A - 2017

The Hollywood Reporter's 2017 Women In Entertainment - December 6, 2017

27. prosince 2017 v 14:29 | Katie*

Přeji vám pěkné povánoční/posvátkové odpoledne. Doufám, že jste všechni přežili v pohodě a klidu a užili jste si čas trávený s rodinou a u pohádek. Já se přiznám, že pro mě Vánoce tak nějak skončily hned následující den, protože to svítilo sluníčko a bylo nějakých 10 stupňů. Člověka by ani nenapadlo, že je zima. Teď už teda tak pěkně bohužel není, ale pořád je to lepší než ty tuny sněhu a mrazy v USA, co tam teď mají. A třeba to bude letos poprvé, co nebudu během koukání na ohňostroj totálně promrzlá :D. Já teda hlavně dopřekládala film "Breathe", který je opravdu moc pěkný a určitě na něj koukněte ;). Pomalu se na netu začínají objevovat i filmy, které jsou nějak zapojené do nadcházející awards season. Já mám v plánu překládat film "I, Tonya", na který jsem hrozně zvědavá! Problémem je, že ani na jeden z těch filmů zatím nejsou žádné titulky, ale to se snad do konce týdne spraví (já se v to teda modlím :D).

U Jennifer mi stále zbývají předat asi tři věci. Tenhle článek je jedním z nich. Už jsem o tom tak trochu mluvila u předchozích dvou článků - určitě se nezapomeňte podívat na photoshoot a přečíst si interview, ve kterém ji vyzpovídala samotná Oprah Winfrey! Jennifer 6.prosince na speciální akci pořádané časopisem The Hollywood Reporter, na oslavu žen ve filmovém průmyslu, převzala cenu Sherry Lansing Leadership Award. Jennifer se tak připojila k mnoha úspěšným ženám, jako např. Barbra Streisand, Oprah Winfrey, Diane Keaton, Jane Fonda nebo Helen Mirren, které tuto cenu převzaly - Jennifer je navíc nejmladší takto oceněnou ženou. Už jsem psala, že Jenn si tuto cenu vysloužila nejen za své kariérní úspěchy, ale také za to, že otevřeně mluví o rovnoprávnosti žen (nejvíce teda o stejný platových podmínkách), pomáhá různým charitám, které se zaměřují především na zdraví a pomoc dětem, a letos se stala členkou organizace Represent.US, která chce zamezit korupci ve vládě. Jennifer to opět ohromně slušelo. Na sobě měla krásné růžové šaty od Philosophy, které jí hrozně moc slušely. Já se do těch šatů zamilovala na první pohled a líbí se mi, že si na sebe Jennifer pro změnu vzala něco v úplně odlišném stylu a stále vypadala elegantně. Jennifer samozřejmě měla i menší proslov, jehož celý záznam se objevil na youtube. Má necelých 6 minut a určitě stojí za to se na něj podívat :).

APPEARANCES - THE HOLLYWOOD REPORTER'S 2017 WOMEN IN ENTERTAINMENT BREAKFAST - DECEMBER 6 2017 [NEW: 27x]

002~54.jpg 006~40.jpg 046~5.jpg 072~1.jpg 078.jpg

APPEARANCES - THE HOLLYWOOD REPORTER'S 2017 WOMEN IN ENTERTAINMENT BREAKFAST - INSIDE - DECEMBER 6 2017 [NEW: 25x]

001~64.jpg 003~52.jpg 012~22.jpg 010~25.jpg 025~9.jpg

Variety's Actors on Actors - November 12, 2017

21. prosince 2017 v 15:38 | Katie*

Přeji vám krásné odpoledne, po kratší odmlce jsem tu s dalším článkem. Taky u vás teď začalo tak moc sněžit? U nás sněží už tak dvě hoďky. Problém je, že ten stíh nezůstává a namrzá chodník. Už to tam začíná trochu klouzat. A přesně tohle prosím pěkně nenávidím na zimě. Když tohle nastane, tak ani pomalu nechci vyjít z domu :D. Já mám tedy od pondělí už takové "zimní prázdniny" a hlavně lenoším. Což v překladu znamená, že pilně pracuju na překladu "Battle of the Sexes" - zítra už bych to snad mohla mít hotové. Tenhle týden se objevilo hned několik skvělých filmů, které by se daly přeložit. Pokud mě nikdo nepředběhne, tak bych si vzala na starost ještě "Breathe", který vypadá na krásný film. Funny fact režíroval ho Andy Serkis, alias Glum! Začali jste třeba už koukat na vánoční filmy? Já to pořád oddaluju, ale dneska se chci kouknout na "Elfa". Ten film jsem kdysi dávno viděla, tak si ho chci po těch letech připomenout.

Dneska tu teda pro změnu mám fotky s Jennifer. I ona, stejně jako Gal, byla součástí letošní řady "Actors on Actors", kterou pořádá časopis Variety. Jennifer byla spárovaná s Adamem Sandlerem (to jí určitě muselo udělat radost!), který získal dobrou kritiku za film "The Meyerowitz Stories". Podobně jako s Jennifer u "Mother!" se i u Adama odhadovali nějaké nominace a stejně jako Jenn žádné nezískal. Na youtube je opět k vidění i celý záznam, který má necelých 35 minut. Já jsem ho teda celý neviděla, jenom jsem ho teď tak zběžně proletěla. Samozřejmě se tam hlavně navzájem baví o svých filmech. Adam se třeba Jennifer zeptal, jestli si čte recenze. Jennifer řekla, že ne, ale jelikož chodila s režisérem, tak ten jí to samozřejmě neustále předhazoval. Tak se hned začalo říkat, jestli tohle nebyl jeden z důvodů, proč se Jennifer a Darren rozešli. No řekněte sami, nerozčilovalo by vás to taky? Řeč přišla i na to, jaké jsou jejich reakce, když k nim přistoupí fanoušci. Jennifer teda opět říká, že pokud nepracuje a někdo ji otravuje třeba když je v restauraci, tak dokáže být docela nepříjemná. Je to takový její způsob, jak se bránit. Do galerie jsem opět nahrála fotky, které tak nějak zachycují celý ten den. Jennifer na sobě měla velice pěkný a elegantní outfit a taky byla hezky namalovaná. K dispozici máme i dvě fotky z photoshootu, které bohužel nejsou v HQ kvalitě, a titulku.

APPEARANCES - VARIETY'S ACTORS ON ACTORS - NOVEMBER 12, 2017 [NEW: 14x]

003~50.jpg 006~39.jpg 007~29.jpg 009~28.jpg 015~21.jpg

PHOTOSHOOTS - 'VARIETY' - MARK WILLIAMS AND SARA HIRAKAWA [NEW: 2x]

01~36.jpg 02~28.jpg

MAGAZINE SCANS - VARIETY - NOVEMBER 2017 [NEW: 1x]

001~61.jpg

Governors Awards - November 11, 2017

17. prosince 2017 v 15:30 | Katie*

Tak to vidíte, moje přání z předchozího článku se nakonec nevyplnilo a nový článek tu pro vás mám až dnes. Nějak mi na blog prostě nevyšel čas. V pátek jsem se věnovala hlavně dopřekládání filmu "Stronger" - titulky už jsou ke stažení tady ;). Musím vám teda říct, že na to druhé zhlédnutí se mi film líbil víc a zamilovala jsem se do něho ♥. Takže na něj určitě přes prázdniny mrkněte a rozhodně si připravte kapesníčky! Snažila jsem se taky do hlavy vecpat něco z metodologie (bohužel tento čin neměl moc velký úspěch :D), protože zítra píšu další zápočet. No, měl by to být test formou "a/b/c/d", takže snad mi nějaké případné tipování půjde. I když doufám, že to snad taková hrůza nebude. A včera jsem měla takový menší sraz s kamarádkami ze střední. U nás na gymplu se každý rok koná vánoční volejbalový turnaj absolventů a vždycky se tam sleze plno lidí. Přijdou dokonce i ti, co ze školy vyšly třeba už před 20 lety. To jsem včera koukali kolik tam bylo miminek :D.

Ale teď už k jádru věci. Už jsem psala, že se pomalu začínají objevovat nominace na různé ceny. Ačkoliv Jennifer byla hodně favorizovaná, nakonec to vypadá, že ji v příštím roce jako nominovanou nikde neuvidíme. Je to škoda. Její výkon v "Mother!" hodně chválili a já si říkala, že když mohla pobrat různé nominace za film "Joy", který nebyl bůh ví co, tak ji to letos nemine. Bohužel z toho nakonec bylo jen takové mé zbožné přání. Stále doufám, že se aspoň někde objeví jako presenter. Tuto funkci konec konců zastoupila už 11.listopadu na Governors Awards. Tato akce se pořádá každý rok a vždycky se tam objeví plno známých tváří. Sejdou se tam právě ti, kterým předpovídají nominace, ale hlavním důvodem je ocenění různých lidí z filmového průmyslu, kteří zde získají takového speciálního Oscara za přínos kinematografii. Jedním z letošních šťastlivců byl i herec Donald Sutherland, který si s Jennifer zahrál ve všech dílech "Hunger Games" jako prezident Snow. Donald byl mnohokrát nominovaný na Zlatý glob, ale Oscar se mu jaksi v jeho dlouholeté kariéře vyhýbal. Tak teď aspoň jednoho fešáka doma mít bude! Jenn samozřejmě měla i menší proslov (necelé 4 minuty), který se objevil na youtube. Její řeč byla opět velice pěkně napsaná a také vtipná, takže pokud máte čas, určitě na ni koukněte. Na červený koberec Jennifer dorazila v zajímavých a stylových šatech značky Alexander McQueen. Mně se třeba hrozně moc líbí ten vršek! Bezchybné bylo samozřejmě i líčení a také účes. Nejlepší asi na celém tomto večeru jsou společné fotky s Emmou Stone. Holky se potkaly právě před focením. Jennifer toho hned využila a tak z toho vznikly takové zábavné fotky. Můžete kouknout i na kraťoučké video, které tohle jejich srandovní pózování zachycuje.

APPEARANCES - GOVERNORS AWARDS - NOVEMBER 11, 2017 [NEW: 35x]

002~543.jpg 014~300.jpg 027~194.jpg 031~190.jpg 041~159.jpg

APPEARANCES - GOVERNORS AWARDS - INSIDE - NOVEMBER 11, 2017 [NEW: 35x]

005~458.jpg 007~398.jpg 009~347.jpg 021~241.jpg 024~213.jpg

Deadline Hollywood Presents "The Contenders" - November 4, 2017

25. listopadu 2017 v 15:37 | Katie*

Dnešní ráno a dopoledne bylo opravdu plně zabité. Jak jsem psala, teď na má bedra připadly v podstatě všechny domácí povinnosti a ty si kolikrát vyžádají spoustu času. Ráno to začalo hned tím, že jsem musela vykoupat psa, protože byla zasvinčená -_-. Pokračovalo to tím, že jsem musela ještě umýt vanu a umyvadlo a následně jít žehlit. Stihla jsem to tak akorát, že jsem měla chvilku času před obědem, ale na rovinu vám řeknu, že kolikrát mám pocit, že asi vybuchnu. Vynahradila jsem si to aspoň tím, že jsem se dneska už nic nedělala a ani jsem se neučila a raději se věnovala překladu filmu "Home Again" s Reese Witherspoon, o čemž jsem vám psala v předchozím článku. Už jsem za půlkou a v průběhu příštího týdne se mi snad ty titulky podaří dopřekládat.

Taky jsem psala, že se v sobotu i v neděli pokusím přidat jeden článek, abych trošku zmírnila svůj novinkový skluz. Včera jsem přidávala fotky s Gal, dneska je na řadě Jennifer. Kupodivu jsem zjistila, že u ní mi zbývají na přidání už asi jen tři věci, tak snad se v následujících dnech nic nevyrojí. Ačkoliv ony už se pomalu začnou zveřejňovat nominace v nadcházející awards season - mimochodem slyšeli jste, že Glóby bude příští rok moderovat Seth Meyers? ♥ Udělalo mi to fakt radost, protože snad půjde o seriózní a vtipnou moderaci, navíc Seth patří mezi mé oblíbené "talk show hosts" :D. Ale proč o tom mluvím? Jennifer má totiž velkou šanci, že nějaké ty nominace přece jen získá za svůj herecký výkon ve filmu "Mother!". Já teda film ještě neviděla, ale už jsou ke stažení slovenské titulky na verzi z kina. Nicméně "Mother!" má 19.prosince vyjít na DVD, tak jsem si řekla, že si ještě chvíli počkám. Na ČSFD má průměrných 66 %, tak jsem zvědavá, jak se bude líbit mně :D. Zpět k věci. 4.listopadu se Jenn, jako jedna z mnoha dalších (byli tam třeba i Margot Robbie, Jessica Chastain, Andrew Garfield nebo Jeremy Renner) objevila na akci The Contenders, kterou pořádal Deadline Hollywood. Jennifer se zúčastnila i nějaké diskuze, ze které se bohužel neobjevil žádný záznam, což je docela škoda. Zajímalo by mě, co jim tam řekla. Tentokrát tu pro vás mám hned čtyři sady - z příjezdu, z diskuze, pak z nějakého oběda a nakonec i pět portrétovek, které se, dle mého názoru, opravdu moc povedly!

APPEARANCES - DEADLINE HOLLYWOOD PRESENTS "THE CONTENDERS" - NOVEMBER 4, 2017 [NEW: 6x]

002~40.jpg 003~38.jpg 004~42.jpg 005~37.jpg 006~32.jpg

APPEARANCES - DEADLINE HOLLYWOOD PRESENTS "THE CONTENDERS" - STAGE - NOVEMBER 4, 2017 [NEW: 16x]

005~38.jpg 008~21.jpg 011~19.jpg 012~17.jpg 016~14.jpg

APPEARANCES - DEADLINE HOLLYWOOD PRESENTS "THE CONTENDERS" - LUNCH - NOVEMBER 4, 2017 [NEW: 3x]

001~48.jpg 002~42.jpg 003~40.jpg

PHOTOSHOOTS - THE CONTENDERS PORTRAIT

001~49.jpg 002~43.jpg 003~41.jpg 004~44.jpg 005~39.jpg

Hosting Jimmy Kimmel Live - November 2, 2017

20. listopadu 2017 v 15:33 | Katie*

Ani nevíte, jak je to super, když má člověk po dlouhé době hned po sobě čtyři dny volna. Dneska jsem nešla do školy, protože mé jediné dvě dnešní hodiny němčiny byly zrušené, ale aspoň jsem se teda trochu věnovala té německé fonetice. Ještě jsem se to nezačala nijak poctivě učit, ale projela jsem si ta skripta a do práce jsem zapojila i své zvýrazňovače. Kupodivu jsem tomu i docela rozuměla, ale stejně doufám, že závěrečný test bude hlavně kroužkovací :D. Jinak včera jsme byli s taťkou po dlouhé době navštívit naše rodinné známé, takže to bylo taky fajn. Po dlouhé době jsem měla kofolu a dokonce i dva menší kousky medovníku ♥. Takže moje takové "mini volno" byla nakonec docela fajn :). Jediné, co mě trošku vystresovalo, bylo, že mi nešla galerie. Chtěla jsem tam nahrát nové fotky, ale napsalo mi to něco ve smyslu, že stránka nefunguje, což bylo zvláštní, protože galerie ostatních šly normálně. Tak ve mně hrklo, jestli mi ji náhodou nesmazali. Napsala jsem jim teda e-mail a už se "těšila", jak mi za týden odpoví (to tam mají uvedené), ale naštěstí hned druhý den mi přišel e-mail, že mi to spravili a já už mohla zase v klidu nahrávat. Z tohoto důvodu píšu tenhle článek až dnes a ne v sobotu, jak jsem to měla původně v plánu.

V týdnu, kdy se v USA slavil Halloween, došlo v talkshow Jimmy Kimmel Live k něčemu speciálnímu. Jimmy v tomto čase nemohl být přítomen na natáčení, protože jeho syn Billy, který se narodil letos na konci dubna, musel jít na operaci se srdíčkem (Jimmy pak nakonec řekl, že mu tu operaci museli odložit). Co jsem tak pochopila, tak Billyho zdravotní problém spočívá v tom, že v srdíčku nemá jakoby tu přepážku, která by mu oddělila okysličenou a odkysličenou krev (doufám, že jsem teď neřekla nějakou biologickou blbost, když tak mě prosím opravte :D). Billy už jednu operaci musel podstoupit hned tři dny po narození, což je docela masakr a Jimmy všechny vždycky po nějaké době informuje o tom, jak na tom Billy je a co ho ještě čeká. Pokud se o tom chcete dozvědět víc, tak určitě koukněte na Jimmyho monolog, kde mluvil o Billyho narození, ale musím vás varovat, že si u toho pobrečíte!

Zpátky na začátek - Jimmy byl tedy v tomto týdnu nepřítomen a tak za něj zaskočili 4 hostující moderátoři. Jedním a také posledním z nich byla i naše Jennifer! Ta odmoderovala svou epizodu 2.listopadu a jejím hostem byla Kim Kardashian. Na youtube jsou ke zhlédnutí tuším všechna videa z této show. V tom prvním se Jennifer psychicky připravuje na své moderování a je trošku rozladěná z toho, že nemůže říct oblíbené slovíčko na f. Ve druhém už se můžete podívat na její monolog, který se opravdu povedl, ve druhé polovině videa je pak speciální sestřih toho, když Jenn šla do ulic LA a náhodných kolemdoucích se ptala, jestli by zvládli vyjmenovat 5 filmů, ve kterých si zahrála. No, nedokázal to říct nikdo - až na Guillerma. Otázka je, jestli její filmy fakt neznali nebo byli tak vyplesklnutí z toho, že před nimi ona sama stojí, že jim přestal fungovat mozek :D. Jako každý rok samozřejmě nesměla chybět i Jimmyho slavná výzva, ve které rodiče říkají svým dětem, že jim snědli všechny halloweenské sladkosti. Já osobně se na tahle videa dívám hrozně ráda, protože se u nich děsně nasměju ♥ Některé reakce dětí jsou vážně k popukání :D. Poslední video už je teda samotné interview s Kim, které má skoro 20 minut. Já osobně teda Kardashianky nijak zvlášť nemusím, jediná z nich normální mi přijde asi jen Kendall, ale Jennifer je jimi naopak posedlá a miluje jejich reality show. Teď by mě jen zajímalo, jestli jí Kardashianky přijdou fakt úžasné nebo se jen baví nad těma kravinama, co kolikrát řeknou nebo udělají... Těžko říct. Jennifer se nejprve s Kim baví o tom, že byla u nich doma na večeři, opila se a nakonec skončila u Kim ve skříni úplně nahá. V druhé části pokládá Jenn Kim takové docela záludné otázky z různých oblastí, na které by se třeba samotný Jimmy asi nikdy nezeptal :D. Mě třeba dostalo, když se Jennifer zeptala, jestli Kim prdí, načež ona odpověděla, že ne, čímž světu asi konečně potrvdila, že je skutečně nějaký druh robota :D. Pokud máte čas, chuť nebo chcete jen prokrastinovat, tak na některá videa určitě koukněte. Jennifer to moderování sedlo a já doufám, že si to zase někdy zopakuje - já osobně bych ji třeba znovu ráda viděla v "Saturday Night Live" ♥. Výborný hostující moderátor byl i Channing Tatum, který před svým monologem zatančil a vyzpovídal mé oblíbenkyně Ellen DeGeneres a zpěvačku P!nk ♥.

CANDIDS - ARRIVING TO JIMMY KIMMEL LIVE STUDIOS - NOVEMBER 2, 2017 [NEW: 12x]

001~43.jpg 002~37.jpg 004~39.jpg 008~18.jpg 012~14.jpg

APPEARANCES - HOSTING JIMMY KIMMEL LIVE - NOVEMBER, 2017 [NEW: 23x]

010~39.jpg 006~51.jpg 015~25.jpg 017~23.jpg normal_004-469.jpg

ELLE Magazine's Women in Hollywood Celebration - October 15, 2017

3. listopadu 2017 v 16:21 | Katie*

OSOBNÍ ČÁST: Předpokládám, že tenhle článek bude zase mega dlouhý, takže jej rozdělím zase takhle na dvě půlky. Začnu teda něčím, co se je docela dost osobní. Já jsem vždycky blog brala jako místo, kde, kromě toho, že můžu přidávat články o svých oblíbených celebritách, se můžu i vyzpovídat. Navíc tahle věc i určitým způsobem ovlivní i tento blog. Řeknu vám to narovinu - ve středu mně a taťkovi matka oznámila, že si našla práci poblíž Prahy a že se ještě tentýž den stěhuje. Samozřejmě to zase zbaběle nechala až na poslední chvíli, kdy člověk nemá ani šanci zareagovat, ona si během pěti minut sbalí věci a je pryč. Včera jsme samozřejmě zjistili, že mě a taťku tahala za nos už pár měsíců, všechno si pochopitelně pořádně naplánovala a taky taťku těch pár měsíců podváděla. Tohle už udělala vlastně jednou před dvěma roky, ale teď, vzhledem k tomu, že bydlí na druhé straně republiky, už je to konečné. Já už jsem s ní několik let neměla nijak zvlášť dobrý vztah, takže mi ani nevadí, že je pryč. Co mi ale vadí, je, jak to udělala - jako totální zbabělec, který nedá druhé šanci na něco takového zareagovat, a navíc se z ní vyklubala "úžasná" lhářka. Člověk si až kolikrát říká, do jaké rodiny se to vlastně narodil. Samozřejmě nám to teď trošku zkomplikovalo finanční situaci. Sice mi bude posílat peníze, se kterými zaplatím své měsíční výdaje, ale taťka teď chudák bude muset táhnout všechno sám. Naštěstí bydlíme ještě s babičkou (jeho matkou), tak ta nám finančně aspoň nějak pomůže. Na mě samozřejmě připadnou veškeré domácí práce (až teda na vaření), které taky sežerou hodně času. Teď si spočítejte, že od pondělí do čtvrtka chodím do školy + musím se učit a dělat úkoly a nějaký volný čas se vám pěkně zredukuje -_- Blog samozřejmě rušit nebudu, to si radši nechám useknout ruku :D, ale prostě se tu nebudu objevovat tak často jako dřív (i když v poslední době to taky nebyla žádná sláva :D). Nevím, kolik z vás si to přečte, ale chtěla jsem to sem napsat, abyste tak nějak byli v obraze, proč tu články nepíšu každý druhý den, ale třeba jen jednou nebo dvakrát za týden. Jinak včera jsem psala ten test z fonetiky. Myslím si, že jsem to napsala dobře na to, abych prolezla, ale že bych z toho měla nějaké úžasné pocity, to se říct nedá. Koneckonců je to fonetika! :D

ČLÁNEK: Dobře, teď už s veselejšího soudku. Už sice máme začátek nového měsíce, ale já chci teď hlavně dopřidávat články u Jennifer. Takže obě ankety (snad) budou až příští týden. Opravdu jsem se těšila, až budu moci tenhle článek dát na blog, protože je to velká věc. Teda, ne tak velká, jako když Jennifer vyhrála Oscara nebo nějakou jinou cenu, ale i tak. Už jsem psala, že Jennifer byla letos jednou z žen, které časopis Elle ocenil jako "Women in Hollywood". Každý rok jsou zde oceněny nějaké slavné ženy za jejich práci. Jennifer nejen, že se věnuje boji za rovnoprávnost žen (o tom mluvila už několikrát), ale také podporuje různé charity a organizace. Do toho ještě připočítejte film "Mother!", který by jí dost možná mohl zajistit další nominaci na Oscara (já ale očekávám, že konkurence bude tak silná, že jí zatím toho plešouna podruhé nedají). Na akci Jenn dorazila ve stylových černých šatech od Diora. Nevím, jestli teď černá nějak hodně frčí, ale zrovna v ten večer bylo hodně dam oblečených do černé. Hodně se mi i líbí zvolený účes a také líčení.

Během pózování na pomyslném červeném koberci Jennifer poskytla i jeden rozhovor. Nejprve tam teda mluví Margot Robbie, pak přijde řada na Jennifer a na konci dostala prostor Laura Dern. Teď už tedy k samotnému ocenění. Jennifer k mému překvapení předala cenu herečka Diane Ladd. Mně osobně teda její jméno nic neříká, ale pak jsem zjistila, že Diane vlastně hrála maminku Jennifer ve filmu "Joy". Takže nějaké spojení tam teda je. Při převzetí ceny měla Jennifer samozřejmě také menší proslov. Já si myslela, že je na youtube nějaký oficiální a hlavně kvalitní záznam, ale bohužel si musíme vystačit jen s videem, které někdo z publika natočil na mobil. Hlavní téma jejího proslovu bylo sexuální obtěžování v Hollywoodu. Určitě vám neušlo, že v posledních týdnech se doslova roztrhl pytel s ženami, které obviňují různé hollywoodské herce ze sex. obtěžování. Všechno samozřejmě začalo u producenta Harveyho Weinsteina. O tom vám snad ani nic říkat nemusím, bylo to úplně všude. Zmiňuje se zde také o jednom docela traumatizujícím konkurzu, kterým si prošla, když byla ještě mladá začínající herečka. Video má cca pět minut a určitě stojí za to se na něj podívat, protože Jennifer přednesla opravdu skvěle napsaný a silný proslov.

APPEARANCES - ELLE MAGAZINE'S WOMEN IN HOLLYWOOD CELEBRATION - OCTOBER 15, 2017 [NEW: 26x]

014~293.jpg 036~164.jpg 061~6.jpg 064~11.jpg 099~73.jpg


APPEARANCES - ELLE MAGAZINE'S WOMEN IN HOLLYWOOD CELEBRATION - INSDE - OCTOBER 15, 2017 [NEW: 10x]

004~26~0.jpg 009~22.jpg 018~12~0.jpg 022~6~0.jpg 023~7.jpg

APPEARANCES - ELLE MAGAZINE'S WOMEN IN HOLLYWOOD CELEBRATION - SHOW - OCTOBER 15, 2017 [NEW: 13x]

010~22.jpg 012~19.jpg 015~12~0.jpg 019~10~0.jpg 021~8.jpg

"Faces Places" Los Angeles Premiere - October 11, 2017

29. října 2017 v 16:04 | Katie*

Ano, máte naprostou pravdu. Měla bych přidat novinky kolem Gal, protože za chvíli zase nebudu stíhat. Ale dneska mám náladu na Jennifer a navíc jsem zjistila, že u ní mi už stačí dopřidat jen dvě věci. Jinak taky jste zmatení z toho posunu času? :D Mě to vždycky vykolejí, ale jako nestěžuju si, že si budeme moct o hodinu přispat :). Příští týden snad uteče rychle. Ve středu výjimečně nepůjdu do školy, protože mám zubaře, tak aspoň neuvidím svého "oblíbeného" profesora. Ve čtvrtek budu teda psát z fonetiky, ale kamarádka mi říkala, že to nebylo nijak hrozné, tak snad to dopadne dobře. Pokud jde o mou "překladatelskou kariéru", tak se vám musím pochlubit, že mi titulky k jednomu filmu pochválil i v tomhle světě velice vážený překladatel. V podstatě to pro mě bylo, jako by mě pochválila nějaká celebrita :D. Nedávno jsem se pustila do překladu "Ingrid Goes West", ale to jsem nakonec pustila, protože mě to nebavilo. Tak jsem si místo toho vzala na svá bedra "My Little Pony: The Movie". Ne, není to tak, že by to byl film, který bych hrozně chtěla vidět, ale jde mi spíš o to herecké obsazení, které je jednoduše skvostné. A hlavní záporačku dabuje Emily ♥.

Teď už teda k věci. Tenhle článek bude 2v1, protože mi přišlo zbytečné psát dva separátní články. První fotky pochází z 8.října. Jennifer byla jednou z celebrit, které přišli na slavnostní odhalení sochy Antona Yelchina na hřbitově Hollywood Forever Cemetery v Los Angeles. Anton Yelchin byl mladý herec, který v loňském roce zemřel za velice podivných okolností. Můžeme říct, že ho vlastně zabilo jeho vlastní auto. Já osobně jsem měla Antona velice ráda a milovala jsem ho jako Čechova v nových Star Trek filmech. Jennifer se na této ceremonii objevila, aby vzdala úctu kolegovi a také kamarádovi. Společně natočili film z roku 2011 "Like Crazy".

CANDIDS - ANTON YELCHIN STATUE UNVEILING CEREMONY - OCTOBER 8, 2017 [NEW: 11x]

Attends_the_Anton_Yelchin_life_celebration_and_statue_unveiling_ceremony_-_October_8-01.jpg Attends_the_Anton_Yelchin_life_celebration_and_statue_unveiling_ceremony_-_October_8-02.jpg Attends_the_Anton_Yelchin_life_celebration_and_statue_unveiling_ceremony_-_October_8-05.jpg Attends_the_Anton_Yelchin_life_celebration_and_statue_unveiling_ceremony_-_October_8-07.jpg Attends_the_Anton_Yelchin_life_celebration_and_statue_unveiling_ceremony_-_October_8-10.jpg

Další fotky už jsou z trochu veselejšího soudku. 11.října se Jennifer nečekaně objevila na los angeleské premiéře dokumentu "Faces Places". Film pojednává o nečekaném přátelství mezi režiséry Agnes Vardou a JRem, kteří se společně rozhodnout procestovat Francii. Nevím teda, proč se zde Jennifer objevila, ale asi ji tento snímek prostě zaujal. Přítomná zde byla i Angelina Jolie (společné foto bohužel nemají), ale u té by to člověk i čekal. No, aspoň máme k dispozici tyhle fotky. Jennifer vypadala báječně! Na sobě měla krásné bílé šaty L Wells Bridal (já si říkala, že ty šaty vypadají jako pro nevěstu :)). Moc se mi líbí i zvolený účes a také líčení.

APPEARANCES - "FACES PLACES" LOS ANGELES PREMIERE - OCTOBER 11, 2017 [NEW: 25x]

006~418.jpg 018~239.jpg 024~205.jpg 020~240.jpg 079~94.jpg

"Mother!" Academy Screening in New York - September 21, 2017

30. září 2017 v 16:01 | Katie*

Tentokrát nebudu výjimečně přidávat článek ob den, protože zítra máme nový měsíc, což znamená, že budu muset dát dohromady další kola dvou anket a navíc jsem se všemi těmi novinkami ještě trochu pozadu, tak si tím vlastně trochu pomůžu. Dneska se jinak nedělo nic zvláštního. Přeložila jsem dalších 20 minut "The Beguiled" a dokoukala jsem první epizodu "Young Sheldon" - koukáte na to někdo? Je to vlastně spin-off k "The Big Bang Theory", což je jeden z mých nejoblíbenějších seriálů a hned první díl jedenácté řady byl zase bravurní ♥. No zatím nevím, co si o tom myslet. Hodně mě třeba překvapilo, že se seriál, oproti TBBT, netočí před živým publikem. Jsem ráda, že už zase nastává to období, kdy se všechny seriály vrací zpátky do vysílání. To je na podzimu asi to nejlepší :D. A taky jsem vám zapomněla říct, co mě před pár dny neskutečně naštvalo. Psala jsem vám, že jsem si tedy objednala knižní předlohu Rudé volavky, podle které byl natočený nový film Jennifer, jež půjde do kin v březnu. Objednala jsem si ji na megaknihy.cz za 37 korun a těšila se, jak se pustím do čtení. Uběhlo několik dní a přišel mi od nich e-mail, že se omlouvají, ale knížka přijde později. Po asi týdnu od objednání mi přišel další e-mail s tím, že knížku nebyli schopni sehnat a moji objednávku stornovali -_- Přičemž na jejich stránkách stále uvádí, že knížku mají na skladě. Toto jde prostě mimo moje chápání... Tak si ji pořídím asi někdy v období Vánoce, ale tentokrát vsadím na jiné knihkupectví.

Ale teď už k Jennifer. Myslela jsem si, že v tomhle článku vám budu taky trochu kecat o videu z této akce, ale nakonec jsem zjistila, že není na youtube, takže to bude trochu kratší. Každopádně 21.září proběhlo speciální promítání filmu "Mother!" pro Akademii, která vlastně rozdává Oscary. Film tak tedy dle mého názoru má o to větší šanci dostat se mezi hlavní tahouny následující awards season. Po promítání pak proběhla i taková menší diskuze, které se kromě Jennifer zúčastnil také režisér Darren Aronofsky. Jennifer to zde opravdu moc slušelo. Na sobě měla moc pěkné šaty značky Brock Collection. Na jedné fotce si taky můžete všimnout, jak Jennifer na někoho ukazuje prostředníček. Podle dostupných informací to byla její reakce na zjištění, že "Mother!" má na jedné známé americké webové stránce o filmech hodnocení F, tedy totální propadák. Víte, co se říká? Sto lidí, sto chutí. Na ČSFD má ale příjemných 67 % :).

APPEARANCES - "MOTHER!" ACADEMY SCREENING IN NEW YORK - SEPTEMBER 21, 2017 [NEW: 20x]

003~234.jpg 004~222.jpg 014~146.jpg 016~136.jpg 017~131.jpg

Late Night with Seth Meyer - September 14, 2017

29. září 2017 v 16:04 | Katie*

Přeji hezké odpoledne. Já si momentálně užívám druhý den ze čtyř volných dnů. Zase jsem se pustila do překladu titulků - tentokrát je dělám na film "The Beguiled" s Nicole Kidman a Colinem Farrellem (i když těch známých tváří je tam o něco víc ;)). Naštěstí není film moc dlouhý a už jsem za půlkou. Do toho si ještě opakuju věci do němčiny. Dneska jsem si četla skripta do fonetiky a kupodivu už jsem se docela chytala. Ale nechci nic zakřiknout. Pak jsem koukala na lingvistické věci z němčiny a tam jsem zase byla ztracená :D. Uvidíme, jak bude vypadat mé zkouškové. Na to je ale ještě času dost. Dneska tu pro vás mám další článek a zase mi stalo, že jsem chtěla přidat něco jiného a nastala by mi časová kolize.

Jennifer během propagace "Mother!" nenavštívila moc talkshows. Objevila se v ranním pořadu Today (interview, ale bylo předtočené), zavítala za Jimmy Fallonem a jako poslední kolonku si odškrtla Late Night with Seth Meyer, kde byla tuším už potřetí - a opět tu nesmí chybět sklenka vína! Jennifer zase vypadala skvěle! Na sobě měla moc pěkné a stylové šaty. Hodně mě tady ale tentokrát zaujal účes, který by se mi možná spíše hodil na červené koberec nebo photoshoot. V galerii je 11 fotek, ale bohužel jen čtyři z nich jsou v HQ kvalitě. Teď už se vrhneme na samotné interview, které je rozděleno do dvou videí. V prvním se baví o premiéře "Mother!", která proběhla o den dříve - Jennifer hned říká, že má kocovinu :D - a že na ni přišla celá rodina Jennifer (chudák její táta měl při sledování filmu menší traumata) a taky kamarádi. Ve druhém se nejprve baví o hororech, pak pokračují v rozhovoru o filmu. Ke konci přijde i řeč na "Red Sparrow" a Jennifer vypráví historku o tom, jak se v jednom baru v Budapešti porvala s chlápkem/fanouškem.

APPEARANCES - LATE NIGHT WITH SETH MEYER - SEPTEMBER 14, 2017 [NEW: 11x]

001~589.jpg 004~462.jpg 009~335.jpg 010~336.jpg 012~321.jpg

"Mother!" New York Premiere - September 13, 2017

26. září 2017 v 18:36 | Katie*

Přeju všem příjemné pozdní odpoledne. Budete mít teď taky prodloužený víkend? Já jdu akorát zítra na jednu hodinu němčiny do školy (hned na osm ráno, takže si budu muset vstát tak po páté hodině -_-) a pak už mám vlastně až do pondělí volno. Ve čtvrtek je svátek a v pátek žádné hodiny nemám. Tak z toho mám docela radost :). Pokud jde o můj zvykací proces, tak musím říct, že na to prostředí už jsem si docela zvykla, ačkoliv pokud přijedu třeba o hodinu dřív, tak si radši zalezu do Šantovky, kterou mám po cestě a na hodinu se vydám v čas, abych tam byla akorát. To tedy znamená, že se ve škole nezdržuju víc než musím, ale aspoň už nemám nějaké stavy úzkosti nebo tak. Z učení jsem zatím pořádně měla jen němčinu. Angličtinu tento týden vlastně vůbec nemám a všechno pořádně zjistím až příští týden. Němčina bude docela oříšek, protože všechny materiály jsou německy, v hodinách mluví většinou taky jen německy, no a když jste člověk jako já, co je tak na úrovni A2 a rok německy ani nepípnul, tak je to docela obtížné. Musím si třeba vypisovat slovíčka a tak. Ale říkám si, že se do toho třeba dostanu a ono to půjde (až na fonetiku, tu jako zase nějak zářivě nevidím :D). Každopádně musím podotknout, že už jsem v lepším stavu, našla jsem si tam hned několik lidí, se kterými se bavím. Pokud jde o učení, prostě udělám, co bude v mých silách, ale nebudu se nijak zbytečně stresovat a dám tomu volný průběh.

To byl opět takový pravidelný výcuc z mého života a teď už se vrhneme na článek! Minule jsem vám psala, že o tomhle jsem chtěla napsat už dřív, ale pak by mi nastala taková časová kolize (dává to smysl? :D). Mám tu pro vás fotky z poslední oficiální premiéry filmu "Mother!", která proběhla v New Yorku. Už jsem taky říkala, že kolem Jenn se to postupně uklidňuje, takže budu moci zase přidat něco od Gal a Emily. Na premiéře se kromě Jennifer objevil také Javier Bardem, který ve filmu hraje jejího muže, a režisér Darren Aronofsky. Hodně lidí taky podotklo, že tohle je vůbec první akce, na které spolu Jennifer a Darren zapózovali jenom spolu, tedy bez toho, aby jim tam někdo dělal křoví. Jennifer to na tématicky vybraném černém koberci opět ohromně slušelo. Podle mě vypadala jako nějaká víla nebo princezna. Na sobě měla překrásné světle modrounké šaty od Dioru a pokud se vám nelíbí, tak nemůžeme být kamarádi! :D Tyhle šaty se mi ze všech premiér líbí asi úplně nejvíc, ačkoliv Jennifer během celé propagace předvedla neskutečně krásné looky. Docela by mě zajímalo, které šaty se nejvíc líbily vám? :) Bezchybné je také líčení, které je spíše jemnější a určitě vás zaujme i účes, ve kterém měla Jennifer vpletené (asi) umělé kytky.

APPEARANCES - "MOTHER!" NEW YORK PREMIERE - SEPTEMBER 13, 2017 [NEW: 53x]

005~444.jpg 035~170.jpg 055~128.jpg 202~15.jpg 387~5.jpg

Říkala jsem si taky, že když už je tohle poslední článek z propagace "Mother!" tak vám sem hodím odkazy na ty zbývající rozhovory, co mám ještě uložené v záložkách:

• Pro E!News poskytla dva rozhovory. V prvním mluví hlavně o tom, jak se potýká se slávou. Ve druhém už teda mluví o samotném filmu a že jí připadal docela hodně temný.
• Další interview udělala s reportérkou Kjersti Flaa, kde opět mluví o slávě a svých fanoušcích. Pak už se baví o "Mother!" a jak moc temný příběh vlastně je.
• Dočkali jsme se i rozhovoru pro MTV, které Jenn udělala s naším oblíbencem Joshem Horowitzem. Baví se tady hlavně o filmu, ale zase takovým novým a "joshovským" stylem.
• Poslední rozhovor je pro talkshow Today. Baví se zde o "Mother!", Jennifer zde třeba popisuje, jak ona sama vnímá film a děj. Tohle interview je taky docela podstatné, protože Jennifer zde říká, že na následující dva roky nemá naplánovaný žádný projekt a na tuhle dobu si nejspíš dá pauzu (takže díky bohu za to, že jsem si sem přidala Gal a Emily, jinak by blog úplně stál :D). Začátkem příštího roku jí teda bude čekat propagace "Red Sparrow", ale pak už bude mít nejspíš na delší čas volno.

Dobře, zpět k fotkám. Po slavnostní premiéře se tentokrát konala i afterpárty, ze které se bohužel objevily jen tři fotky. Píšu bohužel, protože Jennifer zde vypadala opravdu skvěle - vílí šaty vyměnila za stylové zlaté šaty od Ralph and Russo - a přišla ji sem podpořit i její kamarádka Emma Stone, které to taky moc slušelo! Holky se teda potkaly už během TIFFu, ale protože měly obě dost nabité rozvrhy, tak se domluvily, že se sejdou v New Yorku. Na jedné své zdrojové stránce jsem taky našla, co si Emma o "Mother!" myslí: "Je neuvěřitelná! Celý film funguje na její tváři. Odrovnala mě, vždycky mě odrovná. Celý film je hodně divoký! Má opravdu úžasnou tvář. Nevím, jak o sebe pečuje, ale to je fuk. Byla senzační!"

APPEARANCES - "MOTHER!" NEW YORK PREMIERE - AFTER PARTY - SEPTEMBER 13, 2017 [NEW: 3x]

001~588.jpg 002~529.jpg 003~487.jpg

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon - September 12, 2017

23. září 2017 v 16:27 | Katie*

Tak to vidíte. Chtěla jsem přidat fotky z premiéry filmu "Mother!" v New Yorku. Všechno jsem si pěkně nahrála a pak jsem zjistila, že by mi tady nastala časová kolize, protože den před premiérou se Jennifer stihla objevit v The Tonight Show s Jimmy Fallonem :D. Naštěstí jsem na to přišla dřív, než jsem článek uveřejnila tady, takže se nic neděje. Do galerie jsem si před-uložila hned několik sad fotek, takže aspoň ušetřím čas. Pokud jde o novinky kolem Jennifer, tak se to začíná pomalu uklidňovat. Uvidíme tedy ještě, jestli "Mother!" bude součástí humbuku nádcházející awards season. Jedna moje část doufá, že ano, druhé je jasné, že pokud na to dojde, z těch novinek se asi zblázním. Ale to ještě moc předbíhám. Teď jsme tady a teď. 12.září byla Jennifer tedy jako již tradičně hostem v talk show, kterou moderuje Jimmy Fallon. Ti dva si asi velice dobře sedli, protože Jenn je tam skoro vždycky, když propaguje nějaký nový film. Prvně tedy musím říct, že jí to hrozně moc slušelo. Na sobě měla outfit od značky Sally LaPointe, ve kterém vypadala velice elegantně. Hodně tomu dopomáhá i zvolený účes a líčení.

Pokud jde o samotné interview, tak to se objevilo na oficiálním youtube kanále The Tonight Show v podobě tří videí. V prvním se Jimmy s Jenn baví o zářijovém čísle časopisu Vogue, pro který nafotila photoshoot. Následně přijde řeč na to, že Jennifer vyrůstala na farmě a měla hned několik koní. Vypráví taky docela povedenou historku o tom, jak jí mamka řekla, že její kůn jménem Bones umřel. Ke konci videa se baví o jejich vzájemné lásce k reality shows. Ve druhém už přijde řeč na samotný film. Jennifer říká, že natáčení pro ni bylo hodně intenzivní a že využila Kardashianky, aby se vždycky uklidnila. Pokud znáte tuto talk show, tak víte, že Jimmy má hodně rád různé hry. Tentokrát došlo na výzvu, kterou iniciovala samotná Jennifer a jde v ní o to, že Jenn a Jimmy se střídají v házení sekyr na cíl a podle toho, kam se trefí, získávají body.

APPEARANCES - THE TONIGHT SHOW STARRING JIMMY FALLON - SEPTEMBER 12, 2017 [NEW: 13x]

The_Tonight_Show_Starring_Jimmy_Fallon_-_September_12-05.jpg The_Tonight_Show_Starring_Jimmy_Fallon_-_September_12-07.jpg The_Tonight_Show_Starring_Jimmy_Fallon_-_September_12-08.jpg The_Tonight_Show_Starring_Jimmy_Fallon_-_September_12-11.jpg The_Tonight_Show_Starring_Jimmy_Fallon_-_September_12-13.jpg

"Mother!" Premiere at TIFF - September 10, 2017

22. září 2017 v 15:38 | Katie*

Tenhle článek bude určitě zase hrozně dlouhý, protože vám sem naperu odkazy na rozhovory a taky plno fotek, abych to pak mohla ze svých záložek pěkně promazat. Než se na to ale vrhnu, ráda bych vás informovala o vývoji mé situace. Ve středu to bylo fakt hodně špatné a vážně jsem uvažovala nad tím, že ze školy odejdu. Pak jsem ale měla menší konverzaci s taťkou, který mi vyprávěl, jaké to pro něj bylo, když musel jet na vojnu a jak se cítil. Tak jsem si řekla, že tam ve čtvrtek ještě jednou zkusím jít a uvidím. Ve čtvrtek mám pouze hodiny z angličtiny, tak jsem si říkala, že to snad půjde. No ráno jsem byla ještě trochu vynervovaná, ale kupodivu se celý den vyvinul docela dobře. Hned po cestě jsem nabrala kamarádku, se kterou jsem se trochu bavila na mé vůbec první hodině, a pak postupem dne jsem se bavila i s dalšími lidmi, včetně další holčiny, která předtím taky studovala na anglické filologii a navíc bydlí ve vesnici kousek od mého města, takže jsme i spolu jely domů :D. Takže jsem byla i ráda, že jsem se tam nakonec odhodlala jít. Myslím, že ještě bude trvat příští týden, než si plně zvyknu, ale jsem ráda, že jsem se tam nakonec dokopala jít. Tu práci bych asi ještě úplně nezahazovala, protože nevím, jak budu zvládat němčinu, ale pro zatím mi stačí, že jsem se tak na 70-75 % dokázala uklidnit, už nemám stavy úzkosti a můžu myslet s jasnou hlavou.

Ale teď už zpátky k podstatě věci. Momentálně už jsme v části novinek, které se týkají Mezinárodního filmového festivalu v Torontu (zkráceně tedy TIFF). V minulém článku jsem psala teda o tiskovce a photocallu. Tiskovku jsem teď jen tak proklikala a nic moc zajímavého se tam nedělo. Jenom mě zaujalo, když Darren řekl, že v UK jim film "Mother!" přišel vtipný a považovali ho za komedii - tak to mají asi hodně černý smysl pro humor :D. Teď už tu pro vás mám fotky ze samotné premiéry, která taky proběhla 10.září. Jennifer opět vsadila na hodně, ale hodně netradiční look. Tentokrát to vezmu asi od shora. Líčení, hlavně v oblasti očí, se mi opět moc líbí. Je fajn, že s každou premiérou nastává taková změna. Z účesu jsem trošku rozpačitá. Jako na Jennifer se mi líbí, ale zároveň mi přijde takový docela zvláštní. Člověka ale samozřejmě hned na první pohled zaujmou šaty. Ty jsou docela dost neobvyklé, co myslíte? Přijde mi, že zrovna tohle nebude každého šálek kávy, ale mně se líbí. Něco takového jsme u Jennifer ještě nikdy neviděly a líbí se mi, že na každé premiéře "Mother!" si zvolila šaty úplně jiného stylu. Celý outfit se teda skládal z šatů Dolce & Gabbana a bot Roger Vivier. Ti z vás, co blogují o někom, kdo zrovna byl na TIFFu, tak ví, že během tamní propagace filmů herci vždycky nafotí spoustu portrétovek pro různé časopisy. Jennifer teda zapózovala jen pro čtyři - The Hollywood Reporter, Vanity Fair, New York Times a Variety. Všechny fotky jsou opět moc povedené a je škoda, že jich není víc.

Rozhovor pro Variety - pro tenhle časopis myslím dělali interview všichni, co se festivalu zúčastnili. Jennifer zde třeba říká, že její postava, Grace/Matka, je hodně spojená s domem, kde se děj odehrává, a že pro ni tvořili vlastně takový jeden organismus nebo že je film spíše feministicky zaměřený. Taky prozradila, že natáčení pro ni bylo tak intenzivní, že měla problémy se třeba po dotočení nějaké scény uklidnit a dokonce si i poškodila bránici.
The Hollywood Reporter - Darren zde říká, že "Mother!" je kombinací různých žánrů a je tam hodně zvratů. Jennifer říká, že nikdy nehrála postavu, která je hodně zranitelná a něžná. "Dneska se mě zeptali, jestli tenhle film traumatizuje fanoušky 'Hunger Games' a já řekla, 'Doufám, že ano. Doufám, že to traumatizuje lidi, aby se odhodlali k činu'."
• Ze samotné premiéry tu pro vás mám jenom dva rozhovory, na které se dá podívat - E!News a Entertainment Tonight.

APPEARANCES - "MOTHER!" PREMIERE AT TIFF - SEPTEMBER 10, 2017 [NEW: 45x]

070~102.jpg 091~83.jpg 107~19.jpg 096~72.jpg 300~9.jpg

PHOTOSHOOTS - THE HOLLYWOOD REPORTER [NEW: 2x] + VANITY FAIR [NEW: 1x]
+ VARIETY [NEW: 1x]

001~586.jpg 002~527.jpg 01~35.jpg 2017_TIFF_-_Variety.jpg

PHOTOSHOOTS - NEW YORK TIMES [NEW: 3x]

tumblr_owjovioGek1sofu3ho1_1280.jpg tumblr_owjovioGek1sofu3ho2_1280.jpg tumblr_owjovioGek1sofu3ho3_1280.jpg

"Mother!" Photocall + Press Conferencel at TIFF - September 10, 2017

20. září 2017 v 16:43 | Katie*

Kdybyste mě některý den v tomhle týdnu potkali a zeptali se mě, jak se mám, má odpověď by vás nejspíš překvapila a taky vyděsila. Mám se totiž úplně děsně. Od pondělí jsem začala chodit na ten pedák a od té doby mám hroznou náladu, která se blíží až k takové menší depresi. Věc se má tak, že na té škole nejsem šťastná. Nelíbí se mi to prostředí - ta škola působí jako hrozný labyrint, nikdo se tam se mnou ani nepokusil prohodit pár slov - tedy stručně řečeno, nikdo se tam se mnou nebaví, zatím jsem měla teda jen předměty z němčiny a myslím si, že v téhle oblasti jsem relativně bez šance. Ačkoliv jsem u přijímaček nemusela psát žádný test z NJ, tak mi přijde, jako by ti profesoři počítali s tím, že jsme všichni na úrovní B1 a mluvíme plynule německy. Dneska jsem měla jít na jednu hodinu na osm ráno (pro mě to tedy znamenalo vstávání tak v 5:20), ale v noci jsem nemohla vůbec spát a po celou dobu jsem cítila takový nepříjemný tlak na prsou, jako by vám někdo desítky minut klečel na hrudníku. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla do té školy ani nejít, protože nemám zapotřebí se tam sesypávat před cizími lidmi. Už tak mi stačilo, že v pondělí a v úterý ráno jsem byla v děsném stavu. Vážně uvažuju nad tím, že bych z té školy odešla a šla někam na brigádu, než si najdu nějaké trvalé místo. Fakt se tam necítím dobře a myslím si, že se to časem ani nezlepší (byť se mě snaží všichni přesvědčit o opaku). Říkala jsem si, že to odchodím tenhle týden a pak ten příští, kdy už se bude normálně vyučovat. A pak uvidím. Každopádně byť školu považuju za důležitou, nestojí mi za to, abych byla několik měsíců nešťastná a nějak se psychicky hroutila. Ráda bych se ještě chtěla zeptat těch z vás, co nešli na vysokou a zvolili si práci - jste s tím spokojení? Chybí vám ta vysoká nebo ani ne?

Ale teď už z trochu veselejšího soudku. Už se dostávám tedy k propagaci "Mother!" na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu. Už jsem vám psala, že zatím ohlasy na samotný film jsou takové různé. Někomu se film líbí, jiným zase vůbec ne. Na ČSFD má zatím pěkných 74 %, ale to se může časem ještě změnit. Možná jste i četli, že na jednom americkém webu dokonce "Mother!" získal tu nejhorší známku, tedy F. Co jsem tak četla názory lidí, co to viděli, tak je dobré, když si "Mother!" nezaškatulkujete do jednoho žánru. Třeba když si budete myslet, že jde o horor, budete zklamaní, když zjistíte, že to horor vlastně není. Takže pro ty z vás, co se na film těší a chtějí se na něj podívat - mějte mysl otevřenou! Ale zpět k článku. 10.září se Jennifer objevila na oficiálním photocallu, po kterém pak následovala i tiskovka. Na tu já kouknu asi až zítra ve škole - pokud budu mít čas - takže vám neřeknu, co tam zaznělo. Pro zájemce je celý záznam, který má nějak přes 25 minut, k vidění na youtube. Kromě Jennifer se na tiskovce objevil už jen Darren Aronofsky. Opět musím podotknout, jak úžasně Jennifer vypadala! Celá press tour se jí teda moc povedla. Na sobě měla velice stylový outfit složený z topu a kalhot značky Sally LaPointe.

APPEARANCES - "MOTHER!" PHOTOCALL AT TIFF - SEPTEMBER 10, 2017 [NEW: 18x]

001~581.jpg 002~522.jpg 004~456.jpg 025~204.jpg 036~158.jpg

APPEARANCES - "MOTHER!" PRESS CONFERENCE AT TIFF - SEPTEMBER 10, 2017 [NEW: 21x]

002~523.jpg 007~381.jpg 011~320.jpg 029~180.jpg 051~138.jpg

"Mother!" Paris Premiere - September 7, 2017

15. září 2017 v 16:26 | Katie*

Občas si přijdu, jako bych byla součástí nějakého spiknutí :D. To si tak do galerie nahrávám další fotky z premiéry "Mother!" - už jsem pochopila, že nahrávat fotky do galerie je lepší přes jiný prohlížeč než Explorer (ano, patřím mezi ty losery, co ho používají). Tak se mi nahrají asi čtyři fotky a pak mi ten internet jako by spadne. Prostě nejde načíst stránka. Tak vypnu počítač a zase ho zapnu. Nakonec to dopadlo tak, že se mi udělaly aktualizace, naběhl mi monitor, jenže obrazovka byla černá. Tak ve mně hrklo a už si říkám, že beztak zase budu muset obnovovat systém, no naštěstí to po pár minutách normálně naběhlo. Čas od času prostě tyhle šoky zažiju a hrozně mě to štve -_- No tenhle článek jsem (jako obvykle) chtěla zveřejnit už včera, ale kvůli výše uvedeným důvodům na to nakonec nedošlo.

Takže co tu pro vás mám? 7.září proběhla premiéra filmu "Mother!" v Paříži. Řekla bych, že ten kolotoč kolem propagace už teď skončí, protože film je ode dneška promítán v amerických kinech. Teď už bude jen záležet na tom, jestli "Mother!" bude jedním z filmových kandidátů pro nadcházející awards season. Pokud tomu tak bude, můžeme očekávat hromadu a hromadu dalších fotek. Naděje je tady veliká a já mám opět "radost", že by tohle období nastalo v době, kdy budu mít zkouškové :D. Ale já bych příští rok Jennifer na Oscarech viděla moc ráda. Moderování se opět ujme Jimmy Kimmel a navíc půjde o jubilejní 90.ročník! Takže se máme na co těšit. Ale to odbočuju. Zpátky k premiéře. Možná vás tentokrát překvapí, že těch fotek jsem do galerie nenahrála moc. Ono se jich skutečně ani moc neobjevilo. Jennifer opět vsadila na takový neobvyklý look. Hlavně ten účes je hodně zvláštní a myslím, že něco podobného jí s vlasy ještě nikdy neudělali. Každopádně jí to sluší :). I líčení se povedlo - vsadilo se teda hlavně na tmavší rtěnku, která Jenn skvěle sedla. Na sobě měla opět elegantní šaty tentokrát už typicky od Dioru. Nejsou vůbec špatné, ale pokud je srovnám s šaty na premiéře v Benátkách a Londýně, tak tyhle jsou takové slabší. Na premiéře se pak kromě Jennifer objevil jen Darren, se kterým Jennifer žádnou společnou fotku nemá. V dalším článku s fotkami z akcí už se konečně vrhneme na TIFF, kde se teda Jennifer taky činila. Ne nijak moc, ale můžete se těšit hned na několik rozhovorů ;).

APPEARANCES - "MOTHER!" PARIS PREMIERE - SEPTEMBER 7, 2017 [NEW: 27x]

005~437.jpg 018~232.jpg 029~178.jpg 115~16.jpg 124~16.jpg

"Mother!" London Premiere - September 6, 2017

11. září 2017 v 15:52 | Katie*

Tak to vidíte. Tenhle článek jsem chtěla přidat už včera, ale pohltilo mě dodělávání titulků pro jeden film. Ty už jsem před chvílí nahrála na web a zítra se pustím do překládání "Wind River" s Elizabeth Olsen a Jeremy Rennerem. Vím, co si myslíte, ale nebojte. Tohle bude asi na delší dobu poslední film, ke kterému udělám titulky. Vůbec totiž nevím, jak budu mít přes školu čas. Říkám vám o tom hlavně proto, že si pořád stěžuju, jak nestíhám přidávat a včera jsem si to teda způsobila sama :D. Jennifer se s těmi novinkami hodně rozjela a jde z premiéry do premiéry. Dokonce se i píše, že by za "Mother!" mohla získat další nominaci na Oscara, což by bylo určitě skvělé. Pokud jde o samotné recenze na film "Mother!", tak co jsem tak slyšela jsou takové různorodé. Hodně lidí zanechává film zmatené, někomu se líbí, někomu zase vůbec ne. Víte, co se říká? Sto lidí, sto chutí. Sama jsem teda hodně zvědavá na svou reakci po shlédnutí!

Ale dost okecávání, vrhneme se na podstatu článku. Už den, 6.září, po premiéře filmu na filmovém festivalu v Benátkách se Jennifer přesunula do Londýna, kde proběhla další premiéra. Jenn se tentokrát neprošla po červeném koberci, ale po černém, což je docela příhodné. Samotný Darren třeba doporučil novinářům, ať se na premiéru oblečou, jako by šli na pohřeb. Zní to děsivě, co? Upřímně se vám přiznám, že stejně jako u fotek z Benátek, i tady mě Jennifer naprosto dostala! Vypadala neskutečně! Na sobě měla stříbrné šaty tentokrát značky Versace, které jsou zpracované teda hodně zajímavě. Mě trochu připomínají jako něco, co by si oblékla chytrá horákyně :D. Ale fakt jsem se do těch šatů zamilovala. Přijdou mi hodně stylové. Na druhou stranu si myslím, že asi nepadnou do oka všem - ale většině určitě ;). Pak teda ještě hrozně moc chválím zvolený účes a líčení. I tenhle look se hned zařadil k mým oblíbeným. K tomuto článku vám dám odkazy na videa. V tom prvním Jenn mluví o tom, co si diváci od filmu odnesou, co na tom byla největší výzva nebo proč se k filmu upsala. Ve druhém mluví o spolupráci s Darrenem. Ve třetím Jennfer říká, že se k filmu upsala, i když ještě nebyl hotový scénář. Ve čtvrtém videu už Jennifer mluví s hlavním moderátorem celého večera. Těch rozhovorů je teď na youtube tolik, že nevím, co přidat první. Ale říkám si, že vás na ně budu asi takhle odkazovat v článcích a potom je třeba využiju v čase, kdy by nebyly novinky - a tím myslím blížíce se Vánoce! Ne, nebudu vás strašit. Ještě musím zmínit, že na premiéře se kromě Jennifer objevili také Darren Aronofsky, Domhnall Gleeson (který ve filmu hraje) a překvapilo mě, že si na premiéru zašla i Salma Hayek. S tou bohužel Jennifer žádné fotky nemá. To ale vůbec nevadí, protože i tak je na co se dívat ;).

APPEARANCES - "MOTHER!" LONDON PREMIERE - SEPTEMBER 6, 2017 [NEW: 49x]

002~510.jpg 003~470.jpg 022~214.jpg 008~357.jpg 071~99.jpg

084~80.jpg 112~11.jpg 093~71.jpg 305.jpg 307.jpg

"Mother!" Premiere at Venice Film Festival - September 5, 2017

8. září 2017 v 16:05 | Katie*

Příjemné pozdní odpoledne! Nevím, jestli jsem to někde psala (asi ale jo), ale poslední dva dny jsem dělala titulky k filmu "Atomic Blonde: Bez lítosti". Titulky jsem dodělala před chvíli a už jenom čekají, až je nahrají na web. Přiznám se, že když jsem trailer k tomuhle filmu viděla poprvé, tak jsem si myslela, že to bude fakt skvělá akční bomba, ale nakonec tomu tak nebylo. Film byl jako dobrý a dá se na něj podívat, ale mohl být udělán možná trošku lépe. Každopádně Charlize Theron je zde opravdu skvělá! Taky jsem si trochu poupravila rozvrh a nakonec mi to vyšlo tak, že budu mít volno i ve středy :). A příští týden budu muset napsat sekretářce, aby navýšila kapacitu u jednoho předmětu, se kterým bych pak měla těch ideálních 20 kreditů. Ale to tady teď rozebírat nebudeme ;).

Tenhle článek jsem chtěla přidat už včera, abych nebyla moc pozadu. No bohužel jsem to nestihla a ono to vlastně ani tolik nevadí, protože jste aspoň koukli a okomentovali článek s fotkami z tiskovky. Je teda pravda, že těch novinek se teď hrne ze všech stran plno a já asi momentálně budu muset Gal a Emily upozadit (ne, že by měli nějak extrémně moc novinek, ale nějaké se přece jen objevily). Je to docela fajn pocit, když člověk neví, co má přidávat první :D. To jsem už dlouho nezažila. Ale k článku. Stále ještě zůstáváme na filmovém festivalu v Benátkách. 5.září večer zde proběhla i slavnostní premiéra filmu "Mother!". Na té samozřejmě Jennifer nemohla chybět. Kromě ní tu byli také Javier Bardem, Michelle Pfeiffer nebo režisér Darren Aronofsky. Nebudu vám lhát, když jsem poprvé viděla, jak Jennifer na červeném koberci vypadala, myslela jsem, že mi vylezou oči z důlků! Byla fakt překrásná a vypadala úplně jako princezna! Na sobě měla úžasné a elegantní šaty od Dioru, které jí teda neskutečně sedly! Hrozně moc se mi líbí i zvolené líčení a účes. Za mě je tedy tohle jeden z nejlepších looků, co Jennifer kdy na červeném koberci předvedla a tyhle fotky se okamžitě zařadily mezi mé oblíbené. Opravdu se na Jennifer nestačím vynadívat ♥. Odkážu vás taky na video, kde Jennifer pózuje před těmi desítkami přítomných fotografů.

APPEARANCES - "MOTHER!" PREMIERE AT VENICE FILM FESTIVAL - SEPTEMBER 5, 2017 [NEW: 50x]

001~565.jpg 016~246.jpg 039~147.jpg 052~126.jpg 198~7.jpg

APPEARANCES - "MOTHER!" PREMIERE AT VENICE FILM FESTIVAL - INSIDE - SEPTEMBER 5, 2017 [NEW: 50x]

008~356.jpg 00~7.jpg 026~187.jpg 028~172.jpg 032~168.jpg

"Mother!" Photocall at Venice Film Festival - September 5, 2017

6. září 2017 v 16:25 | Katie*

V předchozím článku jsem psala takovou menší výstrahu, ale teď už je to teda oficiální. Právě nám začal kolotoč kolem propagace filmu "Mother!". To tedy v překladu znamená, že se zde budou často (možná každý den) objevovat nové články, informace a rozhovory v podobě videí. Taky je mi jasné, že hodně z těch věcí, co sem dám, si nikdo nepřečte, protože všeobecná praxe je, že pokud se těch článků objeví v krátkém intervalu víc, lidi čtou jen to, co jim přijde nejzajímavější. Ale potřeba je přidat všechno. Tak už to nebudu dál okecávat a rovnou se na to vrhneme! Mám totiž takový pocit, že i tak bude tenhle článek docela dlouhý ;).

Všechno tedy začalo včera, 5.září, kdy měl "Mother!" svůj propagační den na 74.ročníku filmového festivalu v Benátkách, který ještě stále probíhá. Jennifer už se nejspíš v Benátkách nadále nevyskytuje, protože pokud mé zdrojové stránky nelhaly, dneska proběhne premiéra v Londýně a pak hurá na další festivaly! Jako první tu pro vás mám candids fotky, kdy Jennifer přijela, nebo spíše připlula, do svého hotelu Excelsior - ještě někdo si vzpomněl na "Silver Linings Playbook"? Musím říct, že po celý její pobyt v Benátkách mě naprosto dostávala tím, jaké krásné outfity na sobě měla. Tenhle se hned zařadil mezi mé oblíbené. Černé tílko, vzorované kalhoty a boty na podpatku jsou fakt skvělá sestava.

CANDIDS - ARRIVING AT EXCELSIOR HOTEL - SEPTEMBER 5, 2017 [NEW: 14x]

Jennifer_Lawrence_-_Arrives_at_Excelsior_Hotel_during_the_74th_Venice_Film_Festival_in_Italy_on_September_5-02.jpg Jennifer_Lawrence_-_Arrives_at_Excelsior_Hotel_during_the_74th_Venice_Film_Festival_in_Italy_on_September_5-04.jpg Jennifer_Lawrence_-_Arrives_at_Excelsior_Hotel_during_the_74th_Venice_Film_Festival_in_Italy_on_September_5-07~0.jpg Jennifer_Lawrence_-_Arrives_at_Excelsior_Hotel_during_the_74th_Venice_Film_Festival_in_Italy_on_September_5-13.jpg Jennifer_Lawrence_-_Arrives_at_Excelsior_Hotel_during_the_74th_Venice_Film_Festival_in_Italy_on_September_5-15.jpg

Zvolna tedy přecházíme na tu důležitější část. Mimochodem taky se vám občas stává, že když zrovna ukládáte fotky, ze kterých jste nadšení a které se vám moc líbí, tak nevíte kdy přestat? Já to tak měla u oficiálního photocallu k filmu "Mother!". Jsem z nich prostě nadšená a unešená! Jennifer vypadala tak překrásně! Moc se mi líbí, v jaké délce má vlasy a jak jí udělali jen takový jemný účes a líčení. Co ale samozřejmě hned upoutá oči jsou její šaty. Do těch jsem se já prostě nekonečně a neodvolatelně zamilovala ♥. Jsou fakt hrozně krásné a elegantní. Myslela jsem si, že jsou opět od Dioru, ale tentokrát Jenn vsadila na značku Giambattista Valli a rozhodně neprohloupila! Na photocallu se spolu s Jennifer objevili i její herečtí kolegové Michelle Pfeiffer a Javier Bardem, který hraje jejího manžela - mimochodem zjistila jsem, že postava Jennifer se ve filmu jmenuje Grace! Nesměl tu samozřejmě chybět i Darren Aronofsky, který film režíroval a napsal k němu scénář. Po photocallu samozřejmě následovala i tiskovka. Z té se teda taky objevily fotky, ale nebyly nijak zvlášť kvalitní a říkala jsem si, že by bylo zbytečné je sem dávat, když se stejně většina lidí podívá jen na fotky z photocallu. Pro naše potěšení se na youtube objevil i záznam z tiskovky, který má 30 minut. Protože si myslím, že většina z vás nebude mít zrovna čas se na záznam podívat, vypsala jsem tu pro vás, co se tam zhruba řeklo. Na konci tiskovky nastal trochu děsivý moment, kdy moderátorka začne větu s tím, že už jim došel čas, a ke stolu se z ničeho nic přihrne asi 30 lidí. Je tam i dobře slyšet, jak Jennifer říká "Oh, fuck" a okamžitě z místnosti odchází.

• Darren mluvil o tom, že "Mother!" byl film, který na přípravu zabral nejméně času. Scénář byl hotový ze 5 dní, což je obrovská rychlost, když vezmeme v potaz, že "Black Swan" se dělala 10 let a "Noe" 20 let.
• Darren Aronofsky: "Jakmile do filmu přidáte hudbu, diváci hned vědí, jak se mají cítit. Cílem 'Mother!' je to, aby šlo o záhadu. Diváci budou neustále překvapeni a nebudete vědět, jak se film bude odvýjet. Nechtěli jsme, aby diváci měli pocit bezpečí, protože samotná postava Jennifer nemá ve filmu pocit bezpečí. Postava Jennifer se neustále snaží přijít na to, co se jí to děje."
• Jennifer Lawrence: "Takovou postavu jsem ještě nikdy nehrála. Taky jsem poznala novou část sebe sama, kterou jsem neznala. Prošli jsme si důkladnou zkoušecí fází, která trvala tři měsíce. Byla to část mě, kterou mi Darren pomohl najít."
• Michelle o své postavě řekla, že je takový "anděl strážný" postavy Jennifer, byť sama není úplně svatá. Jennifer říká, že ona sama za sebe by měla postavu Michelle ráda.
• Michelle řekla, že do tohoto projektu šla kvůli tomu, že má ráda temné příběhy a také ráda odhaluje skutečnou povahu lidí, která může být úplně jiná, než jakou nám prezentují.
• Jennifer Lawrence: "Moje postava nikdy nenosí boty. Není to v její povaze. Je výplodem přírody."
• Darren znovu poznamenal, že "Mother!" je taková horská dráha a na samotný film by se měli podívat jen ti, co jsou připravení na všechny zatáčky. Tedy - film nebude pro každého.
• Jennifer Lawrence: "Kdyby nebylo fanoušků, nemohla bych dělat to, co dělám. A já svou práci miluju, kdybych neměla fanoušky, nemohla bych ji dělat. Pro takové lidi nemám dostatek slov, které by vystihovaly můj vděk."
• Úplně na konci pak Jennifer a po ní i Michelle mluví o tom, jaké to pro slavné osobnosti je, když za nimi někdo chodí a žádá je o fotku či autogram.

APPEARANCES - "MOTHER!" PHOTOCALL AT VENICE FILM FESTIVAL - SEPTEMBER 5, 2017 [NEW: 44x]

034~157.jpg 073~96.jpg 083~78.jpg 073~96.jpg 155~8.jpg

Dior Celebrates 70 Years of Creation Exhibition - July 3, 2017

30. července 2017 v 15:42 | Katie*

Nejprve bych teda chtěla všem poděkovat za pěkná přání k nedávným devátým narozeninám blogu, moc si toho vážím a pevně věřím, že té desítky se spolu dočkáme :). Včera jsem přidávala články hlavně na fan-of-celebrities, kde se mi konečně podařilo dopřidávat všechny novinky u Jessicy Chastain - volejte haleluja! Původně jsem chtěla dneska přidat novinku u Emily Blunt, ale pak jsem si řekla, že lepší bude napsat článek o Jennifer, protože u ní se teďka vyrojily docela zajímavé zprávy! Začnu ale fotkami. Před 11 dny jsem na blog přidávala fotky z módní přehlídky značky Dior, která proběhla v rámci probíhajícího Fashion Weeku v Paříži. Ve stejný den, tady 3.července, ale v jiný čas, se Jennifer stihla objevit ještě na jedné akci pořádanou Diorem. Šlo o speciální výstavu oblečení a vůní této značky, která se konala ku příležitosti oslavy 70 let od založení této luxusní značky. Bohužel moc fotek se z výstavy neobjevilo a některé byly v MQ kvalitě - do toho mi ještě jedna fotka (ta, která je použitá v úvodním obrázku) nejde ani za boha nahrát do galerie a to jsem vyzkoušela všechno možné (vypadá to, že sosugary zase blbne -_-). Jennifer byla samozřejmě znova obléknuta od hlavy k patě v Dioru. Tentokrát se její outfit skládal ze zajímavého třásňového topu, který měl holá záda, a průsvitné sukně. Je to sice odvážnější outfit, ale mně se docela líbí. Jenom teda obuv bych zvolila jinou. Taky se mi líbí zvolený účes a tmavší líčení, které se pěkně hodí k celému looku. Na youtube se objevilo i kratší video, ve kterém jsou kromě záběrů z výstavy také komentáře přítomných lidí. Jennifer tady stihne jenom říct, že byla ráda, že mohla opět vidět šaty (pro připomenutí → foto zde), které na sobě měla na předávání Oscarů v roce 2013, kdy si zlatého plešouna odnesla domů.

A teď už tedy k těm kratším, ale důležitým zprávám. Všechny se vlastně týkají nového filmu Jennifer "Mother!". Už jsem tady kdysi dávno psala, že se měl objevit trailer. To se ale nestalo. Podle nejnovějších informací by ale měl vyjít ve čtvrtek 3.srpna. Film nakonec získal rating R kvůli násilným scénám, nahotě a užití vulgarismu, tak se psychicky připravte! :D Nejvíc mě ale dostaly tyto dvě novinky! "Mother!" totiž míří na blížící se festivaly! Bylo oznámeno, že bude mít svou premiéru na TIFFu (Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu) - ten probíhá od 7.-17.9. - a Mezinárdoním filmovém festivalu v Benátkách - probíhá od 30.8.-9.9. Kdy přesně bude mít "Mother!" své premiéry zatím nevíme, každopádně já pevně doufám, že se na oba festivaly Jennifer dostaví (stejně teď nebude natáčet žádné filmy, takže by mohla!). Na TIFFu byla naposledy před pěti lety se "Silver Linings Playbook" a na festivalu v Benátkách, a teď se podržte, se naposledy objevila v roce 2008 s filmem "The Burning Plain". Z těchto zpráv mám opravdu obrovskou radost a už se moc těším na všechny fotky! Taky mám z toho všeho pocit, že když bude "Mother!" úspěšný, mohl by být jedním z nominovaných v následující awards season 2018.

APPEARANCES - DIOR CELEBRATES 70 YEARS OF CREATION EXHIBITION - JULY 3, 2017 [NEW: 9x]

003~451~0.jpg 005~411.jpg 010~308~0.jpg 012~294.jpg 12~41.jpg

Paris Fashion Week: Christian Dior Haute Couture - July 3, 2017

19. července 2017 v 16:37 | Katie*

Dnešek byl taková menší lítačka po doktorech. Jak už jsem psala, rozhodla jsem se, že jako taková emotivní podpora pojedu s taťkou do Olomouce na konzultaci ohledně jeho léčby rakoviny. No řeknu vám, celý ten areál fakultní nemocnice je takový menší labyrint. Člověk si musí dát majzla, aby zaparkoval na správném místě (všude samozřejmě napsáno "reservé") a pak ještě našel tu správnou budovu. No děs běs. Ještě, že jsme si vyjeli dřív, protože ordinaci jsme našli tak s 8-minutovým předstihem. Chvíli jsme poseděli v čekárně (měli tam v televizi puštěnou Primu Zoom, tak to uteklo rychleji) a asi po půl hoďce si taťku zavolali. Výsledek je tedy takový, že 15.8. jde taťka na operaci, která se provede za pomocí robota (je to efektivnější, člověk nemá žádné velké jizvy a navíc i bolesti jsou menší). V nemocnici si pobude 7-10 dnů (jsem zvědavá, co tam bude dělat :D) a pak musí být 2 měsíce doma. Sranda byla, když jsme zjistili, že taťka bude muset ještě na nějaké speciální vyšetření do Přerova. Tam mi to vůbec neznáme, takže si ještě užijeme spoustu zábavy.

To jsem vás jenom chtěla poinformovat co a jak, teď už k dnešnímu článku. Původně jsem chtěla přidat nové fotky s Emily, ale tomu se budu věnovat asi až zítra, kdy budu mít víc času (stále pro vás plánuji článek o Mary Poppins ;)). O víkendu zase můžete čekat nálož z Comic Conu. Teď tu ale pro vás mám další fotky s Jennifer, která už jsou podstatně zajímavější, než byly předchozí články s candids fotkami. 3.července v Paříži proběhl slavný Fashion Week, na kterém ty neznámnější značky předvedly své nové kolekce na následující sezónu. Nesměl tu chybět ani Dior a samozřejmě i Jennifer, která je tváří jejich kabelek a rtěnek a navíc s touto značkou spolupracuje už několik let. Já se teda přiznám, že když jsem fotky viděla poprvé, tak jsem si říkala, že outfit Jennifer vypadá spíše jako by šla zrovna na nějaký hudební festival - třeba Coachellu. Působí to na mě tak ještě do dneška, ale s odstupem času se mi outfit zalíbil. Jennifer byla samozřejmě komplet oděná do značky Dior. Nejvíc se mi tady asi líbí ty šaty, ačkoliv jsou trochu průsvitné. Možná vás i překvapí, že tohle je vůbec první akce, jíž se Jennifer v letošním roce zúčastnila! Je to hrůza. Řekla bych, že letos těch fotek z akcí bude extrémně málo. Trošku mě teda mrzí, že se Jenn ani na jedná fotce neusmívá. Nevím, jestli se jí nechtělo nebo to byl záměr, každopádně já si myslím, že fotky vypadají vždycky lépe, když se na nich člověk usmívá. Působí to příjemněji. Ale člověk nemůže druhé nutit, aby na tváři vykouzlili úsměv, pokud se jim nechce, že jo? Během přehlídky (mimochodem, vypadá to, že na konci roku pofrčí šedá) samozřejmě Jennifer seděla v první řadě. Kousek od ní seděla i moje oblíbenkyně Gemma Arterton. Fotky má i s Robertem Pattinsonem nebo Natalie Portman.

APPEARANCES - PARIS FASHION WEEK: CHRISTIAN DIOR HAUTE COUTURE - JULY 3, 2017 [NEW: 46x]

030~168.jpg 064~92.jpg Jennifer_Lawrence_-_Haute_Couture_Fashion_Week_Christian_Dior_Fall_Winter_2017_in_Paris_on_July_3-22.jpg 078~86.jpg 086~70.jpg
 
 

Reklama