Říjen 2014

"Serena" Official U.S. Trailer

31. října 2014 v 15:16 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Nebudu vám lhát, tenhle trailer na Serenu pro USA jsem viděla aspoň 5x a miluju ho snad ještě víc než ten první. V tomto týdnu se kromě amerického traileru objevil i trailer pro Francii, oba jsou totožné akorát u toho francouzského jsou titulky. Jestli jste tenhle trailer ještě neviděli, tak to honem napravte, protože obsahuje plno nových a poměrně intenzivních scén! Mně třeba naskočila husina u scény, kde Serena křičí (spoiler! prý je to scéna, krátce poté, co Serena přišla o dítě, a zjistila, že George poslal peníze matce jeho jediného syna) nebo mě dostala scéna, kde má Serena v očích slzy.
Vážně doufám, že se k nám film aspoň nějakým způsobem dostane, protože tohle se jednoduše musí vidět!

Serena: Co to děláte?
George: Jen jsem Vás chtěl pozdravit.
Serena: Zdravím.
George: George Pemberton.
Serena: Serena Shaw.
George: Myslím, že bychom se měli vzít.
Serena: Nikdy jsem si nemyslela, že bych tě našla. Nikdy jsem si nemyslela, že bych našla vůbec někoho. Je to nádhera, Georgi.
George: Tohle je jen začátek.
Buchanan: To sis našel manželku nebo obchodního partnera?
George: Obojí.
Buchanan: Přišel dopis z banky.
Úředník: Obávám se, že Váš majetek již není dostatečnou zárukou.
George: Vzal účetní knihu.
Serena: Může nás zničit, Georgi.
Buchanan: Půjdeš do vězení.
George: Naše budoucnost, vše, o čem jsme mluvili... O to všechno přijdeme.
Serena: Slíbili jsme si, že si budeme říkat všechno.
George: Nechtěl jsem tě vyděsit.
Serena: Nejsem takový typ ženy.
George: Zapomeňme na všechno kolem a soustřeďme se jen jeden na druhého.
Serena: Dělám to pro nás, Georgi. Pro náš nový svět.
George: O čem to mluvíš?
Šerif McDowell: Rád bych si popovídal s Vaší ženou. Minulou noc došlo k vraždě.
Serena: Zradil tě, Georgi. Nikdy nebyl tvůj přítel. Naše láska vznikla v den, kdy jsme se potkali. Nic, co se stalo předtím, neexistuje.
George: Tohle je vše, co potřebujete, abyste se mě navždy zbavil.
NĚKTEŘÍ MILOVANÍ
Serena: Moc tě miluju.
VÁS NIKDY NEOPUSTÍ
Serena: Nemůžu o tebe přijít.
George: Nepřijdeš. Nikdy.
Serena: Muselo to tak být. Kvůli nám.

justa.blog.cz

The Hunger Games: Mockingjay Part 1 Final Trailer – “Burn” + TV Spots

30. října 2014 v 19:34 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Včera se na internetu objevilo několik nových videí k Mockingjay - Part 1, konkrétně se jedná o nový a rovněž také finální trailer s příhodným názvem "Burn," kde můžeme vidět hned několik nových scén (já osobně jsem při jeho shlédnutí měla husinu!), a dva televizní spoty. Kromě toho se na internetu objevila zpráva o tom, že v rodném městě Jennifer, Louisville, proběhne speciální promítání Mockingjay - Part 1. Místní se tedy premiéry dočkají o den dříve než ve zbytku světa, ve středu 19.listopadu. Jennifer se bohužel promítání účastnit nebude, ale i tak si myslím, že jde o skvělou událost :)

Plutarch: Tohle zvládne jedině ona.
Coin: Nezvládne to. Hry jí zničily.
Plutarch: Nechte ji, ať se podívá, co Kapitol udělal s 12.krajem.
Peeta: Přicházejí, Katniss. Všechny zabijí. Do rána budeš mrtvá.
NEPROMEŠKEJTE
Katniss: Utíkejte!
Prim: Katniss!
SVĚTOVOU
FILMOVOU UDÁLOST ROKU
Snow: Slečno Everdeen, připravte se zaplatit konečnou cenu.
Katniss: Mám vzkaz pro prezidenta Snowa. Jestli shoříme, Vy shoříte s námi.


Empire Magazine: Jennifer Lawrence On Surviving a Phenomen

28. října 2014 v 19:16 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Interviews

Jennifer Lawrence vypadá mladší než na 24 let a je trochu vyděšená z představy, že to může být docela problém. "Je to... vzrušující?" zeptá se po chvilce váhání. "Když jste v tomhle byznysu, někdy je těžké udělat krok zpátky a na všechno se pořádně podívat. Jste přímo v jádru dění, ale zároveň jste slepí vůči tomu, jaký dopad to může mít. Myslím, že se mi ulevilo. Miluju ty knihy. Jsou skvělé, zábavné, ale také důležité... Předtím než jsem s tímhle souhlasila, jsem se musela sama sebe zeptat, jestli jsem připravená být navěky známá jako tato postava... Pomyslela jsem si, že tohle je postava, na kterou budu pyšná po zbytek života. Teď jsem v tom a už nedokážu vidět věci jasně, ale bylo to rozhodnutí, které jsem udělala, když jsem ještě vše viděla jasně. Takže tomu budu věřit a půjdu si za tím."

Mockingjay je film, na který jsme všichni čekali. Film, při kterém vám krev bude tuhnout v žilách. Jestli si myslíte, že předchozí dva díly, s vraždou dítěte a revolucí, byly docela temné, pak si před shlédnutím Mockingjay - Part 1 vezměte nějaké veselé pilulky. V poslední scéně Catching Fire se Katniss dívala přímo do kamery. Byla zachráněna z arény, kterou těsně předtím vyhodila do povětří. Peeta, spolu s nepříjemnou Johannou, byl zajmut prezidentem Snowem. Katniss se nyní nachází mezi rebely Panemu, lidmi z 13.kraje, který neměl existovat, kteří chtějí, aby se Katniss stala Reprodrozdem, symbolem v boji proti vládě, Kapitolu. Bitva se tentokrát neodehrává ve speciálně navržené aréně. Přichází válka.


Out In Santa Monica - October 27, 2014

28. října 2014 v 14:20 | Katie* |  C - 2014

Jennifer se v poslední době ukazuje na veřejnosti poměrně často. Bylo období, kdy to vypadalo, jako že našla způsob, jak se efektivně paparazzi vyhnout, ale teď je vidět skoro všude - někdy je to dobře, jindy zase ne. Teď tu pro vás ale mám velice pěkné fotky, všechny jsou ze včerejška - asi z odpoledne a pak z večera. Nejdříve byla Jennifer viděna na benzínce, kde přijela "nakrmit" svého Cadillaca - tuším, že je to její nové auto, předtím měla bílé. Nejen, že Jennifer vypadala úžasně (jak já miluju ten její ležérní styl oblékání), ale měla i výbornou náladu a fotografům dokonce věnovala i několik úsměvů. Takové fotky mám zkrátka nejradši ♥ Když jde vidět, že Jennifer je spokojená a nic jí netrápí.
Možná jste na internetu nebo na nějakých sociálních sítích zaznamenali zprávy o tom, že se Jennifer a Chris Martin rozešli. Jennifer šla podpořit Chrise na několika koncertech skupiny Coldplay - včetně toho na festivalu iHeartRadio - a viděni spolu byli pouze jednou koncem září. Pak už je vše jen o tom, že "zdroj řekl" a "podle toho a toho." Každopádně podle nejnovějších drbů měla vztah ukončit Jennifer, protože se jí nelíbilo, že Chris tráví hodně času se svou bývalou manželkou Gwyneth Paltrow. Těžko říct, kde je pravda. To asi ukáže až čas.
Večer pak byla Jennifer vyfocena ještě jednou, měla na sobě stejný outfit, jak opouští restauraci, kde byla na večeři se svým tátou Garym :)

A ještě jedna taková "žebříčková" novinka. Jennifer byla stránkou Vulture jmenována "Nejcennější hvězdou roku 2014." Podařilo se jí tak sesadit herce Roberta Downeyho Jr., který tomuto seznamu vévodil dva roky. Na celý seznam, který obsahuje 100 jmen, se můžete podívat zde.

1414448302072_Image_galleryImage_Please_contact_X17_before.JPGJennifer-Lawrence-LA-After-Chris-Martin-Breakup_28129.jpgLawrence102714_14.jpgLawrence102714_17.jpgLawrence102714_31.jpg

01~50.jpg02~44.jpg08~25.jpg11~1.jpg13~1.jpg

Empire Magazine - December 2014

28. října 2014 v 13:56 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Magazine scans

Jennifer, nebo respektive Katniss, se objevila na titulce dalšího časopisu. Tentokrát se jedná o prosincové vydání časopisu Empire, který nám rovnou naservíroval dvě verze obálky (i když v podstatě je to jedna a ta samá, akorát jedna je víc zaplněná) s úplně novou promo fotkou Katniss - ta podle mě vypadá opravdu fantasticky! Zatím máme k dispozici jen tyto dvě obálky, ale na internetu už je přepis rozhovoru nebo spíše článku. Nevím teda, jestli je celý nebo se jedná jen o část, ale určitě ho přeložím. Dále se objevila zpráva, že Jennifer, Josh Hutcherson a Liam Hemsworth se v sobotu 8.listopadu objeví v německém zábavním pořadu "Wetten, Dass?"

11_28129~1.jpg11_28229~2.jpg

Jennifer Lawrence Interview for Cineplex Magazine

27. října 2014 v 10:39 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Interviews

Jennifer Lawrence říká, že jí bylo asi šest let, když poprvé dala herectví šanci. Nestalo se tak v divadle ani při reklamě na fast-food: stalo se tak na toaletě v domě její tety. "Pamatuju se, jak jsem se dívala na tetu, která vyprávěla příběh, bylo mi asi pět nebo šest, a šla jsem do koupelny. Vůbec jsem se nepodívala do zrcadla, nebyla v tom žádná imitace nebo tak něco, vzpomínám si, že jsem pozorovala její manýrismus," vzpomíná Jennifer Lawrence, zatímco spolu telefonujeme. "V koupelně, v domě mé tety, ve věku šesti let, jsem se vůbec poprvé cítila jako někdo jiný - doufám, že to dává smysl a nezním jako nějaký psychopat." Do dnešního dne bylo pozorování lidí jedinou hereckou hodinou, kterou kdy herečka třikrát nominovaná na Oscara brala.
"Všechny hodiny herectví jsou tam venku," říká Lawrence věcně. "Ztvárňujete skutečné lidi, tak se taky na skutečné lidi dívejte. A někdy, ať už je to osobitý styl nebo živelnost, to ve mně zůstane a já se pak začnu cítit jako ta osoba uprostřed dané scény. Vím, že to zní divně."

Cineplex Magazine - November 2014

27. října 2014 v 9:23 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Magazine scans

Novinek kolem Jennifer je teď poměrně málo, tak jsem si říkala, že tenhle článek bych udělala trochu kecací. Jak si zatím užíváte prázdniny? Já osobně jsem ráda, že teď máme zase trochu volna, i když ho musím prožívat s mírným nachlazením (jak já nesnáším rýmu). Trochu jsem v pátek večer podcenila podzimní teploty, a přestože jsem si myslela, že jsem oblečena poměrně teple, tak se mi klepaly zuby (až se mi mamka smála :D). Právě v pátek jsme si s kamarádkou zašly na rande. Nejdříve jsme šly do pizzérky na večeři a pak už zamířily do kina na Soudce s Robertem Downey Jr. Protože jsme tam byly poměrně brzo, tak jsem se ještě přehrabovaly v takové krabici, kde jsou staré plakáty - ty si člověk může zadarmo vzít domů. Já si teda nic nenašla, ale kamarádka vyfasovala plakát 22 Jump Street, splnil se jí tak tedy sen, že bude mít plakát s Channingem. Pokud uvažujete, že si na Soudce zajdete, udělejte to. Byl to nádherný a hodně emocionální film. Ačkoliv hlavním tématem filmu je obhajoba otce, který spáchal trestný čin, řeší se zde i rodinné vztahy - odloučenost mezi bratry, neshody mezi otcem a synem, vztah otce s dcerou a setkání se středoškolskou láskou. Přestože se jedná o drama, jsou zde momenty, kdy se od srdce zasmějete - celý ten příběh je takový odlehčený. Já sama jsem se tedy v tomhle filmu hned několikrát našla. Tak jsem zvědavá, jak Soudce obstojí v období předávání cen, nějakou tu cenu si přece jen zaslouží!

Dobře a teď už k Jennifer. Včera se na internetu objevily scany z listopadového vydání časopisu Cineplex. Na jeho obálce můžeme vidět tuším úplně novou promo fotku s Katniss a uvnitř je úplně nový rozhovor s Jennifer, který vám hned vzápětí půjdu přeložit.
+ Nová stillska z Mockingjay - Part 1

1~44.jpg2~22.jpg3~8.jpg4~4.jpg013~3.jpg

'Serena' Featurette #3, #4 - The Production Story + Susanne Bier's Directing Style

26. října 2014 v 15:50 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Od pátku nám utekla poměrně "dlouhá doba," takže mám dojem, že bychom se měli opět trochu pobavit o Sereně :D. Mám tu pro vás dvě nová zákulisní videa, která jsou tentokrát zaměřena spíše na produkci - kostýmy, prostředí do jakého je film zasazen atd. V druhém videu se pak mluví o stylu režie Susanne Bier - sama Susanne, i herci, tvrdí, že se snaží vše udělat co nejblíž skutečnosti, zkrátka co nejopravdověji. V prvním videu jsou bohužel italské titulky, ale snad vám nebudou překážet.
Ještě než se na videa podíváte, mám tu pro vás takovou pikantnost z filmu. Jelikož Serena už se ve Velké Británii a tuším, že i v Irsku, už normálně promítá v kinech, objevují se menší spoilery. Jedním z nich může být pro ty, co nečetli knížku, že Jennifer v Sereně bude mít těhotenské bříško - a prý to vypadalo rozkošně. Někdo také z kina pořídil fotku ze scény, kdy Serena přišla o dítě. Jennifer zde opravdu vypadá zničeně a traumatizovaně - ona je zkrátka mistr ve vyjadřování emocí. Vypadá to, že Sereny se skutečně v ČR a na Slovensku nedočkáme, což je obrovská škoda, ale myslím, že všichni jsme se s tím tak nějak vnitřně smířili. Snad se tedy objeví alespoň na internetu, ať se na Serenu můžeme podívat i my...

Navrhy kostýmů Sereny, o kterých se zmiňují v prvním videu

COQXGtBE05IJxaSN6EaA5eSvSsFnTaqsy8m3tqoX

PROSTŘEDÍ A PRODUKCE
Jennifer Lawrence: Film se odehrává od roku 1929 až do 30.let. Tedy hned na počátku hospodářské krize.
Bradley Cooper: Většina děje se odehrává v Severní Karolíně, krátce i v Bostonu.
Jennifer: Každý tak nějak pociťuje zoufalství.
David Dencik: Moje postava a Pemberton opustili Novou Anglii, abychom založili tuhle dřevařskou firmu. Nacházíme se uprostřed lesů.
Bradley: Hlavním dějištěm je dřevařský tábor "Pemberton Lumber."
Jennifer: Jako první nám ukázali všechno, co bylo postaveno speciálně pro tento filmu.
Ana Uluru: Celý plac vypadá báječně. Připadáte si, že se nacházíte v dané době.
Susanne Bier: Přijdete na plac a ocitnete se zpátky v čase.
Bradley: Všechno vypadalo báječně. Stáje, koleje, ložnice... Prostě neuvěřitelné.
Susanne: Vypadá to jako skutečný tábor, jako taková malá vesnice.
Bradley: Susanne se během natáčení rozhodla natočit interiérní scény přímo v domě místo ve studiu. Myslím si, že to byl obrovský přínos, protože kdybychom všechny ty scény točili ve studiu, nebylo by to pro nás tak autentické.

KOSTÝMY
Signe Sejlund: Pro kostyméry je snem dělat něco takového.
Jennifer: Kostýmy jsou jednou z věcí, které nejvíc pomáhají k splynutí s postavou.
Ana: Mám pocit, jako bych na sobě měla staré šaty mé matky, které po sobě zanechala.
Jennifer: Oblečení lidi hrozně mění. Cítíte se úplně jinak, když máte vysoké podpatky, tenisky, džíny, šaty... Obléknout si kostým pro postavu udělá opravdu hodně.
Signe: Tohle prostředí, zejména dřevařský tábor, v sobě má hodně hnědé, šedé, zelené, bahna, zeminy, prachu. Ve filmu musí být nějaké barvy. Shodli jsme se, že Serena by měla nosit víc barev. Ne moc lidí by zde mohlo nosit barevné oblečení, protože by to vypadalo divně. Ona byla jediná postava, které jsem mohla dát nějaké barvy.
Bradley: Moc rád si na sebe každý den oblékám Georgovo oblečení, chodím po place, jako by on šel do tábora.
Susanne: Kostýmy jsou velice důležitým nářadím. Ve smyslu, že udávají psychologii člověka v určitém čase.


Leaving a Meeting in LA - October 24, 2014

26. října 2014 v 14:26 | Katie* |  C - 2014

Dnešní článek s candids fotkami bude trošku jiný, zejména v tom, že do něj rovnou vložím pár dalších novinek o Jennifer, o kterých se mi nechce psát samostatný článek. Začnu tedy fotkami. Jennifer byla v pátek vyfocena, jak opouští budovu, kde nejspíš měla nějakou schůzku - údajně zde měla navštívit stylistku a návrhářku Rachel Zoe. Kromě toho, že Jennifer opět vypadala skvěle (moc se mi líbí ty její boty a klobouk ♥) zvolila i velice zajímavý doplněk - deštník s potiskem ruky, která má vztyčený prostředník. Myslím si, že je zcela jasné, že se jedná o vzkaz pro paparazzi. Jennifer to vymyslela tedy parádně - jak vztyčit prostředník na paparazzi, aniž by to musela dělat ona sama. Já osobně jsem se tedy nad těmito fotkami pobavila. Uvidíme, jestli někdo v Jennifer najde inspiraci a tento deštník si pořídí.

Další zprávy: Byly oficiálně zrušeny všechny tiskové a propagační akce k Mockingjay - Part 1 po Jižní Korey. Proč tomu tak je se zatím neví, Lionsgate by ovšem v následujících dnech měl přijít s prohlášením, ve kterém vše vysvětlí. Zatím by tedy mělo platit, že herci, včele s Jennifer, s producenty a režisérem navštíví Peking - uvidíme, jestli se zruší celá propagace po Asii nebo Peking zůstane. Já osobně si myslím, že by to byla škoda.

Kdo je Daniel Radcliffe asi nemusím vysvětlovat (→ Harry Potter), právě Daniel se v nedávném rozhovoru pro časopis GQ moc pěkně rozpovídal o naší Jennifer (kdo ví, třeba spolu budou někdy v budoucnu spolupracovat). "Nedávno jsem se setkal s Jennifer Lawrence. Strávil jsem s ní trochu času, protože je sousedkou jednoho z mých přátel v LA. Je úžasná. Je jednou z těch lidí, kteří vám dají naději, že filmový průmysl nemusí všechny proměnit v příšery. Je nejslavnější celebritou na světě, ale přesto je skvělá a normální."

001~7.JPG005~9.JPG072~1.JPG079~1.JPG080~1.JPG

Layout číslo 30

24. října 2014 v 17:57 | Katie* |  Past Layouts

Jsem nadšená, ale bohužel se nesmím moc rozkecávat, protože za chvilku mám sraz s kamarádkou - jdeme na pizzu a pak do kina na Soudce s Robertem Downey Jr. :) Po více jak třech měsících tu máme nový layout, který je na tomto blogu v pořadí již třetím od úžasné Helčity ♥ Mám tu čest být její wardrobe :) Já jsem s novým layoutem maximálně spokojená ♥ Zase je dělaný do béžové, ale tentokrát zde dominuje i zelená. Jak už jste si asi všimli, tématem je tentokrát Serena. Do všech těch fotek, videí a knihy jsem se zamilovala a moje láska bude asi trvat ještě nějaký ten pátek (tak mi to prosím promiňte). Je to asi také vůbec první filmový layout, jaký kdy na Justě byl. Doufám, že se vám bude líbit stejně tak moc jako mně :) ♥

Jennifer Lawrence Bought A New House In Los Angeles

24. října 2014 v 12:18 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Kdykoliv se někdo Jennifer zeptal na to, jak si představuje svůj život do budoucna, odpověděla, že chce mít minivan, se kterým si bude jezdit po LA, ale hlavně svůj vlastní dům, kam by se po cestách po celém světě mohla vracet. Jak se zdá, Jennifer si svůj sen nebo spíše cíl pomalu začíná plnit. Podle nejnovějších zpráv si totiž v Los Angeles koupila dům.
Jako první o této zprávě informovali z E!News. Jennifer si dům, který by se v podstatě dal nazvat jako "dům snů," koupila za 7 milionů dolarů, tedy v přepočtu na české koruny za 153 milionů, od herečky Jessicy Simpson. Celý dům je stavěný v hamptonském stylu, má svou vlastní posilovnu, 5 pokojů a koupelen či bazén.
Na internetu jsou i dostupné fotografie, díky kterým vidíme, jak vlastně nový domov Jennifer vypadá. Myslím si, že jí všichni můžeme, samozřejmě v dobrém, začít závidět :)

4QgfXe113FcxWfVBe3uImcKlItBgZdX3R5lKN9rC
cMyFrtO2

Leaving a Movie Theater in Los Angeles - October 22, 2014

24. října 2014 v 11:59 | Katie* |  C - 2014

Novinkový týden by se pochopitelně neobešel i bez nějakých paparazzi fotek. Jennifer byla ve středu 22.října vyfocena, když se svou kamarádkou Justine odcházela z kina - vzhledem k tomu, že fotky jsou pořízeny z garáží bych řekla, že si zašly do nějakého obchodního centra. Jennifer jako vždy vypadala skvěle, oblečená byla spíše ležérně. Přiznám se, že ji závidím, že může chodit po LA jen v tričku na ramínka a košili, já už pomalu uvažuju nad tím, že vytáhnu zimní bundu a boty :D Moc se mi líbí i první fotky, kde má Jennifer své sluneční brýle posazené na špičku nosu, vypadá to stylově. Jak se zdá přítomnost paparazzi jí den nezkazila a dokonce jim věnovala i několik úsměvů.
Ve stejný den ovšem až večer byla Jennifer vyfocena ještě jednou, když odcházela z restaurace Ago, kde byla na večeři se svými kamarádkami. Na těchto fotkách si Jenn kryla obličej a nechtěla být focena. Tyhle fotky sem jako již tradičně uveřejňovat nebudu, ale jsem si jistá, že už jste je někde na internetu viděli.

002~143.jpg009~174.jpg0111~30.jpg0102~40.jpg036~5~0.jpg

Jennifer Lawrence - Elle Women in Hollywood Speech 2014

24. října 2014 v 11:30 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Jak už jsem se zmiňovala v předchozím článku, Jennifer se v pondělí objevila na předávání cen časopisu Elle, který oceňuje pracující a talentované hollywoodské herečky. Jenn sem přišla podpořit svou kamarádku a kolegyni z Hunger Games Elizabeth Banks, které rovněž předala i cenu. Jennifer zde měla opravdu povedený proslov plný vtipu a smíchu (takže na něj určitě mrkněte). Za video můžeme poděkovat stránce JustJared.com, který jej nahrál na Instagram a nějaká hodná duše ho pak dala na YouTube. Níže jsem se pokusila přeložit proslov naší Jennifer:

"Mám tu čest tu být, abych podpořila svou kamarádku a hereckou kolegyni Elizabeth Banks. Nebo bych měla říct Elizabeth Mitchell, pokud jste to nevěděli, tak tohle je její skutečné jméno. Změnila si ho, protože má peníze. Málo kdo ví, že jednou z jejich prvních rolí byla Lindsay ve filmu Wet Hot American Summer. Od roku 2001 měla v každém filmu alespoň jeden řádek textu. Měla jsem to potěšení v posledních pár letech spolupracovat s touto talentovanou herečkou na filmovém propadáku The Hunger Games. Neustále žasnu nad všestranností Elizabeth. Je to chameleon, který se dokáže vcítit do každé role. Ať už hraje v jakémkoliv filmu, její herecký výkon je vždy upřímný a od srdce. Všichni víme, že ženy, které ztvárňuje, jsou nefalšované a proto s ní chtějí režiséři neustále spolupracovat. Vše dělá s lehkostí a elegancí. Je to půvabná maminka dvou dětí a je jednou z nejskromnějších lidí, s jakými se kdy můžete setkat. Díky ní se na place každý den usmívám. Momentálně se věnuje produkci a režii. Nedávno režírovala film Pitch Perfect 2. Elizabeth pochází z města Pittsfield, Massachusetts. Mnoho chytrých lidí pochází z Pittsfieldu, jak stojí na čtecím zařízení. To jsem vůbec nevěděla. Herman Melville, Henry Wadsworth Longfellow a Oliver Wendell Holmes. Nebudu vám lhát, tyhle lidi vůbec neznám."

ELLE's 21st Annual Women In Hollywood Celebration - October 20, 2014

24. října 2014 v 10:54 | Katie* |  A - 2014

Teď už tu mám asi tu největší a nejdůležitější novinku z celého týdne. Jennifer se v pondělí večer zúčastnila 21.vyročního předávání cen časopisu Elle, který oceňuje pracující a talentované hollywoodské herečky. Jennifer zde přišla podpořit svou kamarádkou a rovněž také kolegyni z Hunger Games Elizabeth Banks, která se objevila na jedné z osmi speciálních obálek časopisu Elle "Women In Hollywood." Jennifer Elizabeth předala cenu, ale ještě předtím měla poměrně povedený proslov, ale o tom až později. K předávání došlo v hotelu Four Seasons v Beverly Hills, kde se myslím koná i předávání Zlatých globu, ale nejsem si tím jistá. Jennifer vypadala jako vždy fantasticky! Na sobě měla krásné bílé krajkové šaty od Oscara de la Renty, který bohužel ve stejný večer ve věku 82 let zemřel. K šatům zvolila úžasné boty Christian Loubouton. Dominantou celého vzhledu pak byla určitě rudá rtěnka. Celkově na mě tenhle look Jennifer působí jemně, ale i trochu rockově.
V galerii jsem pak fotky z pondělního večera roztřídila do tří skupin - fotky z příjezdu, z proslovu a obecenstva a nakonec z backstage, kde se Jennifer vyfotila s Elizabeth a herečkou/komičkou Amy Poehler.

009~126.jpg012~165.jpg1_28229~182.jpg1_28529~139.jpg1_28629~128.jpg

002~144.jpg008~148.jpg007~157.jpg023~55.jpgElle-Women-Hollywood-Event-2014-Pictures.jpg

001~265.jpg004~178.jpg005~249.jpg007~158.jpg009~127.jpg

'Serena' Featurette #2 - A Strong Woman In A Man's World

24. října 2014 v 10:26 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

A máme tu další zákulisní video z natáčení Sereny. To předchozí bylo zaměřeno na vzájemnou chemii mezi Jennifer a Bradleyim, kteří v Sereně ztvárnili dvě hlavní postavy. Video, které tu pro vás mám teď, je tentokrát zaměřeno na Serenu - tedy na postavu jako takovou. Ve videu jsou samozřejmě opět komentáře Jennifer, Bradleyho a Susanne Bier (režisérky) a nové záběry z natáčení - mně osobně se nejvíc líbil záběr, ve kterém drží Jennifer umělého chřestýše, které lovil její orel, a směje se u toho :) V celém článku pak najdete ještě jednou video se Susanne Bier a Christopherem Kylem, scénáristou Sereny.

Jennifer Lawrence: Hraju Serenu, mladou ženu, která je velice rozumná.
Bradley Cooper: Vyrostla v dřevařském táboře a velmi tragicky přišla o celou svou rodinu během požáru.
Susanne Bier: Ví toho hodně o vzhledu.
Jennifer: Ví toho hodně o podnikání, o stromech i o mužích.
Susanne: A dokázala si získat respekt tím, že toho tolik ví a je jakousi jejich autoritou.
Bradley: Je to velmi spolehlivá, silná žena.
Jennifer: Dokáže hodně lidí překvapit tím, jak silná je.
Susanne: I nějaká křehká žena toho může vědět tolik jako ona, ale nikdy by neuspěla, protože by si nedokázala získat respekt jako Serena.
Jennifer: Ví toho stejně tolik, ne-li víc, jako muži. A nikdy se nestydí o své znalosti podělit.
Rhys Ifans: Musí tam být nějaký šarm a ty matoucí ženské kvality. Serena je žena, která mezi těmito dominantními muži musí jít na vlastní pěst. Jennifer do toho vnesla rovnováhu.
Christopher Kyle: Je to úchvatná postava a během čtení knihy si uvědomíte, že jenom do ní se mohl Pemberton zamilovat, a naopak.
Jennifer: Ona si respekt zaslouží. Kdyby byla muž, všichni by ji hluboce respektovali a obdivovali, a pravděpodobně by řídila tábor během pár dní.
Susanne: Myslím, že to, co se mi na ní líbilo nejvíc, bylo, že je ženou uprostřed mužského světa. Přišlo mi to fascinující a dokázala jsem se s tím ztotožnit.
Jennifer: Miluju Serenu, má v sobě velkou sílu.
Toby Jones: Myslím, že film ukazuje, jaký má záhadný efekt na muže. Zčásti si myslím, že je to kvůli tomu, že je jedinou ženou mezi tolika muži.

justa.blog.cz


New "Serena" Clip

24. října 2014 v 9:39 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Je čas pokračovat s dopřidáváním všech novinek, kterých se za tento týden objevilo skutečně mnoho a ještě hodně z nich musím během dneška dopřidávat. Včera jsem se soustředila na novinky kolem Mockingjay - Part 1, teď se chvíli budu věnovat filmu Serena, ke kterému se objevilo pár nových videí. Jako první tu mám nový klip z filmu, který obsahuje scénu, kdy se Serena jela podívat mezi dřevorubce a dokonce jim předvede své schopnosti v kácení stromů. Snažila jsem se klip přeložit ale ne všemu šlo pořádně rozumět, takže tam nejspíš budou nepřestnosti.

Campbell: Madam.
Serena: Campbelle. Jak to jde?
Campbell: Inu, jak jsme očekávali, madam.
Serena: Nesekej tak hluboko. Mrháš dřevem.
Muž: (bohužel nerozumím)
Serena: Dej mi svou sekeru.
Muž: Madam?
Serena: Slyšel jsi mě. Začni odsud. Co si o tom myslíš?
Galloway: Přesný zásah.
Serena: Dejte se zpátky do práce.

justa.blog.cz

Jennifer Lawrence Is Nominated For People's Choice Awards 2015

23. října 2014 v 19:37 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information
S blížícím se koncem roku 2014 (já vím, že do Silvestra zbývá ještě pěkná řádka dnů) se nám pomalu, ale jistě, přibližuje období předávání cen, které v roce 2015 odstartuje předávání People's Choice Awards. PCA také jako první přichází s nominacemi, přičemž hlasování se může zúčastnit jakýkoliv běžný smrtelník - tedy nic neřídí komise, jak to funguje třeba u Zlatých Globů, Oscarů, apod.

Jennifer se samozřejmě objevila na seznamu nominovaných - ještě ale nejde o řádné hlasování nýbrž o takové předhlasování. Jennifer se naposledy na PCA objevila v roce 2013, tak snad nám udělá radost a bude tam i příští rok. Není potřeba se nikde registrovat, jen v každé kategorii musíte vybrat pět nominovaných, kteří pak postoupí dál. Pro Jennifer můžete hlasovat v těchto kategoriích:

• Favourite Movie - X-Men: Days Of Future Past
• Favourite Movie Actress - Jennifer Lawrence
• Favourite Action Movie - X-Men: Days Of Future Past
• Favourite Action Movie Actress - Jennifer Lawrence

Předávání cen People's Choice Awards proběhne v Los Angeles v Nokia Theatre ve středu 7.ledna 2015. HLASUJTE ZDE pro Jennifer a své oblíbence :)

The Hunger Games: Mockingjay – Part 1 - Sneak Peeks: "Choice" and "Most Anticipated"

23. října 2014 v 19:20 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Jako další novinku k Mockingjay - Part 1 zde mám dva nové televizní spoty, kde můžeme vidět hned několik nových scén, včetně zbitého Peety, kterého má v moci Kapitol, a proměněné Effie. První spot nám přinesla společnost Doritos a ten druhý Samsung, který je nejspíš hlavním sponzorem obou dílů Mockingjay.

Ceaser: Vítejte. Ať už jste kdokoliv a děláte cokoliv, budete chtít být světkem této události.
Peeta: Všichni okamžitě složte zbraně.
Katniss: Jsi naživu.
JEJICH SVOBODA
Gale: Každý má na výběr, Katniss, a já bych raději zemřel, než řekl to, co teď on.
ZAČÍNÁ S JEHO
Katniss: (bohužel nerozumím)
Chlapec: Jsi tu, abys s námi bojovala?
Katniss: Jsem. Budu.


Mockingjay - Part 1 Soundtrack List Was Released

23. října 2014 v 19:00 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Omlouvám se, že jsem tu opět od víkendu vůbec nebyla - chtěla jsem nějaké články přidat už v průběhu týdne, ale nakonec mi to časově nevyšlo, takže se do toho pustím teď. Zítra máme ředitelské volno, na které plynule navážou tři dny podzimních prázdnin, takže se plně můžu věnovat blogu. Novinek se teď objevilo poměrně hodně a mám docela problém si utřídit, co přidat jako první. Vzhledem k tomu, že i dneska začínám doplňovat informace a novinky poměrně pozdě, tak se pro teď zaměřím čistě na Mockingjay - Part 1, do jehož premiéry nám zbývá už méně než měsíc (v ČR a na Slovensku od 20.11.).
Možná jste už na internetu narazili na seznam písní, které se objeví na soundtracku k Mockingjay - Part 1, jehož organizaci měla na starost zpěvačka Lorde, která rovněž pro film napsala písničku "Yellow Flicker Beat," kterou už jsme měli možnost slyšet. Lorde nám slíbila, že na soundtracku se objeví jména, o kterých jsme už dlouho neslyšeli a která nás překvapí. Já osobně znám tak maximálně ji. Soundtrack výjde 21.listopadu, níže už máte seznam 14.písní, které se na něm objeví;

1. "Meltdown" (feat. Lorde, Pusha T, Q-Tip & HAIM) - Stromae [4:01]
2. "Dead Air" - CHVRCHES [3:14]
3. "Scream My Name" - Tove Lo [3:34]
4. "Kingdom" (feat. Simon Le Bon) - Charli XCX [4:04]
5. "Track 5? - Various Artists [0:06]
6. "Lost Souls" - Raury [2:53]
7. "Yellow Flicker Beat" - Lorde [3:54]
8. "The Leap" - Tinashé [4:06]
9. "Plan the Escape" - Bat for Lashes [2:30]
10. "Original Beast" - Grace Jones [4:21]
11. "Flicker" (Kanye West Rework) - Lorde [4:12]
12. "Animal" - XOV [3:18]
13. "This Is Not a Game" (feat. Miguel) - The Chemical Brothers [3:14] (zde si můžete písničku poslechnout)
14. "Ladder Song" - Lorde [3:14]

Já osobně se trochu bojím, že mi soundtrack nebude tak úplně sedět, ale nebudu nic zavrhovat, dokud si jej neposlechnu. Ještě tu pro vás mám novou stillsku s Katniss, která se objevila na internetu v HQ kvalitě. Jedná se o scénu, kdy Katniss navštíví rozbombardovaný 12.kraj

5~3~0.jpg

Out and About in LA with her new dog - October 1, 2014

19. října 2014 v 14:48 | Katie* |  C - 2014

A teď už asi ta největší novinka ze života Jennifer (jak se říká, to nejlepší na konec!). Tyhle fotky sice pocházejí ze začátku října, ale na internetu se objevily až teď. Vzhledem k tomu, že jsou foceny z takové blízkosti bych řekla, že nejsou paparazzi, ale spíše je fotil nějaký známý Jennifer. Teď už ta novinka. Vidíte to malé světle hnědé štěňátko? Tak to je Pipi, nový trhač naší Jennifer. Myslím, že jsme ji už mohli jednou vidět na těchto fotkách, kde má Jennifer v ruce přepravku. Jennifer si Pipi pořídila teprve nedávno a nejspíš byla v dobré a štědré náladě, protože své kamarádce Lauře (která je rovněž na fotkách a možná ji znáte z letošních Oscarů, kde dělala doprovod Jennifer) také koupila pejska - francouzského buldočka, který dostal jméno Frankenstein. Tyhle fotky jsou prostě ztělesněním roztomilosti, nemyslíte? Já osobně doufám, že se v budoucnu dočkáme i další fotek Jennifer a Pipi :)

003~231.jpg007~9~0.jpg008~9.jpg010~8.jpgtumblr_ndkzq1n91X1thh8ojo2_1280.jpg