"Passengers" Sony Square Movie Experience Exhibition in New York - December 6, 2016

14. prosince 2016 v 16:04 | Katie* |  A - 2016

Včera jsem si šla napsat svůj (snad) jediný prosincový zápočet z morfologie. Na test jsme měli 60 minut a bylo tam jenom 6 otázek. Já byla hotová za 20 minut a celkově mi přišlo, že to bylo docela jednoduché. Teď jen nevím, jestli je dobře, že mi to tak přišlo nebo ne :D On si člověk většinou říká, jaká to byla brnkačka a pak když vidí ty výsledky... No doufám, že se je dozvím ještě tenhle týden, ať vím, jestli se mám připravovat na druhý pokus, který by proběhl příští týden. Vím o tom, že jedno cvičení asi nebudu mít tak úplně dobře, ale Parrott (můj profesor) říkal, že když se svou odpovědí budeme mířit správným směrem, tak nám dá aspoň pár bodů :D Zítra a možná v pátek budu psát svou srovnávací esej, tak snad mi to půjde dobře. Dneska nakonec stihnu přidat asi jen ty dva články. 6.prosince se v rámci propagace filmu "Passengers" uskutečnila jedna super akce. Jennifer se spolu s Chrisem přišla podívat na výstavu k jejich novému filmu, kterou pořádala společnost Sony. Oba se tu pak setkali s několika šťastnými fanoušky, se kterými si popovídali i pořídili selfíčka. Jennifer byla stejně oblečená, jako na těchto candids fotkách - moc jí to slušelo a vypadala elegantně.

004~69.jpg 011~31.jpg 008~44.jpg 015~26.jpg 022~27.jpg

K těmto fotkám jsem se rozhodla přidat zatím poslední vtipné selfíčko, co Chris během tohoto press tour pořídil. Jennifer na něm tentokrát tak trochu je a zároveň není. Fotka vznikla v letadle, když Chris nakonec solově letěl film propagovat do Moskvy: "As promised. My best buddy #jenniferlawrence Sorry for messing with you guys before."

Nepojmenovany_2~5.jpg
 


Komentáře

1 Steeeva Steeeva | Web | 14. prosince 2016 v 19:35 | Reagovat

mno tak to je teda ťažké povedať, niekedy to tak aj dopadne, že to čo sa nám zdalo ľahké tak to nedopadne dobre, ale drži palečky aby si to nemusela opakovať :) mno a teda aú to pravda šťastný ľudia ktorý sa s nimi stretli a fotografie sú skvelé a hlavne tá od Chrisa :)

2 Nicol (radcliffe-dan.blog.cz) Nicol (radcliffe-dan.blog.cz) | Web | 15. prosince 2016 v 13:21 | Reagovat

Katie, moc ráda budu aff, byla bych blázen, kdybych nechtěla :) Odpoledne ti hned udělám ikonku :)

A jinak moc se mi líbí ta sukně, kterou měla i Jennifer, obdivovala jsem ji už na těch candid fotkách,  určitě to musel být pro fanoušky zážitek, kdybych měla možnost, tak bych se šla na výstavu hned podívat :)

3 charlie l jake-gyllenhaal.blog.cz charlie l jake-gyllenhaal.blog.cz | Web | 15. prosince 2016 v 15:23 | Reagovat

Držím palečky při tom zápočtu, určitě si to zvládla! :) Na těch fotkách vypadá Jennifer úžasně, strašně moc se mi líbí její outfit. ♥ Ona je prostě kráska. :) Fanoušci museli mít šílenou radost!

4 susan susan | Web | 15. prosince 2016 v 20:40 | Reagovat

Jee Katie, jak to že mi dvě za tu dobu nejsme ještě aff? To je hřích, fakt že jo!:D Jsem tak ráda, že si udělala ten první krok a zapsala si se a já samozřejmě odpovídám ano, děkuju moc:)
Jak pak si dopadla ve škole, víš/nevíš? Taky teď čekám na výsledky ze zápočtů a to jsou vždycky děsná muka!:D Tak snad to dobře dopadlo a i ta dnešní esej:)
Jinak co se týče Jennifer, tak já jsem z ní nadšená. Vypadá úchvatně, a tak hezky se tu směje, je rozkošná. Ten outfit je elegantní a vkusný a sladěný a prostě myslím, že to vychytala do posledního detailu:) Jinak mě pobavilo, jak tam ty lidi sedí takhle na pohodu na zemi, musela to být skvělá akce a tu výstavu bych ráda viděla teda, i když já se spokojím klidně i s tím, že uvidím film samotný:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama