Gal Gadot in Talks to Star in 'Death on the Nile'

8. října 2018 v 19:22 | Katie* |  Gal Gadot - News and Information

OSOBNÍ ČÁST (DOCELA DŮLEŽITÁ): Na dnešek jsem si "předsevzala", že konečně napíšu nějaký ten článek. Důvod, proč jsem tady několik dní nebyla, je ten, že jsem neměla absolutně vůbec čas, ani pomyšlení na to něco psát. Proč tomu tak bylo? Nevím, jestli jsem to tady někdy zmiňovala, ale u nás doma jsme vlastně bydleli já, taťka a jeho mamka, čili moje babička. Bohužel z pátku na sobotu ji zasáhla rozsáhlá mozková mrtvice. Momentálně je u nás v nemocnici na JIPce napojená na přístrojích. Zatím ještě žije, ale doktoři jí moc času nedávají, jelikož nemá na mozku jediné místo, ze kterého by jí netekla krev. S taťkou už se pomalu dáváme do kupy. Nejhorší byla teda ta sobota, kdy jsme volali sanitku a dozvěděli se, co se vlastně stalo. Nutno ale podotknout, že babičce bylo už 87 let a už to nebyl život, ale spíše takové přežívání - to často říkávala i ona sama. Nejhorší na tom celém je asi to ticho. Nebudu vám nic nalhávat, život s ní nebyl jednoduchý a hodně často jsme se hádali (hlavně teda ona s taťkou, když se stalo, že oba dva chtěli něco vařit v kuchyni), ale teď to prostě tomu člověku chybí. Dneska jsem byla normálně ve škole, tak už je to relativně dobré. Akorát teda přišla taťkovi docela dost hnusná a necitelná smska z neznámého čísla adresující to, co se teď stalo. No, doufám, že tenhle pitomec (a to se ještě s tímhle pojmenováním hodně krotím) už nic dalšího nenapíše. Na blog chci normálně přidávat dál, ale sami určitě víte, že teď toho budeme mít s taťkou před sebou hodně - vyklízení bytu, zařizování pohřbu a ještě se musí přepsat smlouvy a různé úřední dokumenty. Někteří z vás by o tomhle asi na blog nikdy nepsali, ale jak už jsem jednou říkala, pro mě je tohle místo, kde se můžu vyzpovídat a najít tady pochopení. A taky jsem chtěla, abyste věděli, co se děje, abyste si třeba nemysleli, že jsem s blogem skončila nebo tak něco. Zase tak lehce se mě nezbavíte :D.

ČLÁNEK: Dobře, tak teď už něco z veselejšího soudku, co říkáte? Na přidávání toho mám poměrně dost, ale s mým šnečím tempem se tu většina věcí objeví s nějakou prodlevou. Co jsem ale chtěla přidat, co nejdřív to půjde, byla tahle úžasná zpráva týkající se Gal. Jak jsem si před několika měsíci posteskla, že bych byla ráda, kdyby začala natáčet i jiné filmy než pro DC Comics, tak ona mě asi normálně slyšela, protože to vypadá, že se podepíše k projektu "Death on the Nile". Název by určitě měl být povědomí všem, co kdy slyšeli o Agathě Christie, protože Smrt na Nilu patří mezi ty známější detektivky s Hercule Poirotem. Samozřejmě půjde o takové volné pokračování loňské "Vraždy v Orient Expresu", který, co se výdělku týče, poměrně zabodoval. Mně se teda tohle zpracování zase tolik nelíbilo, ale řekla jsem, že bych nebyla proti nějakému dalšímu filmu. Jistý je samozřejmě návrat Kennetha Branagha, který ztvární slavného detektiva a zároveň opět usedne do režisérského křesla. Gal by si měla zahrát postavu Linnet Doylové, která patří mezi bohatou smetánku, a nedávno si vzala bývalého snoubence dávné přítelkyně. A právě tento milostný trojúhelník bude důvodem k vraždě, ke které dojde v exotickém Egyptě. Musím říct, že Gal mi zatím s výběrem svých nadcházejících projektů dělá samou radost. Doufám, že se dočkáme i nějakých fotek z natáčení, které nejspíš započne krátce po dotočení "Wonder Woman 1984" (já to vidím tak na začátek příštího roku), protože "Death on Nile" už má stanovené datum české premiéry na 9.ledna 2020. To je ještě poměrně daleko, tak můžeme všichni využít ten čas a přečíst si knižní předlohu :).
 


Komentáře

1 Steeeva Steeeva | Web | 9. října 2018 v 8:52 | Reagovat

tak to je teda strašné, ako má ma krásny vek ale v dnešnej dobe by som povedala, že je to trápenie ako si podotkla, a ja sa na svoju starobu normálne bojím, mám strach ako to dopadne :(, tak dúfam, že sa nebude trápiť, dúfam, že to zvládneš aj napriek tomu, že je to smutná udalosť, a jop a aj keď sme sa s človekom hádali tak potom sa to zdá proste malicherné a aj vtipné, mno a za Gal som rada, že sa zapojila do toho projektu, som za to rada lebo Orient Expres sa mi páčil tak som na to zvedavá :)

2 Emily Emily | Web | 9. října 2018 v 9:44 | Reagovat

Samozřejmě máš úplnou pravdu. Ale to je asi tak, když byl poslední díl Harryho :D Prostě jsem nechtěla aby to skončilo a chtěla, ať mě to provází celý život, ale vím že to nejde a já jen opravdu doufám, že ať už to dopadne jakkoliv tak to bude důstojné ale trošku se toho bojím :D

Ježiš to zní hrozně, je mi to líto ale podle toho co píšeš, si myslím, že to pro babičku bude vysvobození protože na Jipce je to fakt strašný :( Tak myslím na vás, určitě to všechno zvládnete i když to nebude lehké ale jste na to dva a spolu se dáte zase dokupy. Držím palce !!!! ♥

Jsem ráda, že Gal bude v tomto filmu, Vražda v Orient Expressu se mi líbila ale knížky od A. Christie jsem teda vůbec nečetla, maximálně Deset malých černoušků jako povinnou literaturu! :D  Nedávno jsem v HBO zastihla Wonder Woman, tak jsem asi hodinku koukala, ta role jí fakt sedla a těším se na pokračování :))

3 Nattynax Nattynax | Web | 11. října 2018 v 18:40 | Reagovat

To je velmi smutná zpráva a rána pro tebe a hlavně tátu. Někomu může být 65 a cítí se jako by přežíval a někdo si ještě v 90 život stále užívá, co mu zdraví a věk dovolí. Trochu mě překvapuje ten minulý čas, i když je to asi jen otázka dní nebo hodin... Než být měsíce nebo roky připojený na přístrojích, to raději odejít bez dlouhého trápení (nikdo nevíme co a jak člověk v tomhle stavu vlastně cítí). Mezigenerační soužití je obtížné, znám to. Ale jak píšeš, člověk si pak uvědomí, že mu to i chybí a že v porovnání s tím, co člověk pro nás znamená a co jsme s ním prožili, jsou to malichernosti, i když nás někdy třeba doháněly k šílenství. Přeji vám hlavně hodně sily.

Těším se na další projekt Gal a podle mě se do období, kde se případy Hercula Poirota odehrávají, typově skvěle hodí.

4 Angie. Angie. | Web | 11. října 2018 v 22:46 | Reagovat

Trochu jsem si říkala, jestli se náhodou něco nestalo, když ses takhle relativně dlouho neozvala. Doufala jsem tedy, že je to jen časem, ale koukám, že bohužel ne :( Moc mě mrzí, co se tvé babičce stalo, Katie. Nedá se na to asi nic moc jiného říct, je to hrozné a je mi to moc líto. Posílám vám s taťkou hodně sil, držte se! Je vždycky smutné, když se něco takového stane, na druhou stranu se dožila opravdu krásného věku, což teď asi útěchou moc není, ale snad bude alespoň do budoucna. Mrzí mě, že už jí doktoři nedávají naději :( Myslím na vás, ať to všechno zvládnete, bude to teď náročné období :( Já naprosto chápu, proč ses svěřila a jsem ráda, že je blog pro tebe místem, kterému důvěřuješ natolik, aby ses svěřila, taky to tak mám. Ono to často pomůže, se z toho prostě vypsat. Každopádně držím palce, ať se dáte brzy dohromady, i když po takové události se to dělá těžce, to je jasné.

Jinak co se týče novinky o Gal, jsem moc ráda 1., že se bude natáčet další Poirot... A za 2., že si tam jednu z hlavních rolí zahraje právě Gal :) Mně se to zpracování Vraždy v Orient Expresu celkem líbilo, ale nebylo to pro mě nějaké wau, ale jsem ráda, že to bylo dostatečně úspěšné na další pokračování. A že v něm bude Gal, to je ještě třešnička na dortu :)

5 Claire Claire | Web | 11. října 2018 v 22:57 | Reagovat

To mě moc mrzí.. přeju vám s taťkou hodně sil a ať to všechno zvládnete!

Co se týče Gal, tak je skvělé, že má nějaký nový projekt, moc se na to těším :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama