9 YEARS ONLINE WITH JUSTA

27. července 2017 v 12:18 | Katie* |  Diary

Dobře, tak já se vám teda upřímně přiznám, že tentokrát jsem si na blogové narozeniny myslela. Nechtěla jsem, aby to dopadlo jako vloni, kdy jsem to skoro úplně vypustila z hlavy. Vždycky, když píšu tenhle článek, tak ani nevím, co dalšího napsat. Stejně mi přijde, že se každý rok opakuju. No, upřímně se vám přiznám, že se někdy nepřestávám divit nad tím, kam až jsem to s tímhle blogem dotáhla. Někteří z vás si možná pamatujete, že dřív bylo cool přidávat na blog různé řetězáky, obrázky, animace, dokonce jsem v jednu chvíli psala něco jako komixy o The Sims 2. Teď když na to tak vzpomínám, tak se skoro začínám smát. Ale mě to tehdy hodně bavilo. Z komixů jsem pak přešla na povídky. Psala jsem tzv. "jednorázovky" - ty byly o všem možném a do toho jsem s tehdejší nejlepší kamarádkou pracovala na příběhu, jenž byl zasazen do světa Twilight ságy. Fakt svoje mladší já nechápu. Nejdřv jsem byla zažraná do High School Musical, pak přišla Twilight sága (když já miluju upíry ♥ :D), ze které se tehdy stala moje životní láska. Všechny knížky jsem měla přečtené asi milionkrát a jde to na nich i vidět. Jenže s postupem času se ta láska tak nějak vypařila. Doteď si klepu na čelo, co to u mě proběhlo za fázi a upřímně se vám přiznám, že nyní mi Bella (samozřejmě nic proti Kristen ;)) přijde jako jedna z nejstupidnějších a nejsobečtějších postav, jaké kdy byly napsány. No schválně, zamyslete se nad tím ;)). A všechno se u mě završilo příchodem Hunger Games. Přiznám se, že nejdřív jsem tomu nemohla přijít na chuť, ale nakonec jsem prozřela. V současné době u mě probíhá "fangirling" už jenom u komixových/fantasy filmů. Jak já se těším na nového Thora ♥
Jelikož tenhle blog vedu už tak dlouho, možná si někteří z vás nebudou pamatovat, že jsem tu dřív měla asi 7 hereček - možná i víc. Blogovala jsem snad o každým - byla tu Ashley Tisdale, Demi Lovato, Hilary Duff... Na nějakou dobu jsem se spokojila s výše zmíněnou Kristen Stewart, kterou jsem nakonec vyměnila za Jennifer Lawrence. Jennifer byla vlastně úplně první člověk, o kterém jsem se rozhodla samostatně blogovat. Žádné další celebrity. Zůstanu věrná jenom jí. Ale v loňském roce mi ukázala, že i ona je schopná se na několik měsíců vypařit z povrchu zemského a nemít ani jednu jedinou novinku. A to mě docela dost nakrklo. Proto to tady teď vypadá tak, jak to vypadá. Letos v červnu jsem se rozhodla na blog přidat Emily Blunt, která je mou obrovskou láskou ♥, a Gal Gadot, jež si mě získala svou pozitivní energii a ztvárněním Wonder Woman, která se letos v červnu zařadila mezi mé oblíbené hrdinky. Když to tak shrnu - letošní rok byl pro tenhle blog docela neobvyklý. I v mém osobním životě nastaly určité změny. Hlavně jsem teda vyměnila školy. Na filologii jsem se rozhodla vyprdnout a "následovat" hlas svého srdce (a předpovědi skoro všech lidí), přejít na pedák a stát se učitelkou - teď už se jenom modlím, abych zvládala tu němčinu. Všechno samozřejmě ale nemůže být růžové. Taťkovi byla ve stejný den, kdy jsem se dozvěděla, že jsem na pedák přijata, diagnostikována rakovina. Musím ale říct, že se s tím pere statečně a snaží se být optimista - což si myslím, že má na léčbu taky svůj vliv. 15.srpna jde na operaci, tak mu prosím držet palce ;)).
Co mám tedy říct na závěr, když už jsem se ze všeho důležitého vykecala? Těch 9 let - a stále nemůžu uveřit, že už je to taková doba - uběhlo hrozně rychle. Sama ani nevím, kam se ten čas poděl. Já jsem dospěla a spolu se mnou i tenhle blog. Snažím se, aby články byly co nejlepší a hlavně smysluplně napsané - ale znáte mě, já se nechám velice snadno unést, pokud se naskytne nějaká superhustomegapřísná novinka! Poznala jsem tu hned několik skvělých lidí, bez kterých si už blog prostě nedovedu představit (viď Angie? :)) a vždycky mě baví se koukat, co je zrovna u vás nového.
Doufám, že následující rok bude opět vydařený a hlavně budu mít o čem psát. Což teď, když tady na blogu mám tyhle tři fešné ženské asi nebude úplně problém, ono se vždycky něco najde. Ještě jsem si vzpomněla, že jsem vám chtěla napsat takovou menší historku. Když jsem ve čtvrťáku chodila na volitelnou hodinu angličtiny, kde jsme se připravovali na maturitu, naskytl se okamžik, kdy jsem pracovala ve dvojci se svou bývalou spolužačkou, která chodila do vedlejší třídy a dřív taky působila v blogovém světě. Když jsme měly hotovo, vypadla z ní otázka, jestli ještě stále mám ten svůj blog. Já jí řekla "jasně, že jo" a v duchu jsem si s úsměvem pomyslela, že dneska už by ho snad ani nepoznala.

NASHLE ZA ROK U KULATÉ DESÍTKY!
 


Komentáře

1 Angie. Angie. | Web | 27. července 2017 v 22:50 | Reagovat

Ále prosím tě :D Tvoje minulé já je úplně normální :D Já jsem si na blogu prošla taky haldou věcí, které dodnes nechápu :D včetně witch, charmed, twilight, povídku zasazenou do světa Twilight mám pořád ještě v počítači rozepsanou. Občas se fakt hodně bavím, když to čtu :D Akorát, že tys to měla všechno na jednom blogu, já jsem vždycky založila nový jako blázen :D Grafika, Gilmorky, bože, toho bylo :D Člověk si tím musí podle mě projít, aby dospěl k tomu pravému. Hlavně blog hrozně jel v době, kdy my byly obě ještě dost malé, tak tehdy to bylo zkrátka o něčem jiném :D Pro mě Twilight byla hrozně silná fáze, ale upřímně... souhlasím s tebou :D Ty knížky jsem měla ráda a donutily mě číst, četla jsem jedním dechem... bylo mi kolem 14, tak o čem jiném snít než o upírovi, že :D Ale je to prostě blbůstka no, ale dovedlo mě to ke Kris a to mě dovedlo k tobě! Takže já jsem už navždycky vděčná tomu, že jsem milovala Twilight, protože kdyby to tak nebylo, nikdy bych si nezaložila blog o Kristen (pravděpodobně) a tudíž bych nejspíš ani nikdy nepoznala tebe! A já jsem neskutečně vděčná, že tě v blogovém světě mám, že se známe už tak dlouho, že tu jsi po celou tu dobu a že teď slavíš 9. narozeniny blogu, což je naprosto úžasné a hrozně moc ti k tomu gratuluju! A příští rok oslavíme tu desítku!!! :)

V tomhle uplynulém roce jsi toho prožila opravdu hodně. Jsem moc ráda, že jsi na blog přidala jak Gal tak Emily, protože obě ženy zbožňuji :) A myslím, že to bude lepší i pro tebe, protože snad nenastane situace, že by neměly novinky ani jedna vůbec žádné :D Já ti do budoucna přeju hlavně to, ať jsi na nové škole spokojená a především budu držet palce tvému taťkovi, ať svůj boj s nemocí zvládne a tvojí rodině a tobě, ať jste silní a překonáte tohle období. Budu na vás moc myslet, snad vše proběhne jak má! A já věřím, že to tvůj taťka zvládne! <3

S tou spolužačkou jsi mi připomněla mojí kamarádku :D taky se mě teď ptala, který z blogů mám vlastně aktivní, jestli vůbec nějaký... :D Ehm, je jich víc a ano, pořád jsem v blogovém světě a doufám, že tu v něm budeme obě ještě hodně dlouho! :) 9 let je fakt něco, tak ti přeju, ať to dotáhneš aspoň ještě na dvakrát tolik, ne? :D :) Mám tě moc ráda Katie a jsem vděčná blogu, že se naše cesty potkaly. Ještě jednou vše nejlepší k blogovým narozeninám! :)

2 Terka Terka | 28. července 2017 v 14:00 | Reagovat

Tvému tatínkovi držíme všichni palce. A jen tak mimochodem jde na operaci v den kdy má Jennifer narozeniny. Takže to určitě zvládne :). A všechno nejlepší k 9. "blogovým" narozeninám.

3 Steeeva Steeeva | Web | 28. července 2017 v 19:35 | Reagovat

ha tak to sme mali asi každý také obdobie asi, ja keď som začínala tak som mala na jednom blogu viac ľudí, potom so mostala pri jednej osobe, písala som nejaké tie poviedky, to sa všetko dialo na jednom blogu, niekedy to bol poriadny miš maš, to zrejme z toľkého voľného času čo som mala to tak aj dopadlo :D :D :D, potom som si založila blog v poradi druhý a to o Tomovi ktorý ma proste uchvátil, ale ako som si našla prácu tak som neyvládala oba tak som ostala pri Tomovi :), som za to aj rada :), takže to úplne chápem a nie je to nič nenormálne :D, zmenu je niekedy treba a a príde v hod :), tiež sa priznávam, že som zažraná do upírov a milujem ich proste, ale zo začiatku keď vyšiel Twilight som tomu na chuť neprišla ale postupom času som si to pozrela a páčilo sa mi to, nezblíznila som sa do toho ako moja kamoška ktorá prečítalal tieř všetky knihy ale páči sa mi to :D, držím ti tiež palečky aby ti to v novej škole klapalo a taktiež tvojmu taktovi aby to dopadlo čo najlepšie, ako si sama podotkla dobré myslenie tomu veľmi pomáha :), mno deviatka je skvelé číslo a dúfam, že bude aj desiatka :D, ja svoje roky na blogu nejak extra nepočítam  ale je to asi takých šesť, ani nepíšem tieto články, ani sama neviem prečo, nikdy ma to nenapadlo ale keď to dotiahnem na desinu tak sa možno pochlapím a niečo napíšem :D :D :D

4 charlie l jake-gyllenhaal.blog.cz charlie l jake-gyllenhaal.blog.cz | Web | 29. července 2017 v 9:57 | Reagovat

Páni, 9 let, to je šílené, mazec! :) Je to strašně hodně let a já jsem neskutečně ráda, že pořád s chutí bloguješ, protože tenhle blog mám neskutečně moc ráda (Samozřejmě i tebe!) a byla by škoda, kdyby ho nebylo. :) Díky tobě jsem si ještě více oblíbila Jennifer Lawrence a poznala Gal. :) Na tvůj blog chodím moc ráda a jsem šťastná, že můžeme být ve spojení alespoň přes blog. Napsala jsi vážně krásný článek, tvému tatínkovi držím palce, tohle jsou pro mě vždy silné věci, vždy si uvědomím, jak je svět nespravedlivý, ale on to určitě zvládne, když má tebe! ♥ Přeju ti ještě další roky blogování a radosti. ♥ Děkuju za tak skvělý blog. :)

5 Claire* Claire* | Web | 29. července 2017 v 20:26 | Reagovat

Volejme huráá!! Jsem zpátky z dovolené a jsem v pořádku :D Letadlo nespalo, nic mě nekuchlo (teda spíše žádný Turek od okurek) a byla to naprostá paráda!! :) Pokud chceš vědět o dovolené víc, je trošku popsaná v novém článku na blogu :) No a k článku.. Woooow! 9 let to už je nějaký ten pátek a já ti k těmto narozeninám opravdu ze srdce gratuluji a přeji jen to nej nej nej!!! ♥ Doufám, že tenhle blog půjde dál a dál a dojde ne k těch kulatým 10, ale ještě mnohem dál :) CO se týče tvého tatínka, tak mu držím palce všechny které mám! Je to strašně těžké na psychiku, ale lidi, kteří ho milují - to mu pomáhá jít dál.. není to tak dávno, kdy moje teta měla rakovinu a pamatuji si, jak byla silná a díky tomu to zvládla.. Věřím, že vše bude naprosto v pořádku a tvůj tatínek to zvládne! :)

6 Andie Andie | E-mail | Web | 30. července 2017 v 10:48 | Reagovat

Páni, 9 let! Tak to je ale neskutečný! (Právě jsem se musela ujistit o této informaci, protože jsem si nebyla jista :D :D : ->) Já jsem na blogu teprve 4 roky a to mi už přijde prostě hodně, teda předtím jsem měla ještě fansite blog, který byl nějak od roku 2011? Takže jsem na blogu taky nějakých 6 let, ale svojí "éru" počítám až od AG. :D Doufám, že mi to tady tak dlouho vydrží, sakra, vždyť ty tady za rok oslavíš 10 let!!! To je neskutečné!:O Jinak jsem ráda, že jsem ti mohla na blog vytvořit už dva layouty, je to pro mě pocta!:)

7 Toxique Toxique | Web | 2. srpna 2017 v 15:48 | Reagovat

Páni, 9 let, to už je fakt číslo. Ale ono to strašně utíká, máš pravdu, taky se toho děsím jak to všechno utíká! :D Já bych teda měla taky nějaké takové číslo, kdybych počítala oba blogy a ne jen ten druhý s Jess, na který jsem pak přešla:) A blogy jsem sledovala i předtím a pamatuju si strašně moc dobrých blogerů, co tu byly taky déle, kolik za tu dobu skončilo a jak mi tu chybí, ale jednou skončíme všichni, no. Ty máš ale úžasné výročí a odvádíš tu skvělou práci:) Moc se těším na ty kulaté desetiny!:)♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama