Emily Blunt - Videos

"Mary Poppins Returns" First Trailer

26. března 2018 v 12:40 | Katie*

Tak to vidíte, při všem tom shonu s přidáváním fotek bych málem zapomněla přidat i tuhle úžasnou novinku, která už je díky mé hlavě děravé stará nějaké tři týdny. Bohužel (nebo spíše bohudík) Emily teď momentálně propaguje své dva nové filmy "A Quiet Place" a "Sherlock Gnomes" - osobně tedy doufám, že se dočkáme i několika premiér a že se Em objeví v několika talkshows - takže toho je na přidávání dost. Ale film, o kterém budeme dneska mluvit, je "Mary Poppins Returns", který je pokračováním slavného filmu z roku 1964 "Mary Poppins". Hodně lidí má samozřejmě jako tuto dokonalou chůvu zafixovanou Julie Andrews, která za svůj herecký výkon získala svého jediného Oscara! Já teda doufám, že Emily se taky poštěstí minimálně získat nějaké ty nominace. Pro moje potěšení se v oscarový večer (4. března) na internetu objevila také vůbec první ukázka, která má vyloženě za cíl nalakát a potěšit milovníky prvotního filmu, protože je tam spousta odkazů (např. známá hudba nebo drak). Mary Poppins se vrátí do kin až na konci roku (konkrétně tedy 27.12.), což některým z vás dá plno času na to, podívat se na první film - chápu, že některým se asi nebude chtít dívat na snímek, který je starý 54 let, ale věřte mi, stojí to za to! - a případně ještě na "Saving Mr. Banks" (ale ten doufám, že jste všichni viděli :D), díky kterému jsme získali tak trochu pohled do zákulisí - jak vlastně P. L. Traversová svou chůvu vytvořila a jak těžké to pro Walta Disneyho bylo, aby od ní získal práva na příběh, který chtěl tak moc přenést na filmové plátno.

Kromě traileru se objevil i první oficiální plakát, na kterém můžeme tedy vidět naši Emily. Musím říct, že se mi ten plakát opravdu moc líbí. Je sice jednodušší, ale Em to na něm hrozně sluší! A přidávám ještě pět doposud zveřejněných stillsek, které se sice objevily v průběhu několika měsíců, ale já ještě neměla šanci o chůvě Poppinsové napsat samostatný článek, tak snad se nebudete zlobit, že vám o nich říkám až teď.

NA MÍSTĚ, KTERÉ JE NAŠIM SRDCÍM NEJDRAŽŠÍ
KDE ZÁZRAK KDYSI ŽIL
ALE BRZY VZHŮRY
ZAČÍNÁ NOVÝ PŘÍBĚH
Michael: Mary Poppinsová, je báječné vás zase vidět.
Mary Poppins: To vskutku ano.

FILMOGRAPHY - MARY POPPINS RETURNS - POSTER [NEW: 1x]

001~113.jpg

FILMOGRAPHY - MARY POPPINS RETURNS - STILLS [NEW: 5x]

001~80.jpg 002~66.jpg 003~165.jpg 003~65.jpg 004~162.jpg

TRAILER DAY: "A Quiet Place" and "Sherlock Gnomes"

17. listopadu 2017 v 16:21 | Katie*

Příští týden ve čtvrtek píšu opět z praktického jazyka, tak jsem se začala pomalu učit - no hlavně jsem si teda vypsala slovíčka a jejich definice a udělala si nějaká cvičení v učebnici, co jsme nestihli v hodině. Tohoto testu se upřímně docela obávám, protože už to nebude tak "jednoduché" jako ten předchozí, ze kterého jsem měla docela vysoké skóra. Ale co - všechno nemůže být procházka růžovou zahradou, že jo? Jsou horší věci na světě... třeba matika :D. Taky jsem si začala dělat takový souhrnný výpisek z metodologie (neptejte se mě, o co v tom předmětu jde, ani já sama to pořádně nevím :D) a chtělo se mi z toho docela spát, ale procházka se psem mě trochu probrala. Na dopřidávání je toho stále hafo, ale vzhledem k tomu, že v podstatě všechno tvoří fotografie a momentálně teď blbne/nefunguje galerie (doufám, že tam jen něco opravují), tak vám je zatím nepřidám.

To ale nevadí, protože se objevily trailery ke dvoum novým filmům mé milované Emily ♥. Začnu asi tím, který vás nejspíš zaujme víc a tím je film "A Quiet Place". Už jsem o něm před měsícem něco málo psala. A je toho opravdu málo, protože třeba o samotném ději se neví v podstatě nic. Každopádně "A Quiet Place" je prvním společným projektem Emily a jejího manžela herce Johna Krasinskiho. John je rovněž také režisérem a scénáristou filmu! Z traileru je jasné, že Emily a John hrají manžele, kteří spolu mají dvě děti. Žánrově půjde rozhodně o thriller až horor, ve kterém má svůj prostor nadpřirozeno (konkrétně asi nějací zlí duchové). Co je na traileru hodně zajímavé, je, že se v něm vůbec nemluví. Je to záměr a vlastně to také odpostatňuje, proč má film takový název - česky tedy "tiché místo". Na konci traileru je pak uvedeno, že film půjde do kin už v dubnu příštího roku, což je obrovská rychlost vzhledem k tomu, že se natáčel letos na podzim! Nevím, jak vy, ale já už jsem na něj hodně zvědavá! EDIT: Tak jsem teď zjistila, že film bude mít dokonce i premiéru u nás a to 5.dubna 2018!

POZORNĚ POSLOUCHEJTE
CHOĎTE OPATRNĚ
A NIKDY NEVYDEJTE ANI HLÁSKU
POKUD VÁS NEUSLYŠÍ
NEUBLÍŽÍ VÁM
"A QUIET PLACE" - MLČET ZNAMENÁ PŘEŽÍT

"Animal Crackers" Trailer

14. srpna 2017 v 18:58 | Katie*

Dneska byl docela "náročný den". Ráno jsem si přivstala, protože taťka v devět odjel do nemocnice - už je tam teda několik hodin a zítra v osm ráno ho budou operovat. Potom, co jsem ho vyprovodila, jsem musela zajít za notářem, aby mi úředně ověřil maturitní vysvědčení (to musím předložit u zápisu ;)), šla jsem si do knihovny vyzvednout tu rezervovanou knihu (už se těším, až se do ní pustím!) a ještě jsem šla do obchůdku a papírnictví, protože babička má ve středu narozeniny a já to s ní jdu zítra oslavit. Taky jsem během dneška dopřekládala dokument o princezně Dianě. Řeknu vám to takhle, baví mě to, ale je to nesmírně náročné! Třeba přeložit takových 10 minut, trvá přes půl hodiny. Ale já jsem na sebe asi moc přísná. Vždycky to chci mít přeložené rychle, aby lidi nemuseli moc dlouho čekat :D. Ale dneska se nebudu vykecávat. Začínám mít hlad a chci se kouknout na nový díl Game Of Thrones. Tak se do toho dáme!

Jak jsem dělala ty překlady filmů, tak trochu jsem hodila bobek na blog. Teda začala jsem s překládáním toho rozhovoru s Jennifer pro Vogue, ale než ho sem dám, tak to bude taky chvilku trvat. Tak jsem se zařekla, že budu průběžně pokračovat s dopřidáváním, protože toho je ještě dost. U Emily mi chyběla přidat ještě jedna novinka. U traileru k pohádce "My Little Pony: The Movie" jsem psala, že se objevil trailer ještě k jednomu filmu Emily, který je rovněž animovaný. Jde o film "Animal Crackers", kde Em propůjčila hlas postavě Zoe (má fialové vlasy!). Příběh "Animal Crackers" je docela prostý. Na začátku je manželský pár, který každý den prožívá tu stejnou rutinu, až do momentu, kdy Owen, manžel a tatínek, zdědí cirkus. Bohužel cirkus je na mizině, ale klaun Chesterfield ukáže Owenovi speciální sušenky, které mají podobu zvířat. A když jednu z nich sníte, stanete se oním zvířetem. Možná je to trochu těžší na pochopení, tak si pusťte trailer! Hlavní postavu, Owena, namluvil manžel Emily John Krasinski. Dále zde uslyšíte hlasy Danny DeVeta, Iana McKellena nebo Sylvestera Stalloneho.

Chesterfield: Seznamte se, Owen a Zoe. Den za dnem se probouzejí a dělají pořád stejnou rutinu.
Owen: Ve své práci jím psí sušenky. Tvůj táta jí psí sušenky. Sušenky pro psy.
Chesterfield: Oba dva moc pracují.
Zoe: Zlato, za pár minut musím být na schůzy rady. Mohl bys vyzvednout MacKenzie ze školky?
Owen: Jasná věc, zlato.
Chesterfield: Potřebovali změnu a já pro ně mám přesně to pravé. Překvapení! Právě jste se stali hrdými majiteli zkrachovalého cirkusu.
Zoe: Tohle jsme vždycky chtěli.
Chesterfield: Tuhle krabičku si schovej. Teď patří tobě. Tajemství cirkusu najdeš vevnitř.
Owen: Staré zvířátkové sušenky? Asi jsou prošlé, co?
Zoe: Jsou prošlé.
Owen: Je ze mě křeček! Propánajána, propánajána, propánajána.
MacKenzie: Tatínek je roztomilý.
Owen: Díky, andílku.
Chesterfield: Chtěl bys být zase člověkem?
Zoe: Jak to funguje?
Chesterfield: Jsou to kouzla. Nesnáší to. Nepřišli sem kvůli akrobatům nebo klaunům, chtějí...
MacKenzie: Zvířata.
Owen: Já ale nevystupuju.
MacKenzie: Zvířata, tati, zvířata.
Owen: To mám přistát do tohohle? Vypadá to jako rybí mísa.
Chesterfield: Uklidni se, koníku.
Owen: Nalevo, teda napravo, moje napravo.
Chesterfield: Říkají, že cirkus je jako rodina. Ale každá rodina potřebuje něco speciálního, co ji drží pohromadě.
Owen: Fantastický!
Horatio: Tak ty sušenky rozdrtíme.
Brock: Koukejte na to. Jak pracují.
Owen: Jak to, že má větší plat?
Zoe: To nevím, zlato.
Brock: Vadí ti, když jsem tak blízko?
Owen: Páchne vám z pusy. Tohle už je moc blízko.

"My Little Pony: The Movie" Trailer

31. července 2017 v 17:05 | Katie*

Pane jo, hádám, že u vás je teď taky tak obrovské vedro, co? Člověk se topí ve vlastní šťávě, i když je jen doma. Navíc, se mu ještě nechce vůbec nic dělat. Já si teda chvíli četla a pak jsem koukala na většinu filmu "Kidnap" s Halle Berry. Čekala jsem, že to teda bude blbost, ale musím říct, že je to hodně napínavé (takže od toho nedokážu odtrhnout oči) a pořád se tam něco děje. U filmů ještě chvíli zůstaneme, protože nedávno se objevily trailery ke dvěma projektům Emily. Oba dva spadají pod žánry "kreslené/animované" a "pohádka". Emily sama v jednom interview řekla, že už bylo na čase, aby po všech těch dramatech a akčárnách natočila něco pro děti. A tohle je zrovna trefa do černého. Emily je členkou docela hvězdného obsazení "My Little Pony: The Movie", který do kin zamíří v půlce října. Tahle pohádka je pochopitelně zaměřená na populární poníky My Little Pony - tuším, že existuje i seriál - a Em v něm dabuje postavu Tempest Shadow, hlavní záporačku (má tmavě fialovou barvu!), která chce škodit všem poníkům v Equestrii. Musí ale čelit šestici neohrožených poníků. Výše jsem zmiňovala hvězdné obsazení a určitě mi dáte za pravdu. Své hlasy propůjčili postavičkám také Kristin Chenoweth, Liev Schreiber, Michael Peña, Zoe Saldana nebo Sia. Kromě traileru se objevilo také krátké video z natáčení, nebo spíše dabování, kde Emily říká: "Všechno začíná v Equestrii. Je to jen obyčejný den a moje postava Tempest se vrátí a začne všechno ničit. Myslím, že diváci se můžou těšit na film, který je roztomilý a vtipný, ale je to také velkolepé dobrodružství."

BUĎTE SVĚDKY FILMOVÉ UDÁLOSTI
Twilight Sparkle: Jsem princezna Twilight Sparkle a tohle je můj domov, Equestria.
PONÍKOVSKÝCH ROZMĚRŮ
Twilight Sparkle: Země plná kouzel, hudby a hlavně přátelství. Život je dokonalý. Co by se tak mohlo stát?
Pinkie Pie: Jůů, to jsou určitě ti klauni, co jsem objednala. A nebo taky ne.
Poník: Ryane, néééé!
Grubber: Všichni zatleskejte velitelce Tempest.
Tempest Shadow: Co takhle začít s vaším naprostou kapitulací.
Pinkie Pie: Tohle byla ta nejhorší párty za všech.
Grubber: Rybyňák sebou právě švihnul.
Temperst Shadow: To byla hračka.
Grubber: Já hračky rád.
Twilight Sparkle: Na záchranu Equestrie potřebujeme pomoc.
Ryba: Co se to děje?
JE NAČASE
Tempest Shadow: Okamžitě ji chyťněte.
SE ZKAMARÁDIT
Twilight Sparkle: Všechno je to moje vina. Já jsem ta, koho Tempest chce.
Rainbow Dash: Jsme v tom společně.
Kapitánka Celaeno: Ukažme těm poníkům, jak se to dělá.
Twilight Sparkle: To je kouzelná...
Storm King: Jasně, jasně. Přátelství, kytičky, poníci a blééé.
Twilight Sparkle: Teda na princeznu to ujde. Naštěstí mám kamarády, kteří při mě stojí, ať se děje, co se děje. Pinkie
Bodyguard 1: Vidíte máslový krém.
Bodyguard 2: Potvrzuji, jdu uklízet.
 
 

Reklama