"Passengers" - Behind The Scenes Interview

1. prosince 2016 v 15:52 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Jak už jsem psala v předchozím článku - i mně se zase po hrozně dlouhé době stalo, že nestíhám. Věc se má tak, že už začalo press tour k filmu "Passengers" - Jenn a Chris už se stihli objevit ve třech různých městech! - ale mně za chvilku čeká zkouškové a já si chci vypsat všechny důležité věci, protože jsem zjistila, že vypisování mi docela dost v učení pomáhá. Sice si nedělám nějaké velké naděje, že by zkouškové dopadlo nějak suprově - když mě to nebaví a ani mi to nejde - ale tak aspoň budu vědět, že jsem se snažila. Kromě všech těch nových fotek se začala objevovat i videa. Ty si postupně dávám mezi oblíbené stránky, abych na ně pak nezapomněla. Zatím tu pro vás mám jedno oficiální video ze zákulisí, kde Jenn mluví o své postavě Auroře Lane a celkově o práci na tomhle filmu.

O POSTAVÁCH: "Postavy v tomhle příběhu mi přijdou fascinující, protože jde o obrovské rozhodnutí - podniknout 120 let dlouhou cestu a až dorazíte do cíle, všichni, co jste znali, budou po smrti. Takže musíte začít úplně nový život na planetě, kde jste nikdy předtím nebyli. Takže je jasné, že tu budou zajímavé postavy."

O TOM, PROČ SE AURORA VYDALA NA TUHLE CESTU: "Aurora je velice chytrá, plná energie a zvědavá. Je dcerou známého spisovatele, kvůli čemuž vždycky chce něco víc a chce si udělat své vlastní jméno. Tohle všechno v kombinaci s dobrodružným duchem ji poslalo pryč."

O VIZUÁLNÍ STRÁNCE FILMU: "Film je velice vizuálně zajímavý, protože tihle dva lidé jsou uvězněni ve vesmíru. Vizualizace je obrovská, jsou ztraceni v nekonečném vesmíru, který je velikostí přesahuje. Dynamika mezi tím, jak se cítí a čím si prochází emocionálně vs tenhle obrovský vesmír, ve kterém jsou uvězněni, mi přišla zajímavá."

O SCÉNÁŘI: "Myslím, že je to zajímavá myšlenka. Nikdy jsem nic podobného neviděla. Líbil se mi ten svět, hlavní postavy a ten prostý nápad na takový film. Přišlo mi to zajímavé a kreativní, protože když jsem dočetla scénář... Doufám, že lidé odejdou z kina s miliony různých názorů a to se mi na tomhle filmu líbilo nejvíc. Nikdo vám neříká, jak se máte cítit. Jde o to, co byste udělali vy. Je to námět k diskuzi."

O CHRISI PRATTOVI: "Chris Pratt je nejpracovitější člověk u filmu, včetně štábu a ostatních. Je to ten nejpracovitější člověk, jakého jsem kdy v životě potkala. A má úžasný přístup."

O SPOLUPRÁCI S REŽISÉREM MORTENEM TYLDUMEM: "Všem se nám líbil film i scénář. Jakmile jsme byli na stejném bodě, byla to krásná zkušenost, protože jsme do toho všichni byli zažraní. Chris a já jsme vždycky chtěli vědět, co si Morten myslí, jaká je jeho vize pro každou scénu a jaký je jeho názor na naše postavy. Všichni jsme byli propojení."

O AKCI: "Ve třetím aktu začíná být jasné, že je s lodí něco špatně. Nefunguje gravitace, roboti selhávají a Jim a já závodíme proti času, abychom zjistili, co je špatně a jak to spravit, abychom zachránili nejen naše, ale i životy zbylých 5 000 cestujících."

© justa.blog.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama