"Mother!" Teaser Trailer

4. srpna 2017 v 15:29 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Já vím, slíbila jsem, že ten teaser trailer k filmu "Mother!" uveřejním hned, jak se objeví, ale chtěla jsem na blogu nějakou dobu nechat jako první článek POTM, aby jste v něm hlasovali. Momentálně je návštěvnost na blogu docela nulová :D. Aspoň mně to tak přijde. No, ani se moc nedivím, když jsou ta vedra venku, tak si člověk asi radši zajede někam k vodě. Já jsem dneska na cestování unavená a mrzutá. Dneska jsem stávala před půl šestou ráno, protože jsem musela s taťkou jet na další vyšetření do nemocnice. Tentokrát šlo o CT, kde vám vlastně "oskenují" tkáně v těle. Takže taťka musel sníst jakési dva prášky, po kterých měl být malátný, a pak během hodiny a půl vypít skoro 2 litry ve vodě rozpuštěnou nějakou kontrastní látku. Já jsem tam byla vlastně jako takový dohled, kdyby mu bylo špatně, tak aby sebou někde neseknul. Nakonec to zvládnul úplně v pohodě a nic mu nebylo. Tak jsem byla ráda. A protože jsme měli čas, tak jsme na chvilku zabrousili do kantýny. Teď se nám momentálně oběma chce docela dost spát a já mám z té únavy takovou blbou náladu. Teda, teď už tolik ne, ale už se mi nechce nic dělat :D. Vidím to tak, že dneska už budu jenom na něco koukat a večer to završím posledním Potterem - chytla mě jakási kouzelnická nálada :D, v úterý jsem třeba koukala na "Prince dvojí krve". Taky jsem už dokončila ten překlad filmu, na který se chtěl taťka podívat. Šlo o válečný snímek "The Wall", který trvá naštěstí hodinu 25, tak to nebylo tak hrozné. Ale řeknu vám, mně třeba trvalo přeložit 10 minut skoro hodinu! Ale je pravda, že jsem musela vyhledávat nějaké významy vojenských slov (někdy jsem teda improvizovala). Taťka byl naštěstí spokojený a říkal, že to bylo jak od profíka, tak jsem byla ráda.

No ale teď už teda k podstatě věci! Před pár dny byl uveřejněný první teaser k filmu "Mother!", který Jennifer natočila vloni v létě. Protože jde o snímek Darrena Aronofskyho ("Černá labuť"), tak o něm skoro nic nevíme. Příběh by se měl točit kolem manželského páru, jenž bude vyrušen nezvanými návštěvníky. Kromě Jennifer tady hrají taky Javier Bardem, Ed Harris nebo Michelle Pfeiffer. Mimochodem právě s Javierem se taky objevil nový, opět docela podivný, plakát k filmu. Teaser má teda necelou minutu a po vizuální stránce tolik zajímavý není. Vidíme vlastně jen postavu Jennifer (mimochodem jména postav taky neznáme!), která se prochází po domě - můžete si všimnout, že Jenn bude mít paruku a zrovna v této scéně má upletený cop. Důležitý je tady hlavně zvuk, kde můžeme slyšet části z různých scén, některé z nich zní docela intenzivně (třeba, když Jennifer křičí "murderer")! Na konci si můžete všimnout, že plnohodnotný trailer výjde už v úterý osmého. U nás film půjde do kin pod názvem "matka!" až 2.listopadu, přičemž v USA se ho dočkají už 15.9.

Co vás k nám přivádí?
Řekli mi, že tady máte volný pokoj.
Myslel si, že jsme penzion.
OD REŽISÉRA ČERNÉ LABUTĚ
Je to cizinec.
Zdravím!
Věděl jsi, že má manželku?
Co jsou ti lidi zač?
Přišli si pro mě.
Rychle. Jsi šílený. VRAHU!
Bůh ti pomáhej.
 


Komentáře

1 Andie Andie | E-mail | Web | 5. srpna 2017 v 20:29 | Reagovat

Jako řekneme si to narovinu, mohlo to být mnooohem delší :D

2 Steeeva Steeeva | Web | 7. srpna 2017 v 9:18 | Reagovat

tak tie všetky behačky sú hrozné a ani sa nie je čomu čudovať, že ste unavený ale je super, že to dobre zvládol, ako tú prípravu, držím palečky, trailer som videla a ako páčil sa mi, bolo to celkom pôsobivé, ako mňa zaujal takže film si pozriem určite a na plnohodnotný trailer sa teším :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama