GG - A - 2017

GQ Men Of The Year Party - December 7, 2017

23. prosince 2017 v 16:31 | Katie*

Přeji hezké pozdní odpoledne. Doufám, že jste měli pěkný den. Já jsem dneska hlavně uklízela - stihla jsem se při tom kouknout na "Grinche" ♥ (včera to pro změnu byl "Sám doma", to už je taková tradice), vařili jsme s taťkou polívku a vykoupala jsem našeho hafana. Taky jsem se pustila do překladu filmu "Breathe" a řekla si, že kašlu na Rudou volavku. Kdysi jsem psala, že jsem si tu knížku koupila a byla jsem asi na 80.stránce. Chtěla jsem si ji přečíst před filmem, ale asi to nechám na období, kdy si ji budu moct v klidu v kuse přečíst. Taky se přiznám, že mě to čtení moc nelákalo. Přemýšlím, jestli si pod stromeček koupit nějakou knížku, ale během školy toho času moc není, tak uvidím. Očekávám, že pod stromeček dostanu hlavně peníze, tak už přemýšlím, co si pořídím :D. No já se vám zítra určitě ještě ozvu, protože novinek je tolik, že si prostě nemůžu dovolit dát pauzu.

Dneska tu pro vás mám zbylé věci, co se týkají Gal. 7.prosince se objevila na večírku pořádaném časopisem GQ ku příležitosti vyhlášení "Muže roku". Gal tu nebyla náhodou, protože GQ jí ve svém prosincovém vydání přiřknul titul Wonder Woman roku. Díky tomu Gal nafotila další photoshoot, který je opět dělaný v úplně jiném stylu. Mně se teda nejvíc líbí asi poslední dvě fotky a pak ta obálka, ta je parádní ♥. K tomuto článku přidávám i dvě fotky z photoshootu pro Variety, které vznikly, když spolu Gal a Kumail natočili svou epizodu v "Actors on Actors", a samozřejmě taky nesmím zapomenout i na obálku. Gal to jinak na výše zmíněné akci hrozně moc slušelo. Na sobě měla krásné a elegantní červené šaty od Dioru, které jí, aspoň dle mého názoru, neskutečně sekly! Jinak tu mám ještě jednu fantastickou zprávu. Už víme, že hned 2.ledna si Gal na filmovém festivalu v Palm Springs převezme speciální ocenění "Rising Star" za film "Wonder Woman". Tuším, že včera bylo oznámeno, že 11.ledna získá cenu "#SEEHER" na předávání Critics' Choice Awards. Gal toto ocenění opět získá za svůj výkon ve "Wonder Woman", za to, že prolomila stereotyp a dokázala, že i blockbuster s hlavní ženskou hrdinkou dokáže vydělat spoustu peněz - "Wonder Woman" si doposud po celém světě vydělala už přes pět miliard dolarů! Cenu jí pak předá Patty Jenkins, režisérka filmu. Příští rok bude teda opravdu skvělý!

APPEARANCES - GQ MEN OF THE YEAR PARTY - DECEMBER 7, 2017 [NEW: 25x]

002~52.jpg 008~27.jpg 027~8.jpg 108~1.jpg 133~0.jpg

PHOTOSHOOTS - 'GQ' - CASS BIRD [NEW: 5x]

001~54.jpg 002~47.jpg 003~45.jpg 004~48.jpg 005~44.jpg

MAGAZINE SCANS - GQ - DECEMBER 2017 [NEW: 1x]

001~63.jpg

PHOTOSHOOTS - 'VARIETY' - MARK WILLIAMS AND SARA HIRAKAWA [NEW: 2x]
MAGAZINE SCANS - VARIETY - NOVEMBER 2017 [NEW: 1x]

001~55.jpg 002~48.jpg 001~57.jpg

The Hollywood Reporter's 2017 Women In Entertainment Breakfast - December 6, 2017

19. prosince 2017 v 15:42 | Katie*

Zdravím všechny a přeji vám příjemné odpoledne. Včera jsem byla na své poslední zkoušce v tomto roce. Psala jsem test z metodologie - 12 minut na 16 otázek, tomu se říká fofr styl :D. Naštěstí tam nebylo nic strašného a náš učitel tam dal opravdu věci, na které se během hodin ptal. Takže super, akorát teda musíme mít 80 % a výš, což mě trochu vyděsilo, ale snad tam někde ty body nabere :D. Nevím o ničem, co bych tam měla vyloženě mít špatně, tak snad už se tohohle předmětu zbavím (stejně ani pořádně nevím, co se to tam vlastně probíralo). Další zkoušky budu mít až v lednu, tak jsem si říkala, že tenhle týden sI udělám takový lenošácký a moc se do školy učit nebudu. Včera jsem ale chytla menší depku, protože jsem nevěděla, co dělat. Dneska jsem ale zjistila, že už je ke stažení "Battle of the Sexes" (a taky "Rebel in the Rye", pokud máte rádi Salingera), tak jsem se hned pustila do dalšího překladu. Mám nachystaný na překládání ještě jeden film, ale ten může počkat. Takže už vím, jak se svým volným časem naložím.

Včera jsem měla toho volného času o něco víc, tak jsem aspoň do galerie nahrála zbývající fotky s Gal. Naštěstí jich není moc, tak to snad zvládnu dopřidávat dvěma články (akorát to zase bude 2v1). Jako první pro vás mám fotky ze speciální akce z 6.prosince, kterou pořádal časopis The Hollywood Reporter jako oslavu žen v Hollywoodu. Po všech těch skandálních odhalení za posledních pár měsíců mi tohle přijde jako vhodná událost. Na této akci se mimochodem objevila i Jennifer - její účast tedy byla o něco důležitější, ale na to si budete muset ještě nějaký ten pátek počkat (respektive musíte si počkat, až se k tomu dostanu). Já vlastně ani nevěděla, že by se tu Gal měla objevit. A možná to bylo takové menší překvapení. Úkolem Gal tentokrát nebylo někomu předat cenu a mít proslov, ale vyhlásit vítěze, nebo tedy spíše vítězku, Wonder Woman stipendia. Stipendium na 4 roky studia zaplatí filmová společnost Waner Bros. (pod kterou mimochodem spadají všechny nové DC filmy ;)). Výherkyní se stala Karla Ariano, která se chce v budoucnu stát scénáristkou. Na youtube je k vidění i záznam z vyhlášení, které obsahuje krátkou řeč Gal a také samotné Karly. Gal se bohužel objevila jen na pódiu, fotky z červeného koberce tedy nejsou žádné. Je to škoda, protože jí to opět moc slušelo! Na pár fotkách ji můžete vidět i spolu s Justinem Timberlakem, který do tohoto vyhlášení byl taky zapojen.

APPEARANCES - THE HOLLYWOOD REPORTER'S 2017 WOMEN IN ENTERTAINMENT BREAKFAST - DECEMBER 6 2017 [NEW: 20x]

005~43.jpg 003~48.jpg 006~38.jpg 018~16.jpg 020~15.jpg

Jak jsem psala výše, teď nemáme čas ztrácet čas, a proto do tohoto článku připojím i dva nové photoshooty ze čtyř, které se za poslední dobu objevily. Ten první je pro britský Glamour. Musím říct, že fotky jsou to opravdu vydařené, i když některé z nich jsou trošku odvážnější. Během focení Gal natočila i krátké video, ve kterém odpovídá na různé otázky. Určitě na něj koukněte, zjistíte třeba, která písnička Gal zaručeně roztancuje ♥ :D. Další photoshoot je pro americký Elle. Ten je dělaný v úplně odlišném stylu, ale taky je hrozně pěkný. Nattynax (moc děkuju :)) mě taky upozornila, že u nás na stáncích je teď k dostání číslo českého Elle právě s Gal s tímto photoshootem :).

PHOTOSHOOTS - 'GLAMOUR' UK - MATTHIAS VRIENS-MCGRATH [NEW: 9x]

003~37.jpg 007~22.jpg 008~20.jpg 009~21.jpg 010~18.jpg

PHOTOSHOOTS - 'ELLE' - PAOLA KUDACKI [NEW: 8x]

001~53.jpg 002~46.jpg 003~44.jpg 005~42.jpg 006~36.jpg

"Justice League" Los Angeles Premiere - November 13, 2017

11. prosince 2017 v 15:32 | Katie*

Dnešní den jsem už konečně strávila nad učením. Drtila jsem se hlavně němčinu, kterou budu pást ve středu a musím do hlavy dostat asi milion slovíček. Většinu už teda umím, ale je jich pár, které mi prostě nejdou do hlavy. A to mluvím jenom o slovíčkách od mého "oblíbeného" profesora. Ještě musím do hlavy vtlačit slovíčka z pracovního sešitu :D. Ale říkala jsem kamarádce, že při nejhorším se tam prostě ve středu přijdu podívat, jak ten test vypadá a zopakuju si to v lednu. Co jsem vám ale teď chtěla napsat, je, že dnes vyšly nominace na Golden Globes. Myslím si, že víceméně jsou tam zmínění všichni, u kterých se to dalo očekávat. Je tam pár milých překvapení. Jennifer teda letos nominovaná nakonec nebyla a myslím si, že už ani nebude, byť v médiích psali, že má docela slušnou šanci. Ale jak jsem říkala - třeba se objeví aspoň jako presenter. Co mě ale neskutečně nakrklo, je, že Jake Gyllenhaal vůbec nebyl nominovaný za "Stronger" -_- Sice jsem psala, že pro mě film nebyl takovým emočním drtičem, jak jsem si myslela, že bude (což rozhodně neznamená, že nejde o skvělý film!), ale stejně si minimálně tu nominaci zasloužil. Fakt nechápu, co ještě musí udělat, aby si ho všimli.

Musela jsem se z toho vypsat, protože tohle mě fakt neskutečně vytočilo. Ale aspoň, že dali nominaci Hugh Jackmanovi za muzikál "The Greatest Showman". Půjdete na to někdo do kina? Já už jsem domluvená s kamarádkou a nesmírně se těším ♥. Když už jsme u těch filmů, jedním z těch, na které jsem si nezašla do kina, byla i "Justice League". Já "JL" viděla už před nějakou dobou a psala jsem, že od toho nemám moc velká očekávání. Musím ale s velkým překvapením konstatovat, že mně se film líbil fakt hodně. Dokonce i víc než "Wonder Woman" - a to jsem si myslela, že něco takového nikdy neřeknu. Je teda škoda, že "JL" finančně oproti předchozím filmům propadla. Takže pokud jste film ještě neviděli, určitě se nebojte na něj kouknout ;). Mluvím o tom samozřejmě z toho důvodu, že tu pro vás mám slíbené fotky z premiéry v Los Angeles, která proběhla 13.listopadu. Už jsem to tady psala několikrát, ale neodpustím si to říct znovu - celá ta propagace byla hrozně divná. Hlavně mě teda zaráží, že premiéry byly všeho všudy jen dvě - v Pekingu a LA. Co se dá dělat... Gal na červený koberec dorazila v zajímavě řešených zlatých šatech značky Altuzarra. Já se teda přiznám, že mně se ze začátku moc nelíbily, ale nakonec jsem jim přišla na chuť (ale pořád to pro mě nejsou nejlepší šaty, co na sobě Gal měla). Taky jsem si dneska vypsala takový menší "to do list", ve kterém jsem si shrnula, co všechno musím ještě dopřidávat. Je toho fakt hodně, takže v tomto článku se rovněž zmíním o tom, že 15.listopadu se Gal zastavila v ranní show Today. Bohužel z těch ranních pořadů se většinou neobjeví pořádné fotky, jen takové focené za sklem, ale i tak jsem jich pár nahrála do galerie. Na youtube je k vidění i celý rozhovor, který má necelých pět minut.

APPEARANCES - "JUSTICE LEAGUE" LOS ANGELES PREMIERE - NOVEMBER 13, 2017 [NEW: 55x]

0017~0.jpg 0177~0.jpg 0027.jpg 0032~0.jpg 0172.jpg

APPEARANCES - THE TODAY SHOW - NOVEMBER 15, 2017 [NEW: 23x]

001~58.jpg 006~37.jpg 022~10.jpg 050~3.jpg 106~2.jpg

Variety's Actors on Actors - November 11, 2017

26. listopadu 2017 v 11:35 | Katie*

Nevím, jak je to možné, ale kupodivu se mi povedl splnit můj cíl přidat od pátku do neděle pokaždé jeden článek. Asi za to může moje prokrastinace :D. Očekávám, že v průběhu příštího týdne stejně nebudu mít čas něco přidat kvůli učení a úkolům, tak tady na blogu aspoň bude něco viset. Dneska už se o sobě nijak vykecávat nebudu (to jsem ostatně udělala v předchozích dvou článcích) a rovnou se vrhneme na věc. Už tak v půlce listopadu jsem vám psala, že časopis Variety zveřejnil seznam herců, kteří budou diskutovat o svých filmech v nové řadě jejich pořadu "Actors on Actors". Princip už jsem vám vysvětlovala a myslím si, že tuhle sérii hodně z vás i zná, tak to tady nemusím znovu rozebírat. Gal byla jednou z těch, co se na seznamu objevili. 11.listopadu natočila svou epizodu s Kumailem Nanjianim, kterému letos vyšel film "The Big Sick". Film popisuje docela podivný a hlavně skutečný příběh o tom, jak se seznámil se svou nyní již manželkou Emily. Já jsem film viděla asi před měsícem a opravdu se mi líbil, takže pokud nebudete vědět, na co kouknout, tak "The Big Sick" určitě doporučuju. Gal sem samozřejmě přišla díky "Wonder Woman", kterou by mnozí také rádi viděli nominovanou třeba na Oscarech. Tak uvidíme. Všechny epizody budou odvysílány v rozmezích od 2. do 4.ledna. Já už se na ně teda hrozně moc těším! Závěrem už snad jen musím podotknout, že to Gal ohromně slušelo. Na sobě měla velice elegantní overál, který má zejména tu vrchní část velice zajímavě řešenou.

Ti chytří z vás vědí, že Variety je americký časopis a tedy si mohli vyvodit, že propagace "Justice League" se už přesunula do USA. Gal se bohužel letos neobjevila v nějaké té známnější večerní talkshow - např. u Setha Meyerse, Conana, Stephena Colberta nebo Jimmyho Kimmela - ale pár televizních rozhovorů udělala. Jednou z jejich zastávek byl oblíbený pořad Live with Kelly and Ryan. Z této talkshow se myslím nikdy neobjevují pořádné fotky, vždycky vyjde jen jedna instagramová, tak jsem si řekla, že pro zájemce tu dám aspoň odkaz na celé interview, které má cca 7 minut. Na začátku se baví o tom, že během halloweenské epizody byli Kelly a Ryan převlečeni za Wonder Woman a ukazují tam různé fotky. Dále se baví o známé póze Wonder Woman, kdy si WW před sebou překříží ruce a říká se tomu "boosh" (pro znalce angličtiny - má to v podstatě stejnou výslovnost jako "bush", takže si asi dovede představit, že to kolikrát způsobilo jisté zmatky :D). V druhé půlce už se baví o "Justice League", hlavně teda o tom, že Gal během natáčení otěhotněla a jak jí bylo v té době hrozně blbě a ona se to těhotenství chudák snažila skrýt, ale bohužel jí to moc nešlo :D. Jak jsem tedy zmiňovala výše z její účasti se objevila jen jedna fotka, kde právě Gal, Ryan a Kelly dělají tu slavnou pózu.

APPEARANCES - VARIETY'S ACTORS ON ACTORS - NOVEMBER 11, 2017 [NEW: 19x]

001~50.jpg 004~45.jpg 007~25.jpg 011~20.jpg 018~15.jpg

APPEARANCES - VARIETY'S ACTORS ON ACTORS - INSIDE - NOVEMBER 11, 2017 [NEW: 7x]

003~43.jpg 004~46.jpg 005~41.jpg 006~35.jpg 007~26.jpg

MISCELLANEOUS - PERSONAL PHOTOS - LIVE WITH KELLY AND RYAN [NEW: 1x]

001~52.jpg

"Justice League" London Photocall - November 4, 2017

24. listopadu 2017 v 20:32 | Katie*

Musím se vám přiznat, že můj časový management co se týká tohoto blogu je vážně otřesný :D. Vždycky si řeknu, že přidám nějaký článek a pak to nestihnu a dělám místo toho něco jiného. A pak si stěžuju na ten obrovský skluz. No, pokusím se v sobotu i neděli přidat jeden článek, abych to trochu vyrovnala, ale nic neslibuju. Do školy už mám z aktuálních povinností vše hotové, ale asi se začnu už pomalu připravovat na to zkouškové. Jinak včera jsem psala test z angličtiny a ačkoliv jsem si myslela, že tenhle test dopadne hůř jak ten první, tak dopadl líp :D. Měla jsem z něho 91 %, což jsem až teda hleděla (u toho předchozího jsem měla 89 %). Tak se asi v neděli odměním a koupím si Kinder vajíčko :D. Mimochodem, už jste začali nakupovat vánoční dárky? Já se na to vrhnu asi teď v pondělí, kdy mám v Olomouci cca hodinu času než musím jít do školy. Pro taťku už dárky jakš takš vymyšlené mám, ale netuším, co koupím ostatním... Jo a taky jsem začala překládat film "Home Again" s Reese Witherspoon. Po několika pokusech mě zrovna tenhle film chytnul, tak si to aspoň procvičím, než mi vyjde "Stronger" :D.

Dobře, ale teď k podstatě věci. Teď budu hlavně asi střídat články s Jennifer a Gal, protože Emily už žádné další novinky nemá. Gal se teď věnovala propagaci filmu "Justice League", který už je ke zhlédnutí v našich kinech. Na ČSFD si udržuje slušných 70 %, ale lidi ho stále považují za takový průměr. Dokonce jsem četla, že "JL" si za první víkend nevydělal tolik peněz kolik by měl, což může trochu otřást s nadcházejícími filmy. Druhé "Wonder Woman" se ale dočkáme na 100 %. Nedávno jsem přidávala fotky z premiéry filmu v Pekingu - uvedla jsem tam akorát špatné datum, premiéra byla 26.října. 27.října si herci z "Justice League" udělali menší výlet po městě a navštívili dokonce slavný Chrám nebes. Gal vypadala velice elegantně. Na sobě měla moc pěkný černý overál - docela by mě zajímalo, kolik měli v Číně stupňů. Nikdo z nich nevypadá, že by byl teple oblečený :D.

APPEARANCES - "JUSTICE LEAGUE" CAST VISITS TEMPLE OF HEAVEN IN BEIJING - OCTOBER 27, 2017 [NEW: 30x]

005~35.jpg 015~16.jpg 019~14.jpg 042~7.jpg 048~3.jpg

Press tour se z Číny pomalu přesunula i do UK, konkrétně tedy do Londýna. Sama za sebe teda musím říct, že celková propagace mi tentokrát přišla docela chabá. Čekala jsem, jestli se Gal objeví třeba u Setha Meyerse, Jimmyho Kimmela nebo Conana, ale ona nikde... Byla teda hostem v Live with Kelly and Ryan a pak myslím Good Morning America, ale to je tak všechno. Škoda, ale co se dá dělat, že? V Londýně to teda odstartovali photocallem, kterého se zúčastnili všichni herci, kromě Gal tedy pak Ben Affleck, Henry Cavill, Ezra Miller, Jason Mamoa a Ray Fisher. Gal na sobě měla opravdu zajímavé a stylové šaty značky Givenchy. Já teda musím říct, že jí to ohromně slušelo a vypadala fakt skvěle :).

APPEARANCES - "JUSTICE LEAGUE" LONDON PHOTOCALL - NOVEMBER 4, 2017 [NEW: 45x]

019~15.jpg 020~13.jpg 033~9.jpg 123.jpg 296.jpg

"Justice League" Beijing Premiere - October 26, 2017

12. listopadu 2017 v 15:59 | Katie*

Taky se vám stává, že se vám nástřádá hrozně moc novinek, vy nevíte, co přidat jako první, ale zároveň nemáte tolik času, abyste je přidali co nejdřív? Tak přesně to se děje teď mně. Jennifer má kupu novinek, Gal má kupu novinek a dokonce i Emily má ze pár novinek. V tuhle chvíli mi zrovna nevyhovuje, že mám tady na blogu hned tři skvělé herečky, ale zase si říkám, že přijdou časy, kdy novinky nebudou téměř žádné a já budu ráda, že jsem ráda :D. Samozřejmě si uvědomuju, že bych měla zveřejnit i Fashion Battle, ale ten teď bude muset jít na chvíli stranou. Pokusím se teda anketu přidat zase někdy v průběhu týdne (btw zítra mám menší prezentaci v němčině, tak mi držet palečky ;)), při nejhorším bych anketu tento měsíc vynechala a udělala bych ji až ten další. Ale už se nebudu vykecávat, jdeme na to.

Jak jsem teda uvedla výše, Gal má teď spoustu novinek. Propagace "Justice League" je v plném proudu, takže Gal hlavně dělá rozhovory apod. Ačkoliv se musím přiznat, že mě docela zaráží, že zatím během press tour proběhla jen jedna premiéra (o té je dnešní článek), žádný z herců se neobjevil v nějaké talkshow (až na Jasona Mamoau, který byl hostem u Grahama) a bůh ví kdy a kde proběhnou další premiéry. Já myslela, že bude jedna v Londýně, ostatně tam teď herci pobývali, ale na to asi nedojde. No, uvidíme. Propagace "Justice League" opět odstartovala v Číně, konkrétně v Pekingu. Už jsem tady myslím psala, že v poslední době je u takových větších filmů zvykem, že první premiéra proběhne právě někde v Asii, většinou jde o ten Peking. K premiéře došlo 26.října a kromě Gal se jí zúčastnili také zbylí členové Ligy spravedlnosti - Ben Affleck, Henry Cavill, Ezra Miller, Jason Mamoa a Ray Fisher. Gal si tentokrát na černý koberec vzala černé šaty od Dioru (ještě že je nápis té značky na ramínkách :D). Já teda musím říct, že mně se ty šaty líbí moc a přijde mi, že Gal skvěle sedly - akorát bych trošku změnila tu sukni, nedávala bych tam tu průhlednou část. Celkově Gal vsadila na takový temnější look, což není vůbec špatné. Třeba ta tmavá rtěnka jí moc sluší. Mám tu pro vás i fotky zevnitř sálu, kde měli herci krátký proslov a dostali také takové dlouhé plátno, na kterém jsou nakresleni všichni členové Ligy spravedlnosti.

Do tohoto článku musím ještě uvést tři prďácké novinky. Začnu asi tou, která by mohla být i lehce negativní. Už jsem tu psala, že příští rok by se měla natáčet druhá sólovka s Wonder Woman. Gal se ovšem nechala slyšet, že pokud bude do práce na film zapojený producent Brett Ratner, který byl jako mnoho dalších obviněný ze sexuálního obtěžování, Gal od pokračování odstoupí. Musím říct, že tohle by byla obrovská škoda, ale na druhou stranu Gal chápu a líbí se mi, že je v takové záležitosti rázná. Další dvě zprávy už jsou ovšem velice dobré. Ta první je, že 2.ledna si Gal převezme ocenění Rising Star (tedy vycházející hvězda) na známém filmovém festivalu v Palm Springs. Já osobně z toho mám velkou radost a jsem ráda, že Gal za svůj herecký výkon ve "Wonder Woman" dostane i nějaké to prestižní uznání. A další bezva zpráva - určitě víte, že prestižní časopis Variety párkrát do roka dělá sérii, kterou nazval "Actors on Actors" a jde v ní vlastně o to, že se spárují dva herci, kteří si navzájem kladou otázky o jejich novém filmu/seriálu. S blížící se awards season byl samozřejmě uveřejněný nový seznam a je mi obrovským potěšením vám oznámit, že Gal je jednou z těch, co se na seznamu umístili. Spárovali jí s komikem a hercem Kumailem Nanjianim, který letos prorazil s filmem "The Big Sick" (jestli jste neviděli, vřele doporučuji!). Svou epizodu už natočili včera, ale na samotné interview si budeme muset počkat do začátku ledna. Já už se teda moc těším, protože Kumail mi přijde jako hrozně vtipný člověk. Nedávno třeba moderoval "Saturday Night Live" a hrozně moc se mi líbil jeho monolog. Na celý seznam, který je opravdu nabitý známými jmény, se můžete podívat tady.

APPEARANCES - "JUSTICE LEAGUE" BEIJING PREMIERE - OCTOBER 26, 2017 [NEW: 31x]

001~42.jpg 024~8.jpg 026~8.jpg 027~5.jpg 032~6.jpg

APPEARANCES - "JUSTICE LEAGUE" BEIJING PREMIERE - INSIDE - OCTOBER 26, 2017 [NEW: 42x]

021~9.jpg 026~9.jpg 040~5.jpg 036~5.jpg 070.jpg

Variety Power of Women - October 13, 2017

22. října 2017 v 15:56 | Katie*

Nevím, jestli jste to slyšeli, ale o pedagogické fakultě se tak nějak obecně říká, že patří mezi ty lehčí vysoké školy, co si člověk může vybrat. Jako jo, rozhodně mi to tam přijde jednodušší než na fildě, ale na druhou stranu mám zase jaksi méně volného času. Člověk si vždycky řekne, udělám to a pak tohle a nakonec nestihne nic :D. Já jsem třeba tenhle článek chtěla napsat už 2x v tomhle týdnu, ale bohužel mi to vyšlo až teď. Němčina je stále hrozná. Už jsem se teda trochu otrkala a snažím se vstřebávat nová slovíčka, ale nějak mi to do té hlavy nechce vlézt. Já si prostě žiju ve svém světě plném angličtiny a pro tu němčinu už mi nezbývá prostor. Navíc ve středu mám už hned v osm ráno hodinu němčiny s jedním profesorem, který se mi teda hodně zprotivil a začínám ho nesnášet. Myslím si, že ani on mě nemá moc v oblibě a rád si mě vyvolává -_- Říkala jsem si, že si budu muset sednout někam, kde mu nebudu na očích :D. Alespoň ta angličtina je v pohodě. Ve čtvrtek budu psát svůj první test, který snad dopadne dobře. Celkově mi to na té anglitiny vyhovuje daleko víc. Baví mě ty předměty, jsou tam bezva profesoři a taky skvělí lidi. Jako na němčině taky, ale mám z nich takový lehce zvláštní pocit, neumím to úplně popsat, ale jako jo, jsem ráda, že se tam bavím aspoň s někým.

Dobře, teď už ke článku. Chtěla jsem ho napsat už ve středu a pak v sobotu, ale nějak mi to nevyšlo. Musím sebou trochu pohnout, protože Gal se objevila ještě na jedné akci + asi hromadně dopřidávám zbylé photoshooty. Jak už všichni určitě víte, premiéra "Justice League" už se nám kvapem blíží a to znamená, že se objeví i kupa novinek. Ale ještě nebudeme předbíhat. 13.října se Gal objevila na předávání Power of Women, který každý rok pořádá časopis Variety. Ten vždycky vybere několik slavných žen, které nějak přispěly k tomu, aby se svět stal lepším místem. Jednou z těchto žen byla i Patty Jenkins, režisérka "Wonder Woman". Patty a Gal jsou už od natáčení WW velice dobrými přítelkyněmi a už několikrát byly viděny, jak společně tráví volný čas. Gal zde krátce pohovořila o Patty a následně jí předala cenu. Níže se můžete podívat na její proslov. Ten měl necelé tři minuty a já jsem se ho pro vás rozhodla i přeložit. Během této akce pak nastal ještě vtipný moment, když měla proslov zpěvačka Kelly Clarkson (ta zde byla také oceněna). Kelly se přiznala, že je fanynkou "Wonder Woman" a také samotné Gal. Takže můžeme vidět takový její menší fangirling :D. Po celý večer na sobě Gal měla zajímavé červené šaty značky Jason Wu. Měla i moc pěkné líčení a líbí se mi, že vlasy měla sčesané jen do culíku.

APPEARANCES - VARIETY POWER OF WOMEN - OCTOBER 13, 2017 [NEW: 36x]

008~14.jpg 003~33.jpg 030~6.jpg 034~2.jpg 044~3.jpg

APPEARANCES - VARIETY POWER OF WOMEN - BACKSTAGE - OCTOBER 13, 2017 [NEW: 9x]

001~41.jpg 002~34.jpg 005~32.jpg 006~28.jpg 008~15.jpg


Za každým filmem o supehrdinovi stojí superhrdina-režisér. Někdo, kdo musí zvládnout potřeby a požadavky stovek členů štábu, herců, producentů a samozřejmě také komiksových fanoušků. Takový člověk musí mít hroší kůži, být autoritativní a rázný. Jednou věcí, ale tento superhrdina být nemusí. Nemusí to být muž. V roce 2000 získala magisterský titul v oboru režie na Americkém filmovém institutu a po své promoci začala pracovat na svém vůbec prvním filmu "Monster". Tento projekt pro ni byl natolik důležitý, že do něj investovala své vlastní peníze. Patty nikdy nedovolila, aby ji překážky odradily. Její názory byly neomezené a do tohoto průmyslu si vydláždila svou vlastní cestu. K dnešnímu dni si nejen stále dláždí svou cestu, ale díky ní se také otevírají dveře ženám a dívkám po celém světě. Když jsem se poprvé setkala s Patty Jenkins, věděla jsem, že právě ona je ta pravá pro režii "Wonder Woman". Přesně věděla, jak má film vypadat a byla odhodlaná vytvořit něco speciálního, unikátního a inspirujícího. Patty představuje vše, co je v Hollywoodu dobré. Představuje to nejlepší, co Hollywood může nabídnout a inspirovala celou generaci režisérek, aby snily ve velkém. Ale to není vše. Ve svém volném čase spolupracovala s anti-rasistickým sdružením a po dotočení filmu "Monster" se Patty začala zajímat o práva mladých mužů a žen, jenž se ocitli ve vězení. Od té doby se stala obhájkyní za spravedlivější trestní soudnictví skrz její práci v ARC.

Saturday Night Live - October 7, 2017

13. října 2017 v 16:11 | Katie*

Tak to vidíte, člověk si myslí, že stihne napsat jeden hloupý článek v době, kdy je to potřeba a nakonec ho sem musím dát až o několik dní později. To máte tak, tenhle týden byl docela na prd. Z neděle na pondělí mě chytlo tradiční podzimní nachlazení - tzn. "milovaná" rýma a do toho ještě kašel. První dvě noci v tomto týdnu jsem taky skoro vůbec nespala a ve středu mě děsně vytočil profesor. Do hodiny jsem přišla pozdě, protože mi v čase, který mi vyhovoval, nejel autobus (řidič byl idiot a jel úplně jinudy než měl, takže jsem na zastávce místo 10 minut čekala 40 -_-) a pak když jsem tomu profesorovi řekla, že tam teda jsem, aby si to poznačil, tak jeho reakce na to byla, že mě pořád vyvolával. Doufám, že příští týden to proběhne normálně jinak se asi rychle zařadí do mého seznamu nejvíc nenáviděných lidí. Naštěstí včerejšek, to je jediný den, kdy mám angličtinu, byl parádní a na pohodu. Takže aspoň tak. Knížku (Rudá volavka) už mám konečně doma a taky jsem se stihla zbavit celé Twilight ságy, kterou jsem prodala, a dneska se mi ozvali další dva lidi na jeden inzerát. Já už jsem si totiž delší dobu chtěla ve své knihovně udělat pořádek a zbavit se knížek, které už číst nebudu. Možná ale někteří z vás vědí, že knížky se prodávají asi úplně nejhůř :/.

Tak to bylo zase takové menší okénku do mého života. Jinak jsem vám ještě chtěla poděkovat, že u Fashion Battle jste napsali tolik komentářů, hlasovali jste a taky se vyjádřili k mému dotazu. Jsem ráda, že většina z vás má zájem se o Gal dozvědět něco nového. Já si myslím, že do budoucna už bude známější a plno z vás si ji oblíbí. Už se nám kvapem blíží období propagace "Justice League", tak to tady bude zase zaplněné jen novinkami s ní :D. Ale popořadě. Už jsem vám tu několikrát avizovala, že Gal minulou sobotu vůbec poprvé moderovala oblíbený americký pořad "Saturday Night Live". Já jsem celou epizodu viděla už v neděli a sama za sebe musím říct, že šlo spíše o průměrný díl, ale Gal si vedla velice dobře, byla vtipná a vůbec neměla důvod se něčeho obávat. Na oficiálním youtube kanále SNL se taky objevily všechny skeče. Já vám na ně dám odkazy s krátkým popisem níže. V galerii je pak nahraných 42 stillsek - mě hlavně těší společné fotky s mou milovanou Leslie Jones ♥ - a nesmí chybět i photoshoot, který se teda hodně povedl.

Monolog - každá epizoda začíná monologem. Gal si zde dělá srandu z toho, že není Američanka a také mluví trochu hebrejsky/arabsky (v Izraeli mají jako oficiální jazyky tyto dva a já bohužel nevím, který zrovna používá :D). V půlce se objeví i Leslie Jones převlečená jako "Times Square's Wonder Woman".
E! New Line Up - V tomhle skeči si v podstatě dělají trochu legraci z Kardashianek a té jejich reality show. Gal zde vystupuje jako Kendall Jenner a Gigi Hadid, Kate McKinnon (má další oblíbenkyně ♥) vzala roli Belly Hadid.
First Date - SNL je pořad, který se nebojí trochu kontroverze. V tomhle skeči si Gal zahrála ženu, která je zrovna na schůzce s O.J. Simpsonem. O.J. byl slavný hráč amerického fotbalu, pro celou Ameriku a taky svět je ovšem znám spíše jako muž, který měl brutálně zabít svou manželku a tuším že i jejího milence. Ačkoliv si hodně lidí myslí, že to udělal a byly zde i důkazy, nakonec byl zbaven všech obvinění. Vězení se ale stejně nevyhnul. Tento skeč vznikl hlavně z toho důvodu, že O.J.e před pár dny z vězení pustili a v SNL se rozhodli, že ukáží, jak asi jeho návrat do společnosti vypadal.
Mirage - přiznám se, že tenhle skeč se mi teda moc nelíbil a ani jsem ho pořádně neviděla. Jde v něm o to, že 2 chlápci jsou ztraceni v poušti a začínají mít halucinace. Zatímco jednomu z nich se zde o krásné prodavačce limonády (Gal), ten druhý už zase tak atraktivní vidinu nemá.
The Maiden and The Mice - Tenhle skeč byl jeden z těch, který se mi opravdu moc líbil. Gal si v něm v podstatě zahrála takovou Popelku, která má jít na bál, ale nemá nic na sebe. Její myší kamarádi jí ale překvapí šaty, které pro ni ušili. Bohužel výsledek nevypadá moc lichotivě a když nakonec přijede princ... No však se podívejte sami ;).
Espionage - Tento skeč se mi líbil asi úplně nejvíc. Gal si v něm zahrála francouzskou špiónku (ten přízvuk ♥ :D), která vydírá policii a chce, aby jí poslali peníze. Bohužel jejich vzájemná komunikace je vždycky přerušena dvěma ženami, které na web kameru natáčí takové trochu lechtivé domácí video.
The Naomi Show - Tohle je druhý skeč, který jsem teda vynechala, ale mělo by v něm jít o to, že Gal hraje moderátorku talkshow, která se snaží usmířit matku s její potrhlou dcerou.
Themyscira - Samozřejmě nesměl chybět ani skeč na motiv "Wonder Woman". V něm se na ostrov Amazonek dostanou dvě lesbičky, které si myslí, že pro ně ostrov, který obývají jen ženy, bude takovou zemí zaslíbenou. Bohužel velice rychle zjistí, že jsou na omylu.

APPEARANCES - SATURDAY NIGHT LIVE - OCTOBER 7, 2017 [NEW: 42x]

010~12.jpg 013~10.jpg 020~7.jpg 030~5.jpg 037~1.jpg

PHOTOSHOOTS - SATURDAY NIGHT LIVE - MARY ELLEN MATTHEWS [NEW: 14x]

005~28.jpg 006~24.jpg 007~17.jpg 014~11.jpg 018~10.jpg

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon - October 5, 2017

6. října 2017 v 16:11 | Katie*

Měla bych na vás takovou jednu menší otázku. Všimla jsem si, že články kolem Gal Gadot si moc lidí nečte, nejsou u nich komentáře a tak. Chtěla jsem se tedy zeptat, jestli jde prostě Gal mimo vás nebo je to jen taková náhoda? Na jednu stranu si říkám, že je to fuk, ale na druhou tady zase nechci přidávat něco, co nikoho nezajímá. Tak budu ráda, když se vyjádříte :). Ale teď už se do toho pustíme, protože je toho hodně a času málo. Už jsem tady dvakrát psala, že zítra bude pro Gal velký den. Vůbec poprvé bude totiž moderovat oblíbený americký pořad "Saturday Night Live". Už v předchozím článku jsem psala, že je z toho Gal docela nervózní, hlavně z improvizace, protože není rodilá mluvčí a bojí se, aby něco nezkazila - tak schválně, kolik z vás se dokáže vcítit do její situace? Já totiž úplně :D. Na oficiálním youtube kanále SNL se objevily už dvě upoutávky. Ta první je taková obyčejná, ale přesto vtipná - je tam Gal, Kenan (herec z obsazení SNL) a zpěvák Sam Smith, který bude hudebním hostem. Druhá je teda naprosto bezchybná a mně se moc líbí. Tři herci z obsazení se baví o tom, že Gal bude v sobotu SNL moderovat a jeden z nich se ptá, jestli je Gal i v osobním životě jako Wonder Woman, načež se tam objeví Gal, která vlastně prorazí zeď :D. Je to opravdu povedené a vtipné (moje milovaná Leslie Jones ♥), tak se na video určitě koukněte, má necelou minutu.

Hlavní podstatou článku je ale to, že se Gal včera podruhé zastavila v Tonight Show Jimmyho Fallona. Poprvé tam byla letos v květnu v rámci propagace "Wonder Woman". Jelikož Jimmy dřív patřil do obsazení SNL (a vlastně tam i začínal) a také sídlí ve stejné budově, tak se vždycky v jeho show před sobotou objeví hostující hvězda. Z tohoto večera se objevila dvě videa. To první je tedy normální rozhovor, který má něco málo přes 6 minut, ale je suprový. Baví se zde o SNL, úspěchu Wonder Woman, nadcházejícím Halloweenu - Jimmy se Gal ptá, jestli Alma (její starší dcera) půjde za Wonder Woman. Gal říká, že Almě je docela fuk, že je její máma Wonder Woman a na Halloween chce jít za zombie :D. Na konci pak zkoušejí čokolády. Jimmy ochutnal izraelskou čokoládu, která má vevnitř takové ty "praskací kuličky". Snad používám správný termín. Ale víte, o co jde, že jo? :D Gal pak poprvé ochutnala tipickou americkou pochoutku Reese, která v sobě má jako náplň arašídové máslo. Druhé video vás nejspíš zaujme víc, protože zde Gal, Jimmy, Tariq (člen přítomné kapely The Roots) a Miley Cyrus hrají šarády. Gal říká, že to nikdy nehrála a Jimmy z téhle informace není moc nadšený :D. Nakonec z toho byla opravdu parádní a vtipná podívaná, u které se hodně nasmějete! Gal to tady teda opět hrozně moc slušelo! Líbí se mi, že si vzala obyčejné černé elegantní kalhoty a k tomu takový pěkný a zajímavý top.

APPEARANCES - THE TONIGHT SHOW STARRING JIMMY FALLON - OCTOBER 4, 2017 [NEW: 4x]

001~37.jpg 002~30.jpg 003~30.jpg 004~31.jpg

Gal Gadot and Meher Tatna in Conversation with Carla Sosenko at 92nd Street Y - October 1, 2017

4. října 2017 v 15:35 | Katie*

Dneska jsem musela vstávat v 5:30 kvůli jedné jediné hodině němčiny, která mi začíná v osm ráno. Aspoň to rychle uteklo, ačkoliv se zase ukázalo, že má němčina je na bídné úrovni. Naštěstí jsme na tom asi všichni stejně. Měli jsme si přečíst pět krátkých textů a potom z nich odvodit odpovědi na otázky, jenže co se nestalo? Já rozuměla tak každému pátému slovu a nedokázala jsem si prostě odvodit kontext, tedy o čem vlastně daný článek je... Takže jsme si všichni hledali slovíčka v mobilech a říkali si, že by bylo nejlepší, kdyby nám to někdo celé přeložil. No prostě masakr, ale aspoň jsem v tom nebyla sama. Zítra mám čtyři hodiny, ale jen angličtinu, tak si trochu "odpočinu" :). Na pátek nám teda řekli, že máme být ve škole od 11 - 12 hodin kvůli nějaké prezentaci, co se týče studia nebo stáží v Rakousku a Německu. Já teda nechápu, proč tam mají chodit i lidi, co ví, že o to prostě nemají zájem. Takže jsem si řekla, že asi budu "nemocná". Nemíním kvůli záležitosti, o kterou nemám zájem promrhat peníze a čas, které můžu dát na něco jiného. Stejně si musím znovu zajít k doktorce, aby mi napsala recept, protože jsem tam dneska asi 7 minut stála a nikde nikdo...

Ale teď z trochu jiného soudku. U Jennifer mi stále zbývá pár věcí na dopřidávání, ale tentokrát se budu po delší době věnovat Gal. Ta totiž už tuhle sobotu bude moderovat oblíbený zábavní pořad "Saturday Night Live". Určitě jste o SNL už slyšeli - vždycky se tam dělají různé skeče. Já už se na tenhle pořád pár let pravidelně dívám, tak jsem hrozně zvědavá, jak se Gal předvede :). Kvůli tomu jsem se taky rozhodla dopřidat dvě věci, co se u ní objevily. První je fotka, na které je spolu s Conanem O'Brienem. Ten nejen, že moderuje svou talkshow, ale sem tam taky natočí speciál "Conan Without Borders", kdy odcestuje do nějaké země a natáčí tam. Naposledy byl v Izreali a v hlavním městě Tel Aviv, odkud Gal pochází. Conan o tom samozřejmě ví a tak se zastavil i u Gal doma. Ale asi to nedopadlo úplně podle jeho představ. Na výsledek se můžete podívat v krátkém videu. Já jsem si teda celou tuto epizodu stáhla a musím říct, že to bylo docela dost zajímavé. Pokud byste měli zájem, tak se můžete kouknout na videa z této epizody na oficiální stránce pořadu.

APPEARANCES - CONAN WITHOUT BORDERS - SEPTEMBER 2, 2017 [NEW: 1x]

001~35.jpg

Hlavní podstatou článku je ale akce, na které se Gal objevila teprve před pár dny. Šlo vlastně o takovou diskuzi/konverzaci, kterou moderovala Carla Sosenko. Kromě Gal se na ní objevila také Meher Tatna, která je původem z Indie a v letošním roce se z ní stala prezidentka Hollywood Foreign Press Association, která se mimojiné stará o předávání Zlatých globů. Gal a Meher tu pak mluvily o svých úspěších, s čím se musely potýkat, aby se dostaly tam, kde jsou dnes a tak dále. Celá akce proběhla v New Yorku, ale bohužel se z ní neobjevil žádný záznam nebo přepis toho, co se tam řeklo. Mám tu jen dvě věci. Gal mluvila o tom, jakou roli bude mít Wonder Woman v "Justice League", jehož propagace už se taky velice rychle blíží. "Diana bude takovým lepidlem celého týmu. Každého z nich individuálně podporuje a snaží se je přimět být silní a věřit v sebe sama." Přišla zde řeč i na zmiňované moderování "Saturday Night Live". Gal řekla, že je docela nervózní, aby se třeba neprořekla nebo tak. "SNL bude šílený. Mám tu show ráda. Toho se bojím - že budu znít hloupě. Trošku improvizace jsem dělala, ale nikdy ne v America a v televizi. Sotva dokážu říct 'Saturday Night Live'. Jenom si vzpomenu na úvodní monolog a už se třesu. Ale už se moc těším." Ještě jsem zapomněla říct, že hudebním hostem bude zpěvák Sam Smith. Gal na sobě měla krásné a elegantní černé šaty značky Stella McCartney.

A jelikož vím, že bych na to pak zapomněla nebo by na to nebyl čas, tak jsem se rozhodla, že sem napíšu ještě jednu skvělou zprávu. Na stránkách prestižního časopisu Variety se koncem září objevila zpráva, že by se Gal mohla spolu s Bradley Cooperem objevit v thrilleru "Deeper". Film se soustředí na bývalého astronauta (Cooper), který byl najat, aby se v ponorce vydal do nejhlubší části oceánu. Jak se loď přibližuje ke své cílové destinaci, začnou se dít nadpřirozené události. Nezní to úplně špatně, co myslíte? Pokud Gal nabídku přijme, natáčení se bude věnovat v první třetině příštího roku. Hned poté se vrhne na natáčení druhé Wonder Woman, kterou, jak bylo potvrzeno, bude opět režírovat Patty Jenkins.

APPEARANCES - GAL GADOT AND MEHER TANTA IN CONVERSATION WITH CARLA SOSENKO - OCTOBER 1, 2017 [NEW: 20x]

001~36.jpg 003~29.jpg 004~30.jpg 012~10.jpg 015~10.jpg

MTV Video Music Awards 2017 - August 27, 2017

30. srpna 2017 v 16:03 | Katie*

To tak má člověk zase jednou co psát. Ne, dělám si srandu, ono se pár těch novinek najde, ale já jsem neměla čas. Včerejšek jsem vlastně strávila nad doděláváním titulků k filmu "Megan Leavey" s Kate Mara. Tenhle film vám určitě moc doporučuju, je o vztahu člověka/vojáka se psem, krásným německým ovčákem jménem Rex, a je prostě krásný ♥. Tak kdybyste se chtěli na film podívat s mými titulky, odkaz máte tady. Momentálně nemám žádný film na překládání. Říkala jsem si, že bych zkusila udělat titulky k filmu "The Dark Tower", ale co jsem to tak pročítala, všechny dostupné kopie mají rozhozený zvuk a obraz, což já třeba nesnáším. Takže si budu muset počkat až se něco objeví. Jinak pokud jde o školu, tak jsem zjistila, že mě tam evidují jako člověka, co studuje vlastně na dvou fakultách zaráz :D. Tak nevím, jak se to vyřeší. Taky jsem si prohlížela už nějaké předměty, protože v úterý bude zápis. Mám to tam rozdělené na nějaký pedagogický modul, angličtinu, němčinu. U té pedagogiky se dá zapsat jen na jeden předmět, zbytek se otevře v letním semestru, a ještě je to cosi podivného. U angličtiny jsem zjistila, že všechny hodiny budou v češtině a u němčiny budou česko-německy (doufám, že hlavně česky :D). A největší gól? Tak 3/4 předmětů se ani neotevře, protože je málo studentů. Pokud si to dobře pamatuju, tak třeba na tu němčinu budeme z prváku jenom tři! To se zase skvěle budou hledat kredity. A taky jsem začala číst "Sněhuláka" od Jo Nesba. Tu knížku jsem si chtěla přečíst už jen kvůli tomu, jak je hodně chválená, ale letos půjde v říjnu do kin filmové zpracování s Michaelem Fassbenderem, tak jsem si řekla, že si ji prvně přečtu. Zatím jsem relativně ještě na začátku (kolem 150 stránek), ale číst se to dá. Každopádně čekám, že to teprve začne být napínavé.

Ale k podstatě věci. Možná jste zaregistrovali, že v neděli, 27.srpna, došlo k předávání populárních cen Video Music Awards, které taky spadají pod stanici MTV. Moderování se ujala Katy Perry. Já teda shlédla její vystoupení se "Swish, Swish", pak jsem koukla na Miley Cyrus a nesměla jsem zapomenout na svou milovanou P!nk, která zde získala speciální cenu za svůj přínos hudbě :). Jinak jsem to teda nijak zvlášť nesledovala. A nebýt Instagramu, tak bych možná ani nepřišla na to, že se zde zcela nečekaně objevila i Gal! Gal má teda jen fotky ze show a zákulisí a byla zde kvůli tomu, aby předala hlavní cenu celého večera v kategorii Nejlepší video roku. Cenu si odnesl Kendrick Lamar za videoklip HUMBLE. Gal byla opět ve skvělé náladaně a na pódiu rozdávala jeden úsměv za druhým, dokonce předvedla i svou "Wonder Woman pózu". Na sobě měla docela zajímavé modré šaty Prabal Gurung, které se mi nejprve moc nelíbily. Nakonec jsem jim přišla na chuť, ale nemyslím si, že by to byly ty nejlepší šaty, co kdy na sobě Gal měla.

APPEARANCES - MTV VIDEO MUSIC AWARDS 2017- SHOW - AUGUST 27, 2017 [NEW: 22x]

011~9.jpg 013~8.jpg 020~5.jpg 039~3.jpg 033~4.jpg

APPEARANCES - MTV VIDEO MUSIC AWARDS 2017- BACKSTAGE - AUGUST 27, 2017 [NEW: 5x]

001~33.jpg 002~28.jpg 003~27.jpg 004~28.jpg 005~25.jpg

19th Annual Day of Indulgence Party - August 13, 2017

20. srpna 2017 v 14:09 | Katie*

Přeji všem, co ještě chodí na blog, pěkné odpoledne. Podle všeho by se nám teď mělo ochladit, tak snad se bude na blogu pohybovat víc lidí. V pátek jsme jely s mamkou navštívit taťku do nemocnice. Už vypadal docela dobře - jako že normálně chodil a mluvil. Po operaci má teda na břichu několik jizev v podobě dírek a pak jednu větší pod pupkem. Dneska by už ale měl přijet domů, tak snad to nejhorší už má za sebou a teď nastane jenom fáze léčení :). Včera jsme zase pro změnu šly s mamkou k babičce, protože měla přijet teta. Psala jsem, že babička měla teď ve středu vlastně narozeniny, tak jí teta i mamka přišly popřát. Zásek ale byl, když se přišlo na to, že ta teta, co přijela, dala babičce stejný dárek, jako mamčina druhá sestra. A bohužel nešlo o nějakou vylomeninu, ale vařič. No jo, nikdo nečekal, že mamčina druhá sestra bude tak "štědrá", když jediné co umí, je využívat babičku k hlídání svých nezbedených dětí. No možná jí křivdím, ale když tak slyším, co se tam děje, tak být na místě babičky, už se jim na to hlídání 13x vykašlu. Ale jinak to byl fajn den. Potom jsme šly s mamkou na oběd do restaurace - obě jsme si daly svíčkovou se 6 knedlíkama a ano, na konci už jsem to do sebe cpala z donucení :D. A pak jsme šly nakoupit. Já si teda pořídila další světlé tričko (já mám totiž zásobu tmavých/černých triček, která se do léta moc nehodí :D) v H&M, na kterém jsou Batgirl, Supergirl a hlavně Wonder Woman ♥

A když už jsem to nakousla s tou Wonder Woman, u Gal se objevila menší novinka. Teda takhle, u Gal se často objevují nějaké candids fotky, ale já ještě nedopřidávala fotky z předchozích měsíců v letošním roce, takže... To budu muset napravit! Ale dneska se podíváme na tu novinku. 13.srpna se Gal zúčastnila Indulgence Party, kterou pořádala producentka Jennifer Klein. Jennifer už tento večírek pořádala 19.rokem a jde vlastně o to, že se sejde partička pozvaných celebrit, které zde ochutnávají vzorky jídla, pití, dostávají dárečky, apod. Jde vlastně o takový večírek, na který by chtěl být pozvaný asi každý z nás. Kromě Gal se zde objevily třeba i Melissa McCarthy, Maya Rudolph, měla tu být Patty Jenkins (režisérka "Wonder Woman") nebo Amy Adams. Právě s Amy má Gal jedinou fotku přímo z akce. Víc se jich bohužel neobjevilo a zbytek jsou candids fotky, které zachycují odchod Gal. Můžete si všimnout, že Gal opět měla velice dobrou náladu a oblečená byla jednoduše, ale stylově.

K tomuhle článku přidám ještě jednu skvelou zprávu. Určitě vám neuniklo, že minulý týden proběhlo předávání Teen Choice Awards. Gal tu s "Wonder Woman" získala 8 nominací, ale ve výhru se povedly proměnit jen tři kategorie. Samotná "Wonder Woman" vyhrála v kategorii Nejlepší akční film. Cenu si odnesl i Chris Pine za Nejlepšího herce v akčním filmu a samozřejmě i jedna cena, nebo chcete-li surf, putovala i ke Gal, která vyhrála v kategorii Nejlepší herečka v akčním filmu. Gal se teda předávání nezúčastnila, ale lidé z TCA udělali krátké video, kde jí cenu přinese pandí maskot.

APPEARANCES - 19 ANNUAL DAY OF INDULGENCE PARTY - AUGUST 13, 2017 [NEW: 1x]

001~21.jpg

APPEARANCES - LEAVING 19 ANNUAL DAY OF INDULGENCE PARTY - AUGUST 13, 2017 [NEW: 19x]

004~19.jpg 015~8.jpg 018~7.jpg 045~3.jpg 083.jpg

2017 San Diego Comic Con: "Justice League" Presentation - July 22, 2017

24. července 2017 v 11:18 | Katie*

Já vím, slíbila jsem, že tenhle článek napíšu hned v neděli, ale bohužel mi to nějak nevyšlo. S taťkou jsme včera cestovali po obchodech. Potřeboval v OBI koupit novou zásuvku a já jsem si musela obstarat nové tenisky, protože ty staré už jsem vevnitř měla docela dost prochozené a navíc se mi zboku udělaly díry -_- Takže už jsem nestihla něco napsat. Proto se do toho s plnou vervou pouštím dnes a mám takový dojem, že zase půjde o mega dlouhý článek.

Pokud jste správní geekové, pak určitě víte, že v San Diegu opět proběhl každoroční Comic Con, kde mají své panely různé filmy, hlavně teda ty, které jsou založené na komixech, a seriály. Nejdůležitější byla asi sobota 22.7., kdy se v hale H (tady jsou prezentovány ty nejočekávanější filmy a zároveň jde o největší halu na Comic Coně) ráno prezentovaly filmy od DC a zbytek dne si pro sebe vzal Marvel - mimochodem, viděli jste nový trailer na Thora? Já už se nemůžu dočkat ♥ Dokonce se mi podařilo natrefit i na video, kde je natočený trailer na "Avengers: Infinity War". Řeknu vám, bude to masakr. Ale zpět k věci. DC tady měl svůj panel hlavně kvůli "Justice League", kde si Gal už potřetí zahraje postavu Wonder Woman. Na konci "Batman vs Superman" projevil Bruce/Batman obavy nad tím, že svět bude brzy čelit nové hrozbě a požádal Dianu/Wonder Woman, aby mu pomohla vypátrat další zvláštní lidi, aby mohli vytvořit takový tým, který by chránil lidstvo. Kromě tedy zmiňovaného Batmana a Wonder Woman se zde objeví také Flash (Ezra Miller), Aquaman (Jason Momoa) a Cyborg (Ray Fisher). Pokud přemýšlíte nad tím, proč tu není zmíněn Superman, tak je to kvůli tomu, že ten (SPOILER pro ty co neviděli) v předchozím filmu "umřel". Píšu uvozovky, protože úplný závěr "BvS" nám naznačil, že Superman přeci jen není až tak mrtvý, jak se zdálo a na loňském Comic Conu bylo potvrzeno, že se v "Justice League" objeví. Ale asi tam nedostane tolik prostoru jako výše zmiňovaní.

Teď už tedy k samotnému panelu. Jako vždy se na youtube objevil celý záznam, který má necelých 26 minut. První asi dvě minuty jsou věnovány jenom Jasonovi, který krátce hovoří o sólovce "Aquaman", jež se momentálně natáčí. Pak už přijde i zbytek obsazení. Ben Affleck hned na začátku vyvrátil drby o tom, že by si v příštích filmech od DC neměl zahrát Batmana. Někdy před pár dny se o tom všude psalo, že studio chtělo Bena vyhodit, ale jak to vypadá, tato informace byla falešná. Pak už se teda baví hlavně o filmu a každý pak jednotlivě o svých postavách. Samozřejmě zde byl i představen nový trailer pro "Justice League", který sem dám buď ještě dnes odpoledne nebo až zítra. Musím ale říct, že to vypadalo docela dobře. Film opět režíroval Zack Snyder, ale během post-produkce od projektu odstoupil, protože mu nedávno umřela dcera a Zack se chtěl věnovat hlavně rodině - nejspíš proto má Ray na tričku nápis "I ♥ ZS". Žezlo po něm převzal Joss Whedon, který mimojiné režíroval předchozí dva díly Avengers. Tak uvidíme, jak to nakonec dopadne. V druhé půlce už přišla řada na otázky z publika. Jeden chlapeček se tam teda na Supermana zeptal - Jasonova reakce je boží ♥ :D - načež Gal odpověděla: "Nemůžeme toho prozradit moc, ale jestli si velký fanoušek Supermana, jsem si jistá, že budeš velice spokojený." Já jsem teda hrozně zvědavá, jak vysvětlí, že přežil souboj s Doomsdayem, ale na to si budeme muset počkat do listopadu ;). Myslím si, že tady na tomhle panelu to řečeno nebylo, ale během Comic Conu bylo potvrzeno, že se v budoucnu dočkáme pokračování "Wonder Woman", z čehož já mám teda obrovskou radost!

Dobrá, teď už tedy k samotným fotkám. Nejvíc jich mám samozřejmě ze samotného panelu. Gal na CC dorazila ve stylových bílých šatech Stella McCartney a hrozně jí to slušelo! Jako již tradičně měla vlasy sepnuté a v líčení vsadila na výraznější rtěnku. Za mě tedy vypadala opravdu skvěle! Co na fotkách ještě hrozně ráda vidím je, že Gal má skoro všude úsměv od ucha k uchu. Ona je prostě hrozně pozitivní člověk a je to jeden z důvodů, proč ji mám tak ráda. Nejsem si úplně jistá, ale myslím, že tahle sestava herců tu byla jen na skok a žádné další rozhovory nedělali - což je škoda, ale co se dá dělat. Nicméně měli vyhrazený čas, kdy se šli podepisovat fanouškům. Z tohoto momentu vzniklo krásné video, kdy ke Gal přišla malá fanynka oblečená jako Wonder Woman a byla z toho všeho tak dojatá, že plakala. Gal se jí pak snažila utěšit a Ezra jí řekl, že až bude chtít, tak se klidně může přidat do týmu Justice League. Úplně na závěr pak přidávám tři instagramové fotky z tohoto skvělého dne. První pochází přímo od Gal a napsala k ní: "Ready or not here we come...🤘🏼😏😆 @benaffleck #rayfisher #ezramiller". Zachytila teda zrovna moment, kdy ona, Ben, Ezra a Ray přistáli s letadlem v San Diegu. Druhá pochází taky z letiště a je od Natalie Bruschi - ta vyfotila ty čtyři, když si dělali selfíčko. A poslední je od Chrise Hardwicka, který celý panel moderoval a na konci si na památku taky musel pořídit fotku.

APPEARANCES - 2017 SAN DIEGO COMIC CON: "JUSTICE LEAGUE" PRESENTATION - JULY 22, 2017 [NEW: 56x]

002~16.jpg 005~18.jpg 028~4.jpg 093~1.jpg 103.jpg

APPEARANCES - 2017 SAN DIEGO COMIC CON: "JUSTICE LEAGUE" CAST SIGNING - JULY 22, 2017 [NEW: 4x]

001~20.jpg 002~17.jpg 003~19.jpg 004~18.jpg

MISCELLANEOUS - PERSONAL PHOTOS [NEW: 3x]

Nepojmenovany_2.jpg Nepojmenovany_4.jpg Nepojmenovany_6.jpg

n:Philanthropy Give Back Garden Party - June 28, 2017

13. července 2017 v 11:33 | Katie*

Volejte sláva a tři dny se radujte, protože pro vás konečně mám poslední doplňkový článek s fotkami z akcí, na kterých se Gal za letošní rok stihla objevit. Splnila jsem tak tedy svůj cíl a příští týden už můžu pěkně aktuálně přidávat články z Comic Conu. Myslím, že už jsem to tady psala, ale opakování je matka moudrosti - Comic Con vypukne 20.7. a bude trvat až do 23.7., přičemž "Justice League" bude mít svůj panel příští sobotu 22.7. (k nám se ale novinky dostanou až další den) a Gal naštěstí JE potvrzená jako jedna z hostů. Navíc by zde měl být odhalen nový trailer na tuhle týmovku od DC. Já teda musím říct, že jsem na "Justice League" docela zvědavá. Film sice opět režíroval Zack Snyder, ale kvůli úmrtí své dcery odstoupil od post-produkce a nahradil ho Joss Whedon (režisér prvních dvou dílů Avengers ;)). Tak snad film bude vypadat solidně a lépe než "Batman vs Superman" - ačkoliv jsem četla, že i tento blockbuster má trvat cca tři hodiny! No, na výsledek si budeme muset počkat do listopadu. Já teda asi do kina nepůjdu - protože úplně nevěřím, že by film nakonec dopadl dobře - ale jsem zvědavá, jak se s tím popasují. A hlavně chci sakra vědět (a tohle je spoiler pro ty, co neviděli "Batman vs Superman"), jak mohl Superman přežít, když mu Doomsday udělal obrovskou díru do hrudníku?!

Ale tohle jsou věci, které ještě dostanou prostor koncem tohoto roku - a věřte mi, uteče to rychleji, než si myslíme. Teď už tedy k fotkám. Opět jsem se rozhodla spojit dvě sady fotek dohromady. První fotky jsou 31.května, kdy Gal, Chris Pine, Robin Wright, producent Charles Roven a režisérka Patty Jenkins přišli překvapit fanoušky na promítání "Wonder Woman" v New Yorku. Já se teda bez mučení přiznám, že být na místě těch lidí v kinosále, tak asi odpadnu! Gal na sobě měla hodně zajímavé černobílé šaty se zajímavým potiskem/vzorem. Bohužel se mi ale nepodařilo zjistit, jaké značky jsou. K šatům pak tradičně zvolila obyčejné černé sandálky.

APPEARANCES - "WONDER WOMAN" NYC FAN SCREENING - MAY 31, 2017 [NEW: 12x]

001~13.jpg 004~13.jpg 008~8.jpg 010~8.jpg 012~6.jpg

Tahle sada fotek už je opravdu poslední. Gal se objevila na takovém menším večírku, nebo možná spíše obědě (?), který 28.června pořádala společnost n:Philanthropy. Pokud jsem to dobře pochopila, tak tato společnost tvoří nějaké kvalitnější kousky oblečení. Navíc ještě posílají určitou část peněz na různé charity (třeba ochranu zvířat) nebo výzkumy (např. výzkumy v léčbě rakoviny). Kromě Gal se zde objevily třeba Kristen Bell, Lizzy Caplan, Emmy Rossum nebo Adelaide Kane. Gal se tentokrát rozhodla, že přijde oblečená výhradně v bílé. Na sobě měla tričko právě od n:Philantrophy a džíny Madewell. Mě docela zaujalo to tričko. Vypadá takové volnější a přijde mi super, jak je to tam nahoře trochu roztrhlé. Svůj bílý outfit pak doplnila lodičkami se zvířecím vzorem. Na fotkách, kde Gal pózuje ještě s někým dalším, přesně vidíte, proč nepotřebuje boty na podpatku. Byla tam nejvyšší ze všech :D.

APPEARANCES - n:PHILANTROPHY GIVE BACK GARDEN PARTY - JUNE 28, 2017 [NEW: 18x]

012~7.jpg 019~4.jpg 021~3.jpg 027~2.jpg 028~3.jpg

"Wonder Woman" Mexico City Premiere - May 27, 2017

12. července 2017 v 10:59 | Katie*

Včera jsem viděla opravdu skvělý film - "Woman in Gold" s Helen Mirren a Ryanem Reynoldsem. Je to skutečný příběh o Marii Altmannové, která během války musela uprchnout ze své rodné země (Rakouska) před nacisty. Marie patřila k bohatší rodině, která vlastnila několik obrazů, včetně několika kousků od Gustava Klimta. Všechny samozřejmě během války zabavili (tedy ukradli) nacisti a Maria se po více jak 60 letech rozhodla, že ty obrazy dostane zpátky. Šlo jí hlavně o obraz "žena ve zlatém", pro který pózovala její teta Adele. Samozřejmě to nejde po dobrém - Rakousko se tohoto díla nechce vzdát (jedna postava obraz dokonce nazve "rakouskou Monou Lisou") a tak nakonec dojde k tomu, že Marie s pomocí svého právníka zažaluje Rakousko. Já jsem si teda dřív myslela, že tohle téma mě moc zajímat nebude, ale film mě opravdu nadchnul. Jsou tam třeba i flashbackové scény s Mariina mládí, kde je ukázáno to dobré a špatné z období 2.světové.

Tak to byl takový můj menší tip na co můžete mrknout. Ještě mám tedy rozdívaný dokument "I am Heath Ledger". Jsem tak nějak v půlce, ale musím říct, že se mi to hodně líbí a pokud máte Heatha taky rádi, určitě si ho nenechejte ujít. Jsou tam třeba ukázané fotky nebo videa, co Heath pořídil. Musím říct, že je fakt škoda, že umřel tak brzy a nedostal příležitost usednout do režisérského křesla. Určitě by vytvořil něco fantastického! Ale teď už tedy ke Gal.
V článku nazvaný "Talkshows Day" jsem vám slíbila, že uveřejním čtvrté, a poslední, interview, které Gal pořídila 23.května. Je to rozhovor s novinářkou Katie Couric pro web Yahoo. Na 7-minutové video vás musím odkázat. Rozhovor se natáčel v jednom obchůdku s komixy, což podle mě byl skvělý nápad. Baví se zde hlavně o "Wonder Woman", jak Gal reagovala, když zjistila, že má roli Wonder Woman, jestli byla od mala fanynkou této postavy nebo co říká na skutečnost, že Wonder Woman až teď má svůj sólový film, ačkoliv tu s námi je už víc jak 75 let! V druhé polovině už přijde řeč na taková trochu osobnější témata - jestli se Gal pokládá ze feministku (odpověď zní ano ;)), dále Gal mluví o vyrůstání v Izraeli a zmíní i svého dědečka, který pocházel z Československa a do Izraele utekl během 2.světové války, a něco málo řekne i o natáčení "Wonder Woman" s Patty Jenkins, která se vlastně stala první ženou/režisérkou, jejíž film po světě vydělal hromadu peněz (teď už je to myslím nějak přes 700 milionů dolarů!).

APPEARANCES - YAHOO INTERVIEW WITH KATIE COURIC AT MIDTOWN COMICS - MAY 23, 2017 [NEW: 17x]

004~11.jpg 010~6.jpg 011~6.jpg 012~5.jpg 018~5.jpg

Tady už pro vás mám hlavní fotky tohoto článku. "Wonder Woman" celkově měla jenom tři premiéry - v Šanghaji, Los Angeles a poslední proběhla v Mexico City. Původně měla proběhnout i propagace v Londýně, ale ta byla zrušena kvůli bombovému útoku v Manchesteru. Je to docela škoda, ale na druhou stranu je to úplně pochopitelné. Takže 27.května se poslední premiéra uskutečnila v Mexico City. Kromě Gal na ni dorazili také Chris Pine, producent Charles Roven a režisérka Patty Jenkins. Gal tentokrát vsadila na takový temnější look, který jí, dle mého názoru, velice slušel. Moc se mi líbí to líčení - Gal tenhle tmavší odstín červené rtěnky hrozně moc sluší! Na sobě měla krásné a elegantní šaty značky Prada. Mně se teda líbí moc a přijde mi, že Gal seděly o něco víc než ty červené z premiéry v LA. Akorát mi tam trochu vadí ten náhrdelník - ještě teda uvažuju, že je to část šatů, ale spíše to vypadá na náhrdelník - který se mi tam moc nehodí. Jinak je to ale senzační look! Pokud jde o obuv, tak Gal měla i na této premiéře v podstatě plochou podrážku. Vzala si černé žabky s platformou (foto). Podrážka je plochá, ale Gal si přidala pár centimetrů.

APPEARANCES - "WONDER WOMAN" MEXICO CITY PREMIERE - MAY 27, 2017 [NEW: 43x]

019~3.jpg 031~1.jpg 034~0.jpg 079.jpg 143~0.jpg

"Wonder Woman" Los Angeles Premiere - May 25, 2017

11. července 2017 v 10:41 | Katie*

Včerejšek byl zvláštní den. Nevím proč, ale z nějakého důvodu jsem se rozhodla udělat si takovou menší "túru" po našem městě. Nejprve jsem šla k doktorce pro recept, pak jsem šla do knihovny, tam bylo nečekaně docela dost lidí, ale postupně odešli. Já si šla vybrat dvě knížky do té výzvy. Ze žánru sci-fi/fantasy jsem si vzala Rytíře ze Sedmi království od George R.R. Martina. Zatím jsem teda na 55.stránce a nic moc se tam neděje. Hodně mi to připomíná film "Příběh rytíře". Já teda doufám, že jak budu číst dál, tak se příběh trochu rozjede. Od Martina jsem si půjčila ještě Hry o trůny v grafické podobě, čímž mám splněný další bod na seznamu. Jak jsem tak procházela knihovnou, tak mi padla do oka knížka se zápisy z cest Agathy Christie po Britském Impériu. Tu si asi půjčím příště :D. Z knihovny jsem následně zamířila k babičce, která ale hlídala tetiny děti - naštěstí babička bydlí od tety jenom kousek. Tam mi potom volala mamka, ať jdu ještě do masny koupit taťkovi večeři. Takže jsem si prošla skoro celé město a důvod proč vám o tom píšu je, že mě zradily boty -_-. Šla jsem normálně v sandálích, o kterých jsem si myslela, že už je mám jakžtakž prochozené, a ono prd. Výsledkem jsou tedy asi tři nebo čtyři puchýře a trošku bolavý kloub u levého chodidla. Chvíli jsem si i myslela, že domů buď vůbec nedojdu nebo že si ty boty sundám a půjdu bosky. Třešničkou na dortu potom byl masivní slejvák, co tady u nás byl. Byl silný vítr, do toho pršelo (takže to vypadalo, jako by někdo pouštěl sprchu) a padaly kroupy. Dokonce některé části našeho města (jako třeba náměstí) začínaly být lehce zaplavené. Viděla jsem video, jak někdo šel po městě a měl vodu nad kotníky. Ale vypadá to, že to byla jenom jednodenní záležitost - dneska sice ještě jsou mraky, ale tak nějak se vyjasňuje ;).

Protože jsem ze včerejšku byla tak trochu zmasakrovaná, už jsem nestihla přidat další článek s Gal. Na dopřidání mi zbývají ještě tři sady fotek z akcí, ale to půjde. Pak bych možná mohla doplnit photoshooty a než bude Comic Con, tak normálně dál přidávat novinky od Emily a Jennifer. Teď už ale k podstatě článku. Mám tu pro vás asi ty nejdůležitější fotky z letošního roku. 25.května se v Los Angeles konala velká a slavnostní premiéra "Wonder Woman". Na modrém koberci se sešli snad úplně všichni, co na filmu pracovali. Z herců se zde objevili Connie Nielsen, Danny Huston, Chris Pine, Robin Wright nebo Lucy Davis. Nesměla zde samozřejmě chybět také samotná režisérka filmu Patty Jenkins. Co mě docela dost potěšilo, bylo, že na premiéru dorazila i Lynda Carter, která jako vůbec první hrála Wonder Woman ve stejnojmenném seriálu ze 70.let. Gal má s Lyndou krásné a roztomilé fotky. Na některých můžete vidět, že se každá z nich té druhé uklonila. Je pěkné vidět, že Lynda přijala Gal jako novou tvář této ikonické postavy a přeje jí štěstí.
Pamatuju si, jak jsem tehdy byla zvědavá, jaké šaty si na sebe Gal vezme. Čekala jsem něco opravdu velkolepého. Musím říct, že v prvním okamžiku jsem si říkala, že její vybrané šaty jsou takové průměrné, ale postupem času se mi docela zalíbily. Její zajímavě řešené červené šaty jsou od značky Givenchy. Co všechny ale překvapilo (v milé slova smyslu), bylo zjištění, že k těmto v podstatě luxusním šatům si Gal nevzala boty na podpatku, ale obyčejné sandálky značky Aldo, které stojí 50 dolarů (na naše peníze je to něco přes 1200 korun, ale když si vezmete samotné šaty, tohle musí být jen zlomek z jejich ceny :D). Na obuv se jí zeptala i reportérka od časopisu Variety. Gal ale jednoduše odpověděla, že boty s plochou podrážkou jsou prostě pohodlnější (ať žije Wonder Woman!). Na druhou stranu, když si prohlédnete fotky, tak zjistítě, že Gal vlastně podpatky ani nepotřebuje, protože je dostatečně vysoká. Fotek tady pro vás mám 56 - na mé zdrojové stránce jich bylo uložených ale přes 1200! Na pár fotkách můžete vidět i manžela Gal Yarona. Závěrem bych chtěla ještě pochválit jednoduchý účes, ale hlavně jemné líčení! Gal je jednou z těch žen, co prostě make-up vůbec nepotřebují :).

APPEARANCES - "WONDER WOMAN" LOS ANGELES PREMIERE - MAY 25, 2017 [NEW: 56x]

0011.jpg 0087.jpg 0088.jpg 0211.jpg 1216.jpg

0070.jpg 0104.jpg 1172.jpg 1234.jpg 1237.jpg

Talkshows Day

9. července 2017 v 12:35 | Katie*

Nevím, co se to se mnou stalo, ale teď o víkendu jsem spala až do deseti hodin! To je u mě docela neobvyklé, já stávám nejpozději tak v 9 - 9:30 :D. To jsem asi unavená z toho vedra. Na teploměru už máme skoro třicet stupňů, tak odhaduju, že se budu zase pěkně potit ve vlastní šťávě. No zítra si budu muset skočit k doktorce pro recept, jenom doufám, že nebude mít dovolenou (jakože asi mít bude -_-), a zajdu si do knihovny, abych už konečně mohla začít s tou knížní výzvou, o které vám tady pořád píšu. Naše knihovna ještě pořádá přes prázdniny "prázdninové luštění", což už mám teda hotové a rozhoduju se, jestli jim to tam zanesu - v křížovce mi sice tajenka pěkně vyšla, ale mám tam dvě slova, u kterých jsem si prostě nevěděla rady a něco si tam vymyslela. Tak nevím, jestli mi to potom vezmou. Ještě se rozmyslím, jestli to prubnu :D. Ale dneska se nebudu přespříliš rozkecávat o sobě, protože tenhle článek bude i bez toho kilometr dlouhý.

23.května se propagace "Wonder Woman" přesunula do New Yorku a Gal byla tak činná, že se stihla objevit ve čtyřech různých talkshows (teda všechno to nebyly talkshows, ale to je fuk). Já jsem se rozhodla tři z nich dát do jednoho článku kvůli úspoře času - ten čtvrtý dám později k fotkám z premiéry "Wonder Woman" v Mexiku (jen doufám, že na to nezapomenu!). Jinak ještě taková drobnost - Gal si chudák zrovna během press tour poranila záda a tak všechny rozhovory dělala ve stoje. Částečně i z tohoto důvodu pak nenosila boty na podpatku a raději dala přednost balerínkám.
První zastávkou byla ranní show Good Morning America, kterou určitě každý z vás moc dobře zná. Z GMA se objevila dvě videa. V tom prvním je Gal sama. Mluví o svých zádech, filmu a samotném natáčení - mimochodem při přetáčení některých scén už byla Gal v pátém měsíci těhotenství s malou Mayou! - také zde přijde řeč i na to, že těsně před tím, než Gal získala roli Wonder Woman, tak chtěla s herectvím seknout a mluví i o své první dceři Almě. Ve druhém videu se ke Gal připojí zbytek hereckého obsazení (Chris Pine, Robin Wright, Connie Nielsen) a režisérka Patty Jenkins. Otázky teď dostávají ostatní a na konci si zahrají hru "laso pravdy". Gal bohužel žádnou otázku nedostane, ale Chris zde třeba prozradí, že je stále majitelem véčkového mobilu, na což ostatní reagují slovy: "to ještě existuje"? :D Gal na sobě měla velice pěkné a elegantní tmavomodré šaty od Diane von Furstenberg.

APPEARANCES - GOOD MORNING AMERICA - MAY 23, 2017 [NEW: 13x]

001~10.jpg 002~9.jpg 008~5.jpg 010~5.jpg 011~4.jpg

Další zastávka → AOL Build Series. Tohle není úplně talkshow spíše takové obsáhlejší interview, které průměrně trvá takových 30 minut (určitě jste ho někteří z vás už někdy viděli) a jsou vždycky dostupná na jejich youtube kanále. Pokud se o "Wonder Woman" zajímáte trochu víc, tak vám určitě doporučuju na video kouknout - mluví se zde teda hlavně o natáčení a samotném významu filmu, v posledních několika minutách se pak mohlo pár šťastlivců z publika na něco zeptat. Kromě Gal se zde objevili také Chris Pine, Connie Nielsen a samotná režisérka Patty Jenkins. Gal opět vypadala krásně! Na sobě měla velice pěkné a elegantní bílé šaty značky A.L.C.. Mně se líbí, jak je ten lem a oblast kolem výstřihu hezky vlnkovatá. Taky ráda vidím, že Gal měla dobrou náladu a na většině fotek se hezky usmívá :).

APPEARANCES - AOL BUILD SPEAKER SERIES: "WONDER WOMAN" - MAY 23, 2017 [NEW: 36x]

009~4.jpg 046~0.jpg 047~0.jpg 062~2.jpg 102.jpg

A do třetice všeho dobrého se Gal vůbec poprvé objevila v The Tonight Show Jimmyho Fallona. Na youtube je naštěstí k dispozici celý záznam z Galiné účasti, který je rozdělen do dvou videí. To první je klasické interview, ve kterém se Gal představí a pak popisuje, jak vlastně získala roli Wonder Woman a že když dělala konkurz, tak ani nevěděla, že jej dělá pro tuto roli - vtipné je, když Gal řekne slovo "fuck", které se v USA vypípává :D. Ve druhém videu už hrají známou hru Box Of Lies, kde teda Gal Jimmyho totálně převálcovala - takže určitě doporučuju aspoň na tohle kouknout. Gal to opět hrozně moc slušelo! Na sobě měla krásné a elegantní zlaté šaty Michael Kors.

APPEARANCES - THE TONIGHT SHOW STARRING JIMMY FALLON - MAY 23, 2017 [NEW: 6x]

001~11.jpg 002~11.jpg 004~10.jpg 005~12.jpg 006~9.jpg

"Wonder Woman" Shanghai Premiere + Press Conference - May 15, 2017

8. července 2017 v 16:25 | Katie*

Tak včerejší grilování bylo opravdu super. Sice se nás tam sešlo jenom 6 (5 + hostitelka), ale zase je to dobré v tom, že jsme si všechny pěkně popovídaly. Probraly jsme všechno možné a bylo to fajn. Navíc nám ještě hostitelka, moje bývalá spolužačka, udělala velice dobré jídlo - měly jsme dva druhy kuřecího masa, rybu (ale tu já nejím :D) a pak dělala ještě hermelín a nějaký speciální sýr (bohužel si nepamatuju název), který vypadá trochu jako mozzarella a když ho jíte, tak vám vrže mezi zuby :D. Sice mě trošku mrzelo, že tam nebyly i další kamarádky z naší party, ale co se dá dělat. Jedna je v Karlových Varech na festivalu, jedna měla zrovna po zkoušce a další se nechtělo - což je zvláštní, protože já jsem většinou ta, co zůstává doma a nikam nechodí. Tak jsme si asi prohodily osobnosti :D.
Nakonec se mi teda podařilo zjistit, že Gal se na tom Comic Conu opravdu objeví! S "Justice League" tam bude v sobotu (za dva týdny) 22.července. Měli by tam být i další členové této ligy - Ben Affleck, Jason Mamoa nebo Ezra Miller. Taky jsem někde viděla, že by se na Comic Conu mohla objevit i Jennifer (s novými X-Men a "Red Sparrow"), ale ta informace byla psána španělsky/portugalsky a já bohužel tyto jazyky neovládám, tak uvidím, jestli se mi podaří něco zjistit. Každopádně by bylo super, kdyby tam Jennifer po dvou letech opět zavítala. Dobře, teď už ale k podstatě článku. Tímto momentem už se ocítáme ve fázi začátku propagace "Wonder Woman". Nevím, jestli jste si toho všimli, ale poslední dobou docela dost filmů začíná press tour někde v Asii. "Wonder Woman" nebyla výjimkou a 15.května se v Šanghaji konala slavnostní premiéra, po které následovala i menší tiskovka. Na premiéru se kromě Gal dostavili také Chris Pine, režisérka Patti Jenkins, Charles Roven a Zack a Deborah Snyderovi. Už z úvodního obrázku můžete vidět, že se všichni (až na Deborah) nějak telepaticky domluvili na tom, že na sobě budou mít modrou :D. Pokud jde o Gal, tak ta určitě všechny oslnila pěknými a elegantními tmavomodrými šaty. Vypadala opravdu skvěle! Jen se mi bohužel nepodařilo zjistit, od jaké značky šaty jsou. Na samotnou tiskovku už dorazili jen Gal, Chris a Patty. Gal se pak jako jediná převlékla - vzala si kratší růžové šaty se zajímavým střihem, ve kterých, jako v případě samotné premiéry, vypadala senzačně! Na youtube se objevil i skoro 30-minutový záznam, který natočil někdo z publika - pokud máte zrovna čas a chcete se o procesu tvorby "Wonder Woman" dozvědět něco víc, tak určitě doporučuju na video kouknout :). Na konci tiskovky pak všichni tři dostali jako dárek krabičku s tradičními čínskými knedlíčky a jako bonus se ještě šli vyfotit na střechu budovy, kde je v pozadí vidět krásný výhled na Šanghaj!

APPEARANCES - "WONDER WOMAN" SHANGHAI PREMIERE - MAY 15, 2017 [NEW: 41x]

001~8.jpg 009~1.jpg 015~2.jpg 016~4.jpg 139.jpg

APPEARANCES - "WONDER WOMAN" SHANGHAI PRESS CONFERENCE - MAY 15, 2017 [NEW: 31x]

003~8.jpg 005~9.jpg 020~2.jpg 035~0.jpg 062~1.jpg

2017 MTV Movie & TV Awards - May 7, 2017

7. července 2017 v 11:10 | Katie*

Myslím, že už jsem to tady jednou psala, ale dneska odpoledne máme s pár holkama z gymplu menší sraz. Začátkem týdne mi psala spolužačka, jestli mám v pátek čas a pak mi psala kamarádka, jestli jdu k té spolužačce na grilovačku :D. Tak jsme se s kamarádkou domluvily, že tam na chvilku zajdeme. Ono nás tam jako asi moc nebude - nějak do deseti, spíš míň, ale i tak bude fajn vidět se s těma pár lidma, co jsem delší dobu neviděla :). Takový je můj plán na dnešek. Víc vám toho asi neřeknu, protože žádné další téma mě nenapadá. Tak se vrhneme na článek!
Včera jsem psala, že se teďka budu chvíli věnovat spíše Gal, protože chci dopřidávat fotky z akcí než začne Comic Con, abych pak mohla přidávat aktuální věci (sranda bude, až se tam Gal nedostaví :D, ale já věřím, že tohle mi neudělá). Těsně před začátkem propagace "Wonder Woman" se Gal 7.května dostavila na předávání MTV Movie and TV Awards. Gal letos bohužel nebyla nominované v žádné kategorii, ale přišla sem představit nový trailer k "Wonder Woman" a hlavně předat cenu The Generation Award (ocenění generace) obsazení série "Rychle a zběsile" - hlavní řeč zde měl Vin Diesel. Nevím, jak dobře jste obeznámení s hereckou kariérou Gal, ale i ona si zahrála ve třech dílech "Rychle a zběsile" (šlo o díly 5, 6 a 7) a se samotným Vinem jsou dodnes přátelé. Pro Gal to taky byla první akce, na které se objevila po porodu Mayi a určitě všichni musíte uznat, že vypadala prostě skvěle! Na sobě pak měla kratší šaty značky Cinq a Sept, které doplnila černými lodičkami Roger Vivier. Já se teda přiznám, že tyhle fotky nepatří k mým nejoblíbenějším, což vysvětluje, proč jsem jich uložila tak málo. Gal teda měla pěkné šaty a stylový účes, ale nelíbí se mi to líčení. Dávat kolem celého oka hnědou nebyl nejlepší nápad.

APPEARANCES - 2017 MTV MOVIE AND TV AWARDS - MAY 7, 2017 [NEW: 30x]

011~1.jpg 024~1.jpg 062~0.jpg 077.jpg 213.jpg

APPEARANCES - 2017 MTV MOVIE AND TV AWARDS - SHOW, BACKSTAGE - MAY 7, 2017 [NEW: 23x]

001~7.jpg 011~2.jpg 014~1.jpg 037.jpg 040~2.jpg

74th Annual Golden Globe Awards - January 8, 2017

6. července 2017 v 13:47 | Katie*

Fotky z akcí za letošní rok už mám u Emily dopřidávané (sice se teda nedávno objevila na jedné další akci, ale to přidám až později), takže se můžu vrhnout na Gal. Té se teď budu asi věnovat o něco víc, protože chci všechny fotky stihnout dopřidávat před Comic Conem, na kterém věřím, že se Gal objeví, protože tam svůj panel bude mít "Justice League", kde Gal jako Wonder Woman hraje jednu z hlavní rolí. Takže nebudeme ztrácet drahocenný čas a rovnou se na to vrhneme.

HLASUJTE V POTM A FASHION BATTLE

Gal se 8.ledna objevila na 74.předávání Zlatých globů. Letos tam byla pozvána vůbec poprvé a já to beru jako dobré znamení. Doufám, že by se příští rok mohla objevit na Oscarech. Nevím, jestli jste to viděli na internetu, ale Akademie udělala velký nábor a přijala nějak přes 700 nových členů. Mezi nimi byli třeba Chris Pratt s manželkou Annou Faris, Kristen Stewart, Chris Hemsworth, Elle Fanning a taky naše Gal, z čehož mám obrovskou radost. Na celý seznam se můžete podívat tady, je tam docela dost známých jmen! Ale zpět k článku. Gal se na Zlatých globech objevila jako presenter. Spolu s Chrisem Hemsworthem přišla předat cenu v kategorii Nejlepší zahraniční film, kterou vyhrál francouzský snímek "Elle". Při úvodní řeči Gal trefně podotkla, že ona a Chris jsou v USA vlastně cizinci. Chris je Australan a Gal pochází z Izraele. Geekové mezi vámi si uvědomí, že zde mimojiné došlo ke střetu dvou komixových světů - Marvelu (Thór) a DC Comics (Wonder Woman).
Gal se během propagace "Wonder Woman" takovým video-vzkazem zeptala Chrise, jestli by v případném souboji vyhrála Wonder Woman nebo Thór, načež Chris napsal, že by Wonder Woman Thórovi nakopala zadek (aspoň, že to uzná :D). Pak jsem ještě myslím někde četla, že by se Gal líbilo, kdyby se natočil nějaký "crossover", kde by se spolu objevili právě Thór a Wonder Woman. Já teda musím říct, že to zní zajímavě a na něco takového bych se určitě šla podívat do kina - navíc by to možná trochu uklidnilo ty hádky, jestli je lepší Marvel nebo DC ;).
Gal na předávání doprovodil její manžel Yaron, se kterým má na červeném koberci pár společných fotek - taky se zde potkala s Amy Adams, která se taky objevuje v nových filmech od DC jako Lois Lane, novinářka z Daily Planet a přítelkyně Supermana. Jen tak mimo se vás zeptám, ti z vás, co viděli "Man of Steel" a "Batman vs Superman"... Taky vám Lois přijde nesmírně otravná? Mně teda hrozně. A taky mě štve, jak se, skoro až záměrně, vždycky dostává do problémů, ze kterých se nedokáže dostat sama a musí ji zachraňovat Superman. Vlastně hned na začátku "Batman vs Superman" se kvůli jejímu chování a potřebě udělat rozhovor s nějakým diktátorem, nebo kdo to byl, dostal Superman do problémů -_-. Řeknu to asi takhle - kdyby Lois náhodou umřela, nevadilo by mi to. Dobře další odbočka.
Jak si můžete všimnout, Gal má na fotkách ještě těhotenské bříško. Myslím, že byla nějak v sedmém měsíci, kdy čekala Mayu ♥. Taky se vám přiznám, že při ukládání těchto fotek jsem si úplně říkala, že Gal by se krásně hodila na roli Lary Croft. Vím, že novou Laru ztvární Alicia Vikander, a jo, je to talentovaná herečka a já ji držím palce, aby film byl úspěšný (a to sakra ať je, protože já Laru miluju a Tomb Raider 9, tedy hra, na které je film založený, patří mezi mé nejoblíbenější ♥), ale vzhledově se mi na Laru prostě nehodí. Jak má tady Gal udělaný ten cop, tak jsem si úplně říkala, že by byla jako Lara perfektní. Ale to už jsou jen taková zbožná přání. Tenhle dlouhý odstavec ukončím zmínkou o šatech. Ty jsou značky Mugler a Gal v nich vypadala prostě báječně! Elegantně a stylově zároveň :).

APPEARANCES - 74TH ANNUAL GOLDEN GLOBE AWARDS - JANUARY 7, 2017 [NEW: 51x]

002~4.jpg 046.jpg 050.jpg 326.jpg 308.jpg

APPEARANCES - 74TH ANNUAL GOLDEN GLOBE AWARDS - INSIDE - JANUARY 7, 2017 [NEW: 7x]

001~5.jpg 003~4.jpg 004~4.jpg 005~5.jpg 006~4.jpg
 
 

Reklama