Únor 2015

Important Message from Jennifer

28. února 2015 v 13:43 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

V článku níže jsem vás informovala o článku, který byl zveřejněný na TMZ.com a putoval internetem asi stejně tak moc jako obrázek se šaty, které jsou modro-černé/zlato-bílé... O co tedy šlo. Na stránkách TMZ se objevil článek, ve kterém očitý svědek popisuje hlasitou hádku mezi Jennifer a Davidem O. Russellem, ke které mělo dojít v tomto týdnu během natáčení filmu "Joy" v Bostonu. Měla být užita sprostá slova a David měl z placu vyhodit producenta Harveyho Weinsteina. O Davidovi se ví, že je to docela výbušný člověk, který se ale v posledních letech snaží sekat latinu. Na celou tuto kauzu se rozhodla reagovat samotná Jennifer prostřednictvím své oficiální facebookové stránky. Jennifer, kromě facebooku, není přihlášená na žádných sociálních sítích. Není totiž jejich fanouškem a taky si chce zanechat jistou dávku soukromí.


Zdravím! Tady Jen! Vím, že sem moc často nechodím, protože sotva dokážu pracovat s emaily, ale posledních 24 hodin se na internetu šíří hrozný drb, takže jsem chtěla vše uvést na pravou míru. David O. Russell je jedním z mých nejbližších přátel a máme úžasný pracovní vztah. Zbožňuju tohoto muže a nezaslouží si být takto pomlouván bulvárem. S filmem to jde skvěle a natáčení mě moc baví!

Jsem moc ráda, že se Jennifer rozhodla k celé této kauze vyjádřit a objasnit nám fanouškům, jak se věci skutečně mají. Já osobně jsem tomu drbu věřila tak napůl. Vím, že Jennifer a David jsou opravdu velmi dobří přátelé, kteří se navzájem podporují, ale na druhou stranu taky vím, a už jsem to zmiňovala výše, že David je zkrátka nervák. Pro teď ale budeme hercům a štábu držet palce, aby natáčení "Joy" probíhalo, co nejklidněji a my se tak o Vánocích dočkali dalšího pěkného filmu (který snad Jennifer přinese další nominace na Zlatý glob či Oscara ;)).

Out and About in Boston - February 26, 2015

27. února 2015 v 12:12 | Katie* |  C - 2015

Kolem Jennifer teď moc novinek není tak sem přidávám aspoň nové candids fotky ze včerejšího dne. Jennifer byla opět viděna v ulicích Bostonu, momentálně v tomto městě natáčí svůj nový film "Joy," se svým pejskem Pippi. Jak tak koukám na ty fotky, začíná mi být docela zima. My tady máme příjemných 8 stupňů a na východním pobřeží Ameriky pravděpodobně mrznou. Já osobně jsem teda ráda, že se nám tyhle mrazy vyhly... Brrr. Jinak na pár fotkách si můžete všimnout, že Jenn na paparazzi ukazuje prostředníček. Ani se jí nedivím. Taky bych neměla na fotografy moc velkou náladu...

Ze včerejška na dnešek pak internet obletěla zpráva, se kterou jako první přišli na TMZ.com. Jennifer se měla údajně docela drsně pohádat s Davidem O. Russellem, který s ní natáčí film "Joy." Nevím, jestli jste o tom někdy něco slyšeli, ale David je docela výbušný člověk - už několikrát se stalo, že křičel na herce, kteří účinkovali v jeho filmech. Každopádně ten článek z TMZ zní takto: "Podle očitých svědků na place se měl známý režisér David O. Russell pohádat s Jennifer Lawrence a Harvey Weinsteinem. Bylo nám řečeno, že v úterý proběhla na place hlasitá hádka mezi Davidem a Jennifer, vše se odehrálo kvůli jedné scéně. Svědek tvrdí, že David začal na Jennifer křičet a nebál se použít i sprostá slova. Podle všeho to měla ale být jen příprava na scénu, kde postava Jennifer na někoho křičí. Tady to ale nekončí. Na place se ve středu objevil i producent Harvey Weinstein, který chtěl pozdravit Jennifer. David mu ovšem přikázal, aby odešel."

001~411.jpg010~9~0.jpg024~143.jpg027~131.jpg15~1.jpg

"Miss Dior Handbag" - Promo Photos - Spring/Summer 2015

25. února 2015 v 11:59 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

A teď už ta úžasná zpráva! Tento týden se na internetu objevily první fotky z nové kolekce Jaro/Léto 2015 kampaně Miss Dior Handbag, jíž je Jennifer tváří už od roku 2013. Přiznávám se bez mučení, do celého toho photoshootu jsem se zamilovala ♥ S každou další kolekcí jsou ty fotky hezčí a hezčí. Jennifer je na všech těch fotkách nádherná ♥ Sama jsem zvědavá, jak budou vypadat fotky pro další kolekce - pokud to nevíte, Jennifer ještě nějakou dobu bude tváří Miss Dior Handbag, očividně jim tato spolupráce svědčí :) Za tyto krásné fotky, které zatím nejsou v HQ kvalitě v HQ kvalitě je 5 fotek, můžeme poděkovat italskému fotografu Paolu Roversi. Tyto promo fotky budou pak v následujících dnech obsaženy i v britském vydání Marie Claire a Harper's Bazaar a francouzském vydání Glamour. V celém článku pak najdete video z focení, ve kterém Jennifer mluví o spolupráci s Paolem a prozradí, co nosí ve své kabelce. Nejdřív ale zamiřte do galerie a prohlédněte si ty skvostné fotografie ♥

tumblr_nkckg0PJWX1sofu3ho4_1280.jpg005~304.jpgtumblr_nkckg0PJWX1sofu3ho3_1280.jpgtumblr_nkckg0PJWX1sofu3ho2_1280.jpg009~223.jpg


"Serena" - Stills Update

25. února 2015 v 11:31 | Katie* |  UPDATE

Dneska tu pro vás mám dvě novinky, tou "méně důležitou" jsou čtyři nové stillsky k filmu Serena v HQ kvalitě. Jak jsem se zmiňovala ve článku níže, Serenu si budou moci od zítřka v USA legálně stáhnout na iTunes, slavnostní premiéru pak film bude mít nejspíš 27.března v New Yorku. A snad když si budeme držet palce, tak se dočkáme i nějakých rozhovorů :)
Na dvou fotkách můžete vidět Serenu a George, na jedné pak Serenu na svém koni a na poslední fotce je Serena se svým "miláškem" - mně osobně se ta poslední fotka líbí asi nejvíc ♥

tumblr_nkan290Gzu1sofu3ho1_1280.jpgtumblr_nkan290Gzu1sofu3ho4_1280.jpgtumblr_nkan290Gzu1sofu3ho2_1280.jpgtumblr_nkan290Gzu1sofu3ho3_1280.jpg

'Serena' Featurette #5 - The Story

24. února 2015 v 15:24 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Po několik měsících tu máme nové "featurette" video k filmu Serena, který se asi nejvíc řešil na podzim loňského roku, kdy si odbyl svou premiéru na londýnském filmovém festivale. Serenu budeme společně jistým způsobem "řešit" i letos. Někdy v těchto dnech Serena vyšla v UK na DVD a Blu-Ray, takže je možné, že se na internetu objeví nějaký nový materiál (vystřižené scény, například?). Od čtvrtka si budou moci v USA Serenu legálně stáhnout na iTunes, slavnostní premiéra tohoto filmu pak proběhne nejspíš 27.3. v New Yorku. Snad se tentokrát dočkáme větší propagace a nějakých rozhovorů - mě osobně by třeba zajímalo, jak se hercům natáčelo v ČR atd.. Teď už teda k videu, které nese název "The Story." V klipu se nám prolínají scény z filmu s komentáři herců a režisérky Susanne Bier. Zase tu mám i překlad, ale tentokrát jsem nepřekládala úplně všechno, jen takové důležitější části. Určitě na video mrkněte ;) Mimochodem, už jste Serenu viděli?

Jennifer Lawrence: Je to láska na první pohled.
Bradley Cooper: Tím, že jsem mohl s Jennifer Lawrence pracovat dva roky po sobě, jsem vyhrál jackpot. Je to báječná herečka.
Jennifer: Příběh se odehrává v období 30.let, tedy hned na začátku krachu (Velké hospodářské krize).
David Dencik: Jejich vztah se velice brzy promění v katastrofu.
Susanne Bier: On je velice schopný a silný muž, ona je schopná a velice silná žena. Je to explozivní vztah.
Jennifer: Netočili jsme film o šílené ženě. Točili jsme film o ženě, kterou láska nutí dělat šílené věci.
Bradley: Během sledování filmu zjistíte, že si uvědomuje, co se děje, ale nechce tomu věřit.
Jennifer: Jedná se o milostný přiběh o dvou lidech, kteří si myslí, že jim všechno projde, a pak zjistí, že to nejde.

© justa.blog.cz

Out and About in Boston - February 22, 2015

23. února 2015 v 14:25 | Katie* |  C - 2015

Včera se v Americe předávali Oscaři. Já musím říct, že s vítězi jsem maximálně spokojená. Mám obrovskou radost, že si zlatou sošku odnesli Julianne Moore a Eddie Redmayne - ti dva si to fakt moc zaslouží, jsou to taková zlatíčka ♥ Taky mám radost, že cenu z nejlepší film si odnesl snímek Birdman, který byl velice zajímavý a hlavně způsob, jakým byl natočený, je jedinečný. Celý film na jeden záběr? Já tedy nikdy nic podobného neviděla a musím říct, že to bylo hodně působivé. Zatím mám rozkoukáno něco přes hodinu z celého ceremoniálu (zbývají mi ještě asi 2 hodiny), ale musím říct, že Neil Patrick Harris se své role moderátora zhostil na výbornou. Byl úžasný ♥ Nejvíc se mi líbilo, když běžel na stage ve slipech, což byl odkaz na film Birdman, kde něco hodně podobného provede Micheal Keaton, a moc se mi líbil i jeho "opening," který byl vážně čarovný! Určitě na něj mrkněte někde na youtube - stojí to za to. Kromě toho se při Neilově vystoupení v pozadí objevila i Katniss :) A nesmím ani zapomenout říct, že naprostá většina přítomných dam byla skvěle oblečena! Jo a co mě ještě dostalo - lego oscaři pro ty, co nevyhráli! Myslím si, že to byl skvělý a originální nápad :)

Teď už teda k Jennifer. Ta se v oscarový den nacházela v chladném Bostonu (i když v LA to neměli o nic lepší, pršelo jim). Když tak koukám na ten sníh, jsem ráda, že letos se nám něco takového vyhlo. Já zimu nemám moc ráda a sníh nesnáším... Nebo spíš nesnáším náledí, to je moje noční můra. Jennifer tentokrát nebyla vyfocena na natáčení filmu Joy, ale ve chvíli, kdy si zašla do nějakého bostonského obchoďáku (aspoň to tak psali v různých twitterových zprávách). Společnost jí dělal bodyguard a její pejsek Pippi. Musím říct, že je opravdu rozkošný ♥ (doufám, že je to ON, aspoň podle toho, jak o něm mluvila Jennifer...). Jak už jsem říkala, hotový trhač!

A ještě takové dvě krátké zprávy. Včerejšího předávání Oscarů se zúčastnil i Josh Hutcherson. Ten během jednoho z rozhovorů na červeném koberci prohlásil, že budou donatáčet ještě nějaké scény pro Mockingjay - Part 2. "Letos v létě nás čekají ještě asi 3 natáčecí dny, pak budeme se vším hotovy."
Doufám, že si ještě vzpomenete na film "Passengers," o kterém jsem psala začátkem měsíce. V tomto filmu odehrávajícím se ve vesmíru by si Jennifer mohla zahrát po boku Chrise Pratta, a pokud při nás budou stát hvězdy, tenhle filmový projekt by mohl klapnout. Morten Tyldum, který natočil snímek The Imitation Game a pravděpodobně se ujme režie i filmu Passengers, řekl: "Ráda by do toho šla. Byli jsme spolu na dlouhé večeři. Chris Pratt i Jen jsou fenomenální. Opravdu do toho spolu chtějí jít. Natáčení začne ke konci srpna nebo začátkem září. Zálěží jen na Jenině rozvrhu. Má nějaké propagační závazky k Hunger Games."

001~409.jpg003~327.jpg005~303.jpg007~256.jpg010~225.jpg

On set of "Joy" - February 20, 2015

22. února 2015 v 10:21 | Katie* |  C - 2015

Vážně už se budou dneska v Americe předávat Oscaři? Mně to přijde jako včera, co jsem se koukala na Oscary 2014, které skvěle moderovala moje milovaná Ellen DeGeneres ♥ Vzpomínáte ještě na tu nejslavnější selfie, která v podstatě odrovnala internet? Jakou já měla tehdy radost, že naše Jennifer je na té fotce taky :) Bohužel letos se Jenn na Oscarech nedočkáme. Na stránkách MTV se objevil i docela trefný článek "9 důvodů proč jsou Oscaři skutečně lepší s Jennifer Lawrence" - určitě na něj mrkněte, protože je hodně trefný! Jak už jsem jednou psala, na internetu kolují drby, že se objeví na oscarové afterpárty pořádanou časopisem Vanity Fair, ale moc bych asi nedoufala.

Každopádně na letošní Oscary jsem extrémně natěšená! Neil bude určitě úžasný moderátor - doufám, že bude i čarovat nebo že nám zazpívá. Když už jsme u toho zpěvu letos se na Oscarech dočkáme pravděpodobně i pěveckého vystoupení Lady Gaga a herečka Anna Kendrick má taky nějaké super tajné hudební vystoupení. Taky jsem hrozně moc zvědavá, kdo co bude mít na sobě. Jsem si jistá, že všichni budou úžasně oblečení! A samozřejmě jsem zvědavá i na vítěze. Jak už jsem říkala, tak já nejvíc fandím Eddiemu Redmaynovi, ale výhru přeju i Bradleymu, Michaelovi nebo Benedictovi. Z hereček doufám, že si zlatou sošku odnese Julianne Moore a Emma Stone. A co se filmu týká, tam bych to hrozně přála snímkům The Imitation Game, Birdman nebo American Sniper. Ale předpokládám, že to zase vyhraje Boyhood. Ten byl sice skvělý, ale myslím si, že mí favoriti by si to zasloužili o trochu víc (jo, to znělo docela pyšně). Já už to vidím, to zase nebudu moct do zítřka dospat a celý zítřek budu koukat na rozhovory z červeného koberce :D

Dobře, ale teď už teda k Jennifer a k dnešním fotkám, které opět pochází z natáčení filmu Joy. Ty se od těch předchozích moc neliší, akorát že Jennifer je teď zalezlá v domě a na fotkách můžete vidět i herce Edgara Ramireze, který v Joy hraje filmového manžela naší Jennifer. Fotky pocházejí z pátku 20.2. a natáčelo se buď v Bostonu nebo Wilmingtonu, ty lokace jsou dost nepřesné, všude píšou něco jiného. Roxanne taky trefně poznamenala, že jí účes Jennifer připomíná ten, co měla v American Hustle. Na facebooku jsem našla jeden takový vtipný obrázek, který její názor podporuje - já nad tím nikdy nepřemýšlela, ale fakt je to trefa do černého :D

001~408.jpg008~245.jpg012~216.jpg023~154.jpg025~147.jpg

On set of "Joy" - February 19, 2015

20. února 2015 v 15:17 | Katie* |  C - 2015

"Volejte sláva a tři dny se radujte!" - "Volejte sláva a pět dní se radujte!" - "A tři dny se radujte!" - "A tři dny se radujte!"
Asi si dovedete představit mé nadšení z toho, že celý příští týden nebudu muset jít do školy. Ano, přišla na nás řada s jarními prázdninami. A řeknu vám, už to fakt potřebuju. Tenhle týden jsem ve škole ani nemohla vydržet. Já teda hodlám prázdniny prolenošit. Budu tady na blogu, koukat na filmy a dohánět promeškané epizody mých oblíbených seriálů, budu si číst (konečně si přečtu třetí díl Divergence!) a v pondělí večer kouknu na Oscary - nakonec jsem se rozhodla, že se na živé vysílání koukat nebudu, i když vím, že nebudu moct dospat a ráno se hned poletím podívat na výsledky :D To už je život.

Teď už ale k Jennifer. Před pár dny jsem na blogu zveřejnila takový menší informační článek o filmu Joy. Psala jsem v něm, že natáčení už začalo, kdo přibyl do obsazení a jaká je první oficiální synopse filmu. Teď už tu pro vás mám i první fotky z natáčení! Je to poprvé po více jak půlroku, co Jennifer znovu vidíme na place nějakého filmu. Od června, kdy skončilo natáčení obou dílů Mockingjay, si Jennifer dala s filmy delší, ale zaslouženou, pauzu. Fotky pocházejí ze včerejšího večera, kdy se natáčelo v Bostonu. Jak můžete vidět, oproti nám mají v USA plno sněhu. Jennifer zde byla oblečená do kostýmu své postavy Joy Mangano, myslím si, že měla i paruku nebo aspoň nějaký příčesek. Na fotkách můžeme také vidět malou holčičku, která pravděpodobně hraje jednu ze tří dcer Joy. Jennifer má v této scéně plnou náruč různých složek a taky drží bílý hrníček - ten hrníček jsem moc nepochopila teda, ale hádám, že se všechno dozvíme na Vánoce, kdy film půjde do kin :). Kdyby vás zajímalo, jak celkově vypadá dům, ve kterém probíhalo natáčení, tak mrkněte sem. Znovu připomínám, že se jedná už o třetí film, kde spolu spojí své síly naše Jennifer, Robert De Niro, Bradley Cooper a režisér David O. Russell :)

Jo a v galerii můžete vidět nově nastavený design! Snad se vám bude líbit :)

008~244.jpg013~211.jpg023~153.jpg043~109.jpg050~39~0.jpg

Quick News about "Joy"

18. února 2015 v 19:11 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information
Momentálně nemám kvůli škole moc času na blog - zase je to jedna písemka za druhou, aspoň, že příští týden už jsou prázdniny! - ale i tak jsem se rozhodla udělat jeden pidi článek o filmu "Joy." Tenhle snímek, ve kterém Jennifer opět spojí síly s Davidem O. Russellem a který pojednává o životě Joy Mangano, se včera oficiálně začal natáčet v Bostonu (jak se ostatně už dlouhé měsíce psalo na internetu). Jako první o tom informovala producentka Megan Ellison, která byla také jedním z producentů filmu American Hustle, na svém twitteru: "První den natáčení filmu 'Joy' od Davida O. Russella začal dnes (17.2.). Kdykoliv vidím Davida pracovat v hlavě mi vždycky vyvstane jedno slovo... kouzlo."
Další zpráva: Filmová společnost 20th Century Fox vypustila do světa první oficiální synopsi tohoto filmu, který do kin zavítá už o letošních Vánocích: Scénáře a režie se ujal uznávaný filmař David O. Russell, 'Joy' popisuje emocionálně působivou a často vtipnou cestu ženy, která překonala osobní a finanční potíže vynalezením "Miracle Mop" a stala se tak jednou z nejúspěšnějších podnikatelek současnosti.
A poslední informace se týká hereckého obsazení. Jak už jsem se zmiňovala několikrát předtím, po boku Jennifer se opět objeví její herečtí kolegové Bradley Cooper a Robert De Niro, který by si měl zahrát jejího filmového tatínka. Herecké obsazení pak doplní Edgar Ramirez, ten by měl hrát filmového manžela Jennifer, Isabella Rossellini, Diane Ladd a Virginia Madsen.

Mockingjay Part 1 Bonus Features Sneak Peek: Rebels & Warriors

14. února 2015 v 11:52 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Na tohle video jsem přišla teprve před chviličkou a mám z něj velkou radost. Opět v něm vidíme záběry z natáčení - včetně ze scény, kdy se Katniss a Peeta poprvé setkají, ale nedopadne to úplně podle představ všech - které doplňují komentáře herců. Nejedná se však o jen tak ledajaké komentáře, všichni herci mluví o tom, jak se z nich vlastě v průběhu těch let stala rodina a jak se mají rádi, což je opravdu dojemné a krásné ♥ Určitě si video pusťte!

Jennifer: Jsem moc ráda, že můžu pracovat s těmito lidmi, protože Liz, Liam, Josh a Woody jsou jedni z mých nejbližších přátel. Jsou naprosto úžasní a jsou to neuvěřitelní herci.
Liam: Je opravdu radost každý den přijít na plac, protože pracujete se svými přáteli. Smějete se, bavíte se a také natáčíte vážnější scény, ale je to o hodně jednodušší, když to děláte se svými kamarády.
Josh: Vztah s těmito herci je jednou z nejlepších věcí, které jsem díky těmto filmům získal. Být na place se skvělými lidmi a nechat se vést Jen, které je skvělá, díky tomu je na place zábava.
Woody: Byl jsem nadšený, že se znovu setkám s naším gangem. Moc rád trávím čas s těmito lidmi. Je to úžasná skupina lidí. Cítím se s nimi jako doma.
Stanley: Rozhodně to byla jedna z nejlepších zkušeností v mé kariéře. Je tu skvělá skupina lidí a skvělé příběhy.
Elizabeth: Máme štěstí, že natáčíme tyhle filmy, pak děláme všechny tyhle tiskovky a zase jsme spolu.

© justa.blog.cz

"Mockingjay - Part 1" Deleted Scenes - Effie and Katniss + Haymitch and Katniss

14. února 2015 v 11:35 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Vypadá to, že dnešek bude věnovaný pouze Mockingjay - Part 1, protože se objevilo opravdu hodně dodatkového materiálu! Teď tu pro vás mám dvě vymazané scény z filmu! V prvním videu je scéna mezi Effie a Katniss, která je opravdu velice vtipná a docela mě mrzí, že nebyla ve filmu. Effie je zkrátka úžasná ♥

Effie: Přestaňte! Co to vy divoši děláte?! Tohle je tvář revoluce! Ne nějaká jeskynní malba. Tak zmizte. Víte vůbec co je to tvářenka?
Katniss: Děkuju.
Effie: Neboj, Katniss. Spolu to zvládneme. Kvůli tobě, kvůli mně a kvůli Cinnovi. Hned jak spravím tuhle hrůzu.


"Mockingjay - Part 1" Behind The Scene

14. února 2015 v 11:17 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

S tím, jak se blíží vydání Mockingjay - Part 1 v podobě DVD a Blu-Ray se na internetu objevuje čím dál tím víc nezveřejněného materiálu. Máme tu videa z natáčení, dvě vymazané scény (které budou v následujícím článku) a také šest nových fotek z natáčení. Podle toho, co jsem četla na internetu by se takového materiálu měla v následujících dnech objevit víc. Ale už to nebudu obkecávat a rovnou se do toho pustíme.

První video bylo natočeni pro MTV News. Jennifer v něm mluví o natáčení scény, kdy se Katniss a štáb vrátí do rozbardovaného 12.kraje, aby zde natočili nové záběry pro proklamy.

Liam: Byl jsem přímo na kraji vznášedla, protože jsem měl vycházet jako první. Pamatuju se, jak jsem se kouknul ven a řekl si "Jsme docela vysoko."
Jennifer: Vznášedlo bylo pověšeno na laně a opravdu létalo. Neustále jsem všechny znervozňovala. Miluju, když mi ostatní říkají "Ne, nedělej to." Miluju pocit závratě. Kdybychom teď vyskočili, tak bysme se rozhodně zmrzačili.


Sky Movies Presents Oscar Memories - Jennifer Talks About Her Oscar Fall

14. února 2015 v 10:37 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Docela dlouho jsem tady zase nebyla. Jedním z důvodů je škola - opět píšeme jednu písemku za druhou, k tomu ještě zkoušení... Aspoň, že za dva týdny už jsou prázdniny. Ty si hodlám pořádně vychutnat. Snad už konečně dočtu i knížku, kterou mám rozečtenou už víc jak měsíc. Ale není zkrátka čas. Navíc novinek kolem Jennifer taky poslední dobou moc není. Na různých sociálních sítích se píše, že Jennifer byla viděna na různých místech vrámci natáčení filmu Joy. Zatím ale nejsou dostupné žádné fotky, tak nevím. Třeba se něco nového dozvíme příští týden :)

Teď už ale k videu. Letošní Oscaři už jsou doslova za rohem (udílení proběhne v USA 22.2. a postu moderátora se letos ujal jedinečný Neil Patrick Harris :)), z čehož mám obrovskou radost! Bohužel na předávání neuvidíme naši Jennifer, která nebyla nominovaná a asi nebude ani jednou z těch, co cenu předá. Ale už jsem se jednou zmiňovala, že by se mohla objevit na oscarové afterpárty pořádanou časopisem Vanity Fair. Teď se ale vrátíme do roku 2013, kdy Jennifer vyhrála Oscara za film Silver Linings Playbook. Jennifer na svůj slavný pád zavzpomínala se Sky Movies. Tenhle pidi rozhovor natočila někdy v půlce listopadu, kdy v UK propagovala Mockingjay - Part 1.

"V hlavě máte úplně prázdno. Je docela nefér před někoho postavit mikrofon a nutit ho mluvit ke světu. Když ten, co řekne vaše jméno má přízvuk, na chvilku si říkáte 'Já?'. Je to nejvíc ohromující chvíle v životě. A pak jsem upadla. V hlavě jsem měla úplně prázdno a zapomněla jsem poděkovat režisérovi a Harvey Weinsteinovi."

Jennifer Lawrence and Chris Pratt Might Join "Passengers" Movie

8. února 2015 v 11:11 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Co byste řekli na tohle: Katniss Everdeen a Peter Quill, řečený Star Lord, spolu v jednom filmu, odehrávajícím se v budoucnosti - ve vesmíru, milostný příběh zaručen? Já bych řekla: Tak tohle je HUSTOMEGAKROTUPŘÍSNÝ! Dámy a pánové, tahle představa se možná stane skutečností!

Tento týden se na internetu objevily zprávy o tom, že byla Jennifer nabídnuta role ve filmu "Passengers" od společnosti Sony Entertainment. V tomto snímku bychom mohli v hlavní mužské roli vidět právě Chrise Pratta (kterého já osobně úplně zbožňuju ♥). A to ještě nezmiňuji fakt, že Sony chce, aby film režíroval Morten Tyldum, který stojí za nádherným filmem "The Imitation Game" a je za něj také letos nominovaný na Oscara.

Synopse k tomuhle filmu je taková: "Film Passenger se odehrává v budoucnosti, na vesmírné lodi s tisíci cestujícími, kteří podnikají mezihvězdnou cestu za vzdálenou novou planetou. Jeden cestující se probouzí z kryospánku o 90 let dříve než by měl. Rozhodne se probudit jednu z ženských pasažárek, čímž zažehne jiskru milostného příběhu."

Já opravdu doufám, že tenhle projekt klapne. Myslím si, že Jennifer a Chris by byli pro novináře (a taky fanoušky!) smrtelná kombinace. Dovedete si představit jejich společné tiskovky? :D
Jennifer by měla v příštím týdnu začít natáčet nový film "Joy," který bychom měli vidět o letošních Vánocích. V dubnu ji čeká natáčení "X-Men: Apocalypse" a psala jsem i o projektu "The Dive." Nevím, jaký je Chrisův natáčecí rozvrh, ale letos ho uvidíme ve filmu Jurský svět :)

#RIP Jessica Hambly

8. února 2015 v 10:45 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information
Listopad, 2013, londýnská premiéra filmu The Hunger Games: Catchig Fire - Celý internet zahltí záběry z videa, ve kterém se Jennifer rozhodne jít za bariéru, která odděluje fanoušky od červeného koberce, aby se pozdravila s fanynkou na kolečkovém křesle, která pláče. Jedná se o velice dojemné video, které ukazuje, jak dobré srdce Jennifer má. Tou fanynkou je tehdy 15letá Jessica Hambly, která tento týden podlehla své vzácné genetické nemoci.
Jessica se dostala na premiéru Catching Fire díky nadaci Starlight Foundation, která plní přání vážně nemocným dětem. Kromě Jennifer, dostala také šanci setkat se s Joshem Hutchersonem a Samem Claflinem. "Bylo nám řečeno, že není možné, aby se s herci setkala. Řekli jsme jí, aby na setkání trvala. Pak přišla Jennifer Lawrence a poprosila ochranku, aby odsunuli bariéru. Dřepla si a povídala si s Jess z očí do očí. Nejednalo se o žádný reklamní kousek. Bylo jasně vidět, že Jennifer si s ní chce skutečně promluvit."
Video, o kterém se zmiňuji výše, dosáhlo na internetu přes milion shlédnutí a objevilo se v několika televizních pořadech. Je úžasné, že Jessica dostala šanci setkat se se svými idoly a splnit si tak svůj sen :)

9YRpMOO0

The Hunger Games - Last News

8. února 2015 v 10:27 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Řeknu vám, jsem děsně ráda, že tenhle týden už mám za sebou. Teď ještě přežít zítřejší test z chemie, kterému já v duchu říkám "masakr, aneb rychlá smrt," a pomalu začít odpočítávat dny do prázdnin! Takhle aspoň teda vypadá můj plán ;)
V posledních pár dnech se objevily nějaké novinky okolo Jennifer. Začněme článkem o Hunger Games:

- V tomto týdnu byla potvrzena The Hunger Games: Exhibiton. Na této výstavě, která by měla v období od 1.července 2015 - 3.ledna 2016 cestovat po celém světě, budou návštěvníci moci vidět různé kostýmy (včetně šatů "Dívka v plamenech," "Reprodrozd" a "Brnění reprodrozda), mapu Panemu, Cinnovy návrhy, Katnissin luk... Součástí je také galerie. Prvním místem, které tato výstava navštíví, bude New York. Těžko říct, jestli se The Hunger Games: Exhibiton dočkáme i u nás (tím myslím v Praze nebo Bratislavě). Já bych na to teda rozhodně šla, ale myslím si, že se to asi nestane. V případě zájmu o víc informací můžete navštívit oficiální stránky této výstavy.

- Další skvělá zpráva: film Mockingjay - Part 2 zamíří do kin ve 3D formě! V takovéto podobě však finální díl Hunger Games uvidí jen ti fanoušci, kteří mají šanci dostat se do kina IMAX. Někde jsem četla, že ve 3D půjde Mockignjay i do normálních kin, ale v oficiální zpráva se uvádí jen IMAX. I tak si myslím, že je to skvělá zpráva!

- A poslední novinka ze světa Hunger Games. Před pár dny se na internetu objevila první oficiální synopse k Mockingjay - Part 2: "Zatímco panemský národ je uprostřed války, Katniss se v konečném zúčtování postaví prezidentu Snowovi. Se skupinou svých nejbližších přátel - včetně Galea, Finnicka a Peety - se Katniss vydává na misi s jednotkou z 13.kraje, s cílem zabít prezidenta Snowa, který je stále více a více posedlý tím, aby zničil Reprodrozda. Se smrtelnými pastmi, nepřáteli a morálními volbami bude Katniss čelit něčemu daleko hrozivějšímu než byla aréna v Hladových hrách."

Vanity Fair - "Girl Meets Boa"

6. února 2015 v 16:07 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Včera v pozdních hodinách se na internetu objevila nová fotka s Jennifer, která je součástí březnového vydání časopisu Vanity Fair. Nejedná se všech o fotku z nového photoshootu, nýbrž o dodatek k photoshootu pro listopadové číslo Vanity Fair, který během léta nafotil Patrick Demarchelier. Jedná se o celkem odvážnou fotku. Nejen, že je na ní Jennifer nahá, ale kolem těla se jí stáčí obrovský hroznýš. Podle všeho se jedná o odkaz na herečku Nastassju Kinski, kterou podobně v roce 1981 vyfotil Richard Avedon pro časopis Vogue (foto zde). Já nejdříve nevěděla, co si o této fotce myslet, ale pak jsem si řekla, že vyznačuje jakousi ženskou sílu a dominanci. A samozřejmě je to také hodně sexy snímek! Na HQ verzi této fotky se dostanete kliknutím na obrázek výše. Níže si můžete přečíst dva nové články o Jennifer z časopisu Vanity Fair.

» GIRL MEETS BOA

Na jedné věci o 24leté rodačce z Kentucky, Jennifer Lawrence, se všichni shodneme - je odvážná. Její herecké výkony vyzařují sebevědomím - Jennifer je za každých okolností přirozená. Svou první nominaci na Oscara obdržela za film Winter's Bone v roce 2011. O dva roky později si zlatou sošku odnesla za svůj výkon ve filmu Silver Linings Playbook - a svým upadnutím na schodech si získala naše srdce. V loňském roce byla nominována znovu, tentokrát za film American Hustle: kdo by mohl zapomenout na scénu, kdy uklízí dům v šatech s leopardním vzorem a žlutých rukavicích, zatímco zplna plic zpívá a tancuje na "Live and Let Die?" A ještě k tomu nese na svých ramenou miliardový úspěch filmového zpracování knih Hunger Games, kde hraje Katniss Everdeen. Ale nebojte se, Lawrence tvrdí, že se teprve rozjíždí: "Ráda bych spolupracovala s bratry Coenovými, Tommy Lee Jonesem, Willem Ferrellem a Cate Blanchett."
V březnu přijde do amerických kin dlouho očekávaný snímek Serena, který je založený na románu od Rona Rushe z roku 2008. Jedná se již o třetí film, na kterém spolupracovala s Bradley Cooperem. Oba si užili společnou spolupráci s Davidem O. Russellem. Říká se, že Cooper se objeví i v připravovaném snímku Joy, kde si Lawrence zahraje svobodnou matku z Long Islandu a vynálezkyni Miracle Mop, Joy Mangano. "Přála bych si, abych si mohla vzít zásluhy za role, které si vybírám, ale popravdě řečeno, role si vybírají mě," říká Lawrence. "Myslím si, že každý byl stvořen, aby něco dělal, a já byla stvořena proto, abych se věnovala hraní."

» THE STORY BEHIND JENNIFER LAWRENCE'S SNAKE PHOTO

29.červenec 2014, na focení Patricka Demarchelier v soukromé rezidenci v Hollywood Hills byl obrovský kolumbijský červeno-ocasí hroznýš většinu dne zavřený v děrované, extra-velké bedně, kterou hlídali dva velice schopní muži. Když nastal čas, aby si had užil chvilku slávy, mezi ním a Jennifer Lawrence byl hrozivě malý prostor - jenom dlouhá kovová tyč s hákem na konci. Herečka byla velice statečná a nenucená, když vezmeme v potaz, že měla kolem svého těla omotaného hada. Klidně zaměřila svůj pohled pouze na fotoaparát. "Jennifer má v sobě perfektní kombinaci síly, sexuality, humoru a nad to všechno je také rebelkou, která zvládne takové focení," říká modní vedoucí Vanity Fair Jessica Diehl, která se postarala i o tento photoshoot.
Lawrence se cítila nesvá jen ve chvíli, kdy se had začal obtáčet kolem jejího krku. V tu chvíli focení skončilo a Pan Hroznýš šel zpátky do bedny.

© justa.blog.cz

POTM March

1. února 2015 v 12:02 | Katie* |  POTM

Máme tu nový měsíc a spolu s ním i další hlasování v anketě POTM. Pomyslného vítěze z POTM na únor už můžete vidět v menu. Na POTM March jsem měla vybrané jiné fotky, ale nakonec jsem se rozhodla pro ty z předávání cen PGA. Rozhodně jsem vám to teda neusnadnila a sama jsem zvědavá, která fotka to u vás vyhraje :)


Running Errands in LA - January 30, 2015

1. února 2015 v 10:59 | Katie* |  C - 2015

Tak mám pocit, že příští týden asi nepřežiju. V pondělí nás čekají hned dvě hodiny chemie - celkově jí budeme mít 4 hodiny v celém týdnu, místo dvou. Ve středu si zase užiju dvouhodinovku matematiky. Jak já tu střední nesnáším! Maturita mi teda vůbec nezní lákavě, ale neskutečně se těším, až se budu moci věnovat jenom tomu, čemu chci.
Jinak se toho teď moc neděje. Včera jsem se konečně podívala na Amerického Snipera (taky jsem na něj chtěla jít do kina, ale nebudu čekat do března...), který byl teda úžasný a moc se povedl. V budoucnu asi zkouknu ještě nějaké další filmy natočené Clintem Eastwoodem :) No a dneska mrknu na The Imitation Game, který si všichni hrozně moc chválí. Mně stačí, že tam hraje můj milovaný Benedict Cumberbatch ♥ Z oscarových filmů ještě musím kouknout na Boyhood, který mě nejspíš čeká zítra, a Selmu, na kterou ještě nejsou titulky...

Teď už teda k Jennifer. Ta byla v pátek zachycena v ulicích LA. Pravděpodobně si zašla do optiky koupit nové sluneční brýle (nebo jen obyčejné brýle, těžko říct). Nebo možná šlo o dárek k narozeninám herečky Lauren Ash, jejíž oslavy se Jennifer zúčastnila (více v článku níže). Jenn jako vždy vypadala skvěle. Měla na sobě velice jednoduchý outfit, ale ona to zkrátka umí! Taky je vidět, že jí zase docela dost narostly vlasy :). Teď jsem si vzpomněla, že tu máme únor, což znamená, že za chvilku začne natáčení filmu Joy! Ach, už se nemůžu dočkat prvních fotek :)

002~354.jpg009~218.jpg014~197.jpg024~140.jpg031~125.jpg