"Justice League" Comic Con Trailer

25. července 2017 v 15:59 | Katie* |  Gal Gadot - Videos
Předchozí článek byl takovým větším shrnutím toho, co se 22.7. dělo na Comic Conu. Už všichni víte, že v tento den zde měl svůj panel "Justice League", ve kterém si Gal již potřetí zahraje roli princezny Diany/Wonder Woman. Během panelu byl samozřejmě zveřejněn i nový, v pořadí druhý, trailer, který má - a teď si držte klobouky - délku přes 4 minuty! "Justice League" samozřejmě navazuje na "Batman vs Superman". Pokud máte v plánu na JL kouknout, určitě vám doporučuju se předtím podívat na BvS (musíte ty necelé tři hodiny prostě zvládnout - mně se třeba bitka mezi těmahle dvěma líbila docela dost ;)), abyste věděli "vo co go" a neuškodilo by mrknout i na "Wonder Woman", protože v traileru sa vyskytují Amazonky, od kterých Diana skoro před 100 lety odešla. Justice League, nebo chcete-li česky Ligu spravedlnosti, samozřejmě tvoří Batman a Wonder Woman, nově přibudou také Flash, Aquaman a Cyborg - tihle tři byli krátce představeni v předchozím filmu. Hlavním záporákem tentokrát bude Steppenwolf. O něm jsem si teda musela něco vyzjistit, protože s touhle postavou seznámena nejsem. Moc infomací teda na internetu není. Steppenwolf by měl být jakýmsi generálem z planety Apokolips, který se se svou armádou rozhodl zaútočit na naši planetu. Víc se toho asi dozvíme během samotného filmu. Hodněkrát jsem tady už psala, že fanoušky, nebo prostě jen geeky, zajímá, jak v "Justice League" bude vysvětleno oživení Supermana. Na konci "Batman vs Superman" totiž Superman obětoval svůj život, aby zničil Doomsdaye, obludu, která byla stejně jako Superman kryptonského původu. Výsledkem bylo, že v Supermanově hrudníku Doomsday udělal díru "jako kráva" a tento létající hrdina byl tedy považován za mrtvého (lidé po celém světě truchlili a uctívali jeho památku). Na úplném konci filmu byl však obsažen krátký záběr na Supermanovu, nebo spíše Clarkovu, rakev, ze které se zvedly kousky hlíny. Tato scéna trvala asi vteřinu, ale všimnout si jí stihnul každý a je tedy jasné, že jedné z hlavních postav od DC ještě nemusíme říkat sbohem. Na tohle vysvětlení jsem já tedy hrozně zvědavá! Víc se už rozkecávat nebudu, tady máte ten trailer jako obvykle s mým překladem. "Justice League" půjde do českých a slovenských kin 16.listopadu.


Kolega: Co jsi dělala o víkendu, Diano?
Diana/Wonder Woman: Já? Nic zvláštního.
Reportéři: Svět stále truchlí nad smrtí Supermana. - Předpokládá se, že byl sám. - Právě sledujeme narůstající vlnu zločinu po celém světě.
Daily Planet - "SVĚT ZTRATIL NADĚJI"
Reportér: A kde je gothamský Netopýr? Tento maskovaný hrdina už se dlouho neukázal.
Diana/Wonder Woman: Říkali, že doba hrdinů už se nikdy nevrátí.
Bruce/Batman: Musí se vrátit. Už nemáme moc času.
Královna Hippolyta: Něco se blíží.
Steppenwolf: Nejsou tu žádní ochránci. Žádní Lanterni. Žádní Kryptoňané. Tento svět padne. Jako ty ostatní.
Alfréd: Kde jsou ty dny, kdy mou největší starostí byly natahovací tučňáci, co vybuchovaly.
Aquaman: Tohle je šílené. Myslím, že všichni umřeme.
Bruce/Batman: Každý z nás se z nějakého důvodu držel zpátky.
Diana/Wonder Woman: Nezasahujte jednotlivě. Uděláme to spolu.
Barry/Flash: Je fakt super, že jste připravený jít do bitvy, ale to jsem já nikdy nedělal. Jenom jsem odstrčil pár lidí a pak utekl.
Cyborg: Uklidni se, Alfréde. Odsud to přebírám já.
Alfréd: My se známe?
Bruce/Batman: Superman byl pro svět vzorem. Nejenom, že zachraňoval lidi. Ukazoval jim jejich nejlepší stránku.
Aquaman: Dobrá.
Alfréd: Nepoznávám tenhle svět.
Bruce/Batman: Nemusíme ho poznat. Musíme ho zachránit.
Det. Gordon: Kolik takových jako vy tady pobíhá?
Bruce/Batman: Ne dost.
Det. Gordon: Opravdu si myslíte, že...
Barry/Flash: Páni. Oni se prostě vypařili. To je nezdvořilý.
LIGA SPRAVEDLNOSTI
Alfréd: Říkal, že přijdeš. Jenom doufám, že nejdeš příliš pozdě.
VŠICHNI ZA JEDNOHO

Nejsem si úplně jistá, jestli bych měla v blízké době možnost tohle zveřejnit, tak to dám k tomuhle článku. S trailerem a propagací na Comic Conu se samozřejmě objevil i nový plakát, na kterém můžeme vidět členy Ligy spravedlnosti. Já teda musím říct, že mně tenhle plakát přijde takový "retro", jako by dělaný do stylu 80.let (ani nevím proč). Vprostřed je pak nápis "You can't save the world alone" ("Sám svět nezachráníš"), do kterého jsou šikovně zapracovány loga jednotlivých postav - tohle se mi třeba líbí hodně! Když už jsem teda do galerie přidávala tenhle plakát, tak jsem rovnou doplnila všechny fotky z "Justice League", takže v případě zájmu se na ně můžete podívat ;).

FILMOGRAPHY - JUSTICE LEAGUE - POSTERS [NEW: 1x]

006~15.jpg
 


Komentáře

1 charlie l jake-gyllenhaal.blog.cz charlie l jake-gyllenhaal.blog.cz | Web | 25. července 2017 v 19:57 | Reagovat

Jsem moc ráda, že se objevila ukázka a můžeme se na ní podívat, musím říct, že to nevypadá vůbec zle, do kina na to nejspíše nepůjdu, ale pak bych se na to ráda podívala. :) Takové filmy mě docela baví. :)

2 Steeeva Steeeva | Web | 26. července 2017 v 20:09 | Reagovat

mno tak keď je to teda nutné tak ja sa na to mrknem aby som bola v obraze keď bude čas jebo ako nejak ma to fakt neláka a ktomu je to tak dlhé :DDDD, pozerala som aj seriál Flash ale ten ma po pár častiach začal nudiť, Aquaman som tiež nejak ešte neregistrovaka ale aj napriek tomu som zvedavá,WW som už videla a je prote skvelá takže to bude hlavne aj kvoli nej,  mno a ten trailer je teda fakt dosť dlhý a ani si nepamatám kedy som taký aj videka, asi ešte nikdy :D :D :D, bojobe scény vyzerajú naozaj dobre aspoň zo záberov vo videu, bude tam aj vtip čo je super,pkagát sa mi páči a to najme ten popisok kde zakomponovali ich symboly

3 Andie Andie | E-mail | Web | 26. července 2017 v 21:21 | Reagovat

Stejně se na to kouknu jenom kvůli Gadon a její roli. Jsem si ji zamilovala tak, že jsem si teď objednávala dva mega plakáty, jeden s ní a druhý s grootem :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama