Prosinec 2014

ESF #MisinformationHack - Focus

30. prosince 2014 v 16:41 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Teď tu pro vás mám pravděpodobně poslední článek letošního roku (no možná ještě zítra přidám jeden, ve kterém vám popřeju Šťastný Nový rok ;)). Dalo by se říct "jako jíž tradičně v prosinci 2014" se jedná o článek, v němž vám dokážu, že Jennifer Lawrence není žádná hollywoodská hvězdička, ale herečka/žena, která se snaží pomáhat tam, kde je to zapotřebí.
Herec Jeffrey Wright (Beetee v Hunger Games) tento týden na svém twitteru uveřejnil zprávy o dalším přerušeném kapitolském vysílání. Myslím si, že většina z těch, co tyto zprávy četla (včetně mě), si myslela, že se bude jednat o něco ve spojitosti s Mockingjay - Part 2. Nakonec se ukázalo, že se jedná o téměř dvou minutové video, ve kterém herci z prvního dílu Mockingjay - Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Jeffrey Wright, Julianne Moore a Mahershala Ali - mluví o nemoci, která se nebezpečně začala šířit po světě právě v letošním roce. O ebole. Tato nemoc je nejvíce rozšířená v Africe, kde je v podstatě nulová lékařské péče a doposud na ni neexistuje oficiální lék.
Pomoc si snaží nový fond Ebola Survival, pro který bylo natočeno i toto krátké video...

Svět čelí největšímu propuknutí eboly v historii,
ale země, které byly touto nemocí zasáhnuty nejvíce jsou Guinea, Libérie a Sierry Leone.
V některých oblastech západní Afriky pouze 2 z 10 nakažených ebolou přežilo.
Lidé nakažení ebolou v Guineji, Libérii a Sierry Leone
nemají přístup ke stejnému zdravotnickému ošetření jako Američané.
Potřebují plně vybavené moderní nemocnice.
Kdyby je měli, vůbec bychom se teď o tom nemuseli bavit.
Potřebují daleko víc dobře vyškolených západo-afrických zdravotníků.
Většina z nich nemoc nepřežije.
V Libérii mají 50 doktorů pro 4,4 milionů lidí.
S vysoce kvalitní péčí by naprostá většina lidí žijících v západní Africe přežila.
Ebola není rozsudkem smrti.

Josh: Co by se stalo, kdybys ty měla ebolu?
Byla bych v pohodě.
Josh: Máš tady hodně doktorů.

Louisville Cardinals Basketball Game - December 27, 2014

28. prosince 2014 v 15:57 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Other photos

Pokaždé, když si myslím, že mě Jennifer už nemůže ničím překvapit, objeví se nějaká novinka a já jsem rychle uvedena z omylu. Tento týden jsem se rozplývala nad fotkami z dětské nemocnice Kosair, kam přišla Jennifer navštívit malé pacienty přímo na Vánoce, ale teď tu máme tohle! Jennifer se včera s celou svou rodinou objevila na domácím basketballovém zápase Louisville Cardinals. Jennifer již v minulosti prokázala, že je velkou fanynkou tohoto basketballového týmu, ale ještě nikdy nebyla vyfocena na jejich zápase. To se naštěstí včera změnilo a my tu tak máme plno nových fotek od různých fanoušků. Jennifer měla opravdu dobrou náladu a rozdávala samé úsměvy. Několikrát se také objevila na velké obrazovce, příčemž udělala jakési povzbuzující/fanouškovské gesto. Několik šťastných fanoušků se s ní i vyfotilo. Například dvě slečny, které k uveřejněné fotce napsaly: "'Udělejme to rychle, musím jít čůrat.' Milujeme tě Jennifer." Jennifer se také vyfotila s louisvilleským rádiovým hlasatelem Terrym Meinersem, kterého můžete vidět na banneru výše, jak stojí mezi Jennifer a její maminkou. Letos mě teda Jennifer nepřestává překvapovat :)

V celém článku najdete ještě video

005~297.jpg10881650_10152471810336408_4340583107326731682_n.jpgB54umNLCYAAwAS9.jpgB54uEISCUAARQKb.jpgNepojmenovany_2.jpg

Jennifer Lawrence visits Kosair Children's Hospital in Louisville - December 24, 2014

26. prosince 2014 v 16:29 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Other photos

Tak tyhle fotky mi v tomhle vánočním týdnu udělaly obrovskou radost. Vážně převelikánsky velkou radost :) Jennifer stejně jako v loňském roce navštívila dětskou nemocnici Kosair v jejím rodném městě Louisville. Podle dostupných informací byla návštěva Jennifer opět překvapením pro zaměstnance a pacienty.
Jennifer se v nemocnici objevila přímo na Vánoce, tedy 24.prosince. A víte, jak se to říká: "Christmas came early." Opravdu si dovedu představit, že návštěva Jennifer musela všechny malé pacienty moc potěšit a udělat jim radost. Jenn rozdávala samé úsměvy a hodně se s dětmi fotila (ostatně její starší bratr (nevzpomínám si, který to byl) jednou řekl, že Jennifer děti miluje) - díky tomu najdete v galerii osm fotek. Mně osobně se nejvíc líbí ta s tím malým miminkem. Je teda docela děsivé vidět takového malého tvorečka připojeného na přístrojích, ale ten výraz nebo spíše postoj Jennifer je kouzelný. Už se těším až z ní jednou bude mamka! :) Myslím si, že Jennifer tímhle svým činnem dokázala, že není žádná hollywoodská hvězdička, opravdu se zajímá o druhé a nemá tendenci kolem toho dělat nějaké divadlo. A to jsem měla za to, že ji už víc milovat nejde... :)

Z hromadného focení se zaměstnanci se objevilo ještě tohle rozkošné video, kde Jennifer pozuje a ptá se "Does it look like I'm pooping?" Ona je úžasná ♥

Jennifer o vánočních tradicích: "Na Vánoce bývám doma se svou rodinou. Moje mamka vždycky udělá hrnec plný vajíček. To jsem nenáviděla celý svůj život (smích). Ale na mém názoru nezáleží, stejně ho vždycky udělají. Je jim jedno, co mám ráda (smích). Je to vlastně hrnec plný vajíček, je v tom i chleba, který je promáčený. Přijde mi to nechutné. Je to hrozné."

afasfasf.pngaffasafs.pngB5pIOQ3IUAAYHT0.jpgB5pIbLLCIAECaYT.jpgzzz.png

Po roce Vánoce, Vánoce přicházejí: Šťastné a Veselé

24. prosince 2014 v 16:04 | Katie* |  Diary
Vpravo → můžete vidět můj "dokonalý" grafický výkon. Moc se omlouvám, ale bohužel nic lepšího nesvedu :D

Přijde to jenom mně, nebo tenhle rok utekl neskutečně rychle? Teprve včera nám začal rok 2014 a již brzy máme vstoupit do roku 2015. Tenhle článek má být sice o Vánocích, ale dovolte mi na chvilku zastavit se u čísla 2015. Příští rok mi už (tak trochu konečně) bude 18 let - těš se ebayi :D - pokud vše dobře vyjde, poprvé v životě půjdu na brigádu a půjdu do autoškoly zkusit štěstí. No a v září mě čeká maturitní ročník (pokud se do něho teda dostanu). Ani nevíte, jak moc se těším, až střední školu dodělám. Fakt to tam nemám ráda. Lidi jsou fajn, někteří učitelé taky, ale to učení je opravdu nad moje síly. Na druhou stranu se ale maturity děsím jako čert kříže. Zatím se můžu těšit aspoň tím, že všechny tyhle věci mě čekají až za několik měsíců (ale ono to uteče...).

Nemám ráda zimu a sníh. Otevřeně to tady přiznávám. Jsem ráda, že skoro vůbec nesněžilo a na chodnících není náledí. Na druhou stranu, Vánoce bez sněhu stojí vážně za prd. Venku to vypadá spíše na podzim a přijde mi, že celý vánoční duch tak nějak zmizel. Ani filmy či pohádky mi nepomohly. Jako již tradičně jsem koukala na Grinche, přidala jsem Vánoce naruby, Čtvery Vánoce (mimochodem tyhle filmy moc doporučuju!). Po strašně dlouhé době jsem viděla film s Amy Adams Kouzelná romance a zase jsem se zamilovala. Já miluju pohádky od Disneyho ♥ Miluju, miluju, miluju. Včerejšek jsem tedy probrečela. Odpoledne jsem koukala na The Elephant Man. Jestli budete mít čas a chuť tak na tenhle film koukněte. Je opravdu dojemný a nádherný ♥ Večer jsem koukala na Pevné pouto, kde mi taky ujelo pár slziček. No a dneska mě konečně čeká Láska Nebeská. Opravdu mě naštvalo, že letos tenhle film nedávají na Primě přímo na Vánoce, ale dávali ho už v pondělí nebo kdy... No nic. Letos se na něj budu vůbec poprvé dívat v angličtině. Tak jsem zvědavá, jak se mi to bude líbit - jsem totiž zvyklá na dabing :D

Prve bych chtěla všem moc poděkovat za přání krásných Vánoce. I já vám přeju Šťastné a Veselé. Doufám, že pod stromečkem najdete vše, co jste si přáli a mnohem víc. Užijte si tenhle speciální den, který je jen jednou za rok :)

Jennifer Lawrence Was Nominated for Critics' Choice Awards

21. prosince 2014 v 12:47 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information
Letos to bohužel není s nominacemi na nějaké ceny u Jennifer nijak valné. Není se ani čemu divit, když se první půlrok věnovala natáčení obou dílů Mockingjay a pak si dala delší, ale rozhodně zaslouženou, pauzu od filmů.

Zatím byla Jennifer nominovaná v několika kategoriích na People's Choice Awards - veškeré informace najdete v menu v sekci "News." Tento týden však byly uveřejněny nominace na Critics' Choice Awards, kde byla nominovaná i naše Jennifer! Jenn se naposledy na předávání těchto cen objevila v roce 2013, kdy si také samostatně odnesla cenu za "Nejlepší herečku v komedii" za film Silver Linings Playbook a "Nejlepší herečku v akčním filmu" za Hunger Games. Podíl měla také na ceně "Nejlepší herecké obsazení" za SLP. V loňském roce byla rovněž nominovaná s filmy Catching Fire a American Hustle, ale žádnou cenu si neodnesla - opět měla jen podíl na ceně "Nejlepší herecké obsazení" za American Hustle.

Pro rok 2015 byla Jennifer opět nominovaná v kategorii "Nejlepší herečka v akčním filmu." Stojí zde proti herečkám Emily Blunt, Zoe Saldana, Scarlett Johansson a Shailene Woodley (která podle mě Jennifer tu cenu "ukradne" :D). Nominovaná je rovněž i zpěvačka Lorde se svou písní Yellow Flicker Beat v kategorii "Nejlepší píseň." Připomínám, že Lorde si také odnesla jednu nominaci na Zlatých globech.

Na celý seznam nominovaných se můžete podívat zde. Critics' Choice Awards se budou předávat ve čtvrtek 15.ledna v Hollywood Palladium a moderátorem večera bude Michael Strahan.

Katniss Everdeen Has Her Own Wax Figure at Madame Tussaud's Museums

21. prosince 2014 v 11:44 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Other photos

Tento týden bylo oficiálně oznámeno, že v muzeích Madame Tussaud v Londýně, New Yorku a Los Angeles budou odhaleny nové voskové figuríny s Katniss Everdeen. Než jsem stihla tuhle informaci přidat, už se rovnou objevily i fotografie, které tu teď pro vás mám. V Londýně (a myslím, že i v Los Angeles) se dočkali Katniss, která je oblečená v loveckém úboru z Catching Fire. V New Yorku zase mají Katniss oblečenou do outfitu, který na sobě měla během svých prvních Hladových her (můžeme zde vidět i brož reprodrozda).
Já osobně jsem z téhle novinky úplně nadšená. Myslím si, že je to vůbec poprvé, co se nějaká hrdinka současných "blockbuster" filmů dočkala vlastní voskové figuríny. Je vidět, že Katniss je oblíbenou a obdivovanou postavou po celém světě. Částečně tyhle figuríny patří i naší Jennifer, která je právě představitelkou Katniss (doufám, že se do jednoho muzea půjde na Katniss podívat :)). Největší radost mi ale udělalo, že jedna Katniss také pobývá v Londýně, který od nás není zase až tak daleko. Já osobně bych si do Londýna zase ráda zajela po maturitě a muzeum Madame Tussaud musím zkrátka navštívit! Nejen kvůli Katniss, ale kvůli všem těm úžasným figurínám ♥

KATNISS V LONDÝNĚ

JlvnO22oZxrOaEJtS2zBosFhyhXwAsSk3oAB93em

Back To LA

20. prosince 2014 v 15:11 | Katie* |  C - 2014

Jennifer je už zpátky v Los Angeles, kde si snad užije pohodové a klidné svátky bez přítomnosti dotěrných fotografů. Musím říct, že mě samotnou opravdu hodně překvapilo, že během jejího pobytu v New Yorku nenastal den, kdy by Jenn nešla ven bez jejich doprovodu. A jak už jsem několikrát zmiňovala, Jenn má můj obdiv za to, že to všechno tak pěkně zvládla :)
Tyhle fotky už jsou tedy nejspíš poslední, které se v prosinci nebo celkově v tomto roce, objevily. Do galerie jsem nahrála tři sety fotek ze čtvrtka 18.prosince, když se Jennifer vracela z New Yorku zpět do Los Angeles. První fotky jsou z jejího odjezdu z hotelu, druhé z jejího příjezdu na letiště JFK a poslední z jejího odchodu z letiště v LA. Jennifer byla oblečená úplně stejně, jako když do New Yorku před několika dny odlétala - vyměnila jen světlý klobouk za tmavý. Opravdu by mě zajímalo, kde sehnala ty kalhoty. Napadá mě, že by mohly být značky Adidas, nějaká nová kolekce? Netuším. Na "skladě" už mám jen pár novinek, které přidám během zítřka. Jinak se už připravujte na další novinkové ticho (i když se možná opět stane, že to zakřiknu a Jennifer se přece jen někde objeví)... Ještě tu mám takové tři zajímavosti, co se nedávno objevily:

Jennifer se stala obětí dalšího hackerského útoku. Tentokrát však hackeři nezaútočili na Clouds, ale na data společnosti Sony Pictures. Díky tomu se na internetu objevily informace o platech herců z American Hustle. Ze zprávy vyplývá, že Jennifer a její kolegyně Amy Adams měly dostat zaplaceno méně než jejich herečtí kolegové. Já si myslím, že nikdo z obsazení American Hustle není ten typ herce, co dělá filmy jen pro peníze... A taky mi přijde už docela divné, že v tomhle roce došlo hned ke dvěma hackerským útokům a viníci se nenašli. Vím, že v mnoha amerických talkshow už si z těchto útoků dělají legraci...
• Přejděme k něčemu veselejšímu. Jennifer se stala "nejvíce vyhledávanou celebritou na Googlu pro rok 2014!" Myslím si, že je to skvělá novinka a doufám, že se donesla i k samotné Jenn :)
• A poslední, ale stejně tak příjemná novinka - hollywoodská herečka Jane Fonda byla v rámci své návštěvy v show Ellen DeGeneres dotázána na to kdo je podle ní nejkrásnější ženou současnosti. Na tuto otázku Jane odpověděla: "Jennifer Lawrence."

004~301.jpg008~235.jpg021~156.jpg033~113.jpg0~6.jpg

007~21.jpg009~18~0.jpg020~161.jpg026~138.jpg035~12~0.jpg

0100~52.jpg0136~1.jpg0153~28.jpg0156~31.jpg0238~10~0.jpg

Spending Time In New York

20. prosince 2014 v 14:15 | Katie* |  C - 2014

Jennifer tento týden pobývala v New Yorku, kde byla spolu s režisérem Davidem O. Russellem kvůli připravám na film "Joy." Celý týden ji také dělali společnost paparazzi, kteří jí sledovali na každém kroku - opravdu Jennifer obdivuju, že to tak pěkně zvládla a doufám, že teď bude mít přes Vánoce zase klid :) Pro nás to tedy znamená, že máme k dispozici spoustu nových fotek. Dneska tu mám dva sety fotek ze středy 17.prosince.
Na prvních fotkách můžeme Jennifer vidět při jejím přijezdu do budovy, kde měla nějaké schůzky. Společnost jí dělal i David (přijde mi docela vtipné, jak je vždycky tak odstrčený v pozadí). Myslím si, že během tohoto týdne stráveném v New Yorku nám Jennifer ukázala, že má opravdu skvělý styl. Já ten její outfit jednoduše miluju ♥ Ty kalhoty a ta kožená bunda ♥ Musím zjistit, kde Jenn nakupuje :D Na druhých fotkách, které už jsou ze středečního večera, zase můžeme Jennifer vidět při odchodu z jejího hotelu. Jenn měla zjevně dobrou náladu a tak se i pár přítomným šťastlivcům podepsala :) Na sobě měla opět naprosto skvělý outfit! Ty kožené kalhoty, to pruhované tričko ♥ Není divu, že byla Jennifer zvolena nejlépe oblékanou herečkou :)

Teď bych se chtěla krátce zmínit o jednom drbu, který koluje po internetu a uvést vše na pravou míru. Tenhle týden se na internetu objevily fotky s Jennifer pocházející z 12. prosince, když byla navštívit režiséra Gabea Polskyho. Tyhle fotky sem už dávat nebudu, stojí na ně mrknout snad jen proto, že na nich můžeme vidět jejího pejska Pipi, který od sprna pořádně vyrostl! Bulvární plátky si samozřejmě vymysleli, že Jennifer a Gabe tvoří nový hollywoodský pár. To ovšem Jennifer vyvrátila právě 17.prosince, tedy dne, ze kterého pocházejí fotky níže. Na youtube je video, kde se jeden paparazzi ptá Jennifer, jestli chodí s Gabem. "Gabe Polsky je přítel mé nejlepší kamarádky (Justine). S nikým nechodím."

0105~45.jpg0114~37.jpg018~16~0.jpg031~17~0.jpg065~69~0.jpg

002~345.jpg019~160.jpg031~121.jpg042~108.jpg096~53.jpg

"The Elephant Man" on Broadway - December 16, 2014

19. prosince 2014 v 16:16 | Katie* |  C - 2014

Tyhle fotky jsem sem musela prostě dát zvlášť, protože jsem z nich měla hrozně velkou radost! V tomto týdnu se Jennifer rozhodla spolu s Davidem O. Russellem navštívit New York, kde pobývali kvůli pracovním záležitostem pro film "Joy," kde bude Jennifer hrát vynálezkyni Joy Mangano. A když už tady v tom New Yorku byli, v úterý 16.prosince se společně rozhodli, že si zajdou na Brodway, kde momentálně hraje kamarád a herecký kolega naší Jennifer Bradley Cooper v divadelním představení "The Elephant Man." Pokud by vás zajímalo víc, tak se mrkněte na oficiální stránky. Jennifer a Davidovi teda hrozně závidím! Já bych vraždila, abych mohla Bradleyho v téhle hře vidět (a to stejné mám u Emmy Stone a muzikálu "Cabaret"). No hádám, že si zkrátka budu muset vystačit "pouze" s filmem - mimochodem "The Elephant Man" je založen na pravdivém příběhu muže, který se narodil se značným postižením.
Jennifer opět vypadala fantasticky! Moc se mi líbí ty její botičky ♥ a ten kabát s leopardím vzorem. Ten jí teda hrozně moc slušel! David, který je na fotkách opět vidět jen v pozadí, měl zase nasazenou čapku s logem Eagles (kdo viděl Silver Linings Playbook ví, o čem se mluví!). Jennifer se pak ještě v samotném divadle vyfotila s jedním fanouškem :)

001~20~0.jpg006~17~0.jpg017~172.jpg026~134.jpg2C.png

Let's Meet In New York

19. prosince 2014 v 15:48 | Katie* |  C - 2014

Vítám vás do krásných dvou týdnu prázdnin! Jak jste si dnešek užili? My jsme měli dneska v tělocvičně ten vánoční volejbalový turnaj, který jsme jako třeťáci pořádali my. Já jsem měla s kamarádkami na starost hudbu a musím říct, že jsme u přítomného publika docela dost obstály. Několik lidí dokonce i tancovalo a zpívalo si (včetně učitelů). Takže já jsem nadmíru spokojená, ale zopakovat už si to asi nechci, příště to přenechám těm blbečkům z vedlejší třídy, kteří kolem toho dělali takové problémy... Ke konci dnešního dne jsme si s holkama vyměnily dárky. Měla jsem radost, že holky měly z mých dárků radost - obzvláště Kačka, která ode mě dostala knížku Naruto :) Já jsem byla ze svých dárků taky odvařená. Nejvíc mě potěšil 400 ml sprcháč, který má na obalu Hobbita! Já jsem v té tělocvičně normálně začala radostí křičet :D

Ale teď se poďme věnovat Jennifer. Jak jsem psala u předchozího článku, kolem Jennifer se teď objevila fůra nových věcí, které se pokusím do konce tohoto týdne všechny dopřidávat. Jenn už je teď momentálně zase zpátky v Los Angeles, ale my si ještě připomeneme dny, kdy byla viděna v ulicích New Yorku. Do New Yorku přiletěla spolu s Davidem O. Russellem kvůli nějakým přípravám na jejich nadcházející společný projekt "Joy," který se začne natáčet v únoru v Bostonu. V úterý 16.prosince ji paparazzi vyfotili, právě když mířila na jednu z pracovních schůzek. Jennifer byla opět oblečena opravdu skvěle a hodně elegantně. Moc se mi líbí ten její kabát a ty úžasné boty ♥ O den dříve, v pondělí 15.prosince, pak paparazzi zastihli Jennifer při jejím příjezdu zpět do hotelu poté, co si šla zacvičit di nějaké místní posilovny :)

002~342.jpg006~265.jpg014~185.jpg017~171.jpg025~135.jpg

001~393.jpg0104~45.jpg026~133.jpg031~118~0.jpg079~60~0.jpg

Heading To New York

17. prosince 2014 v 19:02 | Katie* |  C - 2014

Moc se omlouvám, že jsem se zase 150 let neozvala, ale opět nebyly žádné novinky - to se změnilo až tenhle týden, asi vánoční zázrak nebo co - a navíc ve škole to teď byl docela blázinec. Jak už jsem psala nakupilo se nám docela dost písemek, ale to nejhorší už máme za sebou. Dneska měl být teda den katastrofa: v pondělí se naše chemikářka naštvala a prohlásila, že ve středu (tedy dnes), kdy máme ještě půlenou hodinu, bude celou chemii zkoušet. No nakonec se tak nestalo, ale já už jsem se psychicky připravovala na to, že se letošních Vánoc zkrátka nedožiju. Pak jsme měli psát z BiChemu na něco, čemu nikdo už moc nerozuměl, takže písemku zrušila. Na druhou stranu nám ale oznámila, že nám nebude hlásit písemky. To už je prosím třetí učitel v řadě. S takovou tu střední školu ani nedoděláme... No a poslední hodinu jsme psali matiku, která dopadla stejně tak špatně, jak jsem očekávala. Ale den mi to moc nepokazilo. Dále se přpravuju na pátek, kdy máme v tělocvičně vánoční volejbalový turnaj, který jako třeťáci pořádáme my. S kamarádkami jsme si zamluvily hudbu - a že se kolem toho muselo řešit věcí!, hlavně teda s vedlejší třídou. Doufám, že se pátek podaří, nic se nestane a nikdo mi nebude nadávat za můj připravený "soundtrack" - mám tam úplně všechno Eda Sheerana, Taylor Swift, Lorde, Pharrella Williamse, Katy Perry, Siu, Jessie J, Queeny, Roxette... Jo a ještě budeme nosit Santovské čepice - tak se snad s holkama vyfotíme - já vás pak když tak na tu fotku někam odkážu :D

Ale teď už teda k Jennifer. Poslední candids fotky jsou asi tři týdny staré a pocházejí z konce listopadu. Já už ani nečekala, že by se v prosinci vůbec nějaké novinky objevily, ale to jsem se teda parádně zmýlila (i když si myslím, že se jedná o výjimku a již zmíněný vánoční zázrak). Znovu se omlouvám, že jsem všechny ty novinky nepřidala, když byly úplně čerstvé, ale musela jsem se učit do školy... Těch nových fotek je opravdu plno, ale já už dneska všechny přidat nestihnu, takže to vezmeme od začátku. Nejprve tady mám fotky z neděle 14.prosince, kdy byla Jennifer vyfocena při příjezdu na letiště v Los Angeles. Měla na sobě skvělý a velice pohodový outfit. Moc se mi líbí ty její kalhoty ♥, černá kabelka a ten její klobouk. Opravdu jí to moc slušelo - Jennifer se vždycky umí obléknout stylově a pohodlně :) Další fotky už jsou ze samotného letiště JFK v New Yorku. Jak si můžete všimnout, na fotkách je i režisér David O. Russell. Myslím si, že je tedy na 100 % jasné, že Jennifer a David letěli do New Yorku kvůli jejich nadcházejícímu společnému projektu "Joy," kde si Jennifer zahraje vynálezkyni Joy Mangano. Jennifer v New Yorku doplnila svůj outfit o úžasnou bundu s bílým kožíškem ♥ Určitě všichni víte, že stejně jako v loňském roce, i letos zasáhla východní pobřeží (a táhne se to tuším až k Floridě) tuhá zima. No a poslední fotky jsou z příjezdu Jennifer do jejího hotelu :)

009~15.JPG019~14.JPG025~16.JPG028~119.jpg033~108.jpg

001~390.jpg003~309.jpg009~202.jpg026~131.jpg039~11.JPG

002~341.jpg003~310.jpg004~295.jpg005~287.jpg007~238.jpg

Hunger Games Cast Discuss Ghostbusters 3

13. prosince 2014 v 11:51 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Možná už jste slyšeli o tom, že se plánuje natáčení filmu Krotitelé duchů 3 (měla by to být ženská verze). Britská verze MTV se různých herců zeptala na to, kdo by si podle nich měl v pokračování legendární komedie zahrát. Nejvíce hlasů dostaly herečky Melissa McCarthy, Kristen Wiig a Jessica Chastain. Herci chtějí také v pokračování vidět i Billa Murrayho. Této diskuze se zúčastnili i Jennifer, Josh a Liam - mimochodem Jennifer dostala od Joshe jeden hlas. Já osobně si myslím, že by bylo skvělé, kdyby se v tomto filmu objevila. Úplně ji tam vidím - i když tohle přání se mi asi nesplní :D

Jennifer: Nevěděla jsem, že jsou Krotitelé duchů 2. Kdo hraje ve dvojce?
Liam: Stejné obsazení.
Jennifer: To jako vážně?
Liam: Ale už to není tak dobré jako jednička.
Jennifer: Samozřejmě, pokračování nikdy nejsou tak dobrá.
Josh: Ale třetí díl už zase je.
Jennifer: Čtvrtý díl je vždycky ten nejlepší.

Jennifer Lawrence - Latest News

13. prosince 2014 v 11:38 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Kolem Jennifer je teď hluboké ticho, což se s koncem roku dalo vcelku předvídat - i tak ale trochu závidím těm, co můžou být i v prosinci na svém blogu aktivní a přidávat nové články. Já holt nemám co přidávat. Teď si ani moc nestěžuju, protože příští týden máme ve škole vcelku nabitý. Nevím proč si naši učitelé usmysleli, že poslední týden školy před prázdninami budeme psát písemky - jen v úterý píšeme čtyři! Někdy bych je nejradši uškrtila... No snad tenhle týden uběhne rychle. V pátek nás čeká volejbalový turnaj, který jako třeťáci letos pořádáme my. S holkama jsme si zamluvily hudbu, takže to tam pořádně rojedeme. No nejdřív budeme muset vyřešit ještě několik maličkostí. Zdá se, že být DJem na sportovních akcí je velice žádaná pozice... Ale dost o mně. Teď se vrhneme na nějaké novinky okolo Jennifer.

Elizabeth Banks, představitelka Effie Trinket v Hunger Games, včera uveřejnila na svém Instagramu fotku, kterou můžete vidět v banneru výše. K ní uvedla: "Chybí mi tyhle židle a zadek, co seděl na 'JL'." Pro zvětšení fotky klikněte na banner.

• Teď tu mám jednu opravdu vzrušující novinku. V tomto týdnu byl uveřejněn oficiální seznam nominací na Zlaté globy. Jennifer letos nominovaná nebyla, protože většinu roku strávila natáčením Mockingjay a pak si dala od natáčení pauzu. Přesto nás ale může těšit, že Lorde byla se svou písni Yellow Flicker Beat k Mockingjay - Part 1 nominována v kategorii "Nejlepší původní píseň - film." Lorde držím moc palce, doufám, že si zlatou sošku odnese, protože YFB je skutečná pecka! Na celý seznam nominací se můžete podívat zde. Já osobně jsem s nominacemi hodně spokojená. Už letos to byl docela velký boj a myslím, že v příštím roce se to bude opakovat. Mým favoritem je film Teorie všeho a herec Eddie Redmayne, který si v tomto filmu zahrál Stephena Hawkinga (říkám vám, ten chlapec vyhraje Oscara!).

A poslední novinka se týká filmu "Joy." Jen pro připomenutí: Film "Joy" je autobiografický snímek o vynálezkyni Joy Mangano (Miracle Mop), kterou si zahraje Jennifer Lawrence. Režie se opět ujme David O. Russell. Jennifer se v tomto snímku, který se začne natáčet v únoru 2015 v Bostonu, opět shledá s Robertem De Nirem, který zde bude hrát jejího otce, a údajne i s Bradley Cooperem, pro kterého Russell napsal doposud neznámou roli. Můžeme se tak těšit na takové "Silver Linings Playbook Reunion." Tento týden se na internetu objevila zpráva, že k obsazení se přidá i venezuelský herec Edgar Ramirez. Toho můžete znát například z filmů Chraň nás od zlého, Otevřené srdce nebo Hněv titánů, kde si zahrál boha války Área. Ramirez by si zde měl zahrát postavu manžela Joy Mangano, tedy naší Jennifer. Tenhle film začíná být čím dál tím víc zajímavější. Už se moc těším na první fotky z natáčení :)

The 39 Most Iconic Feminist Moments of 2014

6. prosince 2014 v 14:47 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Jak už jsem v minulosti několikrát předvídala, kolem Jennifer je teď v podstatě novinkové ticho. Konec roku se vždycky nese v tomhle duchu, protože moc filmů v tuhle dobu nevychází a nejsou ani žádné pořádné akce. Snad nám Jennifer udělá radost a objeví se alespoň na jednom předávání cen, jehož sezona odstartuje už v lednu 2015 (mým favoritem na prestižní ocenění je Eddie Redmayne a film The Theory of Everything :)). Přesto tu mám ale jeden zajímavý článek.

Web mic.com před dvěma dny na svých stránkách uveřejnil článek, který nese název "39 nejvěhlasnějších feministických momentů roku 2014." Na chvíli bych se zastavila u toho slova "feminismus - feministický." U nás ve škole se toto téma rozebíralo hlavně v zeměpise. Náš učitel je zapřísáhlý anti-feminista a svými názory ovlivnil docela dost kluků z naší třídy, kteří si myslí, že naše učitelka na ZSV je feministka (a také jí tak říkají). Náš zeměpisář vždycky říká: "Když Američanka seřve chlapa za to, že jí podrží dveře, to podle mě není moc normální. A v Americe je to dost časté." Já si myslím, že to, co on vykládá, je absolutní blbost. Nehledě na to, že on v USA nikdy nebyl a takové věci nemůže tvrdit. Je dobře, že se ženy snaží být soběstačné. Mně osobně by nevadilo, kdyby mi někdo ze zdvořilosti podržel dveře, naopak bych to uvítala, ale hodně by mi vadilo, kdyby mi někdo bránil v kariérním vzrůstu jenom proto, že jsem žena. A myslím si, že tímhle se dostávám k jádru věci. Feministi jsou podle mě lidé, kteří bojují za práva žen. U nás v Evropě už v současné době mají ženy stejná práva jako muži, samozřejmě se najdou výjimky. Ale pak tu máme tu obrovskou část světa - Asie a Arabský svět, Afrika, Jižní Amerika, kde jsou ženy považovány za věc podřadnou. Tohle je smysl feminismu, aby ženy byly vnímány jako lidské bytosti, která mají mít stejná práva jako jakýkoliv muž.

Jennifer se v tomto seznamu ocitla díky své reakci na uniklé fotky, kde byla ona samotná, ale i spoustu dalších žen, nahá. Jennifer se tak stala jednou z mnoha obětí hackerského útoku z konce srpna. Poprvé o svých pocitech promluvila v listopadovém čísle Vanity Fair. Řekla bych, že Jennifer sama o sobě není stoprocentní feministka, ale má pravdu v jedné důležité věci - zákony dostatečně neochraňují ženy před takovým násilným útokem do jejich soukromí.

"Není náhoda, že skandál s nahými fotografiemi se výhradně týkal jen ženských celebrit. Kulturně nám odhalení ženské sexuality přijde neodmyslitelně hanebné, využívání jejich sexuality je jedním z nejefektivnějších způsobů, jak shazovat ženy. Jennifer Lawrence je ale příliš silná žena na to, aby se nechala zahanbit několika zbabělými troly, kteří se schovávají v plášti anonymity v temnotě internetu. Pro Vanity Fair řekla, že ti, kteří se pokusí pomlouvat ženy za to, že pořídily intimní snímky, jsou ti, co by se měli právem stydět. 'Začala jsem psát omluvu, ale po chvíli jsem si uvědomila, že se nemám za co omlouvat.' Amen."


Leaving 'Rodeo Drive' Boutique in Louisville - November 28, 2014

3. prosince 2014 v 16:31 | Katie* |  C - 2014

Už se těším až tenhle týden skončí. Vážně, že jo. Tolik "papírování" kvůli škole se mi ještě nikdy nenahromadilo. A to snad radši ani nemluvím o tom, že se přes víkend budu muset učit do chemie... Už se vážně nemůžu dočkat prázdnin, kdy budu mít od všech svatý pokoj. Začínám mít tu škole ráda čím dál tím míň, ale holt to budu muset vydržet...
No tenhle článek neměl být teda o mně, ale něco málo jsem si přece jen odpustit nedokázala. Máme tu nové candids fotky s Jennifer! Snad si ještě vzpomenete na nedávné rodinné fotky ze Dne díkůvzdání. Tyhle nové fotky pocházejí z 28.listopadu, kdy, jak jsem psala právě u výše zmíněných fotek, čekal Američany "Černý pátek," který je zasvěcen nákupům. Jennifer byla vyfocena právě ve chvíli, kdy se svou (pravděpodobně) kamarádkou odcházela z butiku Rodeo Drive v Louisville - Jenn tedy nejspíš vánoční svátky stráví pěkně doma se svou rodinou :) Na sobě měla velice jednoduchý a pohodlný outfit. Nesměl chybět její oblíbený kabátek (taky vám místami připomíná župan?) a šedá čapka.
Ještě jsem četla na internetu, ale nevím, jestli je to pravdivá informace, že snímek Joy, ve kterém si Jennifer opět zahraje pod dohledem Davida O. Russella, se bude natáčet od února 2015 v Bostonu.

002~316~0.jpg004~271~0.jpg006~261.jpg012~197.jpg025~133.jpg

POTM January

1. prosince 2014 v 19:05 | Katie* |  POTM

Tenhle týden mě tady asi moc neuvidíte, protože ve škole toho teď máme docela dost - i když nepředpokládám, že by se mělo objevit moc novinek (spíše žádné). Málem bych zapomněla přidat nové hlasování POTM - nedivte se mi, musím řešit grafy do protokolu do fyziky a vypisování řádů savců (a že jich je) do BiChemu. Momentálně mi dohrává Last Christmas od Wham! (asi si ji pustím ještě jednou :D, je to můj vánoční song!) a já si říkám, jak rychle tenhle rok utekl - fakt mega rychle! Ale to je tak skoro pořád. Teď už aspoň můžeme odpočítávat dny do Vánoc a zaslouženého volna.

V menu už můžete vidět fotku POTM December, která vyhrála teda s velkým náskokem. Mimochodem dneska jsem zjistila, že v ČR budou opravdu dávat Serenu v kinech! U nás v kině ji tedy budou dávat jen 20. a 21.12., ale aspoň něco - já teda rozhodně půjdu. Pro POTM do nového roku jsem vybrala čtyři fotky z londýnské premiéry Mockingjay - Part 1 (dvě oficiální fotky a dvě fanouškovské). Jennifer má teď fotek opravdu požehnaně, takže se na delší dobu nemusím obávat, že bych neměla co do POTM dát :))