Jennifer Lawrence - News and Information

Happy 28th Birthday Jennifer Lawrence!

15. srpna 2018 v 14:04 | Katie*

(zdroj animací tumblr.com)

Přeji vám všem hezké odpoledne. U nás je teda pomerně příjemně. Díky tomu, že venku fouká, tak doma není na zdechnutí a člověku ani nevadí, že svítí slunce (ačkoliv je u nás trochu pod mrakem). Já dneska dodělala titulky na film "Než přišla bouře" (od 14:00 jsou na titulky.com), takže jsem úplně zazdila to, že má Jennifer dneska narozeniny! Původně jsem teda chtěla přidat něco z té hromady novinek, ale na to si budete muset ještě chvíli počkat. Zítra možná pojedeme ke známým na grilováním - poprvé ve svých 21 letech ochutnám grilovanou makrelu! - a v sobotu má babička oslavu narozenin, takže tento týden snad bude trošku akčnější. Ale to jsem teda odbočila. Zpátky k Jennifer. Jenn dneska slaví 28 let života a já pořád nemůžu uvěřit tomu, že za 2 roky jí bude 30 let. Říkám to hlavně proto, že když jsem o ní začala blogovat, tak jí bylo 22-23 let, tedy byla jen o trochu starší, než jsem teď já. Fakt je to děsný, jak ten čas letí. Ostatně se se mnou můžete jako obvykle ohlédnout zpátky a připomenout si, co se v jejím životě za uplynulý rok událo.

• Začnu asi jejím osobním životem, kde se udála "menší změna". Jennifer už nadále nechodí s Darrenem Aronofskym. Jejím současným přítelem je Cooke Maroney, ředitel umělecké galerie v New Yorku.
• S filmem "Mother!" se zúčastnila Filmového festivalu v Benátkách, Filmového festivalu v Torontu a dalších tří premiér v různých městech. Ačkoliv se čekalo, že znovu získá nominace na prestižní ceny, bohužel k tomu nedošlo a naopak byla Jennifer za svůj herecký výkon nominována na Zlatou malinu (anticenu k Oscarům).
• Místo toho byla aspoň jednou z žen, které si ocenil časopis Elle ve svém speciálním vydání "Women In Hollywood".
• 2.listopadu si vyzkoušela, jaké to je moderovat talkshow. Zaskočila za Jimmyho Kimmela a dostala šanci vyzpovídat svou oblíbenou celebritu Kim Kardashian.
• Zúčastnila se Governor's Awards, kde předala cenu Donaldu Sutherlandovi (prezident Snow v "Hunger Games") za celoživotní dílo.
• Spolu s Adamem Sandlerem natočila epizodu pro Actors on Actors časopisu Variety.
• Nafotila photoshoot pro The Hollywood Reporter a interview s ní udělala Oprah Winfrey.
• Časopis The Hollywood Reporter ji ocenil cenou Sherry Lansing Leadership Award, nejen za její herecké úspěchy, ale také za její snahu udělat ve světě aspoň nějaké dobro.
• V období Vánoc opět navštívila malé pacienty v dětské nemocnici a v únoru se zúčastnila svatby její kamarádky Amy Schumer.
• Do kin šel její nový film "Red Sparrow".
• Teprve podruhé v životě se zúčastnila předávání cen BAFTA a nechyběla ani na předávání Oscarů, kde spolu s Jodie Foster předala cenu Frances McDormand.
• V současné době jí probíhá roční pauza, kterou si od hraní vzala. Poslední rok teda nepatří mezi její nejakčnější, ale ona si to volno zaslouží. Tak ti teda Jennifer přeju, abys dnešní den oslavila ve vší parádě s těmi, co máš nejradši. A budu se těšit, co si pro nás do příštího roku přichystáš.

Jennifer Lawrence - "Red Sparrow", Amy's Wedding, Visiting Children's Hospital

17. února 2018 v 16:26 | Katie*

Teď se mnou jaksi nechce spolupracovat galerie - taky se vám stává, že v jednu chvíli vše jede bez problémů, fotky se normálně nahrají a v další chvíli chcete něco uložit a ono se to jakoby "zasekne"? To mě docela rozčiluje, protože teď momentálně toho mám na ukládání docela dost. No asi chcete vědět, jaký byl můj první týden ve škole. Naprostý děs a hrůza! Bohužel se vyplnilo to, co jsem předpovídala. Hned po mojí úplně první hodině v tomhle semestru jsem chytla obrovskou depresi. Měla jsem anglickou morfologii a vůbec nevím, jak to s tímhle předmětem u mě dopadne. Přijde mi, že ten profesor, co nás z toho bude mít, bude 40 minut mluvit o blbostech, v 5 minutách na nás vysype milion pojmů a chce, abysme se morfologii učili na knížce od Terryho Pratchetta! No chápete to? A ještě nám řekl, že kromě testu nás čeká i ústní zkouška, o které se v popisu předmětů vůbec nic nepíše -_- Fakt děs. V další dny jsem byla docela mentálně a fyzicky unavená. Mentálně ze všech těch věcí, co musím dělat, fyzicky z té cesty a taky mě bolely záda z těžkého batohu. Ale v průběhu týdne se ze mě moje negativní emoce trochu vyplavily a nastalo takové vnitřní smíření a pomalu se dostávám do fáze "je mi to fuk, nebudu se stresovat". No, včera jsem strávila nad plněním úkolů a různých dalších věcí něco mezi pěti až šesti hodinami v kuse -_- Byl to děs, ale díky tomu teď aspoň budu mít chvilku volného času. Jinak to teda taky vypadá, že v tomhle semestru se hodně napíšu. Asi do třech předmětů budu psát nějaké práce, které musí mít přes 1000 slov. Hlavně teda budu muset napsat něco do britské literatury. Čtvrtky budu mít aspoň takové docela pohodové. V tento den budu mívat britskou historii, která vypadá opravdu zábavně a naše profesorka (které je asi kolem padesátky a chce, abychom ji oslovovali křestním jménem a půjčila nám učebnice - od teď je pro mě svatá!) má opravdu zajímavý styl výuky. Více práce do školy samozřejmě znamená, že přes týden nebudu mít moc času na blogu. Budu se tady objevovat asi o víkendu, tak jednou nebo dvakrát do týdne. Ještě uvidím, jak mi to půjde.

Samozřejmě jsme opět v období, kdy se objevují nějaké novinky. Jennifer už pomalu začíná propagace "Red Sparrow" a chvíli po ní bude svůj nový film propagovat i Emily. Já mám ale u Jenn ještě pár nedopřidaných věcí z dřívějších dní, takže k těm aktuálním věcem se bohužel dostano až později, ale to mi snad prominete. V tom shonu přidávání jsem vám ani neřekla, že už jsem viděla film "Mother!". Byl to hodně zvláštní film, úplně přesně nevím, o čem to bylo a přišlo mi hrozně divné, že tam nebyla žádná hudba (samozřejmě vím, že to byl úmysl), ale mně se film líbil a Jennifer v něm byla opravdu skvělá. V takové roli jsme ji ještě nikdy neviděli a přišlo mi, že zde podala jeden ze svých nejlepších výkonů. Proto mě hodně zarazilo, že byla letos nominovaná na Zlatou malinu! Všichni určitě víte, že tohle je taková anti-cena, ale co jsem tak četla, herci ji neberou úplně vážně. Samotná Jennifer to vzala úplně v klidu a řekla: "Je mi to fuk. Jsem na ten film pyšná a myslím, že to byl můj nejlepší herecký výkon. Jack Nicholson zde získal nominaci za 'Osvícení', takže jsem v dobré společnosti."

Teď už ale zpátky k věci. Mám tu pro vás pár nových stillsek a fotek z natáčení ze zmiňovaného filmu "Red Sparrow". Říkala jsem, že jsem chtěla přeložit jeden článek o tomhle filmu, ale nakonec jsem se k tomu nedostala. Jennifer tam zase tolik nemluvila, ale řekla jednu velice zajímavou věc. Jennifer tenhle film, který obsahuje nahotu a sexuální scény, totiž pomohl vyrovnat se s případem z roku 2014, kdy jí byly ukradnuty a následně vyvěšeny na internet její nahé fotky. Jennifer se prý díky "Red Sparrow" cítila "posilněná", což já ráda slyším. Vůbec si nedovedu představit, jak se člověk s něčím takovým vyrovná, ale je mi jasné, že to není lehké, tak je dobře, že Jennifer film pomohl jako taková terapie. Musím říct, že na těch stillskách to Jennifer hrozně moc sluší. Suprové jsou i ty fotky z natáčení. Na většině z nich má Jennifer baletní kostým, protože její postava z filmu je bývalá ruská primabalerína. Nevím, jestli ta žena, která je spolu s ní na pár fotkách, je její dablérka nebo jen komparz, ale asi bych si tipla tu dablérku.

V období Vánoc si Jennifer jako už několik let po sobě opět udělala čas, aby navštívila dětskou nemocnici v jejím rodném městě. Jenn má také svou nadaci, která pomáhá právě nemocným dětem, a (nejen) díky tomu taky získala mnohá ocenění. Poslední fotky jsou asi úplně nejlepší a taky se jedná o čerstvou novinku. Jennifer totiž byla pozvaná na svatbu její kamarádky Amy Schumer! Zprávy o svatbě byly velké překvapení, tak nevím, jestli k ní došlo ze dne na den nebo byla tak dobře utajovaná. Každopádně Amy si vzala svého přítele Chrise Fischera, který je známý šéfkuchař, 13.února. Spolu jsou teprve asi rok, což mi přijde jako docela krátká doba, tak uvidíme, jestli jim manželství vydrží. Já jim to ale moc přeju a držím jim place :). Na svatbě se kromě Jennifer objevilo i několik dalších známých osobností - Chelsea Handler, Jake Gyllenhaal, Larry David a měla tam být i Jennifer Aniston. Jennifer o svatbě během jednoho nedávného rozhovoru řekla: "Bylo to krásné. Bylo to hodně náhlé, ale bylo to krásné, celou dobu jsem brečela. Jejich svatební sliby byly nezapomenutelné. Když se dva lidé opravdu milují a myslí ta slova vážně, jde to vidět. Byl to krásný obřad a moc jsem si to užila. Nemohla bych za ně být šťastnější." Povšimněte si taky, že Jenn si na svatbu vzala růžové šaty, které na sobě měla ke konci loňského roku (pro tyhle šaty můžete hlasovat ve Fashion Battle). "Všimněte si, že po celou dobu jsem měla nechtěně rozepnutý vršek šatů. Na všech fotkách ze svatby mám rozepnuté knoflíčky. Vypadá to, jako bych si říkala: 'Aha, tak vy jste si mysleli, že ta svatba je o vás, jo?'" To je celá naše Jennifer :D.

Na dopřidávání je toho ještě stále dost, tak se pokusím něco přidat i zítra, abych mohla přidávat aktuálnější věci ;)

FILMOGRAPHY - RED SPARROW - STILLS [NEW: 10x]

013~30.jpg 015~31.jpg 07~0.jpg a889e9744020443.jpg e2272c744020603.jpg

FILMOGRAPHY - RED SPARROW - BEHIND THE SCENE [NEW: 6x]

02~1.jpg 03~1.jpg 04~1.jpg 06~0.jpg 07~1.jpg

MISCELLANEOUS - FAN PHOTOS - VISITING CHILDREN'S HOSPITAL [NEW: 6x]

DR1hH8fW4AE2GPp.jpg DR1TtwyW4AAVdrL.jpg DR1vr7GW4AMrVW7.jpg DR1WT1sX0AE30pD.jpg DR1WT1vXUAEOhLT.jpg

MISCELLANEOUS - PERSONAL PHOTOS - AMY SCHUMER'S WEDDING [NEW: 3x]

tumblr_p47celevEn1tayufvo1_1280.jpg tumblr_p47hsbMVKk1tayufvo1_1280.png tumblr_p47hsbMVKk1tayufvo2_1280.png

"X-Men: Dark Phoenix" First Look at Mystique

30. prosince 2017 v 16:30 | Katie*

Neodpustím si konstatovat, že v poslední době je na blogu zase pusto. Nevím, jestli je to těmi svátky nebo lidi jezdí po dovolených nebo se jen nikomu na blogy nechce, ale je docela smutné, když ty články nikdo nekomentuje. Pravdou ale je, že mou hlavní zábavou teď je dělání titulků na "I, Tonya". V neděli nebo pondělí je snad budu mít hotové. Musím se přiznat, že jak jsem teď těch titulků udělala hodně ("Tonya" je můj čtvrtý film v pořadí), tak to člověka docela unaví. Já už se stejně budu muset začít připravovat na zkoušky, takže mi to vyjde akorát. Dneska si aspoň odškrtnu další položku na seznamu. Začátkem prosince se objevilo speciální vydání časopisu Entertainment Weekly, které se soustředí na další, už čtvrtý, díl X-Menů. Ten tentokrát dostal podtitul "Dark Phoenix" a pro fanoušky Marvelu je tedy jasné, že se bude soustředit hlavně na Jean Grey, kterou zde hraje Sophie Turner. V tomto vydání se objevilo i několik nových stillsek - třeba jsme zjistili, jak bude vypadat Jessica Chastain, která si zde zahraje hlavní záporačku! K dispozici je i první pohled na Jennifer, tedy spíš její postavu Mystique/Raven. Já teda opět čučela s otevřenou pusou. Oproti předchozím třem filmům opět vypadá trošku jinak, ale zase bezvadně! Myslím, že tentokrát má o něco světlejší modrou a tmavší takové ty "šupiny", nebo jak to nazvat. Vlasy má červenější a možná o trošku delší.

Jennifer si ale původně v tomto filmu zahrát neměla - a to stejné platí i pro ostatní herce, jako např. Jamese McAvoey nebo Michaela Fassbendera. Nakonec se ale všichni nechali přemluvit ještě k jednomu dílu. Jennifer souhlasila hlavně proto, že se režie tentokrát ujal Simon Kinberg, který napsal scénář k předchozím třem dílům a s Jennifer jsou přátelé. "Trošku jsem si to posrala," prozradila Jennifer časopisu EW. "Protože když jsem se snažila Simona přemluvit k režii, řekl něco ve smyslu, 'Když budu režírovat, musíš v tom hrát' a já řekla 'No samozřejmě!' Pak mi nabídli tenhle film a já si pomyslela: 'Zatraceně!'" Ale dodala: "Mohli za to taky fanoušci." Jennifer také řekla, že natáčení tohoto dílu bylo nejlepší, protože všechno běželo tak, jak mělo, v klidu a v dostatečné rychlosti, bez nějakých problémů.

FILMOGRAPHY - X-MEN: DARK PHOENIX - STILLS [NEW: 1x]

02~29.jpg

Darren Aronofsky: "Mother!" is close to "Black Swan" ‘in spirit’

23. srpna 2017 v 11:54 | Katie*
Zdravím všechny do chladnějšího letního dne. Ne, vážně, mně už to přijde jako by měl každou chvílí začít podzim a to bysme si měli užívat ještě zbytek léta... No nic. Taťku už teda máme doma. V neděli měl ještě menší bolesti, ale všechno to zpravila konopná mast, která mu dokonce "uzdravila" i rameno, které ho bolelo několik měsíců! To jsem až čučela, co jedna taková mastička dovede. No teď už je teda úplně v pohodě, nic ho nebolí, dneska mu vyndávali stehy, tak už to snad bude dobré. Já jsem teda včera byla na zápisu do školy a všechno proběhlo v pohodě, tak během hodiny. No celkově ta škola vypadala fakt moc pěkně a moderně, i když mi bylo řečeno, že mají opravenou jen půlku školy, ale to už jsem neviděla :D. No nic, nebudu to prodlužovat a rovnou se vrhneme na věc. Kolem filmu "Mother!" se toho teď začíná objevovat docela dost. V menu už jsou v akcích vypsané všechny termíny premiér, i když nevím, jestli se na každé objeví i Jennifer, protože natáčení nové X-Meny. Ale vzhledem k tomu, že tam je zase velké obsazení, tak by se na většině premiér objevit mohla. Taky se objevilo pár nových fotek k filmu, které najdete na konci článku. Já tu pro vás teď mám článek z webu Entertainment Weekly, kde režisér Darren Aronofsky mluví právě o filmu "Mother!".


Darren Aronofsky obvykle na scénáři pro svůj další film pracuje třeba několik let. Ale se snímkem "Mother!" věci proběhly trochu jinak. "Vždycky jsem žárlil na zpěváky, kteří si dokázali složit novou písničku během několika dní nebo několika hodin," říká Aronofsky. "Měl jsem jeden nápad a cítil jsem, jak se mi v hlavě postupně rozvíjí. Počkal jsem si na prodloužený víkend a pustil se do tohohle horečného snu. Prostě jsem to ze sebe všechno vychrlil. (směje se) Uvidíme, jaký nakonec bude výsledek. Byl to zajímavý způsob, jak k tomu přistoupit - snažit se zachytit jedinou emoci a pak z ní vyprávět dvouhodinový příběh."

O tom nápadu má stále problémy mluvit - "Pořád se na to snažím přijít!" - ale víme, že v centru dění je manželský pár (Jennifer Lawrence a Javier Bardem), jejichž vztah podstoupí zatěžkávací zkoušku, když se na scéně objeví párek cizinců (Ed Harris a Michelle Pffeifer). "Má to v sobě prvek domácí invaze a rozhodně jde o thriller," připouští Aronofsky. "Z mých posledních projektů se právě tento film více blíží k duchu 'Černé labutě'."

Happy 27th Birthday Jennifer Lawrence

15. srpna 2017 v 16:11 | Katie*

(zdroj animací tumblr.com)

Nebudu vám vůbec lhát, kdyby nebylo Instagramu, tak bych úplně zapomněla, že Jennifer dneska slaví narozeniny :D. Mně to prostě vypadlo z hlavy - musím si to někam poznačit do menu, abych se to už nestalo! A přitom by nemělo být tak těžké si to zapamatovat, protože Jenn má vlastně narozeniny den před mou babičkou. A moje babička má zase společné narozeniny s Madonnou. Ale to jsem odbočila. Ani se mi nechce věřit, že Jennifer už je 27 let! Když začínala s Hunger Games, bylo jí 20/21 let. Dneska jí je 27 a je považována za jednu z nejúspěšnějších hereček v Hollywoodu. Na kontě má několik prestižních cen, včetně Oscara, slibně rozjetou kariéru a mnoho velice dobrých filmů. Myslím si, že snad každý si z její filmografie najde minimálně jeden film, který by se mu líbil. Každý rok ji mám radši a radši. Sice se mi ne úplně vždy líbí, co zrovna vypustí z pusy, ale právě to ji dělá člověkem. Vždycky mám obrovskou radost, když se u ní objeví nějaké novinky a nemůžu se dočkat, až vám o nich napíšu sem na blog. Moje milá Jennifer, tak já ti přeju, abys v tom následujícím roce byla šťastná a zdravá, aby tvé nové filmy měly úspěch a abyste se s Darrenem měli dobře.

A jak už je takovým zvykem, i letos tu mám souhrn těch nejzajímavějších věcí, co se za poslední rok udály v jejím životě:

• V půlce října Jennifer podpořila svou kamarádku Emmu Stone a byla spolu-hostitelkou speciálního promítání filmu "La La Land" v New Yorku, za který Emma nakonec v únoru získala svého prvního Oscara!
• Objevila se zpráva, že si Jennifer zahraje v připravovaném biografickém filmu o Zeldě Fitzgeraldové, manželce slavného spisovatele, a režie se ujme Ron Howard.
• V listopadu se objevila na předávání British Academy Britannia Awards, kde předala speciální cenu Jodie Foster ze její přínos kinematografii. Pro ty z vás, co to neví, Jodie režírovala a také hrála ve filmu "The Beaver" z roku 2011, kde jednu z postav ztvárnila i Jennifer.
• Napsala krátkou úvahu o tehdy nově zvoleném 45.prezidentovi USA.
• Co se týče jejího osobního života, Jennifer začala chodit s režisérem Darrenem Aronofskym, se kterým se seznámila během natáčení filmu "Mother!".
• Po čtyřech letech se Jennifer, v doprovodu Chrise Pratta, objevila v show Ellen Degeneres!
• Objevila se na obálce prosincového čísla časopis Vanity Fair - photoshoot, rozhovor.
• V prosinci se konečně začalo dít něco pořádného. Jennifer totiž začala press tour k filmu "Passengers", kde si zahrála s Chrisem Prattem. Film se nakonec nedočkal toho největšího úspěchu a kritikům se nelíbilo, jak zde byla ztvárněná Aurora, postava Jennifer. Dle mého názoru jde ale o fajn film a na ČSFD si stále udržuje pěkných 74 %.
• V období Vánoc, už třetí rok po sobě, navštívila malé pacienty v dětské nemocnici Kosair, jež se nachází v jejím rodném městě Louisville.
• Začátkem roku se věnovala natáčení filmu "Red Sparrow", kde opět spojila síly s režisérem Francisem Lawrencem. V tomto filmu Jennifer hraje bývalou balerínu, jež se nakonec stane ruskou špionkou. Natáčení probíhalo v Budapešti, Bratislavě, Vídni a Londýně.
• Ke konci června bylo potvrzeno, že Jennifer bude jednou z těch, kdo v příštím roce získá svou hvězdu na Chodníku slávy. Bude to tak jednou z dalších poct, jež se Jenn v tak mladém věku dostalo.
Jennifer se objevila na obálce nového čísla časopisu Vogue, který teď slaví 125 let od svého vzniku. K této příležitosti byl nafocen speciální photoshoot a vytvořeny rovnou čtyři obálky!
• Momentálně se vše točí kolem filmu "Mother!", kterému už každou chvíli začne propagace. Nejprve se objevil velice zajímavý, nezvyklý a pěkně creepy plakát s postavou Jennifer. Před pár dny jsme se dočkali plnohodnotného traileru, ze kterého je jasné, že půjde o pořádnou psychologickou a trochu i děsivou nálož. "Mother!" bude mít svou slavnostní premiéru 5.září na Filmovém festivalu v Benátkách a zamíří také na Mezinárodní filmový festival v Torontu. Je teda jasné, že má velký potenciál, aby se umístil mezi nominovanými v následující awards season.
• Neodpustím si sem přidat i jednu věc, na kterou jsem narazila. Jak se blíží press tour, různým novinářům nebo mediálním webům byly rozeslány speciální dorty v podobě lidského srdce jako příprava na film "Mother!". Určitě mrkněte na tohle krátké video a fotky, abyste měli trochu bližší představu o tom, jaký druh filmu "Mother!" vlastně bude.

Jennifer Lawrence is getting a star on the Hollywood Walk of Fame!

23. června 2017 v 15:44 | Katie*

Osobní část: Od doby, co jsem psala poslední normální článek už uběhl nějaký ten čas. A protože si myslím, že tenhle článek bude zase kilometr dlouhý, tak jsem se ho rozhodla rozdělit do dvou částí - osobní část a článek/blog. Stejně si nejsem jistá, jestli si ho někdo přečte, protože právě nastává to období, kdy lidi moc na blogy nechodí nebo chodí, ale nekomentují :D. Ale i kdybych tohle všechno psala jen tak do větru, je mi to jedno. Potřebuju se totiž vypsat ze všech těch věcí, co se v poslední době udály. Tak jo, posledně jsem vám psala o tom, že jdu na svatbu, že? :) Na svatbu tety (maminé nejmladší sestry) jsem do Brna jela sama - mamka byla v té době kvůli práci v Praze -_- Nebylo to poprvé, co jsem sama jela do Brna, ale bylo to poprvé, co jsem sama cestovala MHDéčkem až k tetě domů. Naštěstí jsem se teda neztratila a vždycky jsem byla tam, kde jsem měla být! U tety jsem strávila asi 2 hodiny, kdy se dělaly takové ty chystačky: "převlékání, vítání hostů, líčení" - no za tu dobu jsem se seznámila asi s milionem nových lidí a naštěstí teda všichni byli fajn. Pak se jelo ke kostelu. Bohužel v ten den zrovna foukal nehorázně studený vítr a my několik minut museli stát venku - hlavně teda proto, že 3/4 svatebčanů mělo potřebu si zakouřit -_- Samotný obřad byl senzační. Já ještě nikdy na svatbě v kostele nebyla a můžu vám říct, je to krása. Je to daleko slavnostnější a lepší než někde na radnici. Jedinou nevýhodou bylo, že nejsem zbožná, do kostele nechodím a tak jsem nevěděla, ve které momenty mám říct "ámen, pánbůh s tebou" a neznala jsem ty modlitby. Ale jinak to bylo fakt super a moc pěkné. Pak se teda jelo na hostinu. Tam mě hned na začátku naštvalo, že jsem seděla až na konci mezi úplně cizími lidmi. Nemohli mě prostě posadit ke zbytku rodiny -_- No tak jsem přečkala celý oběd a pak jsem si mohla jít sednout za babičkou dopředu, protože se tam uvolnilo místo. Zůstala jsem tam ještě pár hodin a jela jsem domů. Další zpráva → včera jsem konečně zjistila, jak dopadly mé výsledky přijímaček. A s potěšením vám můžu říct, že jsem na ten pedák přijatá! Dokonce jsem byla pátá nejlepší :D. Ani si nedokážete představit, jak moc jsem si oddychla. Minimálně ještě rok nemusím do práce! Já teda doufám, že teď už mě to bude bavit! Bohužel ve stejný den, kdy jsem se dozvěděla tuto radostnou novinu, jako na schvál přišla i jedna smutná. Taťka před pár týdny absolvoval prohlídku prostaty a protože se tam doktorovi něco nepozdávalo, tak mu odebral vzorky. Včera přišly výsledky a bohužel se teda zjistilo, že má taťka rakovinu. Naštěstí to ale bere relativně pozitivně. Nehroutí se nebo tak. Teď se akorát musí rozmyslet, jestli podstoupí operaci nebo půjde na chemoterapii. Je mi jasné, že tahle událost nám teď všem docela dost ovlivní život, ale pevně věřím, že to nakonec všechno dobře dopadne ;).

Článek/blog: Jak jste si mohli všimnout, tak jsem už plně zahájila fázi "přidání Gal a Emily na blog". Veškeré rozcestníky už mám hotové a předpřipravila jsem si i rubriky v galerii. Takže teď už mě čeká jen doplňování fotek a dalších informací. Nejprve začnu s věcmi, co se týkají letošního roku a v období, kdy bude zase novinkové ticho, dodám ty starší věci. Bohužel Jennifer se teď rozhodla víc ukazovat a na internetu už je k dispozici asi 6 sad nových candids fotek :D. Na ty si ale budete muset ještě nějakou dobu počkat! Momentálně tu pro vás mám tuhle perlu, která se objevila teprve dneska! Dámy a pánové, Jennifer Lawrence v příštím roce získá svou hvězdu na slavném Chodníku slávy v Hollywoodu! Jistě si ještě všichni pamatujete, že před necelými dvěma roky se jí dostalo té pocty, že mohla spolu s Liamem Hemsworthem a Joshem Hutchersonem obtisknout své dlaně a chodidla do cementu (pro připomenutí fotky zde) a teď dostane svou vlastní hvězdu! Ta holka má prostě štěstí! Koukala jsem teda jaké jsou vlastně podmínky proto, aby vám tu hvězdu dali. A "jediné", co musíte splnit je, že jste slavní, lidé vás znají a zaplatíte "menší" poplatek, který se pohybuje od 30 - 40 000 dolarů. Mezi dalšími šťastlivci, kteří se dočkali této pocty jsou i např. Zoe Saldana, Taraji P. Henson, Jack Black, Snoop Dogg, Lin-Manuel Miranda nebo Lynda Carter - která v 70.letech hrála Wonder Woman ve stejnojmenném seriálu! Já osobně už se na ten obřad hrozně moc těším a Jennifer k této poctě moc gratuluju!

"Mother!" First Official Poster

19. května 2017 v 15:44 | Katie*

Doufám, že u vás máte taky tak pěkný den. Slunce svítí, na nebi není ani mráčku a je 26 stupňů. Akorát u nás trochu víc fouká, ale není to nic, co by se nedalo přežít. Já jsem byla od středy tak trochu nemocná. Bolelo mě polykat a prává strana obličeje - třeba jsem nemohla pořádně otevřít pusu a musela jsem opatrně kousat. Zvažovala jsem i návštěvu doktora, ale pak už mi to začalo odeznívat a dneska už jsem tak na 98 % zdravá :D Tak snad to bylo jen nějaké zvláštní nachlazení a nešlo o nějaký zánět. Pokud jde o brigádu tak zatím to vypadá, že bych mohla zkusit ten Bubble Tea. Uvidím, co se ještě do konce týdne objeví za nabídky a v pondělí jim zkusím napsat.

Dneska se ale nebudu zbytečně vykecávat o sobě, protože Jennifer teď má přece jen ze pár novinek - což je opravdu neobvyklé, ale jsem ráda, že se teď v poslední době rozhodla víc ukazovat! No než se vrhnu na podstatu článku, chtěla jsem vás ještě informovat o jedné věci. Možná na internetu narazíte na nějaké články, ve kterých se píše, že obsahují video z večera, kdy si Jennifer zašla do stip klubu ve Vídni a tancovala tam u tyče. Jenn byla v klubu kvůli oslavě kamarádčiných narozenin. Já na video koukla, protože kdybych si o tom nepřečetla na JustJared.com, tak o tom ani nevím :D, a nic závažného se tam neděje. Jennifer se spíš po té tyči svezla než že by tancovala. Ono tam toho taky není moc vidět. Jenn asi měla trošku víc upito a prostě se bavila. Já třeba ani nechápu, proč měl někdo potřebu toto video zveřejnit. Je to její věc, co dělá ve svém volném čase. Důvod, proč o tom píšu, je ten, že Jenn na svůj oficiální facebook napsala i menší prohlášení, ve kterém píše, že se nehodlá omlouvat za to, že se bavila na oslavě narozenin, s čímž já naprosto souhlasím a celkově mi přijde, že uveřejnění takového videa byla prostě blbost, která si stejně nevyžádá takovou pozornost, jakou nejspíš bulvární weby očekávaly.

Teď už k tomu hlavnímu! Určitě všichni víte, že minulý víkend, 14.května, byl svátek matek. A taky víte, že Jennifer vloni natočila film, který dostal příhodný název "Mother!" (matka). Právě na svátek všech maminek zveřejnil Darren Aronofsky, režisér filmu a taky nynější přítel Jenn, na svých sociálních sítích první oficiální plakát, na kterém můžeme vidět právě naši Jennifer. Nejde teda o plakát, na který jsme zvyklý, ale je dělaný formou olejomalby. Hodně se mi líbí i ty nápisy, které mi přijdou takové pohádkové. Nicméně samotný film to bude mít k pohádce hezky daleko. Jak si můžete všimnout, Jennifer na plakátu drží své srdce, které si vyrvala z hrudi. Přijde mi, že se tu mísí jakási ženská jemnost a brutalita. Rozhodně je to teda netradiční plakát. Sama už jsem na film hodně zvědavá. Celkově se o něm nic moc neví. Popis filmu shrnuje jediné souvětí: "Příběh se soustředí na dvojici, jejichž vztah bude otestován, když na návštěvu přijedou nezvaní hosté a naruší tak jejich poklidnou existenci." Objeví se v něm i Javier Bardem, Domhnall Gleeson, Michelle Pfeiffer a Ed Harris. Připomínám, že Darren je taky režisér "Černé labutě". Že by i "Mother!" byla pořádné psycho? To zjistíme letos v říjnu, kdy film půjde do kin. Snad se v následujících měsících objeví i nějaký ten trailer, co nám trochu víc poodhalí děj.

FILMOGRAHPY - MOTHER! - POSTER [NEW: 01x]

mother-poster.jpg

News About "Red Sparrow"

31. března 2017 v 16:25 | Katie*

Tak včera jsem byla na druhém pokusu mid-termu. Do školy jsem přijela tak na těsno - autobus mi přijel do Olmika v 18:23 a test měl začít v 18:30. Naštěstí nemám školu moc daleko od zastávky, tak jsem doběhla ke třídě, tam stála taková menší skupinka lidí, bylo mi divné, že tam nikdo jiný není a že třída, kde jsme to měli psát, byla zamčená, pak jsem viděla, jak ta skupinka někam jde, tak jsem šla za nimi a zjistila jsem, že jsme nakonec skončili v jiné třídě, kde už většina lidí seděla :D Tak to byl takový trošku haluz. Myslela jsem, že se výsledky dozvím ještě dneska, ale zatím mi nic nepřišlo. Doufám, že tentokrát už jsem nějak těch 65 % nabrala, protože po třetí se mi do té školy nechce :D Pokud jde o blog, tak mám trochu problémy stíhat přidávat články sem a pak na fan-of-celebrities, kde jsem v docela velkém skluzu a těch novinek přibývá čím dál tím víc, učit se do školy a na přijímačky. Snažím se udělat si ve všem nějaký časový rozvrh, ale znáte to, škola má přednost. Hlavně teda ty přijímačky, které nesmím pokazit, protože "sázím na jistotu" (ale není to tak, že bych si nějak moc věřila, že se na tu školu dostanu... spíše v to doufám).

U Jennifer se mi přece jen nakupilo pár novinek. V předchozím článku jsem mluvila o dvou sadách candids fotek, které asi přidám až později, protože se včera objevily nové promo fotky z kampaně pro Dior. A až zase nebudu mít co přidávat, tak tu mám pár nově zveřejněných fotek a videí z "Passengers". Takže to je takový plán do budoucna. No dneska jsem chtěla napsat spíše takový povídací/informační článek. Nevím, jestli jste to zaregistrovali, ale tenhle týden proběhl v Las Vegas CinemaCon, kde se představují různé filmy - můžou to být blockbustery, ale taky třeba obyčejnější filmy jako komedie nebo dramata. Pokud si vzpomínáte, Jennifer se téhle akcičky zúčastnila vloni právě kvůli "Passengers". Hodně mě překvapilo, že na CinemaConu byl představen i trailer k "Red Sparrow", který buď Jennifer nedávno dotočila nebo ho ještě natáčí. Na stránkách The Hollywood Reporter napsali: "Film od společnosti Fox se zaměřuje na postavu ruské špionky, které je nařízeno stát se proti své vůli 'vrabčákem' (= 'sparrow') - vycvičenou svůdnicí, a působit proti mladému agentovi CIA, který má na starosti nejdůležitějšího ruského krtka v agentůře. V prvním traileru se nám Lawrece představuje jako krásná balerína, která se při jednom vystoupení zraní. Jako brunetka s ofinou je naverbována, aby se stala ruskou špionkou, učí ji psychologickou manipulaci a jak sexuálně manipulovat s muži. 'Až s tebou skončíme, osoba, kterou jsi byla, už nebude existovat,' pronese Charlotte Rampling, která hraje instruktorku postavy Lawrence. V intenzivním traileru se také objevují záblesky scén, kde má Lawrencina postava ruce od krve." Někteří šťastlivci, co trailer, který teda zní hodně napínavě!, měli možnost vidět právě na CinemaConu, se o své názory podělili na twitteru: "Vycvičíme tě, abys dokázala poznat slabost a zneužít slabost skrz svádění - Red Sparrow vypadá vkusně a sexy" --- "Fox promítá první trailer k Red Sparrow s Jennifer Lawrence jako zraněnou balerínou, ze které se stane zabiják. Černá labuť poznává Bonda" --- "Red Sparrow s Jennifer Lawrence vypadá jako La Femme Nikita" --- "Chcete vidět film s Black Widow? Jděte na podzim do kina na Red Sparrow."

Režie filmu se ujal Francis Lawrence (režisér posledních tří dílů Hunger Games). "Red Sparrow" by měl jít do kina 10.listopadu.

Jennifer Lawrence and More Sign Letter Against Texas Bathroom Bill

16. února 2017 v 15:33 | Katie*

Stále žádné novinky, takže asi budu přidávat každou "blbinu", co se kde objeví. Ačkoliv je pravda, že mi to zase na pár měsíců tolik vadit nebude, protože od pondělí mi začal letní semestr (úterky a čtvrtky budu mít volné). Zatím to teda bylo všechno v pohodě - ačkoliv nás profesorka v jednom předmětu strašila, že to bude horší než peklo :D Včera jsem měla mít 4 hodiny po sobě (s 15-minutovými přestávkami). Poslední hodina byla přednáška z filozofie. Na STAGu jsem si četla, že se tam mají probírat různí filozofové, tak jsem si říkala "Super, to si aspoň zopakuju na přijímačky". Dojdu tam (mimochodem učebna byla hrozná a lavice mrňavé) a vyklube se z toho politické filozofie. Takže jsem to po 20 minutách vzdala a radši jela domů. Přednášku jsem si nakonec odepsala, přišla jsem o 3 kredity z toho 2 potřebuju do 40 kreditů, které musím mít na konci roku. Takže jsem opět na 38 kreditech a i kdybych zvládla udělat všechny zkoušky, na což nejspíš nedojde, tak mě stejně na konci roku vykopnou. Říkám vám to dopředu - ani vysoká není žádná sranda! Nejde tak ani o učení, jako o celkový systém a o to, že ne všichni profesoři dokáží své povolání dělat, jak by měli. Doufám, že se dostanu na ten pedák. Momentálně jsem ve fázi, kdy bych radši šla pracovat, než bych na filologii tvrdla další rok.

V tomhle článku se vám opět pokusím ukázat, že Jennifer je jedna z těch lidí, co se zajímají o potřeby i jiných, zároveň půjde o trochu politicky kontroverzní téma a odepírání lidských práv. Takže co se to v USA zase děje?
Přes 140 umělců a zpěváků, mezi nimiž se objevují jména jako Jennifer Lawrence, Lady Gaga, Sia, Jimmy Kimmel, Whoopi Goldberg nebo Emma Stone, podepsalo dopis směřující k vládě státu Texas, který zvažuje zavedení "zákona o používání toalet", jež by měl zdiskriminovat lidi, co prodělali operaci změny pohlaví (tzv. transgenders). "Texaský zákon by kriminalizovat a omezil možnost užívání toalet pro lidi se změnou pohlaví, kteří by nesměli používat toalety, které odpovídají jejich pohlaví (tzn. když muž podstoupí operaci a je z něj teď žena, nesmí chodit na dámské toalety) - jde o odmítnutí základní lidské důstojnosti," píše se v dopise.
Tento zákon je zatím ve fázi návrhu, který nebyl odhlasován, ale mnoho obhájců a podpůrců LGBTQ komunity proti němu protestují. NFL (National Football League) uvedla, že v případě zavedení tohoto zákona se Texas nemusí umístit mezi tými, jež si v budoucnu zahrají na Super Bowlu. K něčemu podobnému došlo v Severní Karolíně, ve které několik zpěváků zrušilo své koncerty a NBA přemístila svůj zápas ze Charlotte do New Orleans. "Zákony jako je tento, jsou jedem a bariérou mezi Texasem a jeho budoucností. Mladiství, co prodělali změnu pohlaví nebo se nehlásí k žádnému z obou pohlaví (tzv. gender non-conforming), jsou vystaveni šikanování a obtěžování. Dokážete si představit, co si z takového zákona vezmou děti? Tito lidé už čelili odmítnutí ze strany své vlastní rodiny, stali se bezdomovci, trpí psychickými problémy a páchají sebevraždy. Je u nich větší pravděpodobnost, že jim bude odmítnuto pracovní místo i místo na bydlení. Jak moc je ještě můžete potrestat za to, že chtějí žít poctivě a naplno?"
Celý dopis, na kterém najdete jména dalších podepsaných osobností, si můžete přečíst tady.

News About Jennifer's Project "Mother!"

10. února 2017 v 15:59 | Katie*

Beznovinkový stav bohužel stále pokračuje (už mě to začíná trochu štvát -_- ), tak jsem se rozhodla přidat aspoň tuhle menší novinku o jednom z filmových projektů Jenn. Jedná se o film "Mother!" (po dohadech už můžeme s jistotou říct, že tohle JE oficiální název), který Jenn natočila vloni v létě pod režií Darrena Aronofskyho. O ději filmu se toho zatím moc neví, ale podle všeho by mělo jít o kombinaci dramatu a thrilleru. Kromě Jennifer se ve filmu objeví také třeba Domhnall Gleeson, Michelle Pfeiffer, Ed Harris nebo Javier Bardem. Oficiální datum vydání bylo stanoveno na 13.října letošního roku, což znamená, že se film může řadit mezi potencionální kandidáty na awards season 2018. Do toho se ještě na twitteru objevila zpráva, že se "Mother!" bude promítat i na Mezinárodním filmovém festivalu v Dubai: "Již brzy: MOTHER od Darrena Aronofskyho, v hlavní roli s Jennifer Lawrence. Jedná se o drama, ve kterém je manželský pár vyrušen nezvanými hosty." DIFF proběhne v období od 6. do 13.prosince.

Jennifer's New Facebook Post

22. ledna 2017 v 11:13 | Katie*

Politická část: Asi vám neušlo, co se teď v Americe děje. Já se normálně na zprávy v televizi nedivám, k tomu jsem se zařekla už jako malá, ale tomuhle jsem se prostě nevyhla. Většinou si čtu zprávy na novinky.cz nebo to na mě prostě vybafne na Facebooku. Asi víte, že v pátek vstoupil do úřadu jako 45.prezident zvolený Donald Trump. Trumpa celkově nemusejí Američané, média, celebrity a lidi i v jiných zemích. Řeknu vám na rovinu, taky nejsem jeho fanoušek. Přijde mi, že se častokrát chová jako malé děcko, uráží se, je arogantní a někdy se fakt divím, co mu vyleze z pusy. Ale Američani a v podstatě celý svět musí přijmout skutečnost, že na 4 roky prostě bude v úřadě. Jestli se nakonec ukáže, že jeho vláda nebyla tak hrozná, jak se předpokládalo, nebo bude otřesná, jak se předpovídalo, je zatím jen ve hvězdách. Mně většinou v otázkách politiky všechno vysvětluje taťka. Je fakt, že Clintonová by asi byla více ovlivnitelná než Trump - na druhou stranu žádný politik není svatoušek. Američany hrozně rozčiluje, že Trump chce obchodovat s Ruskem, což já teda moc nechápu. Když s Ruskem může obchodovat celý svět, proč by oni nemohli? Vím, že Rusko politicky není nejlepší země na světě, taky jsou to svině - myslím, že my, Češi a Slováci, to víme jako jedni z nejlíp - ale nikdo nemůže popřít, že Rusko je velmoc, která má zemní plyn, zásoby ropy, zlata a plno dalších nerostných surovin. Včera se v několika městech v USA a taky ve světě konal pochod za ženská práva. Tomu člověk taky nemohl nijak uniknout. Řeknu vám pravdu - mě už to začíná trochu rozčilovat. Na jednu stranu vím, že je skvělé, že se ženy dokáží samy za sebe postavit a bojovat za svá práva. Na druhou stranu mi přijde, že tímhle akorát rozdělují zemi, když nejste s nimi, jste proti nim, a celkově mi přijde, že teď v USA probíhá takový hon na čarodějnice. Na světě se teď děje hodně zlého a přijde mi hořkosladce vtipné, že celebrity a média raději plivou na Trumpa, než aby se pozastavili nad faktem, že jejich vlastní vládě je naprosto ukradené, jestli si nějaký magor vezme samopal a půjde postřílet desítky lidí někam do baru. Doufám, že jsem tímhle někoho nepobouřila, ale tohle je prostě můj názor a potřebovala jsem to ze sebe dostat, ačkoliv je mi jasné, že ne každý si tohle přečte :D

Pokud se vám nechce číst ta větší část ↑, tak tady už je jen to, o čem článek má být. Včera se v několika městech USA, ale taky i ve světě, konal pochod za ženská práva. Lidé, hlavně Američani, tak reagovali na skutečnost, že v pátek se Donald Trump stal 45.prezidentem Spojených států. Trump měl v minulosti dost nechutné komentáře ohledně žen a tohle byla taková reakce několika milionů lidí. Mezi zúčastněnými bylo hodně celebrit - např. Amy Schumer, Madonna, Cher, Jessica Chastain, Kristen Stewart, ale objevili se tam i muži, třeba Jake Gyllenhaal nebo Ian McKellen. Jennifer se pochodu zúčastnit nemohla, protože momentálně v Budapěšti natáčí svůj nový film "Red Sparrow". Nicméně si udělala čas a napsala na svou facebookový profil vzkaz, aby tak vyjádřila svou podporu. "Sleduji pochod za ženská práva z natáčení v Budapešti. Moc bych si přála tam být s vámi, mé myšlenky a plná podpora jsou s těmi, kdo dneska (21.1.) pochodují. Nedejte úřadu 'šanci' dělat ty hrozné věci, co má v plánu. Ze stránek Bílého domu už byly smazány informace týkající se LGBT komunity a životního prostředí. Bojujte za rovnoprávnost, bojujte za to, aby ženy mohly mít kontrolu nad svými těly. Děkuju všem, kteří se dneska odhodlali k činu! PS: Donalde Trumpe, jsi otřesný tanečník."

Jennifer Lawrence and Presidential Election 2016: "Don't Be Afraid, Be Loud!"

10. listopadu 2016 v 20:16 | Katie*

Myslím si, že na téhle planetě snad není nikdo, kdo by nevěděl, že novým, již 45. (takové hezké číslo), prezidentem Spojených statů se stal podnikatel (!!!) Donald Trump. Já osobně jsem to tak nějak vnitřně čekala, ale fakt jsem fandila Hillary. Vím, že není perfektní, ale já ji mám ráda a nijak mi nevadí. Možná jste slyšeli, že po uveřejnění výsledků v USA dokonce vypukly i nepokoje. Zatím nejde o nic vážného, tak snad se to uklidní. Musí se prostě smířit s tím, že většina prostě chtěla mít za prezidenta chlápka, co vypadá jako pomeranč a mluví jak retard. Osobně doufám, že Trump nenadělá moc velkou škodu a snad v příštích volbách už vyhraje někdo lepší. Znáte to - chybami se člověk učí nejlépe. Mimochodem četli jste, že v Simpsonech jeho výhru předpověděli už v roce 2000? A podle všeho by po něm měla do úřadu nastoupit žena - v případě tohohle animáku to byla Lisa Simpsonová ;)

Ale proč o tom vlastně píšu? Naše Jennifer se netajila tím, že Trumpa ráda nemá (vlastně ho nesnáší), takže je více méně jasné, že stejně jako většina ostatních celebrit volila Hillary. Ještě 8.října, tedy v den voleb, se snažila domluvit studentům, aby šli volit, protože každý hlas se počítá. A rozhodla se to udělat prostřednictvím svého nového přítele Darrena Aronofskyho (proč si musela nabrnknout někoho s tak blbým jménem?!). Darren ještě spolu s nějakým svým kamarádem chodil po kampusu a kšeftoval se studenty. Když slíbí, že půjdou volit, tak si můžou přes facetime pokecat s Jennifer. Kromě toho, že se objevilo pár tweetů, např.: "Když se na kampusu objeví přítel Jennifer Lawrence a snaží se vás podplatit, abyste šli k volbám, výměnou za pokecání si s Jen" nebo "Prostě jsem si pokecal s Jennifer Lawrence přes facetime, Darren Aronofsky je třída!!" A aby toho nebylo málo - někdo tuhle celou podařenou mini kampaň ještě vyfotil :D

Cwxg42SW8AAUKG7-large.jpg

Druhý důvod proč o tomhle píšu je taky ten, že se před pár minutami (našeho času) objevil na stránkách Broadly. článek, který napsala samotná Jennifer o výsledku letošních prezidentských volbách:

Jennifer Lawrence to Team With Ron Howard for Zelda Fitzgerald Biopic

22. října 2016 v 15:34 | Katie*

Asi si dovedete představit moje překvapení, když jsem dneska ráno zjistila, že se kolem Jennifer objevila další novinka! Tentokrát se nejedná o fotky z akcí, ale o potencionální nový filmový projekt, do kterého by se Jennifer měla pustit. Mám tu pro vás přeložený článek ze stránek The Hollywood Reporter, kteří o tomhle myslím informovali jako první:

Jennifer Lawrence se momentálně připravuje na ztvárnění jazzové ikony Zeldy Fitzgerald. Toto drama, jež zatím nese prostý název "Zelda", má pod palcem Ron Howard (Grinch, Rivalové, Šifra mistra Leonarda) a je tady velká pravděpodobnost, že se ujme i režie. Kromě ztvárnění hlavní role bude Jennifer spolu se svou kamarádkou Justine Ciarrocchi také jedním z producentů filmu.

Film je natočený podle scénáře Emmy Frost (The White Queen, Shameless) a soustřeďuje se na život Zeldy Fitzgerald, manželky slavného spisovatele Francise Scotta Fitzgeralda (Velký Gatsby, Podivuhodný případ Benjamina Buttona), pro nějž byla Zelda nepostradatelnou múzou a nelítostným soupeřem. Nešťastná z toho, jak se snaží definovat samu sebe skrz její umění, si pokládá otázku: Může láska existovat mezi dvěma kreativně rovnocennými lidmi? Narozená v Montgomery v Alabamě Zelda Fitzgerald byla svým manželem označena "první americkou žabkou". Její život však upadl do šílenství, když jí byla diagnostikována schizofrenie.

Film bude vycházet z best-sellerové biografie "Zelda" napsanou Nancy Milford.

First Official Poster for "Passengers"

8. září 2016 v 15:25 | Katie*

Byť bych si přála, aby tenhle týden (poslední týden plný volna) nikdy neskončil, už se moc těším na tento víkend. To jsou totiž u nás hody. Já už si teda na kolotoče moc nepotrpím (vlastně jsem na ně nikdy moc nebyla), ale ráda se podívám po stáncích. Ty jsou většinou každý rok stejné a většina stánků je s jídlem a alkoholem. Já si každopádně jako již tradičně dám zase burčák a s mamkou jsme se domluvily, že si dáme langoš - já jsem se je před pár týdny pokoušela dělat doma a zařekla jsem se, že už to nikdy v životě neudělám (bylo to totiž fiasko - poslední dva langoše jsem měla polosyrové, navíc ani neměly ten tipický tvar). Ale ten hlavní důvod, proč se tak těším, je ten, že nás zase po roce přijede navštívit teta (mamčina sestra) spolu se svým přítelem a pejskem Maxíkem ♥ :)

Hlavním předmětem tohoto článku, ale neměla být má zpověď. K překvapení nás všech se totiž tento týden objevila jedna super novinka ohledně filmu "Passengers". Jedná se o první oficiálně uveřejněný plakát k filmu - dokonce už rovnou je v HQ kvalitě! Mně se ten plakát hrozně moc líbí, hlavně mě zaujalo, jak mají Chris a Jenn trošku upravné oči. Dokonce jsem viděla i tweet, ve kterém se psalo, že s uveřejněním plakátu bychom se už snad mohli v blízké době (já to odhaduju tak do měsíce) KONEČNĚ dočkat oficiálního traileru! Tak snad už bude Poseidon stát na naší straně a Sony tu ukázku z filmu zveřejní ;)

tumblr_od3iuxV7501sofu3ho1_1280.jpg

Jennifer Lawrence Is World's Highest-Paid Actress Of 2016

27. srpna 2016 v 11:06 | Katie*
Tak novinkové ticho nám bohužel stále pokračuje. Já momentálně koukám na Tudorovce (zase mě to chytlo :D) a psychicky se připravuju na pondělí, kdy jdu na zápis. A snažím se nestresovat tím, že jsem si nevšimla, že mám někam posílat přihlášku na ISIC kartu a pravděpodobně mi to zkomplikuje první měsíc života na vysoké -_-
Jediné, co se teď kolem Jennifer objevilo, je, že byla už druhý rok po sobě jmenována časopisem Forbes nejlépe placenou herečkou roku 2016! "Už druhý rok po sobě hraje štěstěna v její prospěch: Jennifer Lawrence se znovu stala nejlépe placenou herečkou, která si za poslední rok stihla vydělat 46 milionů dolarů (pozn. vloni si vydělala 52 milionů dolarů). Většinu jejího výdělku pochopitelně tvoří úspěch posledního dílu Hunger Games, ale svůj podíl na zisku má i nadcházející film Passengers." Pokud se chcete podívat na zbývající seznam nejlépe placených hereček, zamiřte sem. Jennifer se podařilo předběhnout například Amy Adams, Charlize Theron nebo Scarlett Johansson. Bohužel díky tomuto seznamu se také ukázaly platové rozdíly mezi herci a herečkami. Nejlépe placeným hercem se letos stal Dwayne "The Rock" Johnson, který si vydělal 64,5 milionů dolarů - což je skoro o 20 milionů víc než si vydělala Jennifer. Jestli chcete, můžete se podívat na seznam všech nejlépe placených herců letošního roku (jsou tam podle svého platu seřazeni herci a herečky).

Director Morten Tyldum Talks About "Passengers"

17. srpna 2016 v 15:36 | Katie*

Ve filmu Passengers - v ČR od 12.ledna, na Slovensku od 5.ledna - spojí své síly Jennifer Lawrence a Chris Pratt na luxusní mezihvězdné kosmické lodi směřující do kolonie Homestead II vzdálené 120 let od Země. Jsou dva z 5 000 dalších cestujících udržovaných v umělém spánku, kteří se nešťastnou náhodou probudí o 90 let dříve. Jsou sami ve vesmíru, umístěni v obrovské vesmírné lodi. Začnou se do sebe pomalu zamilovávat, když zjistí, že loď je poškozená a v ohrožení je tak celá populace.

Režisér Morten Tyldum (The Imitation Game) si popovídal s EW o práci se dvěma největšími hvězdami v Hollywoodu a o výzvách, které s sebou přináší natočení velkorozpočtového filmu, jež je zároveň i osobitým dramatem.

Scénář pro Passangers, napsaný Jonem Spaihtsem, byl žhavým zbožím od dob, co se v roce 2007 dostal do černé listiny (pozn. Black List = povedené scénáře, které nedostaly zelenou k natočení filmu).
Ano, byl to oblíbený scénář. Je to jeden z těch příběhů, co vás upoutá a vy se do něj zamilujete. Je velmi vkusný, vtipný a chytrý - scénář byl tak strhující, že jsem ho nedokázal odložit. Každých 10 stran se stalo něco nového! Ačkoliv je tento film tak velký, je také velice intimní. Pro mě je to příběh o hledání důležitých věcí v životě. Které věci jako lidé potřebujeme? Film vás pobaví, ale zároveň vyvolává otázky o tom, co dělá člověka skutečně šťastným. Každá generace má svůj milostný příběh. Cítím, že tohle je ono. Musel jsem ho natočit.

Happy 26th Birthday Jennifer Lawrence

15. srpna 2016 v 19:30 | Katie*

(zdroj animací tumblr.com)

Původně jsem chtěla přidat jako článek ten překlad rozhovoru s Mortenem Tyldumem, kde mluví o filmu Passengers, ale pak jsem si díky instagramu uvědomila, že má vlastně dneska Jennifer narozeniny! Jo přiznávám to, já bych na to asi úplně zapomněla :D Ale naštěstí se to nestalo, takže tu po roce tenhle článek opět píšu. Dneska 15.srpna tedy slaví již své 26. narozeniny naše milovaná představitelka Katniss Everdeen - Jennifer Lawrence. Skoro se mi ani nechce věřit, že už jí je 26 let - když jsem ji sem přidala tak slavila teprve 23 let a měla před sebou ještě 3 díly Hunger Games! A teď už je to všechno za námi. Jennifer přeju, aby ji i v následujícím roce čekalo plno kariérních úspěchů a ať se jí nabídky na zajímavé role jen hrnou. Taky jí držím palce, aby si našla nějakého toho borce - sama několikrát v rozhovorech říkala, že její milostný život je na bodě mrazu. No prostě Jenn - ať je ten následující rok paráda! A taky se už někde ukaž!

A jako již tradičně tu pro vás mám přehled toho, co se za poslední rok u Jennifer událo - a je toho docela dost:

• V loňském roce časopis Forbes jmenoval Jennifer nejlépe placenou herečkou. V roce 2015 si stihla vydělat 52 milionů dolarů
• Na loňské oslavě jejich narozenin se objevila i Kris Jenner (matka klanu Kardashians) - spolu si pořídily velice povedenou selfie
• Jennifer začala spolu se svou kamarádkou Amy Schumer psát scénář k filmu
• Holky se pak spolu ke konci sprna stihly ještě objevit na koncertu Billyho Joela v Chicagu jako speciální hosté. Spolu ještě s několika přáteli si na podiu zatancovali na Uptown Girl a útokem vzaly i klavír!
• Jennifer se nově stala tváří kampaně Dior Addict
• Začala natáčet nový film jménem Passengers, ve kterém si zahrála po boku Chrise Pratta a režie se ujal Morten Tyldum
• Po hrozně dlouhé době se objevil nový rozhovor pro MTV s Joshem Horowitzem. V interview, které bylo pojato jako táborák, se objevili Josh, Liam a Jennifer a propagovali zde poslední díl Hunger Games
• Jennifer napsala úžasnou (a také mnohokrát zmiňovanou a chválenou) úvahu: "Proč vydělávám méně než mí mužští kolegové?". Tím reagovala na platový rozdíl herců a hereček za natočení filmu American Hustle
• Trio z Hunger Games - Jennifer, Josh a Liam - se dočkalo velké pocty. 31.října (shodou okolností přesně na Halloween) obtiskli své dlaně a chodidla do cementu - jejich otisky se přidali k jedněm z mála, které můžete najít před slavným Chinese Theatre v Los Angeles
• A pak přišla na řadu propagace úplně poslední dílu Hunger Games. Oproti loňskému roku jsme se tentokrát dočkali hned několika premiér. Ta vůbec první celosvětová premiéra se konala v Berlíně, kde se taky natáčela značná část obou dílů Mockingjay. Pak následovala premiéra v Londýně, Paříži, Madridu, Pekingu, Los Angeles a vše skončilou premiérou v New Yorku
• Jennifer také natočila speciální rozhovor s uznávanou americkou reportérkou Diane Sawyer
• Stihla se objevit i na titulce časopisu Vogue, pro který nafotila nový (a úžasný) photoshoot a poskytla rozhovor
• V listopadu se Jennifer dočkala další pocty. Spolu s herečkami Cate Blanchett, Jane Fonda, Kate Winslet, Helen Mirren, Carey Mulligan, Brie Larson a Charlotte Rampling nafotila photoshoot pro The Hollywoodu Reporter a udělala speciální rozhovor, kterému se říká roundtable
• Velký poprask a také nadšení fanoušků nastal, když spolu byly viděny Jennifer, Emma Stone a zpěvačka Adele
• Časopis Entertainment Weekly Jennifer udělil titul "Bavička roku"
• Na konci roku pak Jennifer čekala ještě propagace jejího filmu Joy. Objevila se na premiéře v New Yorku a v Londýně
• A jako již tradičně se v období Vánoc přišla podívat na nemocné děti do dětské nemocnice Kosair
• Hned na začátku roku 2016 se objevil nový photoshoot pro časopis Glamour, který nafotil uznávaný fotograf Patrick Demarchelier. Jennifer časopisu samozřejmě poskytla i rozhovor
• 10.ledna se Jennifer objevila na předávání Zlatých globů, kde byla nominována v kategorii "Nejlepší herečka - komedie/muzikál" za svůj herecký výkon ve filmu Joy. Na předávání se objevila v krásných červených šatech značky Dior v doprovodu svého kamaráda a režiséra zmiňovaného filmu Davida O. Russella. Stihla se objevit i na podiu a to spolu se svou kamarádkou Amy Schumer, aby společně předaly cenu. V tento večer, pak Jennifer získala, v pořadí již třetí, Zlatý glob!
• Začátkem února se objevil další speciální photoshoot tentokrát pro časopis Vanity Fair, který nafotila slavná fotografka Annie Leibovitz
• 28.února se Jennifer (opět) v doprovodu Davida O. Russella objevila na předávání Oscarů. Zde byla nominována v kategorii "Nejlepší herečka v hlavní roli" za film Joy - cenu si ovšem tentokrát neodnesla
• Další photoshoot byl pro Harper's Bazaar - samozřejmě nesměl chybět ani rozhovor
• Spolu s Chrisem Prattem se 12.dubna objevila na CinemaConu, kam přišla podpořit film Passengers
• Objevila se i na premiéře dokumentu A Beautiful Planet, ke kterému udělala mluvený komentář
• Pro časopis TIME napsala krátký článek o zpěvačce Adele, která se letos objevila v žebříku "100 nejvlivnějších lidí světa"
• Objevila se na slavnostní premiéře filmu X-Men: Apocalypse v Londýně
• 14.května se objevila na předávání cen GLAAD Media Awards, aby zde předala speciální cenu Robertu De Nirovi

"Passengers" - First New Stills

14. srpna 2016 v 15:54 | Katie*

Jak jste si už asi všimli, včerejšek a kousek dneška jsem věnovala další úpravě tady na blogu. Zavedla jsem novou rubriku "career", kam jsem zařadila filmografii, kampaně, jichž je Jenn tváří, a vytvořila jsem rubriku tv shows, kam jsem právě přidala všechny články o tom, ve kterých pořadech/seriálech se Jennifer doposud objevila. Nebylo jich moc, tak to bylo hned hotovo. Mimochodem jdou vám na blogu přehrát videa z youtube nebo se vám taky ukazuje jen černý čtverec? Jinak co je u mě nového? Nic moc. Včera jsem se začala koukat na seriál Tudorovci (zase). Já na to čučela, když jsem byla ještě malá - tehdy to myslím dávali na Nově a vzhledem k tomu, že je tam docela dost milostných scén se divím, že mi to rodiče nezarazili :D Ale přiznám se, že jsem viděla asi jen první dvě nebo tři řady a stejně si z toho prd pamatuju.

Teď už ale z jiného soudku. Věřte tomu nebo ne, ale nějaké novinky se přece jen objevily! Sice to nejsou fotky z New Yorku, ve které jsem si troufla doufat u té nedávno zveřejněné fanouškovské fotky, ale je to novinka týkající se filmu Passengers! Minulý týden se k tomuto vesmírnému filmu, ve kterém si Jenn zahrála po boku mého milovaného Chrise Pratta, měl objevit první trailer, ale bohužel filmová společnost Sony se rozhodla, že nás bude i nadále mučit. Naše trápení ovšem tento týden zmírnil časopis Entertainment Weekly, který exkluzivně ve svém novém vydání uveřejnil první dvě stillsky z filmu! Na obou můžeme vidět hlavní postavy - Auroru a Jima. Ta první fotka je taková docela zajímavá - z jaké je asi scény? Každopádně si můžete všimnout, že Jennifer tu nemá skoro žádný make-up (a stejně vypadá krásně). Víc se mi líbí ta druhá fotka, na které můžeme vidět Jima ve speciálním obleku a Aurora je zase hezky a elegantně oblečená - myslím, že půjde o scénu, kdy ti dva spolu "půjdou" na romantickou večeři. Kromě toho se ještě v EW objevil krátký rozhovor s režisérem filmu Mortenem Tyldumem, ve kterém se podělil o nějaké informace k filmu. Překlad tu můžete očekávat zítra ;)

tumblr_obviaraZbq1unxdtmo1_1280.jpgtumblr_obviaraZbq1unxdtmo2_1280.jpg

"Passengers" Trailer Comes Next Week

30. července 2016 v 15:32 | Katie*
Dneska jsem byla donucená koupit si novou myš k počítači. Tu předchozí jsem měla ještě z doby, kdy jsem měla první notebook - takže dejme tomu tak 5 - 6 let. A ona už nějakou dobu špatně klikala - takže já jsem používala na klikání touchpad (teď je nezvyk, že klikám normálně myší :D), ale včera nebo předevčírem mi zničeho nic přestalo fungovat to kolečku na posouvání stránky. Tak už jsem si řekla, že je fakt čas na upgrade - snad mi tahle myš taky vydrží tak dlouho :) A ráno se mi dostal pod ruku program k našemu městskému kinu a s potěšením jsem zjistila, že budou dávat nový Star Trek i Suicide Squad s českými titulky - akorát teda Suicide Squad budou u nás dávat až na konci srpna a ne na začátku, ale co už :D Ale to jsem zase odběhla od tématu. Tenhle článek jsem původně ani nechtěla psát, protože jsem ho už psala asi dvakrát nebo třikrát předtím, ale tentokrát už to snad vyjde. Takže podle všeho se v pondělí 1.srpna dočkáme 15-sekundového teaser traileru a ve čtvrtek 4.srpna už plnohodného traileru k vesmírnému filmu Passengers, ve kterém si Jennifer zahrála s Chrisem Prattem. Snad už nám to tentokrát vyjde - protože jestli ne, tak někoho asi půjdu nakopat do zadku :D

Jennifer Lawrence inspired the new face in "Star Trek Beyond"

20. července 2016 v 16:00 | Katie*

Koncem července už to budou skoro 2 měsíce bez jakýchkoliv novinek - zabte mě prosím! Tohle se mi ještě nikdy nestalo, aby bylo takhle ticho po pěšině. Je to teda děs. Ale snad se to spraví příští týden. To nám začne Comic Con (jupííííí) a když při nás budou stát všichni bohové (včetně Poseidona :D), tak by zde mohl mít svůj panel i vesmírný film Passengers, kde si Jenn zahrála s Chrisem Prattem. Ale zatím není nic potvrzeného. Když už jsem nakousla téma tohoto filmu, tak se na internetu objevila data dvou premiér. 14.prosince se uskuteční slavnostní celosvětová premiéra v Los Angeles a 23.prosince dojde na premiéru v Londýně. V prosinci se většinou žádné novinky neobjevují, takže letos budeme mít takovou menší změnu :) Ale teď už tedy k podstatě článku. Jak jste si mohli všimnout, v posledních pár dnech jsem tady na blogu vypilovala pár drobností - upravila jsem rubriky a tak. Ale řekla jsem si, že bych na blog mohla přidat aspoň jeden článek, který není tak úplně novinkou, ale spíše zajímavostí.

Takže doufám, že tu mezi vámi najdu nějaké fanoušky Star Trek filmů. Myslím těch nových Star Trek filmů s Chrisem Pinem, Zachary Quinto, Zoe Saldana, režie prvních dvou filmů se ujal J.J. Abrams. No pokud tohle nesledujete, tak příští měsíc půjde do kin již třetí díl Star Trek: Do neznáma (já teda plánuju návštěvu kina!), ve kterém se objeví nová postava jménem Jaylah - na obrázku výše vpravo. Spoluautor scénáře a rovněž taky představitel Scottyho Simon Pegg nedávno prozradil, že naše Jennifer měla na postavu Jaylah menší vliv. "Snažili jsme se vytvořit tuhle velice nezávislou postavu. Ale neměli jsme pro ni jméno. Tak jsme jí prostě říkali 'Jennifer Lawrence ve Winter's Bone'. To je moc dlouhé jméno. Po nějaké chvíli začalo být únavné pořád říkat: 'Jennifer Lawrence ve Winter's Boney' v téhle scéně bojuje. Tak jsme jí začali říkat J.Law a z toho nakonec vzniklo Jaylah. Takže Jaylah je pojmenovaná po Jennifer Lawrence ve Winter's Bone."
 
 

Reklama