"Wonder Woman" Los Angeles Premiere - May 25, 2017

11. července 2017 v 10:41 | Katie* |  GG - A - 2017

Včerejšek byl zvláštní den. Nevím proč, ale z nějakého důvodu jsem se rozhodla udělat si takovou menší "túru" po našem městě. Nejprve jsem šla k doktorce pro recept, pak jsem šla do knihovny, tam bylo nečekaně docela dost lidí, ale postupně odešli. Já si šla vybrat dvě knížky do té výzvy. Ze žánru sci-fi/fantasy jsem si vzala Rytíře ze Sedmi království od George R.R. Martina. Zatím jsem teda na 55.stránce a nic moc se tam neděje. Hodně mi to připomíná film "Příběh rytíře". Já teda doufám, že jak budu číst dál, tak se příběh trochu rozjede. Od Martina jsem si půjčila ještě Hry o trůny v grafické podobě, čímž mám splněný další bod na seznamu. Jak jsem tak procházela knihovnou, tak mi padla do oka knížka se zápisy z cest Agathy Christie po Britském Impériu. Tu si asi půjčím příště :D. Z knihovny jsem následně zamířila k babičce, která ale hlídala tetiny děti - naštěstí babička bydlí od tety jenom kousek. Tam mi potom volala mamka, ať jdu ještě do masny koupit taťkovi večeři. Takže jsem si prošla skoro celé město a důvod proč vám o tom píšu je, že mě zradily boty -_-. Šla jsem normálně v sandálích, o kterých jsem si myslela, že už je mám jakžtakž prochozené, a ono prd. Výsledkem jsou tedy asi tři nebo čtyři puchýře a trošku bolavý kloub u levého chodidla. Chvíli jsem si i myslela, že domů buď vůbec nedojdu nebo že si ty boty sundám a půjdu bosky. Třešničkou na dortu potom byl masivní slejvák, co tady u nás byl. Byl silný vítr, do toho pršelo (takže to vypadalo, jako by někdo pouštěl sprchu) a padaly kroupy. Dokonce některé části našeho města (jako třeba náměstí) začínaly být lehce zaplavené. Viděla jsem video, jak někdo šel po městě a měl vodu nad kotníky. Ale vypadá to, že to byla jenom jednodenní záležitost - dneska sice ještě jsou mraky, ale tak nějak se vyjasňuje ;).

Protože jsem ze včerejšku byla tak trochu zmasakrovaná, už jsem nestihla přidat další článek s Gal. Na dopřidání mi zbývají ještě tři sady fotek z akcí, ale to půjde. Pak bych možná mohla doplnit photoshooty a než bude Comic Con, tak normálně dál přidávat novinky od Emily a Jennifer. Teď už ale k podstatě článku. Mám tu pro vás asi ty nejdůležitější fotky z letošního roku. 25.května se v Los Angeles konala velká a slavnostní premiéra "Wonder Woman". Na modrém koberci se sešli snad úplně všichni, co na filmu pracovali. Z herců se zde objevili Connie Nielsen, Danny Huston, Chris Pine, Robin Wright nebo Lucy Davis. Nesměla zde samozřejmě chybět také samotná režisérka filmu Patty Jenkins. Co mě docela dost potěšilo, bylo, že na premiéru dorazila i Lynda Carter, která jako vůbec první hrála Wonder Woman ve stejnojmenném seriálu ze 70.let. Gal má s Lyndou krásné a roztomilé fotky. Na některých můžete vidět, že se každá z nich té druhé uklonila. Je pěkné vidět, že Lynda přijala Gal jako novou tvář této ikonické postavy a přeje jí štěstí.
Pamatuju si, jak jsem tehdy byla zvědavá, jaké šaty si na sebe Gal vezme. Čekala jsem něco opravdu velkolepého. Musím říct, že v prvním okamžiku jsem si říkala, že její vybrané šaty jsou takové průměrné, ale postupem času se mi docela zalíbily. Její zajímavě řešené červené šaty jsou od značky Givenchy. Co všechny ale překvapilo (v milé slova smyslu), bylo zjištění, že k těmto v podstatě luxusním šatům si Gal nevzala boty na podpatku, ale obyčejné sandálky značky Aldo, které stojí 50 dolarů (na naše peníze je to něco přes 1200 korun, ale když si vezmete samotné šaty, tohle musí být jen zlomek z jejich ceny :D). Na obuv se jí zeptala i reportérka od časopisu Variety. Gal ale jednoduše odpověděla, že boty s plochou podrážkou jsou prostě pohodlnější (ať žije Wonder Woman!). Na druhou stranu, když si prohlédnete fotky, tak zjistítě, že Gal vlastně podpatky ani nepotřebuje, protože je dostatečně vysoká. Fotek tady pro vás mám 56 - na mé zdrojové stránce jich bylo uložených ale přes 1200! Na pár fotkách můžete vidět i manžela Gal Yarona. Závěrem bych chtěla ještě pochválit jednoduchý účes, ale hlavně jemné líčení! Gal je jednou z těch žen, co prostě make-up vůbec nepotřebují :).

APPEARANCES - "WONDER WOMAN" LOS ANGELES PREMIERE - MAY 25, 2017 [NEW: 56x]

0011.jpg 0087.jpg 0088.jpg 0211.jpg 1216.jpg

0070.jpg 0104.jpg 1172.jpg 1234.jpg 1237.jpg
 


Komentáře

1 roxanne roxanne | Web | 11. července 2017 v 17:58 | Reagovat

Wow, ty šaty jsou překrásné!

2 Andie Andie | E-mail | Web | 11. července 2017 v 20:29 | Reagovat

Jsem ráda, že se ti pngéčka líbí.:)
Jsem na to upřímně zvědavá, mě se od DC moc filmů nelíbilo, maximálně předešlý Batman, na to se koukat dalo, ale mě to nikdy tolik nebralo. na JL jsem také velmi zvědavá, pokusím se na to podívat, ale na kino to teda moc nevidím. :D :D

3 charlie l jake-gyllenhaal.blog.cz charlie l jake-gyllenhaal.blog.cz | Web | 11. července 2017 v 21:33 | Reagovat

Jeee, tady vypadala Gal opět kouzelně, ona je strašně roztomilá. :D ♥ Moc se mi líbí ty šaty, na ní vypadají skvostně. ♥ Taky se mi líbí ten drdůlek, celá byla krásná, určitě tam zazářila. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama