VIDEO | Jimmy Kimmel Live

20. prosince 2016 v 15:41 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos
Řeknu vám, je mi až zle z toho, co se v posledních 24 hodin událo. Nejdřív v Turecku zastřelí ruského velvyslance, potom to zase nějaký magor napáli do lidí na vánočních trzích v Berlíně a zabije 9 lidí a dneska se dočítám, že nějaký kretén napadl Petru Kvitovou v jejím bytě a vážně jí pořezal levou ruku - a to jsem se ještě dozvěděla, že Petra vlastně bydlí jen kousek od nás. Já to fakt nechápu a obávám se, že v takovém světě už budeme bohužel muset žít :(

Ale vezmeme to trochu z veselejší stránky, co říkáte? Včera jsem na blogu přidávala fotky z návštěvy Jennifer v mé oblíbené talkshow Jimmy Kimmel Live, kam 13.prosince přišla propagovat svůj nový film "Passengers". Videí je celkem pět, ale určitě stojí za to se na všechna podívat. V prvním videu, které je myslím i nejdelší, se Jennifer a Jimmy baví o tom, že jsou vlastně hypochondři a jak se na sobě a ostatních vždycky snaží diagnostikovat nějaké nemoci. Jennifer se dokonce přiznává, že si googluje různé obrázky bakterií a dokonce zde ukazuje i jednu docela "roztomilou" bakterii :D


Tohle video už je teda kratší. Jennifer v něm říká, že se musí často omlouvat, že nechce působit, jako že někoho urazila schválně nebo že je zlá - možná tím trochu odkazuje na tu menší kauzu se sezením na posvátných kamenech.V tomhle videu Jimmy vzpomíná na to, jak se před rokem potkali s Jennifer na koncertě U2, který proběhl v Los Angeles. Během koncertu se dokonce Bono zmínil, že tam Jimmy je, načež Jennifer po koncertě v zákulisí Jimmymu řekla: "Ze všech lidí, co tu jsou, nechápu, že Bono zmínil zrovna tebe."


V tomhle videu už se baví o samotném filmu. Jimmy film hodně chválí, i Jennifer je z něj nadšená a prosí lidi, aby si na něj zašli do kina. Na konci se trochu baví o blížících se Vánocích. Jennifer se přiznává, že nedává ostatním moc dobré dárky.


Poslední video je ze všech nejvtipnější. Jimmy na začátku říká, že si Chris během press tour z Jennifer tak trochu dělal srandu tím, že zveřejňoval různé fotky, na kterých je Jennifer vždycky nějak "odstraněná" (informovala jsem vás o tom vždy u článků z photocallů, co proběhly v Evropě). Jennifer se pak rozhodne Chrisovi pomstít tím, že spolu s Jimmyim posprejuje plakát, který je umístěn na boku autobusu.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama