Jennifer Lawrence - "Red Sparrow", Amy's Wedding, Visiting Children's Hospital

17. února 2018 v 16:26 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Teď se mnou jaksi nechce spolupracovat galerie - taky se vám stává, že v jednu chvíli vše jede bez problémů, fotky se normálně nahrají a v další chvíli chcete něco uložit a ono se to jakoby "zasekne"? To mě docela rozčiluje, protože teď momentálně toho mám na ukládání docela dost. No asi chcete vědět, jaký byl můj první týden ve škole. Naprostý děs a hrůza! Bohužel se vyplnilo to, co jsem předpovídala. Hned po mojí úplně první hodině v tomhle semestru jsem chytla obrovskou depresi. Měla jsem anglickou morfologii a vůbec nevím, jak to s tímhle předmětem u mě dopadne. Přijde mi, že ten profesor, co nás z toho bude mít, bude 40 minut mluvit o blbostech, v 5 minutách na nás vysype milion pojmů a chce, abysme se morfologii učili na knížce od Terryho Pratchetta! No chápete to? A ještě nám řekl, že kromě testu nás čeká i ústní zkouška, o které se v popisu předmětů vůbec nic nepíše -_- Fakt děs. V další dny jsem byla docela mentálně a fyzicky unavená. Mentálně ze všech těch věcí, co musím dělat, fyzicky z té cesty a taky mě bolely záda z těžkého batohu. Ale v průběhu týdne se ze mě moje negativní emoce trochu vyplavily a nastalo takové vnitřní smíření a pomalu se dostávám do fáze "je mi to fuk, nebudu se stresovat". No, včera jsem strávila nad plněním úkolů a různých dalších věcí něco mezi pěti až šesti hodinami v kuse -_- Byl to děs, ale díky tomu teď aspoň budu mít chvilku volného času. Jinak to teda taky vypadá, že v tomhle semestru se hodně napíšu. Asi do třech předmětů budu psát nějaké práce, které musí mít přes 1000 slov. Hlavně teda budu muset napsat něco do britské literatury. Čtvrtky budu mít aspoň takové docela pohodové. V tento den budu mívat britskou historii, která vypadá opravdu zábavně a naše profesorka (které je asi kolem padesátky a chce, abychom ji oslovovali křestním jménem a půjčila nám učebnice - od teď je pro mě svatá!) má opravdu zajímavý styl výuky. Více práce do školy samozřejmě znamená, že přes týden nebudu mít moc času na blogu. Budu se tady objevovat asi o víkendu, tak jednou nebo dvakrát do týdne. Ještě uvidím, jak mi to půjde.

Samozřejmě jsme opět v období, kdy se objevují nějaké novinky. Jennifer už pomalu začíná propagace "Red Sparrow" a chvíli po ní bude svůj nový film propagovat i Emily. Já mám ale u Jenn ještě pár nedopřidaných věcí z dřívějších dní, takže k těm aktuálním věcem se bohužel dostano až později, ale to mi snad prominete. V tom shonu přidávání jsem vám ani neřekla, že už jsem viděla film "Mother!". Byl to hodně zvláštní film, úplně přesně nevím, o čem to bylo a přišlo mi hrozně divné, že tam nebyla žádná hudba (samozřejmě vím, že to byl úmysl), ale mně se film líbil a Jennifer v něm byla opravdu skvělá. V takové roli jsme ji ještě nikdy neviděli a přišlo mi, že zde podala jeden ze svých nejlepších výkonů. Proto mě hodně zarazilo, že byla letos nominovaná na Zlatou malinu! Všichni určitě víte, že tohle je taková anti-cena, ale co jsem tak četla, herci ji neberou úplně vážně. Samotná Jennifer to vzala úplně v klidu a řekla: "Je mi to fuk. Jsem na ten film pyšná a myslím, že to byl můj nejlepší herecký výkon. Jack Nicholson zde získal nominaci za 'Osvícení', takže jsem v dobré společnosti."

Teď už ale zpátky k věci. Mám tu pro vás pár nových stillsek a fotek z natáčení ze zmiňovaného filmu "Red Sparrow". Říkala jsem, že jsem chtěla přeložit jeden článek o tomhle filmu, ale nakonec jsem se k tomu nedostala. Jennifer tam zase tolik nemluvila, ale řekla jednu velice zajímavou věc. Jennifer tenhle film, který obsahuje nahotu a sexuální scény, totiž pomohl vyrovnat se s případem z roku 2014, kdy jí byly ukradnuty a následně vyvěšeny na internet její nahé fotky. Jennifer se prý díky "Red Sparrow" cítila "posilněná", což já ráda slyším. Vůbec si nedovedu představit, jak se člověk s něčím takovým vyrovná, ale je mi jasné, že to není lehké, tak je dobře, že Jennifer film pomohl jako taková terapie. Musím říct, že na těch stillskách to Jennifer hrozně moc sluší. Suprové jsou i ty fotky z natáčení. Na většině z nich má Jennifer baletní kostým, protože její postava z filmu je bývalá ruská primabalerína. Nevím, jestli ta žena, která je spolu s ní na pár fotkách, je její dablérka nebo jen komparz, ale asi bych si tipla tu dablérku.

V období Vánoc si Jennifer jako už několik let po sobě opět udělala čas, aby navštívila dětskou nemocnici v jejím rodném městě. Jenn má také svou nadaci, která pomáhá právě nemocným dětem, a (nejen) díky tomu taky získala mnohá ocenění. Poslední fotky jsou asi úplně nejlepší a taky se jedná o čerstvou novinku. Jennifer totiž byla pozvaná na svatbu její kamarádky Amy Schumer! Zprávy o svatbě byly velké překvapení, tak nevím, jestli k ní došlo ze dne na den nebo byla tak dobře utajovaná. Každopádně Amy si vzala svého přítele Chrise Fischera, který je známý šéfkuchař, 13.února. Spolu jsou teprve asi rok, což mi přijde jako docela krátká doba, tak uvidíme, jestli jim manželství vydrží. Já jim to ale moc přeju a držím jim place :). Na svatbě se kromě Jennifer objevilo i několik dalších známých osobností - Chelsea Handler, Jake Gyllenhaal, Larry David a měla tam být i Jennifer Aniston. Jennifer o svatbě během jednoho nedávného rozhovoru řekla: "Bylo to krásné. Bylo to hodně náhlé, ale bylo to krásné, celou dobu jsem brečela. Jejich svatební sliby byly nezapomenutelné. Když se dva lidé opravdu milují a myslí ta slova vážně, jde to vidět. Byl to krásný obřad a moc jsem si to užila. Nemohla bych za ně být šťastnější." Povšimněte si taky, že Jenn si na svatbu vzala růžové šaty, které na sobě měla ke konci loňského roku (pro tyhle šaty můžete hlasovat ve Fashion Battle). "Všimněte si, že po celou dobu jsem měla nechtěně rozepnutý vršek šatů. Na všech fotkách ze svatby mám rozepnuté knoflíčky. Vypadá to, jako bych si říkala: 'Aha, tak vy jste si mysleli, že ta svatba je o vás, jo?'" To je celá naše Jennifer :D.

Na dopřidávání je toho ještě stále dost, tak se pokusím něco přidat i zítra, abych mohla přidávat aktuálnější věci ;)

FILMOGRAPHY - RED SPARROW - STILLS [NEW: 10x]

013~30.jpg 015~31.jpg 07~0.jpg a889e9744020443.jpg e2272c744020603.jpg

FILMOGRAPHY - RED SPARROW - BEHIND THE SCENE [NEW: 6x]

02~1.jpg 03~1.jpg 04~1.jpg 06~0.jpg 07~1.jpg

MISCELLANEOUS - FAN PHOTOS - VISITING CHILDREN'S HOSPITAL [NEW: 6x]

DR1hH8fW4AE2GPp.jpg DR1TtwyW4AAVdrL.jpg DR1vr7GW4AMrVW7.jpg DR1WT1sX0AE30pD.jpg DR1WT1vXUAEOhLT.jpg

MISCELLANEOUS - PERSONAL PHOTOS - AMY SCHUMER'S WEDDING [NEW: 3x]

tumblr_p47celevEn1tayufvo1_1280.jpg tumblr_p47hsbMVKk1tayufvo1_1280.png tumblr_p47hsbMVKk1tayufvo2_1280.png
 


Komentáře

1 Domča Domča | Web | 18. února 2018 v 14:36 | Reagovat

Ja ťa obdivujem že to stíhaš všetko s blogom lebo ako čítam tak toho máš na výške veľmi veľa ale držím palce že ti to bude všetko vychádzať a bude tu veľa článkov lebo ja ich strašne rada čítam :) Som veľmi zvedavá na propagáciu Red Sparrow a aké šaty si na ňu vyberie proste vyberie. Dobre veľmi sa teším na fotky Jennifer lebo ja ju neskutočne zbožňujem. Je smutné že Mother bol nominovaný na zlatú malinu ale som rada že to Jennifer neberie až tak zle. Ja som na to nepočula žiadne také zle ohlasy iba také dobre alebo neutrálne a ja som ten film nevidela ale ako plánujem. Ja som to aj nejak pochopila že to Jennifer pomohla sa vyrovnať s tými fotkami a všetkým a je to ako logické. Príde mi to podobné ako keď sa niekto hanbí proste sa len prezliecť niekde kde sú chlapci ale proste raz príde niečo a bude to musieť spraviť tak možno to nejak vníma aj Jennifer. Veľmi sa mi hlavne páčia fotky z BHS aj s tou jej dablérkou alebo kto to bol lebo ako ten kostým je veľmi krásny a som zvedavá na tie baletné vystúpenia alebo niečo bude s tím spojené. Nevedela som sa dočkať aj na fotky z vianoc keďže viem že Jennifer chodí deti navštevovať a vždy z tamať vzniknú krásne fotky a fakt mi to príde od nej krásne že ich ich chodí navštevovať. Príde mi inak dosť netypický deň svadby keďže to vychádza na utorok a už by som to skôr očakávala na 104. februára ale tak čo už aj 13. februára je pekný dátum. A je vtipné čo povedala o tom že mala rozopnuté gombíky ale tak má pravdu :DDD

2 Merylka Merylka | E-mail | Web | 20. února 2018 v 9:35 | Reagovat

Mrzí mě, že první týden ve škole byl pro tebe tak těžký, ale jsem ráda, že už to bereš s takovým nadhledem, vážně kvůli škole nemá smysl se nijak stresovat ani vlastně kvůli práci ne :D Předmět briské historie ti docela závidím, na ten bych chodila pravidelně ráda, to by mě bavilo :) A držím tedy palce, aby si všechno zvládla, kdyby si s něčím potřebovala pomoc, třeba co se historie nebo nějakého referátu píše, tak se ozvi, ráda přiložím ruku k dílu a pomůžu :)
Teď k Jenn, ta holka se teda nenudí v posledních dnech co? Musím říct, že v Red Sparrow jí to neskutečně moc sluší, v žádném filmu nevypadala tak krásně, takže už jen kvůli tomu se na ten film moc těším.
A to, že se Amy vdala jsem viděla na instagramu, protože Amy sleduji a úplně mě to překvapilo! Vůbec jsem netušila, že se chystá nějaká svatba, takže Amy přeji dlouhé a šťastné manželství a samozřejmě Jenn tam přeci nemohla chybět, doufám, že si to všechny užili :)

3 Angie. Angie. | Web | 20. února 2018 v 21:22 | Reagovat

Stává se mi to s galerií dost často, když nahrávám větší počet fotek. Vyběhne mi tam nějaký hláška, že jedna fotka nešla nahrát a zruší se mi všechny a to mě vždycky tak vytočí, že mám sto chutí to zahodit :D
Je mi líto, že tě první týden ve škole tak zdeptal. Hlavně tedy ta morfologie. Mě morfologie vždycky hrozně štvala a nebavila mě, ale hele... vždycky tam bude nějaký předmět, u kterého si prostě člověk musí říct: nádech, výdech, sice tě to nebaví, ale je to nutné zlo. Důležité je, když ta nutná zla nepřevažují nad tím, co tě baví. A věřím, že ty to určitě nakonec zvládneš, i když to nebude jednoduché. Ale chápu tvou depresi kvůli tomu, taky jsem si tím prošla. Snad to nakonec nebude tak hrozné ;)

Co se Jen a zlaté maliny týče, přijde mi to úplně ujeté. Ten film prošel velikou kritikou, ale ať už se člověku líbí nebo ne, tak by to měl hodnotit objektivně... Podle většiny ohlasů tam Jennifer podala opravdu skvělý herecký výkon, nechápu tuhle směšňou nominaci, ale je hlavní, že nad tím Jenn jen mávla rukou. To je nejlepší. Mě nejvíc na malinách pobavila Sandra Bullock, jak si tam pro ní přišla, to bylo prostě boží :D No nic.

Ty úniky nahých fotek bylo strašlivé porušení soukromí a s člověkem to jistě velmi otřese. Jsem ráda, že jí tenhle film pomohl se s tím svým způsobem vyrovnat. Toho filmu se trochu bojím, ale čím víc vidím propagačního materiálu, tím víc si myslím, že na něj budu muset jít, nebo se na něj minimálně alespoň podívat. Takovou odvahu jsem zatím u Matky! neměla. Taky bych si tipla spíš dablérku, přeci jen baletit jako primabalerína se Jen asi nenaučila. Ne, že bych ji chtěla podceňovat, ale přeci jen jsou v tom léta dřiny. Jinak jí to ale v tom outfitu baletky moc sluší, vypadá skvěle.

Jinak jsem moc ráda, že si udělala čas na návštěvu dětské nemocnice, je to od ní nádherné gesto :) O svatbě Amy Schumer jsem se dozvěděla až tady od tebe, vůbec jsem netušila, že se vdala. Já sice Amy úplně dvakrát moc nemusím jako komičku nebo herečku, ale moc jí přeju, aby jí manželství vydrželo. Rok je sice docela krátká doba, na druhou stranu se říká, že když to tak má být, není potřeba čekat :) Přeji jim jen to nejlepší. A jsem ráda, že se na jejich svatbě ukázala i Jenn, vypadala tam moc krásně, i když teda ty rozepnuté knoflíčky upoutaly pozornost no :D A Amy měla moc pěkné šaty.

4 roxanne roxanne | Web | 22. února 2018 v 9:22 | Reagovat

Na té malině je ted dost dobrých herců jako, třeba Emma Watson. No každopádně po 4 nominacích na Oscara celkem úlet, nicméně i když mám Jenn ráda a je skvělá herečka, ty nominace na Oscary mi přišly přehnané, hlavně za takové role. Třeba trailer na Red Sparrow mě dost zaujal a příjde mi, že tam se ukáže mnohem víc než v těch ostatních filmech. Já Hollywood dost podezírám, hlavně ty kauzy s Weinsteinem, který vyžadoval aby mu tam nahoře NEZAPOMNĚLY poděkovat, jako by jim tu cenu on zařídil a mohl taky zařídit aby žádnou nedostaly a tak to vyznělo mnohokrát co jsem četla a podle mě tam opravdu slovo měl a Jennifer s ním byla velká kamarádka, takže bych se nedivila, kdyby v tom měl prsty. Já jen doufám, že s ním nespala nebo tak, ale už dýl nevím co si o ní mysle. No ale jen zmizí ze scény a dají ji nominaci na zlatou malinu..divné. Každopádně já tyhle anticeny taky vážně neberu, je to blbost.
Jinak to jsou krásné fotky, líbí se mi ty šaty co měla na svatbě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama