Boyfriends

12. července 2016 v 11:56 | Katie*

Nicholas Hoult: 2010 - 2013, krátká pauza, 2013 - 2014

Jennifer a Nicholas se seznámili v roce 2010 na natáčení filmu X-Men: First Class (spolu pak natočili ještě další dva díly z X-Menovské trilogie). Nejprve spolu randili tři roky, pak se krátce v roce 2013 rozešli, ale ve stejný rok se dali zase dohromady během natáčení filmu X-Men: Days Of Future Past. Nicholas doprovodil Jennifer v roce 2014 na dvou významných akcích - Zlaté globy, kde si odnesla sošku za film American Hustle, a Oscaři, kde byla nominovaná za stejný film. V polovině roku 2014 se pak pár rozešel. Důvodem rozchodu mělo být neustále odloučení, protože oba dva se pilně věnují natáčení nových filmů. Přesto jsou Jennifer a Nicholas i nadále přáteli.


Chris Martin: 2014 - 2015 (nepotvrzeno)

V roce 2014 se začala v médiích objevovat zpráva o tom, že Jennifer začala randit s frontmanem kapely Coldplay Chrisem Martinem. Neustále se objevovaly zprávy od nejmenovanných zdrojů, ve kterých bylo uváděno, jak jsou spolu Jenn a Chris šťastní a že vypadají moc zamilovaně. Oba dva se spolu nikdy oficiálně neobjevili na žádné akci, byť Jennifer často chodila na koncerty Coldplay. Paparazzi se tento pár podařilo vyfotit jen jednou, když vystupovali na letišti ze soukromého letadla. Na konci roku 2014 se je pak jednomu fanouškovi podařilo vyfotit v sushi restauraci, kde spolu pravděpodobně byli na schůzce. Téměř po roce chození se pár rozešel. Ani jeden z nich však nikdy tento románek nepotvrdil.


Darren Aronofsky: 2016 - 2017

Jennifer se s režisérem Darrenem Aronofskym seznámila během léta 2016, kdy spolu natáčeli film "Mother!". Spekulace o tom, že by mohli tvořit pár, se vynořily někdy v půlce řijna. Ačkoliv svůj vztah ze začátku veřejně nepotvrdili, paparazzi fotky, na kterých se drží za ruce, dávají si pusu nebo sdílí lízátko, to udělaly za ně. K neoficiálnímu potvrzení došlo začátkem listopadu, kdy se objevily tyto fotky, na kterých jsou k sobě navzájem přítulní. V současnosti je jejich vztah označován za "vážný a stabilní". Jennifer už byla párkrát spatřena, jak jde nebo odchází z Darrenova domu a dokonce se seznámila i s jeho synem Henrym. Přestože je dělí 21 let věkového rozdílu, vypadá to, že našli společnou řeč a jsou spolu šťastní. Jennifer jejich vztah potvrdila v rozhovoru pro zaříjové číslo časopisu Vogue z roku 2017. Po roce chození se spolu rozešli. Dodnes ale zůstávají přátelé.


Cooke Maroney: 2018 - současnost

Několik měsíců po rozchodu s Darrenem byla Jennifer spatřena s novým mužem, který, jak se potvrdilo díky paparazzi fotkám, se stal jejím novým přítelem. Jmenuje se Cooke Maroney a dohromady je měla údajně dát kamarádka Jennifer Laura Simpson. Pro Jennifer je to poprvé od odstartování své herecké kariéry, kdy nechodí s někým z filmové branže. Cooke je ředitelem galerie umění v New Yorku. Podle posledních informací si chození užívají, zároveň jsou však opatrní a snaží se udržet si soukromí.
 


Komentáře

1 Malia Malia | Web | 12. července 2016 v 14:41 | Reagovat

Pořád je mi líto, že už s Nickem nejsou spolu :( :D:D byli spolu cuute ♥ :D a moc ráda spřátelím :)

2 Lenka Lenka | Web | 13. července 2016 v 15:52 | Reagovat

Chris ale vypadá dobře...

3 Roxy Roxy | Web | 13. července 2016 v 22:32 | Reagovat

S Nickem se mi hrozně líbili, jako páru jim to spolu slušelo...což tomu přispívá ještě fakt, že Nick je jeden z mých oblíbených herců z té mladší generace :) A s Chrisem, já je dva brala jako rozptýlení, Jenn od rozchodu a Chrise od rozvodu, jestli teda spolu doopravdy něco měli, tak si to aspoň představuju :D Vždycky mi přijde, že po dlouholetých vztazích hned nic vážného nepřijde, i když existují výjimky (*cough* *cough* Stonefield :D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama