"Passengers" Los Angeles Photocall - December 9, 2016

18. prosince 2016 v 15:55 | Katie* |  A - 2016

Hezké pozdní odpoledne všem! Tak můj včerejšek se tedy opravdu vydařil. Dopoledne jsem šla k nám na gympl na volejbalový turnaj absolventů (samozřejmě jsem nehrála), abych se viděla s bývalými spolužáky a kamarádkami. Musím říct, že mě překvapilo, že se nás tam sešlo tolik - asi tak půlka - a že na tuhle akci dorazili i lidi, co zde maturovali už před 20 lety! Hodně z nich si tam přivedlo svoje děti a bylo tam hned několik miminek, tak to byla taková zajímavý podívaná :D
Ale to je jen tak na okraj. Přiznám se vám, že s novinkami jsem teda dost solidně pozadu a ani bych se nedivila, kdybych je dopřidávala ještě začátkem nového roku :D Dneska tu pro vás mám ale naprosto parádní fotky z 9.prosince. V tuhle dobu se propagace "Passengers" přesunula z Evropy do USA a Jennifer se zbavila svých prodloužených vlasů, což jsem já osobně teda dost ocenila (i když s těmi dlouhými vlasy vypadala taky skvěle!). Fotky jsou z photocallu, který proběhl v Los Angeles. Hned po něm následovala tiskovka, ze které se objevil i 32-minutový záznam - moderování se ujala moje milovaná Gretchen ♥ z Rotten Tomatoes. Kromě Jennifer se na obou akcích objevil i Chris Pratt, Michael Sheen, režisér Morten Tyldum a scénárista Jon Spaihts. Musím se vám přiznat, že do těchto fotek jsem se okamžitě zamilovala ♥ Nejen, že Jennifer vypadala absolutně fantasticky, ale moc se mi líbí i to pozadí se světýlkama ♥ Prostě nádhera! Jenn na sobě tentokrát měla top a sukni značky Altuzarra a (nečekaně) černé botičky Christian Louboutin.

018~188.jpg 067~83.jpg 098~60.jpg 034~137.jpg 165~6.jpg
 


Komentáře

1 AshleyInka AshleyInka | Web | 18. prosince 2016 v 16:12 | Reagovat

Panejo. Tak tyto fotografie jsou neskuteně překrásné. Zde to Jenn naprosto moc sluší ♥

2 cobiesmulders-hq cobiesmulders-hq | 18. prosince 2016 v 19:39 | Reagovat

Ahoj, moc prosím o přečtení: http://cobiesmulders-hq.blog.cz/1612/the-end-of-one-era

3 Angie. Angie. | Web | 19. prosince 2016 v 23:47 | Reagovat

Tahle akce patří mezi mé oblíbené, co se té propagace Passengers týče. Jen to sluší v podstatě všude, nejspíš by jí to slušelo, i kdyby jí oholili hlavu a oblékli do pytle na brambor, ale to už jsou detaily. Mně se tady hrozně moc líbil ten její outfit. Líbí se mi, jak jsou ten top a ta sukně hrozně odlišné a někomu se to k sobě možná nehodí, ale mně se to dohromady líbí strašně moc. Taky jsem ráda, že se Jen zbavila těch falešných vlasů... sice jí sluší dlouhé vlasy, ale ta prodloužení prostě nejsou její vlasy a tenhle sestřih jí navíc hrozně sluší. Vidělas to video pro BBC Radio 1? Jak se tam s Chrisem uráží? Tam naprosto souhlasím s Chrisem a tou jeho poznámkou o falešných vlasech Jen :D :D :D Jestlis neviděla, tak je to fakt perfektní video mimochodem, doporučuju.

32 minutový záznam bohužel musím odsunout k tomu množství videí s názvem "možná někdy" :( Ale věřím, že je to super podívaná, snad to doženu o prázdninách.

Jinak jsem moc ráda, že se ta sešlost na volejbalu vydařila :) já jsem některé spolužáky z gymplu neviděla od maturity... žádný pořádný sraz jsme od té doby neměli. Nevím... možná třeba po pěti letech už se to podaří zorganizovat, některé lidi bych docela ráda viděla, ale je pravda, že s těmi, co jsem chtěla zůstat v kontaktu, jsem v kontaktu zůstala a ti ostatní byli vždycky spíš povrchní známosti no :D Někteří mi nijak zvlášť nechybí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama