"Mary Poppins Returns" New Poster and Trailer

23. září 2018 v 12:08 | Katie* |  Emily Blunt - News and Information

OSOBNÍ ČÁST: Vzhledem k tomu, že jsem víc jak týden nepřidala žádný nový článek, jste asi uhádli, že tenhle týden neproběhl úplně tak, jak jsem si představovala. Dalo by se říct, že byl docela špatný. Jelikož nemám vůbec tušení, kdy zase přidám další článek (o tom více později), tak sem vypíšu vše, co se událo, ačkoliv riskuju, že tenhle článek bude kilometr dlouhý :D. Hned v pondělí mě čekalo "krásné" vstávání v 5:30. Naštěstí v pondělí mám pohodové předměty a končím americkou historií ♥. V úterý a ve středu jsem ale chytla hroznou depku. První příčinu na tom měl fakt, že musím mít zapsaný Béčkový předmět z pedagogiky, kde toho po nás paní profesorka chce docela dost a taky avizovala, že závěrečný test nebude vůbec jednoduchý. K smíchu je pak skutečnost, že tenhle předmět je jen za 1 kredit!!! Což je úplné minimum a neodpovídá to těm nárokům na nás. Bohužel si tento předmět budu muset nechat zapsaný, protože je to prostě na tom pedáku padlé na hlavu a vysvětlováním bych ztratila jen další čas. Ve středu mi mou náladu nezlepšila ani lingvistika, ze které mám toho blbého profesora, co umí prd vysvětlit. Samozřejmě teorie se probírá na přednášce, která se mi kryje s dalším pedagogickým předmětem, který je tentokrát Áčkový a je lepší, když si na něj člověk zajde. Takže tam chodit nemůžu. Aby toho nebylo málo, z lingvistiky musíme splnit 2 průběžné testy, jeden velký test a pak ústní zkoušku - ano, zase musíme překládat knížku! Překládat si texty musím i do literatury z němčiny, protože bych tomu jinak nerozuměla. Jeden delší nebo dva krátké texty mi zaberou na překlad tak hodinu. A ta angličtina stejně tak. Do toho si přidejte, že ty pedagogické předměty jsou náročnější, než byly v prváku, a britskou literaturu, na jejíž ústní zkoušku musíme mít přečtených zadaných 14 knížek, z toho víc jak půlka jsou knížky, které já třeba číst nechci nebo jsem o nich nikdy neslyšela. A takovou pomyslnou třešničkou na dortu byl čtvrtek, kdy pro mě taťka přijel na nádraží, aby tak o 5 minut později najel na obrubník a udělal si díru do jedné z pneumatik, které má letos nové -_- Takže tenhle týden byla jedna velká depresivní katastrofa. Vůbec nevím, jak to budu všechno zvládat a jak vůbec budu schopná všechny ty zkoušky udělat. Nebudu vám nic nalhávat, byla jsem z toho docela špatná, ale taťka mi říkal, abych nad tím moc nepřemýšlela a dala tomu volný průchod, což teď dělám. Tohle všechno tedy znamená, že články moc často přidávat nebudu. Při nejlepším zveřejním tak 1-2 články týdně a to hlavně o víkendu.

ČLÁNEK: Takže jsem měla pravdu, tenhle článek bude vážně hodně dlouhý. Ale jak říkám, nevím, kdy budu moct zase něco přidat, tak vám radši o všem řeknu najednou. Dobrá, teď už k jádru pudla. Před pěti dny se objevila tahle úžasná zpráva, o které jsem vám chtěla dát vědět hned, ale bohužel časová tíseň mi to nedovolila. V pondělí vyšel nový trailer k filmu "Mary Poppins Returns", ve kterém si slavnou britskou chůvu zahrála naše Emily. Oproti první ukázce, která byla spíš jen takový nástín toho, na co se můžeme těšit, je tohle pořádná podívaná. Plno nových scén, ukázka z písničky, senzační kostýmy a hvězdné obsazení. Pokud jste viděli i první film z roku 1964 (a já jej vřele doporučuju!), pak si všimnete, že tenhle trailer na něj hodně odkazuje - ať už je to povědomou hudbou, drakem nebo animovanými částmi. Já osobně se už filmu nemůžu dočkat a rozhodně mám v plánu si na něj vyrazit do kina (teď ještě vymyslet, koho přinutím na to jít :D). Hledala jsem na youtube, jestli je někde trailer s českými titulky, ale našla jsem jen verzi s českým dabingem, který mi kupodivu nepřišel zase tak strašný. Určitě na něj zkuste jen tak pro zajímavost kouknout. Závěrem se zmíním už jen o tom, že spolu s trailerem vyšel i nový plakát, který mi přijde taky ohromně povedený, ačkoliv na mě je tam té modré trochu moc. Co je na něm ale skvělé, je fakt, že na něm jsou i ostatní postavy, včetně té, co hraje Meryl Streep nebo Colin Firth.

FILMOGRAPHY - MARY POPPINS RETURNS - POSTERS [NEW: 1x]

maryonesheet.jpg


Michael: Vůbec nevím, proč jsme si všechny ty věci nechali.
Jane: Copak si na toho draka nevzpomínáš? Dřív jsme ho pouštěli s rodiči.
Michael: Tyhle dny už mám za sebou.
Jack: To se mi snad zdá.
Georgie: Pouštěl jsem draka a chytil jsem chůvu.
Michael: Mary...
Jane: Poppinsová. Vrátila jste se.
Michael: Vůbec jste nezestárla.
Mary Poppins: Opravdu? Nikdy se ženou nemluv o jejím věku, Michaele. Snad jsem tě vychovala lépe.
LETOS O VÁNOCÍCH
Jane: Co vás sem po takové době přivádí?
Mary Poppins: To samé co tehdy. Přišla jsem se postarat o Banksovy děti.
Anabel: O nás?
Mary Poppins: Ano, o vás taky.
KDYŽ ZTRATÍTE SVŮJ SMĚR
Michael: Přijdeme o náš domov! Všechno se rozpadá, co vaše matka...
PAMATUJTE,
Georgie: Chybí mi maminka.
ŽE KOUZLO SE VŽDY VRÁTÍ
Jack: Je dobře, že jste se k nám zase vrátila, Mary Poppinsová.
Georgie: Jak jste to udělala?
Mary Poppins: A co?
OD REŽISÉRA ROBA MARSHALLA
Michael: Takže jste do jejich hlav cpala nesmysly.
Balónová dáma: Zapomněl jsi, jaké to bylo být dítětem.
Anabel: Možné je vše.
Mary Poppins: Dokonce i nemožné. Tak jdeme.
MARY POPPINS SE VRACÍ
 


Komentáře

1 Steeeva Steeeva | Web | 23. září 2018 v 13:40 | Reagovat

tak to mi je naozaj fakt ľúto, že to dopadlo takto a sa to na ten týždeň navalilo, možno to je tým, že je to začiatok, nevešaj hlavu určite to budeš zvládať dobre, mno a to čítanie kníh, tak s tým musi asi človek rátať, že niečo alebo vačšina sa mu nebude páčiť, máš to teda náročne, možno je to tým že to bolo mnoho informácii naráz, ale ty si šikovné dievča a verím, že to nejak vymýslíš a zmákneš to, a to, že tu nebudeš často je tiež v pohode, škola je prednejšia aj keď ťa to bude určite trápiť, škola nikdy asi nie je prechádzka ružovou záhradou, asi len pár vyvoleným sa to podarí s radosťou :D :D :D
z traileru som hotová, dostal ma hneď od začiatku a to som ho ešte nedopozerala do konca, som z neho nadšená a Emily je tam proste perfektná, mám radosť aj z celkového obsadenia filmu, po celý čas som sa nevedela prestať usmievať, s palgátom súhlasím, aj na moj vkus je tam dosť modrej farby ale inak je to v pohode :)

2 Claire Claire | Web | 24. září 2018 v 15:23 | Reagovat

Já se přiznám, že jsem film z roku 1964 neviděla, určitě bych se na něj někdy podívat chtěla, ale momentálně prostě nějak nestíhám sledovat nic :D Musím říct, že tato verze filmu mě láká více už jen kvůli tomu, že tam je Emily, ale i kvůli mému oblíbenci Colinu Firthovi nebo Meryl Streep :) Plakát je tedy opravdu povedený :)

3 Andie Andie | E-mail | Web | 26. září 2018 v 14:57 | Reagovat

Moc se na film těším ,Emily vypadá naprosto báječně :)

4 Emily Emily | Web | 28. září 2018 v 13:48 | Reagovat

To s těmi kredity znám. U nás je i pár případů, kdy i učitelé nechápu, že musí toho tolik po nás chtít a je to třeba za jeden nebo dva kredity. Ale člověk s tím musí nějak bojovat a já věřím, že to nějak zvládneš :)) Jinak já Mary neviděla a ani se asi na to nechystám, protože přesně tenhle typ filmu mi nic neříká a moc je nemusím. Ale každopádně Emily je tam krásná, myslím že jí tahle role sedla a ten filmový plakát se mi líbí :)

5 Toxique Toxique | Web | 28. září 2018 v 22:30 | Reagovat

Tak to si to měla opravdu náročné, ale já si pamatuju, jak jsem se ve škole taky často hroutila když jsem se dozvěděla některý šílený požadavky a myslela si, že to nedám, ale ono to nakonec nějak dopadne a at už napoprvé nebo napodruhé tak to dopadne dobře :D A ano, předměty za mín kreditů byly vždycky náročnější, ale ona je ta škola vážně na hlavu. A dny, kdy se mi nedaří opravdu nic a vše je špatně, mívám taky.. Tak já ti držím palce, at to zvládáš:) No a ten trailer je prostě krásný a kouzelný:)

6 urupadi urupadi | E-mail | 12. října 2018 v 14:50 | Reagovat

http:/// - .ankor <a href="http:///">.ankor</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama