A - 2017

Dior Celebrates 70 Years of Creation Exhibition - July 3, 2017

30. července 2017 v 15:42 | Katie*

Nejprve bych teda chtěla všem poděkovat za pěkná přání k nedávným devátým narozeninám blogu, moc si toho vážím a pevně věřím, že té desítky se spolu dočkáme :). Včera jsem přidávala články hlavně na fan-of-celebrities, kde se mi konečně podařilo dopřidávat všechny novinky u Jessicy Chastain - volejte haleluja! Původně jsem chtěla dneska přidat novinku u Emily Blunt, ale pak jsem si řekla, že lepší bude napsat článek o Jennifer, protože u ní se teďka vyrojily docela zajímavé zprávy! Začnu ale fotkami. Před 11 dny jsem na blog přidávala fotky z módní přehlídky značky Dior, která proběhla v rámci probíhajícího Fashion Weeku v Paříži. Ve stejný den, tady 3.července, ale v jiný čas, se Jennifer stihla objevit ještě na jedné akci pořádanou Diorem. Šlo o speciální výstavu oblečení a vůní této značky, která se konala ku příležitosti oslavy 70 let od založení této luxusní značky. Bohužel moc fotek se z výstavy neobjevilo a některé byly v MQ kvalitě - do toho mi ještě jedna fotka (ta, která je použitá v úvodním obrázku) nejde ani za boha nahrát do galerie a to jsem vyzkoušela všechno možné (vypadá to, že sosugary zase blbne -_-). Jennifer byla samozřejmě znova obléknuta od hlavy k patě v Dioru. Tentokrát se její outfit skládal ze zajímavého třásňového topu, který měl holá záda, a průsvitné sukně. Je to sice odvážnější outfit, ale mně se docela líbí. Jenom teda obuv bych zvolila jinou. Taky se mi líbí zvolený účes a tmavší líčení, které se pěkně hodí k celému looku. Na youtube se objevilo i kratší video, ve kterém jsou kromě záběrů z výstavy také komentáře přítomných lidí. Jennifer tady stihne jenom říct, že byla ráda, že mohla opět vidět šaty (pro připomenutí → foto zde), které na sobě měla na předávání Oscarů v roce 2013, kdy si zlatého plešouna odnesla domů.

A teď už tedy k těm kratším, ale důležitým zprávám. Všechny se vlastně týkají nového filmu Jennifer "Mother!". Už jsem tady kdysi dávno psala, že se měl objevit trailer. To se ale nestalo. Podle nejnovějších informací by ale měl vyjít ve čtvrtek 3.srpna. Film nakonec získal rating R kvůli násilným scénám, nahotě a užití vulgarismu, tak se psychicky připravte! :D Nejvíc mě ale dostaly tyto dvě novinky! "Mother!" totiž míří na blížící se festivaly! Bylo oznámeno, že bude mít svou premiéru na TIFFu (Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu) - ten probíhá od 7.-17.9. - a Mezinárdoním filmovém festivalu v Benátkách - probíhá od 30.8.-9.9. Kdy přesně bude mít "Mother!" své premiéry zatím nevíme, každopádně já pevně doufám, že se na oba festivaly Jennifer dostaví (stejně teď nebude natáčet žádné filmy, takže by mohla!). Na TIFFu byla naposledy před pěti lety se "Silver Linings Playbook" a na festivalu v Benátkách, a teď se podržte, se naposledy objevila v roce 2008 s filmem "The Burning Plain". Z těchto zpráv mám opravdu obrovskou radost a už se moc těším na všechny fotky! Taky mám z toho všeho pocit, že když bude "Mother!" úspěšný, mohl by být jedním z nominovaných v následující awards season 2018.

APPEARANCES - DIOR CELEBRATES 70 YEARS OF CREATION EXHIBITION - JULY 3, 2017 [NEW: 9x]

003~451~0.jpg 005~411.jpg 010~308~0.jpg 012~294.jpg 12~41.jpg

Paris Fashion Week: Christian Dior Haute Couture - July 3, 2017

19. července 2017 v 16:37 | Katie*

Dnešek byl taková menší lítačka po doktorech. Jak už jsem psala, rozhodla jsem se, že jako taková emotivní podpora pojedu s taťkou do Olomouce na konzultaci ohledně jeho léčby rakoviny. No řeknu vám, celý ten areál fakultní nemocnice je takový menší labyrint. Člověk si musí dát majzla, aby zaparkoval na správném místě (všude samozřejmě napsáno "reservé") a pak ještě našel tu správnou budovu. No děs běs. Ještě, že jsme si vyjeli dřív, protože ordinaci jsme našli tak s 8-minutovým předstihem. Chvíli jsme poseděli v čekárně (měli tam v televizi puštěnou Primu Zoom, tak to uteklo rychleji) a asi po půl hoďce si taťku zavolali. Výsledek je tedy takový, že 15.8. jde taťka na operaci, která se provede za pomocí robota (je to efektivnější, člověk nemá žádné velké jizvy a navíc i bolesti jsou menší). V nemocnici si pobude 7-10 dnů (jsem zvědavá, co tam bude dělat :D) a pak musí být 2 měsíce doma. Sranda byla, když jsme zjistili, že taťka bude muset ještě na nějaké speciální vyšetření do Přerova. Tam mi to vůbec neznáme, takže si ještě užijeme spoustu zábavy.

To jsem vás jenom chtěla poinformovat co a jak, teď už k dnešnímu článku. Původně jsem chtěla přidat nové fotky s Emily, ale tomu se budu věnovat asi až zítra, kdy budu mít víc času (stále pro vás plánuji článek o Mary Poppins ;)). O víkendu zase můžete čekat nálož z Comic Conu. Teď tu ale pro vás mám další fotky s Jennifer, která už jsou podstatně zajímavější, než byly předchozí články s candids fotkami. 3.července v Paříži proběhl slavný Fashion Week, na kterém ty neznámnější značky předvedly své nové kolekce na následující sezónu. Nesměl tu chybět ani Dior a samozřejmě i Jennifer, která je tváří jejich kabelek a rtěnek a navíc s touto značkou spolupracuje už několik let. Já se teda přiznám, že když jsem fotky viděla poprvé, tak jsem si říkala, že outfit Jennifer vypadá spíše jako by šla zrovna na nějaký hudební festival - třeba Coachellu. Působí to na mě tak ještě do dneška, ale s odstupem času se mi outfit zalíbil. Jennifer byla samozřejmě komplet oděná do značky Dior. Nejvíc se mi tady asi líbí ty šaty, ačkoliv jsou trochu průsvitné. Možná vás i překvapí, že tohle je vůbec první akce, jíž se Jennifer v letošním roce zúčastnila! Je to hrůza. Řekla bych, že letos těch fotek z akcí bude extrémně málo. Trošku mě teda mrzí, že se Jenn ani na jedná fotce neusmívá. Nevím, jestli se jí nechtělo nebo to byl záměr, každopádně já si myslím, že fotky vypadají vždycky lépe, když se na nich člověk usmívá. Působí to příjemněji. Ale člověk nemůže druhé nutit, aby na tváři vykouzlili úsměv, pokud se jim nechce, že jo? Během přehlídky (mimochodem, vypadá to, že na konci roku pofrčí šedá) samozřejmě Jennifer seděla v první řadě. Kousek od ní seděla i moje oblíbenkyně Gemma Arterton. Fotky má i s Robertem Pattinsonem nebo Natalie Portman.

APPEARANCES - PARIS FASHION WEEK: CHRISTIAN DIOR HAUTE COUTURE - JULY 3, 2017 [NEW: 46x]

030~168.jpg 064~92.jpg Jennifer_Lawrence_-_Haute_Couture_Fashion_Week_Christian_Dior_Fall_Winter_2017_in_Paris_on_July_3-22.jpg 078~86.jpg 086~70.jpg
 
 

Reklama