Srpen 2014

"Serena" Trailer Expected to debut in September + New Release Dates

30. srpna 2014 v 10:58 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Dneska tu pro vás mám opravdu skvělou zprávu! Podle všeho to vypadá, že bychom se v průběhu září mohli dočkat vůbec prvního traileru pro film Serena! Poslední dva měsíce se věci kolem Sereny daly do pohybu a vše vypadá víceméně optimisticky - když nedojde k žádným další změnám, filmu bychom se měli dočkat už na konci letošního roku. O tom, že se Serena dočká v příštím měsíci vůbec prvního traileru, informoval na svém twitteru Fred Monnereau, který je ředitelem distribuční společnosti Studiocanal se sídlem ve Francii. Snad se v průběhu několika dní dočkáme nějakého přesnějšího data.

Dále se na serveru IMDB objevila další data premiér pro tento film. Na Novém Zélandě, v Německu, Francii a Austrálii došlo k posunutí a tamější fanoušci se Sereny dočkají dříve, než bylo v plánu. Česko a Slovensko zde opět datum premiéry uvedené nemá - přestávám věřit, že se k nám film vůbec dostane, pravděpodobně za to může nezájem zdejších distribučních společností nebo nedostatečná informovanost...

USA2014Itálie30.listopadu, 2014
U.K.19.září, 2014Litva5.prosince, 2014
Finsko26.září, 2014Německo18.prosince, 2014
Španělsko31.října, 2014Řecko18.prosince, 2014
Nový Zéland6.listopadu, 2014Singapur18.prosince, 2014
Francie12.listopadu, 2014Nizozemsko5.února, 2015
Austrálie27.listopadu, 2014

"Serena" - New Still With Jennifer + UK Release Date

28. srpna 2014 v 14:30 | Katie* |  UPDATE

Lidé z webu britské verze časopisu InStyle se nám, fanouškům Jennifer a nedočkavcům filmu Serena, nejspíš rozhodli udělat velkou radost. K dispozici máme totiž úplně novou fotku se Serenou, která je vlastně přiblíženou verzí této stillsky. Kromě toho se objevila i zpráva o tom, kdy půjde ve Velké Británii tento film do kin. Podle všeho se v UK Sereny dočkají už 24.října letošního roku (což je jako by kamenem dohodil). Uvidíme, jestli dojde i k nějaké propagaci ze strany Jennifer, Bradleyho nebo samotné režisérky Susanne Bier, ale doufejme, že ano. Co se týká data české či slovenské premiéry, tak ty zatím nebyla stanovena. Hádám, že i přesto, že se většina filmu točila v okolí Prahy, filmu se v našich kinech asi nedočkáme (pokud se nestane zázrak, takže se pojďme společně modlit). Pro připomenutí některých informací o Sereně si v celém článku můžete přečíst přeložený článek z webu Instyle.co.uk :)

SERENA_D11-2819.jpg


New Mockingjay: Part 1 Rebel Posters

28. srpna 2014 v 14:02 | Katie* |  UPDATE

I když tahle novinka nesouvisí s Jennifer přímo, přesto jsem se rozhodla, že ji sem na blogu zveřejním. Včera se na internetu objevilo hned šest úplně nových promo plakátů k filmu Mockingjay - Part 1 a to rovnou v HQ kvalitě! Plakátu s Katniss jsme se bohužel nedočkali (a asi ani dlouho nedočkáme), ale můžeme si alespoň prohlédnout tváře rebelů.
Jako první zde máme Cressidu - režisérku povstaleckých proklam, kterou si ve filmu zahrála Natalie Dormer známá především ze seriálu Game Of Thrones. Dále tu pak je Boggs (Mahershala Ali) - Katnissin "ochránce" a nadřízený, Gale (Liam Hemsworth), Messalla (Evan Ross) - asistent Cressidy, Castor (Wes Chatham) a Pollux (Elden Henson) - bratři a kameramani, Katniss jim říkala "hmyzáci." Já osobně jsem z těchto plakátů úplně nadšená. Myslím si, že skvěle potrhují to, co nás v prvním díle Mockingjay čeká. Už jsem moc zvědavá na oficiální plakát s Katniss :)

0ql2gvnWyNFRaH77ml61eOeje4Iuwc7YnfxPK8xS

Kristin Bauer van Straten returning to ‘Once Upon a Time’ for major arc

28. srpna 2014 v 13:09 | Katie*

Herečka známá především za svou roli Pam De Beaufort v kultovním upířím seriálu True Blood, Kristin Bauer van Straten, se vrátí do čtvrté řady Once Upon a Time jako zlá Maleficent, exkluzivně tuto zprávu přinesl web Entertainment Weekly.
Maleficent by se měla poprvé objevit v druhé polovině čtvrté řady a vzhledem k tomu, že Kristin teď byla označena jako "pravidelně se objevující hostující hvězda," můžeme předpokládat, že Maleficent by mohla být hlavním záporákem pro 4B.
Naposledy jsme mohli Maleficent vidět ve finálové epizodě první řady, kdy byla uvězněna v jeskyni v dračí podobě. Poté se krátce objevila na konci druhé řady jako zombie. S jejím návratem nás snad také čeká hlubší prozkoumání její minulosti a společné historie s Aurorou (Šípkovou Růženkou).

Jennifer Donated But Won't Do The #ALSIceBucketChallenge

26. srpna 2014 v 11:50 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Téměř před týdnem jsem vás informovala o tom, že Jennifer byla ze strany fanoušků a producentky Hunger Games filmů Niny Jacobson, nominována na ALS Ice Bucket Challenge - snad už ani nemusím zmiňovat o co jde. Do této challenge se od minulého týdne zapojili například i Sam Claflin, Josh Hutcherson, Willow Shields či Elizabeth Banks.
Ačkoliv zrovna u Jennifer by z toho byla poměrně zábavná podívaná, videa se nedočkáme. Informovala nás o tom právě Nina, která včera tweetovala: "Jennifer se rozhodla věnovat peněžní částku. Nechtěla jsem, abyste si mysleli, že je ulejvák." Jednou z podmínek Ice Bucket Challenge je, že pokud na sebe nominovaný do 24 hodin nevyleje vodu s kostkami ledu a nedá na internet důkaz v podobě videa, tak musí přispět peněžní částkou ALS Association. Většina celebrit, ale samozřejmě i normální smrtelníci, si volí cestu, kdy natočí video a věnují i nějakou částku na boj proti nemoci ALS.

Na jednu stranu je mi to trochu líto, ale už mi přijde, že těch videí bylo víc než dost a pomalu by se od toho mělo upustit. Samozřejmě, ta videa pobaví, ale na druhou stranu... Lidé ve světě se polévají vodou a plýtvají tímhle zdrojem a třeba v Africe se nedostanou ani k doušku vody za celý den. Někteří možná používají nepitnou, užitkovou vodu - jako třeba Kristen Stewart (jsem ráda, že právě ona jako jedna z mála celebrit se rozhodla na tento fakt poukázat) - ale řekla bych, že většina lidí sáhne po normální pitné vodě. A když si pak přeberete kolik té vody bylo "vyhozeno" kvůli takové kravině a přitom ta voda mohla být využita daleko lépe... Tak je z toho člověku trochu smutno. Nebo teda alespoň mně je. A něco o tom vím, protože jsem psala seminární práci na Světový den vody, kde se tahle problematika řeší.
Zkrátka každý si to přeberte, jak chcete. Alespoň doufám, že ty peníze opravdu pomůžou a lék proti ALS se najde :)

We Need To Talk

25. srpna 2014 v 14:52 | Katie* |  Diary

Nebojte se, vůbec nic se neděje. Jen jsem měla potřebu se po delší době zase vykecat. Nebo spíše ospravedlnit svou neaktivitu. Jako již tradičně, žádné novinky okolo Jennifer se neobjevily (mám takový dojem, že Jenn objevila nějaké kouzlo zmizení či co). Do budoucna se můžeme tak maximálně těšit na tu večeři pořádanou Diorem - která snad ještě neproběhla... ale tuším, že bez přítomnosti fotografů by se taková akce, byť malá, stejně neobešla. Dále tu pak máme propagaci Mockingjay - Part 1. Já vím, do listopadu je to ještě daleko, ale ono to uteče. Očekávám, že letos už žádný film Jennifer natáčet nebude, ale snad nám něco naservíruje v roce 2015. Což mě přivádí k tomu, že zde byl menší dohad o tom, že by si mohla zahrát v novém filmu od Quentina Tarantina, ale tuto informaci téměř okamžitě popřela tisková mluvčí Jennifer. Takže z toho asi nic nebude, i když by to mohla být velmi zajímavá spolupráce. Co dál? Stále je ve vzduchu "romance mezi Jennifer a Chrisem Martinem." Teď se k tomu prý měla vyjádřit i samotná Gwyneth Paltrow - údajně přeje Chrisovi štěstí a že "mohl dopadnout hůř." Hahaha... Proč tisková mluvčí Jennifer neokomentovala i tohle? Ale, co jsem tak koumala, vypadá to, že si asi 99,9% nás všech myslí, že se jedná pouze o bulvární drb. No nakonec bych si dovolila krátce promluvit o Oscarech 2015. Pokud půjde všechno dobře, tak by Jennifer mohla být znovu nominovaná za svůj herecký výkon v Sereně - to stejné platí i pro Bradleyho, který si v tomhle filmu zahrál "manžela" Jennifer (i když pokud je pravda, co jsem četla, tak by mohl být Bradley nominován spíš za film American Sniper, který údajně půjde do kin už letos o Vánocích ;)). Samozřejmě nic z toho nebylo potvrzeno, jenom se objevila taková pěkná anketa na AwardsDaily.com

Vážně už před sebou máme poslední týden prázdnin? Člověk ani nemrkne a už zase musí do školy. Přiznám se, že představa, že už jdu do třetího ročníku, mě trochu děsí, ale školou už se zvyklat nenechám. Už jenom čekám na rozvrh. Jsem ráda, že IVT už máme za sebou, ale děsí mě, že se nám vrátí naše stará chemikářka, jejíž zálibou je zkoušení v hodinách :// No ale uvidíme, třeba už přišla k sobě a dá nám pokoj. Včera jsem se taky už konečně podívala na Strážce galaxie, na které jsem čekala asi rok. Úplně jsem se do toho filmu (a do soundtracku) zamilovala ♥ Pro mě jsou Strážci nejlepším marvelovským filmem (nejlepší jsou Groot a Rocket ♥ :)). Co bych ještě tak dál řekla... Mám fungl nový sestřih. Poprvé ve svém životě mám ofinu, na kterou si ještě stále zvykám. Nějak se nedokážu rozhodnout, jestli si ji nechat nebo ji při dalším stříhání "zrušit," no uvidím...
Jo, teď mě napadá ještě jedna věc, o které jsem chtěla napsat. Přijde to jenom mně nebo právě přišlo nějaké období rušení blogů? Za poslední asi týden zrušili 3 mé Affs blog, Roxy se díky bohu jen přestěhovala na blog o Emmě Watson :)), Nicol z B-A úplně odešla... Přiznám se, že mě to trochu polekalo, ale doufám, že je to jen takové krátké období a nepřijdeme o další skvělé blogy, co tu máme.

'Mockingjay' director: Parts 1 and 2 will have 'two distinct stories'

20. srpna 2014 v 11:22 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

V průběhu posledních dvou Hunger Games filmů byla Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) neochvějně sebejistá. Ale v Mockingjay - Part 1 trpí tato hrdinka záchvaty a úzkostí, když se z ní neochotně stává vůdkyně rebelů.
"Pro Katniss je to velmi zmatená, komplikovaná a sporná doba," říká režisér Francis Lawrence. "Poté, co si ještě jednou prošla hrami, ztratila Peetu a došla až na konec svých sil, je ještě více zlomená. Takže ji najdete na velmi znepokojivém místě. Je rozrušená, zmatená a naštvaná."
Poslední z trilogie knih od Suzanne Collins nám představuje drsný příběh o Katnissině roli v povstání, které má svrhnout Kapitol. Příběh je protkán ponurými scénami s válečnou brutalitou a dospívající hrdinkou, která bojuje s psychickými následky způsobenými násilím. Ale, jak říká Francis Lawrence, celý film nebude úplně temný.
"Rozhodně můžete očekávat nějaké bitvy. V tomto filmu jsou první záblesky skutečné války. A jejich rozsah bude poměrně velký," odhaluje. "Oproti předchozím filmům je to obrovský posun, ale oba díly jsou stále velmi emocionální, rozsáhlé, s trochou nadhledu a humoru."
Oproti románu zde nebudou moc velké změny - i když Lawrence pracoval spolu se scénáristou Peterem Craigem, producentkou Ninou Jacobson a autorkou Collins na vytváření některých prvků, které "překvapí i fanoušky knih."
"Místo toho, abychom měnili děj nebo postavy, jsme využili možnosti ukázat scény, které se mohly v různý čas konat v průběhu knihy," říká Lawrence. "Pro nás je to spíše rozšíření než změna. Myslím si, že pro fanoušky bude vzrušující vidět některé věci. Byli jsme schopni otevřít tento svět a podívat se na nová místa. Tentokrát uvidíme nové kraje, které dostanou poměrně velký prostor."
K obsazení filmu se připojila i Julianne Moore, která si zahraje prezidentku rebelů Coinovou, jež oproti knize ve filmu dostala větší prostor. "Zajímavé je, že ačkoliv je v samotné knize velkou postavou, nakonec ji vidíme velmi málo," říká Lawrence. "Ve filmu je jí mnohem více než v knize, takže je tu nějaký vývoj."
Jedna věc se ale nezmění. Stále tu bude milostný trojúhelník mezi Katniss, Galem a Peetou. "V Mockingjay - Part 1 je to pro ni složité, protože Peeta je mimo její dosah. Je zřejmé, že Peeta pro ni bude ten hlavní, ale je to Gale, kdo je přímo u ní. To je vždycky ošemetná situace."
Zatímco Lawrence nechce prozradit, ve kterém okamžiku se dělí oba dva filmy ("To bude jedno z opravdu velkých překvapení," říká), podělí se o informaci, že filmy budou mít "dva odlišné, velmi výrazné příběhy."
"Tyto cíle se pro nás staly motivací," vysvětluje Lawrence. "Zde vstupuje do hry význam celé této série. Odpověď na to, proč tyto knihy existují, je v Mockingjay, a to je pro mě velice vzrušující. Toho jsem se v průběhu těchto příběhů držel."

Jennifer Was Nominated for ALS Ice Bucket Challenge

20. srpna 2014 v 10:37 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information
O ALS Ice Bucket Challenge jste už určitě slyšeli. Konec konců je to teď to nejžhavější téma na internetu. Youtube (či jiné domény) zaplavují nová a nová videa, kde se lidé, ale především celebrity, polévají vodou s kostkami ledu. Nejde však o žádnou srandu, ale o vážnou věc, která přispěje k hledání léků na boj proti nemoci ALS - více se o tom můžete dozvědět zde. Ale proč o tom všem píšu. Naše Jennifer byla na tuto 'challenge' nominována hned dvakrát. Nejprve ze strany fanoušků z Panem Propaganda, kteří rovněž nominovali i Joshe Hutchersona, Liama Hemswortha, Sama Claflina, Jeffreyho Wrighta, Francise Lawrence a Ninu Jacobson, podruhé pak právě od Niny, která tento úkol splnila jako první (po nominaci máte 24 hodin na to, abyste úkol splnili). Do dnešního dne Ice Bucket Challenge podstoupili Nina Jacobson, Francis Lawrence, Julianne Moore a Liam Hemsworth (na videa se můžete podívat v celém článku). Tak uvidíme, jestli se dočkáme i nějakého videa ze strany Jennifer - doufám, že ano, právě u ní by to mohla být skvělá podívaná :D


Jennifer pees standing up on Chelsea Lately

18. srpna 2014 v 13:45 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Původně jsem sem tohle video ani nechtěla dávat, ale nakonec jsem si řekla proč ne? Nejdřív bych asi měla ale vysvětlit o co jde. Ve videu můžeme vidět Jennifer na toaletách, jak čůrá ve stoje (pochopitelně držela nějakou láhev s vodou nebo tak něco). Ženský hlas se pak Jennifer ptá: "Jennifer, zrušila jsi svou účast v Chelsea Lately?" "Jo." "A proč?" "Protože jsem se dvakrát v jeden den pos*ala." "Je ti to líto?" "Ne."
Chelsea Lately je talkshow, kterou moderuje Chelsea Handler. Tato show po sedmi letech končí s vysíláním (poslední epizoda bude odvysílána živě příští týden v úterý). Ale proč to říkám. Tohle video s Jennifer by se asi jen tak neobjevilo, je to pravděpodobně jen díky tomu, že show končí.
Video muselo být pořízeno někdy koncem loňského roku. Jennifer v jednom ze svých rozhovorů říkala, že se měla v Chelsea Lately objevit, ale bylo jí tak špatně, že svou účast musela odříct. Pak se ukázalo, že jí v břiše lehce krvácaly nějaké vředy či co, z čehož pak udělala vtipnou historku v show Davida Lettermana.

Ještě bych chtěla napsat o jedné věci. Tento týden se na internetu rozšířila zpráva, no spíše bulvární drb, že Jennifer momentálně chodí s Chrisem Martinem, bývalým partnerem herečky Gwyneth Paltrow a frontmanem kapely Coldplay. Prý jsou spolu od konce června. Já osobně si myslím, že tohle je asi ta největší blbost, jakou kdy kdo mohl vymyslet. Docela mě tedy překvapilo, že s tím přišli jako první lidé z E!Online - což je většinou poměrně solidní zdroj. Samozřejmě se později může ukázat, že je to pravda, ale já tomu vůbec nevěřím. Navíc Chris a Jenn se mi k sobě vůbec nehodí. Kromě toho jsem nedávno na blogu uveřejnila článek, ve kterém se píše, že Jennifer a Nicholas jsou stále spolu a vůbec se nerozešli.

Two New Pictures + Short Story from Oscars 2014

18. srpna 2014 v 13:24 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Other photos

Ačkoliv už od brilantní show, jakou bylo letošní předávání Oscarů, které moderovala úžasná Ellen DeGeneres, uběhlo několik měsíců, i po tak dlouhé době se objevily dvě nové (údajně fanouškovské) fotky ze zákulisí, na kterých můžeme vidět Jennifer. Na první fotce můžeme Jennifer vidět ve společnosti nějakých dvou mužů, bohužel jsou na fotce otočeni zády, takže nevím, kdo to je, a herečky Sally Field.
Na druhé fotce stojí Jennifer ve dveřích od toalet, můžeme zde vidět Nicholase Houlta a herečku Lupitu Nyong'o s jejím bratrem. K této 'momentce' se pojí i krátká historka: "Na fotce můžeme vidět mluvit Lupitu Nyong'o s přítelem Jennifer. Jennifer stojí ve dveřích od toalet. Spěchala, protože za pár sekund měla jít na podium, a hnala se na toalety. Neuběhlo ani pár vteřin, když se dveře opět otevřely a Jennifer přede všemi, co byli na doslech, řekla 'Pomoc. Moje šaty jsou příliš těsné a já nemůžu jít na záchod!' Její přítel se nahrnul dovnitř a zavřel dveře."

9NaaiLD3kogxy2jI

Mokko Studio (Finally) Finished Serena

16. srpna 2014 v 14:36 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Jak to tak vypadá, věci kolem Sereny (na kterou už všichni tak netrpělivě čekáme!) se opět daly do pohybu! Studio Mokko, které pro filmy dělá vizuální efekty a animace, na svých stránkách uveřejnilo zprávu o tom, že Serena je hotová. Serena se z velké části natáčela v okolí Prahy. Samotná režisérka filmu Susanne Bier si začátkem roku postěžovala, že nad placem Sereny často létala letadla a herci se tak museli v post-produkci filmu předabovat.
Snad tedy Serena konečně dostala zelenou, zde je zpráva, se kterou včera přišlo Mokko Studio.

Je nám velkou ctí oznámit, že studio Mokko dokončilo svou práci na nejnovějším dramatickém díle Susanne Bier, který nese název Serena. Oscarová režisérka a její tým se obrátili na naše studio, abychom vytvořili řadu vizuálních efektů, které toto strhující drama zasazené do období velké hospořádské krize přivedou k životu.

Film je založen na slavném románu od Rona Rashe: Serena vypráví příběh o magnátovi v obchodu s dřevem, jehož život se nečekaně obrátí vzhůru nohama, když jeho manželka obdrží zprávu, že nikdy nebude schopna mít děti. Představiteli hlavních hrdinů jsou Bradley Cooper (The Hangover, Guardians of the Galaxy) a Jennifer Lawrence (Silver Linings Playbook, The Hunger Games).
Letos je to již podruhé, kdy studio Mokko pracuje na filmu s Jennifer Lawrence. Poprvé tomu tak bylo u X-Men: Days of Future Past, který šel do kina v létě.

Serena půjde do kin na konci letošního roku. Produkce filmu spadá pod 2929 Productions, Chockstone Pictures a Nick Weschler Productions.

Jennifer Lawrence used a friend’s account on Instagram to respond to a fan

16. srpna 2014 v 14:15 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Už jsem se zmiňovala, jak moc Jennifer miluju? Jenn opět udělala něco velice nečekaného a opravdu úžasného. Jak asi víte, včera oslavila své 24.narozeniny a hodně fanoušků Jennifer popřálo přes různé sociální sítě. Jedna fanynka, která je na instagramu přihlášená jako @fncy2011, měla tak veliké štěstí, že ji Jennifer na přání k narozeninám odpověděla! Jennifer však na sociálních sítích, takže ani na instagramu, dostupná není, takže použila účet její kamarádky Lauren Sweetser (která Jennifer také toto přání ukázala), aby své fanynce poděkovala. Můžete se na to podívat i zde (stačí rozkliknout more comments, zpráva od Jennifer je hned na začátku).

Přání k narozeninám Jennifer od @fncy2011: Všechno nejlepší k 24.narozeninám, Jen!! Mám takové štěstí, že jsi mou velkou inspirací, idolem a vzorem. Jsi ten nejtalentovanější a nejúžasnější člověk na celém světě. Tolik jsi mě toho naučila. Tvé hraní je dechberoucí, tvé výkony ve filmech jsou vždy úžasné. Naučila jsi mě, že nezáleží na tom, jak vypadám. Je mnohem důležitější být vtipná či upřímná než vypadat tak, jak si ostatní přejí. Naučila jsi mě říkat lidem, jak se cítím a nepředstírat, že jsem někdo jiný. Naučila jsi mě, že nesmím přestávat v boji a že PIZZA VŠECHNO SPRAVÍ! Opravdu jsi mě tolik naučila, pomohla mi, vůbec nevím, co bych si bez tebe počala. Nedokážu ti dostatečně poděkovat. Znamenáš pro mě vše. Vždycky tu pro tebe budu, abych tě podpořila, ať se stane cokoliv. Moc ti za všechno děkuju. Jsi pro mě celým světem. Mám tě moc ráda, krásko. Doufám, že se svými milovanými budeš mít ty vůbec nejlepší narozeniny! Ještě jednou, VŠECHNO NEJLEPŠÍ K 24.NAROZENINÁM MOJE SLADKÁ TYKVIČKO!

Odpověď Jennifer: Ahoj! Tady Jen, moje kamarádka Lauren mi ukázala tvůj vzkaz. Je to od tebe moc milé a znamená to pro mě hodně, děkuju ti :) Omlouvám se, nemám Instagram, ani nevím, co to vlastně je, (funguje to vůbec?) takže píšu přes její účet. To je na dlouho, moc děkuju za tvá milá slova xoxo

pWwMDAWf

Happy 24th Birthday, Jennifer Lawrence

15. srpna 2014 v 12:42 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Dnes, 15.srpna, je to přesně 24 let ode dne, kdy se ve městě Louisville narodila Karen a Garymu Lawrencovým velice talentovaná, vtipná a krásná herečka, které je přisuzován titul "miláček Ameriky," Jennifer Lawrence.

4.srpna to byl také přesně rok, kdy jsem na blog přidala právě Jennifer. Pamatuju se, jak jsem horlivě přemýšlela, jestli sem Jennifer dát nebo ne, ale jak se ukázalo, toto mé rozhodnutí bylo asi jedním z nejlepších, co jsem mohla udělat. Za poslední rok jsem se do Jennifer zamilovala (pochopitelně jako fanynka ;)) takovým způsobem, jak se mi to snad ještě nikdy u žádné herečky nestalo. Jsem pyšná na to, že o ni můžu mít blog, mám radost z každé novinky, která se u ní objeví, Jennifer je prostě jen jedna... :)

Pojďmě si teď spolu připomenout, co všechno se za poslední rok v životě Jennifer událo:

- Asi jednou z nejšokujících věcí posledního roku bylo, když se Jennifer na veřejnosti objevila se svým novým pixie sestřihem
- Do kin šly hned tři její filmy: The Hunger Games: Catching Fire, American Hustle a X-Men: Days of Future Past
- Téměř rok natáčela oba dva díly Mockingjay
- Za svůj herecký výkon v American Hustle si odnesla další Zlatý glob, cenu BAFTA a třetí nominaci na Oscara
- Hned začátkem roku se proslavila svou grimasou, když se pokusila na červeném koberci u Zlatých globu shodit ze schodů Taylor Swift
- Jennifer o tři roky prodloužila svou smlouvu s luxusní značkou Dior
- Podle pánského časopisu FHM je Jennifer nejvíce sexy ženou světa pro rok 2014
- Jennifer v show Live! With Kelly and Michael potvrdila, že bude znovu spolupracovat s Davidem O. Russellem. Jejich další společný film bude biografický snímek, který ponese název "Joy"
- Prestižní časopis Forbes jmenoval Jennifer jako "nejmocnější herečku" a také se umístila na 12.místě v jeho seznamu "nejmocnějších světových celebrit"

Entertainment Weekly - August 2014

15. srpna 2014 v 12:07 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Magazine scans

Na tuto chvíli jsme čekali stejně tak dlouho jako na první pořádný trailer, ale konečně je to tady. V srpnovém digitálním vydání časopisu Entertainment Weekly se objevil krátký článek o Mockingjay - Part 1 spolu s vůbec první oficiální fotkou Katniss Everdeen ze samotného filmu. Stillska je ze scény, kdy Katniss přišla navštívit raněné do nemocnice v osmém kraji.

1 Melancholická nálada - Mockingjay nám představí větší množství temných barev v jeho nových kostýmech a dějištích, včetně rebelské ústředny ve 13.kraji. "Budete tak trochu poraženi krutou realitou, kterou s sebou přinesly následky za válku," říká režisér Francis Lawrence.

2 Přímý střelec - Po dotočení filmů Hunger Games se z Jennifer Lawrence stala lukostřelkyně. "Nemusela moc cvičit," říká režisér. Podle románu Suzanne Collins je to právě Beetee (Jeffrey Wright), kdo navrhne Katnissiny nové šípy, které mají speciální explozivní schopnosti.

3 Připravena na boj - Katniss nosí hladké brnění s ochrannými botami, chrániči na kolenou a loktech, a s ochranou hrudníku, šitou na míru, která se třpytí měňavým indigovým leskem, který odkazuje na péřovou robu, kterou na sobě měla v Catching Fire (foto). "Je to vojenská verze jejího reprodrozdího vzhledu," říká režisér.

4 Připomínka rebelie - Katnissina zlatá reprodrozdí spona byla vyměněna za čistě černý symbol. "Stylisticky je to něco, co pro ni Cinna navrhl než ho napadli v Catching Fire," říká Francis Lawrence.

tumblr_naaea1ZXMp1rzrb3bo1_1280.jpgEW_-_August.jpg

Jen Phones Kristen Stewart to Talk About KStew's Romance with Nick

15. srpna 2014 v 11:09 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Tohoto článku se vůbec nemusíte bát, Jennifer a Kristen jsou dobrými kamarádkami, takže Jenn si spíše z Kristen opět udělala legraci. Navíc to vypadá, že zprávy o rozchodu Jennifer a Nicholase byly přece jen poněkud přehnané!

Jennifer Lawrence prý zavolala na osobní telefon Kristen Stewart, aby si s ní popovídala o údajném vztahu Kristen s Nicholasem Houltem, jak informují některá média. "Twilight" herečka byla v posledních dnech romanticky spojována s Houltem, společně zrovna natáčejí film "Equals." V různých médiích se spekulovalo, že vztah Jennnifer Lawrence a Houlta utrpěl několik ran právě kvůli Kristen. Na několika webech můžete najít zprávy o tom, že k rozpadu vztahu mezi Jenn a Nickem došlo kvůli "Twilight" herečce.

Nicméně dle nových zpráv, které přinesl Daily Star, se herečka z "Hunger Games" velmi pobavila nad tím, že se s Nickem rozešla kvůli jeho "údajnému" románku s Kristen. JLaw prý Kristen Stewart zavolala a s vtipem si s ní na toto téma promluvila.
"Zavolala Kristen a s vtipem jí řekla 'Tak ty se teď scházíš s mým přítelem?' Kristen se tomu začala smát. Nakonec se obě herečky smály do telefonu spolu," uvedl zdroj.

Navzdory všem drbům o jejich rozchodu, Jennifer a Nicholas jsou stále spolu, uvedl zdroj blízký tomuto páru. "JLaw a Nicholas jsou stále pár."

Next New Picture With Jenn, Liam and Elizabeth

15. srpna 2014 v 10:51 | Katie* |  UPDATE

Ani nevíte, jakou mám radost. Dneska se toho totiž na internetu okolo Jennifer objevilo poměrně dost, takže konečně mám zase co přidávat. Nebudeme tedy ztrácet čas a rovnou se do toho všeho pustíme.
Určitě se ještě pamatujete na instagramovou fotku s Jennifer, Elizabeth a Liamem, kterou jsem na blogu uveřejnila ve středu. Tuším, že včera se na internetu objevila fotka, která zachycuje okamžik, kdy Liam pořizoval zmiňovanou instagramovou fotku (doufám, že tahle věta dává smysl :D). Tahle fotka byla pořízena v rámci oslavy 100 dní do premiéry Mockingjay - Part 1 (teď už je těch dní pochopitelně míň) a podle prostředí, ve kterém se herci nacházejí, lze soudit, že zrovna dělali nějaký rozhovor v rámci propagace pokračování Hunger Games. Kdy se však rozhovoru dočkáme, není známo.

10577106_170480866455812_3041347983216654643_n.jpg

The Story of Frozen: Making a Disney Animated Classic

15. srpna 2014 v 10:35 | Katie*

Studio Walt Disney tento týden oznámilo, že 2.září (úterý) bude na televizní stanici ABC Family odvysílán hodinu dlouhý pořad s názvem "The Story of Frozen: Making a Disney Animated Classic," který nás zavede do zákulisí vytváření novodobé klasické pohádky, která si získala velkou oblibu publika a odnesla si i Oscara za animovaný film.
V tomto pořadu se kromě režisérů, producentů či textařů, objeví i obě herečky, které propůjčily hlas princeznám - Idina Menzel (Elsa) a Kristin Bell (Anna). Kromě toho bude v tomto pořadu odvysílána i exkluzivní ochutnávka ze čtvrté řady Once Upon a Time, jež se pohádkou Frozen nechal inspirovat a přivedl k životu jeho hlavní představitele. Na další epizody Once se můžeme těšit opět klasicky od neděle 28.září.

Bradley Cooper Talks About Jennifer Lawrence and Serena

13. srpna 2014 v 15:27 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Hollywoodský herec Bradley Cooper, se kterým si Jennifer zahrála hned ve třech filmech - Silver Linings Playbook, Serena a American Hustle, se o naší Jennifer a zmiňovaném filmovém projektu Serena krátce rozpovídal v novém rozhovoru pro časopis South Jersey. Bohužel, ani Bradley v interview neprozradil, kdy se filmu vlastně dočkáme (tato otázka vůbec nepadla...)

Co se týká Sereny, nezdá se ti trochu neskutečné, že jsi s Jennifer Lawrence pracoval již na třech filmech?
Jennifer je úžasná holka. U naší spolupráce jsme se hodně pobavili a jsem velice pyšný na její úspěch. Je jednou z těch nedomýšlivých a skromných lidí, se kterými se můžeš kdy setkat. Je velmi příjemné trávit s ní čas. Jennifer je neskutečně talentovaná a jednou z těch přirozených herců, kteří jsou bezděčně dobří v tom, co dělají.

Jak vlastně došla řeč na Serenu?
Serena byla šťastná náhoda. Jennifer už do tohoto projektu byla obsazena v době, kdy jsme natáčeli Silver Linings. Pak jsem se podíval na scénář, Susanne Bier (režisérka Sereny) jsem znal, tak jsem si řekl "Proč to prostě nenatočíme spolu?"

Vyvinuli jste si spolu s Jennifer nějaké herecké signály?
(Smích) Vše je mnohem jednodušší, když máte přirozený vztah s jiným hercem. Jennifer a já se navzájem známe velmi dobře, takže o společných scénách ani nemusíme moc přemýšlet. Bier je také výjimečnou režisérkou, když se podíváte na její filmy, vidíte kolik citlivosti vkládá do postav. Hodně jsem se při práci s ní naučil a myslím, že Jennifer také ocenila, že mohla být součástí tohoto příběhu.

New Photo of Jennifer Lawrence with Liam Hemsworth and Elizabeth Banks

13. srpna 2014 v 15:06 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Other photos

Před několika dny se Jennifer přemístila z Los Angeles do New Yorku. Prve jsem si myslela, že to bylo kvůli slavnostní večeři pořádanou Diorem, které by se měla Jenn zúčastnit, ale nakonec to vypadá na propagaci Mockingjay - Part 1! Na oficiální facebookové stránce "The Hunger Games" se objevila úplně nová fotka s Jennifer, na níž pozuje po boku svých hereckých kolegů, Liama Hemswortha (Gale) a Elizabeth Banks (Effie Trinket). U fotky byl tento krátký komentář: "Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth a Elizabeth Banks oslavují odpočet do premiéry 'The Hunger Games: Mockingjay - Part 1' - zbývá 100 dnů." Je tedy možné, že se v blízké době dočkáme nějakého nového rozhovoru... Nebo to jen herci točili předčasně. Těžko říct.

Co ale bylo potvrzené - Jennifer se již tento pátek, 15.srpna, tedy ve stejný den, kdy oslaví své 24.narozeniny, objeví jako speciální host v show Live! With Kelly and Michael.

011~40.jpg

Jennifer Lawrence - Awards

12. srpna 2014 v 12:30 | Katie*

The Burning Plain
Venice Film Festival - Marcello Mastroianni Award
-------------------------------------------------------------------
Winter's Bone
Alliance of Women Film Journalists Award for Best Breakthrough Performance
Chicago Film Critics Association Award for Most Promising Performer
Detroit Film Critics Society Award for Best Actress
Detroit Film Critics Society Award for Best Ensemble
Detroit Film Critics Society Award for Breakthrough Performance
Dublin Film Critics Circle Award for Best Actress
Dublin Film Critics Circle Breakthrough Award
Florida Film Critics Circle Pauline Kael Breakthrough Award
Gotham Award for Best Ensemble Performance
Hollywood Film Festival - New Hollywood Award
National Board of Review Award for Breakthrough Performance by an Actress
Palm Springs International Film Festival - Rising Star Award
San Diego Film Critics Society Award for Best Actress
Seattle International Film Festival Award for Best Actress
Stockholm International Film Festival Award for Best Actress
Toronto Film Critics Association Award for Best Actress
Vancouver Film Critics Circle Award for Best Actress
Village Voice Film Poll - Best Actress
Washington D.C. Area Film Critics Association Award for Best Actress
Women Film Critics Circle Award for Best Young Actress
-------------------------------------------------------------------
The Hunger Games
Alliance of Women Film Journalists Award for Best Female Action Star
Broadcast Film Critics Association Award for Best Actress in an Action Movie
Empire Award for Best Actress
MTV Movie Award for Best Female Performance
MTV Movie Award for Best Fight
People's Choice Awards for Favourite Face of Heroism
People's Choice Awards for Favourite Movie Actress
People's Choice Awards for Favourite On-Screen Chemistry
Santa Barbara International Film Festival Award for Outstanding Performer of the Year
Saturn Award for Best Actress
Teen Choice Awards for Choice Movie Actress: Sci-Fi / Fantasy
Teen Choice Awards for Choice Chemistry
Teen Choice Awards for Choice Liplock
-------------------------------------------------------------------
Silver Linings Playbook
Academy Award for Best Actress
AACTA International Award for Best Actress
Alliance of Women Film Journalists Award for Best Ensemble
Austin Film Critics Association Award for Best Actress
Broadcast Film Critics Association Award for Best Actress in Comedy
Broadcast Film Critics Association Award for Best Acting Ensemble
Central Ohio Film Critics Association Award for Best Actress
Denver Film Critics Society Award for Best Actress
Detroit Film Critics Society Award for Best Actress
Detroit Film Critics Society Award for Best Ensemble
Georgia Film Critics Association Award for Best Actress
Georgia Film Critics Association Award for Best Ensemble
Golden Globe Award for Best Actress (Musical / Comedy)
Houston Film Critics Society Award for Best Actress
Independent's Spirit Award for Best Female Lead
Kansas City Film Critics Circle Award for Best Actress
Las Vegas Film Critics Society Award for Best Actress
Los Angeles Film Critics Association Award for Best Actress
MTV Movie Award for Best Kiss
MTV Movie Award for Best Female Performance
Nevada Film Critics Society Award for Best Actress
North Carolina Film Critics Society Association Award for Best Actress
North Texas Film Critics Society Association Award for Best Actress
Satellite Award for Best Actress in a Motion Picture
Santa Barbara International Film Festival Award for Outstanding Performer of the Year
Screen Actors Guild Award for Outstanding Performance by a Female Actor in a Leading Role
Southeastern Film Critics Circle Award for Best Actress
The Utah Film Critics Association Award for Best Actress
-------------------------------------------------------------------
The Hunger Games: Catching Fire
MTV Movie Award for Best Female Performance
Nickelodeon Kids' Choice Award for Favourite Movie Actress
Nickelodeon Kids' Choice Award for Favourite Female Buttkicker
Rembrandt Award for Best International Actress
Teen Choice Awards for Choice Movie Actress: Sci-Fi / Fantasy
-------------------------------------------------------------------
American Hustle
AACTA International Award for Best Supporting Actress
Alliance of Women Film Journalists Award for Best Ensemble
American Comedy Award for Comedy Supporting Actress
BAFTA Award for Best Actress in a Supporting Role
Broadcast Film Critics Association Award for Best Acting Ensemble
Central Ohio Film Critics Association Award for Best Ensemble
Central Ohio Film Critics Association Award for Best Supporting Actress
Denver Film Critics Society Award for Best Supporting Actress
Detroit Film Critics Society Award for Best Ensemble
Georgia Film Critics Association Award for Best Ensemble
Golden Globe Award for Best Supporting Actress (Musical / Comedy)
Southeastern Film Critics Association Award for Best Ensemble
Toronto Film Critics Association Award for Best Supporting Actress
Vancouver Film Critics Circle Award for Best Supporting Actress
-------------------------------------------------------------------
X-Men: Days Of Future Past
People's Choice Award for Favourite Movie Actress
People's Choice Award for Favourite Action Movie Actress
Teen Choice Awards for Choice Movie Actress: Sci-Fi / Fantasy
-------------------------------------------------------------------
The Hunger Games Mockingjay
MTV Movie Award for Best Musical Moment
Nickelodeon Kids' Choice Award for Favorite Female Action Star
Teen Choice Award for Choice Movie Actress: Sci-fi / Fantasy
-------------------------------------------------------------------
JoyGolden Globe Award for Best Actress - Motion Picture Musical or Comedy