'USA Today'

22. prosince 2016 v 15:55 | Katie* |  P - 2016

Dneska se mi vůbec nic nechce dělat a začínám být unavená (ještě aby ne, když mě mamka vzbudila v 6:30 -_- ). Dopoledne jsem měla sraz s babičkou, zašly jsme si společně do města (já už mám drobné dárky pro kamarádky) a pak do kavárny. Měla jsem chuť na horkou čokoládu a jako by mě tam čekali, tak byla bokem nabídka různých čokolád. Já si dala jahodovou čokoládu. Tu jsem ještě nikdy neměla a tak nějak mě to praštilo do očí :D Jinak jsem zbytek dne už nic moc nedělala. Před chvílí jsem dokoukala na Vánoce naruby. Tak nějak zjišťuji, že už mě ani moc nebaví koukat na vánoční filmy... Doufám, že to zítra Grinch zachrání :D Ale ještě předtím si dopoledne budeme muset zajet s taťkou nakoupit na ty tři dny, co bude všude zavřeno. Doufám, že tam nebude takový obrovský nával, jak si všichni myslí. A taky bych se měla nejspíš učit. Mě čekají už jen tři zkoušky v lednu. Z toho na dvě se člověk tak úplně připravit nemůže a ta poslední je fonetika. Nesnáším fonetiku -_- Já se na ni budu učit asi až den před prvním pokusem. Prostě se nedokážu donutit si nad tím sednout. Ani se moc nedivím, že ta kamarádka (nakonec doopravdy) odešla ze školy.

No nic. Dneska mám trošku víc toho volného času, tak toho využiju a dopřidávám toho co nejvíc. Kromě toho, že se objevují fotky z akcí - mimochodem zítra by se měla konat premiéra "Passengers" v Londýně! - přišla řada i na nějaké nové photoshooty. Zatím vím teda o třech a všechny vypadají parádně. Tak doufám, že bude mít někdo otevřenou objednávku, abych mohla zajistit nový design :D Prozatím tu přidávám photoshoot, který není nijak extra "spešl", taky je pro USA Today, ale mně se teda právě tím, že je jednodušší, moc líbí. Jennifer to na těch fotkách moc sluší a navíc na nich pozuje spolu s Chrisem. Co víc si člověk může přát? :)

tumblr_oifs95D51j1sofu3ho1_1280.jpg tumblr_oifs95D51j1sofu3ho2_1280.jpg tumblr_oijpc54Ysl1sofu3ho3_1280.jpg tumblr_oijpc54Ysl1sofu3ho6_1280.jpg tumblr_oijpc54Ysl1sofu3ho8_1280.jpg
 


Komentáře

1 charlie l jake-gyllenhaal.blog.cz charlie l jake-gyllenhaal.blog.cz | Web | 23. prosince 2016 v 13:21 | Reagovat

Jahodovou čokoládu? To jsem asi ani neměla! :D Teda myslím. :) Grinch zachrání vždycky všechno, na něho se můžu dívat zkrátka pořád. :) Jinak musím říct, že ty fotografie pro USA Today jsou superní! ♥ Jenn i Chris tam vypadají fantasticky. :)

2 blazulka blazulka | Web | 23. prosince 2016 v 21:40 | Reagovat

No tak jahodova cokolada, je peknej hnus. :D Jinak doufám, že si Vánoce pěkně užiješ :)

Fotky jsou naprosto geniááální ♥ Jim by to spolu tak slušelo. :D Ale to bych chtěla asi moc :D

3 Merylka Merylka | E-mail | Web | 23. prosince 2016 v 22:48 | Reagovat

Já bych klidně snesla nějaký zajímavější a odvážnější photoshoot, tenhle mi přijde až moc... jak to říct, utažený (?) :D Nemůžu přijít na to správné slovo, Jenn i Chris jsou blázínci, tak by se k nim něco odvážnějšího a bláznivějšího hodilo, ale těším se na další photoshooty! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama