řády autobusů, takže můžu do školy zase jezdit tak, jak jsem byla zvyklá. Co jsem tak na to koukala, tak ty hodinové cesty úplně odpadly a vše se vrátilo do normálu - já věděla, že jim to moc dlouho nevydrží :D. Akorát domů budu z Olmika jezdit vlakem, protože na autobus bych musela čekat dlouho. Naštěstí ale existuje jízdenka "kombi zóna", která platí na vlaky, autobusy a tramvaje v Olomouci - stojí to stejně jako měsíční jízdenka jenom na autobus, takže se to rozhodně vyplatí. Jinak dneska mám takový trošku depresivní den... Nebo ne úplně depresivní, jen pořádně nevím, co mám dělat :D. Chtěla jsem dělat titulky na film "The Post", ale to jsem nakonec vzdala. Jednak by to nebyl úplně nejlehčí překlad a pak mě taky polovina filmu moc nebavila. Přemýšlela jsem nad překladem i jiných filmů, ale nic mě nezaujalo. Tak doufám, že se rychle něco objeví, než se utluču nudou :D.

Dneska jsem si říkala, že bychom udělali menší změnu. Gal už tolik novinek nemá (beztak jsem to zase zakřikla!), tak jsem si říkala, že by nebylo na škodu zase přidat článek o někom jiném a volba padla na Jennifer. Už se nám pomalu blíží březen a spolu s ním také premiéra jejího nového filmu "Red Sparrow", který byl natočený na motiv knihy od Jasona Matthewse. Já mám knížku doma, ale přečetla jsem si jen 80 stránek, protože mě to moc nechytlo. Možná se k tomu po přečtení knížky od Drew Barrymore ještě vrátím. O "Red Sparrow" jsem tu už několikrát psala, takže se nebudu úplně rozepisovat o ději (pokud si ho chcete připomenout, tak zajděte sem). Řeknu jen, že Jennifer si zde zahrála postavu Dominiky, která je agentka tajné ruské organizace jménem "Volavky". Pro Jennifer to mimojiné znamenalo mluvit s ruským přízvukem v tomto novém (už) plnohodnotném traileru ji poprvé uslyšíme mluvit. Myslím si, že ten přízvuk zvládla docela dobře nebo respektive na takové normální úrovni jako to dělají američtí herci, co mají hrát Rusy. Nový trailer samozřejmě obsahuje i nové scény a takový detailnější pohled na příběh a postavy. Už teď je jasné, že rozhodně půjde o jedinečný film. Něco takového jsme u Jennifer, nebo i někde jinde, nikdy neviděli. Já jsem teda hodně zvědavá, ačkoliv se trochu obávám té nahoty nebo sexuálních scén, ale "Red Sparrow" si určitě ujít nenechám. Kromě traileru tu pro vás mám i stillsky, kterých je celkově šest, a taky dva nové plakáty, které jsou hodně zajímavě zpracované.

Dominika: Maminko?
Matka: Co se děje?
Dominika: Na nějakou dobu musím pryč. Řekli mi, abych vzala jednoho muže do hotelu. Řekli mi, že byl nepřítel státu.
Muž: Svleč se.
Dominika: A výměnou za to by matce pomohli s léčbou. Místo toho mu podřízli krk. Nesměli zůstat žádní svědci. Dali mi na výběr. Zemřít nebo se stát Volavkou.
Matron: Od tohoto okamžiku se z vás stávají Volavky. Zbraně v globálním boji o moc. Vycvičíme vás v psychologické manipulaci. Musíte se naučit, jak překonat všechna svá omezení. Svlékněte se. Až s vámi skončíme, už nebudete tím, kým jste bývali. Každý člověk má své puzzle potřeb. Musíte se stát chybějícím kouskem, pak vám řeknou všechno.
Vanya: Máš dar, víš, jak přežít. Pro tohle ses narodila. Ve vládě máme zrádce. Naposledy telefonoval s Američanem. Sbliž se s ním.
Nathaniel: Myslím, že jsem vás včera viděl u bazénu.
Dominika: Stanou se z nás přátelé?
Nathaniel: To byste chtěla?
VE HŘE KLAMÁNÍ
Muž: Je Volavka.
Nathaniel: Jsi důležitá jen kvůli tomu, co pro ně můžeš udělat. Spolupracuj se mnou, ať ti muži zaplatí.
SE STANE MISTRYNÍ
Korchnoi: Jsi v tom lepší než kdokoliv jiný. Tvým jediným problémem je, že máš duši.
Muž: Nemůžeme věřit ničemu, co nám řekne.
Nathaniel: Musí tu být něco dalšího, co nevidíme.
Vanya: Pokud ji odhalí, musí být eliminována.
Matka: Co jsi provedla?
Nathaniel: Patříš jim, nikdy tě nepustí.
Dominika: Já už na něco přijdu.

FILMOGRAPHY - RED SPARROW - POSTERS [NEW: 2x]

01~1.jpg Red-Sparrow-new-film-poster.jpg

FILMOGRAPHY - RED SPARROW - STILLS [NEW: 6x]

006~440.jpg 01.jpg 02.jpg 03.jpg 05.jpg

"Red Sparrow" Official Trailer

16. září 2017 v 15:46 | Katie*

Teď si dáme něco z úplně jiného soudku, co vy na to? Úplně nečekaně a z ničeho nic se před pár dny na internetu objevil vůbec první oficiální trailer k filmu "Red Sparrow". Pokud pravidelně chodíte na můj blog, tak víte, že Jennifer se natáčení právě tohohle filmu věnovala začátkem letošního roku - tedy od ledna po květen. Navštívila díky tomu hned několik měst. Víme tedy o Budapešti, Bratislavě, Vídni a Londýně. V rámci tohoto projektu opět spojila své síly s režisérem Francisem Lawrencem, který stojí za posledními třemi díly Hunger Games. Kromě Jennifer se ve filmu objeví také Joel Edgerton, který bude hrát agenta CIA, do kterého se postava Jennifer zamiluje, dále se tu objeví Jeremy Irons, Matthias Schoenaerts nebo třeba Charlotte Rampling. Už jsem vám taky psala, že tenhle film bude mít přístupnost od 15 let, protože se v něm objeví násilí, možná i nahota a mohou zaznít sprostá slova. V tomhle traileru vidíme jenom takový náznak, ale řeknu vám - mě to teda pořádně navnadilo! Jennifer tady teda bohužel nemluví (jsem zvědavá na její ruský přízvuk!), ale můžeme ji vidět hned s několika různými parukami a taky outfity. Myslím si, že v takové roli jsme ji ještě nikdy neviděli a bude teda pořádně drsná. U nás půjde film do kin pod českým názevm "Rudá volavka" 1.března, stejné datum platí i pro Slovensko. Pokud jste ale nedočkaví, můžete si přečíst knižní předlohu Rudá Volavka od Jasona Matthewse, která u nás v ČR (nevím teda, jak na Slovensku, ale tam nejspíš taky) vyšla. Mě teda potěšilo, že je k zapůjčení i u nás v knihovně, takže já se do ní asi během Vánoc pustím ;). Ale co, kašlo na to. Knížku jsem si dneska objednala a hned, jak přijde, tak se do ní pustím :D. Kdyby to lákalo i někoho z vás na bux.cz je za 40 korun a na megaknihy.cz ze 37 korun :).

Spolu s trailerem se objevil i nový popis filmu: Dominika Egorova je mnoho věcí. Oddaná dcera odhodlaná chránit svou matku za každou cenu. Primabalerína, jejíž dravost dotlačila její tělo a mysl na samotný limit. Mistryně ve svůdném a manipulativním boji. Když utrpí zranění, které ukončí její baletní kariéru, Dominka spolu se svou matkou čelí neradostné a nejisté budoucnosti. To je důvod, proč se nechá zmanipulovat, aby se stala nováčkem ve Škole Volavek - tajné zpravodajské služby, která cvičí výjimečné mladé lidi jako je ona sama, aby používali své tělo a mysl jako zbraň. Po ukončení zvráceného a sadistického tréninku se z Dominiky stává nejnebezpečnější Volavka, která kdy ze školy vyšla. Nyní se musí smířit s tím, kým byla a využívat schopnosti, které má. Její život a životy všech, které má ráda, jsou v ohrožení. Včetně agenta CIA, který se jí snaží přesvědčit, že je jediný člověk, kterému může věřit.

Muž: Sundej si šaty.
1.BŘEZNA 2018
Nathaniel Nash: Když jsem byl v Moskvě, slyšel jsem o jednom programu. Mladí důstojníci jsou cvičeni k svádění, manipulaci, využívání svých těl, využívání všeho. Říkají jim Volavky. Ona je jednou z nich.
RUDÁ VOLAVKA

Jennifer Lawrence Plays "Movie Review or Wine Review?" // Omaze

17. srpna 2017 v 13:18 | Katie*

Zdravím všechny. Po pár dnech se ozývám s dalším článkem. Ne, že by nebylo nic na přidávání. Pořád se toho najde ještě dost - budu s tím muset něco udělat :D - ale já se posledních pár dnů věnovala překladu dalšího filmu. Tentokrát jde o novou "Pobřežní hlídku". Už to mám skoro hotové, tak snad to dneska dodělám, zkontroluju a nahraju na titulky.com. Pak si nejspíš od toho překládání dám už konečně pauzu. Sice jsem psala, že mě to baví, ale fakt to žere hodně času. Taky jsem začala číst tu knížku o Kateřina Aragonské a přiznám se vám, že mě to moc nechytlo. Je to takové moc zdlouhavé, ale říkala jsem si, že to je třeba jen ten začátek, rozjezd. Tak uvidím. Za chvilku půjdu dělat svoje super spešl přeslazené palačinky, tak se pustíme do toho článku, protože už začíná mít docela hlad. (Edit: Tuhle část jsem psala někdy v 11:30 :D)

U Jennifer se pomalu ale jistě začínají objevovat různé novinky. A jak se blíží propagace jejího nového filmu "Mother!", bude toho víc a víc. Jako rána z čistého nebe se objevilo tohle video, které Jenn natočila ve spolupráci se společností Omaze. O té jste určitě slyšeli - vždycky zprostředkuje nějaké setkání s výhercem a nějakou celebritou. Třeba "přispějte tolik a tolik a my vás dostaneme na premiéru filmu 'Hunger Games', kde se setkáte s herci". Jennifer se tentokrát spojila s Omaze, aby podpořila společnost Represent.Us, která se zabývá hlavně korupcí v politice. Stačí, když se zapíšete tady a vstoupíte do soutěže. Výherce pak v doprovodu ještě jednoho člověka půjde s Jennifer na ochutnávání vína po kalifornských vinicích. Ve videu Jennifer nejen, že informuje o téhle příležitosti, ale také hraje hru "filmová recenze nebo recenze vína", ve které dostane krátký úryvek rezence a má se rozhodnout, jestli jde o jeden z jejich filmů nebo víno.

Hej vy tam. Chcete zabránit politické korupci v Americe a vypít u toho tuny vína? Pak je pro vás tohle správné video. Jsem tu, abych vám a vašemu hostu dala šanci jít se mnou na ochutnávání vína v Kalifornii a pomoci Represent.Us. Bude to super. Pokecáme, budeme pít víno, promluvíme si o politice, budeme pít další víno. Možná zavoláme vaší ex, možná zavoláme mému ex. Jde o to, že se budeme bavit. Vím, co si myslíte. Jenn, proč bych s tebou měl/a jet na ochutnávání vína, když ani nepoznáš recenzi dobrého vína od recenze tvého filmu? To je neslušné. A taky podivně specifické. Nebudu přece hrát hru, ve které bych poznala, jestli jde o filmovou recenzi nebo recenzi vína. Tak jo, jdeme na to.

- Plnohodnotné, silně uzemněné, prostě smyslové. Doufám, že jde o "Cabernet" a ne moje prsa. Ne? Někdo o mně řekl, že jsem plnohodnotná? Je to filmová recenze o "Joy". Asi je to hezké.
- Tohle se mi líbí. Šik a hojné, zatímco zůstává elegantní a jemné. Já. Trochu se mi ulevilo. Kdyby to zazvonilo, vypadala bych jako blbeček. Recenze vína.
- Impozantní a intenzivní, ne příliš silné. To určitě nejsem já. To bude Sauvignon. Jsem alkoholik.
- Neudržuje střízlivou kontrolu. Fuj. "Passengers"? "American Hustle"?
- Drzá, chlípná, vtipná, sprostá, ledabylá...Sexy. Jsem to já? Jsem to já. V "Silver Linings". Jsem to já před 2 500 lety než jsem začala stárnout jako prezident.
- Tak jo, tenhle je poslední. Abyste vstoupili do soutěže navštivte omaze.com/jen. Tohle není recenze. Hra asi skončila. To jako vážně? Nejlepší na tom je, že každý příspěvěk podporuje Represent.Us, rozrůstající kampaň, která spojuje lidi napříč politickým spektrem, kteří chtějí, aby prošel proti-korupční zákon a napravil naše volby. Přispějte a uvidíme se na vinařství. Přečtu si další recenze. "Miluju zuby Stanleyho Tucciho." Recenze: "The Hunger Games: Catching Fire". To byla filmová recenze? Musíte na to mít licenci? Můžu já dělat filmové recenze? Je to směšné.

"Mother!" Official Trailer

8. srpna 2017 v 11:40 | Katie*

Taky se vám občas stane, že víte, že se máte něčemu věnovat, ale neustále to odkládáte? Já si třeba už několik dní říkám, že bych si měla začít opakovat němčinu, ale vždycky se věnuju radši něčemu jinému (už vím, co je to prokrastinace!) a odkládám to na jiný den :D. Ne, dneska už se do toho musím pustit, vím, že bude stačit, když to udělám zběžně, protože tu gramatiku někde v hlavě zakódovanou mám. Jenom bude potřeba osvěžit si slovní zásobu :D. Já se momentálně věnuju vlastně třem činnostem - čtení, blogování a překládání titulků (koukání na filmy a seriály už je taková samozřejmost, takže to tam nepočítám... mimochodem viděli jste nejnovější epizodu Game Of Thrones? mazec, co? a Daenerys je největší borka!). Na taťkův popud jsem přeložené titulky k filmu "The Wall" nahrála na titulky.com. Ode dneška už jsou ke stažení a zatím si je postahovalo přes 230 lidí! :D Tak z toho mám docela radost. Momentálně překládám titulky k "How To Be A Latin Lover" a zkusím přeložit i ten nový dokument o princezně Dianě :). Ale důvod, proč píšu tento článek, je ten, že už konečně máme k dispozici plnohodnotný trailer k filmu "Mother!". U teaseru jsem vám psala, že má vyjít 8.8., ale čekala jsem, že se na náš čas objeví buď až zítra nebo dneska v pozdějších hodinách. Naštěstí jsem se mýlila! Můj dojem z traileru je, že už jsem na film hrozně zvědavá a je mi jasné, že to bude parádní psycho! "Černou labuť" jsem teda ještě neviděla (mám to ale v plánu, i když potom asi neusnu), ale úplně z té ukázky cítím, že to bude masakr. Takže "Mother!" asi nebude pro každého, každopádně já jsem moc zvědavá. Lidi v komentářích pod videem dokonce psali, že by film mohl získat nominace v následující awards season, což by mi udělalo docela velkou radost. Třeba Natalie Portman získala svého Oscara právě za "Černou labuť". Mně osobně by teda vůbec nevadilo, kdyby Jennifer získala dalšího plešouna ♥. Ale dost už povídání, mrknětě na to.

Trávíme tady všechen náš čas. Chci z toho udělat ráj.
Všechno to předělala sama. Do posledního detailu. Do každého pokoje znovu vdechla život.
Jsi šťastný?
Miluju tě.
Prosím, pojďte dál.
- Zdravím. - Zdravím.
Je to cizinec. To ho jen tak necháme spát u nás v domě?
- Zdravím. - Zdravím.
Věděl jsi, že má manželku?
V kufru měl tvoji fotku.
Co jsi tam dělala?
Co chtějí?
Bůh ti pomáhej.
VIDĚT
ZNAMENÁ VĚŘIT
Přišli se za mnou podívat.
Rychle. Jsi šílený. Šílený.
Jenom se snažím do tohohle domu vrátit život! Otevřít dveře novým lidem, novým myšlenkám.
Je mi to líto.
Vypadni z mého domu! Vypadni!
Pořád jen dáváš a dáváš. Jenom toho nikdy není dost.

Spolu s trailerem se objevil i nový, opět senzační a pěkně "creepy" plakát s naší Jennifer. S radostí vám můžu říct, že je v úžasné HQ kvalitě. Zase jsem měla problémy ho teda nahrát do sosugary (až když jsem změnila velikost, tak to šlo), tak přemýšlím, že bych i tu Jennifer přesunula na fansitehosting. Uvidím, jak moc bude galerie blbnout dál. Ale zpět k plakátu. Vypadá teda úžasně! Můžete si všimnout, že Jennifer je tu vyobrazena jako taková porcelánová panenka, která už se pomalu začíná rozbíjet - můžete vidět, že na pár místech už má poškozený povrch a na levé tváří se jí dělají praskliny. Když si pak hodně přiblížíte její oči, tak uvidíte dům v plamenech. Pod názvem "Mother!" můžete vidět heslo filmu "Seeing is believing", tedy "Vidět znamená věřit". "Mother!" zamíří do amerikých kin už 15.září, což je za chvíli - já už se nemůžu dočkat celé té propagace a premiér! Do českých kin půjde 19.října a na Slovensku se ho dočkáte 2.listopadu.

FILMOGRAPHY - MOTHER! - POSTERS [NEW: 1x]

d07c18573546393.jpg

"Mother!" Teaser Trailer

4. srpna 2017 v 15:29 | Katie*

Já vím, slíbila jsem, že ten teaser trailer k filmu "Mother!" uveřejním hned, jak se objeví, ale chtěla jsem na blogu nějakou dobu nechat jako první článek POTM, aby jste v něm hlasovali. Momentálně je návštěvnost na blogu docela nulová :D. Aspoň mně to tak přijde. No, ani se moc nedivím, když jsou ta vedra venku, tak si člověk asi radši zajede někam k vodě. Já jsem dneska na cestování unavená a mrzutá. Dneska jsem stávala před půl šestou ráno, protože jsem musela s taťkou jet na další vyšetření do nemocnice. Tentokrát šlo o CT, kde vám vlastně "oskenují" tkáně v těle. Takže taťka musel sníst jakési dva prášky, po kterých měl být malátný, a pak během hodiny a půl vypít skoro 2 litry ve vodě rozpuštěnou nějakou kontrastní látku. Já jsem tam byla vlastně jako takový dohled, kdyby mu bylo špatně, tak aby sebou někde neseknul. Nakonec to zvládnul úplně v pohodě a nic mu nebylo. Tak jsem byla ráda. A protože jsme měli čas, tak jsme na chvilku zabrousili do kantýny. Teď se nám momentálně oběma chce docela dost spát a já mám z té únavy takovou blbou náladu. Teda, teď už tolik ne, ale už se mi nechce nic dělat :D. Vidím to tak, že dneska už budu jenom na něco koukat a večer to završím posledním Potterem - chytla mě jakási kouzelnická nálada :D, v úterý jsem třeba koukala na "Prince dvojí krve". Taky jsem už dokončila ten překlad filmu, na který se chtěl taťka podívat. Šlo o válečný snímek "The Wall", který trvá naštěstí hodinu 25, tak to nebylo tak hrozné. Ale řeknu vám, mně třeba trvalo přeložit 10 minut skoro hodinu! Ale je pravda, že jsem musela vyhledávat nějaké významy vojenských slov (někdy jsem teda improvizovala). Taťka byl naštěstí spokojený a říkal, že to bylo jak od profíka, tak jsem byla ráda.

No ale teď už teda k podstatě věci! Před pár dny byl uveřejněný první teaser k filmu "Mother!", který Jennifer natočila vloni v létě. Protože jde o snímek Darrena Aronofskyho ("Černá labuť"), tak o něm skoro nic nevíme. Příběh by se měl točit kolem manželského páru, jenž bude vyrušen nezvanými návštěvníky. Kromě Jennifer tady hrají taky Javier Bardem, Ed Harris nebo Michelle Pfeiffer. Mimochodem právě s Javierem se taky objevil nový, opět docela podivný, plakát k filmu. Teaser má teda necelou minutu a po vizuální stránce tolik zajímavý není. Vidíme vlastně jen postavu Jennifer (mimochodem jména postav taky neznáme!), která se prochází po domě - můžete si všimnout, že Jenn bude mít paruku a zrovna v této scéně má upletený cop. Důležitý je tady hlavně zvuk, kde můžeme slyšet části z různých scén, některé z nich zní docela intenzivně (třeba, když Jennifer křičí "murderer")! Na konci si můžete všimnout, že plnohodnotný trailer výjde už v úterý osmého. U nás film půjde do kin pod názvem "matka!" až 2.listopadu, přičemž v USA se ho dočkají už 15.9.

Co vás k nám přivádí?
Řekli mi, že tady máte volný pokoj.
Myslel si, že jsme penzion.
OD REŽISÉRA ČERNÉ LABUTĚ
Je to cizinec.
Zdravím!
Věděl jsi, že má manželku?
Co jsou ti lidi zač?
Přišli si pro mě.
Rychle. Jsi šílený. VRAHU!
Bůh ti pomáhej.

"Passengers" Bloopers

19. března 2017 v 15:24 | Katie*

Po pár dnech se vám opět hlásím s dalším článkem. Ve škole se tenhle týden nic moc zláštního nedělo - akorát jsem teda v pátek chytla rýmu a docela mě to obtěžuje (třeba se mi hůř spí), ale snad to za pár dní zmizí. Já moc dlouho nemocná nebývám. Příští týden ve čtvrtek v podvečer mě zase čeká midterm test. Teď si tak trochu říkám, že jsem se na něj mohla začít připravovat, ale mám dneska jeden z těch dnů, kdy se mi fakt nechce do školy nic dělat. Teda zvládla jsem udělat úkol do zítřejší fonetiky a přečíst si kapitolu, ze které budeme psát test. Tím "zvládla" mám na mysli "pomohl mi internet, ale přesto ten úkol není hotový správně" a "přečetla" znamená, že jsem se na to po třech stránkách vybodla. Ta fonetika mi všechno tak znechutila, že jsem se radši podívala na dvě nové epizody Modern Family. Taky jsem se už chtěla pomalu začít připravovat na přijímačky, ačkoliv je budu mít až v půlce června, ale pořád se do toho nějak nedokážu dostat. No příští týden už se pokusím hecnout. Je na čase se sebou začít něco dělat :D
Pokud jde o blog, tak kolem Jennifer je stále hrobové ticho. "Naštěstí" jsem docela dost pozadu s novinkami na fan-of-celebrities - třeba dopoledne jsem přidala tři články u Jessicy Chastain - takže můžu přidávat články tam. Ale stejně mě hrozně rozčiluje, že to tu tak stojí. Dřív to bývalo v pohodě, ale přijde mi, že od loňského léta Jennifer přišla na způsob, jak se propadnout do země :D A sice jsem chtěla mít blog už jen o jednom člověku, ale tohle mi docela dost vadí. No, jak jsem se vykecávala v předchozím článku o tom, že bych sem někoho přidala. Pravděpodobně by to byla Emily Blunt nebo mě ještě napadá Gal Gadot, kterou jsem si v poslední době hodně oblíbila a už se nemůžu dočkat Wonder Woman, na kterou určitě zajdu do kina ♥ Ale zatím je to všechno jen ve fázi "mluvím o tom". Uvidím, jestli se nakonec odhodlám i k činu. Zatím mám v zásobě pár videí - dokonce se objevily i nějaké klipy k "Passengers". Třeba dneska tu pro vás mám video s bloopers, tedy nepovedenými záběry. Video má sice 2 minuty, ale je takové povedené, miloučké a vtipné. Tak pokud vás zrovna netíží čas, určitě na něj mrkněte!

VIDEO | Dior Addict Lacquer Stick

26. února 2017 v 15:36 | Katie*

Zítra zase škola! Hrůza, jak ten týden vždycky uteče. Naštěstí mě čekají jenom dvě hodiny. Jednou z nich je bohužel seminář z fonetiky, ve kterém asi tentokrát už vážně umřu nudou, ale máme psát nějakou menší písemku, tak snad to uteče rychleji. A pak následuje přednáška z intra do literatury, která bez tak bude opět místo hodiny a půl trvat jenom 45 minut! :D Jinak byl dnešní den takový zabitý. Dopoledne jsem šla s mamkou do Gateu, protože si chtěla koupit džíny a potřebovala něčí názor. Nakonec si vzala dvoje - teď tam prodávají takové prďácké světlé džíny, které na sobě mají různé nápisy a obrázky. Já se do nich hned zamilovala ♥ A po obědě jsem jela s taťkou do Albertu, protože tam teď mají slevněné anglické rohlíky, ale jako na potvoru měli porouchanou kynárnu, takže tam neměli asi půlku z jejich nabídky pečiva -_- To mě teda solidně naštvalo. Taky jsem chtěla dneska začít pracovat na prezentaci do Grammar In Use - vybrala jsem si gramatický obor "general articles" (tzn. a/an, the a zero article) - ale už se mi do toho nechtělo. Nejspíš to udělám někdy v týdnu. A taky jsem se rozhodla, že tu brigádu půjdu aspoň vyzkoušet. Za to nic nedám, že jo?
Btw bude někdo z vás dneska koukat na Oscary? Já se vždycky dívám zpětně další den - pokud bude tedy záznam ke stažení, snad jo :D Akorát jsem to letos jaksi zazdila a nestihla jsem se podívat na všechny nominované filmy. Stejně si myslím, že letos bude sbírat jednu cenu za druhou "La La Land" ;)

Dobře, ale teď už tedy k podstatě dnešního článku. V pátek jsem na blogu zveřejnila článek s promo fotkami a dvěma fotkami z focení nové jarní kolekce pro Dior Addict, jíž je Jennifer od loňského roku tváří. Tentokrát ale nejde o kabelky, ale o rtěnky! Letošní novinkou je "Lacquer Stick" - řekla bych, že je to něco jako tekutá rtěnka, ale nejsem odborník! Taky jsem vám slíbila, že uveřejním i dvě nová videa. To první je klasická reklama, která se podle mě letos fakt povedla! Řekla bych, že je dělaná do takového rebelského stylu 50. až 60.let a vše se samozřejmě odehrává v městě andělů - tedy Los Angeles. Taky jsem pořád přemýšlela, co to tam v pozadí hraje za písničku, přišla mi nějaká povědomá. Zjistila jsem, že je to "I want candy" - v tomto případě nazpívaná kapelou Bow Wow Wow.

VIDEO | Jennifer Lawrence & Chris Pratt with Nick Grimshaw

14. února 2017 v 16:13 | Katie*

Dobře, novinky opět žádné (teda jedna by tu byla, ale čekám až se fotky objeví v lepší kvalitě ;)), takže jsem se rozhodla, že budu pokračovat své beznovinkové tradici, kdy budu přidávat nějaké zábavné rozhovory, které vznikly během propagace "Passengers" - snad nedojde na to, kdy budu muset přidávat i starší videa. Dneska pro vás mám rozhovor pro stanici BBC Radio 1, který vedl známý britský reportér Nick Grimshaw. Pro BBC Radio 1 už Jennifer a Chris natočili tu zábavnou část, ve které se navzájem urážejí. Rozhovor má necelých 7-minut, ale je opět moc povedený a strašně rychle uteče. Nick vzpomíná, že se naposledy viděl s Jennifer, když s ní dělal interview, při kterém se objevil i zpěvák Olly Murs, který Jennifer označil za svou vysněnou ženu. Pak se baví o tom, že spolu Jenn a Chris spolupracovali vlastně poprvé. Nick se ptá, jaký je jejich postup, když s někým pracují poprvé. Chris říká, že nejlépe se člověk pozná přes to, jak funguje na sociálních sítích nebo během rozhovorů - Jennifer s vtipem řekne, že dopomoci můžou i bulvární plátky. Pak se baví o tom, že Jennifer dokáže usnou v podstatě kdekoliv, i na místech, kde to pro ní není úplně bezpečné. Nick se ptá, jestli by využili možnost cestovat vesmírnou lodí s tím, že by byli úplně sami a nikdo by je neotravoval. Jennifer říká, že jí se líbí myšlenka, že by mohla cestovat na novou planetu, co má ozónovou vrstvu, ale nakonec by asi stejně zpanikařila. Nakonec přijde řeč i na jednu věc, co Jennifer řekla během interview s Vanity Fair. Jennifer prozradila, že pokud k ní někdo přijde s tím, že chce selfie a ona zrovna jí, tak bude k dotyčnému člověk nesmírně hrubá. Nick se jí zeptá, jak moc hrubá by byla. "Ošklivě se na toho člověka podívám. Když se začne přibližovat, tak pohrozím prstem. A když se zeptají, tak řeknu 'JÁ JÍM!' a vrátím se k jídlu."

VIDEO | Jennifer Lawrence and Chris Pratt in Depth Interview

27. ledna 2017 v 16:08 | Katie*

V tomhle článku pro vás mám poslední věci, kterou jsem si schovala na časy, kdy nebudou žádné novinky. To bohužel teď nastává, ale snad se zase po nějaké době objeví fotky z natáčení "Red Sparrow". Napadlo mě třeba přeložit nějaká starší interview. Rozpřekládala jsem rozhovor pro Vanity Fair 2013, ale pak mě to nějak přestalo bavit + je tu ta věc s tím, že si rozhovory moc lidí nečte. Tak zkusím do budoucna něco vymyslet. Nerada bych, aby to tady tak stálo jako vloni v létě, kdy novinky nebyly vůbec žádné (tohle je teď moje největší blogerská noční můra!). Ačkoliv jsem si říkala, že kdyby nám to Poseidon přál, tak by se mohla Jennifer objevit jako presenter na letošních Oscarech. Konec konců film "Passengers" získal hned dvě nominace a to v kategoriích Nejlepší hudba - Thomas Newman a Nejlepší výprava. Jo, taky jsem byla docela dost překvapená!

Ale teď už k článku. Dneska pro vás mám jedno vážně speciální video. Jde o rozhovor, který byl pořízen během propagace "Passengers" v Pekingu pro nějakou jejich talkshow. Video má sice necelých 30 minut, ale tou délkou se nenechte odradit a mrkněte na něj. Interview je to totiž docela neobvyklé. Na začátku se tam trochu baví o filmu, ale pak se novinářka ptá na takové osobnější věci, co se týkají jejich kariéry, života, lásky, slávy. Myslím, že se tady o Jennifer i Chrisovi dozvíte pár zajímavých věcí. Jenn třeba hned na začátku prozrazuje, že už od mala chtěla pracovat s mladými dívkami. Chtěla jim dodávat sílu, sebevědomí a pomáhat jim, protože holky jsou na sebe většinou zlé a to není hezká věc. Pak se jí reportérka ptá, jestli se v době, kdy byla objevena agentem, cítila krásná. "Krása pro mě nebyla důležitá, chtěla jsem být vtipná. Opravdu jsem se snažila být vtipná. Kdykoliv jsem rozesmála své dva bratry, to byl pro mě největší úspěch." Jennifer zde mluví i o své kamarádce Lauře, kterou si už párkrát vzala na nějaké významnější akce (např. Oscary 2014). "Byla první člověk, se kterým jsem se zkamarádila, když jsem se přestěhovala do LA. Ve věku asi od 15 do 17 jsem neměla žádné kamarády. Seznámila jsem se s ní na nějakém večírku, je ode mě o pár let starší. Vzala mě pod svá křídla. Nebýt jí, nevím s jakými lidmi bych se bavila." Pak tu Jennifer vysvětluje, proč už nechce být nikdy družička.
Chris zde taky mluví o něčem, co mě zaujalo. Ještě předtím než se z něj stal svalouš, tak o svou fyzičku moc nedbal. A v určitý čas ve své kariéře se rozhodl, že přibere na váze, protože si myslel, že když bude tlustší, tak bude i vtipnější. Vypraví, že se tehdy cítil hrozně a i zdravotně na tom nebyl zrovna dobře. Novinářka se Jennifer zeptá, jestli by kvůli nějaké roli takto změnila svou váhu. "Jsem žena, bylo by to něco jiného. Nemám tu disciplínu na to, abych pak zase zhubla. Je to prostě práce. Kdybych byla účetní a šéf by mi nařídil, abych přibrala, tak bych to odmítla. A stejně to mám i s hubnutím. (...) Znám limit svého těla. Je určitá forma, které nikdy nedosáhnu, protože na to prostě moje tělo není stavěné." Konec interview je možná nejzajímavější, protože dojde řeč na romantické i přátelské vztahy v Hollywoodu. Chris zde vysvětluje, proč se většinou dávají dohromady známí sportovci se známými herci nebo známí zpěváci se známými herci. Je to kvůli tomu, že si rozumí a ví, co to znamená být slavný a baví se spolu, protože chtějí. Ale kdyby se bavili s někým mimo jejich svět, tak by museli přemýšlet nad tím, jestli chtějí získat jen 5 minut slávy nebo se o ně opravdu zajímají. Jennifer tady pak řekne jednu super věci: "Mám taky pocit, a to platí pro všechny vztahy, romantické i přátelské, pokud se ve vztahu cítím slavná, tak to není správný vztah." Novinářka se pak Jennifer zeptá, co by pro ni byl naprostý úspěch. "Nejspíš zůstat napořád vdaná s jedním člověkem. To je v našem byznysu docela vzácné. Mít normální osobní život." A pokud jde o manželství: "Nevím, jestli se někdy vdám. Cítím, že jednou ze mě bude máma, ale nevím, nejsem si jistá. Co se snažím říct, je, že by mi nevadilo, kdyby na manželství nedošlo."

Z natáčení tohoto rozhovoru se objevily i tři pěkné fotky v docela solidní kvalitě.

01~79.jpg 02~72.jpg 03~66.jpg

VIDEO | UNSCRIPTED With Jennifer Lawrence and Chris Pratt for "Passengers"

24. ledna 2017 v 16:00 | Katie*

Myslím, že nebude vůbec vadit, když tentokrát vynecháme politiku a budeme se věnovat něčemu zábavnějšímu. Jak už jsem asi psala v některém z předchozích článků, novinek teď moc kolem Jennifer není. Všechno závisí na tom, jestli se objeví nějaké fotky z natáčení "Red Sparrow" nebo ne. Něco málo mám ještě v zásobě, tak snad nám to vystačí.
Dneska tu pro vás opět mám jedno zábavné video z propagace filmu "Passengers". Jedná se o interview s názvem "Unscripted" - dřív těchto videí bylo docela dost, ale myslela jsem, že už to zrušili, protože dloooouho podobné video nevyšlo. O co tedy jde? V tomto případě si Chris a Jennifer budou navzájem dávat otázky od fanoušků, které vždycky přečtou. Pak přichází část, která je tedy "unscripted" neboli "improvizovaná". V ní se Jennifer nebo Chris mohou toho druhého zeptat na něco, co je zrovna v danou chvíli napadne. Video má sice 11-minut, ale člověk se u něho taky pobaví a trochu zrelaxuje. Takže pokud buteme mít zrovna volnou chvilku, tak na něj určitě mrkněte ;)

VIDEO | Jennifer Lawrence & Chris Pratt Answer the Web's Most Searched Questions

17. ledna 2017 v 15:52 | Katie*

Zdravím všechny! Jaký jste dneska měli den? Já jsem doupravovala menu na blogu fan-of-celebrities (řeknu vám, byla to fuška - hlavně dělat nové obrázky u projektů našich hereček byl docela masakr!), pak jsem vařila, trochu si četla a koukala na seriály. Včera jsem se začala dívat na "Řadu nešťastných náhod" s Neilem Patrickem Harrisem jako hrabětem Olafem. Dneska jsem koukla na druhý díl... Bohužel mi to nestojí za to, abych na seriál koukala dál. Je to nudné, natáhlé a filmu se to nevyrovná. Neil je skvělý herec, ale bohužel na verzi hraběte Jima Carreyho prostě nemá. Tak jsem pak aspoň zkoukla další díl Vikingů :D

Co se blogu týče, tak novinky teď nejsou žádné. Mně to zatím tolik nevadí, protože mám v zásobě jedno nebo dvě videa. Původně jsem chtěla přidat něco jiného, ale nakonec jsem se rozhodla pro tohle vtipné video, které vzniklo ještě během propagace "Passengers". Takže v něm uvidíte nejen Jennifer, ale také Chrise Pratta. Jde o 8-minutové video, ve kterém Jenn a Chris odpovídají na nejhledanější otázky na webu ohledně jich samotných. Některé otázky jsou opravdu vtipné. Třeba jedna z nich byla "Je Chris Pratt mrtvý?" načež Chris odpověděl "Jenom uvnitř" :D A na konci je otázka "Můžu si vzít Jennifer Lawrence?" A její odpověď? "Nevím, kdo jsi, ale odpověď zní ano."

VIDEO | MTV - Jennifer Lawrence & Chris Pratt Have A Christmas Sleepover

24. prosince 2016 v 14:27 | Katie*

Původně jsem tenhle článek chtěla zveřejnit až později odpoledne, ale protože jste mi začali přát, tak jsem si řekla, že to udělám hned. Dneska jsou Vánoce! Vypadá to u vás, že by měly být? U nás je totiž zataženo, jeden stupeň a trochu fouká. Žádné bílé Vánoce, jak slibovali, se bohužel nekonají. Já se rozhodla dnešek věnovat koukáním na filmy. Zkoušela jsem se podívat na "Ukradené Vánoce Tima Burtona", ale vydržela jsem asi jen prvních 30 minut a pak jsem to nějak proskákala. Každopádně se večer KONEČNĚ po roce zase kouknu na "Lásku nebeskou" ♥ Já tenhle film prostě miluju a (možná tím někoho lehce naštvu) dávám mu tisickrát větší přednost než třeba Pelíškům - i když ty jsou taky skvělé ;)
Ale podstatou tohoto článku je popřát vám pokud možno co nejpříjemněji strávené Vánoce. Buďte v klidu, koukejte na pohádky a nestresujte se školou (stejně jako to já dělám už poslední týden :D). Také vám přeju bohatého Ježíška a ať pod stromečkem najdete vše, co jste si přáli.

A co jsem vám to sem vlastně dala za video? To se tak sešli Chris Pratt, naše Jennifer a oblíbenec z MTV Josh Horowitz a vykládali si o Vánocích. No a jak je vidět, Chris a Jenn chápou Vánoce trochu jinak než ostatní. Video má něco málo přes 3 minuty, což není tak hrozné. Určitě na něj koukněte, stojí to za to! A když už jsem v tom, tak vám doporučím video z The Tonight Show Jimmyho Fallona, kde on a obsazení z pohádky "Zpívej" zpívají písničku Wondefurl Christmastime od Paula McCartneyho jako acappella a nevynechejte ani video z Carpool Karaoke, kde James Corden, Mariah Carey, Adele, Lady Gaga a další zpívají "All I Want For Chritsmas"!

K videu ještě přidávám tyhle tři fotky, které zveřejnil Josh na svém Instagramu včetně známé fotky Happy/Sad/Confused!

tumblr_oi4wweZelc1sn625no1_1280.jpg tumblr_oi6vp1hHKi1sofu3ho1_1280.jpg Nepojmenovany_4~0.jpg

VIDEO | Jennifer Lawrence & Chris Pratt Insult Each Other

22. prosince 2016 v 16:13 | Katie*

A že mám teda ten volný čas, tak do třetice všeho dobrého tu máme nejspíš poslední článek dneška. Už tu máme fotky z akce, nový photoshoot, tak by to chtělo nějaké nové zábavné video, co vy na to? Tohle video vzniklo během propagace "Passengers" v UK pro rádiovou stanici BBC Radio 1. Ti tam mají takový vtipný segment, kdy vezmou dva herce, co spolu hrají v jednom filmu, posadí je naproti sobě a jejich úkolem je navzájem se urážet :D A určitě si dovedete představit, že když s tím souhlasí Jennifer a Chris, bude to určitě zábavná podívaná. Ty urážky jsou hodně vtipné a je vidět, že pro oba je obtížné udržet vážnou tvář. Mě tady teda víc pobavil Chris se svými hláškami jako: "Why did they call it 'Joy?" "How does it feel to be in the stupidiest Marvel movie?" "I recently told you that you act like Adele sings. I hate Adele." "You have so much fake hair that if you commit a crime the CSI lab would probably convict some Ukrainian girl." No a na konci to teda úplně zabil a myslím si, že tuhle slovní bitvu i vyhrál :D

VIDEO | Jimmy Kimmel Live

20. prosince 2016 v 15:41 | Katie*
Řeknu vám, je mi až zle z toho, co se v posledních 24 hodin událo. Nejdřív v Turecku zastřelí ruského velvyslance, potom to zase nějaký magor napáli do lidí na vánočních trzích v Berlíně a zabije 9 lidí a dneska se dočítám, že nějaký kretén napadl Petru Kvitovou v jejím bytě a vážně jí pořezal levou ruku - a to jsem se ještě dozvěděla, že Petra vlastně bydlí jen kousek od nás. Já to fakt nechápu a obávám se, že v takovém světě už budeme bohužel muset žít :(

Ale vezmeme to trochu z veselejší stránky, co říkáte? Včera jsem na blogu přidávala fotky z návštěvy Jennifer v mé oblíbené talkshow Jimmy Kimmel Live, kam 13.prosince přišla propagovat svůj nový film "Passengers". Videí je celkem pět, ale určitě stojí za to se na všechna podívat. V prvním videu, které je myslím i nejdelší, se Jennifer a Jimmy baví o tom, že jsou vlastně hypochondři a jak se na sobě a ostatních vždycky snaží diagnostikovat nějaké nemoci. Jennifer se dokonce přiznává, že si googluje různé obrázky bakterií a dokonce zde ukazuje i jednu docela "roztomilou" bakterii :D


Tohle video už je teda kratší. Jennifer v něm říká, že se musí často omlouvat, že nechce působit, jako že někoho urazila schválně nebo že je zlá - možná tím trochu odkazuje na tu menší kauzu se sezením na posvátných kamenech.


VIDEO | Challenges With Jennifer Lawrence and Chris Pratt

16. prosince 2016 v 16:15 | Katie*

Původně jsem chtěla zveřejnit další článek s fotkami, ale pak jsem sí říkala, že by mi to stejně časově nevyšlo + by asi bylo dobré udělat nějakou novinkovou změnu. Dnešek byl celkově tak nějak zabitý, protože jsem dlouho spala, pak jsem pracovala na své srovnávací eseji, která už je skoro hotová, zkoušela jsem uvařit "spešl" oběd, který mi tak úplně nevyšel podle mých představ a už asi nikdy nebudu experimentovat :D (navíc jsem na tom zabila asi 2 hodiny) a pak jsem dělala jeden článek na fan-of-celebrities. Zítřek asi nedopadne jinak, protože jdu dopoledne na volejbalový turnaj absolventů, co se koná u nás na gymplu. Hrát nebudu, ale chci se vidět se spolužáky a hlavně mými kamarádkami ♥ Pak pojedeme s taťkou nakoupit a musíme i trochu poklidit.
Ale zpět k věci. Takže tou novinkovou změnou je video! Zkušení blogaři ví, že nemá moc smysl dělat články s videi, protože na ně moc lidí nekouká a nekomentují je. Různých videí z propagace "Passengers" se objevilo docela dost, tak jsem se rozhodla vždycky za čas přidat ty nejzajímavější nebo nejvtipnější a o ostatních vám dát vědět v nějakém článku. Nebudu ale předstírat, že jsem na všechna videa koukala. Na to není čas :D Dneska tu pro vás mám video s názvem "Challenges With Jennifer Lawrence and Chris Pratt", které bylo pořízeno během propagace v Madridu (fotky zde). Jenn a Chris se objevili ve videu španělského vlogera, který vystupuje pod přezdívkou elrubiusOMG. O co v tomhle videu půjde je docela jasné už ze samotného názvu. Chris a Jennifer jsou vždycky vyzváni, aby splnili nějakou "challenge", která je spjatá s gravitací. Asi vám nebudu úplně popisovat, co všechno tam dělali. Prostě na tohle 10-miutové video mrkněte, rozhodně to stojí za to :)

"Passengers" - Behind The Scenes Interview

1. prosince 2016 v 15:52 | Katie*

Jak už jsem psala v předchozím článku - i mně se zase po hrozně dlouhé době stalo, že nestíhám. Věc se má tak, že už začalo press tour k filmu "Passengers" - Jenn a Chris už se stihli objevit ve třech různých městech! - ale mně za chvilku čeká zkouškové a já si chci vypsat všechny důležité věci, protože jsem zjistila, že vypisování mi docela dost v učení pomáhá. Sice si nedělám nějaké velké naděje, že by zkouškové dopadlo nějak suprově - když mě to nebaví a ani mi to nejde - ale tak aspoň budu vědět, že jsem se snažila. Kromě všech těch nových fotek se začala objevovat i videa. Ty si postupně dávám mezi oblíbené stránky, abych na ně pak nezapomněla. Zatím tu pro vás mám jedno oficiální video ze zákulisí, kde Jenn mluví o své postavě Auroře Lane a celkově o práci na tomhle filmu.

O POSTAVÁCH: "Postavy v tomhle příběhu mi přijdou fascinující, protože jde o obrovské rozhodnutí - podniknout 120 let dlouhou cestu a až dorazíte do cíle, všichni, co jste znali, budou po smrti. Takže musíte začít úplně nový život na planetě, kde jste nikdy předtím nebyli. Takže je jasné, že tu budou zajímavé postavy."

O TOM, PROČ SE AURORA VYDALA NA TUHLE CESTU: "Aurora je velice chytrá, plná energie a zvědavá. Je dcerou známého spisovatele, kvůli čemuž vždycky chce něco víc a chce si udělat své vlastní jméno. Tohle všechno v kombinaci s dobrodružným duchem ji poslalo pryč."

O VIZUÁLNÍ STRÁNCE FILMU: "Film je velice vizuálně zajímavý, protože tihle dva lidé jsou uvězněni ve vesmíru. Vizualizace je obrovská, jsou ztraceni v nekonečném vesmíru, který je velikostí přesahuje. Dynamika mezi tím, jak se cítí a čím si prochází emocionálně vs tenhle obrovský vesmír, ve kterém jsou uvězněni, mi přišla zajímavá."

O SCÉNÁŘI: "Myslím, že je to zajímavá myšlenka. Nikdy jsem nic podobného neviděla. Líbil se mi ten svět, hlavní postavy a ten prostý nápad na takový film. Přišlo mi to zajímavé a kreativní, protože když jsem dočetla scénář... Doufám, že lidé odejdou z kina s miliony různých názorů a to se mi na tomhle filmu líbilo nejvíc. Nikdo vám neříká, jak se máte cítit. Jde o to, co byste udělali vy. Je to námět k diskuzi."

O CHRISI PRATTOVI: "Chris Pratt je nejpracovitější člověk u filmu, včetně štábu a ostatních. Je to ten nejpracovitější člověk, jakého jsem kdy v životě potkala. A má úžasný přístup."

O SPOLUPRÁCI S REŽISÉREM MORTENEM TYLDUMEM: "Všem se nám líbil film i scénář. Jakmile jsme byli na stejném bodě, byla to krásná zkušenost, protože jsme do toho všichni byli zažraní. Chris a já jsme vždycky chtěli vědět, co si Morten myslí, jaká je jeho vize pro každou scénu a jaký je jeho názor na naše postavy. Všichni jsme byli propojení."

O AKCI: "Ve třetím aktu začíná být jasné, že je s lodí něco špatně. Nefunguje gravitace, roboti selhávají a Jim a já závodíme proti času, abychom zjistili, co je špatně a jak to spravit, abychom zachránili nejen naše, ale i životy zbylých 5 000 cestujících."

© justa.blog.cz

"Passengers" - 2nd Official Trailer

24. listopadu 2016 v 16:01 | Katie*

Tak zítra už konečně máme pátek! Do školy jdu jen na jednu hodinu (kde se (ne)učíme o psaní esejí a dalších slohových útvarů v angličtině), pak přijdu domů a později odpoledně se půjdeme s taťkou a dalšími rodinnými příbuznými kouknout na rozsvěcování vánočního stromečku. Možná tuhle situaci využiji i k tomu, že si dám horký džus nebo horkou čokoládu. Punč jako takový jde nějak mimo mě - jak víte, tak já alkohol piju jen zřídkakdy, protože mi nechutná. No možná si dám děckou verzi :D Už se moc těším! A je teda super, že tenhle týden bylo o něco tepleji, tak mi snad nezmrzne zadek! No a v sobotu půjdu svou 10-letou sestřenici doučovat angličtinu :D Prý má problémy se zájmeny a už donesla dvě čtverky. Tak doufám, že jí to do hlavy nějak nasoukám. Aspoň si vyzkouším, jestli mám šanci v kariéře učitelky ;) Ale to zase odbočuji. Co tu pro vás mám dneska? Původně jsem si myslela, že sem zveřejním fotky z nového photoshootu a začnu pracovat na překladu rozhovoru, ale na to si asi budete muset chvíli počkat. Pro teď tu mám čerstvě uveřejněný druhý trailer k filmu "Passengers", jehož premiéra už nás čeká za měsíc a něco. Tahle ukázka je sice kratší (má asi minutu), ale obsahuje pár nových scén. Pro případné zájemce tu pro vás mám ještě video z pořadu Entertainment Tonight, kde o tomhle filmu mluvili. V klipu je několik záběrů z natáčení a komentář Jenn, Chrise a Michaela Sheena.

Jim: Halo? Je tady někdo?
Aurora: Víš, co se děje?
Jim: Nikdo další se neprobudil. Probudili jsme se o 90 let dřív.
LETOS O VÁNOCÍCH
Aurora: To není pravda. Musíme jít spát.
Arthur: Kdo by chtěl jít spát v tak krásný den?
Aurora: Děje se tu ještě něco jiného.
NIC
Aurora: Tohle je největší migrance v historii lidstva. Jsme uvězněni na potápějící se lodi.
SE NEDĚJE BEZ DŮVODU
Jim: Ovládání motoru bylo navrženo tak, aby nás nevpustilo dovnitř.
Aurora: Nějak to jít musí.
Jim: Tohle nebyla náhoda.
Aurora: Něco nám neřekli.
Jim: Jdeme na to.
Aurora: Jime!
Jim: Existuje důvod, proč jsme se probrali brzo.

© justa.blog.cz

FIRST "Passengers" TRAILER + New Stills

22. září 2016 v 16:18 | Katie*

Tenhle článek bude určitě zase kilometr dlouhý, protože vám toho musím prostě hrozně moc říct! Takže od pondělí jsem začala po několika měsících prázdnin zase chodit do školy! Chodím do prvního ročníku na vysokou a studuju obor anglická filologie - jestli mi to půjde se dozvím v následujících měsících a během zkouškového :D Měla jsem z toho docela velké obavy - že mi to nepůjde, že nebudu rozumět, že se se mnou nebude nikdo bavit. Naštěstí se ani jedno z toho nevyplnilo. V hodinách normálně rozumím, i když samozřejmě jsou slova, která neznám, ale od toho se člověk učí, že jo? Zatím mě to teda docela baví. Jsou jen dva předměty, co mě tenhle týden nezaujaly, ale to se třeba v budoucnu změní. Hodně se mi líbila teda americká historie, kterou učí Američan, ale stylem "není po mě důležité, abyste si pamatovali všechna data, ale abyste si z historie něco odnesli a sami o událostech z minulosti přemýšleli". To se mi hrozně líbí :) Měla jsem teda strach z morfologie, ale na tenhle předmět máme docela dobrého učitele (taky Američana :D), tak snad mi to nějak půjde. Co se týče blogu, tak se přiznám, že mi asi bude nějakou dobu trvat než se zaběhnu do výuky na vysoké, ale snad bych měla normálně fungovat. Ony novinky teď stejně ani nejsou - teda novinky kolem Jennifer nejsou, ale najdete mě na fan-of-celebrities, protože budu přidávat články s Emily Blunt, které začala propagace filmu Dívka ve vlaku.

Ale teď už tedy k podstatě věci! Možná jste na internetu v předchozích dnech narazili na zprávu, že už by se konečně měl objevit oficiální trailer k filmu "Passengers". Jistě si pamatujete, že se většinou tyhle informace ukázaly jako falešné, ale tentokrát tomu tak nebylo. Trailer byl zveřejněný před dvěma dny a já teda musím říct, že jsem z něho naprosto nadšená! Čekala jsem něco trochu jiného - něco na styl třeba Gravitace, ale předčilo to veškerá má očekávání. Myslím si, že opravdu půjde o velice zajímavý a krásný film. Docela mě překvapilo, že ve filmu hrají Michael Sheen a Laurence Fishburne :D Ale tak pro mě je to teda bonus. Kromě nového traileru (níže najdete i překlad ;)) se objevily i 4 nové stillsky v HQ kvalitě, na kterých spolu můžeme vidět Jennifer a Chrise Pratta.

005~208.jpgtumblr_odrqichbn31sofu3ho1_1280.jpgtumblr_odrqichbn31sofu3ho2_1280.jpgtumblr_odt8x7RlEL1sofu3ho2_1280.jpg

Aurora: Nazdárek.
Večeře? - Jim
Aurora: Zve mě na rande?
Jim: Nevypadala moc ohromeně. Páni!
Aurora: Ty taky vypadáš upraveně.
Arthur: Moc vám to dnes večer sluší.
Aurora: Máme rande.
Arthur: Skvělé.
Aurora: Trvalo ti to, než ses zeptal. Takže...proč už jsi nechtěl žít na Zemi? Na Avalon jsme se nalodili s cílem. 120 let hibernace znamená probuzení se v novém století na nové planetě. Ale před rokem se všechno změnilo.
Jim: Halo? Je tam někdo?
Aurora: Halo? Víš, co se děje? Nikdo další se neprobudil?
Jim: Myslím, že se něco stalo s hibernačními nádoby. Probrali jsme se moc brzo. O 90 let moc brzo.
Aurora: Tohle se neděje. Musíme jít spát.
Jim: Nemůžeme.
Kámošky: Milujeme tě, Auroro.
Jim: Něco je špatně. Něco velkého.
Aurora: Co budeme dělat?
Jim: Věříš mi?
LETOS O VÁNOCÍCH
KAŽDÁ CHVÍLE SE POČÍTÁ
Jim: Tahle loď se rozpadne. Musím to udělat.
Aurora: Ne! Jestli umřeš ty, tak já taky.
Jim: Musím ti něco říct. Existuje důvod, proč jsme se probudili dřív.

"X-Men: Apocalypse" Bloopers

12. září 2016 v 15:30 | Katie*

Jak jsem psala v předchozím článku, teď o víkendu u nás ve městě probíhaly hody. V sobotu na návštěvu z Brna přijela teta (mamčina sestra) se svým přítelem a pejskem Maxíkem ♥ Všichni jsme se sešli u maminé další sestry, která bydlí taky u nás ve městě. Pak jsme se já, mamka, teta a její přítel vydali do města podívat se po stáncích. Já se rozhodla dodržet svou každoroční tradici a dala jsem si burčák. Často slyším, že lidem burčák nechutná. Pro mě je to ale asi jediný alkoholický nápoj, který dokážu v pohodě vypít. To bude tím, že je docela sladký :D Byl to prostě příjemně strávený den a zase jsem si s tetou po dlouhé době popovídala. I v neděli jsme vyrazili do města - tentokrát jen já s rodiči. S mamkou jsem si dala napůl langoše a pak jsme vyrazili k jednomu úžasnému stánku s ledovou tříští. Já z toho byla úplně nadšená. Věc se má tak, že jste paní dali 30 korun, ona vám dala kelímek a brčko a vy jste si mohli udělat ledovou tříšť, jakou jste chtěli. Měla tam asi kolem 10 příchutí, které jste si mohli libovolně namixovat. Já jsem teda nechtěla moc riskovat, aby z toho nebyl fujtajbl, takže jsem měla jen limetku, kolu a jablko. Ale nakonec jsem (asi) zjistila, že i kdybych si tam dala všechny ty příchutě, tak by to bylo pitné :D Z tohohle jsem byla fakt nadšená a doufám, že tenhle stánek tu bude i příští rok ;) No jinak zítra jedu do Olomouce vyzvednout si tu blbou ISIC kartu. Nakonec mi ji stihli udělat včas, i když jsem přihlášku dala v den zápisu. A ve čtvrtek tam jedu zase kvůli tomu orientačnímu dni. Snad to bude v pohodě a poznám některé své spolužáky :)

Co se Jennifer týče, tak bohužel opět nejsou žádné novinky. To je překvapení co? Naštěstí se objevily novinky u Emily Blunt a Scarlett Johansson, o které se starám na fan-of-celebrities. Teď si pohrávám s myšlenkou, že bych tam na blog přidala ještě Kate Winslet. No, uvidím. Zpět k věci. Jelikož nejsou novinky, tak jsem se rozhodla přidat video s nepovedenými záběry z filmu X-Men: Apocalypse. Pokud máte 8 minut čas, tak si ho určitě pusťte - některé ty záběry jsou k popukání. Hlavně Jennifer zase perlila :D Nejvíc mě pobavilo, jak si krkla nebo na konci, jak nechtěně praštila jednoho chlápka :D
 
 

Reklama