Filming in Washington D.C. - June 27, 2018

29. června 2018 v 15:38 | Katie* |  GG - C - 2018

Zdravím vás a přeji vám hezké a příjemné odpoledne. U nás teda svítí sluníčko a je docela teplo (naštěstí ale není žádný hic), jen docela dost fouká. Naštěstí to není studený vítr, ale v takových případech mám vždycky strach, že mi venku na balkóně odletí pověšené prádlo (*klepu na dřevo*) :D. Naposledy jsem psala v úterý, takže vás asi bude zajímat, jak jsem dopadla s tou němčinou. Nakonec nás teda zkoušely moje dvě němčinářky (ne můj "oblíbený učitel"), které jsou trošku přísnější, respektive víc se ptají, takže už na začátku bylo jasné, že to oproti těm, co šli minulý týden, budeme mít trochu ztížené. Úplně první šla na řadu kamarádka, která nám pak všem řekla, jak to probíhá. Bylo to skoro jako u maturity - 10 minut příprava, 10 minut zkouška. Když nám o tom začala vykládat, tak jsme se tam my, co nejsem v němčině nejlepší, mále osypali :D. Já přišla na řadu až ke konci a modlila jsem se, aby mi to vyšlo. Naštěstí jsem si vytáhla hrozně lehký článek (fotbalistI a tetování :D) a zkoušela mě jen jedna němčinářka. Zkouška se skládala z toho, že jste shrnuli o čem byl text, pak jste vysvětlili význam vyznačených slovíček (ať žije improvizace!), popsali jste obrázek a odpověděli jste na otázky - mě se teda nejvíc ptala právě na tetování, takže to šlo v pohodě uhrát. Nakonec jsem odešla s krásnou dvojkou, z čehož jsem měla obrovskou radost! Takže od středy už mi tedy oficiálně začly prázdniny. Koukala jsem, že mi i v kině přidali pár hodin navíc, takže můj výdělek bude nakonec slušný. Teším se na čtvrtek, kdy v kině asi zůstanu déle a vkradu se na projekci předělávky komedie "Overboard" :D.

Toliko prozatím k mé maličkosti. V neděli (pokud se teda nic nestane) můžete určitě očekávat další kolo ankety POTM - teď ještě vymyslet, co do ní dát :D. Od úterka jsem přemýšlela, co bych jen mohla na blog přidat za další článek, ale nakonec se tento problém vyřešil za mě, protože u Gal jsou nové fotky (+ teda ještě jedna věc, ke které snad časem dojdu) a to stejné platí i pro Jennifer. 27.června, tedy právě tuto středu, byli Gal a Chris opět viděni na natáčení "Wonder Woman 1984". Fotek tentokrát není moc a nic výrazně zajímavého na nich vidět není. Gal i Chris jsou tu oblečení úplně stejně jako na těch vůbec prvních fotkách z natáčení a zdá se, že šlo o scénu, kdy si Diana stopla taxíka. Docela mě baví, jak tam má Gal zvednutou ruku, vypadá to, jako by se hlásila :D. O něco zajímavější by určitě mohla být nová stillska, kterou na svém twitteru uveřejnila režisérka Patty Jenkins. Filmový "fajnšmekři" na fotce určitě poznali Kristen Wiig, která si zde zahraje hlavní záporačku Cheetah. Možná vás ale překvapí, proč je tu Kristen oblečená tak obyčejně (ano, pořád jde o look z 80.let a mně se hrozně líbí :D). Zdá se tedy, že Kristenina postava se v průběhu filmu na Cheetah promění. V příběhu totiž nejprve začne jako doktorka Barbara Minerva, která je vlastně takové lidské alter ego Cheetah. V komiksech je Barbara britská archeoložka, která je posedlá získáváním artefaktů. Při hledání ztraceného města v Africe narazila na kněze jménem Chuma, který vykonával posvátný rituál, který byl ovšem přerušen útokem vesničanů. Barbara trvala na tom, aby Chuma obřad dokončil na ní a právě díky tomu se z ní pak stala Cheetah, která na sebe dokáže brát i lidskou podobu. Jestli tuhle dějovou linku uvidíme i ve filmu, to se teprve dozvíme :).

CANDIDS - FILMING IN WASHINGTON D.C. - JUNE 27, 2018 [NEW: 12x]

001~142.jpg 004~113.jpg 009~62.jpg 010~57.jpg 012~49.jpg

FILMOGRAPHY - WONDER WOMAN 1984 - STILLS [NEW: 1x]

Dgtmg_qWsAAVul6.jpg
 


Komentáře

1 Domča Domča | Web | 29. června 2018 v 18:15 | Reagovat

My máme aj dnešok taký chladnejší ale zas ja som za také počasie rada, lebo som mohla zobrať na koniec roka šaty aj čo majú trištvrťový rukáv a neroztopila sa. Aj keď zas sme boli v triede a tam zas bola no horúčava ach jaj. Som rada, že sa ti tá skúška podarila lebo ja by som mala problém hovoriť aj v angličtine a ne to pre mňa aspoň v ruštine preboha. Takže ťa dosť obdivujem :) No a aj to kino je super, že môžeš viac pracovať a verím, že si to tam užiješ lebo práce v kine musí byť sranda. Fotky z natáčania sú zas super lebo je to také iné keď potom pozeráš ten film a hovoríš si aha to natáčali tam a vtedy no. Inak popravde outfit Gal je nejaký zvláštny a až tak sa mi nepáči ale zas chápem, že sú to 80. roky, takže ako no. A sú tie fotky vtipné, že fakt to vyzerá ako sa hlasí ale mňa napadlo, že to je možno nejaká scéna kde volá na taxík ale neviem no. Inka ta stills je tiež pekná fotka a to oblečenie čo má na sebe Kristen sa mi dosť páči. Inak ja ťa obdivujem ako sa vieš o tom toľko rozkecať a porozprávaš nám o tom toľko veľa.

2 Emily Emily | Web | 30. června 2018 v 7:33 | Reagovat

Tak gratuluji k němčině! Konečně prázdniny viď? :) Já mám dneska volno a zítra už zase do práce. Hrůza, vůbec se mi nechce takhle o ty víkendy ale co se dá dělat. Máš pravdu, že bude vlastně na řadě POTM. To abych už něco vymyslela, zatím mě nic nenapadá, tak uvidím :) Jsem ráda, že se objevily nové fotky z natáčení i když jsme je takhle už mohli vidět tak si je stejně ráda prohlédnu :) a ta postava Cheetah zní opravdu zajímavě, už jsem na cely film zvědavá a asi se těším víc než na jedničku!

Jinak já taky mimochodem miluji Disney :D zrovna si pouštím zpětně Petra Pana v TV a minule dávali zase Aladina, jsou to takové oddechovky :)

3 Vikina // celebs-daily-hq Vikina // celebs-daily-hq | Web | 30. června 2018 v 17:36 | Reagovat

Gratulujem k nemčine :) Skvelé fotky z natáčania ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama