Once Upon a Time At San Diego Comic-Con 2014

27. července 2014 v 12:36 | Katie*

Tak bohužel, co se týká filmu Mockingjay, tak letos Comic-Conu asi za moc stát nebude. Myslela jsem si, že Mockingjay bude mít svůj panel a na Comic-Conu se objeví Jennifer, Liam a Josh, ale bohužel nic takového se nekonalo a nejspíš ani konat nebude... Takovou mou menší záchranou je Once Upon a Time, který měl včera na Comic-Conu svůj vlastní panel, ze kterého se na internetu objevilo poměrně dost informací. Nebudu zde vše detailně vypisovat, to vás spíše odkážu na českou fanstránku o Once, kde všechno najdete :)) Naštěstí pro mě byl na webu TVGuide zveřejněn článek, ve kterém jsou všechny důležité informace.

» Hned na začátku panelu byl představen vůbec první klip ze čtvrté řady, ve kterém přítomné publikum mohlo exkluzivně vidět Elsu a Annu. Video se pochopitelně na internet nedostalo (a myslím, že ani nedostane), ale k dispozici máme poměrně konkrétní popis a alespoň jednu fotku; Elsa a Anna dávají květiny na hroby svých rodičů. Elsa říká své sestře: "Byli by na tebe tak pyšní, Anno." Elsa prozradí Anně, že pro ni má překvapení. A ne jen tak ledajaké - jde o Anninu svatbu.
» V druhém klipu, který byl natočet teprve před pár dny, hraje hlavní roli Regina, která se rozhodla navštívit svého starého známého, Zrcadlo. Regina poničenému Zrcadlu řekne: "Někdo stojí v mé cestě za štěstím. Potřebuju, abys mi pomohl se jich zbavit."

NADĚJE PRO RUMBELLE - Přestože Rampelník lhal Belle o své dýce, aby mohl zabít Zelenu, Robert Carlyle stále věří, že ji Rampelník skutečně miluje. "Rampelník je složitá postava. Je závislý na magii a moci," řekl a poznamenal, že dýká možná opět vstoupí do hry. "Myslím, že z toho bude docela zdrcená," řekla Emilie de Ravin o momentu, kdy se Belle dozví, že ji Rampelník oklamal.

BUDE Z EMMY OPĚT CÍL ČÍSLO JEDNA - Poté, co z minulosti přivedla zpět mrtvou manželku Robina Hooda Marion, se bude Emma zoufale snažit, aby se Regina neproměnila ve své staré já. "Nemůžu se omlouvat za to, že jsem zachránila něčí život a přesto jsem zděšená, že jsem se postavila do Regininy cesty za štěstím," řekla Morrison. "Všichni se bojíme, že tenhle čin ji vrátí ke starým zvykům. Emma bude odhodlaná udržet v ní dobro a také ten pozitivní vztah, který spolu měly."


ŠTĚSTÍ EMMY A HOOKA - Zdá se, že vše půjde ve prospěch našeho nového párečku, ale nevypadá to, že ve čtvrté řadě bude mít vztah mezi Emmou a Hookem nějaký důležitý význam. "Není to o jejím vztahu," řekl Adam Horowitz. "Je to o tom, že nalezne sebe samu." Hook však bude celému vztahu dávat jiný význam: "Uvědomil si, že znovu našel lásku," řekl Colin O'Donoghue. Když už mluvíme o Hookovi, v nové řadě dostane úplně nový outfit! K bývalé Emmině lásce pronesl Edward Kitsis tolik: "Neal bude vždy žít ve flashback scénách a naši srdcích."

HENRY DOSTANE PRÁCI - Po smrti Neala se bude pan Gold na Henryho dívat jako na svou druhou šanci, jak získat rodinu. "Henry se trochu zapojí do rodinného byznysu," prozradil Kitsis. "Mluvím o zastavárně. Pan Gold se podívá na Henryho a řekne 'Tohle je syn mého syna' a myslím, že v něm najde hlubší zalíbení."
 


Komentáře

1 Angie. Angie. | Web | 27. července 2014 v 16:13 | Reagovat

Jak jsem moc milovala ten poslední dvojdíl Once Upon a Time díky Captain Swan, tak mě naštvali tím úplným koncem a přivedením zpět Mariany... nelíbí se mi, že by Regina nemohla mít svůj šťastný konec a hlavně to, že by se měla vrátit na špatnou stranu, to by podle mě úplně podkopalo celej seriál a byla bych fakt nakrklá... doufám, že aspoň kvůli Henrymu zůstane dobrá... moc si nedovedu představit, jak by vztahy mezi ní a Emmou mohly zachovat pozitivní vztah :D :D
Na Frozen se ve Once hrozně těším :) a taky se hrozně těším, až si pustím ten panel, Comic Con je moje oblíbené období v roce :D :D :D co se filmů a seriálů týče rozhodně :D Jednou bych tam chtěla jet. No... doufám, že se ty klipy třeba ven za nějakou dobu dostanou... stejně tak ten trailer na Mockingjay, už mě s tím štvou :D

2 ♦ shimon ♦ shimon | E-mail | Web | 27. července 2014 v 16:19 | Reagovat

sakra, ja by som mal začať pozerať aj Once Upon A Time. Pozerám naozaj veľa seriálov ale tento nie a vlastne ani neviem prečo :P :D

3 Tinka Tinka | Web | 27. července 2014 v 17:13 | Reagovat

Zvláštne, že tam nemali svoj panel, keď skoro všetky ostatné seriály áno. Ale tak nevadí. A na Frozen v seriály sa teda dosť teším. Film sa mi páčil. :)

4 Barbora Barbora | Web | 27. července 2014 v 19:53 | Reagovat

Čože? The Hunger Games nemá svoj panel na comin cone ?  WTF? To si robíte srandu však? :DD  Tak toto nie je fer! :D Ale aspoň že tam bol OUAT. Som zvedavá ako dopadne 4 séria a pevne d=ufam že bude lepšia než tá predošlá. To finále hrozne pokašlali:(

5 Roxy Roxy | Web | 28. července 2014 v 10:51 | Reagovat

Tak to mě, mrzí že THG neměli svůj panel, těšila jsem se na to...no tak co se dá dělat..
Tak na OUaT jsem teda zvědavá, Reginy mi bylo na konci líto, snad jí to vyjde, sakra s Hoodem se mi líbila

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama