EB - A - 2017

New York Fashion Week: Tory Burch - September 8, 2017

15. října 2017 v 11:31 | Katie*

Emily Blunt je jediná ze tří hereček tady na blogu, která momentálně nemá nával novinek. U Em mi zbývaly přidat jen dvě věci, které si dnes odškrtnu ze svého seznamu. Nejprve k fotkám. Ty pochází ještě z 8.září. Já vím, jsem hrozná, ale zrovna v tuhle dobu se děly o něco důležitější věci kolem Jennifer, takže Em šla trochu do pozadí. Je teda pravda, že u Gal a Jenn mám stále co na přidávání, ale řekla jsem si, že dnešek prostě věnuju Emily, abych si už na to nemusela myslet. Začátkem září proběhl slavný Fashion Week i v New Yorku. Pro Em to bylo docela příhodné, protože v New Yorku momentálně bydlí a taky tam natáčí nový film - o tom víc níže. Šla se teda podívat jen na jednu módní přehlídku, která spadala pod módní značku Tory Burch (o které jsem tuším nikdy neslyšela). Opět jí to moc slušelo a vypadala velice elegantně. Na sobě měla zajímavé a barevné šaty právě od zmiňované značky, doplněné modrými botami od Chloe Gosselin. Hrozně moc se mi taky líbí její účes. Na jedné fotce jde i pěkně vidět detail a musím říct, že mě fascinuje, co všechno jde vykouzlit jen za pomocí copánků. Jediné, co se mi na jejím looku extrémně nelíbí jsou ty brýle. Přijde mi, jako by se návrhář těch brýlí inspiroval očima much. Fakt to na mě tak působí.

Druhá věc, o které chci mluvit je zmiňovaný filmový projekt. Začalo se o něm mluvit už v březnu a jde o naprostou bombu. Proč? Ptáte se. Protože to bude vůbec poprvé, co se před kamerou společně objeví Emily a její manžel herec John Krasinski. Film dostal jméno "A Quiet Place" a podle dostupných informací by mělo jít o thriller a horor, ve kterém má svůj prostor také nadpřirozeno. Ví se také, že Emily a John budou ve filmu hrát manžele. Samotná dějová linka je ale přísně utajována, takže o co ve filmu půjde, vám teď bohužel říct nemůžu. Můžu vám ale říct, že kromě toho, že si John v "A Quiet Place" zahraje jednu z hlavních rolí, ujmul se také pozice producenta, scénáristy a režiséra! Film už se momentálně natáčí v New Yorku, ale bohužel žádné pořádné fotky se neobjevily. Jen John na svých sociálních sítích uveřejnil fotku z natáčení, na které je spolu s Emily, a přiložil k ní komentář: "Yup... terrible decision to work together. #AQuietPlace". John bude teda ve filmu hodně zarostlý a u Emily to vypadá, že bude mít buď paruku nebo prodloužené vlasy. Pokud se nic nezmění, filmu bychom se měli dočkat už příští rok v dubnu!

APPEARANCES - NEW YORK FASHION WEEK: TORY BURCH - SEPTEMBER 8, 2017 [NEW: 25x]

008~13.jpg 008a.jpg 013~12.jpg 019~10.jpg 024~7.jpg

MISCELLANEOUS - PERSONAL PHOTOS [NEW: 1x]

DJ9fdr9W0AE8lmd.jpg

D23 EXPO 2017 - Mary Poppins Returns - July 15, 2017

20. července 2017 v 16:14 | Katie*

Tak už se dostávám ke článku, o kterém jsem vám psala před několika dny. Dneska se asi vrhnu rovnou na věc, protože tenhle článek si myslím bude docela dlouhý, protože vás zde budu odkazovat na několik krátkých rozhovorů, co se na youtube objevilo. Začnu ale pěkně popořádku. Minulý týden proběhlo ve městečku Anaheim v Kalifornii D23 Expo, což je akce, jež se koná každý rok a jsou zde představeny filmy, které spadají pod společnost Disney. V Anaheimu byl také postaven vůbec první Disneyland, takže je dobře, že tahle akce se uskutečnila právě v prostorách nejslavnějšího zábavního parku. Letos zde mělo svůj panel hned několik filmů - např. "Avengers", dvojka "Raubíř Ralf", mě docela zaujal film "A Wrinkle In Time" (vypadá to báječně a hraje zde i Oprah! → trailer). Samozřejmě zde nesměl chybět ani film "Mary Poppins Returns", pokračování slavného muzikálu "Mary Poppins" z roku 1964, a spolu s ním ani Emily Blunt, jež hraje hlavní roli, a režisér Rob Marshall. Film byl dotočený teprve před měsícem, ale i tak stihl Rob sestříhat krátkou ukázku, která byla ukázána přítomnému publiku. Nám musí vystačit jen tohle video, které je vlastně takovým pohyblivým plakátem s Mary Poppins. Na youtube se objevil i záznam z panelu, který má 4 minuty. Rob zde mluví o tom, jak vlastně dostal nabídku na režii "Mary Poppins Returns" a že byl překvapen, když zjistil, že knížek o Mary Poppins je hned několik. Emily zde říká, že Mary Poppins byla v dětství jedna z jejich oblíbených postav a že se jí líbilo, jaké měla schopnosti. Úplně na konci ještě orchestr zahrál ukázku z hudby, která se ve filmu objeví. Pokud jste viděli prvotní film z roku 1964, tak vás potěší, že v pokračování zazní nové písničky a nová hudba. Ze samotné akce se objevilo bohužel jenom 9 fotek, z toho většinu jsem musela stáhnout z gettyimages (tzn. mají vodoznak). Em na D23 Expo dorazila v krásných a elegantních černých šatech s květinovým vzorem Dolce&Gabbana. Jako obuv zvolila červené páskové boty na podpatku Gianvito Rossi. Chválím i líčení, kde se vsadilo na rudé rty - Emily výrazné rtěnky moc sluší! Níže pro vás mám tedy odkazy na rozhovory, určitě na nějaké z nich mrkněte - většina z nich má délku do dvou minut ;).

Access Hollywood - Emily mluví o Mary Poppins a že doufá, že se jim podařilo vytvořit vlastní originální film, který ale vzdá poctu prvnímu filmu. Zmíní spolupráci s Linem-Manuelem Mirandou a že se Hazel na film už moc těší.
Yahoo - Tady položil reportér velice dobrou otázku: "Film se odehrává o 25 let později od prvního filmu a Mary Poppins se vůbec nezměnila. Znamená to, že nestárne?" Načež Emily odpoví: "Ona nestárne. Používá skvělý pleťový krém!" Emily a Rob se shodnou, že je prostě kouzelná postava, která nestárne. Na konci se reportér Emily ptá, jak se natáčely létací scény.
ScreenSlam - Rob a později Emily mluví hlavně o tom, jaké mají pocity z toho, že film mohli prezentovat na D23 Expo.
Good Morning America - V tomhle rozhovoru se mluví hlavně o návaznosti na první film. Nejprve přijde řeč na Dicka Van Dykea, který ve filmu z roku 1964 hrál roli Berta, takového "kamaráda" Mary Poppins/kominíka, a menší roli získal i v pokračování. Pak přijde řeč na detaily o filmu.
E! Live - Tady se mluví hlavně o kostýmech a přijde řeč i na Meryl Streep.
ExtraTv - Emily mluví o tom, jaké měla pocity z toho, že přijala roli Mary Poppins.

APPEARANCES - D23 EXPO 2017 - MARY POPPINS RETURNS - JULY 15, 2017 [NEW: 9x]

Emily_Blunt_at_Disney_s_D23_EXPO_2017_in_Anaheim2C_CA_-_July_15-02.jpg 815137488.jpg Emily_Blunt_at_Disney_s_D23_EXPO_2017_in_Anaheim2C_CA_-_July_15-01.jpg 815132308.jpg 815132550.jpg

11th Annual American Institute For Stuttering Freeing Voices Changing Lives Benefit Gala - June 26, 2017

16. července 2017 v 11:18 | Katie*

Včera byl docela dobrý den. Povedlo se mi dočíst první svazek grafické podoby Hry o trůny. Jedná se vlastně o, řekla bych, první čtvrtinu první knihy. Já bych si teda někdy Hry o trůny chtěla přečíst (tím myslím ty knihy), ale když vidím, jak jsou mega velké a navíc já žiju spíše v té seriálové verzi, tak se do toho pustím asi někdy až v budoucnu. Každopádně bych řekla, že ta grafická, nebo chcete-li komiksová, verze je taky super. Je to teda docela zestručněné, ale i tak super na čtení. Po obědě jsme pak s taťkou jeli do Kauflandu, protože tam měli zlevněných několik věcí, co jsme potřebovali/chtěli. Po cestě k autu jsem narazila na dvě bývalé spolužačky - jednu ze základky, jednu z gymplu. Vtipné je, že s oběma jsem se kdysi hodně kamarádila a tedy samozřejmě ani s jednou z nich jsem se nepozdravila. Jedna si mě ani nevšimla, protože byla v lékárně kolem které jsme procházeli, ta druhá mě buď přehlédla nebo ignorovala. Chtěla jsem jí říct ahoj, ale ona se dívala jinam. A tak jsem přemýšlela nad tím, jak je "vtipné", že v určitou dobu považujete nějaké lidi za nejlepší kamarády a o pár let později o nich neslyšíte ani slovo a stanou se z nich jen bezvýznamní přátelé na facebooku. To bylo takové moje filozofické okénko :D. Náladu jsem si vylepšila kouknutím na druhý díl "Já padouch" ♥. Vím, že teď do kina šla trojka, ale tu jsem teda vynechala. Ale včera mě napadlo, že bych si příští týden mohla s kamarádkou zajít do kina buď na komedii "Milovník po přechodu" (jo, na ČSFD to nemá nejvyšší hodnocení, ale já se u traileru tolik nasmála :D) nebo na sci-fi "Valerian a město tisíce planet". Tak uvidím, jestli to nakonec klapne.

Dneska se ale budeme věnovat Emily! Ta mě teďka potěšila, protože se včera objevila na panelu "Mary Poppins Returns" na probíhajícím D23 Expo - pokud jste milovníkem Disney, tak jste o tomhle určitě slyšeli, jsou tam vždycky představeny nejnovější filmy, které pod tuhle filmovou společnost spadají. A Mary Poppins tam samozřejmě patří taky - o tom byl přece dělaný celý film ("Saving Mr. Banks"). Na tenhle článek si ale budete muset ještě chvíli počkat. Opravdu teď nevím, co přidat první, protože těch novinek je hrozně moc. Každopádně uvažuju nad tím, že bych udělala nějaký větší článek o Mary Poppins, protože si nejsem jistá, jestli jste viděli ten originální film z roku 1964. Teď už ale k věci. Emily se 26.června objevila na 11.ročníku benefiční galy, kterou každý rok pořádá americký institut, jenž se zabývá jednou z nejčastějších poruch řeči, koktáním. Pokud jste si četli biografii Emily, tak víte, že ona sama touto vadou v mládí trpěla, což samozřejmě vedlo k tomu, že byla ostatními dětmi šikanována. Pomohlo jí až herectví. Em také v jednom rozhovoru uvedla, že i teď, jako dospělá, občas má chvíle, kdy se jí koktání vrátí. Třeba když musí zavolat někomu, koho nezná nebo když byla poprvé těhotná. Na této gale Emily ocenila lidi, jež trpí koktáním a dosáhli významných věcí. Zároveň se zde vybírají peníze, díky kterým je dostupnější terapie i pro lidi, kteří by si to normálně nemohli dovolit. Emily na sebe oblékla výrazné červené šaty Marc Bouwer, ve kterých musela být prostě nepřehlédnutelná. Mně se teda líbí moc, až na ty rukávy. Ty mi tam nějak nesedí. K šatům pak zvolila elegantní páskované boty na podpatku Sophia Webster. Moc se mi tu i líbí, jak Emily dala v líčení přednost výraznějším rtům.

APPEARANCES - 11TH ANNUAL AMERICAN INSTITUTE FOR STUTTERING BENEFIT GALA - JUNE 26, 2017 [NEW: 20x]

001~3.jpg 006~2.jpg 010~1.jpg 012~0.jpg 019~0.jpg

The Late Late Show with James Corden - June 8, 2017

4. července 2017 v 11:14 | Katie*

Musím se vám přiznat, že mi přijde docela vtipné, jak je teď, když jsem si sem přidala Emily a Gal, plno novinek a já můžu každý den něco přidat. Což je na jednu stranu dobře, na druhou, jak všichni blogeři ví, ne u každého se vyplatí přidávat články denně, protože většina lidí si je sice prohlédne, ale neokomentuje. Je to blbý, ale já zase kvůli tomu nechci být ve skluzu, takže to nějak skousnu ;). Včera jsem si stěžovala, že už nemám moc o čem psát, ale naštěstí mě trochu chytla ta povídavá. Včera jsem viděla skvělý film, možná jste o něm slyšeli, jmenuje se "The Lost City of Z" a je to vlastně o badateli, Percy Fawcettovi, který se vydá v roce 1906 do Amazonie, aby tam prozkoumal území a doplnil chybějící části v mapě. A během své první expedice najde ztracené město, které potom pojmenuje jednoduše "Z", o kterém si myslí, že zde dříve žila starší civilizace než byly ty doposud známé. Vážně to byl moc pěkný film, já se u něho skvěle zabavila a velice rychle mi to uteklo. Taky nesmím opomenout, že je to podle skutečné události! Včera jsem se taky vrhla na čtení Vraždy v Orient-Expresu. Už mám přečtenou první část a pokusím se to během dneška dočíst - přeci jen, ta knížka má jenom 200 stran. Začala jsem i s opakováním němčiny. Tak nějak jsem prolistovala prvních pár lekcí v té učebnici pro samouky, co jsem si půjčila. Většina věcí je tam zatím primitivních, spíše si opakuju slovíčka. No a příští týden se asi vrhnu na tu knižní výzvu. Už jsem si tak nějak promyslela, co bych si vybrala za knížky, tak snad to půjde hladce :D. Tenhle osobní výlev ukončím menší prosbou - už jsem to tady asi jednou psala, ale nemáte nějaké seriály na doporučení? Znáte to, některé seriály zrušily (třeba Sleepy Hollow -_- ), některé už skončily (Pretty Little Liars - jo, už to hodně natahovali, ale stejně jsem z toho konce byla smutná) a já nevím, na co přes prázdniny koukat :D. Tedy za chvilku mi začnou ty letní seriály - Game of Thrones, The Strain a The Last Ship - ale toho je málo. Zatím jsem se uchýlila ke koukání mé milované Xeny ♥

HLASUJTE V POTM A FASHION BATTLE

Dobrá, teď už teda k Emily. Než se vrhnu na hlavní podstatu článku, mám tu ještě pár fotek. Možná víte, že Emily teď posledních 8 měsíců (nebo kolik) trávila v UK, protože zde natáčela "Mary Poppins Returns". Natáčení už ale myslím skončilo, takže se nejspíš vrátila do USA, kde teda spolu s Johnem a dětmi normálně bydlí. Když teda ještě pobývala v Londýně, tak 31.května navštívila zákulisí divadelní produkce "An American In Paris". Jde vlastně o divadelní adaptaci stejnojmenného muzikálního filmu (český název tedy "Američan v Paříži") s Genem Kellym z roku 1951. Emily je na těch sedmi fotkách, co se objevily, samozřejmě obklopená herci, kteří mají krásné dobové kostýmy. Em byla na druhou stranu oblečena velice jednoduše (další milovník černé, co?), moc se mi líbí to její tričko ♥, vlasy měla jenom tak v culíku a pokud se nemýlím, tak na sobě ani neměla žádný make-upu. I tak ale vypadala skvěle a herce její návštěva určitě potěšila :).

APPEARANCES - VISITING THE PRODUCTION OF "AMERICAN IN PARIS" IN LONDON - MAY 31, 2017 [NEW: 7x]

002~94.jpg 004~68.jpg 005~62.jpg 006~61.jpg 007~56.jpg

A teď už tedy k hlavní podstatě tohoto článku. Nevím, jestli jako já koukáte na videa z The Late Late Show with James Corden na youtube, ale asi víte, že James normálně působí v LA. Začátkem června se ale rozhodl svou talkshow na týden přemístit do Londýna. Ani si nedovedete představit, jakou radost jsem tehdy měla, když jsem zjistila, že se tam objeví i Emily ♥ Ta vlastně momentálně nepropaguje žádný film, takže tam byla jenom skrz to povídání. Spolu s ní se tam ještě byl i David Beckham. Pokud máte zájem, na celou epizodu, která má 40 minut, se můžete podívat tady. Já jsem jí teda tehdy viděla a moc se mi líbila, takže pokud máte čas, doporučuju ;). Pokud ho nemáte, tak vás aspoň odkážu na pár videí. Co se mi teda hrozně líbilo, bylo pěvecké vystoupení Emily a Jamese. Ti dva spojili své síly a vytvořili soundtrack ke hře Romeo a Julie. Zazpívali tam hned několik známých písní, např. I Want To Dance With Somebody, Hello (jak od Adele tak od Lionela Ritchie :D), Kun fu Fighting nebo Everlasting Love. Tohle vystoupení se jim teda hrozně moc povedlo, akorát teda konec hry si jaksi pozměnili :D. Teď už teda k rozhovorům. V prvním videu se James s Emily baví právě o Mary Poppins a o tom, že několik měsíců pobývala zpátky doma v Londýně. Taky se zmínila, že je ráda, že Hazel, její dcera, opět vyslovuje "water" britským způsobem a ne tím americkým. James pak připomene, že si taky "zahrál" Mary Poppins a to v dalším skvělém videu Crosswalk The Musical: Mary Poppins - na to určitě taky mrkněte, já se řezala smíchy! V dalším videu se baví o tom, že David s Victorií oslavili 18 let od svatby a James tam prostřednictvím fotek připomíná, jak se tihle dva během té doby podobně oblékali. Nakonec potom James, Emily a David znovu pořídí svatební fotku. Poslední video bych sem snad ani nemusela dávat, protože v něm mluví jenom David o tom, jak jeho syn Brooklyn vyrostl a že chce být u toho, až si pořídí první tetování, ale myslím si, že nikomu neublíží, když to sem dám ;). Emily opět vypadala skvěle - moc se mi líbí, jak byla oblečená - a udělalo mi velkou radost, že se u Jamese zastavila ♥.

APPEARANCES - THE LATE LATE SHOW WITH JAMES CORDEN - JUNE 8, 2017 [NEW: 6x]

001~115.jpg 002~100.jpg 004~75.jpg 005~68.jpg 006~66.jpg

70th Annual EE British Academy Film Awards - February 20, 2017

30. června 2017 v 11:39 | Katie*

Ani nevíte, jak já ten nový layout naprosto zbožňuju ♥ Mohla bych se na něj dívat snad pořád. No nic :D Jsem ráda, že už máme konečně pátek. Celý týden se totiž těším na sobotu, kdy jedeme s mamkou (nečekaně znovu) do Brna. Já tam teda byla před dvěma týdny na té svatbě a zase jedeme navštívit tetu. Mamka na svatbě nebyla, tak se chce podívat na fotky a videa a já se chci podívat na nový zvířací přírůstek - teta si jako dárek k svatbě pořídila koťátko ♥ Jmenuje se Nyx a já doufám, že bude (je to ON ;)) přítulný. Já mám kočky ráda, ale moc nemusím takové ty typy, co se nechají ze párkrát pohladit a pak už na vás "útočí" těma prackama s vysunutými drápky. Včera už mi taky oficiálně přišel dopis ze školy, že jsem teda na ten pedák přijatá. Koukala jsem na stránky školy na předměty, jaké si můžu v té angličtině a němčině zvolit a bohužel jsem zjistila, že té lingvistice úplně neuniknu - zase mě bude čekat fonetika, morfologie, byl tam i syntax a nějaký "úvod do lingvistiky"... Budu optimisticky doufat, že to bude jen nějaká základní (tedy lehká) podoba a ne takový masakr, jak na fildě (kvůli tomu jsem z tama vlastně prchla :D). A abych nezapomněla - dneska máme poslední červnový den (bože, proč ten čas tak rychle utíká?!) a já tedy všem, co dostali vysvědčení, gratuluju ke známkám a přeju příjemné prázdniny! Já bych je teda nejradši trávila někde na brigádě, ale pořád se mi nepodařilo nic najít -_-. Tak si aspoň čtu ty knížky a říkala jsem si, že se zapojím do "čtenářské výzvy", co uspořádala naše knihovna - je to docela zajímavé a když přečtete 6 knížek, které odpovídají některému z 10 zadání, tak se můžete zapojit do soutěže o knižní ceny :).

Ale teď už teda k Emily. Jak jsem nedávno psala, prvně doplním fotky u ní a pak se vrhnu na Gal. Em zatím nebyla nijak přehnaně aktivní, tak u ní to dopřidávní bude rychlejší. 12.února se v Londýně v Royal Albert Hall konalo již 70.udílení cen British Academy Film Awards, kterým se zkráceně říká BAFTAs. Emily totiž letos získala nominaci v kategorii Nejlepší herečka v hlavní roli za film "The Girl On The Train", ale jako v případě SAG Awards jí cenu vyfoukla Emma Stone. Na jednu stranu si to Emma opravdu zasloužila, ale na druhou mě mrzí, že Emily je jedna z těch nedoceněných hereček/herců. Sem tam nějakou nominaci získá, ale vždycky jí to někdo sebere, ačkoliv její herecké výkony jsou skvělé. Snad bude mít v budoucnu větší štěstí. Předpokládám, že by mohla získat hodně nominací za "Mary Poppins Returns". Třeba Julie Andrews, která hrála Mary Poppins ve filmu z roku 1964, za svůj výkon získala Oscara! Tak snad se poštěstí i Emily. Zpět k článku. Em se na červeném koberci opět objevila po boku svého manžela Johna Krasinskiho - já vždycky ráda vidím, když se takhle navzájem podporují ♥. Na sobě tentokrát měla zajímavé šaty Alexander McQueen doplněné jednoduchými boty Sophia Webster. Opět se vám přiznám, že mně se tyhle šaty nejprve moc nelíbily, ale z odstupem času jsem jim přišla na chuť. Ačkoliv Emily cenu nezískala, na pódiu se objevila po boku svého švagra herce Stanleyho Tucciho, aby předala jednu z cen.

APPEARANCES - 70TH ANNUAL EE BRITISH ACADEMY FILM AWARDS - FEBRUARY 20, 2017 [NEW: 51x]

008~1.jpg 045~0.jpg 055.jpg 256.jpg 302.jpg

APPEARANCES - 70TH ANNUAL EE BRITISH ACADEMY FILM AWARDS - INSIDE - FEBRUARY 20, 2017 [NEW: 6x]

001~2.jpg 002~2.jpg 003~1.jpg 005~2.jpg 006~1.jpg

23rd Annual Screen Actors Guild Awards - January 29, 2017

26. června 2017 v 15:51 | Katie*

Myslím, že vůbec nebude vadit, když už pomalu začnu doplňovat věci kolem Emily. Ta toho nemá tolik jako Gal, tak jsem si říkala, že Em teda bude první, co si vezmu do parády :D. Jennifer sice má teď několik nových candids fotek, ale ty se mi zrovna přidávat nechtěly - třeba někdy v průběhu týdne. Teďka tak přemýšlím, že možná sem budu přidávat článek denně. Je teda fakt, že těch komentářů ke každému článku nebude moc (pokud budou vůbec nějaké :D), ale mám toho teď "na skladě" trochu víc a navíc mám čas, protože se mi stále nikdo neozval z brigád. Říkala jsem si, že z toho pekařství by se mi třeba mohli ozvat tento týden, protože tam hledali nějakoho na brigádu asi jen přes prázdniny (tedy na 2 měsíce), tak uvidíme. Dokonce jsem přemýšlela nad tím, že bych šla i do Olomouce, ale tam bych zase hodně peněz dala za autobus - 70 korun (tam a zpátky). No doufám, že se to teda nějak vyvine. Zatím se věnuju čtení. Minulý týden jsem si vypůjčila knížku o Tudorovcích (taková stručný přehled o 200 stranách) a druhý díl Sirotčince slečny Peregrinové. Za těch sedm dní jsem obě knihy stihla přelouskat a dneska jsem si šla pro třetí díl Sirotčince, vzala jsem si i nějakou učebnici němčiny pro samouky a pak Vraždu v Orient Expressu - viděla jsem film s tím "klasickým" Hercule Poirotem (víte, jak byl ten seriál ;)) vrámci přípravy na maturitu, abych vůbec pochopila o čem ten děj je. Asi víte, že letos půjde do kin remake, tak si to aspoň připomenu. A němčinu jsem si vzala kvůli tomu, že teď přes prázdniny si musím všechno zopakovat. Vzhledem k tomu, že se studiu němčiny budu částečně věnovat a rok jsem ji nepoužila, tak si musím oprášit svoje znalosti.

Ale teď už teda k samotné Emily. Včera jsem neměla nic moc na práci, tak jsem do galerii nahrála všechny fotky z akcí, kterých se stihla za letošek zúčastnit. Jak jsem psala výše - moc jich teda nebylo :D. Taky jsem si teda vyzkoušela, jak ta FFH funguje a pár věcí jsem si tam přenastavila. Akorát u dvou alb (nakonec jsem zjistila, že jde jen o jedno album) ty náhledové obrázky nevypadají tak, jak by měli. Tohle je jedním z nich. Jsou to jen dvě fotky, u kterých mi přišlo zbytečné je dávat samostatně, tak jsem si řekla, že je vrazím sem. Emily se s Johnem 12.ledna objevila na promitání filmu "Manchester by the Sea" v Londýně. S tímhle snímkem, který byl součástí letošní awards season a přinesl Casey Affleckovi Oscara, má víc společného spíše John než Emily. Je teda škoda, že fotky jsou jen dvě. Johnovi to tady moc sluší, měl super outfit. I Emily vypadala pěkně, ačkoliv byla oblečená jen v černé.

CANDIDS - "MANCHESTER BY THE SEA" LONDON SCREENING - JANUARY 12 [NEW: 2x]

001.jpg 002.jpg

V druhé části už tu pro vás mám ty hlavní fotky. Emily se letos jako jedna z nominovaných objevila na předávání SAG Awards v LA, které proběhlo 29.ledna. Opět se zde objevila v doprovodu svého manžela Johna a vznikly z toho rozkošné fotky ♥ Já je prostě miluju :). Hlavně mě dostávají ty fotky, kde si dělají selfíčka nebo dávají autogramy lidem na tribuně. Emily zde získala nominaci za svůj skvělý herecký výkon ve filmu "The Girl On The Train" - film sice na ČSFD nemá nejvyšší hodnocení, ale podle mě byl skvělý, i kniha je velice povedená a hlavně napínavá, takže pokud jste neviděli/nečetli, já jedině doporučuju! Cenu jí ovšem tehdy (zaslouženě!) vyfoukla Emma Stone, která byla nominovaná za "La La Land". Pokud jde o šaty Emily, tak ty jsou značky Roberto Cavalli. Já se vám teda bez mučení přiznám, že se mi tenkrát moc nelíbily. Přišly mi takové orientální, ne-úplně můj šálek kávy. Ale s odstupem času se mi zalíbily. Stále teda nepatří mezi mé oblíbené šaty, ale uznává, že jsou pěkné - hlavně záda mají zajímavě řešené! Chválím i účes, líčení a moc se mi líbí ty výraznější fialové náušnice. Kromě fotek z červeného koberce tu mám i ty ze samotného předávání, kde se Em vyfotila třeba s Emmou Stone, Amy Adams nebo Meryl Streep. Je to ale bohužel to album, kde jsou ty náhledové fotky jakési špatné (fotky jsou ale normálně v HQ) a tak vás na ně jenom odkážu.

APPEARANCES - 23RD ANNUAL SCREEN ACTORS GUIDE AWARDS - JANUARY 29, 2017 [NEW: 69x]


004~0.jpg 010~0.jpg 066.jpg 235.jpg 264.jpg
 
 

Reklama