Komentáře

1 katemiddleton-only katemiddleton-only | Web | 18. listopadu 2018 v 19:46 | Reagovat

Jou tak to je zle, že nejaký učiteľ si na niekoho zasadne. Ja zatiaľ taký problém nemá a verím, že ani mať nebudem ale vidím, že niektorých v našej triede nemajú radi a je to vtipne trošku pozerať aj keď chudák ten človek. Budem sa modliť aby sa mne to nestalo. Ja do kina sa na ten film určite nedostanem, keďže naposledy som bola v kine ani neviem kedy no dávno. Ale som zvedavá na ten film, takže raz si čas na neho nájdem aj keď ja a pozeranie. Jedine kedy na to mám čas je umývanie riadu alebo žehlenie. Áno ja vtedy jedine pozerám filmy, to je čudné ako. Je super, že ťa to tam veľmi baví a závidím ti takú zaujímavejšiu prácu ako. Ja by som popravde na ňu nemala čas ako sa poznám. Ja to s tým meškaním poznám a tiež ma to veľmi mrzí, že nestíham a mám toho ešte veľa a novinky myslím, že tiež ešte pridávam z októbra čo je ako trošku už dlhšie no. Jej tak to som rada,že sú veľké šance na ocenenie, takže nejaké fotky určite budú. Obdive outfity sa mi neskutočne páčia a na Emily vyzerajú prekrásne na nej.A tie šaty vyzerajú proste bobma.

2 Steeeva Steeeva | Web | 19. listopadu 2018 v 12:07 | Reagovat

mno tak dúfam, že to s tými prácami to dopadne naozaj dobre a nebu to tak ako si to tu napísala, držím ti palce, aj keď v dnešnej dobre je to bežné keď si na niekoho zasadnú, ale prajem ti aby to tak nebolo, na film som veľmi chcela ísť ale nakoniec som si nikoho nenašla a tak som potom čumela v nedeľu na Hotel Transylvánia 3 a nasmiala som sa na tom teda dosť :D, ale trochu ma to škre, že som aj tak nebola, mno a Em vyzerala skvelo ale ja som jednoznačne za ten druhý outfit, ten sa mi páči viac, a za to ocenenie gratulujem, a dala by som ich aj viac za ten film :)

3 Nattynax Nattynax | Web | 20. listopadu 2018 v 13:49 | Reagovat

To je nepříjmené. Ať už jde o školu, o práci, úřad, tohle šte a deprimuje každého, když narazí na osobu, která si na něho zasedne a dává mu to najevo. Navíc tady ten člověk jasně zneužívá svého postavení, kdy spoléhá na to, že ty jako žák, si musíš nechat líbit vše. Může se mu tvoje práce nelíbit, ale dávat ti to takhle sežrat je hnusný a takový člověk by si neměl říkat profesot. A je hodně divný, že by zrovna tvoje práce byla tak špatná, že by tě takhle dusil? Uvidíš, jak se to bude dál vyvíjet, ale taky bych to nechtěla nechat být. Bohužel učitelé stojí většinou vždy při sobě jako v jiných oborech, třeba zdravotnictví, policie a jiné úřady.

Mně se teda určitě víc líbí outfit na druhé akci. Sice vypadá na první pohled trochu fádní, ale zajímavě to oživily boty :-) Na BATA screeningu se mi nelíbí ta "ozdoba" na ramenou.

Btw Přijde zajímavé, že někdo dokáže ohodnotit fotky, outfit apod. pouze z náhledu :-) To já teda neumím :-D často vidím komentáře (u sebe, na jiných blozích), kdy je pod článkem několik komentářu a přitom v galerii pod fotkami i 0 :-) Asi blbě vidím na rozdíl od ostatních, že si musím fotky rozkliknout :-)

4 roxanne roxanne | Web | 22. listopadu 2018 v 16:52 | Reagovat

Jé, nenapadlo mě, že by QP bylo zahrnuto do award season, jestli jo, tím líp, ten film byl fantastický i Emily. Měla hezké vlasy.
Jinak na Fantastická zvířata jdu v neděli a já se na to už moc těším, není to sice Harry Potter, to už nikdy nebude, ale já si pořád užívám přece jen tu stejnou atmosféru toho potterovského kouzelnického světa, kterou tak miluju. A první díl Relikvií je můj oblíbený :D:D tak to asi nebude tak špatné, i když ono to může být "nudné" asi jiným způsobem, tak uvidíme.:)

5 Claire Claire | Web | 22. listopadu 2018 v 22:37 | Reagovat

Upřímně někdy nechápu, co si tím ti učitelé dokazují, staří jsou na to už dost :D Snad s ním už žádné problémy mít nebudeš :)
Jéé, to mi ani neříkej, já se na nová Fantastická zvířata těšila, teď už ale podstatně méně :D

Emily to na obou akcích slušelo, přikláním se ale k tobě, víc se mi líbí ten druhý outfit :) Líbí se mi ta barva těch šatů a ty boty jsou peckové :D

6 Toxique Toxique | Web | 24. listopadu 2018 v 15:01 | Reagovat

Upřímně mně přišel už první díl Fantastických zvířat neskutečně nudný, takže tohle si ani nechci představit :D Nemůžu to s HP vůbec srovnat, nebo že by to bylo tím, že už nejsem dítě, kdo ví. No s tím učitelem to je blbé, ale já jsem si to taky zažila ve své první práci. Třeba to nakonec nebude tak hrozné.. A promítání Quiet Place je super, mě se ten horor hrozně líbil, byl originální. Emily to slušelo :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.