Září 2014

Lorde - Yellow Flicker Beat (From The Hunger Games: Mockingjay Part 1)

30. září 2014 v 17:56 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Včera oficiálně vyšla ústřední písnička k Mockingjay - Part 1 "Yellow Flicker Beat." Za touto písní stojí novozélandská a úspěšná zpěvačka Lorde, která je rovněž i hlavní organizátorkou celého soundtracku, který výjde 21.listopadu.
Přiznám se, že ačkoliv Lorde moc nemusím, je mi nesympatická a vlastně ji ani vůbec neposlouchám, Yellow Flicker Beat jsem si za poslední dva dny pustila asi 15x. Tenhle song je opravdu velice chytlavý a Lorde za něj hrozně moc chválím!
V celém článku pak najdete i text k písni a český překlad (mnou dělaný, i snaha se cení :D ), abyste sami mohli posoudit, jestli Yellow Flicker Beat vystihuje podstatu filmu Mockingjay - Part 1.


Ciak (Italy) - October 2014

30. září 2014 v 16:47 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Magazine scans

Další novinkou dneška je tento obal k říjnovému vydání italského časopisu Ciak, který obsahuje úplně novou promo fotku s Katniss Everdeen. Musím říct, že zde Katniss vypadá opravdu dobře - snad se dočkáme i dalších scanů, kde budou další proma. Obal máme dispozici v HQ kvalitě.

Ještě tu mám takovou informaci k blogu. Nevím, jestli jsem to už někde zmiňovala, ale nějakým zázrakem jsem se dostala do wardrobe k Helčitě, která stojí za posledními dvěma layouty, které jste tady na Justě mohli vidět. Včera jsem jí zaslala svou první wardrobe objednávku, takže se můžete těšit na speciální filmový layout se Serenou. Na ten film se opravdu maximálně těším + tam hrají dva mí nejoblíbenější herci (Jennifer a Bradley) + film se natáčel i v Česku + v té době, kdy bude layout nejspíše hotový, půjde Serena do kin :)). Jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne, pevně věřím v schopnosti Helčity. Pak mám v záloze ještě dvě další věci, které bych chtěla realizovat, ale zatím si je ponechám pro sebe a pokud je uskutečním, tak pro vás budou takovým překvapením ;)

CIAK-COVER-OTTOBRE-2.jpg

"Serena" - American Premiere Was Set

30. září 2014 v 16:40 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Omlouvám se, že jsem tady včera vůbec nebyla, ale jeli jsme se třídou do Vídně. Jako vždy to byl skvělý výlet! Našim hlavním cílem bylo přírodovědné muzeum, které je opravdu nádherné a pokud budete mít šanci se tam jet podívat, tak rozhodně jeďte. S českými poměry je to opravdu nesrovnatelné! No poté jsme šli do centra a tam jsme měli cca 2 hodiny rozchod. Holky chtěly do obchodů, takže jsme prošly celé centrum skrz na skrz - akorát jsme tam teda nenašly Tally Weijl.
Do konce tohoto týdne vůbec nevím, jak zde budu, protože už nám začíná písemkové období. Ale snad víkend přijde brzy a přinese nám nějaké další novinky okolo Sereny.
Tak tím jsem naťukla dnešní novinku. Serena už má stanovené oficiální datum premiéry v USA, to připadlo na 27.březen, takže v Americe se tohoto filmu dočkají asi jako úplně poslední (to máte za to, že Serena napůjde na Oscary!). Toto datum je oficiálně potvrzené.

Actor Martin Lawrence Recently Mentioned Jennifer and Chris

27. září 2014 v 15:48 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information
Herce Martina Lawrence zná asi úplně každý. Pokud se vám ale jeho jméno zrovna nevybavuje, připomenu komedie jako Agent v Sukni, Mizerové, Policajti na baterky, Černý rytíř nebo Modrý blesk. Teď už snad musí být všichni v obraze. Martin Lawrence se nedávno na svém twitteru zmínil o Jennifer a Chrisu Martinovi, tento pár má totiž přezdívku Martin Lawrence (jedná se o složeninu jejich příjmení, která současně odpovídá i jménu zmíněného herce). Martin Lawrence na svém twitteru napsal: "Slyšel jsem něco o tom, že ve městě je nový Martin Lawrence. Chrisi Martine a Jennifer Lawrence, máte mi co vysvětlovat." Na původní twitter zprávu se pak můžete podívat tady.
Myslím si, že Martin na tohle žádnou odezvu nezíská, ale je dobře, že si do nich tak trochu šťouchl. Každopádně by asi stálo za to Jennifer a Chrisovi vymyslet nějakou jinou přezdívku :)

Gallery Update #4

25. září 2014 v 18:32 | Katie* |  UPDATE

Tak dlouho bylo kolem Sereny ticho. Dva roky se čekalo, než se věci kolem tohoto filmu daly do pohybu. 2 x 360 dní, tak dlouho jsme museli čekat, než jsme se dočkali informace, že Serena nakonec přece jen půjde do kin. No a teď jsou novinky kolem Sereny téměř na denním pořádku. Člověku nad tím trochu zůstává rozum stát, ale jen ať to tak jde dál! Stálý příval novinek kolem Sereny znamená, že se věci daly do pohybu a film je na dobré cestě :)

Dneska tu pro vás mám další dávku nových fotek (dvě z nich jsou v HQ, dvě v MQ kvalitě). Jako první je exkluzivně uveřejnili na webu DigitalSpy. První tři fotky, na jedné je Serena sama na nádraží a na zbylých dvou je spolu s Georgem, jsou z příjezdu Pembertonových do jejich dřevařského městečka. Ta poslední je ze scény z plesu (nebo jak bych to řekla já "z candrbálu" :D), která se mimochodem natáčela v českém Národním muzeu!

Ještě taková poznámka bokem (nechtěl se mi o tom psát žádný větší článek) - v letošním roce se nedočkáme premiéry Mockingjay - Part 1 v Berlíně. Přesto se můžeme těšit na 11.listopad, kdy bude mít pokračování Hunger Games celosvětovou premiéru v Londýně, takže pro nás Evropany je to skvělá příležitost, jak celý ceremoniál sledovat živě a nemuset přitom být vzhůru až do dvou do rána ;)

1_28329~157.jpgtumblr_ncpz67rpwb1sofu3ho2_1280.jpgtumblr_ncpz67rpwb1sofu3ho1_1280.jpg1_28629~126.jpg

Getting Off Private Jet with Chris Martin - September 20, 2014

24. září 2014 v 16:54 | Katie* |  C - 2014

Tohle je asi ta nejdůležitější a nejzajímavější novinka, která se kolem Jennifer v posledních dnech objevila. Dalo by se říct, že tyto nové fotky jsou takový poslední důkazní materiál pro ty, co doposud nevěřili na to, že jsou Jennifer a Chris Martin spolu. Já jsem tomu delší dobu taky nechtěla věřit, ale pak těch drbů přibývalo a přibývalo a někteří z vás se k celé věci vyjádřili tak, že se o tom píše už tak dlouho, že to musí být pravda. A tehdy jsem si řekla, že to tak skutečně je. Nejvíc jsem ale celé téhle věci dala za pravdu, když se Jennifer v minulém týdnu dvakrát objevila na koncertě Coldplay. Chrise a jeho kapelu přijela podpořit i do Las Vegas na hudebním festivalu iHeartRadio. Ti, co mají dobrý zrak (včetně mé milované Clove), si už tehdy všimli fotky, na které se spolu Jennifer a Chris objevili vůbec poprvé.
A pak tu jsou tyhle candids fotky, které tu pro vás mám ve velkém formátu, ale bohužel jsou dost nekvalitní a hlavně rozmazané. Myslím, že paparazzi museli mít sakra dobrý tip, když spolu Jennifer a Chris jsou už asi od června (psát se o tom začalo ale až v srpnu) a zatím je spolu nikdo nevyfotil. Tyhle fotky pocházejí ze soboty 20.září, ale na internetu se objevily až v posledních dvou dnech. Náš nový pár byl zachycen na letišti ve Van Nuys v Los Angeles, jak vystupuje ze soukromého letadla (pravděpodobně se vraceli z Las Vegas zpět do LA). Ačkoliv na fotkách není vidět, že by spolu Jennifer a Chris nějak cukrovali, oba měli očividně dobrou náladu - dokonce krátce pokecali s posádkou, zatímco čekali na odvoz. Všimněte si také, že Jennifer nese v ruce i růžičku, že by dárek od Chrise? :)

Přiznám se, že na začátku jsem byla ohledně toho všeho taková skeptická, ale tyhle fotky mi udělaly radost. Jo, přiznávám, Chris se mi pořád k Jennifer moc nehodí a je mi líto, že už Jenn asi neuvidíme po boku Nicholase, ale já si počkám ještě na nějaké další fotky. Nejdůležitější je, aby Jennifer byla spokojená a pak budeme spokojení úplně všichni :)

001~101.jpg002~5~0.jpg013~79.jpg017~57.jpg019~54.jpg

Gallery Update #3

24. září 2014 v 16:38 | Katie* |  UPDATE

Dneska tu budu mít už jen dva poslední novinkové články, které jsem chtěla přidat už včera, ale nakonec jsem to nechala až na dnešek. Ještě předtím jsem vám chtěla říct, že na internet uniklo video s nepovedenými záběry z X-Men: Days Of Future Past. Pokud jste měli štěstí a na video se stihli podívat, určitě se se mnou shodnete na tom, že obsahovalo několik opravdu komických scén. Bohužel toto video bylo již odstraněno ze všech serverů, takže zase nic nemáme. Každopádně X-Men: DOPF by měl vyjít někdy kolem 14.října (teď si nejsem jistá, jestli to ale není jen Blu-Ray), v ČR se pak filmu dočkáme jako DVD 29.října. To jen, abyste byli v obraze :))

V článku níže jsem vám psala o tom, že se Serena bude promítat i na International Media Foru konaném v ruském Petrohradě. Zde si odbude svou celosvětovou premiéru, která spadá na 10.října (předběhne tak doposud plánovanou premiéru na londýnském filmovém festivalu BFI). Ale tohle všechno nás čeká až tak za 2 týdny, teď se soustřeďme na to, co tu máme teď.
Na internetu se objevily tři nové stillsky ze Sereny. Dvě jsou v HQ kvalitě a jedna v MQ. Na první můžeme vidět Serenu a George, na druhé Serenu a jejího orla (na scény s výcvikem jsem obzvláště zvědavá), na třetí, kterou jsem zatím viděla pouze na facebooku, můžeme vidět George a Rachel, matku jeho syna Jacoba (v knížce je pojmenován jako Jákob), soudě podle těch lavic v kostele. Dále jsem se rozhodla přidat i některé starší stillsky, které se objevily v lepší kvalitě...

SERENA_D7-1453.jpgSERENA_D15-4289_R_CROP-1.jpg10442496_767645916614589_328236917014722939_n.jpgserena_28329.pngserena_28129.png

Krátce se zmíním i o Hunger Games. Minulý týden se spolu s trailerem objevilo i několik nových fotek z filmu. Ty byly již v té době ve velmi dobré kvalitě, ale i tak jsem se je rozhodla "uploadovat" a nyní je tu pro vás mám v UHQ :)

15137544100_22c09a0695_o.jpgKatniss-Gale.jpgthe-hunger-games-mockingjay-2.jpgthe-hunger-games-mockingjay-3.jpgthe-hunger-games-mockingjay-4.jpg

"Serena" to Premiere At St. Petersburg International Media Forum

23. září 2014 v 19:20 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Tak jo, původně jsem si myslela, že můžeme maximálně závidět Britům, ale nakonec se karta obrátila. Až do následujících dnů jsme měli za to, že Serena si odbude svou celosvětovou premiéru na londýnském filmovém festivalu BFI, který se koná od 13. - 17.října (ve Velké Británii má pak Serena stanovené datum premiéry na 24.října). Nakonec se ukázalo, že Brity předstihnou Rusové. Rusko momentálně nemá zrovna tu nejlepší pověst, takže myslím, že se asi nedočkáme toho, že by se na tamější premiéře objevil někdo z herců nebo samotná režisérka.
Serena si tedy svou celosvětovou premiéru odbyde na International Media Foru, který se od 1. - 10.října koná v Petrohradě. Serena by měla celý ceremoniál uzavírat, takže premiéru bude nejspíše mít právě 10.října.

No táááák, když už Serenu mají v Rusku, tak se to přece musí dostat i k nám! Držme si palce a snad se to povede :)

Willow Shields talks about Jennifer and Mockingjay

23. září 2014 v 19:10 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information
Herečka Willow Shields, kterou určitě znáte jako Primrose Everdeen, mladší sestru Katniss místo které šla jako dobrovolník do svých prvních Hladových Her, se v nedávném rozhovoru rozpodívala o svém vztahu s Jennifer a o ukončení natáčení Mockingjay.

"Lidé vždycky říkají, jak vtipná Jenn je, a to ona skutečně je. Skvěle dokáže odlehčit tu vážnou náladu na place," říká Shields. "Co už ale nevidí, je skutečnost, že v momentě, kdy se řekne 'akce,' začne být vážná a úžasně ztvární svou postavu. To na ní mám moc ráda - je inspirující vidět, jak se dokáže na place bavit, ale být zároveň i vážná."

Když jsme se jí zeptali, jaké pro ni bylo ukončení natáčení, v její odpovědi byl podobný sentiment, jaký jsme slyšeli u ostatních herců. "Bylo to velmi emocionální. Jsme jedna velká rodina a je pro nás těžké spolu po dobu několika měsíců nepracovat."

Ačkoliv Willow a Jennifer už nadobro skoncovaly s natáčením Hunger Games, Willow říká, že jsou si stále velmi blízké.
"Jennifer se se mnou nedávno bavila o mých kamarádech. Řekla jsem jí 'Asi chci jít něco podniknout s mými kamarády' a ona mi na to odpověděla 'Budou tam nějací kluci? Jestli ano, pak musím jít s tebou, Willow.'"
"Opravdu je jako moje sestra a když se mnou moje mamka zrovna necestuje, je pro mě jako matka. Hodně se o mě stará. Během natáčení Mockingjay jsme se sblížily ještě víc, než jsem si myslela, že to ještě jde."

Lorde’s ‘The Hunger Games: Mockingjay Part 1′ single to release on September 29

23. září 2014 v 18:47 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Včera jsem si opět stěžovala na to, že nejsou žádné novinky a jak se zdá, tak jsem to zakřikla, protože ze včerejška na dnešek se těch novinek objevilo zase tolik, že nevím, kterou mám přidat jako první. No, nejprve začnu s novinkami ohledně soundtracku k Mockingjay - Part 1. Všichni už asi víte, že hlavní kurátorkou soundtracku je zpěvačka Lorde, která rovněž pro pokračování Hunger Games napsala titulní píseň. Z té jsme na začátku září dostali malinkatou ochutnávku; "I'm a princess cut from marble, smoother than a storm." ("Jsem princezna vytesaná z mramoru, klidnější než bouře.")
Nyní Lorde na svém twitteru uveřejnila cover k titulní písni, který obsahuje i její název, "Yellow Flicker Beat." Tato píseň by měla být vypuštěna do světa již v pondělí 29.září a podle dostupných informací by měla být "působivá, temná a silná." Uvidíme, jestli se dočkáme i videoklipu. Na internetu totiž kolují zvěsti o tom, že ho Lorde asi před měsícem natáčela v New Jersey. Samotný soundtrack k Mockingjay - Part 1 pak výjde 21.listopadu.

A pokud máte instagram, určitě se hodí sledovat oficiální instagram k Hunger Games, kde budou po dobu osmi dní (počínaje dneškem) uveřejňovány nové fotografie!

y5j988VB

Gallery Update #2

22. září 2014 v 19:18 | Katie* |  UPDATE

Novinky jsou zatím zase v nedohlednu, takže tu pro vás mám alespoň to málo, co se objevilo. Jako první tu mám jednu fanouškovskou fotku s Jennifer ze zákulisí hudebního festivalu iHeartRadio. Jennifer se na iHeartRadio objevila v pátek, aby zde podpořila svého přítele Chrise Martina a jeho skupinu Coldplay - ze zákulisí tu máme i skvělé fotky. Musím říct, že těm dvěma fakt závidím! Taky bych chtěla takovou pěknou fotku s Jennifer - je úžasné ji opět vidět se usmívat, ještě když tu vypadá tak roztomile :)

Menší update tu mám i ohledně Sereny. Objevily se další dvě úžasné stillsky z filmu a rovnou v HQ kvalitě! Na jedné z nich můžeme Serenu opět vidět na koni (takhle jsme mohli Serenu vidět už z několika úhlů :D) a na té druhé zase s malými dětmi, pravděpodobně ve škole? Jsem jediná, kdo si myslí, že zde Jennifer vypadá opravdu úžasně? ♥
Já mám momentálně Serenu rozečtenou (jsem asi na 140.stránce) a zatím jsem nenarazila na to, že by Serena učila děti. Ale myslím si, že film se bude od knížky docela lišit - něco jako Silver Linings Playbook, porovnejte knihu a film, mají hodně společného, ale zároveň jde o dva odlišné příběhy.
Dále jsem dneska přemýšlela nad tím, jestli by byla nějaká šance, že by se na premiéře Sereny na BFI London Film Festivalu objevili Jennifer a Bradley. Když jsem se dívala, kdo tam byl vloni (Sandra Bullock, Kate Winslet, Tom Hanks, Keira Knightley,...), tak ty šance jsou docela velké. Jennifer navíc zrovna nenatáčí žádný film a pokud vím, tak Bradley se stále zdržuje v Londýně. Tak snad to klapne a budeme mít další skvělé fotky a rozhovory - mě by třeba hrozně zajímalo, jak se Jenn a Bradleyimu natáčelo v ČR - Praze :))

10641251_10152510559968001_6431024541970241823_n.pngtumblr_ncb77aXjzn1sofu3ho1_1280.jpgtumblr_ncb77aXjzn1sofu3ho4_1280.jpg

2014 iHeartRadio Music Festival (Backstage) - September 19, 2014

20. září 2014 v 19:15 | Katie* |  A - 2014

Musím konstatovat, že Jennifer se nám v poslední době poněkud rozjela. Za tento týden máme asi největší počet fotek než v předchozích měsících - pamatujete si ještě na natáčení Mockingjay v Paříži/Berlíně, kdy byly fotky téměř na denním pořádku? Z těchto nejnovějších fotek, které pocházejí ze včerejška, jsem opravdu moc nadšená!! Jennifer, oblečená v topu a džínech značky Emilio Pucci, vypadala přenádherně! Jenn zkrátka ví, co si vzít na sebe, když chce zaujmout muže. A tím opět mířím ke Chrisu Martinovi. Jo, žádné společně fotky těch dvou se neobjevily, ale myslím si, že teď už je opravdu jisté, že jsou skutečně spolu. Konec konců, tohle je v tomto týdnu již podruhé, co přišla Jennifer Chrise podpořit. Poprvé se tak v tomto týdnu stalo ve středu. O tom jsem vám psala článek s tím, že fotky na blog přidávat nebudu, protože z nich bylo očividné, že si Jennifer nepřeje být focena a všechno působilo spíše velice smutně.

Jennifer přijela Chrise a jeho kapelu Coldplay podpořit až do Las Vegas na včerejší zahájení iHeartRadio Music Festival. Na tomto festivalu včera večer zazpívali i Nicki Minaj, Ariana Grande, Usher či skupina Bastille. Jennifer si snad koncert užila - na různých webech se píše, že Chris na podiu dělal poměrně dost akrobatických kousků (prý, aby Jennifer zaujal :D).
Ještě se nesmím zapomenout zmínit o tweetu od Treye Morgana, který pracuje pro nějakou americkou rádiovou stanici. Trey se s Jennifer setkal na středečním koncertě Coldplay v Los Angeles: "Včera večer to Jennifer Lawrence potvrdila! Byla na vystoupení Coldplay a řekla mi, že 'jen chtěla vidět svého přítele.'"

Kromě těchto fotek se objevila i jedna fanouškovská... Někteří říkají, že Jennifer vypadá naštvaně, protože jí někdo fotil, já si myslím, že se na té fotce objevila spíše nedopatřením, ale budiž. I tak doufám, že si koncert užila :) A Chris na ni určitě celou dobu koukal, protože jak už jsem zmiňovala, Jennifer vypadala fantasticky! Nejvíc mě dostal ten výstřih topu na zádech - to je opravdu velice sexy! :)

1_28229~174.jpg1_28229~176.jpg1_28329~155.jpg1_28429~149.jpg1_28529~137.jpg

Jennifer Lawrence On Becoming Mockingjay

19. září 2014 v 20:00 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Interviews

U článku s oficiálním trailerem na Mockingjay - Part 1 jsem vám psala, že kromě uveřejnění traileru došlo k odhalení i několika nových fotek (jak z filmu, tak i promo fotek) a měly se objevit i rozhovory s herci. Já osobně jsem si myslela, že půjde o interview v podobě videa, ale nakonec jsem díky několika tumblr fan stránkám zjistila, že se jedná o rozhovory, které byly speciálně udělané pro oficiální stránky k Mockingjay #HungerGamesExclusive.
To pochopitelně zahrnuje i úplně nový rozhovor s Jennifer, který tu teď pro vás mám. Chtěla jsem ho přidat už začátkem tohoto týdne, ale bohužel mi nevyšel čas. Snad si ho vychutnáte i tak :))

Bojovat nebo letět? To je naše prvotní reakce k posouzení. Krevní tlak stoupá. Svaly se napínají. Pro Katniss Everdeen je tento psychologický útok pokračujícím stádiem bytí. Postaví se navzdor proti Kapitolu nebo uteče? "V tuto chvíli, má vůbec na výběr?" ptá se Jennifer Lawrence. "Není to jen o tom zachránit lidi, které miluje."

V tuto chvíli natáčí Lawrence scénu pro Mockingjay - Part 1, kdy se Katniss střetá s tvrdou realitou, kterou potlačovala od doby, co zničila arénu. Natáčí se v Atlantě, trosky nahradily rozbombardovaný 12.kraj. Její dům stále stojí jen jako výsměch pro Katniss, která se tak může jen domnívat, co mohlo být. Kamery natáčejí, zatímco prozkoumává rozbité sklo v opuštěné kuchyni.

Ve vteřině se v hereččině tváři objeví pochyby, lítost a poté hněv - téměř každé stádium zármutku až na přijetí. Někdo zavolá "Střih!" a Lawrence ze sebe svleče tuto emoci tak jednoduše jako by šlo o kousek oblečení. "Jennifer dokáže zachytit sílu v tichosti, což je velkou součástí Katniss," říká režisér Francis Lawrence. Život mimo kameru je něco úplně jiného. Oscarově ceněná herečka už nemůže být víc upovídaná. Během pauzy v natáčení si udělala čas, aby si s námi popovídala o vzrušujícím vývoji její postavy.


Jennifer Lawrence Was Guest of Honor at Chris Martin's Coldplay Gig in Los Angeles

19. září 2014 v 19:20 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Tímhle článkem se zase vrátím k tématu "Jennifer a Chris." Jak to tak vypadá, ačkoliv stále nemáme dostupný žádný reálný důkaz (tím myslím nějaké fotografie), Jennifer a Chris nejspíše skutečně tvoří nový hollywoodský pár. Já osobně si je dva moc dohromady představit nedokážu, ale jediné, co si jako fanynka opravdu moc přeju, je, aby Jennifer byla šťastná a spokojená. Pokud jí s tím má pomoct Chris, tak budiž.

Včera jsem na facebooku narazila na článek, že se Jennifer objevila jako ctěný host na koncertu Coldplay, který se odehrál v Los Angeles. Nevěnovala jsem tomu moc velkou pozornost, protože tenhle článek se objevil na US Weekly, což je asi ten největší bulvární server/časopis, který si vymýšlí poměrně dost lží. Ale jak se ukázalo, nejspíš měli pro jednou pravdu.
Jennifer se na koncertu Coldplay objevila ve středu 17.září a k dispozici jsou i fotografie a video z jejího odchodu. Tyhle paparazzi fotky jsem se rozhodla nepřidat, protože Jennifer se snažila zakrýt si tvář svou kabelkou a vypadala docela dost unaveně. Musím říct, že mi z toho bylo docela dost smutno. Obzvláště ve chvíli, kdy Jennifer nastoupila do auta a snažila se schovávat (například si zakryla obličej vlasy a oběma dlaněmi), přičemž paparazzi pokračovali v práci. Na druhou stranu jich tam ale nebylo moc a nikdo z nich na Jennifer nic neřval. Jen nějaký chlap prohodil "You look beautiful, Jennifer." Takže doufám, že to Jenn nezkazilo náladu. Pokud se chcete na fotky + video podívat, tak můžete tady.

Ale zpět k tomu koncertu, tedy konkrétně k tomu, co viděli "očití svědkové."

US Weekly: "Těsně předtím než měla celá show začít, prošla Jennifer Lawrence těsně kolem podia, obklopena několika kamarádkami, snažíc se najít místa. Nakonec jim pomohl někdo ze zaměstnanců."
E!News: "Celou dobu tancovala. Znala slova ke každé písničce. V očích měla jakousi jiskru, jak se dívala na Chrisův výstup. Nedokázala z něj spustit oči."

A podle některých zdrojů nedokázal z Jennifer spustit oči ani Chris. Prý se neustále díval k místu, kde Jennifer seděla a dokonce jí po slovech "Aha! Už tě vidím" i zamával.

Tiny Clip From "Serena" In 58th BFI London Film Festival - Trailer

18. září 2014 v 18:31 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Já se do toho Londýna asi vážně přestěhuju. O BFI London Film Festivalu jsem vůbec poprvé slyšela až letos a přijde mi, že jsem tím o dost přišla. Před dvěma dny byl na oficiálním YT channelu BFI uveřejněn trailer na tento filmový festival. Když jsem zjistila, kolik skvělých filmů, která já osobně chci určitě vidět, tam budou dávat, tak jsem znovu proklínala svůj život; "Proč jsem se nenarodila jako Britka?" Hádám, že teď už s tím asi nic nenadělám.
V tomto krátkém traileru, který trvá přesně minutu, můžeme vidět ukázky na filmy jako jsou The Imitation Game, Foxcatcher, Fury, Wild, Men, Women and Children či Mr. Turner - celkově bude na BFI promítáno 248 filmů. Ale proč o tom píšu. V tomto traileru se v 38.sekundě krátce objeví i nová ukázka se Sereny. Ukázka je ze scény, kdy George ukazuje Sereně jeho jejich rozlehlé pozemky. George špitně Sereně do ucha: "Už můžeš otevřít oči."
Serena se na BFI bude promítat od 13. - 17.října, přičemž lístky na promítání v datum premiéry (13.10.) jsou již vyprodány. Doufám, že se nám alespoň objeví nějaké recenze :)
Pokud se chcete dozvědět více o tomto filmovém festivalu konaném v Londýně, pak zamiřte na jejich oficiální stránky nebo oficiální facebook.

A ještě jedna malá novinka k Sereně. Když jsem dneska brouzdala na facebooku, měla jsem to štěstí, že jsem narazila na tři úplně nové stillsky v HQ kvalitě. Zatím jsem tyto fotky neviděla na žádné stránce. První fotka je tuším z příjezdu Pembertonových a pak tu jsou dvě fotky, na kterých jsou samostatně Serena a George.

10549935_10152484092164753_1289817616811360401_o.jpg10629526_10152484092099753_3215486236901805847_o.jpg10694491_10152484092134753_6679030088952797461_o.jpg

Out In Malibu - September, 2014

17. září 2014 v 19:14 | Katie* |  C - 2014

Když nepočítám ty dvě fotky od neznámého fanouška, které byly pořízeny v minulém týdnu, když byla Jennifer na obědě v restauraci Chateau Marmont v Los Angeles, tak tohle jsou skutečně po více jak měsíci nějaké pořádné fotky s Jennifer.
Opět když nepočítám ty zmiňované fanouškovské fotky, tak je to poprvé, co ji takto můžeme vidět na veřejnosti od skandálu s uniklými fotkami. Myslím, že tyhle fotky už definitivně potvrzují, že Jennifer je úplně v pohodě. Tyhle fotky se jako první objevily na serveru Popsugar. Bohužel se neví, z jakého jsou dne - prý ale byly pořízeny někdy v minulém týdnu a Jennifer je na nich zachycena v Malibu.
Jennifer zde opět měla naprosto skvělý outfit! Moc se mi líbí ty její džínové šortky a ta úžasná kabelka ♥ - hodně lidí se pozastavovalo nad tím, že je Jenn oblečená letně a přitom má na hlavě čepici. Já bych v tom žádnou vědu nehledala. Je to prostě Jennifer, ta nikdy nebude plout s davem - podle mě ta čepka dodala celému outfitu jen na efektu :)
Pochopitelně se musím zmínit i o tom úžasném tričku, které na sobě Jennifer měla (osobně si myslím, že je to takový malý vzkaz Jennifer médiím a všem, kteří měli blbé kecy ohledně těch fotek). Na tričku je citát od Roalda Dahla, což byl britský spisovatel a scénárista. Tohle jméno vám asi nic moc neřekne, ale snad pomůže, že napsal dětskou knížku Karlík a továrna na čokoládu. Každopádně citát zní takto: "Máte-li dobré myšlenky, budou zářit z vaší tváře jako sluneční paprsky a vy vždy budete vypadat krásně." Takže... kde si můžu tohle tričko koupit? ♥
Co se týká dalšího, tak Jennifer momentálně v nejbližší době (tzn. v říjnu) bude čekat propagace Sereny - aspoň teda doufám, ale po tom dlouhém čekání by nám mohli udělat radost - a hned vzápětí propagace Mockingjay - Part 1 :))

002~3~0.jpg004~3~0.jpg005~1~0.jpg007~1~0.jpg013~0~0.jpg

Gallery Update: Miss Dior Handbag - Autumn/Winter 2014

17. září 2014 v 18:56 | Katie* |  UPDATE

Musím říct, že s novinkami se v tomto týdnu okolo Jennifer opravdu rozthl pytel. Než se pustím do těch nejnovějších věcí, ze kterých jsem já osobně docela nadšená, tak tu pro vás mám další fotky z kampaně pro Miss Dior Handbag - Podzim/Zima 2014, které začaly být postupně odhalovány právě v tomto týdnu.

Máme tu čtyři nové promo fotky, na kterých Jennifer vypadá opravdu kouzelně. Líbí se mi, že jsou fotky zaměřené na její obličej a pak je tam jen detail kabelek značky Dior. Všechny promo fotky, až na jednu výjimku, jsou v MQ kvalitě.
Kromě toho tu jsou ještě tři nové potištěné reklamní fotky, které jsou rovněž v MQ kvalitě.

1~42.jpg3~8.jpg5~2.jpgvmag.jpg

2~17~0.jpg4~3~0.jpg6~1.jpg

"Serena" Is Out Of Oscar Race!

16. září 2014 v 19:01 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Tak tahle zpráva mě vážně naštvala a zároveň rozesmutnila. Ačkoliv jsme si my fanoušci a i zahraniční média mysleli, že Serena vynese pro naši oblíbenou hereckou dvojku další nominaci na Oscara, vypadá to, že z toho nic nebude. Serena si po Evropě odbyde premiéry už v průběhu letošního podzimu a zimy - jako první Serenu uvidí ti, co se ve dnech od 13. - 17.října dostanou na BFI London Film Festival, v celé Velké Británii se pak filmu dočkají od 24.října - do USA, kde byla premiéra plánována v průběhu roku 2014, se nakonec tento snímek dostane až v roce 2015 (konkrétní datum nebylo stanoveno). A to je nejspíš jádro úplně všeho.
To, že Serena nemá sebe menší šanci na to dostat se do nominačního seznamu na Oscary 2015, potvrdila americká distribuční společnost Magnolia Pictures, která právě v USA stojí za filmem Serena. Mě osobně tohle vážně štve. Jako by nestačilo, že se film bude promítat jinde ve světě - jakmile to není v USA, tak prostě nic nebude. Já osobně si myslím, že všichni, co za Serenou stojí, by rozhodně měli šanci vyhrát několik prestižních cen.
Jedinou pozitivní věcí je, že se Serena nejspíš dostane na nominační seznam BAFTA, což je taková evropská/britská náhražka místo Oscarů - a možná to dotáhnou i na Zlaté globy, ale čert ví.

Jennifer tak na Oscarech 2015 snad uvidíme jako hosta nebo prezentujícího - v letošním roce jí bohužel nevyšel žádný film, který by získal nominaci na prestižní ocenění. Přesto se na ni můžeme už ke konci listopadu těšit v Mockingjay - Part 1 (připomínám, že česká a slovenská premiéra je 20.11.). Bradleyho pak můžeme vidět ve filmu American Sniper, který je natočen podle stejnojmenné autobiografické knihy, kterou napsal Chris Kyle a kterého si právě Bradley v tomto filmu zahraje. Režie se měl původně ujmout David O. Russell, ale nakonec se tenhle snímek dostal pod ruku (já bych řekla tomu správnému člověku) Clintu Eastwoodovi. V USA má American Sniper premiéru 24.prosince, česká a slovenská premiéra je pak naplánována na 15.ledna (takže si to poznačte do kalendáře! :D). Hádám, že American Sniper se teda na Oscary dostane (opět v USA mají film přednostně...) - no, já si stejně myslela (vzhledem k tomu, že ty filmy vycházejí ve stejnou dobu), že by Bradley získal spíše nominaci za American Sniper než za Serenu. Přeci jen je to podle skutečnosi, Bradley pro tu roli musel něco udělat (tím myslím, že nabral hodně svalové hmoty a vypadal jako Hulk... ehm, promiň Bradley), takže pokud se neobjeví něco o dost silnějšího, tak bych to viděla tak, že by Bradley v příštím roce KONEČNĚ mohl získat tu zlatou sošku... nebo nějaká jiná prestižní ocenění ;)

* Jen tak na vysvětlenou - USA mám stále ráda, ale tohle mi přijde strašně nespravedlivé
** Tady vidíte mou závislost na Bradleyim :D

Josh Hutcherson talks watching ‘Mockingjay: Part 1′ and more

16. září 2014 v 18:33 | Katie*

Musím se opakovat - tohle bych sem asi normálně nedávala, ale líbilo se mi to, tak jsem se rozhodla, že se o to s vámi podělím (tento článek však nebudu nikam přiřazovat, jenom kdyby vás to zaujalo a chtěl byste si ho přečíst :)). Josh Hutcherson, který v Hunger Games hraje Peetu Mellarka, se v rozhovoru pro KISS 92.5 rozpovídal o Mokicngjay - Part 1 a opět uvedl pár slov o nedávném úniku soukromých fotek několika celebrit (mezi nimi byla i Jennifer - co o tom řekl, si můžete přečíst zde).

O skandálu s uniklými fotografiemi
Tohle je rozhodně zločin proti lidským právům. Je opravdu skličující vidět, že právě tímhle směrem se začíná ubírat filmový svět a je to tak kvůli chamtivosti, médiím a lidem, kteří si myslí, že si něco zaslouží nebo mají právo vědět o něčem, na co právo rozhodně nemají.

O Mockingjay - Part 1
Miluju ten film. Jsem na něj velice pyšný. Jsem moc rád, že ho rozdělili do dvou filmů, protože ve třetí knize se toho děje tolik, že kdybyste se to všechno snažili vtěsnat do jednoho dvouhodinového filmu, o hodně byste přišli.
Tenhle díl je opravdu temný, velice intenzivní. Způsob, jakým se postavy snaží uzdravit a poté přejít do protiútoku, za to, co museli prožít, je velice intenzivní. Rozhodně si film zamilujete.

O konci natáčení
Společně jsme si prošli několika velkými změnami, jak osobně tak profesionálně, že je těžké si uvědomit, že už s nimi nebudu trávit 12 hodin na place po dobu jednoho měsíce. Stále jsme si blízcí, jsme přátelé, neustále spolu mluvíme - ale už to není tak jako dřív, to mi bude hodně chybět.

Co si odnesl domů z natáčení
Vzal jsem si přívěsek, který jsem dal Katniss - ten, co se otevře a jsou v něm fotky její rodiny, ze scény na pláži. Ten jsem si vzal. To je moje jediná věc na památku.
Mám ho u sebe doma v šupíku. Pokusím se o něj smysluplně přijít, ale tak, abych věděl, že ho v budoucnu zase najdu.

The Hunger Games: Mockingjay Trailer – “The Mockingjay Lives”

15. září 2014 v 19:21 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Konečně nastal den D. Je pondělí, 15.září, a ve střední Evropě byl přesně v 18:00 vypuštěn plnohodnotný a oficiální trailer pro film Mockingjay - Part 1. Nebudu vám lhát, při koukání na trailer mě úplně mrazí! Vážně jsem měla husinu a (stejně jako u Sereny) i slzy v očích. Jsem moc ráda, že jsem se dala na blogování a všechno s vámi tak můžu alespoň tímto prostřednictvím sdílet :). Osobně jsem docela dost zvědavá, ve které chvíli film rozdělí do dvou. Francis Lawrence (režisér) v jednom rozhovoru řekl, že to bude docela v nečekaný moment, tak uvidíme.
Samozřejmě se vás musím i zeptat, jak se vám zde líbí Katniss? Já osobně tedy cítím velkou změnu v jejím charakteru. Je taková rázná a připravená bojovat za to, v co věří. Ještě se musím zmínit - Jennifer měla při natáčení filmů Mockingjay paruku, v některých scénách bych řekla, že to jde docela vidět, ale jinak to nedopadlo vůbec špatně.

Jak se vám trailer líbí? Taky už se nemůžete dočkat? Pak si do kalendářů poznačte čtvrtek 20.11. to nás čeká premiéra v ČR a na Slovensku :)

Katniss: Nikdy jsem nic z toho nechtěla. Nikdy jsem se nechtěla zúčastnit her. Jen jsem chtěla ochránit svou sestru a udržet Peetu naživu.
Snow: Slečno Everdeenová, jsou to právě ti, které milujeme nejvíc, co nás zničí.
Peeta: Chci, aby všichni, co tohle sledují, ihned složili zbraně.
Katniss: Jsi naživu.
Haymitch: Peeta je zbraní Kapitolu. Stejně jako ty jsi ta naše.
Katniss: Při nejbližší příležitosti zachráníte Peetu nebo si najdete jiného reprodrozda!

V jednom z článků níže jsem se zmiňovala, že spolu s trailerem budou vypuštěné i exkluzivní fotky k Mockingjay - Part 1 a rozhovory s herci. Na rozhovory se budeme muset asi chvíli počkat, ale již teď tu pro vás mám pět úplně nových stillsek z filmu a to rovnou v HQ kvalitě! Dále tu je pak dalších pět tentokrát promo fotek s Katniss - všechny jsou v HQ kvalitě - dokonce jí i na jedné fotce můžeme vidět v úboru reprodrozda.
Za shlédnutí stojí i oficiální stránky k filmu #HungerGamesExclusive, které dostaly zcela nový kabátek :))

bg-video-1.jpgbg-video-2.jpgbg-video-3.jpgbg-video-4.jpgbg-video-5.jpg

bg.jpgbg-qa2.jpgbg-qa3.jpgbg-qa1.jpgbg-qa4.jpg