Visiting Inova Children’s Hospital in Annandale - July 6, 2018

9. července 2018 v 15:28 | Katie* |  Gal Gadot - Other photos

Přeji vám všem hezké a slunné odpoledne. U nás to na chvíli vypadalo, že bude zase pršet, ale nakonec nám vylezlo sluníčko. Byť nemám ráda vedra, musím říct, že se sluníčkem má prostě člověk lepší náladu. Já jdu tento týden zase od pondělí do čtvrtka do práce a pak mám něco málo přes 2 týdny volno. Doufám, že v tento týden už půjde všechno v pohodě. Co jsem tak koukala, tak největší "nával" (a nedávám toto slovo do uvozovek schválně) bude ve čtvrtek, tak snad to bude pohoda. Jinak jsem dneska byla konečně po týdnu v knihovně (minulý týden měli zavřeno), tak jsem si hned pobrala knížky na čtení. Jednu už mám teda přečtenou a tři mi zbývají. Nabrala jsem si hlavně knížky ke státnicím, protože v podstatě všechny knížky, co si chci přečíst, tak má někdo vypůjčené. Chvíli jsme tam brouzdala a hledala něco na volnočasovou četbu, ale bylo tam teda poměrně dost lidí. Naštěstí těsně předtím, než jsem se rozhodla odejít, jsem se koukla do sekce právě vrácených knížek a viděla, že je tam Do vody od Pauly Hawkinsové, co napsala Dívku ve vlaku. Do vody si lidi sice už tolik nechválí, ale já si ji chtěla přečíst už hrozně dlouho, tak jsem po ní hned chňapla :D.

Nevím, kdy se vám zase ozvu, protože tenhle týden se u mě ponese asi hlavně ve znamení čtení. Příští týden totiž má vyjít remake komedie "Overboard", na který bych chtěla udělat titulky, takže chci mít většinu přečtenou, abych si to nějak rozdělila. Dneska tu pro vás mám novinku, která se na internetu objevila už v průběhu včerejška, ale já čekala, jestli se na mých zdrojových stránkách ty fotky objeví. Neobjevily, a tak jsem musela loudit po twitteru. Každopádně musíte uznat, že to za to stálo. Natáčení "Wonder Woman 1984" se nám z Washingtonu D.C. přesunulo do státu Virginia a při této příležitosti si Gal řekla, že půjde navštívit malé pacienty v dětské nemocnici Inova ve městě Annandale. Všechny přítomné musela její návštěva potěšit o to víc, když se zde Gal objevila kompletně oblečená do kostýmu Wonder Woman. Do galerie jsem nahrála 8 fotek, o které se s námi tamnější šťastlivci rozhodli podělit na sociálních sítích. Nejvíce asi dojme čtveřice fotek, na kterých Gal drží v náručí malou holčičku ve světle modrých dupačkách. Už jsem to sice několikrát zmiňovala, hlavně teda ve spojení s Jennifer, která takto navštěvuje dětskou nemocnici každý rok v období Vánoc, ale řeknu to znova. Já prostě miluju, když se herci rozhodnou takto potěšit pacienty, kteří se perou s těžkými nemocemi. Nejvíc se mi teda líbí fotky, když přijdou oblečení v kostýmech, jako to teď udělala Gal nebo třeba před lety Chris Pratt a Chris Evans. Člověku je pak jasné, že takoví lidé si tu slávu zaslouží, protože s ní umí správně naložit :).

MISCELLANEOUS - FAN PHOTOS - VISITING INOVA CHILDREN'S HOSPITAL IN ANNANDALE - JULY 6, 2018 [NEW: 8x]

90.jpg Nepojmenovany_11.jpg Nepojmenovany_6~0.jpg Nepojmenovany_9.jpg Nepojmenovany_9a.jpg
 


Komentáře

1 Vikina // celebs-daily-hq Vikina // celebs-daily-hq | Web | 10. července 2018 v 17:28 | Reagovat

Skvelé fotky ♥♥

2 Steeeva Steeeva | Web | 11. července 2018 v 8:51 | Reagovat

tak to počasie je u nás tak tochu ako na hojdačke, trochu sprchne a poto je naozaj fakt teplo až človeku je z toho na nič, a čakala by som, že keď trochu poprší tak bude lepšie ale niekedy ani to nepomôže, mno a tak dúfam, že to s návalo dáš a nude to v pohode ;), mno tak to je od nej pekné, že si tam odskočila a komplet ako Wonder Woman, to by potešilo aj mňa ja to tiež mám rada keď sú takto oblečený, ja by som bola bez seba :D :D :D, je skvelé, že ich takto potešila a spravila im radosť

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama