Jennifer Lawrence visits Kosair Children's Hospital - December 24, 2016

25. prosince 2016 v 15:48 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Other photos

Tak jaké jste měli včera Vánoce? Doufám, že o dost lepší než já. Loňské Vánoce stály za hovno, protože jsme museli řešit rodinné problémy, letošní Vánoce nebyly o nic lepší. Bohužel se včera stalo něco fakt smutného. Někteří z vás to možná ví, pro ty, co ne - máme doma už skoro 10-letou Elišku, která je mým psím mazlíkem (je plemenem westík - takže menší). Včera večer s ní šli rodiče ven na procházku a měli ji na volno. V tu chvíli šla paní s nějakým větším psem, kterého měla taky na volno. Ten cizí pes se chtěl s naší Eliškou kamarádit, jenže to ona nechtěla a tak po sobě navzájem vyjeli. Já to slyšela z okna a úplně ve mě hrklo, co se stalo. Majitelka druhého psa se hned ptala, jestli Elišku pokousal, načež rodiče odpověděli, že ne, ale jak přišli domů, tak jsem si všimla, že má pod krkem škrábanec. Původně jsem si myslela, že je to povrchové zranění, ale nakonec se ukázalo, že rána byla docela hluboká. Takže dneska dopoledne museli jet rodiče na veterinu, kde ji zašili - doktor dokonce říkal, že kdyby nevěděl, že ji pokousal jiný pes, tak by si myslel, že ji někdo bodl. A teď je chudák Eliška celá zmatená a v podstatě zdrogovaná - museli ji uspat a dali jí i nějaké další injekce. Takže teď pořád chodí sem a tam a má nepřítomný pohled. Myslím, že jsme měli vzhledem k okolnostem ještě štěstí. Mohlo to dopadnout daleko hůř. Ale doufám, že se z toho brzy dostane, ať si spolu můžeme zase hrát :) ♥♥♥

Omlouvám se, že zase píšu takovou slohovku, ale chtěla jsem se o to s vámi podělit. Tohle mě docela vyděsilo a vy, co máte doma pejsky, dávejte si pozor, když je máte puštěné na volno. Ono to totiž ne vždy může skončit tak "dobře". Ale co tu pro vás dneska mám? Jennifer se jako již tradičně (už to udělala třetí rok po sobě) zastavila na návštěvu v dětské nemocnici Kosair, která se nachází v jejím rodném městě Louisville. Tentokrát se těch fotek moc neobjevilo, možná se další objeví později. Tahle novinka je docela čerstvá, protože Jenn se na děti přišla podívat teprve včera - na naše Vánoce a na americký Štědrý večer ;) Já za tohle Jennifer prostě miluju ♥ Je úžasné, jak o Vánocích dokáže myslet i na děti, které neměly to štěstí trávit tenhle svátek doma s rodinou.

tumblr_oipgxc1Zhd1sofu3ho1_1280.jpg tumblr_oipgxc1Zhd1sofu3ho3_r1_1280.jpg tumblr_oipgxc1Zhd1sofu3ho4_r1_1280.jpg tumblr_oipgxc1Zhd1sofu3ho5_r1_1280.jpg tumblr_oipitpiMKB1sn625no1_1280.jpg
 


Komentáře

1 Andie Andie | E-mail | Web | 25. prosince 2016 v 17:12 | Reagovat

Ty jo, budu držet palce, ať je Eliška brzo v pořádku. Zase mě ale překvapila paní většího psa, že se ptala, jestli není pokousaná, já psa nemám, ale z okolí prostě znám případy, (většinu případů) že ti majitelé většího psa na druhé majitele neskutečně vyjeli.:/
Jennifer je naprosto skvělá, že šla za těmi dětmi, obdivuji ji i v tom smyslu, že má na to srdce, já bych se tam několikrát rozbrečela.:)

2 Andie Andie | E-mail | Web | 25. prosince 2016 v 17:36 | Reagovat

Koukneš prosím na mail?:)

3 Angie. Angie. | Web | 25. prosince 2016 v 18:23 | Reagovat

Ježiiiš, Katie, tak to mě hrozně moc mrzí, že jste měli takovouhle událost zrovna o Vánocích :( ono teda vůbec, že se to vůbec přihodilo. Já držím Elišce moc palce, aby se z toho brzy vylízala, chápu, že to tebou otřáslo, tohle je vždycky nebezpečné. Snad bude v pohodě, ona se z toho vyblíže ;) Každopádně mě mrzí, že vám to takhle narušilo vánoční náladu. Já svého psa nerada nechávám na volno právě z tohohle důvodu. On sice není žádný rváč, ale člověk nikdy neví. Mě jednou takhle pokousal můj pes, když po sobě začali vyjíždět s nějakým dalším a já jsem k němu hned skočila a chytila ho, než se do sebe pustili, no a Willy pokousal mě, ale pak se hned uklidni a ten pán odtáh toho svýho psa pryč.
Já jsem měla Štědrý den poměrně v poklidu, jen mamka chytla k večeru trochu nerva, ale přešlo jí to, tak to bylo fajne. Dostala jsem pár fakt skvělých dárků, tak mám opravdu radost :) Akorát mě mrzí, že je zase konec...  a trochu mi to pokazila zpráva o tom, že měla Carrie Fisher silný infarkt... a víš, jak já miluju Star Wars, tak to mě zasáhlo no. Ale jinak klasicky moc hezké a na pohodu, žádné kosti v krku a tak.

Jinak tedy od Jenn je to naprosto úžasné, že přišla nemocné děti na Vánoce navštívit!! Tohle je musím říct jeden z hlavních důvodů, proč Jenn tolik miluju, protože nevynechá příležitost udělat radost někomu méně šťastnému a věřím, že děti měli ohromnou radost. Fotky jsou moc krásné, Jenn to moc slušelo :)

4 charlie l jake-gyllenhaal.blog.cz charlie l jake-gyllenhaal.blog.cz | Web | 25. prosince 2016 v 18:56 | Reagovat

Strašně mě mrzí, že jsi měla takové Vánoce, já pejsky miluju, takže bych z toho byla určitě stejně v prd.. jako ty. :( Doufám, že bude Eliška co nejdříve v pořádku. ♥ Jinak mám taky doma westíka! Je mu 10 let a jmenuje se Kim, pěkná náhoda. :D :) Snad je už dnes lépe vám oběma! Co se týče fotografií, tak smekám, je to od Jenn naprosto krásné, zbožňuju takové celebrity. :) Je to milé, na fotkách jí to moc sluší. :)

5 Angie. Angie. | Web | 25. prosince 2016 v 19:51 | Reagovat

To moje kousnutí nebylo naštěstí nic hrozného, nic hlubokého. On když si uvědomil, že se zahryznul do svojí milované paničky, tak mě hned pustil a byl z toho úplně špatnej miláček můj. Ale jak byl rozpumpovanej, tak se po mně ohnal no. Ale furt lepší, než kdyby pokousal toho psa nebo někoho jinýho. Já vždycky nenávidím ty případy, kdy zvíře někoho pokouše a potom ho musí dát kvůli tomu utratit :( Protože to prostě nikdy není chyba toho zvířete. Každopádně to je tedy drsné s tou ženskou. Tak snad už se s ní nesetkáte, aby zas nebyly nějaké problémy :( Já Willyho pouštím, ale právě taky jen, když vidím, že není nikde žádný pes a když je, tak se ho snažím zaměstnat, aby si ho nevšiml.

Co se Carrie týče, tak ona měla poměrně bouřlivé mládí, co se alkoholu týče a tak... jsem četla... takže možná to mohlo být i tím, ale taky to nechápu. Jestli to nejsou nějaké geny... ale zase její mamka pořád ještě žije, takže musí mít tuhý kořínek... fakt to nechápu a jsem z toho hrozně smutná. Doufám, že to zvládne, je to silná, odhodlaná ženská, která se v životě prokousala spoustou věcí, věřím tomu, že se z toho dostane. 2016 byl fakt strašný rok, doufám, že Carrie to zvládne.

Brácha se fakt překonal s tou šálou, já jsem musím říct fakt čuměla, když jsem jí rozbalila, hrozně jsem se bála, co mi pořídil a měla jsem i nějaký teorie, ale jako takhle dalece jsem si netroufala myslet a byla jsem z toho fakt v šoku musim říct :D A co ty? Dostalas alespoň něco pěkného, když už jste to měli takové zkažené tou kulturní vložkou s Eliškou?

6 Steeeva Steeeva | Web | 26. prosince 2016 v 10:47 | Reagovat

tak to je dosť strašné čo sa jej stalo ale je dobré, že si to nakoniec niekto všimol a utekalo sa za doktorom lebo by to nemuselo dopadnuť dibre keby sa to takto nechalo, a tiež prajem aby sa z toho čoskoro dostala, pravda ja svojích psov mám na vodítku keď s nimi idem von, inak by som ani nešla :D, a ako si spomenula je super, že si takto  spraví čas a na vštívi dedi a urobí im radosť svojou návštevou :) aj v takýto deň

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama