C - 2017

In Venice

5. září 2017 v 16:33 | Katie*

Dneska nastal den D. Ráno začal prvákům zápis předmětů na zimní semestr. Bohužel to nedopadlo tak, jak jsem chtěla a už jsem se nemohla zapsat na jeden povinný předmět, který byl výjimečně za 4 kredity. Tím pádem jsem se vším svým snažením dokázala získat jenom 16 kreditů. Ti z vás, co chodí na výšku, ví, že je to sakra málo. Pro ty ostatní - ideální je, když máte za semestr tak 30 kreditů, minimálně byste jich měli mít 20. I když pravda je, že jim je vlastně fuk, jak si to uděláte. Jde jen o to, abyste na konci prváku měli 40 kreditů a na konci třeťáku 180 kreditů. Zbytek je matematika a usnadnění studia. Tak asi počkám, jestli se na tom předmětu uvolní místo nebo pak zavolám, aby navýšili kapacitu. Dalším problémem je, že 3/4 předmětů nejsou otevřené a ty, co jsou, mají tak málo kreditů, že by mi to stejně nevyšlo do 20 + by mi to zhoršilo můj sestavený rozvrh. Nebudu vám lhát, začínám to taky vidět bledě. I když tentokrát viním školu za to, že má třeba ve volitelných předmětech uvedeno 10 předmětů a ani jeden se neotevře. Je to na hlavu! Taky jsem dneska dočetla toho Sněhuláka. Moje hodnocení? Lepší průměr, čekala jsem od toho víc. Pokud hledáte dobrou detektivku, tak doporučuju Chyť mě od Lisy Gardnerové. Ta se mi líbila fakt hrozně moc. Ještě jsem od ní četla Úkryt a ten byl taky hodně dobrý :). A dodělala jsem české titulky na film "Všechno úplně všechno". Teď jen musím počkat, až je zveřejní. Tohle byly snad ty nejkratší titulky, co jsem překládala a zvládla jsem to za 2 dny!

A Jennifer má dneska taky takový svůj den D. Dneska je totiž propagační den filmu "Mother!", který završí večer svou první slavnostní premiérou na filmovém festivalu v Benátkách! A protože "Mother!" už jde do amerických kin 15.9., můžete očekávat, že momentálně všechny aktuální články se budou týkat právě tohoto filmu. Určitě sledujte v menu "events", ať máte přehled. Já tu pro vás dneska mám dvě sady candids fotek. Ty první jsou z příjezdu Jennifer do Benátek. Na sobě měla pěkné delší tmavé šaty, které jí moc slušely. Pod nimi ale měla ty svoje prapodivné boty :D. Jako doplňky zvolila sluneční brýle, klobouk a kabelku, kterou si nejspíš dost oblíbila. Další fotky zachycují chvíli, kdy se Jenn vydala na procházku po Benátkách (když už je tam, tak proč to nevyužít, že jo?). Opět byla senzačně oblečená. Mně se moc líbí ta kombinace kratšího bílého trička a té košile ♥. V oba dva dny Jennifer doprovázel i její přítel Darren. Mimochodem včera byly oznámeny výsledky Blog Summer Awards. Já se nikde neumístila mezi první tři, ale jak jsem říkala, jsem ráda i za ty nominace :). Teda s Merylkou jsme skončily na třetím místě v kategorii Nejlepší blogerský tým, ale to já tolik neberu, vzhledem k tomu, že nejspíš na fan-of-celebrities působit už nebudu. Každopádně gratuluju všem, co se umístili dobře a snad nám BSA Britt zorganizuje i příští rok :).

CANDIDS - ARRIVING AT VENICE AIRPORT- SEPTEMBER 3, 2017 [NEW: 26x]

003~462.jpg 012~298.jpg 013~293.jpg 033~154.jpg 034~155.jpg

CANDIDS - OUT AND ABOUT IN VENICE - SEPTEMBER 3, 2017 [NEW: 34x]

001~563.jpg 014~270.jpg 021~212.jpg 042~142.jpg 051~127.jpg

In New York

3. září 2017 v 11:36 | Katie*

Tuším, že teď asi začne období, kdy budu zase přidávat články denně. Jennifer totiž už začne ten kolotoč kolem propagace jejího nového filmu "Mother!" a do toho ještě bude obrážet různé festivaly. Momentálně už se teda nachází v Benátkách, kde bude mít film svou premiéru v úterý! Než ale na to dojde, mám tu pro vás fotky ze tří dnů, kdy se Jennifer pohybovala v New Yorku. V NY nejspíš byla, aby trávila ještě nějaký poklidný čas se svým přítelem Darrenem Aronofskym, který je taky režisérem "Mother!" - mimochodem plánujete někdo jít na tenhle film do kina? U nás bude v kinech až od 19.10. a na Slovensku je premiéra ještě později - 2.listopadu. Je docela možné, že než se "Mother!" dostane k nám do kin, tak už bude dávno někde ke stažení... Já teda tentokrát návštěvu kina oželím a místo toho si zajdu na nového Thora, který mě láká o něco víc. Teda na "Mother!" se taky moc těším a hlavně jsem zvědavá, ale pokud se mám rozhodnout mezi zábavným filmem a strašidelným filmem, tak radši zvolím tu zábavnou podívanou :D.

Ale to jsem odbočila. Takže k fotkám. První sada je z 28.srpna, kdy si Jenn s Pippi zašly nejspíš na procházku. Jennifer zde má takový obyčejný outfit, ale přesto jí to slušelo. Můžete si všimnout, že na všech fotkách telefonuje (má bezva kryt na mobil!) a na některých potom nastupuje do taxíka. Další fotky jsou z večera 31.srpna a bohužel nejsou moc kvalitní. Je to škoda, protože Jennifer je zde fakt senzačně oblečená! Na jedné stránce jsem četla, že na sobě měla outfit od Elie Saab. Vypadala fakt skvěle! Nejspíš teda odcházela z nějaké speciální večeře nebo nějaké akce. Poslední fotky jsou z prvního zářijového dne. Jennifer byla opět venčit Pippi a pak si zašla koupit kávu. Opět jí to moc slušelo. Líbí se mi hlavně ta košile, pod kterou snad měla nějaké šortky :D. Jenom si stále nejsem jistá, co si myslet o těch botách. Nejsou úplně špatné, ale můj styl to zrovna není. Navíc na mě působí tak nějak futuristicky.

CANDIDS - IN NEW YORK - AUGUST 28, 2017 [NEW: 10x]

001~559.jpg 004~435~0.jpg 007~358.jpg 010~312.jpg 016~241.jpg

CANDIDS - IN NEW YORK - AUGUST 31, 2017 [NEW: 8x]

001~243.jpg 003~233.jpg 005~221.jpg 007~206.jpg 008~198.jpg

CANDIDS - IN NEW YORK - SEPTEMBER 1, 2017 [NEW: 14x]

001~562.jpg 002~503.jpg 012~299.jpg 015~254.jpg 017~237.jpg

Hiking in Los Angeles - June 27, 2017

17. července 2017 v 16:10 | Katie*

Dneska mám zase jeden z těch dnů, kdy jsem ze všeho poněkud otrávená. Ráno to vypadlo, že bude celý den svítit sluníčko, ale už se nám zase zatáhlo. Do toho jsem se nějak blbě vyspala - ne že by mě teda bolela hlava, ale cítím v ní takový menší tlak (znáte to taky?) - a nevím, jak je to možné, ale prostě se mi poztrácely kotníkové ponožky. Měla jsem asi 4 páry a teď už mám jenom dva -_-. Fakt nevím, kam se mi ty ponožky vždycky poztrácejí. Alespoň jsem si zašla do knihovny. Půjčila jsem si knížku "Já jsem Malála" a pak jednu se zápisky z cest po britském impériu od Agathy Christie (o tom jsem vám asi už psala). Zítra si půjdu posedět za babičkou na náš tradiční "pokec v týdnu" a po dlouhé době koukneme na pořad Co na to Češi?. Ve středu jede taťka do Olomouce na takovou schůzku o jeho léčbě rakoviny, tak asi pojedu s ním. Sice nevypadal, že by mě tam nějak extrémně nutně potřeboval, ale já si říkala, že tam s ním pro jistotu, jako emocionální podpora, pojedu. Pozitivem dneška je, že zase po roce a něco začaly Hry o trůny! ♥

Teď už tedy k Jennifer. Mám pro vás dobrou zprávu! Tenhle týden, pokud to Poseidon dovolí, by se podle jedné zprávy měl objevit první teaser trailer k novému filmu Jennifer "Mother!". Teaser bude teda dlouhý jen něco málo přes minutu, ale já doufám, že nás navnadí. Zatím o tomhle filmu vímě hrozně málo. Můžeme si být ale jistí, že půjde o thriller. Režisérem filmu je Darren Aronofsky (se kterým se Jenn seznámila právě při natáčení a od té doby tvoří pár), který stojí i za "Černou labutí", takže bych čekala, že "Mother!" bude pěkná nálož na psychiku. Jakmile se teaser objeví, můžete ho tady čekat! Zatím tu pro vás mám poslední z těch nudnějších článků ze světa Jennifer. Mám tu pro vás candids fotky z 27.června, kdy byla Jennifer spolu se svou (nejspíš) trenérkou a Pippi na túře v LA. Byla tu oblečena do takového jednoduššího sportovního outfitu, líbí se mi její tričko. Na pár fotkách můžete vidět, že Jenn osvěžila Pippi vodou. Asi v ten den měli v Los Angeles pařák, tak je dobře, že Jenn myslí i na svou malou psí ochránkyni.

CANDIDS - HIKING IN LOS ANGELES - JUNE 27, 2017 [NEW: 30x]

001~546.jpg 015~247.jpg 012~292.jpg 043~133.jpg 045~137.jpg

K tomuhle článku příkládám i jednu osobní fotku, kterou na svém Instagramu zveřejnila Amy Schumer. Kromě Amy a Jennifer je na ní ještě herec Woody Harrelson, který si s Jenn zahrál v Hunger Games (ať žije Haymitch!) a od té doby jsou velice dobrými přáteli. Amy k fotce přidala jednoduchý popisek: "Sisters", což vyvolalo spekulace, jestli už se dal do pohybu společný filmový projekt Amy a Jennifer - před dvěma lety jsem vám psala, že tyhle dvě daly dohromady scénář ke komedii, kde by si měly zahrát právě sestry. Woody momentálně propaguje svůj nový film "Válka o planetu opic" a během nějakého interview byl na tuhle fotku dotázán. "Sešli jsme se u Jenn doma. Byla to sranda, hodně jsme se nasmáli. Prostě jsme seděli a smáli se." Taky dodal, že pokud by se mu naskytla možnost zahrát si v jejich filmu, bez váhání by nabídku přijal.

MISCELLANEOUS - PERSONAL PHOTOS [NEW: 1x]

Nepojmenovany_2~7.jpg

Back In Los Angeles

14. července 2017 v 16:25 | Katie*

Včera mi psala kamarádka, že prý nějaká její známá letos nastoupí do prváku k nám na gympl a tak jestli nemám na prodání nějaké učebnice. Já jsem si to všechno vyskládala a zjistila, že za ty 4 roky mám skoro všechno :D - 27 učebnic (z toho 11 je jenom matematika). Masakr co? Nechávám si teda jen učebnice z angličtiny a němčiny (ty se mi budou možná do budoucna hodit) a pak literaturu, ze které se mi utrhlo několik listů a navíc je tolik popsaná a podtrhaná, že při gumování by mi upadly obě ruce! Tak jsem ráno sepisovala co všechno za učebnice mám a dělala jsem ceny. Snad si teda těch učebnic vezme co nejvíc, protože mi ve skříni zabíraly docela dost místa.

Kdysi dávno jsem psala, že jak teď mám na blogu tři celebrity, tak těch novinek je tolik, že mám co přidávat každý den, což už jste poznali z toho, jak jsem přidávala články s Gal. S tou si dáme na pár dní pauzu a budeme se věnovat Jennifer a Emily, ať máme po tom týdnu (nebo jak dlouho to bylo) menší změnu. Dneska začnu s Jennifer. U ní mám na přidání ještě několik candids fotek a fotky z akcí. Ale všechno má svůj čas! Ke konci června se Jennifer z New Yorku přesunula zpátky do Los Angeles. 23.června ji paparazzi vyfotili, když spolu s Pippi odcházela z nějaké schůzky. Na sobě měla outfit, který je docela podobný tomu, co už měla v New Yorku (foto). Opět jí to moc slušelo. Nebyla nijak zvlášť vymóděná, ale i tak vypadala velice elegantně.

CANDIDS - LEAVING A MEETING IN LA - JUNE 23, 2017 [NEW: 10x]

002~486.jpg 005~406.jpg 006~378.jpg 008~339.jpg 010~303.jpg

Další fotky byly pořízeny o dva dny později, 25.června. Ačkoliv se tyhle fotky zdají docela obyčejné, je na nich přece jen něco zajímavého. Jennifer si zašla do restaurace se známým režisérem Quentinem Tarantinem - na fotkách tedy nejsou spolu, ale oba byli ve stejnou dobu viděni ve stejné restauraci. A tak se samozřejmě začalo mluvit o tom, že by se Jennifer měla objevit v jeho novém filmu, což by byla bomba. Já mám Tarantinovy filmy ráda, i když jsem neviděla všechny a je mi jasné, že jeho styl se nelíbí všem. Moje nadšení trochu přešlo o pár dní později, kdy se na internetu objevily spekulace o tom, jaký by měl být jeho další režisérský počin. Podle některých drbů, by se měl ve svém dalším filmu věnovat vraždám Mansonova kultu. Jsem si jistá, že jste o tom slyšeli. V roce 1969 Manson a jeho stoupenci povraždili pět lidí, včetně herečky Sharon Tate (manželky režiséra Romana Polanskiho), která v té době byla v 8.měsíci těhotenství. Píše se, že by Tarantino v tomhle filmu chtěl mít kromě Jennifer i Margot Robbie, Brada Pitta a Samuela L. Jacksona. Já osobně teda doufám, že se tyto zvěsti nepotvrdí nebo že se Jennifer v tomhle filmu neobjeví. Tohle zrovna není téma, které by se podle mě mělo zfilmovat (až třeba na dokumenty). Je to hrůzný a děsivý zločin, který v té době a ještě do dnešní doby otřásá společností. Uvidíme, jestli se teda nakonec něco potvrdí, pokud ano, já jsem rozhodnutá se na snímek nepodívat.
Jennifer na oběd vyrazila oblečená opět jen tak jednoduše, ale přesto stylově. Měla na sobě obyčejné kratší bílé tričko v kombinaci s rozthlými džíny. V ruce si pak nesla krabičku nejspíš se zbytkem jídla. Nejvíc se mi tady líbí ty její sluneční brýle. Ty mi přijdou fakt parádní a moc se mi líbí ♥.

CANDIDS - HAVING LUNCH IN LOS ANGELES - JUNE 25, 2017 [NEW: 17x]

004~425.jpg 009~303.jpg 022~203.jpg 029~159.jpg 06~14~0.jpg

In New York - Day 2

5. července 2017 v 15:53 | Katie*

Dneska mám takovou jakousi divnou náladu. Nic se mi nechce a jsem taková znuděná. Asi za to může fakt, že jsem toho moc přes noc nenaspala. Vzhůru jsem od 6:30 a usnula jsem asi někdy až k půlnoci. Tak jsem taková unavená. Ani jsem se nedokázala rozhodnout na co se dneska večer podívám za film :D. Mám náladu na třetího Hobita, jenže nevím, jestli bych to ty (asi) dvě a půl hodiny vydržela. Tak si teď stahuju film "Koření života" v angličtině. Uvidím, čemu nakonec dám přednost. Jinak jsem dneska byla na návštěvě u babičky, tak jsme si popovídaly a všechno probraly :D, a vypadá to, že v pátek dojde k takovému menšímu srazu holek z gymplu, tak snad to vyjde.
Výjimečně se nebudu zbytečně rozkecávat o sobě a vrhneme se rovnou na Jennifer. Kolem Jenn se teď v poslední době nakupilo docela dost novinek. Hlavně teda mám na přidání ještě několik sad candids fotek a dvě sady z akcí. Na to si ale budete muset chvíli počkat, protože chci začít dopřidávat věci u Gal, abych aktuálně mohla sledovat Comic Con ;). Jak jsem teda už dřív psala - Jennifer trávila pár dní v půlce června v New Yorku. Nejspíš tam pobývala u svého přítele Darrena Aronofskyho. Z NYC tu pro vás mám poslední dvě sady fotek od paparazzi. Ty první jsou z 16.června, když si Jenn vyšla na procházku nebo na schůzku k Central parku. Musím říct, že se mi tady moc líbí její outfit. Je takový jednoduchý, ale kombinace roztržených džín a toho elegantnějšího trička, mi přijde parádní! Další fotky už jsou z 22.června a bohužel jsou jenom čtyři. Píšu bohužel, protože Jennifer na těch fotkách vypadá prostě skvěle! Tenhle její outfit se mi líbí ještě o něco víc než ten první, ačkoliv je teda taky docela jednoduchý. Není nad černobílou kombinaci! ♥

CANDIDS - IN CENTRAL PARK - JUNE 16, 2017 [NEW: 18x]

001~540.jpg 010~300.jpg 016~233.jpg 023~191.jpg 032~158.jpg

CANDIDS - IN NEW YORK - JUNE 22, 2017 [NEW: 4x]

001~38~0.jpg 002~41~1.jpg 003~39~1.jpg 004~35~0.jpg

In New York - Day 1

27. června 2017 v 11:48 | Katie*

Tak jsem včera konečně viděla film "Úkryt v Zoo" s Jessicou Chastain. Pokud nevíte, o čem film je, tak mrkněte sem. Ve zkratce vám můžu říct, že jde vlastně o pravdivý příběh dvou manželů, kteří se rozhodli ve své zoo ve Varšavě během 2.světové války schovat desítky Židů a pomoci jim dostat se na svobodu. Řeknu vám jednu věc - skoro celý film jsem měla slzy v očích. Je to fakt hodně silný a emotivní film. Nejen kvůli tomu, co se tam dělo lidem, ale taky co udělali těm zvířatům v zoo. Je to fakt hrůza. Ale "Úkryt v Zoo" rozhodně stojí za vidění, tak až budete mít chuť, určitě na něj mrkněte. A teď tedy k článku. Kolem Jennifer se teď nakupilo docela hodně candids fotek, tak já asi vždycky zveřejním dvojici sad, abych nebyla v takovém skluzu. Pár dní v půlce června strávila v New Yorku. Jak už asi víte, v NY právě bydlí její přítel Darren Aronofsky. Sice spolu žádné společné fotky nemají, ale je možné, že Jenn zde pobývala, aby s ním trávila čas. Taky jsem u Angie četla, že by mělo každou chvilku začít natáčení dalších "X-Menů". Už jsem vám psala, že Jennifer se v něm vrátí jako Mystique, takže asi bude mít zase nějakou menší odmlku. Jako první pro vás mám fotky ze 14.června, když si Jennifer s kamarádkou zašla do restaurace Flora na večeři. Na sobě měla obyčejné černé šaty delšího střihu a džínovou bundičku, která je hlavně na zádech zajímavě řešená. Další den, 15.června, byla se stejnou kamarádkou a svou psí společnicí Pippi na procházce po Central Parku. Tady na sobě Jennifer měla takový jednodušší overálek, který mi v první moment připomínal spíše noční košilku.

CANDIDS - VISITING FLORA RESTAURANT IN NEW YORK - JUNE 14 [NEW: 15x]

008~334.jpg 011~288.jpg 015~242.jpg 022~199.jpg 006~373.jpg

CANDIDS - IN CENTRAL PARK - JUNE 15 [NEW: 33x]

001~539.jpg 016~232.jpg 035~145.jpg 044~135.jpg 051~120.jpg

Leaving her hotel in New York - June 6, 2017

15. června 2017 v 14:24 | Katie*

Ano, chci se moc omluvit, že jsem tu zase delší dobu nebyla, ale byla jsem zaneprázdněná učením se na přijímačky. Tohle pondělí jsem tomu třeba věnovala většinu dne. No přijímačky jsem měla teda v úterý a mám z toho docela dobrý pocit. Rozhodně byly tyhle testy daleko lehčí, než ty, co jsem psala na fildu. V těch všeobecných testech se třeba objevilo i pár otázek, které jsem měla na vzorových testech na procvičování :D A byly tam i takové podivné otázky jako např. "Co se děje, když dlouho a intenzivně prší" a byly u toho možnosti dejme tomu "je sucho/lidé zůstávají doma/nenosí se deštníky/jsou potopy". Otázek na tento styl tam bylo asi 6 nebo 8. Doufám, že se tam teda dostanu. Kamarádka, co dělala přijímačky minulý týden (obor optika) už výsledky ví - je přijatá a byla 7.nejlepší. Brigádu stále nemám žádnou a tak se můžu v klidu věnovat blogu. V nadcházejících dnech tedy můžete očekávat menší rekonstrukci, která se bude týkat přidání Emily a Gal na blog. Už jsem na tom trochu začala pracovat. Dokonce už mám zařízenou i tu galerii na freefansitehosting! Ještě tam teda nic nemám, hlavně jsem koukala, jak to tam funguje. A ještě jednou děkuju Nicol, že mi s tou galerií pomohla! :) Poslední dvě věci. V sobotu jedu do Brna tetě na svatbu (budu dělat svědka, tak vám potom o tom povyprávím ;)) a budu tam vlastně celý den (domů přijdu tak kolem 21:30). Řeknu vám... už se na tuhle událost ani moc netěším. Hlavně kvůli tomu, že z tetiné strany (tedy mé rodiny) tam skoro nikdo nebude a pak taky se jedna část rodiny rozhádala a to tak fatálně, že po svatbě s tetou ukončí veškeré vztahy. Ale to už je takové hodně osobní a musela bych vám to všechno vysvětlovat. A druhá věc je, že nadešel čas, abych svůj milovaný "notebůček" ♥ po cca dvou letech dala vyčistit. Udělám to asi v pondělí a řekla bych, že bez notebooku budu tak do středy (snad). Affiliates se pokusím oběhnout, pokud se dostanu na taťkův počítač, ale v této době asi s nějakými články nepočítejte ;).

Dobrá, dobrá, teď už k Jennifer. Možná jste někde zaslechli, že se Jenn nedávno stala taková nemilá věc. Když letěla svým soukromým letadlem (nevím odkud a kam), tak se letadlu porouchal motor a musel nouzovně přistát. Jennifer ani nikomu na palubě se nic nestalo. Chtěla jsem o tom napsat jen tak krátce, kdybyste to viděli někde na netu. Další, ale naprosto senzační zpráva je, že se Jennifer minimálně ještě jednou objeví v roli Mystique/Raven! Jennifer totiž byla prodloužena smlouva a tak si zahraje i v plánovaném filmu "X-Men: Dark Phoenix" - spolu s ní by se měli vrátit i Michael Fassbender, James McAvoy a Nicholas Hoult. Taky se spekuluje, že by si zde hlavní záporačku mohla zahrát má milovaná Jessica Chastain ♥. Tak doufám, že to klapne a my se dočkáme dalších skvělých X-Menů!
No ale co tu pro vás mám dneska? Jsou to nové candids fotky z 6.června, které zachycují moment, kdy Jennifer opouštěla svůj hotel v New Yorku (já ani nevím, že tam byla :D). Jenn je zde oblečená úplně obyčejně a přesto jí to sluší. Docela mě teda zaujaly ty její boty, které jsou nějak divně vykrojené. V rukou pak měla nějakou knihu a notebook.

CANDIDS - LEAVING HER HOTEL IN NEW YORK - JUNE 6, 2017 [NEW: 7x]

01~52~1.jpg 04~44~1.jpg 05~47~1.jpg 06~42~0.jpg 07~41~0.jpg

Myslím, že v předchozím článku jsem vám psala, že kromě candids fotek se objevila také nová osobka s Jenn. Na svůj Instagram ji zveřejnila maskérka Jillian Dempsey, která se kromě Jennifer stará i o Kristen Stewart. Je to tedy záběr zblíska, kde, kromě decentně nalíčeného obličeje Jennifer, můžeme vidět zlatý náramek s mini zámky, který navrhla právě Jillian.

MISCELLANEOUS - PERSONAL PHOTOS [NEW: 1x]

tumblr_or6lm93XTT1tcsdqso1_1280.png

In New York - May 19, 2017

24. května 2017 v 16:18 | Katie*

Po několika dnech se vám tu hlásím s další novinkou! Většinu času se učím na ty přijímačky, včera jsem psala do toho Bubble Tea ohledně brigády, tak uvidím, zatím se mi neozvali, a pokud jde o blog, tak mě zastihnete hlavně na fan-of-celebrities, kde jsem s novinkami docela pozadu a pořád je co přidávat. Taky se vám musím přiznat k tomu, že u mě teď probíhá obrovský fangirling kolem "Wonder Woman". Myslím, že jsem vám tu už psala, že na film půjdu s kamarádkou do kina. Já už se na něj hrozně těším a už bych ho chtěla vidět :D No vážně, takhle moc jsem se na nějaký film netěšila už hezky dlouho. Momentálně probíhá propagace "Wonder Woman", tak koukám na různá interviews. Teďka jsem dokoukala video s Chrisem Pinem (ten ve filmu hraje Steva Trevora, který vlastně Wonder Woman přivede do našeho světa), kde se s reportérem baví o scéně, kde je polonahý a jak se na to připravoval. Důvod proč o tom píšu je ten, že Chris tam řekl něco ve smyslu: "Ta scéna bude k vidění na obrovské obrazovce třeba někde na Slovensku. Musím být nabušený pro Slováky", což mě hodně pobavilo a potěšilo :) A pak se vám musím přiznat, i když myslím, že už jsem to tady taky psala, že jsem se úplně zamilovala do Gal Gadot ♥ Ona je tak pozitivní a hodný člověk, že to není možný. Takže asi takhle - nechci něco úplně slibovat, ale pokud se mi "Wonder Woman" bude fakt hodně líbit (a kritici říkají, že je to nejlepší film od DC za poslední 4 roky!), tak možná Gal přidám i sem na blog. Ale zatím je to pořád ve fázi úvahy!

Pokud jde o Jennifer, tak tohle je vlastně poslední velká novinka, co se u ní objevila. Nových candids fotek se objevilo teda víc - nějak 4 nebo 5 setů - ale přišlo mi zbytečné je sem přidávat, protože si ty fotky stejně moc lidí neprohlédne. Každopádně od 17. - 19.května se Jennifer zdržovala v New Yorku, kde možná měla nějaké pracovní pochůzky, ale já bych řekla, že hlavně trávila svůj volný čas s Darrenem. Ostatně paparazzi ji vyfotili, jak opouští jeho dům (tyhle fotky tu pro vás nemám). Tyhle dvě sady fotek pochází z 19.května. První zachycují Jennifer na procházce po NY spolu s Pippi a na druhých je už na letišti JFK - takže se pravděpodobně vrátila do LA. Na sobě měla takové letní dlouhé šaty, které jsou sice jednodušší, ale pěkné. Nebyla teda nijak zvlášť vymóděná. Prostě na sobě chtěla mít něco pohodlného na procházku a cestu letadlem.

CANDIDS - IN NEW YORK - MAY 19, 2017 [NEW: 30x]

011~21~1.jpg 029~156.jpg 035~144.jpg 066~90.jpg 129~13.jpg

CANDIDS - AT JFK AIRPORT - MAY 19, 2017 [NEW: 15x]

003~440.jpg 005~399.jpg 008~332.jpg 015~240.jpg 017~224.jpg

At a meeting in London - May 8, 2017

15. května 2017 v 16:28 | Katie*

Zdravím všechny a přeji vám hezký začátek nového týdne! Jak jsem psala, v pátek jsem si naposledy zašla do školy na jednu zkoušku z gramatiky. No, učila jsem se na to docela dost. Samotný test sice byl těžký, ale řekla bych, že to nebylo nic, co by se nedalo zvládnout. Teď koukám do portálu a vidím, že už u tohohle předmětu mám napsáno "splněno" :D Takže pohoda! Teď už jen úspěšně složit přijímačky! A co se týče brigády, tak tu jsem si ještě nesehnala. Tenhle týden budu nějak aktivně hledat, snad se něco objeví! Pokud jde o Jennifer, tak jsem vám psala, že natáčení "Red Sparrow" už skončilo. Tím pádem můžeme asi do budoucna očekávat trochu (možná o dost) snížený počet novinek. Nicméně do následujících několika dní si ještě vystačíme! Dneska tu pro vás mám poslední candids fotky, které pocházejí z 8.května. Jennifer je tu oblečena velice elegantně, protože zrovna mířila na schůzku (a teď si držte klobouky!) do Buckinghamského paláce! Vůbec nevím, co tam dělala, ale na justjared.com píší, že tam šla, tak jim budu věřit :D Musím říct, že její outfit mě naprosto nadchnul! Saténová sukně k tomu obyčejné černé tričko. Zajímavý je i ten krajkový kabát, ačkoliv ten se mi zase až na 100 % úplně nelíbí. Podobně to mám i u těch bot. Jsou hezké, ale moc se mi nelíbí to vykrojení zepředu. Na hlavě pak měla ještě nějakou krajkovou čelenku či co - nevím, jak to pojmenovat.

CANDIDS - AT A MEETING IN LONDON - MAY 8, 2017 [NEW: 13x]

002~475.jpg 005~395.jpg 009~292.jpg 010~293.jpg 011~284.jpg

K tomuto článku přidám i dvě fotky, které na svém Instagramu zveřejnil herec Woody Harrelson. Fanoušci Hunger Games určitě ví, že Woody zde hrál postavu Haymitche. Při natáčení se z něho a Jennifer stali velice dobří přátelé a čas od času se takhle někde sejdou. Na té první můžete kromě Jennifer a Woodyho vidět i Francise Lawrence, kamarádku Jennifer Lauru a herce Aldena Ehrenreicha, se kterým Woody (nejspíš teda v Londýně) natáčí spin-off o mladém Hanu Solovi. Na druhé fotce je už jen Francis, Jenn a Woody. Woody k fotce napsal vtipný komentář, ve kterém poukázal na skutečnost, že oba mají příjmení Lawrence. Jinak jsem vám ještě chtěla dát vědět, že se objevily i jedny candids fotky z 12.května, které sem ale přidávat nebudu (odkaz tady). Jennifer zrovna odcházela z nějakého klubu s pár přáteli a Francisem. Na fotkách jde vidět, že zase kouřila a měla na sobě takovou vzorovanou bundu, která na mě působí, jak ze 70.let -_- (a ne v úplně dobrém slova smyslu). No, snad vám to nebude vadit. Myslím si, že na přidávání budou i daleko lepší věci ;)

MISCELLANEOUS - PERSONAL PHOTOS [NEW: 2x]

18402886_1932735486945858_3396160123521193875_n.jpg Nepojmenovany_2~6.jpg

On set of "Red Sparrow" - May 7, 2017

11. května 2017 v 15:05 | Katie*

Dneska jsem se většinu dne učila na zítřejší zkoušku. Doufám, že se mi ji teda podaří zvládnout a nebude to zase tak těžké. Pokud jde o brigádu, tak jsem si stále ještě nic nenašla. Asi zkusím něco dohledat v pátek nebo budu pokračovat v hledání ještě příští týden. Každopádně už mi dneska přišel dopis z pedáku a přijímačky budu dělat 13.června! Jedna kamarádka, co chodí na stejnou fakultu, mi pak poslala na procvičování ty všeobecné testy. Dneska jsem na to koukala a fakt to nevypadá nijak hrozně. Ale nechci to zakřiknout. No, i tak doufám, že to všechno dobře dopadne ;). Pokud jde o Jennifer, musím ji pochválit, protože v posledních dnech se těch novinek objevilo docela dost! V zásobě mám ještě jedny candids fotky, tak snad nám to na pár dní vystačí. Dneska tu pro vás mám už poslední fotky z natáčení "Red Sparrow" - natáčení totiž včera oficiálně skončilo. Opět se točilo v Londýně (konkrétní místo neznám) a Jennifer zde má stejný outfit, jako na předchozích fotkách. Jinak teda nejsou ničím moc zajímavé, až teda na pár výjimek, kde můžeme Jenn vidět dělat nějaký její xichtík. Otázkou je, jestli zrovna kašlala nebo chytala dešťové kapky. Každopádně to vypadá prčovně :D

CANDIDS - ON SET OF "RED SPARROW" - MAY 7, 2017 [NEW: 23x]

001~130.jpg 012~280.jpg 020~24~0.jpg 026~26.jpg 033~23.jpg

On set of "Red Sparrow" - May 4, 2017

7. května 2017 v 15:50 | Katie*

Po pár dnech se tedy opět hlásím se zmiňovanou novinkou. Tenhle týden byl můj poslední normální týden ve škole. Teď budu mít od pondělí do čtvrtka volno, v pátek jdu teda na zkoušku z jednoho předmětu a tím moje studium filologie víceméně skončí. Taky už si asi domluvím nějakou brigádu, kam bych od 15.5. mohla nastoupit. Momentálně se teda nejvíc věnuju učení na tu zkoušku, ale snažím se do toho vecpat i učení na přijímačky - doufám, že mi to k něčemu bude :D

Dneska se ale výjimečně nebudu moc vykecávat o sobě, protože mám dojem, že tenhle článek bude i tak dost dlouhý. Budeme si povídat o novém filmu "Red Sparrow", co Jennifer natáčí už od začátku tohoto roku (proto ten přesun data vydání z listopadu na březen 2018). V posledním článku jsem pro vás měla fotky pořízené z natáčení ve Vídni. Sama jsem dost zvědavá, kde všude se ještě objeví (třeba přeci jen zavítají i do Prahy!), protože tyto nové fotky, ze 4.května, už jsou z Londýna! Konkrétně se tedy natáčelo na letišti Heathrow. Na fotkách můžeme vidět, jak Jennifer, nebo spíše její postava Dominika, vystupuje z auta a míří dovnitřku budovy (odtud je pořízeno taky pár fotek). Opět musím napsat, že mě naprosto dostává look téhle postavy! Vypadá to, že Dominika bude velice elegantní žena. Senzační outfit, super účes (Jenn ve filmu bude nosit hned několik paruk - nejvíc ji uvidíme asi jako blondýnu) a perfektní líčení! Nakonec to teda vypadá, že film bude zasazený do současnosti a nebude dobový, jak jsem si myslela.

S informacemi o "Red Sparrow" to ovšem fotkami nekončí! Nedávno se totiž v Londýně konala nějaká akce, na které Francis Lawrence (režisér filmu) "Red Sparrow" prezentoval. Prozradil zde třeba, že Jennifer si scénáře jednou/dvakrát přečte a svůj text se učí až ráno v den natáčení. Prý je to její způsob, jak svůj výkon zachovat věrohodným. Dále Francis řekl, že tenhle film je pro Jennifer neznámým teritoriem. Něco takového ještě nikdy nenatočila. "Myslím si, že pro tenhle film byla ochotná trochu riskovat, což by asi neudělala, kdyby natáčela s někým cizím. Natáčení probíhá docela rychle - přeci jen my dva už se nějakou dobu známe a víme, jak spolu efektivně komunikovat (pozn. Francis natočil poslední tři díly Hunger Games), aby nám to fungovalo." A mám tu ještě jednu perličku! Během zmiňované prezentace bylo také přítomným novinářům ukázáno prvních 15-18 minut z filmu! Jejich ohlasy jsou velice pozitivní! Někteří film dokonce přirovnávají k "sólovce Black Widow od Christophera Nolana". Někdo se na twitteru taky ptal, jestli má Jennifer ve filmu ruský přízvuk - její postava je totiž ruská agentka. Tak podle jednoho chlápka ho má, ale prý je nepatrný - já jsem teda hrozně zvědavá, jak to bude znít! A poslední věc! Francis řekl, že "Red Sparrow" bude určitě mít R-rating, což znanená, že si na něj můžou zajít lidé starší 18 let. Film bude podle všeho obsahovat docela dost krvavých brutálních scén (možná něco na styl "Logana"?), můžou tam zaznít sprostá slova a můžou se zde objevit sex scény, ačkoliv ty v té ukázce nebyly, takže je to jen domněnka. Hlavně se teda připravte na spoustu krve :D

CANDIDS - ON SET OF "RED SPARROW" - MAY 4, 2017 [NEW: 37x]

004~99.jpg 011~282.jpg 025~178.jpg 034~146.jpg 036~137.jpg

On set of "Red Sparrow" - April 29, 2017

30. dubna 2017 v 16:12 | Katie*

Včera jsem byla s mamkou v Brně na food festivalu Malá Amerika. Nejprve jsme si ale zajely na menší návštěvu k tetě, protože jsem si u ní potřebovala vyzvednout dvě věci a babička jí přes nás poslala koření. Takže jsem měla horkou čokoládu a pomazlila jsem se s Maxíkem (tetin pejsek) a protože jsem měla černé tričko, tak jsem samozřejmě byla hned celá od chlupů. Pak jsme teda vyrazily na festival. Řeknu vám to asi takhle - byla to zajímavá zkušenost, ale nevím, jestli bych si na něco takového zašla znovu. Bylo to tam trochu chaotické. Člověk se musel pořádně dívat, kam má jít, aby nestál ve frontě nebo nešel nějak blbě. Stánků tak bylo asi tak střední množství. Jídla byla opravdu z různých koutů světa - dokonce tam prodávali i hmyz! Na to byla nejdelší fronta :D Jenže jak tam bylo plno těch lidí, tak se člověk ani nemohl pořádně podívat, co tam vlastně vaří. My jsme si s mamkou nakonec daly britské fish and chips, já teda jenom chips, protože ryby nejím. Bylo to dobré, ale mít hranolky jenom tak bez ničeho je docela na prd. Chtěla jsem si tam dát burger, ale jednak tam byla obrovská fronta a pak se mi ani nepodařilo vyčíst, jaké maso do toho dávají. Mamka si z festivalu odvezla mandlovici a já jsem tam ukořistila Coca Colu Zero Vanilla a Fanta Cherry, které by měly být dovezené přímo z USA. Pak když už jsme odcházely, tak jsem si tam chtěla ještě vzít Dr.Pepper, ale to už tam neměli. A protože nám zbyla ještě tak hodina a půl do odjezdu domů, zašly jsme si spolu do Vaňkovky. Nakonec jsem zakotvily v New Yorkeru, kde jsme si každá odnesla jedno tričko. Tolik tedy ke mně. Jinak se v mém životě momentálně nic zajímavého neděje.

Přeskočíme ale tedy k podstatě dnešního článku. Minule jsem psala, že bude bez tak trvat zase tři měsíce, než se objeví nějaké novinky. Pro svou radost jsem to nejspíš zkřikla a o čtyři dny později se objevily nové fotky! Jak jsem psala minule - Jennifer se momentálně stále věnuje natáčení svého nového filmu "Red Sparrow". Natáčelo se hlavně v Budapešti, možná něco i v USA a Amsterdamu. Před pár dny Jenn a štáb zaskočili na chvíli do Bratislavy, ale tyto fotky, pořízené 29.dubna, už zase pochází z jiného místa. Tak prosím pěkně, natáčení se přemístilo do Vídně! Tady zrovna točili nějakou scénu na Michaelerplatz, což je docela známé místo ve Vídní a mě potěšilo, když jsem zjistila, že jsem tam dokonce byla i já! :D Fotek je tentokrát oproti předchozí várce o něco méně, ale na Jennifer je zde lepší a hlavně bližší pohled. Opět ji můžeme vidět v blond paruce - přijde mi, že s tímhle účesem úplně omládla! Hrozně moc se mi taky líbí ten její outfit. Je takový elegantní. Já se třeba hned zamilovala do těch kozaček ♥ Kromě fotek se objevilo i 40-sekundové video, kde můžeme vidět Jennifer pobíhat. Na video vás odkážu sem na twitter.

CANDIDS - ON SET OF "RED SPARROW" - APRIL 29, 2017 [NEW: 14x]

Filming_-_April_292C_2017-01.jpg Filming_-_April_292C_2017-05.jpg Filming_-_April_292C_2017-08.jpg Filming_-_April_292C_2017-10.jpg tumblr_op6pwiaIzf1unxdtmo10_r1_1280.jpg

CANDIDS - ON SET OF "RED SPARROW" - APRIL 29, 2017 EDIT: [NEW: 28x]

08~39~0.jpg 3FBEC59000000578-4458306-image-m-30_1493494342570.jpg tumblr_op8g8cXD6K1unxdtmo1_1280.jpg tumblr_op8g8cXD6K1unxdtmo7_1280.jpg tumblr_op8g8cXD6K1unxdtmo8_1280.jpg

On set of "Red Sparrow" - April 25, 2017

27. dubna 2017 v 15:34 | Katie*

Volejte sláva a tři měsíce se radujte! Ne, vážně, aspoň tři měsíce, protože takhle dlouho bude nejspíš trvat než se zase objeví nějaké novinky. Vždyť to známe! Po delší době nám o sobě Jennifer dala zase vědět. Ukázala se totiž na veřejnosti, aby nám dokázala, že je živá a zdravá (hlavně teda živá!). Jak to tak vypadá, natáčení "Red Sparrow" stále pokračuje. Natáčelo se teda hlavně v Budapešti a možná bylo i pár záběrů pořízeno v Amsterdamu. Jak jsem vám psala v předchozím článku, Jenn totiž v hlavní městě Holandska pár lidí vidělo a podělilo se o tom s námi na sociálních sítích. 25.dubna se ale natáčení přesunulo *prosím famfáry* do Bratislavy! Ano, ano, do TÉ Bratislavy na Slovensku. Netuším, jak dlouho se tam bude natáčet, každopádně já mám radost, že Jennifer zase zavítala takhle blízko k nám. "Serenu" natáčela v Praze a teď se zase objeví v Bratislavě! Fangirling může začít! Ale ne, budeme seriozní.

Na těchto fotkách je vidět, že se natáčelo v Petržalce, dále by herci a štáb měli zavítat do Slovenského rozhlasu a Istropolis. Většina fotek je teda z natáčení nějaké scény. Můžete si všimnout, že Jennifer tu opravdu má blond paruku s ofinou. Podle všeho by se ve filmu měla objevit jako bruneta, zrzka a blondýna. Z jejího outfitu usuzuju, že se "Red Sparrow" nejspíš nebude odehrávat v současnosti, ale s jistotou to říct nemůžu. Každopádně už jsem na film hrozně zvědavá a neskutečně se těším! Pokud někdo z vás zapomněl - Jennifer si zde zahraje ruskou špionku, která se zamiluje do agenta CIA. Akorát je teda škoda, že datum vydání bylo posunuto o několik měsíců. Film měl jít do kin původně 10.listopadu, ale natáčení se nejspíš prodloužilo a tak byla premiéra "Red Sparrow" přesunuta až na 2.března 2018. Ale už to tady nebudu obkecávat, podívejte se na ty senzační fotky sami! Ještě jenom zmíním, že teda posledních sedm fotek není z placu a Jennifer je tu oblečená normálně. Podle všeho si zašla na večeři do bratislavské restaurace Benihana.

CANDIDS - ON SET OF "RED SPARROW" - APRIL 25, 2017 [NEW: 39x]

002~118~0.jpg 003~110.jpg 005~91.jpg 015~236.jpg 032~154.jpg

In New York with Darren and his son Henry - March 21, 2017

6. dubna 2017 v 16:09 | Katie*

Asi to bude tím jarem a teplem - i když dneska se nedá říct, že mi bylo venku úplně fajn, taky u vás tak hrozně fouká?! - ale poslední dobou mi přijde, že sem na blog chodí docela málo lidí. Jde to teda vidět hlavně na komentářích. Hlavně mě mrzí, že se moc lidí nezapojilo do POTM a Fashion Battle - tak pokud jste jedním z těch lidí, prosím zahlasujte ;) Jinak pokud jde o dnešní den, tak se nic moc zajímavého nedělo. Poslední dobou se snažím věnovat hlavně té přípravě na přijímačky - začínám z toho být už trochu ve stresu. Sem tam udělám něco do školy. A hlavně dokoukávám poslední epizody seriálu "This Is Us". Pokud zrovna nemáte na co koukat, tak tenhle seriál fakt hrozně moc doporučuju! Je úplně fantastický a je to ten typ seriálu, co na televizních obrazovkách chyběl, aniž byste o tom věděli :D Co se týče blogu, tak na fan-of-celebrities jsem pořád ve skluzu, který snad doženu koncem tohoto měsíce, protože v květnu se to zase s novinkama všechno rozjede :D Jennifer teď má pár novinek + několik starších věcí, co se teď nově objevilo, takže tady si s tím taky na chvíli vystačím. Říkala jsem, že se objevily dvě sady nových candids fotek, ale ty jedny sem dávat nebudu, protože jsou nedůležité. Tyhle pocházejí z 21.března. Jennifer na nich můžeme vidět po boku syna jejího současného přítele, režiséra Darrena Aronofskyho, Henryho. Já teda ráda vidím, že má s Henrym, jehož maminka je mimochodem herečka Rachel Weisz, Jennifer takový pěkný vztah. Společně si asi v New Yorku šli koupit nějakou dobrotu a pak zamířili do Darrenova bytu. A jak to tak vypadá, vztah Jenn a Darrena jen kvete. Já se teda taky řadím do skupinky těch, co si myslí, že jejich věkový rozdíl (který je nějak přes 20 let) je docela velký a moc se mi k sobě nehodí, ale hlavní je, že jsou spolu šťastní. Taky jsem hodně zvědavá na jejich společnou propagaci filmu "Mother!", který natočili vloni v létě. Podle všeho by mělo jít o horor!

Jennifer_Lawrence_-_In_New_York_City_with_her_beau_s_son_on_March_21-14.jpg Jennifer_Lawrence_-_In_New_York_City_with_her_beau_s_son_on_March_21-20.jpg Jennifer_Lawrence_-_In_New_York_City_with_her_beau_s_son_on_March_21-26.jpg Jennifer_Lawrence_-_In_New_York_City_with_her_beau_s_son_on_March_21-30.jpg Jennifer_Lawrence_-_In_New_York_City_with_her_beau_s_son_on_March_21-01.jpg

In New York with Darren - March 20, 2017

21. března 2017 v 16:20 | Katie*

Volejte sláva a aspoň 2 měsíce se radujte! Ne, vážně. Mám takový dojem, že v nejbližší době nebudeme mít tak velké štěstí, aby se zase objevily nějaké novinky. Ale znáte mě - nestěžovala bych si, kdyby se toho po těch pár měsících bez novinek nakupilo trochu víc. Původně jsem si myslela, že jde o starší fotky, tak jsem zabrousila na svoje zdrojové stránky a velice rychle jsem byla vyvedena z omylu! Tak prosím pěkně - Jennifer se včera objevila v New Yorku! Doprovod jí dělal přítel Darren, se kterým vloni v létě natočila film Mother!, který by měl vyjít teď někdy v červnu nebo červenci - snad se brzy objeví nějaké bližší informace nebo trailer k tomuhle snímku. Fotky nám neukazují nic moc zajímavého. Ti dva si prostě vyšli na procházku nebo někam do restaurace. Na dvou fotkách můžete vidět, jak se Jenn a Darren objímají a na pár dalších, jak se snaží chytit taxíka a jak se Jennifer Darrena přidržujete, aby nespadla. Musím se přiznat, že jsem se v duchu smála, že jim v New Yorku sněží. To my už to zimní peklo máme za sebou :D (aspoň doufám!). Dovolím si taky trochu spekulovat o tom, že Jenn už asi natáčení "Red Sparrow" skončilo. Přeci jen - nové candids fotky se objevily po skoro dvou měsících a už není v Budapešti ale v NYC.

Kdybych se tu do čtvrtka neukázala, tak mi držte palce - v 18:30 jdu psát mid-term test z intra do angličtiny. Snad to tentokrát dám na první pokus a už se s tím nebudu muset otravovat!

004~409.jpg 010~288.jpg 012~276.jpg 019~207.jpg 025~175.jpg

At KNRDY Restaurant in Budapest - January 27, 2017

29. ledna 2017 v 11:36 | Katie*

Momentálně mám menší seriálovou krizi. Nedávno jsem se začala koukat na seriál Vikings. První dvě řady mě hodně bavily, ale pak jsem začala koukat na tu třetí - první pulka ještě šla, ale ta druhá mě tak strašně nebaví! Do jejího konce mi zbývají 2 epizody, ale nevím, jestli se dokopu k jejich dodívání. A pak je tady ještě čtvrtá řada. Říkala jsem si, že kouknu aspoň na první díl a pak uvidím, jestli mě to bude bavit nebo ne. No mám teda pár seriálu, u kterých jsem si předsevzala, že na ně letos kouknu. Dneska zjistím, co má být ten "Taboo" s Tomem Hardym. Snad to bude dobré. A slíbila jsem Merylce, že dokoukám na první řadu The Crown (viděla jsem jen první díl). Teda nepochopte mě špatně, já koukám na docela dost seriálů - je jich nějak přes 10. Ale některé už skončily nebo mají pauzu nebo na nové epizody ještě nejsou titulky. Takže pak ve výsledku nemám na co koukat :D Je to hrozné dilema.

Ale o tom tenhle článek být nemá. Po mém menším stěžování se přece jen jedna menší novinka objevila. Nejde teda o nové fotky z natáčení "Red Sparrow", ale i tak byly 27.ledna pořízeny v Budapešti, kde se teď Jennifer nachází. Jennifer si spolu s režisérem Francisem Lawrence a svou kamarádkou Laurou, která za ní nejspíš přijela na návštěvu, zašla do restaurace KNRDY. Nevím, jestli si zde dali i večeři, ale na pár fotkách můžete vidět, že Jenn popíjí bílé a červené víno.

001~524.jpg 009~286.jpg 014~247.jpg 018~197.jpg 024~170.jpg

On set of "Red Sparrow" - January 15, 2017

19. ledna 2017 v 16:14 | Katie*

Dneska proběhl předzípis předmětů. Bohužel jsem si nemohla zapsat všechno, co jsem chtěla, protože o dva dny dřív měli předzápis děcka z vyšších ročníků a zabrali mi "teorii a metodiku překladu" a "British History". Tak jsem si musela znovu zapsat historii USA - ta tentokrát ovšem proběhne s jiným profesorem a v češtině. Každopádně mým problémem je, že jsem potřebovala mít aspoň 24 kreditů, abych měla na konci 40 kreditů a případně postoupila do druhého ročníku. Ale já jich mám 23 a na konci bych jich měla 39, což nestačí. Jo, mohla bych si na čtvrtek zapsat předmět za 2 kredity, ale stejně chci přejít jinam a i kdybych se na druhou školu nedostala a na téhle zůstala, tak bych si koupila jen rok studia navíc. Dál jak do druhého ročníku se podle mě s filologií nedostanu. Budu se muset zítra poradit s babičkou, co si o tom myslí :D

Jak jsem psala, novinek teďka moc není. Jennifer se momentálně nechází v hlavním městě Maďarska, Budapešti, kde natáčí svůj nový filmový projekt "Red Sparrow". Takže já závisím v podstatě na fotkách z natáčení, ačkoliv něco málo mám ještě v záloze. Pro teď tu ale mám další, v pořadí již druhou, sadu fotek z natáčení. Jennifer na sobě má stejný outfit jako na těch prvních (i s tou prďáckou čepicí! :D) a opět zde můžete vidět i Francise Lawrence, který je režisérem "Red Sparrow". Fotek jsem do galerie nahrála sedm (na dvou můžete vidět i Pippi ♥), ale jsou v docela bídné kvalitě. Každopádně něco se na nich vidět dá a znáte tu větu - pořád lepší než nic.

07~0~0.jpg 08~45.jpg 09~44.jpg 10~41.jpg 11~38.jpg

On set of "Red Sparrow" - January 5, 2017

11. ledna 2017 v 15:45 | Katie*

Tenhle článek jsem chtěla přidat už včera, ale nějak jsem to nestihla. Včera jsem si musela jít do školy napsat esej v rámci zápočtu americké historie. Dal nám na výběr ze čtyř témat a byl tam i rasismus. Sice chtěl, abychom tam napsali různá fakta (ehm - ještě kdyby je s námi probral), ale myslím, že jsem to měla dostatečně dlouhé, tak snad mi to uzná :D Znovu už to psát nechci. Co kdyby mi tam strčil Indiány -_- No a pak jsem včera rozkoukala záznam ze Zlatých globu. Letos jsem se na ně koukala potřetí a tenhle ročník se mi líbí úplně nejvíc ♥ Jimmy byl úžasný. Ta jeho úvodní scénka aneb parodie na "La La Land" mě dostala a pak ten jeho úvodní monolog. No prvních 10 minut jsem prosmála, pak mě dorazili Kristen Wiig a Steve Carrell a vtipné byly i Amy Schumer a Goldie Hawn. Dneska se dokoukám na zbývající hodinu. A musím teda říct, že jsem z výher (pokud jde o filmy) nadšená. Jsem ráda, že si "La La Land" odnesl sedm cen (zaslouženě!) a sošku si domů odnesli i Ryan a Emma :) No nejvíc nadšená jsem byla z výhry Violy Davis, kterou já totálně miluju ♥ Pro mě je Viola na stejné úrovní jako Meryl Streep. Prostě legenda!

Tak jsem to zase nějak obkecala. S novinkami jsem opět trochu pozadu (tady i na fan-of-celebrities). Já si vždycky řeknu, že články přidám odpoledne a pak nestíhám :D Zítra to udělám hned jak vstanu a hotovo. Ale co tu pro vás mám dneska? Prosím pěkně první candids fotky s Jennifer v letošním roce, které jsou zároveň také z natáčení jejího nového filmu "Red Sparrow", u kterého znovu spojila své síly s Francisem Lawrencem (více si o filmu můžete přečíst tady). Nevím proč, ale já jsem se nějak mylně domnívala, že Jenn od tohoto filmu odstoupila. Tak jsem o "Red Sparrow" před chvílí udělala článek do rubriky filmography. Jen tak ve zkratce - Jennifer zde bude hrát ruskou agentku (už jsem zvědavá na ten přízvuk!) Dominiku Egorovou, která se zamiluje do agenta CIA. Jenn také v nedávném interview pro Vanity Fair prozradila, že v rámci přípravy na tuhle roli také začala brát hodiny baletu. Nevím, jak vy, ale já už jsem na tenhle film hodně zvědavá. A určitě vás potěší, že do kin zamíří už v listopadu letošního roku! Zatím se z natáčení, které probíhá v Budapešti, objevily jen dvě fotky - mně se líbí, jak má Jenn na hlavě tu tipickou ruskou čepici - které pocházejí z 5.ledna.

001~19~2.jpg 002~19~2.jpg

In New York with Darren Aronofsky

8. ledna 2017 v 15:20 | Katie*

Zdravím všechny a přeju hezké odpoledne! Chci se omluvit, že jsem tady pár dní nebyla. Nějak mi to tentokrát bohužel nevyšlo. V pátek jsem šla s kamarádkou na 17:30 do kina na "La La Land". Musím říct, že se mi ten film líbil, akorát mi přišel takový moc dlouhý. Ale jinak jsem byla spokojená. Emma a Ryan byli dokonalí (jak jinak), hudba byla krásná, stejně tak i taneční čísla a záběry na LA v noci ♥ Prostě takový unikát v dnešní době, kdy každý druhý měsíc vychází film se superhrdiny. Včera jsem tady nebyla, protože taťka opravoval svému kamarádovi notebook a já mu musela pomáhat, protože on s notebooky moc neumí + je nesnáší (takže si docela dost zanadával). No a pak jsme jeli do obchodu, protože jsem si chtěla koupit nová sluchátka, protože ty, co mám teď, už jsou v takovém dezolátním stavu - ale pořád fungují na jedničku! Tak jsem si vybrala jedny od značky Philips. Zkusím si je a ejhle, oni mi nesedí. To sluchátko mi nezakrývá celé ucho, ale jen 3/4... Já je mám normálně na hlavu a ony nejdou roztáhnout. Takže je budu asi muset vrátit. Už se těším, až bude taťka zase řvat -_- A do toho všeho jsem se začala ještě dívat na seriál "Vikings" (dneska už asi dokoukám první řadu :D). Jinak se dneska večer konečně podívám na film "Passengers" (titulky už jsou hotové, kdyby si film chtěl někdo stáhnout!), tak bych potom mohla napsat nějakou menší recenzi.

Omlouvám se, že jsem se zase o sobě tak rozkecala, ale já to ze sebe potřebovala dostat :D Teď už k podstatě článku. Mám zde dvě sady nových candids fotek. Ty první pocházejí ještě z 31.prosince - ale já je nechtěla dávat zvlášť, tak je dávám do k roku 2017 - a ty druhé už jsou z 1.ledna. Jde z nich tedy vydedukovat, že Jennifer strávila Silvestr a Nový rok v New Yorku a společnost jí dělali její fenečka Pippi a přítel Darren Aronofsky. Nedávno se psalo, že se s Darrenem údajně rozešli, ale tak asi to není pravda. Já sama jsem zvědavá, jak dlouho jim to vydrží. Ale tak hlavní je, aby byli šťastní, že jo? Co se dalších novinek týče, tak vám můžu s radostí oznámit, že na pár dní máme vystaráno a blog nebude stát! :)

04~63.jpg 07~48.jpg 10~40~0.jpg 11~37.jpg 19~27.jpg

001~18~1.jpg 004~17~4.jpg 008~15~0.jpg 011~8~2.jpg 014~10~1.jpg
 
 

Reklama