Komentáře

1 Steeeva Steeeva | Web | 9. října 2018 v 8:52 | Reagovat

tak to je teda strašné, ako má ma krásny vek ale v dnešnej dobe by som povedala, že je to trápenie ako si podotkla, a ja sa na svoju starobu normálne bojím, mám strach ako to dopadne :(, tak dúfam, že sa nebude trápiť, dúfam, že to zvládneš aj napriek tomu, že je to smutná udalosť, a jop a aj keď sme sa s človekom hádali tak potom sa to zdá proste malicherné a aj vtipné, mno a za Gal som rada, že sa zapojila do toho projektu, som za to rada lebo Orient Expres sa mi páčil tak som na to zvedavá :)

2 Emily Emily | Web | 9. října 2018 v 9:44 | Reagovat

Samozřejmě máš úplnou pravdu. Ale to je asi tak, když byl poslední díl Harryho :D Prostě jsem nechtěla aby to skončilo a chtěla, ať mě to provází celý život, ale vím že to nejde a já jen opravdu doufám, že ať už to dopadne jakkoliv tak to bude důstojné ale trošku se toho bojím :D

Ježiš to zní hrozně, je mi to líto ale podle toho co píšeš, si myslím, že to pro babičku bude vysvobození protože na Jipce je to fakt strašný :( Tak myslím na vás, určitě to všechno zvládnete i když to nebude lehké ale jste na to dva a spolu se dáte zase dokupy. Držím palce !!!! ♥

Jsem ráda, že Gal bude v tomto filmu, Vražda v Orient Expressu se mi líbila ale knížky od A. Christie jsem teda vůbec nečetla, maximálně Deset malých černoušků jako povinnou literaturu! :D  Nedávno jsem v HBO zastihla Wonder Woman, tak jsem asi hodinku koukala, ta role jí fakt sedla a těším se na pokračování :))

3 Nattynax Nattynax | Web | 11. října 2018 v 18:40 | Reagovat

To je velmi smutná zpráva a rána pro tebe a hlavně tátu. Někomu může být 65 a cítí se jako by přežíval a někdo si ještě v 90 život stále užívá, co mu zdraví a věk dovolí. Trochu mě překvapuje ten minulý čas, i když je to asi jen otázka dní nebo hodin... Než být měsíce nebo roky připojený na přístrojích, to raději odejít bez dlouhého trápení (nikdo nevíme co a jak člověk v tomhle stavu vlastně cítí). Mezigenerační soužití je obtížné, znám to. Ale jak píšeš, člověk si pak uvědomí, že mu to i chybí a že v porovnání s tím, co člověk pro nás znamená a co jsme s ním prožili, jsou to malichernosti, i když nás někdy třeba doháněly k šílenství. Přeji vám hlavně hodně sily.

Těším se na další projekt Gal a podle mě se do období, kde se případy Hercula Poirota odehrávají, typově skvěle hodí.

4 Angie. Angie. | Web | 11. října 2018 v 22:46 | Reagovat

Trochu jsem si říkala, jestli se náhodou něco nestalo, když ses takhle relativně dlouho neozvala. Doufala jsem tedy, že je to jen časem, ale koukám, že bohužel ne :( Moc mě mrzí, co se tvé babičce stalo, Katie. Nedá se na to asi nic moc jiného říct, je to hrozné a je mi to moc líto. Posílám vám s taťkou hodně sil, držte se! Je vždycky smutné, když se něco takového stane, na druhou stranu se dožila opravdu krásného věku, což teď asi útěchou moc není, ale snad bude alespoň do budoucna. Mrzí mě, že už jí doktoři nedávají naději :( Myslím na vás, ať to všechno zvládnete, bude to teď náročné období :( Já naprosto chápu, proč ses svěřila a jsem ráda, že je blog pro tebe místem, kterému důvěřuješ natolik, aby ses svěřila, taky to tak mám. Ono to často pomůže, se z toho prostě vypsat. Každopádně držím palce, ať se dáte brzy dohromady, i když po takové události se to dělá těžce, to je jasné.

Jinak co se týče novinky o Gal, jsem moc ráda 1., že se bude natáčet další Poirot... A za 2., že si tam jednu z hlavních rolí zahraje právě Gal :) Mně se to zpracování Vraždy v Orient Expresu celkem líbilo, ale nebylo to pro mě nějaké wau, ale jsem ráda, že to bylo dostatečně úspěšné na další pokračování. A že v něm bude Gal, to je ještě třešnička na dortu :)

5 Claire Claire | Web | 11. října 2018 v 22:57 | Reagovat

To mě moc mrzí.. přeju vám s taťkou hodně sil a ať to všechno zvládnete!

Co se týče Gal, tak je skvělé, že má nějaký nový projekt, moc se na to těším :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.