Leden 2015

Jennifer Lawrence At Lauren Ash's Birthday Part - January 31, 2015

31. ledna 2015 v 15:56 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Other photos

Před pár hodinami se na internetu objevila nová fotka s Jennifer. V brzkých ranních hodinách ji dneska na svém twitteru uveřejnila herečka Rebel Wilson, kterou určitě znáte ze skvělého muzikálu Pitch Perfect, kde hraje postavu Fat Amy nebo z třetího dílu Noci v muzeu. Rebel a Jennifer se zúčastnily narozeninové oslavy herečky Lauren Ash, kterou si myslím, že nikdo znát nebude. Já ji teda neznám. Každopádně Lauren a Rebel spolu hrají (hrály) v seriálu Super Fun Night. Nevím, jaký vztah k někomu z přítomných má Jennifer, každopádně jsem ráda, že má nějakou společnou fotku s Rebel, kterou já zbožňuju ♥. Rebel ještě k fotce připsala komentář: "Nobody was drunk at @lauren_ash 's birthday tonight..." Dobře, musím to říct, tročku mi vadí, že zde Jennifer udělala "flip off," ale budiž. Pořád jsem ráda, že na té fotce vidím Jenn a Rebel :)

Další podi novinka: V anketě MTV Movie Brawl 2015, kde se hlasovalo o tom, na který film se fanoušci v letošním roce nejvíc těší, vyhrál Mockingjay - Part 2! Na tuto výhru reagoval herec Josh Hutcherson: "Moc děkujeme MTV a našim úžasným fanouškům, kteří pro film hlasovali! Jsme nadšení, že The Hunger Games: Mockingjay - Part 2 je nejočekávanějším filmem roku 2015." Druhá část Mockingjay ve finále porazila pokračování filmu Maze Runner. Na celý přehled se můžete podívat tady :)

A teď menší drb ze stránky JustJared.com - podle jejich "zdrojů" si měla Jennifer v tomto týdnu zajít na večeři se zpěvačkou Adele do restaurace Craig's v Západním Hollywoodu (mělo by jít o již druhou jejich společnou schůzku, poprvé se tak sešly 20.ledna). "Jen a Adele měly celou dobu velice dobrou náladu. Obě dvě měly boty na podpatku a od paty až k hlavě byly oblečené v černé. Jen měla vlasy stažené do culíčku a vypadala velice roztomile!" Ve stejný večer měly v restauraci dámskou jízdu herečky Jennifer Aninston, Sandra Bullock, komička Chelsea Handler a zpěvačka Sia. Přestože se na jednom místě objevilo tolik celebrit, zůstalo jen u informací od tajných zdrojů, k dispozici nejsou žádné fotky.

B8qwkTTCEAIc2ap.jpg

Meet Jennifer Lawrence and Bradley Cooper at the Serena NY Premiere

30. ledna 2015 v 12:28 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Teď už tu mám tu vzrušující novinku, o které jsem psala v předchozím článku. Jak se zdá, věci kolem Sereny se znova daly do pohybu. Na konci března čeká tento film z dílny Susanne Bier premiéra v USA (na iTunes však bude dostupný ke stažení od 26.února). Těžko říct, jestli se dočkáme nějaké větší propagace než tomu bylo při premiéře Sereny v UK, ale myslím, že by se přece jen mohlo něco dít. Rozhodně bychom se měli dočkat slavnostní premiéry, která proběhne v New Yorku od 27. - 29.března (nevím, jak to tam mají vymyšlené, ale tohle jsou potvrzená data).
Teď už k videu. Možná si někteří z vás matně vzpomenou na video, které Jennifer natočila vrámci propagace Mockingjay - Part 1. Ve videu vyzývá případné zájemce, aby darovali částku 10 dolarů na charitu Special Olympics a měli tak šanci dostat se do losování, jehož vítěz se spolu s doprovodem může zúčastnit premiéry Mockingjay - Part 1 v Los Angeles. Tohle video je v podstatě úplně to samé, akorát, že se jedná o film Serena a podmínkou je darovat nejméně 10 dolarů na charitu Special Olympics a Charles J. Cooper Patient Support Fund.
Už se o tom asi dál rozepisovat nebudu, mrkněte na video a sami se podívejte, o co vlastně jde, níže je jako již tradičně i překlad. (Pro nás je tohle spíše taková zajímavost, nepředpokládám, že by se na premiéru dostal někdo z Evropy - no, možná z Velké Británie... Každopádně je to skvělý způsob, jak podpořit dobrou věc :))

Jennifer: Zdravím Chideo, Bradley a já hrajeme v novém filmu Serena, který půjde do kin letos na jaře. A vy máte šanci setkat se s námi na premiéře.
Bradley: Navštivte stránky Chideo.com, zaregistrujte se, darujte peněžní částku a dostanete šanci vyhrát. Vy a váš doprovod se zúčastníte premiéry našeho nového filmu.
Jennifer: Jízda limuzínou, červený koberec, společné focení a možnost účasti na VIP afterpárty.
Bradley: Vaše darovaná peněžní částka pomůže dvěma skvělým charitám. Charles J. Cooper Patient Support Fund, který byl založený na památku mého otce a finančně pomáhá pacientům zmenšit stres a zaplatit léčbu.
Jennifer: Mojí charitou je Special Olympics, která má velice blízko k mému srdci. Special Olympics sdružují atlety z celého světa, kde je každý příjmut a vítán.
Bradley: Prosím zaregistrujte se a darujte peněžní částku.

justa.blog.cz

Out and About in LA - January 28, 2015

30. ledna 2015 v 11:25 | Katie* |  C - 2015

Díky bohu za prázdniny! Sice jsou jednodenní, ale i tak se toho dá za jeden volný den docela dost stihnout. Já mám v plánu dopřidávat novinky z tohoto týdne, které se kolem Jennifer objevily (jsou teda jen dvě, ale myslím si, že i to postačí :)), číst si a podívat se na nějaké filmy - letos jsem si dala předsevzetí, že se kouknu na všechny filmy nominované na Oscara. Dneska mám v plánu podívat se na film Whiplash. Původně jsem se na něj a na Boyhood nechtěla dívat, ale kamarádka říkala, že to byly dobré filmy a navíc se mi líbily trailery, takže tomu dám asi šanci :)
Zpět ke škole - žádný volnější začátek do druhého pololetí nás bohužel nečeká a už příští týden je to skoro zase samá písemka a zkoušení. Já se chci přes víkend naučit ZSV, abych to měla co nejdřív z krku a mohla se učit jen na písemky. Nevím, jestli jsem to zmiňovala, ale pro letošní školní rok učí na naší škole Trisha, která je z Ohia (jedná se o nějaký výměnný program vrámci EU nebo co). Já nemám šanci se s ní v hodinách angličtiny setkat, ale Trishu napadlo vytvořit takový diskuzní kroužek, do které se může přihlásit úplně každý (je ale potřeba, aby se nás sešlo aspoň 6), takže jsem se chopila šance a vyrážím tam s kamarádkou. Pokud to teda klapne. Držte nám palce!
Teď už k Jennifer. Moc novinek se kolem ní teda neobjevilo, ale přece jen tu mám jednu opravdu vzrušující novinku, kterou přidám za chvilku. Nejprve tu mám ale nové candids fotky ze středy, kdy paparazzi vyfotili Jenn na parkovišti. Někde jsem četla, že šla na lékařskou kontrolu. Každopádně opět vypadala stylově. Moc se mi líbí ten její top, boyfriendky a kabelka. Fotky nejsou moc kvalitní a Jennifer nevypadá "nadšeně" z toho, že ji fotili, ale tentokrát se rozhodla fotografy ignorovat.

001~114~0.jpg006~79~0.jpg011~212~0.jpg016~179.jpg021~159.jpg

Producers Guild Of America Awards - January 24, 2015

26. ledna 2015 v 15:28 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

O jeden článek níž se můžete podívat na plno nových fotek ze sobotního večera, kdy se Jennifer objevila v krásných vzdušných šatech značky Prada na předávání cen Producers Guild Of America Awards, kam přišla podpořit výkonného ředitele společnosti Lionsgate Jona Feltheimera, kterému také předala cenu Milestone Award. Jak jsem slíbila, dnes tu pro vás mám právě její proslov, po kterém panu Feltheimerovi předala cenu. Určitě si jej pusťte, protože Jennifer byla jako obvykle zábavná a hodně lidí si její vtipný projev chválilo. V případě zájmu se můžete podívat i na focení z červeného koberce ;)

"Zdravím, minulí, současní a doufejme i budoucí zaměstnavatelé. Kéž bych někoho z vás dopředu požádala o Xanax. Většinou takovéto akce odmítám kvůli své zničující úzkosti a nezlomnému poutu mezi ženou a gaučem. Ale když jsem slyšela, že je to pro pana Feltheimera, musela jsem souhlasit, protože jsem předpokládala, že mi tak káže smlouva. Než jsem zjistila, že to tak není, už jsem měla vybrané tyto šaty. Jon pracuje v tomhle oboru delší dobu než jsem já naživu. Ráda to říkám. Cokoliv takového. A během své kariéry uspěl s každým krokem, který kdy udělal. Je znám tím, že se dívá do budoucna a pomáhá budoucím herečkám. V březnu to bude již 15 let, co je ve funkci výkonného ředitele společnosti Lionsgate. A jeho asistentka má také úžasný vkus, co se týká dárečků pro hvězdy. Měla jsem strach upsat se k těmto filmům, protože něco tak velkého vám může vytvořit nebo zničit kariéru. Ale vložila jsem svou důvěru ve společnost Lionsgate, oni vložili svou důvěru ve mě a teď mám pocit, že spolu máme silný a úžasný vztah, který snad potrvá do mých 35 let, kdy má kariéra skončí."

26th Annual Producers Guild Of America Awards - January 24, 2015

25. ledna 2015 v 19:22 | Katie* |  A - 2015

Ještě než se dostanu k té dnešní úplně úžasné novince - včera večer jsem viděla film The Theory Of Everything. Pro ty, co o něm nic nevědí (a doufám, že je vás málo), jedná se o biografický snímek o životě Stephena a Jane Hawkingových. Na tenhle film jsem čekala docela dlouho a chtěla jsem na něj jít do kina, ale pak jsem si řekla "fuck it" a film si stáhnula. Myslím si, že tenhle snímek byl jedním z nejkrásnějších, jaké jsem kdy viděla. Eddie Redmayne byl neskutečný! On opravdu BYL Stephen Hawking, nic hrát nemusel. Všechna ta tvrdá dřina se vyplatila a já mu vážně věřila, že má ALS. Jestli Eddie letos nevyhraje Oscara, tak letím s Roxy zkopat komisi, která o výhercích rozhoduje! Určitě na tenhle film mrkněte ;)

Teď už k Jennifer, ta si pro nás zase přichystala obrovské, ale velice příjemné, překvapení. Včera večer se totiž objevila na 26. předávání Producers Guild Of America Awards, které se konalo v Hyatt Regency Century Plaza v Los Angeles. Jenn sem přišla podpořit výkonného ředitele filmové společnosti Lionsgate, která stojí za film Hunger Games, Jona Feltheimera, kterému také předala cenu Milestone Award. Jedná se také o vůbec první akci v roce 2015, které se zúčastnila a už teď nám málem vypadly oči z důlku. Jennifer na sobě měla opravdu nádherné vzdušné šaty od Prady s rozparkem a výrazným výstřihem vepředu a vzadu. Od Prady měla také zlaté boty s vysokou platformou. Celý look pak završilo výrazné líčení a krásný a jemný účes. Jsem jediná komu ten účes trochu připomíná ten, co měla Jennifer jako Rosalyn v American Hustle?

Jennifer vypadala zkrátka kouzelně. Jsem nadšená ze všech fotek. Největší radost mi ovšem udělala společná fotka s Eddiem Redmaynem ♥, kterého Jennifer vyzpovídala pro časopis Interview (rozhovor najdete o pár článků níže).
Kromě spousty fotek z červeného koberce máme i fotky zevnitř sálu, když Jennifer předávala panu Feltheimerovi cenu. Měla opravdu skvělý a vtipný proslov, který už můžete najít na youtube, já ho sem na blog i s překladem přidám zítra. Vtip naší Jennifer ocenilo i mnoho lidí na twitteru. Já osobně jsem se na její proslov musela podívat hned, když na mě vykouknul a opravdu jsem se od srdce zasmála :) Tak nějak mi to připomnělo její proslov na předávání cen časopisu ELLE, kde pro změnu podpořila svou kamarádku a hereckou kolegyni Elizabeth Banks :)

Užijte si fotky a určitě si jich prohlédněte, co nejvíc. Jennifer vypadala překrásně a myslím si, že opět potvrdila, že je jednou z nejkrásnějších žen v Hollywoodu :) Uvidíme, jestli nás Jennifer znovu překvapí a objeví se na nějaké akci. Dneska jsem narazila na zprávu, že by se měla objevit na oscarové afterpárty pořádanou časopisem Vanity Fair, ale je to spíše jen domněnka, která se snad potvrdí - já stále doufám, že ji i letos uvidíme na Oscarech!

006~79.jpg0158~30.jpg30~0.jpg85~1.jpgtumblr_niq0ty6b7s1skl1u9o1_500.png

01~51.jpg08~29.jpg13~24.jpg09~28.jpg24~16.jpg

Joy

24. ledna 2015 v 16:00 | Katie* |  JLaw - Filmography

Název: JoyRežie: David O. RussellŽánr: Drama, biografický
Český název: JoyRok: 2015Role: Joy Mangano

JOY vypráví divoký příběh jedné rodiny napříč čtyřmi generacemi. Hlavní hrdinkou je dívka, která se stane ženou, jež založí obchodní dynastii a stane se vlastní vůdkyní. Zrada, proradnost, ztráta nevinnosti a jizvy lásky, vydláždili cestu v této intenzivní emocionální a lidské komedii o tom, jak se stát skutečnou hlavou rodiny a jak se postavit nemilosrdnému světu podnikání. Spojenci se stanou protivníky a protivníci se stanou spojenci - jak uvnitř, tak i mimo rodinu. Joyin osobní život a divoká představivost ji pomáhají ustát bouři, které musí čelit

Zajímavosti
- Jedná se již o třetí spolupráci čtveřice Jennifer Lawrence, Bradley Cooper, Robert De Niro a David O. Russell (předchozími společnými snímky jsou Silver Linings Playbook a American Hustle)
- Čtvrtá filmová spolupráce mezi Jennifer Lawrence a Bradley Cooperem. Společně už natočili filmy Silver Linings Playbook, American Hustle a Serena


Serena Update

23. ledna 2015 v 16:27 | Katie* |  UPDATE

Kolem Jennifer teď nejsou vůbec žádné novinky. Jediné snad, co se objevilo, byly nějaké twitterové zprávy, že byla viděna na různých místech v LA atd., zkrátka nic oficiálního není. Asi si budeme muset počkat až do února, kdy začne v Bostonu natáčení filmu Joy. Fotek asi taky moc nebude, ale aspoň něco. Snad Jennifer načerpává potřebnou energii pro natáčení dalších skvělých filmů :) Jedinou novinkou v tomto týdnu je snad nový plakát pro film Serena, který je moc pěkný, ale ten první se mi asi líbil víc. Myslím si, že tahle nová verze plakátu byla udělaná pro americká kina, kam Serena (s celkem velký zpožděním) zamíří 27.března. Od 26.února ovšem bude ke stažení na iTunes. Tak uvidíme, jestli se dočkáme i nějaké malé propagace tohoto snímku v USA nebo na něj zase hodí bobek. Podle mě je docela škoda, že Serena se moc velké pozornosti nedočkala...

tumblr_nijn8nMtzy1s841o0o1_1280.jpg

Eddie Redmayne for Interview Magazine By Jennifer Lawrence

18. ledna 2015 v 13:30 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Interviews

Konečně tu pro vás mám poslední novinku, kterých se kolem Jennifer během tohoto týdne objevilo docela dost. Já osobně jsem z ní teda byla hrozně nadšená. O co tedy jde. Jennifer si zahrála na novinářku a pro časopis Interview vyzpovídala britského herce Eddieho Redmayna, který koncem loňského roku zaznamenal velký úspěch s filmem Teorie všeho, kde hraje Stephena Hawkinga. Za svůj herecký výkon už získal například Zlatý glob a spoustu prestižních nominací - včetně nominace na Oscara (celý seznam nominovaných). Já osobně jsem si v posledních měsících Eddieho hrozně oblíbila a nemůžu se dočkat až příští měsíc půjdu na tenhle film do kina. Doufám, že letos toho Oscara získá, protože si to moc zaslouží!

Celý rozhovor proběhl po telefonu, takže je také upraven trochu jinak než jak jste ode mě zvyklí. Je taky docela dost dlouhý, ale určitě zajímavý a stojí za přečtení. Dozvíte se v něm například jak se Eddie na roli Stephena připravoval.

Existuje jedno staré rčení: "Střílej na měsíc, a i když mineš, skončíš mezi hvězdami." Eddie Redmayne je herec všem známý, ale se svým hereckým výkonem coby mladý Stephen Hawking, který bádá po tajemstvích vesmíru ve filmu Teorie všeho, vystřelil daleko za měsíc a možná se dočká mezihvězdné slávy. Nebo aspoň Oscara.

Jennifer Lawrence se seznámila s Eddiem Redmaynem před několika lety díky režiséru Oliveru Stoneovi. I přes svůj nabitý program během celosvětové propagace filmu Mockingjay - Part 1 si oscarová herečka udělala čas, aby zavolala Redmaynovi, který byl zrovna v italském městě Turín, a popovídala si s ním o strachu, závislosti na reality shows, falešných pádech a špatně uvařeném lososovi.

Jennifer Lawrence: Teorii všeho jsem sledovala s otevřenou pusou. Byl jsi fantastický! Vůbec jsem netušila, že něco takového je možné.
Eddie Redmayne: Děkuju. Když mě obsadili, můj kamarád Charlie Cox, který ve filmu hraje postavu Jonathana, mi řekl, "Jestli dostaneš šanci hrát Stephena Hawkinga, musíš do toho dát úplně všechno. Musíš do toho dát 8000 procent."
Jennifer: Vyděsilo tě to?
Eddie: Bylo to děsivé!
Jennifer: Já bych byla pos*aná strachy.
Eddie: Projdeš si tím, že se snažíš najít si práci, během pohovoru zníš neuvěřitelné uvolněně, protože nevěříš, že tu práci získáš. Pak ti tu práci nabídnou a ty prožiješ krátkou chvíli euforie a pak si jen přeješ, abys po zbytek roku byla nemocná.
Jennifer: Nevím, jestli to o mně víš, ale velice rychle se začnu cítit trapně, když mám dělat velkou "kolaps" scénu. Stydíš se někdy?
Eddie: Děláš si srandu? Jsem jedna velká koule obrovského strachu a stydlivosti. Neustále jsem naplňován strachem. Skutečnost, že by z tohohle filmu nakonec mohla být jedna obrovská katastrofa, mě nenechala spát a donutila mě, co nejvíc dřít.
Jennifer: Vypadala to, že jsi hodně zhubnul.
Eddie: Na začátku filmu jsem zhubnul asi 7 kilo. Se svou chorobou ztratil Stephen hodně váhy. Ale nemohli jsme natáčet chronologicky, během jednoho dne jsme natáčeli scény z různých časových period. Náš neuvěřitelný maskér Jan Sewell a kostymér Steven Noble udělali několik chytrých věcí. Jako třeba přiléhavé límečky nebo, že jsem ráno s make-upem vypadal zdravě a potom odpoledne, když jsem Stephena hrál v pozdějším věku, si pohráli s proporcemi - límečky byly větší nebo použili to obrovské kolečkové křeslo. Do celého procesu byla zapojena skutečná práce. Díváš se někdy na denní práce (více zde)?
Jennifer: Ne. Pokud mi tedy pořád někdo něco nenaznačuje, pak se na ni znovu podívám v počítači. Ty ses na ně díval?
Eddie: Museli jsme, protože jsme neustále přeskakovali z jedné časové periody do druhé a snažili jsme se sledovat nemoc a fyzickou proměnu jeho těla. Měl jsem iPad se všemi dokumenty o Stephenovi a pak jsme měli ty denní práce. Pořád jsem doufal, že se tyhle dvě věci setkají, ale jak se zdá, to se nestalo. (smích)

Jennifer Lawrence, Francis Lawrence Teaming with James Cameron on ‘The Dive’

17. ledna 2015 v 15:01 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Ze včerejška na dnešek se na internetu objevila jedna opravdu skvělá zpráva. Jennifer Lawrence a režisér filmů Catching Fire, Mockingjay Part 1,2 Francis Lawrence znovu spojí své síly v nadcházejícím projektu, který dostal název "The Dive." A to není všechno. Producentem tohoto snímku je James Cameron, tedy režisér trháků jako jsou Avatar, Terminátor nebo Titanic. První návrh scénáře už je na světě, ale zatím není jisté, kdy se začne natáčet. Můj odhad je konec roku nebo příští rok. Připomeňme si, že už příští měsíc má Jennifer začít natáčet biografický snímek "Joy" a v dubnu se vrátí do role Mystique pro "X-Men: Apocalypse."

"The Dive" vypráví tragický příběh potápěčů Francisca "Pipin" Ferrarase a jeho ženy Audrey Mestre, která soutěžila v potápění do největší možné hloubky na jeden nádech. Jennifer si zahraje Audrey, která zemřela v roce 2002 při pokusu pokořit svůj vlastní světový rekord, kterým byla hloubka 170 metrů. Ferraras uctil památku své zesnulé ženy a potopil se do této hloubky.

Zní to docela zajímavě. Dokážete si Jennifer představit o filmu s potápěči? Třeba si jejího manžela opět zahraje Bradley a dočkáme se jejich další spolupráce :)

Jennifer Lawrence In Frozen 2?

17. ledna 2015 v 14:34 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Musím říct, že dnešní výlet do Olomouce byl poměrně dost zájímavý (a krapet děsivý). Do Olomouce jsem jela kvůli dnu otevřených dveří na Univerzitě Palackého - mám ještě rok čas, ale já si raději dopředu zjistím, co a jak. Jely jsme s mamkou vlakem - ten první se skládal z kupé, kde jsme seděly s jakousi podivnou dvojicí (můj pud sebezáchovy mi říkal, ať okamžitě zdrhnu). Když jsme přijely do města, tak jsem se vydaly získat informace o oboru anglická filologie a filmová věda. Oba dva obory jsou zajímavé a pro mě docela atraktivní - i když je pravda, že ta filmová věda nakonec nebylo úplně to, co jsem si představovala. Asi po dvou hodinách jsme šly zpátky na vlakové nádraží a na našem nástupišti byla zásahovka, která tam držela jakéhosi chlapa. Bylo to docela děsivé. Moje teorie je, že se ten chlap snažil vykrást poštu nebo něco, protože u pošty prý bylo velké množství policistů. Mám aspoň na co vzpomínat teda...

Dneska se pokusím dopřidávat všechny novinky s Jennifer, které se v tomto týdnu objevily. Už jich není moc, tak se do toho hned dáme. První informace je, že se v tomto týdnu předávaly ceny Critics' Choice Awards, kde byla Jennifer nominovaná v kategorii "Nejlepší herečka v akčním filmu." Cenu si nakonec odnesla Emily Blunt za film Na hraně zítřka. Trošku mě mrzí, že Jennifer nevyhrála, ale Emily mám hrozně moc ráda a přeju jí to :)
Dále po internetu koluje drb, a tím se dostávám k nadpisu, že by Jennifer mohla nadabovat nějakou postavu v připravovaném pokračování pohádky Frozen, která vloni získala Oscara za "Nejlepší animovaný film" a "Nejlepší filmovou píseň" (Let It Go). O Jennifer se ve spojitosti s tímto filmem začalo mluvit díky obrovskému úspěchu písně "The Hanging Tree," která se několik měsíců držela na předních příčkách hudebních hitparád. Uvidíme, co z toho nakonec vyleze. Já osobně si myslím, že Jennifer se v pokračování nedočkáme, ale bylo by skvělé, kdyby někdy propůjčila svůj hlas nějaké animované postavičce (já bych si plně vystačila i se Simpsonovými :)).

Jennifer Lawrence - Latest News

15. ledna 2015 v 19:42 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Jsem ráda, že tenhle týden už se chýlí ke konci. Konec pololetí se pochopitelně pojí se psaním písemek, člověku nepomáhá ani fakt, že ho škrábe v krku a má rýmu (to je nejhorší onemocnění, které já kdy dostává a hluboce ho nenávidím...). Bohužel i příští týden máme co se písemek týká docela nabitý, takže tu přes příští týden taky moc nebudu. Každopádně zákon schválnosti je svině a kolem Jennifer se teď zase nahromadilo hned několik novinek - včetně jedné opravdu báječné, kterou si ale nechám na víkend. V sobotu se jedu do Olomouce podívat na den oteřených dveří na Univerzitu Palackého, tak doufám, že mě k tamnímu studiu neodradí :D Dobře, pusťme se do těch novinek než zestárneme ;D

- 11.ledna byla Jennifer podle některých světků spatřena v restauraci Bricco, která se nachází v italské čtvrti města Boston. Společnost jí dělal režisér David O. Russell, se kterým má právě v Bostonu v únoru začít natáčet jejich třetí společný film "Joy."
- Jennifer se krátce setkala s Kim Kardashian. Jak už možná někteří víte, Jennifer je velkou fanynkou televizních reality show, takže setkání s Kim se nevyhlo i bez nějakého toho komplimentu. "Byla jsem zrovna v New Yorku a narazila jsem na Jennifer Lawrence. Řekly jsme si 'Ahoj,' já nastoupila do výtahu a než se dveře stihly úplně zavřít, Jennifer přes celou halu zakřičela 'Miluju tvou show.' Hodně jsme se nasmály," uvedla samotná Kim.
- V jednom z článku s candids fotkami jsem uváděla, že vztah mezi Jennifer Lawrence a zpěvákem Chrisem Martinem je na dobré cestě. Ve spojitosti s jejich románkem se často psalo, že Gwyneth Paltrow, ex-manželka Chrise, z jejich vztahu není zrovna nadšená. Tyhle domněnky ovšem vyvrátila tento týden v rádiové show Howarda Sterna. "Kdo říká, že neschvaluju Jennifer Lawrence? Respektuji Chrise jako otce svých dětí... Je to jeho rozhodnutí... Nebyl by s někým, kdo není skvělý."
- Další novinka se týká Dioru, se kterým Jennifer už dlouho spolupracuje. Je tváří jejich kampaně Miss Dior Handbag a rovněž nosí šaty této luxusní značky na červeném koberci. V březnu vyjde dokumentární snímek "Dior a Já," který nám dá zákulisní pohled do první kolekce Rafa Simmonse, který je novým uměleckým ředitelem Dioru (Jennifer se na jeho první kolekci pro Dior byla podívat 7.července během pařížského Fasion Weeku, mají spolu i několik fotek). Proč o tom ale píšu. V tomto dokumentu se totiž objeví i naše Jennifer. Sama už jsem docela zvědavá, co se z toho vyvrbí. Já osobně se určitě na tenhle dokument podívám, protože mě docela zajímá, jak se takové deseti-tisícové šaty navrhují, šijí, co všechno se musí připravit na přehlídku... Určitě to bude zajímavé :)

"Cabaret" Musical on Broadway - December 9, 2015

11. ledna 2015 v 12:32 | Katie* |  C - 2015

Tak jsem se včera konečně po několika měsících čekání podívala na film Gone Girl a přiznám se, že ve mně tedy zanechal docela silný dojem. Do včerejška jsem si myslela, že psychopatka číslo jedna je Misery, ale po tomhle... je to pro mě Amy Dunne, kterou perfektně ztvárnila herečka Rosamund Pike. Gone Girl můžu jedině doporučit! Dneska se v Americe budou předávat Zlaté globy, na které se já osobně budu dívat zítra večer (ale hned ráno mrknu na výsledky). Myslím si, že letošní Golden Globes budou docela masakr. Nominovaní jsou samí mí oblíbenci, ale jak už jsem zmiňovala, nejvíc výhru přeju Eddiemu Redmaynovi :) Jinak letošní předávání budou již potřetí moderovat herečky a komičky Tina Fey a Amy Poehler.

Doufám, že v příštím týdnu se kolem Jennifer moc novinek neobjeví, protože píšeme docela dost písemek a přes týden mě tady teda moc nečekejte. Nastalo zase to období "musím si opravit známky"/"poseru si to na poslední chvíli" (ta druhá možnost mě čeká u geografie - 'sbohem dvojko z geografie,' jak já nesnáším slepé mapy!). Včera jsem přidala na blog článek s novými candids fotkami z pátku, kdy byla Jennifer viděna v ulicích New Yorku. K tomuto článku jsem také připojila poslední informace, takže pokud chcete vědět, co je u Jenn nového, článek najdete níže. Z 9.ledna tu mám ještě jedny fotky z večera, kdy se Jennifer přišla podívat na svou kamarádku Emmu Stone na Broadway, kde momentálně Emma hraje postavu Sally Bowles v muzikálu "Cabaret." Jennifer to opět moc slušelo. Měla pěkný chlupatý kabát, ale nejvíc se mi líbí ty úžasné lodičky ♥. Taky mám radost, že Jennifer takto podporuje své kamarády. V půlce prosince se třeba Jennifer přišla s Davidem O. Russellem podívat na Bradleyho Coopera, který ještě stále působí na Broadwayi ve hře "The Elephant Man" :)

002~351.jpg004~305.jpg006~275.jpg012~210.jpg013~206.jpg

Out and About in New York - January 9, 2015 (+ Latest News)

10. ledna 2015 v 12:06 | Katie* |  C - 2015

Jaký byl váš první týden školy v novém roce? Já se přiznám, že mi to přijde, jako bych ve škole po prázdninách byla už několik týdnů a ne jen jeden. Včera jsme se jeli se školou podívat na přírodověckou fakultu Univerzity Palackého. Nás BiChem zajímala katedra analytické chemie. Byl to docela zajímavá exkurze, ale v chemii mě zkrátka žádná budoucnost nečeká. Domů jsem teda z celé té cesty přišla úplně vycuclá, tak jsem si musela jít na chvíli lehnout. Večer jsem pak koukala na film Foxcatcher (kdo se zajímá o film, tak o něm určitě slyšel), který můžu jedině doporučit. Byl to fakt zajímavý příběh, který byl místami i lehce děsivý, protože je založený na skutečných událostech. Dneska mám v plánu konečně zkouknout film Gone Girl, tak jsem teda zvědavá - zatím si ho všichni chválí :). Příští týden bude masakr, protože píšeme samé písemky (až na úterý) a tři kontrolky - včetně kontrolky z matiky. No zase to bude taková ta "rychlá smrt," ale snad to nějak přežiju. Každopádně v průběhu týdne mě tady asi teda moc nečekejte...

To bylo z mé strany vše, vrhneme se na novinky kolem Jennifer. Jak jste si všimli, mám pro vás nové candids fotky ze včerejška, když se byla Jenn podívat do čtvrti Tribeca v New Yorku. Opět na sobě měla tu úžasnou bundu a taky pěkné boyfriend džíny. Na internetu kolují drby, že byla Jennifer spatřena na place filmu Joy, který se má, ale začít natáčet až v únoru - je ale možné, že se natáčení posunulo. Prý se mají v brzké době objevit i fotky, tak uvidíme. Další novinky už tu pro vás sepíšu v bodech:

• Ve středu 7.ledna se v Los Angeles předávaly ceny People's Choice Awards, kde byla Jennifer nominovaná v podstatě ve čtyřech kategoriích. Jennifer ve středeční večer získala dvě ceny v kategorii "Nejoblíbenější filmová herečka" a "Nejoblíbenější herečka v akčním filmu." Film X-Men: Days Of Future Past, který byl nominován ve dvou kategoriích si bohužel žádnou cenu neodnesl. I tak ale Jennifer k výhře gratuluju, doufám, že jí to udělalo radost :)
Včera byly také vyhlášeny nominace na ceny BAFTA. Jennifer bohužel letos nebyla nominovaná, přestože v UK šel už dávno do kin film Serena, který si jistě zaslouží několik prestižních nominací. Jak se ale zdá, tenhle film se asi velké pozornosti nedočká a spíše se na něj zapomene. Škoda. Bylo také potvrzeno, že se Jennifer neobjeví na zítřejším předávání Golden Globe. Letos jí tedy asi na žádném předávání neuvidíme, snad jen na Critics' Choice Awards, kde je nominovaná v kategorii "Nejlepší herečka v akčním filmu."
• Poslední novinka, nebo spíše informace, se týká jejího vztahu se zpěvákem Chrisem Martinem. V roce 2014 se o jejich vztahu psalo hned několikrát a dokonce se v médiích objevila i zpráva, že se spolu rozešli. To nejspíš nebyla pravda. Časopis People na svých webových stránkách uvedl: "Jennifer Lawrence a Chris Martin spolu chodili a stále chodí. Ačkoliv jsou oba dva velice zaneprázdnění, jejich vztah je pevný. Vidí se tak často, jak jen mohou." Tajemný zdroj také prozradil, že Jennifer chápe, že bývalá manželka Chrise, herečka Gwyneth Paltrow, bude i nadále součástí jeho života. Chris a Gwyneth spolu totiž mají dvě děti. "Chápe, že děti jsou u Chrise na prvním místě a jeho vztah s Gwyneth se týká pouze rodiny, která bude navždy součástí jeho života."

01~29~0.jpg06~11~0.jpg08~4~0.jpg12~2~0.jpg14~3~0.jpg

Arriving at her hotel in New York - January 6, 2015

7. ledna 2015 v 16:15 | Katie* |  C - 2015

Díky těmto novým fotkám z 6.ledna už víme, že "cílovou destinací" naší Jennifer byl opět New York, kde strávila několik dní v půlce prosince už loňského roku. Je jasné, že Jennifer je v NY opět kvůli nějakým pracovním povinnostem s filmem Joy, který se začne natáčet už příští měsíc v Bostonu. Na fotkách nejde Jennifer moc vidět do obličeje, protože byla zachumlaná do své parádní kožíškové bundy - jak vidíte na fotkách, i v New Yorku jim sněží. Podle toho, co měla Jennifer na sobě je jasné, že si zašla někam zacvičit a shodit nabraná kila po Vánocích a Silvestru :D. Mimochodem, jsem jediná, komu se hrozně líbí ta její úžasná kšiltovka a ty prďácké tenisky? ♥

Vzhledem k tomu, že je teď Jennifer v New Yorku, je jasné, že se na dnešním předávání cen People's Choice Awards neobjeví a podle všeho ji neuvidíme ani na Zlatých globech... Škoda, tak snad příští rok :)

Ke candids fotkám přidávám i jednu novou fotku, která se objevila na twitteru Kids Cancer Alliance. Pochází ze stejného dne jako vánoční fotky z její návštěvy dětské nemocnice Kosair v Kentucky. K fotce bylo připsáno: "Velké díky Jennifer Lawrence za to, že navštívila naše děti v nemocnici! #JenniferLawrence pomáhá #dětemsrakovinou."

01~2.JPG06~10~0.jpg08~3~0.jpg17~2~0.jpgzzzzzz11sdgsdsdgd.png

Arriving at LAX Airport - January 5, 2015

6. ledna 2015 v 15:58 | Katie* |  C - 2015

Dneska se u nás na škole stala fakt velice zajímavá věc. Kvůli havárii s vodním potrubím (nebo cosi... prostě po celé škole netekla voda) jsme dneska po první hodině šli všichni domů (ti, co měli 18, mohli odejít už dřív). Řeknu vám, za těch 12 let, co už na tuhle školu chodím, se něco takového ještě vůbec nikdy nestalo! Já osobně jsem volný čas strávila čtením, koukla jsem na Hercula od Disneyho a učila se do školy. Takže palec hore pro skřítka, co tohle způsobil :D

Teď zase k Jennifer. Normálně bych tyhle fotky asi nepřidávala, ale bohužel nejsou žádné jiné novinky, tak jsem se rozhodla udělat výjimku. Takže, Jennifer byla včera spatřena na letišti v Los Angeles. Bohužel nikdo neví, kam letěla a za jakým účelem. Mohla si jen udělat nějaký výlet, navštívit přátele nebo to mohlo být i něco pracovního. To se možná dozvíme v následujících dnech (nebo taky vůbec, přijde na to). Teď zase pár informací:

- Před chvílí se objevila informace, že by se Jennifer nakonec zítra mohla objevit na předávání People's Choice Awards. Opět ale musím uvést, že nic z toho nebylo nikde oficiálně potvrzeno. Moc velké naděje bych si ovšem nedělala. Co se týká Golden Globes tak už začali na svých oficiálních stránkách zvěřejňovat jména těch, co někomu letos předají cenu. Jennifer se mezi nimi stále neobjevila.
- V pátek 9.ledna budou zveřejněny nominace na cenu BAFTA (což je něco jako britská verze Oscara). Nominace budou známy od 8:35 našeho času. Těžko říct, jestli bude nominovaná i Jennifer, ale šance tu je. Konec konců Serena šla do britských kin úplně v pohodě na podzim 2014. Tak držme Jenn palečky, ať se probojuje alespoň sem :)
- Co se ještě týká těch nominací, Jennifer je nominovaná na německé Jupiter Awards v kategorii "Nejlepší mezinárodní herečka" a filmy American Hustle a X-Men: Days Of Future Past jsou nominovaný v kategorii "Nejlepší mezinárodní film."
- A nakonec jedna zajímavost. Časopis Forbes udělil Jennifer na konci loňského roku titul "Nejlépe výdělečná herečka roku 2014." Jennifer totiž vydělala filmovým společnostem na filmech Mockingjay - Part 1 a X-Men: Days Of Future Past dohromady 1,4 miliardy dolarů. Na celý seznam se můžete podívat tady.

001~401.jpg006~274.jpg010~216.jpg011~210.jpg012~209.jpg

Instagram Photos of Jennifer

2. ledna 2015 v 10:48 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Other photos

Máme tu teprve druhý den v novém roce, ale už teď se začaly objevovat nějaké novinky. Začneme asi s tou největší a taky nejstarší. Jak už jste asi vypozorovali z úvodního obrázku, Jennifer byla vyfocena nějakým fanouškem, když měla schůzku s Chrisem Martinem. Jak to tedy vypadá, ti dva ještě stále můžou být spolu a svoje soukromí si teda hodně hlídají. Fotka pochází z 30.prosince, kdy si Jennifer a Chris zašli na večeři do sushi restaurace Kiwami Sushi ve čtvrti Studio City. Nějaký přihlížející pak pro People sdělil: "Byli plně pohlceni ve své konverzaci. Soustředili se jen jeden na druhého a nevšímali si lidí kolem sebe." Názor si na to udělejte každý sám - uvidíme, jestli se v roce 2015 dočkáme nějakých společných fotek nebo ne. Další nová fotka je úplně čerstvá a pochází z 1.ledna. Jennifer si v první den roku 2015 zajela se svými kamarády do Santa Anita Park v městečku Arcadia.

Bylo potvrzeno, že se Jennifer letos nezúčastní předávání cen People's Choice Awards, kde je nominovaná ve čtyřech kategoriích. PCA's se nezúčastní nikdo z Hunger Games... Na seznam těch, co se na předávání objeví, se můžete podívat zde
Tak a teď tu mám takové drby. Na internetu se objevila zpráva, že se Jennifer objeví na letošním předávání Zlatých globů, aby zde předala cenu. Já jsem ovšem tuhle informaci nikde nenašla jako potvrzenou, takže bych tomu ještě úplně nevěřila. Dalším drbem je, že Serena má prý šanci získat nominaci na Oscara. Nominace nám budou známi ve čtvrtek 15.ledna. Já osobně bych tady moc nedoufala. Serena jde oficiálně v USA do kin až ke konci března, navíc tamější distribuční společnost Magnolia Pictures, pod kterou spadá i Serena, potvrdila, že nemá v úmyslu dostat film mezi nominované.

10906111_397805237064048_7029137493240552382_n.jpgtumblr_nhi0p3Xbfy1rrb9xco1_500.jpg

POTM February

1. ledna 2015 v 14:14 | Katie* |  POTM

Prvně se chci omluvit, že jsem nenapsala žádný článek, ve kterém bych vám popřála jen to nejlepší do nového roku 2015, ale zkrátka se mi do toho nechtělo. Tak snad nevadí, když vám popřeju u tohohle článku, který je také vůbec prvním uveřejněným v novém roce. Moc vám přeju, aby byl rok 2015 daleko lepší než rok předchozí. Užívejte si života, buďte s přáteli a s rodinou, čtěte knížky, poslouchejte dobrou hudbu a dívejte se na ty nejlepší filmy (a že jich letos vyjde plno!). Doufám, že se vám za těch 365 dní (nebo spíše už za 364 dní) podaří splnit všechna vaše předsevzetí. Já mám letos asi jen jedno - víc číst. V loňském roce jsem přečetla (na své poměry) docela málo knih a to chci změnit. Jo a pak mám ještě jedno předsevzetí: Koukat se na Oscary! :D Na internetu se objevil totiž nový promo spot na Oscary 2015, které bude uvádět Neil Patrick Harris. Říká v něm: "Nastal ten čas v roce, kdy začneme přemýšlet o našich předsevzetích. Tři nejčastější jsou: míň jíst, víc cvičit a dívat se na mé moderování Oscarů. --- Buďme upřímní: nebudete jíst míň." Já se teda na přímý přenos dívat nebudu, ale na Oscary kouknu hned v pondělí 23.2.. Jinak na ten spot se můžete podívat tady :)

Všem blogařům pak přeju úspěšný rok plný novinek o celebritách, které máte rádi. Já osobně si moc přeju, aby byl pro Jennifer rok 2015 velice úspěšným. Letos se tedy žádných prestižních ocenění asi nedočká, ale snad se objeví aspoň na předávání Oscarů. V únoru ji čeká natáčení filmu Joy, v březnu půjde v USA do kin Serena, tak snad se dočkáme nějaké menší propagace, v dubnu pak točí pokračování X-Menů, v květnu je spoluhostitelkou MET Gala Ballu a v listopadu půjde do kin Mockingjay - Part 2, který ukončí jedno velké dobrodružství, které se jmenuje Hunger Games.

Zatím ale nebudeme spěchat a budeme si užívat ty první chvilky v roce 2015. A letos začneme hlasování o fotku na měsíc únor, kde můžete volit ze čtyř fotek z premiéry Mockingjay - Part 1 v Los Angeles :)