Gal Gadot Set to Play Hedy Lamarr for Showtime Miniseries

9. srpna 2018 v 13:51 | Katie* |  Gal Gadot - News and Information

Přeji vám co nejhezčí čtvrteční odpoledne. Já už mám půlku svého pracovního týdne za sebou. A jak v pondělí a úterý šlo všechno v klídku a pohodě, včera se to zase všechno posr*alo (jinak to snad ani říct nemůžu). Naštěstí jsem tentokrát nebyla na vině já. Pokusím se to teda nějak stručně shrnout. Včera jsme dávali asi už po čtvrté "Úžasňákovi 2" a jako na potvoru přišlo 107 lidí, což jsem až koukala a nervila se, protože mi docházely peníze na vracení, jelikož se všichni rozhodli, že mi budou platit tisícovkama, ale další lidi mi pak zase doplnili zásoby, takže dobrý. Ten průser spočíval v tom, že všude stálo, že se film bude hrát ve 2D a já měla v pokladně nastavené ceny pro 2D, jenže ono se hrálo ve 3D a správně to bylo jen na velkých plakátech s programem, tím pádem každý ušetřil 20 korun a kino tak přišlo o dva tisíce, což bych tak zpětně řekla, že asi není až taková hrůza. Ceny mi jdou v pokladně nějak změnit, jenže já nevím jak a navíc se na to přišlo až v půlce prodeje, kdy už jsem vydala asi 40 lístků, takže na nějaké čachry bylo už pozdě. Volala jsem pak hlavní pokladní, abych jí to řekla a ta mi teda řekla, že je to průser a já už se dala do breku, protože jsem viděla, že to budu muset doplácet - tedy bych přišla o skoro celou výplatu za tento měsíc. Naštěstí mi ale hned řekla, že to nebudu doplácet, že je to chyba vedení, že si to tam blbě naťukali a to stejné mi pak řekla ještě ředitelka. Pro mě to nakonec dopadlo dobře, ale už se bojím, co se bude dít v ten pátek a sobotu. Jak já mám to štěstí na ty akční věci, tak myslím, že moc klídek nebude.

Je docela škoda, že tenhle týden mám v kuse, protože se mi momentálně nahromadilo víc věcí na přidávání, o které bych se s vámi chtěla podělit. Na blog se ale dostanu asi až v neděli nebo pondělí, takže prozatím bude tohle na pár dní poslední článek. Nicméně jde o skutečnou bombu, o které když jsem se včera dozvěděla, tak jsem si hned řekla, že o ní musím napsat. V souvislosti s naší Gal se totiž mluví o novém a tentokrát seriálovém projektu. Je tak na 99 % jisté, že Gal ztvární herečku a vynálezkyni Hedy Lamarrovou v minisérii pro televizní stanici Showtime (tuším, že ta vysílala "Dextera", jestli jste na to někdo koukal :D). Kromě toho by měla ještě zastoupit pozici producentky. Na internetu se píše, že Gal se k natáčení ještě smluvě neupsala, ale vyhlídky vypadají nadějně.

Teď si asi hodně z vás říká, kdo to vlastně ta Hedy Lamarrová je. Pokud koukáte na seriál "Timeless" (rozhodně doporučuju, jeden z nejlepších seriálů současné televizní tvorby, jen je škoda, že v USA se moc nechytil a tak jsou ke zhlédnutí jen 2 řady :/) tak Hedy Lamarrová se objevila ve třetí epizodě druhé řady s názvem "Hollywoodland". Hedy je sama o sobě hrozně zajímavá žena. Lidé jí přezdívají "židovská Wonder Woman" a dodnes je označována jako jedna z nejkrásnějších hereček stříbrného plátna. Narodila se sice jako Rakušanka, ale za svůj úspěch dluží československému režisérovi Gustavu Machatému, který ji obsadil do filmu "Extase". Jelikož to byl film na svou dobu nevídaný (hlavně kvůli nahotě), Hedy se otevřelo plno dveří včetně těch do USA, kam utekla, aby se chránila před svým prvním manželem, který se přidal k nacistům. Hedy ale nebyla jen "hezká tvářička". Byla také vynálezkyně. O ten největší vynález se dělí se skladatelem Georgem Antheilem. Na začátku druhé světové války se jim podařilo vylepšit systém pro navádění torpéd pomocí rádiových signálů, tak, aby se nepřítel nemohl "napíchnout" na frekvenci a ovlivnit tak jeho dráhu. Tento systém používáme dodnes a to zejména u GPS nebo Wi-Fi. Smutné na tom je, že Hedy a George si nechali tento vynález patentovat jen na 10 let a po vypršení lhůty jim nápad ukradlo americké námořnictvo. Hedy a George, ačkoliv už tedy nežijí, přišli o shruba 30 miliard dolarů! A jediné "kompenzace", které se dočkali, bylo uvedení do Síně slávy vynálezců. To je asi na životu Hedy Lamarrové to úplně nejsmutnější. Bez ní by náš svět vypadal asi úplně jinak a přitom tak nějak zapadla v historii a většina lidí ani neví, kdo to byl. Tak doufám, že tento seriál to aspoň pomůže změnit :).
 


Komentáře

1 Vikina // celebs-daily-hq Vikina // celebs-daily-hq | Web | 9. srpna 2018 v 17:55 | Reagovat

Skvelá správa a teším sa na tento nový projekt ♥

2 Steeeva Steeeva | Web | 10. srpna 2018 v 11:38 | Reagovat

tak to je teda dobre, že to všetko nebodili na tvoju hlavu ale priznali, že spravilo vedenie chybu, lebo niektorý vedia byť poriadne svine a daju to vyžrať furt tomu čo je najnižšie, mno ale nechcela by som to prežívať  na vlastnej koži aj keby som to nemala platiť nakoniec, mno a ani ja som o tejto žene nepočula ale je to celkom zaujímavé mno a budem teda čakať ako to bude vyzerať :D, mno a bolo naozaj smutné ako to dopadlo ale niekedy je proste život škaredý:(

3 Nattynax Nattynax | Web | 14. srpna 2018 v 12:29 | Reagovat

Jsem zvědavá, co v t své práci ještě zažiješ :-) Je fajn, že nadřízení uznali, že to nebya tvoje chyba. určitě by se někde našli tací, kteří by to vytáhli ze zaměstnance a ten ze strachu o práci by to raději uhradil.
Heddy Lamarr pro mě není neznámé jméno, protože točila i ve filmové éře Marylin Monroe nebo Audrey Hebpurn, které mám ráda. Ale víc mi řekně její jméno a fotka, než názvy jejích filmů. Myslím, že se na roli Gal typově docela hodí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama