C - 2017

On set of "Red Sparrow" - April 25, 2017

Včera v 15:34 | Katie*

Volejte sláva a tři měsíce se radujte! Ne, vážně, aspoň tři měsíce, protože takhle dlouho bude nejspíš trvat než se zase objeví nějaké novinky. Vždyť to známe! Po delší době nám o sobě Jennifer dala zase vědět. Ukázala se totiž na veřejnosti, aby nám dokázala, že je živá a zdravá (hlavně teda živá!). Jak to tak vypadá, natáčení "Red Sparrow" stále pokračuje. Natáčelo se teda hlavně v Budapešti a možná bylo i pár záběrů pořízeno v Amsterdamu. Jak jsem vám psala v předchozím článku, Jenn totiž v hlavní městě Holandska pár lidí vidělo a podělilo se o tom s námi na sociálních sítích. 25.dubna se ale natáčení přesunulo *prosím famfáry* do Bratislavy! Ano, ano, do TÉ Bratislavy na Slovensku. Netuším, jak dlouho se tam bude natáčet, každopádně já mám radost, že Jennifer zase zavítala takhle blízko k nám. "Serenu" natáčela v Praze a teď se zase objeví v Bratislavě! Fangirling může začít! Ale ne, budeme seriozní.

Na těchto fotkách je vidět, že se natáčelo v Petržalce, dále by herci a štáb měli zavítat do Slovenského rozhlasu a Istropolis. Většina fotek je teda z natáčení nějaké scény. Můžete si všimnout, že Jennifer tu opravdu má blond paruku s ofinou. Podle všeho by se ve filmu měla objevit jako bruneta, zrzka a blondýna. Z jejího outfitu usuzuju, že se "Red Sparrow" nejspíš nebude odehrávat v současnosti, ale s jistotou to říct nemůžu. Každopádně už jsem na film hrozně zvědavá a neskutečně se těším! Pokud někdo z vás zapomněl - Jennifer si zde zahraje ruskou špionku, která se zamiluje do agenta CIA. Akorát je teda škoda, že datum vydání bylo posunuto o několik měsíců. Film měl jít do kin původně 10.listopadu, ale natáčení se nejspíš prodloužilo a tak byla premiéra "Red Sparrow" přesunuta až na 2.března 2018. Ale už to tady nebudu obkecávat, podívejte se na ty senzační fotky sami! Ještě jenom zmíním, že teda posledních sedm fotek není z placu a Jennifer je tu oblečená normálně. Podle všeho si zašla na večeři do bratislavské restaurace Benihana.

CANDIDS - ON SET OF "RED SPARROW" - APRIL 25, 2017 [NEW: 39x]

002~118~0.jpg 003~110.jpg 005~91.jpg 015~236.jpg 032~154.jpg

In New York with Darren and his son Henry - March 21, 2017

6. dubna 2017 v 16:09 | Katie*

Asi to bude tím jarem a teplem - i když dneska se nedá říct, že mi bylo venku úplně fajn, taky u vás tak hrozně fouká?! - ale poslední dobou mi přijde, že sem na blog chodí docela málo lidí. Jde to teda vidět hlavně na komentářích. Hlavně mě mrzí, že se moc lidí nezapojilo do POTM a Fashion Battle - tak pokud jste jedním z těch lidí, prosím zahlasujte ;) Jinak pokud jde o dnešní den, tak se nic moc zajímavého nedělo. Poslední dobou se snažím věnovat hlavně té přípravě na přijímačky - začínám z toho být už trochu ve stresu. Sem tam udělám něco do školy. A hlavně dokoukávám poslední epizody seriálu "This Is Us". Pokud zrovna nemáte na co koukat, tak tenhle seriál fakt hrozně moc doporučuju! Je úplně fantastický a je to ten typ seriálu, co na televizních obrazovkách chyběl, aniž byste o tom věděli :D Co se týče blogu, tak na fan-of-celebrities jsem pořád ve skluzu, který snad doženu koncem tohoto měsíce, protože v květnu se to zase s novinkama všechno rozjede :D Jennifer teď má pár novinek + několik starších věcí, co se teď nově objevilo, takže tady si s tím taky na chvíli vystačím. Říkala jsem, že se objevily dvě sady nových candids fotek, ale ty jedny sem dávat nebudu, protože jsou nedůležité. Tyhle pocházejí z 21.března. Jennifer na nich můžeme vidět po boku syna jejího současného přítele, režiséra Darrena Aronofskyho, Henryho. Já teda ráda vidím, že má s Henrym, jehož maminka je mimochodem herečka Rachel Weisz, Jennifer takový pěkný vztah. Společně si asi v New Yorku šli koupit nějakou dobrotu a pak zamířili do Darrenova bytu. A jak to tak vypadá, vztah Jenn a Darrena jen kvete. Já se teda taky řadím do skupinky těch, co si myslí, že jejich věkový rozdíl (který je nějak přes 20 let) je docela velký a moc se mi k sobě nehodí, ale hlavní je, že jsou spolu šťastní. Taky jsem hodně zvědavá na jejich společnou propagaci filmu "Mother!", který natočili vloni v létě. Podle všeho by mělo jít o horor!

Jennifer_Lawrence_-_In_New_York_City_with_her_beau_s_son_on_March_21-14.jpg Jennifer_Lawrence_-_In_New_York_City_with_her_beau_s_son_on_March_21-20.jpg Jennifer_Lawrence_-_In_New_York_City_with_her_beau_s_son_on_March_21-26.jpg Jennifer_Lawrence_-_In_New_York_City_with_her_beau_s_son_on_March_21-30.jpg Jennifer_Lawrence_-_In_New_York_City_with_her_beau_s_son_on_March_21-01.jpg

In New York with Darren - March 20, 2017

21. března 2017 v 16:20 | Katie*

Volejte sláva a aspoň 2 měsíce se radujte! Ne, vážně. Mám takový dojem, že v nejbližší době nebudeme mít tak velké štěstí, aby se zase objevily nějaké novinky. Ale znáte mě - nestěžovala bych si, kdyby se toho po těch pár měsících bez novinek nakupilo trochu víc. Původně jsem si myslela, že jde o starší fotky, tak jsem zabrousila na svoje zdrojové stránky a velice rychle jsem byla vyvedena z omylu! Tak prosím pěkně - Jennifer se včera objevila v New Yorku! Doprovod jí dělal přítel Darren, se kterým vloni v létě natočila film Mother!, který by měl vyjít teď někdy v červnu nebo červenci - snad se brzy objeví nějaké bližší informace nebo trailer k tomuhle snímku. Fotky nám neukazují nic moc zajímavého. Ti dva si prostě vyšli na procházku nebo někam do restaurace. Na dvou fotkách můžete vidět, jak se Jenn a Darren objímají a na pár dalších, jak se snaží chytit taxíka a jak se Jennifer Darrena přidržujete, aby nespadla. Musím se přiznat, že jsem se v duchu smála, že jim v New Yorku sněží. To my už to zimní peklo máme za sebou :D (aspoň doufám!). Dovolím si taky trochu spekulovat o tom, že Jenn už asi natáčení "Red Sparrow" skončilo. Přeci jen - nové candids fotky se objevily po skoro dvou měsících a už není v Budapešti ale v NYC.

Kdybych se tu do čtvrtka neukázala, tak mi držte palce - v 18:30 jdu psát mid-term test z intra do angličtiny. Snad to tentokrát dám na první pokus a už se s tím nebudu muset otravovat!

004~409.jpg 010~288.jpg 012~276.jpg 019~207.jpg 025~175.jpg

At KNRDY Restaurant in Budapest - January 27, 2017

29. ledna 2017 v 11:36 | Katie*

Momentálně mám menší seriálovou krizi. Nedávno jsem se začala koukat na seriál Vikings. První dvě řady mě hodně bavily, ale pak jsem začala koukat na tu třetí - první pulka ještě šla, ale ta druhá mě tak strašně nebaví! Do jejího konce mi zbývají 2 epizody, ale nevím, jestli se dokopu k jejich dodívání. A pak je tady ještě čtvrtá řada. Říkala jsem si, že kouknu aspoň na první díl a pak uvidím, jestli mě to bude bavit nebo ne. No mám teda pár seriálu, u kterých jsem si předsevzala, že na ně letos kouknu. Dneska zjistím, co má být ten "Taboo" s Tomem Hardym. Snad to bude dobré. A slíbila jsem Merylce, že dokoukám na první řadu The Crown (viděla jsem jen první díl). Teda nepochopte mě špatně, já koukám na docela dost seriálů - je jich nějak přes 10. Ale některé už skončily nebo mají pauzu nebo na nové epizody ještě nejsou titulky. Takže pak ve výsledku nemám na co koukat :D Je to hrozné dilema.

Ale o tom tenhle článek být nemá. Po mém menším stěžování se přece jen jedna menší novinka objevila. Nejde teda o nové fotky z natáčení "Red Sparrow", ale i tak byly 27.ledna pořízeny v Budapešti, kde se teď Jennifer nachází. Jennifer si spolu s režisérem Francisem Lawrence a svou kamarádkou Laurou, která za ní nejspíš přijela na návštěvu, zašla do restaurace KNRDY. Nevím, jestli si zde dali i večeři, ale na pár fotkách můžete vidět, že Jenn popíjí bílé a červené víno.

001~524.jpg 009~286.jpg 014~247.jpg 018~197.jpg 024~170.jpg

On set of "Red Sparrow" - January 15, 2017

19. ledna 2017 v 16:14 | Katie*

Dneska proběhl předzípis předmětů. Bohužel jsem si nemohla zapsat všechno, co jsem chtěla, protože o dva dny dřív měli předzápis děcka z vyšších ročníků a zabrali mi "teorii a metodiku překladu" a "British History". Tak jsem si musela znovu zapsat historii USA - ta tentokrát ovšem proběhne s jiným profesorem a v češtině. Každopádně mým problémem je, že jsem potřebovala mít aspoň 24 kreditů, abych měla na konci 40 kreditů a případně postoupila do druhého ročníku. Ale já jich mám 23 a na konci bych jich měla 39, což nestačí. Jo, mohla bych si na čtvrtek zapsat předmět za 2 kredity, ale stejně chci přejít jinam a i kdybych se na druhou školu nedostala a na téhle zůstala, tak bych si koupila jen rok studia navíc. Dál jak do druhého ročníku se podle mě s filologií nedostanu. Budu se muset zítra poradit s babičkou, co si o tom myslí :D

Jak jsem psala, novinek teďka moc není. Jennifer se momentálně nechází v hlavním městě Maďarska, Budapešti, kde natáčí svůj nový filmový projekt "Red Sparrow". Takže já závisím v podstatě na fotkách z natáčení, ačkoliv něco málo mám ještě v záloze. Pro teď tu ale mám další, v pořadí již druhou, sadu fotek z natáčení. Jennifer na sobě má stejný outfit jako na těch prvních (i s tou prďáckou čepicí! :D) a opět zde můžete vidět i Francise Lawrence, který je režisérem "Red Sparrow". Fotek jsem do galerie nahrála sedm (na dvou můžete vidět i Pippi ♥), ale jsou v docela bídné kvalitě. Každopádně něco se na nich vidět dá a znáte tu větu - pořád lepší než nic.

07~0~0.jpg 08~45.jpg 09~44.jpg 10~41.jpg 11~38.jpg

On set of "Red Sparrow" - January 5, 2017

11. ledna 2017 v 15:45 | Katie*

Tenhle článek jsem chtěla přidat už včera, ale nějak jsem to nestihla. Včera jsem si musela jít do školy napsat esej v rámci zápočtu americké historie. Dal nám na výběr ze čtyř témat a byl tam i rasismus. Sice chtěl, abychom tam napsali různá fakta (ehm - ještě kdyby je s námi probral), ale myslím, že jsem to měla dostatečně dlouhé, tak snad mi to uzná :D Znovu už to psát nechci. Co kdyby mi tam strčil Indiány -_- No a pak jsem včera rozkoukala záznam ze Zlatých globu. Letos jsem se na ně koukala potřetí a tenhle ročník se mi líbí úplně nejvíc ♥ Jimmy byl úžasný. Ta jeho úvodní scénka aneb parodie na "La La Land" mě dostala a pak ten jeho úvodní monolog. No prvních 10 minut jsem prosmála, pak mě dorazili Kristen Wiig a Steve Carrell a vtipné byly i Amy Schumer a Goldie Hawn. Dneska se dokoukám na zbývající hodinu. A musím teda říct, že jsem z výher (pokud jde o filmy) nadšená. Jsem ráda, že si "La La Land" odnesl sedm cen (zaslouženě!) a sošku si domů odnesli i Ryan a Emma :) No nejvíc nadšená jsem byla z výhry Violy Davis, kterou já totálně miluju ♥ Pro mě je Viola na stejné úrovní jako Meryl Streep. Prostě legenda!

Tak jsem to zase nějak obkecala. S novinkami jsem opět trochu pozadu (tady i na fan-of-celebrities). Já si vždycky řeknu, že články přidám odpoledne a pak nestíhám :D Zítra to udělám hned jak vstanu a hotovo. Ale co tu pro vás mám dneska? Prosím pěkně první candids fotky s Jennifer v letošním roce, které jsou zároveň také z natáčení jejího nového filmu "Red Sparrow", u kterého znovu spojila své síly s Francisem Lawrencem (více si o filmu můžete přečíst tady). Nevím proč, ale já jsem se nějak mylně domnívala, že Jenn od tohoto filmu odstoupila. Tak jsem o "Red Sparrow" před chvílí udělala článek do rubriky filmography. Jen tak ve zkratce - Jennifer zde bude hrát ruskou agentku (už jsem zvědavá na ten přízvuk!) Dominiku Egorovou, která se zamiluje do agenta CIA. Jenn také v nedávném interview pro Vanity Fair prozradila, že v rámci přípravy na tuhle roli také začala brát hodiny baletu. Nevím, jak vy, ale já už jsem na tenhle film hodně zvědavá. A určitě vás potěší, že do kin zamíří už v listopadu letošního roku! Zatím se z natáčení, které probíhá v Budapešti, objevily jen dvě fotky - mně se líbí, jak má Jenn na hlavě tu tipickou ruskou čepici - které pocházejí z 5.ledna.

001~19~2.jpg 002~19~2.jpg

In New York with Darren Aronofsky

8. ledna 2017 v 15:20 | Katie*

Zdravím všechny a přeju hezké odpoledne! Chci se omluvit, že jsem tady pár dní nebyla. Nějak mi to tentokrát bohužel nevyšlo. V pátek jsem šla s kamarádkou na 17:30 do kina na "La La Land". Musím říct, že se mi ten film líbil, akorát mi přišel takový moc dlouhý. Ale jinak jsem byla spokojená. Emma a Ryan byli dokonalí (jak jinak), hudba byla krásná, stejně tak i taneční čísla a záběry na LA v noci ♥ Prostě takový unikát v dnešní době, kdy každý druhý měsíc vychází film se superhrdiny. Včera jsem tady nebyla, protože taťka opravoval svému kamarádovi notebook a já mu musela pomáhat, protože on s notebooky moc neumí + je nesnáší (takže si docela dost zanadával). No a pak jsme jeli do obchodu, protože jsem si chtěla koupit nová sluchátka, protože ty, co mám teď, už jsou v takovém dezolátním stavu - ale pořád fungují na jedničku! Tak jsem si vybrala jedny od značky Philips. Zkusím si je a ejhle, oni mi nesedí. To sluchátko mi nezakrývá celé ucho, ale jen 3/4... Já je mám normálně na hlavu a ony nejdou roztáhnout. Takže je budu asi muset vrátit. Už se těším, až bude taťka zase řvat -_- A do toho všeho jsem se začala ještě dívat na seriál "Vikings" (dneska už asi dokoukám první řadu :D). Jinak se dneska večer konečně podívám na film "Passengers" (titulky už jsou hotové, kdyby si film chtěl někdo stáhnout!), tak bych potom mohla napsat nějakou menší recenzi.

Omlouvám se, že jsem se zase o sobě tak rozkecala, ale já to ze sebe potřebovala dostat :D Teď už k podstatě článku. Mám zde dvě sady nových candids fotek. Ty první pocházejí ještě z 31.prosince - ale já je nechtěla dávat zvlášť, tak je dávám do k roku 2017 - a ty druhé už jsou z 1.ledna. Jde z nich tedy vydedukovat, že Jennifer strávila Silvestr a Nový rok v New Yorku a společnost jí dělali její fenečka Pippi a přítel Darren Aronofsky. Nedávno se psalo, že se s Darrenem údajně rozešli, ale tak asi to není pravda. Já sama jsem zvědavá, jak dlouho jim to vydrží. Ale tak hlavní je, aby byli šťastní, že jo? Co se dalších novinek týče, tak vám můžu s radostí oznámit, že na pár dní máme vystaráno a blog nebude stát! :)

04~63.jpg 07~48.jpg 10~40~0.jpg 11~37.jpg 19~27.jpg

001~18~1.jpg 004~17~4.jpg 008~15~0.jpg 011~8~2.jpg 014~10~1.jpg
 
 

Reklama