Listopad 2014

Arriving at Thanksgiving Dinner with her family - November 27, 2014

30. listopadu 2014 v 13:29 | Katie* |  C - 2014

Docela jsem přemýšlela, jestli sem tyhle nejnovější candids fotky s Jennifer přidat nebo ne, ale nakonec jsem se rozhodla, že ano, abych vám mohla ukázat, že Jennifer je opravdu ta stejná Jennifer jakou ji zná její rodina a nejbližší přátelé. Ve čtvrtek 27.listopadu, tedy v den, kdy byly pořízeny tyto fotky, se v USA konal Den Díkůvzdání. Myslím si, že tento svátek, kdy se oslavuje hojná úroda tím, že si Američané upečou pořádného krocana s nádivkou a brusinkovou omáčkou, je dobře znám i nám Evropanům. Přece jen vidíme to ve filmech či seriálech. Po Díkůvzdání následuje Černý pátek, který je zasvěcen nákupům. Je to den v roce, kdy mají prodejci nejvyšší tržby. Jennifer tyto svátky oslavila se svou rodinou v Louisville. Na fotkách ji můžeme vidět právě s jejími nejbližšími - celkově se jedná o opravdu krásné rodinné fotky :)

Jennifer teď moc novinek nemá a předpokládám, že do konce letošního roku se jich už ani moc neobjeví. Takže bude následovat asi nechtěná bloggerská pauza. Kromě těch nových candids fotek tu mám i pět nových fotek z photoshootu pro časopis Madame Figaro a informaci o tom, že písnička "The Hanging Tree," kterou pro film Mockingjay - Part 1 nazpívala naše Jennifer, je teď momentálně na špici různých hitparád po celém světě! A pak že Jennifer neumí zpívat :D

008~224.jpg012~196.jpg014~182.jpg019~153.jpg021~147.jpg

2C.jpgjl0.jpgjl3.jpgjl6.jpgtumblr_nfszjyn1771sofu3ho1_1280.jpg

Visiting an acting class in LA - November 24, 2014

27. listopadu 2014 v 16:29 | Katie* |  C - 2014

Jak se dneska máte? Já se přiznám, že se mám docela blbě. Přijde mi, že v poslední době (konkrétně v tomto týdnu) se docela dost věcí pokazilo. Hlavně teda na místech, kde to nemám vůbec zapotřebí. Mluvím samozřejmě o škole. Dneska to pro mě byl docela hardcore. Zažili jste někdy takový ten pocit, kdy byste se nejradši zachumlali pod peřinou a vůbec nevycházeli z domu? Tak jsem se dneska ve škole cítila já. Hlavně teda na začátku dnešního dne, ale nakonec jsem to nějak přežila. Snad mi večer zvedne náladu film Crazy, Stupid, Love - už jsem z něho jednou viděla asi 20 minut a vypla ho s tím, že je to blbost, ale na doporučení Roxy to s ním zkusím ještě jednou :). A jak jste daleko s nakupováním dárků? Já musím říct, že už mám skoro všechny - hlavně teda pro kamarádky (i když pro jednu nemám vůbec nic a nemám absolutně žádnou představu, co jí koupit, snad pomůžou stánky na městě :D). A zítra u nás ve městě proběhne rozsvěcování vánočního stromečku, takže se půjdu podívat a snad konečně nasaju tu správnou atmosféru. Mimochodem znáte nějaké dobré vánoční filmy? Já mám zatím v plánu jen klasiku: Grinche a Lásku nebeskou ♥ Budu ráda za každý tip :)

Teď už ale k fotkám. Jennifer byla vyfocena, když se v pondělí 24.listopadu objevila na lekci hodiny hraní v Los Angeles. Prý jsou to lekce, které bere ona sama, ale Jennifer se několikrát zmiňovala, že nikdy hodiny hraní nebrala a že se nejraději učí od lidí kolem sebe. Ale třeba změnila názor :) Je ale i možné, že se tam jen objevila v rámci nějaké besedy nebo tak něco. Aby pomohla začínajícím hercům. Každý si asi můžeme myslet to své :)

003~303.jpg004~290.jpg005~282.jpg006~259.jpg007~234.jpg

New Interviews with Jennifer Lawrence for IGN

27. listopadu 2014 v 16:16 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Na chvíli se ještě vrátíme do doby před dvěma týdny, kdy Jennifer spolu s ostatními herci propagovala Mockingjay Part 1. Z té doby také pochází rozhovor pro IGN - z něho se pravděpodobně objevila jen dvě videa, která jsou ale naprosto fantastická.

V prvním videu Jennifer přiznala, že je velkou fanynkou Batmana (je to její nejoblíbenější superhrdina) a jejím nejoblíbenějším batmanovským filmem je "Temný Rytíř" - natáčení American Hustle s Christianem Baleem si teda musela hodně užít. Já osobně jsem tohle o ní vůbec nevěděla a jsem z této informace nadšená, protože já Batmana miluju ♥ a Temný rytíř je pecka (už jen proto, že Jokera ztvárnil Heath Ledger!). "Batman je úžasný. Miluju Batmana, hrozně moc. Vždycky jsem ho měla ráda, byly to mé nejoblíbenější filmy se superhrdinou. A pak vyšel Temný Rytíř... Toho vůbec nic nepřebije. Kdybych viděla Christiana Balea, jak projíždí obchoďákem na svém batmobilu, asi bych po něm hodila své spodní prádlo."


"Mockingjay - Part 1" Update #4

27. listopadu 2014 v 16:01 | Katie* |  UPDATE

Na internetu se objevil nový promo plakát k Mockingjay - Part 1 s naší Katniss. Tento plakát dostanou jako bonus ti, co si před-objednají tří-diskovou edici Mockingjay Part 1 (jiným slovy si před-objednají dvd). Mně osobně se tento plakát hrozně moc líbí, je takový barevný a Katniss je tam vidět tak akorát. Myslím si, že je to asi jeden z nejlepší plakátů k první části Mockingjay (škoda, že taky není oficiální).

11sgg.png

On The Set Of "Serena" - May 15, 2012 (Prague)

26. listopadu 2014 v 19:00 | Katie* |  UPDATE

Normálně bych k těmto fotkám nic nepsala (dávám je totiž ke zbytku fotek z natáčení), ale tady prostě musím udělat výjimku + spíše se jedná o novinku než něco doplňujícího. Takže v tomto týdnu se na internetu objevily úplně nové fotky z natáčení Sereny! Teda ty první fotky jsou ze 7.května 2012, když si Jennifer zašla s Nicholasem někam zacvičit nebo zaběhat - takže někteří šťastlivci je mohli spolu vidět v ulicích Prahy! Jo, jsou to sice candids fotky, ale já je i tak přidávám sem. Další fotky už jsou skutečně z natáčení - konkrétně z 15.května 2012. Na fotkách můžeme vidět Jennifer a Bradleyho, kteří už byli oblečení do svých kostýmů, a filmový štáb. Tyhle fotky byly pravděpodobně pořízeny před Národním muzeem, kde se odehrávala plesová scéna. Tohle jsou všeho všudy asi nejlepší fotky z natáčení Sereny, jaké se za dva roky objevily!

A dále tu mám jednu vzrušující novinku! Dneska jsem si koupila nové číslo Cosmopolitanu, kde byla ve filmové sekci uvedená i Serena (dostala 4 hvězdičky!). U krátkého popisku k filmu bylo napsáno, že za ním stojí společnost H.C.E. (Hollywood Classic Entertainment). Tak jsem se dívala na jejich stránky a tam je napsáno, že domácí (tedy česká) premiéra Sereny je 11.12. 2014! Svitla nám tedy naděje a filmu se dočkáme i v našich kinech? To asi uvidíme na začátku nového měsíce. Pokud máte zájem, tak si v tomto článku můžete přečíst mou recenzi na film :)


4xSKtpqGKGi6ukQ8SZzqaKny1PhMXjG68qJMZdyC


IqEb7M8ROIs5tJFWrFYW6Wu3vjv6GfI5JRjlPJRw

Serena Is Kinda Piece of Art (Yes I Saw The Movie!)

24. listopadu 2014 v 19:34 | Katie* |  Diary

Tenhle souhrn mých dojmů pro mě bude asi složitější napsat než tomu tak bylo o Mockingjay - Part 1, ale budu se hodně snažit, protože tohle je docela výjimečná situace. Věc se má takhle: Serena se konečně objevila na torrentech! Pro ty z vás, co neví, co je torrent. V podstatě se jedná o nelegální stahování hudby, videí, filmů či jiných souborů, na které ale potřebujete program BitComet, který je volně ke stažení. Výhodou torrentů (pokud samozřejmě nejste osoba, která nelegální stahování zapuzuje - v tom případě mi to prosím odpusťte, ale jinak se na Serenu ani podívat nedá!) je, že stahování je poměrně dost rychlé (třeba epizodu seriálu máte stáhnutou do 2-3 minut) a na torrentových stránkách najdete v podstatě úplně všechno - samozřejmě se jedná o věci v angličtině (pokud si nechcete připlatit na nějakých českých torrentových stránkách). Jedná se o stahování, které je zadarmo.

To je jen tak pro úplnost. Tento článek bude teda o tomhle: Včera večer jsem viděla film Serena! Ano, po dvou letech čekání a závisti těm, kteří si na Serenu mohli zajít do kina, jsem tenhle film viděla i já. Myslím, že se všichni můžeme vzdát naděje, že by se tenhle film kdy promítal v ČR nebo na Slovensku, byť se natáčel u nás. Řekla bych, že tenhle článek bude v našich vodách asi jedinečný - nebo alespoň já nevím o nikom, kdo už by Serenu tady od nás viděl. Záleží na vás, jestli si chcete dalších 150 let počkat až film výjde nebo si ho nějakým způsobem přiblížit souhrnem mých dojmů, který samozřejmě bude obsahovat spoilery pro bližší přiblížení. Pokud jsem vás doposud neodradila všechno najdete v celém článku, který jsem si dovolila pro přehlednost a svou vlastní orientaci rozdělit do bodů.


At Pump Restaurant in LA - November 22, 2014

24. listopadu 2014 v 18:13 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Other photos

Možná jste na internetu, konkrétně třeba na twitteru nebo facebooku, narazili na nejnovější fotky s Jennifer, které pocházejí ze soboty minulého týdne. Jednalo se o fanouškovské fotky, které jsem se ale rozhodla nepřidat - byl to takový ten styl fotek: tajně si Jennifer vyfotím (protože je celebrita) a pak to dám na internet. Naštěstí pro nás se ze stejného dne (22.listopadu) objevily i nějaké ty "oficiální fotky" - nebo je na sociální síť vědomě uveřejnila jedna z kamarádek Jennifer.
Shrnuto podtrženo: Jennifer v sobotu večer zavítala do restaurace Pump, kam si zašla na večeři se svými kamarádkami (já bych ovšem řekla, že jedna z kamarádek měla narozeniny). Z tohoto večera se objevilo šest instagramových fotek, které najdete v galerii, a jeden gif, který zachycuje Jennifer, jak si češe vlasy vidličkou - úplně jako Ariel :) Taky si můžete všimnout, že Jennifer na sobě měla ty stejné pohodlné šaty, které měla i v Good Morning America.

Znáte takovou tu hru "Kiss, Marry, Sleep?" V poslední době je docela populární a vím, že něco takového dělala například Jessie J. Tak "Kiss, Marry, Sleep" si zahrála i naše Jennifer a měla tedy zajímavý výběr - první trojce Batman/Spider-Man/Superman a druhá trojce Tyrion Lannister/Jaime Lannister/Jon Snow:

Vyspala bych se s Batmanem, protože ten tu platí za padoucha. Vzala bych si Supermana, protože na něho se dá spolehnout - a políbila bych Spider-Mana. I když ten možná bude trochu lepivý.
Vzala bych si Tyriona Lannistera, protože je hodný ke své ženě. Políbila: Jaimeho Lannistera. Toho byste si určitě nechtěli vzít. Sex: s Jonem Snowem, i když do nedávna byl ještě panic... V takovém případě bych prohodila Jona Snowa s Jaimem Lannisterem.

10808660_1523469971225088_1219450580_n.jpg10809869_1506821869583767_1683886872_n.jpg10818040_733509480064479_388459392_n.jpg111dgsdg.png33sggd.png

CNN Spotlight: Jennifer Lawrence

24. listopadu 2014 v 17:54 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Mám takové tušení, že televitní stanice CNN teprve nedávno odstartovala nový pořad, který nese název "Spotlight" (volně přeloženo "V záři reflektorů"). Ze včerejška na dnešek se na youtube objevil videozáznam, který má přes 21 minut, tohoto nového pořadu, který byl tentokrát zaměřený na Jennifer. Pokud máte Jennifer rádi a máte zrovna volnou chvilku určitě na video koukněte. Více méně se jedná o takový krátky dokument o životě Jennifer - mluví se tam o tom, jaká byla studentka, o jejich filmových rolích a tak dál. Ve videu jsou také obsaženy doposud neviděné záznamy (například když Jennifer ve 14 letech hrála Desdemonu ve školní verzi hry Othello) nebo neuveřejněné fotky z natáčení filmu The Burning Plain.

"Mockingjay - Part 1" Update #3

24. listopadu 2014 v 17:48 | Katie* |  UPDATE

Nejprve bych vám chtěla moc poděkovat za vaše ohlasy ohledně vyjádření mých pocitů z Mockingjay - Part 1. Vůbec jsem nečekala, že si jej přečte tolik lidí, takže jste mi udělali velkou radost - ještě dneska bych chtěla přidat jeden takový podobný článek, který bude docela exkluzivní.
Jennifer má teď od záře reflektorů a novinářů dychtících zeptat se jí na miliony otázek klid. Alespoň by to tak mělo být do konce letošního roku - uvidíme, jestli se Jenn objeví na nějakém předávání cen (pevně doufám, že ano ;)). Pro mě to znamená tedy sníženou aktivitu - ne, že bych to tak chtěla, ale zkrátka nebudu mít co přidávat. To ale neplatí pro dnešek.
Začneme tedy novými stillskami z Mockingjay - Part 1, které se nedávno objevily na internetu. Celkově jich v galerii najdete sedm a všechny jsou v HQ kvalitě :)

1_28329~164.jpg1_28529~143.jpg1_28129~186.jpg1_28429~156.jpg1_28629~133.jpg

Mockingjay - Part 1... I Was Thrilled

22. listopadu 2014 v 16:10 | Katie* |  Diary

Tohle snad ani neberte jako nějakou recenzi. Spíše jen takové shrnutí mých pocitů o Mockingjay - Part 1, které však pravděpodobně bude obsahovat nějaké spoilery, takže pokud jste film neviděli nebo nečetli knihu, tak je to na vaše vlastní nebezpečí :D

Takže včera v 17:30 jsem šla konečně do kina na Mockingjay - Part 1. Píšu konečně, protože jsem na facebooku viděla hodně lidí, kteří šli na předpremiéru nebo si mohli dovolit jít už ve čtvrtek, tedy v den oficiálního uvedení filmu do našich kin. Do kina jsem šla s kamarádkou, která se mnou věčně chodí do kina... No věčně, teď to bude věčně. Máme naplánované kino asi až do března :D Dobře, to sem nepatří. Daly jsem si sraz v 17:15 před kinem a hned na začátku mě čekalo překvapení. Přidal se k nám i její přítel a jeho kamarád. Jako osobně jsem s tím neměla problém, ale dobrovolně bych takhle do kina nešla. No celá atmosféra pak byla docela trapná, nikdo moc nevěděl, co říct. Nevím, jestli to bylo tím nebo mým vnitřním rozpoložením, ale nedokázala jsem se do Mockingjay plně vžít. Takže se těším až výjde DVD (začínám přemýšlet, že tentokrát si ho vážně koupím) a na film se budu moct podívat znovu :) No já seděla na kraji, vedle mě kamarádka, vedle ní její přítel a vedle něho jeho kamarád. Tak jsem byla světkem toho, jak kamarádce její přítel neustále dával ruku na koleno, plácal ji po koleně a břiše a hlavně pořád něco mumlal -_-

Teď už ale k filmu. Hned na začátku bylo jisté, že tentokrát půjde o něco úplně jiného a s předchozími dvěma díly Mockingjay nebude mít moc společného. Hlavním rozdílem je, že teď už tu nemám žádné hry, žádnou arénu a Katniss je někdo úplně jiný. Celý film je v podstatě o tom, jak se z Katniss pomalu stává Reprodrozd a jak se natáčely všechny ty proklamy, které měly vyburcovat obyvatele Panemu k činu. Jedná se o takovou nástavbu na druhou část, která bude jistě epická. Přirovnala bych to k posledním dvoum dílům Harryho Pottera ;)
Moje nejoblíbenější scény? Těžko si je teď vybavuju, ale pokusím se. Určitě ta, kde Katniss pronese "If We Burn, You Burn With Us!" Tuhle větu doslova miluju ♥ Mrazivá byla i scéna, kdy se Katniss poprvé vrátila do dvanáctky. Celkově mi to připomínalo zánik Pompejí. Mou nejoblíbenější scénou je ta, kde Katniss zpívá The Hanging Tree. Tu písničku jsem si už dneska pouštěla asi milionkrát - mimochodem doporučuju soundtrack, který se opravdu moc povedl. Lorde odvedla vynikající práci! Jennifer by se rozhodně neměla podceňovat, protože zpívá moc pěkně. Celkově bylo ve filmu hodně scén, kdy mi naskakovala husí kůže - třeba při návštěvě nemocnice v osmičce. Nejvíc mě dojala scéna ze záchrany Peety, kdy si Katniss myslela, že ztratila jak Peetu tak Galea. V téhle scéně byla Jennifer úžasná. Měla jsem co dělat, abych se nerozbrečela spolu s ní - ale nějaké slzičky přece jen unikly. Když už mluvím o té záchraně - líbí se mi, že jsme mohli ve filmu vidět, jak celá tahle akce/mise proběhla. V knížce nic takového není. Tohle byl rozhodně bonus.
Dostala mě i scéna, kdy se všichni ze záchranné mise vrátili, hlavně ta část, kdy se asi na 10 vteřin objeví Johanna. Už se na ni moc těším v druhé části, protože ta scéna byla fantastická! No a pak scény se zbídačeným Peetou. O scéně, kdy napadl Katniss jsem věděla, ale i tak mě překvapilo, že to bylo tak drsné! Hodně lidí v sále bylo touto scénou překvapeno (máte si přečíst knížky troubové! :D). A finální scéna. Fantastická! (tohle je teď moje nejoblíbenější slovo :D) Tušila jsem, že to utnou zrovna tady. Výraz Katniss, nebo respektive Jennifer, vyjadřuje tolik emocí... Nemůžu se dočkat, až se na Mockingjay podívám znova!
Moc se mi líbilo, že se v tomto díle objevilo i více postava. Nejvýraznější byly rozhodně Cressida a prezidentka Coinová. Natalie Dormer byla skvělá, moc jsem se na ni těšila, ale nakonec to byla Julianne Moore, kdo mě uchvátil. Ona je perfektní představitelkou Coinové. Už se těším na další vývoj její postavy.
Och a ještě se musím zmínit o třech postavách. Effie zde byla úžasná ♥ Moc se mi líbilo, jak vzdorovitá byla vůči 13.kraji a jak si vylepšila svůj šatník. Bylo mi líto, že jsme tu moc neviděli Haymitche, ale scéna, kde se ostatních ptá, kdy je Katniss dojala k slzám, byla opravdu zábavná. A v neposlední řadě Plutarch. Jsem ráda, že jsme ho teď viděli více než v předchozím díle. Nejvíc se mi líbilo, jak se tvářil na bombardování třináctky :D

To je asi tak vše, co bych k tomu řekla. Určitě jsem nenapsala všechno, ale víc toho ze mě nevymáčknete. Druhé části se už opravdu nemůžu dočkat. Jsem přesvědčená, že půjde o velkolepé zakončení něčeho báječného. Rok je dlouhá doba, ale ono to uteče. A navíc budu mít čas si pořídit vlastní brož v podobě Reprodrozda :)

Jennifer Lawrence on Elizabeth Banks' "Ask a Badass"

22. listopadu 2014 v 11:54 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Elizabeth Banks, představitelka Effie, na svém oficiálním youtube channelu spustila něco jako pořad "Ask a Badass," kde si zve herce, kteří si zahráli v akčním filmu. Elizabeth samozřejmě nemohla vynechat naši Jennifer, která je vůbec první herečkou, co se v "Ask a Badass" objevila.
Elizabeth se zde Jennifer zeptala na její vlasy, jestli se jí líbí, jak rostou. Spolu pak prodiskutovaly, jestli si je Jennifer má nechat dorůst nebo nechat v takové délce. Elizabeth řekla Jennifer, že jí to s krátkými vlasy moc sluší. Na konci interview Jennifer řekla: "Jsem 'badass', protože jsem si začala stahovat celá alba místo jednotlivých písniček."

"Mockingjay - Part 1" Los Angeles Premiere - Videos

22. listopadu 2014 v 11:41 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Kolem Jennifer teď není moc novinek, takže v nejbližší době asi můžete čekat nějakou bloggerskou odmlku (protože nebudu mít co přidávat). Jennifer si teď po měsíci, kdy musela být všem na očích a dělat tolik rozhovorů, klid rozhodně zaslouží. A myslím si, že si jej zasloužíme i my, co o ní máme blogy nebo weby. Teď toho bylo docela dost, takže nějaký ten relax neuškodí. Teď tu pro vás mám druhou část článku s novými videi s Jennifer. Tentokrát se jedná o rozhovory pořízené během premiéry Mockingjay - Part 1 v Los Angeles, která se konala tento týden v pondělí. Jdeme na to!

- První rozhovor je pro Access Hollywood. Jennifer v něm reaguje na to, co o ní řekl Liam Hemsworth: "Kdykoliv jsem měl líbat Jennifer, bylo to docela nepříjemné... A poměrně trapné. Je jednou z mých nejlepších přátel, ale když jsme měli natáčet líbací scénu, vždycky poukázala na to, že zrovna měla česnek nebo tuňáka. Těsně před natáčením takové scény řekla 'Jo, měla jsem tuňáka, česnek a nevyčistila jsem si zuby.'"
"Nikdy to nebylo tak, že bych jedla tuňáka nebo česnek naschvál, prostě se tak stalo." "Bradley Cooper, Christian Bale, jo vyčistím si zuby nebo si dám do pusy mentolku, ale ne když je to Josh a Liam."

Tady se můžete podívat na nějaká videa z focení: 1, 2, 3


Jennifer Lawrence - Random Interviews from Last Days

22. listopadu 2014 v 10:58 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Včera jsem byla konečně v kině na Mockingjay - Part 1 a musím říct, že to bylo absolutně fantastické! Rozhodla jsem se, že více o tom všem napíšu v nějaké recenzi... nebo ani ne recenzi, spíše v článku, kde shrnu své pocity. Každopádně včera jsem ještě před svým odchodem stihla přidat článek s videem z tiskové konference v New Yorku, kde se herců mohli ptát na otázky fanoušci. V tom článku jsem psala, že se za poslední dobu objevila opravdu mega hromada nových rozhovorů s Jennifer ještě během propagace filmu. Ty vám teď přináším v tomto článku a jedná se o takovou první část. V té druhé se můžete těšit na rozhovory z premiéry v Los Angeles. Jdeme na to ;)

První nové interview bylo dělané pro britskou MTV. Herci se zde zmiňují, co nejvtipnějšího o sobě četli v novinách nebo časopisech. "Že jsem byla 5x nebo 6x zasnoubená. Nedokážu spočítat, kolikrát jsem byla těhotná. Nejhorší jsou ale falešné citace."


Mockingjay - Part 1 - Press Conference in New York #AskMockingjay

21. listopadu 2014 v 16:28 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Od premiéry Mockingjay - Part 1 se objevilo docela dost nových rozhovorů s Jennier v podobě videí - jedná se jak o rozhovory ze samotné premiéry tak i rozhovory, které byly pořízeny během propagace filmu. Všechna videa sem na blog dám asi o víkendu. Je jich celkem dost, tak se připravte na pořádnou nálož!
Teď tu mám ale druhou část tiskové konference, která se minulý týden v sobotu konala v New Yorku. Zde najdete první část, kde hercům pokládali otázky novináři a v galerii jsou samozřejmě z celé akce nahrané fotky.
Tato část new yorské konference byla věnována fanouškům. Někteří mohli hercům položit otázku přímo tam, ale většinou herci odpovídali na otázky, které fanoušci psali na facebooku nebo nahráli video na instagram. Video má sice něco přes 35 minut, ale určitě stojí za to se na něj podívat - padly zde docela dost zajímavé otázky. Například jedna fanynka se Jennifer zeptala, jak voní Donald Sutherland (v knížce je totiž napsáno, že prezident Snow voněl po růžích a krvi). "Donald Sutherland voní jako dubový les. Voní jako Vánoce. Voní jako stromy a velice mužně." Další fanynka z publika se zeptala, kdo z herců dělá nejlepší imitaci - Liamovo napodobování Woodyho Harrelsona je prostě must see! :D

No nic já už mizím. Dneska jdeme s kamarádkou do kina právě na Mockingjay - Part 1 a už se nemůžu dočkat! Zatím jsem slyšela samou chválu, tak doufám, že nebudu zklamaná (letos jsem se záměrně vyhýbala všem spoilerům a moc jsem nekoukala na uveřejněné spoty a klipy). Zítra, nebo možná ještě dneska, vám napíšu jaké to bylo :)

"The Hunger Games: Mockingjay - Part 1" Los Angeles Premiere - November 17, 2014

18. listopadu 2014 v 18:51 | Katie* |  A - 2014

Dneska jsme ve škole měli osm hodin. Naštěstí nám dali volno na oběd (ne, že bych šla, oběd jsem měla odhlášený, protože dneska bylo na oběd něco, co jsem nejedla, ale kvůli ostatním), takže to bylo v pohodě. Akorát se nám stala taková zajímavá věc, že náš dějepisář přišel až v půlce hodiny. Já a kamarádka jsme služba, takže jsme to museli jít řešit se zástupcem - no naštěstí v ten moment náš dějepisář dorazil :D Měla bych se místo blogu spíše věnovat škole. Naučit se všechny ty chemické blbosti o karbonylových sloučeninách a zemích západní a jižní Evropy, protože ve čtvrtek píšeme z geografie, ale tohle je zkrátka něco, co nepočká!

Včera se v Los Angeles, konkrétně v Nokia Theater L.A., konala slavnostní premiéra filmu Mockingjay - Part 1 - tato událost nám pak už celou propagaci filmu uzavřela, teď už si jen my fanoušci musíme počkat na konec tohoto týdne, kdy nám Mockingjay vtrhne do kin (kdo se těší? :)). Premiéry se samozřejmě zúčastnili všichni herci. Jmenovitě například Julianne Moore, Elizabeth Banks, Jena Malone, Natalie Dormer, Willow Shield, Donald Sutherland... Ale hlavně naše Hunger Games trojka: Josh Hutcherson, Liam Hemsworth a Jennifer Lawrence. Už u londýnské premiéry jsem říkala, že se bude těžko překonávat, protože přítomné dámy vypadaly fantasticky. No musím říct, že na premiéře v LA vypadaly snad ještě báječněji. Osobně se mi zde moc líbí Jennifer, Elizabeth, Natalie a Jena. Tyhle čtyři dámy podle mě měly nejkrásnější šaty. Jo a ještě Willow, na tu bych málem zapomněla :D Teď už krátce k Jennifer. Nemusím snad ani říkat, že vypadala absolutně nádherně! Ty její šaty se mi moc líbí, hlavně ta nadýchaná sukně. Asi nikoho nepřekvapí, že se jedná o šaty značky Dior ;). Dále měla moc pěkné zlaté botičky Aquazzura, psaníčko Vivier, zajímavé náušnice Vita Fede a úžasný prstýnek Anita Ko ve tvaru rozpjatých křídel (a že měla Jennifer taky perfektní manikúru!). Jenn měla samozřejmě i senzační make-up a účes, líbí se mi, jak ji tam nechali po každé straně pramen pěkně splynout s obličejem. Osobně musím říct, že byť letos propagace Mockingjay nebyla oproti předchozím dvoum dílům moc silná, obě dvě premiéry se mimořádně povedly!

V galerii už najdete 108 fotek v HQ kvalitě z příjezdu Jennifer na slavnostní premiéru. Dále tu pak mám 10 HQ fotek z vnitřku sálu - no nejsou ty fotky, kde se k sobě Jennifer, Liam a Josh tulí prostě rozkošné? ♥ A nesmím samozřejmě vynechat i fotky od fanoušků, kterých se tentokrát nashromáždilo 40! Na internetu jsou samozřejmě z premiéry i nová videa, obsahující nové rozhovory, které sem ale dám až zítra nebo ve čtvrtek...

0126~28.jpg013~7.jpg035~15.jpg038~14.jpg040~14.jpg

001~363.jpg004~284.jpg005~276.jpg010~199.jpg011~193.jpg

10429480_10152592419129143_1756992317063407788_n.jpg10661105_1512426332339943_1880625469_n.jpg10755925_300019663455746_523468623_n.jpg10802695_750529488361102_343928257_n.jpg10801588_10205430660750600_316008657348671714_n.jpg

Po premiéře se samozřejmě konala i after párty. Z té se objevilo 5 fotek v HQ kvalitě a můžeme na nich vidět Jennifer v pozadí se Samem Claflinem (Finnick Odair), který si z Jenn dělal legraci. Jennifer své krásné princeznovské šaty od Dioru opět vyměnila za poněkud odvážnější kousek. Na sobě měla šaty a sáčko Altuzzara a psaníčko a boty Roger Vivier.

002~327.jpg003~296.jpg004~283.jpg005~275.jpg006~252.jpg

Saturday Night Live: Woody Harrelson's Episode - November 15, 2014

17. listopadu 2014 v 11:34 | Katie* |  A - 2014

Jak už jsem psala v jednom z předchozích článků, na internetu v minulém týdnu kolovaly "zvěsti" o tom, že se Jennifer, Liam a Josh objeví v sobotní epizodě Saturday Night Live, kterou hostoval Woody Harrelson, představitel Haymitche v Hunger Games. Pro naše štěstí a hlavně potěšení se ukázalo, že tato informace byla pravdivá. Naše hlavní trio tak pomohlo Woodymu při jeho monologu, kde vzpomínal na rok 1989, kdy SNL uváděl vůbec poprvé. Pro tento monolog Woody přepsal písničku "Blank Space" z nového alba Taylor Swift, které tématicky nese název 1989.

Woody: Je úžasné tu stát. Už je to téměř 25 let, co jsem vůbec porvé v roce 1989 uváděl Saturday Night Live. Zrovna jsem se dozvěděl, že nové album Taylor Swift se jmenuje 1989. Se vším respektem ke slečně Swift, myslím, že o roku 1989 toho vím o trochu víc než ona. I když ty vzpomínky jsou lehce zastřené, kvůli drogám. (zpívá písničku) ...protože jsem brával kokain. Jo, jen trošku, vždyť byl rok 1989. (objeví se Josh a Liam) Josh a Liam, neviděl jsem vás od doby, co, jak se jmenoval ten film, co jsme spolu natočili...
Josh: Hunger Games.
Woody: No jasně. Já věděl, že to začíná slovem Hunger. Přišli jste sem, abyste mi pomohli zazpívat píseň Taylor Swift o roku 1989?
Josh: No popravdě, v roce 1989 jsme ještě nebyli naživu.
Woody: Cože? Kolik vám je?
Liam: Mně je 24, jemu 22.
Woody: Já myslel, že jste čtyřicátníci.
Josh: My jen víme to, co jsi nám o roku 1989 vyprávěl. Jako že berlínskou zeď strhl Kool-Aid Man.
Liam: Einstein vynalez wi-fi.
Woody: Já vám řekl, že v roce 1989 vynalezl Einstein wi-fi? To je šílený...
Jennifer: Vy jste úplně šílení. Co se to děje?
Woody: Nemůžu tomu uvěřit. Skutečná Taylor Swift, přímo tady.
Jennifer: Woody, já nejsem Taylor Swift. Jsem Jennifer, natočili jsme spolu asi deset Hunger Games filmů.
Woody: Promiň, nepoznal jsem tě bez té velké fialové paruky.
Liam: Ne, to je Elizabeth Banks.
Jennifer: Nech to plavat.
Woody: Tak pomůžete mi se zpívání nebo co?
Jennifer: Mě asi nikdo nechce slyšet zpívat. Ne, ne. Neřekla jsem to, abych získala vaši podporu. Je mi to fuk. To jen, že když zpívám, tak to zní jako jelen, co se zasekl v plotě.
Liam: Já bych řekl, že to spíš zní jako pes, kterého srazil náklaďák.
Josh: Nebo jako jeden z těch duchů, co kříčí jako člověk.
Jennifer: Myslím, že to pochopili. Woody, jestli chceš zpívat o roku 1989 a nepamatuješ si detaily, jdi do toho.

Jennifer vypadala absolutně fantasticky! Po vystoupení při monologu si vyměnila svůj černý overal za tmavě modré šaty a spolu s Joshem a Liamem pak sledovala celou Woodyho epizodu. Ze show se pak objevilo i pár fotek. Na internetu je i k vidění video (bohužel není na youtube) z konce tohoto dílu, kde je opět naše hlavní trio. Opět se spolu tiskli "jako štěňátka" jako tomu bylo na fotce z posledního dne natáčení Mockingjay. Pokud se chcete podívat na scénky s Woody, zabruste sem.

1040067_10152876682606303_3425349733355892161_o.jpg1939510_730058900383297_5295974124275884810_n.jpgSNL001.jpgB2kDeU0CAAIPSIB.jpgB2kDeUpCUAAwnbv.jpg

Leaving her hotel in New York - November 16, 2014

17. listopadu 2014 v 10:51 | Katie* |  C - 2014

Přináším vám nejnovější várku candids fotek. První fotky pocházejí ze sobotního večera, kdy Jennifer přijela zpět do svého hotelu po Saturday Night Live, kde se spolu s Liamem a Joshem objevila, aby podpořila svého kamaráda a kolegu z Hunger Games Woodyho Harrelsona, který zrovna v sobotu hostoval v SNL. O tom ale budu psát až později. Zbytek fotek je už ze včerejška. Jennifer si včera zašla zacvičit do posilovny Soul Cycle, při svém odchodu také přítomným fotografům ukázala jaké má velké svaly. Takže si s ní moc nehrávejte, Jenn je náš nový rambo! :D U těchto fotek snad ani nemusím zmiňovat tu fantastickou bundu ♥ Já chci vědět, kde nakupuje!
Úplně poslední fotky jsou pak z odjezdu z jejího hotelu v New Yorku. Jennifer se už určitě přesunula do Los Angeles, kde ji dneska čeká slavnostní premiéra Mockingjay - Part 1. Jennifer na těch posledních fotkách vypadá opravdu skvěle! Na sobě měla opět své oblíbené boyfriend džíny a klobouk. Také se jednomu šťastlivci před nástupem do auta stihla podepsat.

Jennifer se v jednom z nejnovějších rozhovorů také o paparazzi fotkách rozpovídala: "Věděla jsem, že paparazzi budou v mém životě hořkou realitou. Ale nevěděla jsem, že budu cítit úzkost kdykoliv otevřu vchodové dveře nebo že budu pronásledována či obklopená 10 muži, které neznám. Můžete říct 'Tohle narušování soukromí je součástí tvé práce a bude to také součástí tvého života.' Už ale nevezmete v potaz, jak na to bude reagovat vaše tělo a emoce.
Nikdo nám nechce pomoct, většina z lidí si řekne 'Zmlkněte, milionáři!' Když si rezervuju pokoj v hotelu, otevřu okna, uvidím tým paparazzi, kteří se mě snaží fotit. Nemůžeme je požádat, aby odešli, protože jsou na veřejném pozemku. Můžou mě fotit a pronásledovat, protože jsem veřejně známá osoba. Pokud budou zákony stále chránit tisk, paparazzi a zprávy, pak musí být učiněna nová opatření, tohle je úplně nový fenomén. Nic takového před 200 lety neexistovalo.
Mým cílem je - a jedná se o něco, na čem budu tvrdě pracovat, aby se změnilo a doufat, že se tak stane předtím než umřu - aby kupování, uveřejňování a prodávání fotek, které byly pořízeny bez našeho vědomí, bylo nelegální. Už jsem zažila fotografy, kteří přeskakovali můj plot - když někdo přeskočí můj plot a vyfotí si mě přes okno zrovna ve chvíli, kdy budu nahá, je to nelegální, ale ty fotky stejně můžou být další den kdekoliv na internetu a to nedává žádný smsl."

001~354.jpg002~319.jpg003~288.jpg004~275.jpg005~267.jpg

001~358.jpg009~192.jpg020~142.jpg038~97.jpg050~91.jpg

04~40~0.jpg12~26.jpg22~18.jpg38~12~0.jpg26~18.jpg

001~355.jpg009~189.jpg021~11.JPG026~15.JPG043~96.jpg

'Dior' - Luigi & Iango

17. listopadu 2014 v 10:22 | Katie* |  P - 2014

Zdá se, že i tento týden budeme mít o novinky kolem Jennifer postaráno. Sice už jich asi nebude tolik jako v minulém týdnu, ale přesto se máme stále na co těšit. Dneska nás totiž čeká slavnostní premiéra Mockingjay - Part 1 v Los Angeles, takže se můžeme opět těšit na příval fotek, videí a nových rozhovorů! Sama jsem zvědavá, co na sobě Jennifer bude mít. Šaty z londýnské premiéry se budou těžko překonávat. Premiérou v LA by pak pro Jennifer měla celá propagace skončit a Jenn by si pak měla zase na několik měsíců odpočinout než jí začne natáčení filmu Joy. No, když budeme mít štěstí, tak se možná objeví i na nějakém předávání cen ze začátku nového roku. Taky uvidíme, jestli se Serena dočká nějakých nominací na Zlatých globech, SAG Awards, BAFTA nebo na ni všichni zanevřou...
Ale teď už k věci. Na internetu se v minulém týdnu začaly objevovat nové fotky s Jennifer focené pro Dior. Já jsem čekala, jestli se objeví nějaké informace o tom, pro jakou kampaň byly fotky foceny, ale jak se zdá, jde prostě jen o photoshoot pro Dior. Jennifer v něm nepropaguje kabelky, ale řekla bych, že spíše šaty od této luxusní značky. Každopádně nějaké nové fotky pro kampaň Miss Dior Handbag se objevily - nebylo u nich napsané pod kterou kampaň patří, já je přiřadila ke kolekci podzim/zima 2013.

1_28129.jpg1_28229.jpg1_28329.jpg1_28429.jpg

001~351.jpg002~316.jpg003~285.jpg004~271.jpg

Mockingjay - Part 1 Fan Press Conference - Full Video - 11/15/2014

16. listopadu 2014 v 15:32 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos


Včera se v New Yorku konala tisková konference s fanoušky v rámci další propagace filmu Mockingjay - Part 1. Na youtube se objevil celý záznam, který má něco přes 47 minut (těžko říct, jestli na youtube zůstane nebo ho někdo smaže, takže jestli se na něj chcete podívat, směle do toho).

Padla zde například i otázka, která vrtala v hlavách určitě nás všech, proč došlo ke zrušení propagace filmu v Asii. S prohlášením o zrušení přišla filmová společnost Lionsgate, která stojí za všemi filmy Hunger Games. Z odpovědi producentky Niny Jacobson je zřejmé, že ani ona, štáb či herci neznají skutečný důvod za zrušení tamější propagace - Lionsgate měl vydat oficiální prohlášení, na které ale nikdy nedošlo. Všichni z toho samozřejmě byli zklamaní, protože v Asii ještě nikdy nebyli. "Udělali jsme prostě to, co nám řekli," uzavřela Nina Jacobson.

Mockingjay Part 1 NYC Fan Press Day - November 15, 2014

16. listopadu 2014 v 14:34 | Katie* |  A - 2014

Nyní už můžeme přejít k hlavním fotkám ze včerejšího dne. Včera se v New Yorku, který se teď na posledních pár dní stal v podstatě domovem pro naši Jennifer, konala tisková konference s fanoušky, kteří svým oblíbeným hercům, ale také členům štábu, mohli položit otázky. Celou tuhle akci pravděpodobně sponzoroval Samsung, který se také podílel na financování filmů Mockingjay. Jennifer vypadala fantasticky! Bohužel není k dohledání, co měla na sobě, ale vypadala úchvatně! Hrozně elegantně. Moc se mi líbí ty její boty ♥ Já jsem na ně v poslední době docela dost ulítlá. V galerii už najdete 48 fotek, míchají se oficiální fotky s těmi fanouškovskými. Celkově byla celá tato akce taková komornější. Nic okázalého. Na youtubě je už i záznam z celé tiskovky, který sem na blog dám asi za hodinku (musím se na něj ještě podívat :D).
Propagace Mockingjay - Part 1 už se nám pomalu chýlí ke konci. Vše pravděpodobně vyvrcholí zítra večer, kdy se bude v Los Angeles konat slavnostní premiéra. Osobně si myslím, že oproti předchozím letům byla propagace Mockingjay docela slabá. Žádná pořádná premiéra v Berlíně, Madridu či v New Yorku. Zrušili se veškeré propagace filmu po Asii (což je obrovská škoda!) a dokonce jsem někde četla, že byla zrušena premiéra v Austrálii. No jenom doufám, že úplně poslední díl Hunger Games se dočká opravdu pořádné propagace.

02~34~0.jpg07~26~0.jpg10712_303713276488643_2891068182884738817_n.jpg11sdgsdgsdg.pngq14215.png