TRAILER DAY: "A Quiet Place" and "Sherlock Gnomes"

17. listopadu 2017 v 16:21 | Katie* |  Emily Blunt - Videos

Příští týden ve čtvrtek píšu opět z praktického jazyka, tak jsem se začala pomalu učit - no hlavně jsem si teda vypsala slovíčka a jejich definice a udělala si nějaká cvičení v učebnici, co jsme nestihli v hodině. Tohoto testu se upřímně docela obávám, protože už to nebude tak "jednoduché" jako ten předchozí, ze kterého jsem měla docela vysoké skóra. Ale co - všechno nemůže být procházka růžovou zahradou, že jo? Jsou horší věci na světě... třeba matika :D. Taky jsem si začala dělat takový souhrnný výpisek z metodologie (neptejte se mě, o co v tom předmětu jde, ani já sama to pořádně nevím :D) a chtělo se mi z toho docela spát, ale procházka se psem mě trochu probrala. Na dopřidávání je toho stále hafo, ale vzhledem k tomu, že v podstatě všechno tvoří fotografie a momentálně teď blbne/nefunguje galerie (doufám, že tam jen něco opravují), tak vám je zatím nepřidám.

To ale nevadí, protože se objevily trailery ke dvoum novým filmům mé milované Emily ♥. Začnu asi tím, který vás nejspíš zaujme víc a tím je film "A Quiet Place". Už jsem o něm před měsícem něco málo psala. A je toho opravdu málo, protože třeba o samotném ději se neví v podstatě nic. Každopádně "A Quiet Place" je prvním společným projektem Emily a jejího manžela herce Johna Krasinskiho. John je rovněž také režisérem a scénáristou filmu! Z traileru je jasné, že Emily a John hrají manžele, kteří spolu mají dvě děti. Žánrově půjde rozhodně o thriller až horor, ve kterém má svůj prostor nadpřirozeno (konkrétně asi nějací zlí duchové). Co je na traileru hodně zajímavé, je, že se v něm vůbec nemluví. Je to záměr a vlastně to také odpostatňuje, proč má film takový název - česky tedy "tiché místo". Na konci traileru je pak uvedeno, že film půjde do kin už v dubnu příštího roku, což je obrovská rychlost vzhledem k tomu, že se natáčel letos na podzim! Nevím, jak vy, ale já už jsem na něj hodně zvědavá! EDIT: Tak jsem teď zjistila, že film bude mít dokonce i premiéru u nás a to 5.dubna 2018!

POZORNĚ POSLOUCHEJTE
CHOĎTE OPATRNĚ
A NIKDY NEVYDEJTE ANI HLÁSKU
POKUD VÁS NEUSLYŠÍ
NEUBLÍŽÍ VÁM
"A QUIET PLACE" - MLČET ZNAMENÁ PŘEŽÍTTeď by to chtělo asi trochu rozveselit, co říkáte? Nevím, jak moc jste obeznámeni s filmografií Emily, ale Em v roce 2011 propůjčila svůj hlas zahradní trpaslici Julii v pohádce "Gnomeo a Julie". Já jsem se na pohádku koukla teď ve středu a musím říct, že se mi líbila. Nebylo to teda bůh ví co, ale bylo to hezké. Hlavně je to super způsob, jak třeba dětem dostat do povědomí slavnou tragédii od Shakespeara, která teda v tomto případě dopadne alespoň dobře. Proč o tom ale mluvím? Protože příští rok na konci března přijde do kin pokračování, které dostalo název "Sherlock Gnomes" (u nás jako "Sherlock Koumes"). Do pokračování se samozřejmě vrátí i ostatní herci z předchozího filmu (James McAvoy/Gnomeo, Maggie Smith, Michael Caine nebo Stephen Merchant), ale uslyšíme i hlasy nové. Mezi ty hlavní patří Mary J. Blige jako Irene, Chiwetel Ejiofor jako Watson a..... tramtadadá Sherlockovi propůjčí svůj hlas Johnny Depp! V tomto díle se bude řešit zmizení všech trpaslíků, kteří se právě přistěhovali do nové zahrady. Na hudbě k filmu se, jako u prvního dílu, podílel také zpěvák Elton John. Pro Emily je to za poslední rok už třetí animovaná pohádka a já osobně už se na ni teda moc těším :).
 


Komentáře

1 Malia Malia | Web | 18. listopadu 2017 v 10:20 | Reagovat

Tak... K prvnímu traileru. ten mě fakt dostal, hrozně se mi líbí, jak se v něm vůbec nemluví. a hrozně se těším na Emily a Johna ♥ oni jsou dream couple :D Co se týče druhého traileru, ani nevím, jestli jsem viděla první díl :D pamatuju si, že jsem na to viděla ukázky před tím než vyšel, ale asi jsem si ho potom nepouštěla :D vypadá to ale mile, tak si třeba někdy jak se budu nudit pustím první díl a pak třeba někdy i druhý :)))

2 Claire Claire | Web | 18. listopadu 2017 v 21:51 | Reagovat

Budu ti přát, ať ti všechno ve škole vyjde! Já ve škole taky zatím dobrý, ale myslím, že to nejhorší teprve přijde :D Každopádně na nové filmy se těším :) Pohádku Gnomeo a Julie mám ráda a ani jsem nevěděla, že tam dabuje Emily :D Už se tedy těším na druhý díl :)

3 Nattynax Nattynax | Web | 19. listopadu 2017 v 11:41 | Reagovat

Líbí se mi trailer k A Quiet Place. Atmosféra je v něm opravdu strašidelná a přitom trailer neprozrazuje mnoho. Nemám ráda, když trailer prozradí z filmu téměř vše, všechny napínavé scény a děj filmu, že mě pak v kině nemá co překvapit. Když se na nějaký film těším, tak si někdy ani trailery pro jistotu nepouštím :-D Musím říct, že video mě nalákalo, budu chtít film vidět :-)

4 Angie. Angie. | Web | 19. listopadu 2017 v 16:00 | Reagovat

Ten film Quiet Place vypadá opravdu zajímavě, ale já se na něj teda asi nepodívám, protože já a horory, no známe to. Moje maximum bylo Another Me se Sophie Turner, na co jsem se dobrovolně koukla, a i tak jsem se málem potentovala :D Už jen z toho traileru mi běhá mráz po zádech. Bude to asi hodně creepy. Ten druhý trailer je přeci jen o něco veselejší záležitost :D Jsem ráda, že Sherlocka dabuje zrovna Johnny a že si Emily svou roli Juliet zopakovala, no já se teda musím přiznat, že jsem neviděla ani první díl. Musím to napravit, protože ten trailer na druhý díl mě fakt pobavil :D Sherlock Gnomes :D

Jinak tě fakt obdivuju, jak moc dopředu jsi schopná se učit :D snažím se to taky naučit, naučit se učit, ale nějak mi to pořád nejde :D

5 Steeeva Steeeva | Web | 21. listopadu 2017 v 18:46 | Reagovat

najprv som si nevedela spomenúť ale ako som to čítala tal mi to cvaklo, ako je to tesa poriadne hrozostrašné, ako je počas traileru ticho až sem tam na nejaké zvuky :D a to je ešte horšie ale jednoznačne ma to zaujalo :), mno a k tej rozprávke, ako ja na to veľmi nie som ale nehovorí, že nikdy by som si to nepozrela len by to nebola moja priorita :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama