Červenec 2014

On Set of a Photoshoot in Hollywood Hills - July 29, 2014

31. července 2014 v 11:10 | Katie* |  C - 2014

Po nějaké době se na nás opět usmálo štěstí - na internetu se totiž objevily nové fotky s Jennifer. Fotky údajně pocházejí z úterý, 29.července, kdy Jennifer v Hollywood Hills fotila nový photoshoot. Pro jaký časopis či kdy se nový photoshoot objeví zatím není známo. Fotky nejsou moc kvalitní, ale Jennifer na nich jde vidět a to je hlavní.
V poslední době se vyrojily zprávy o tom, že se Jenn nachází v Londýně, pak zase že v New Yorku. Myslím, že tyto fotky potvrzují, že tyto informace jsou nepravdivé a Jennifer se stále nachází doma v Los Angeles.
Jak už asi víte, Jennifer má momentálně zaslouženou pauzu od natáčení filmů a těžko říct, kdy se opět vrátí do práce. Co se filmových projektů týká, na 100 % můžeme potvrdit film "Joy", na kterém bude opět spolupracovat s Davidem O. Russellem. Film má stanovené datum premiéry na Vánoce příštího roku, takže natáčení započne asi až v roce 2015. Dále se spokulovalo o tom, že se Jenn objeví ve filmové adaptaci knihy Na východ od ráje a znovu tak spojí síly s Gary Rossem, který natočil první díl Hunger Games.

tumblr_n9jjygJum21thrni1o1_1280.jpgtumblr_n9jjygJum21thrni1o2_1280.jpgtumblr_n9jjygJum21thrni1o3_1280.jpgtumblr_n9jjygJum21thrni1o4_1280.jpgtumblr_n9jjygJum21thrni1o5_1280.jpg

Tyler Jacob Moore and John Rhys-Davies Join Cast of Once Upon a Time

31. července 2014 v 10:54 | Katie*

• Před několika dny jsem vás informovala o tom, že se ve čtvrté řadě Once Upon a Time objeví i podlý záporák z pohádky Frozen, Hans. K této postavě si už můžeme přiřadit i hereckou tvář. Hanse si zahraje herec Tyler Jacob Moore (seriál Shameless). Princ Hans se poprvé objeví ve třetí epizodě a jak se zdá, jeho charakter se oproti původní pohádce nejspíš moc nezmění. Ti z vás, co viděli pohádku Frozen, si budou pamatovat, že Hans okouzlil Annu, aby se do něj zamilovala a on se tak mohl stát králem Arendellu. Na konci pohádky je však jeho "skryté já" odhaleno a Hans je lodí poslán zpět na jižní ostrovy.
Další nová tvář, která se ve Once objeví, je John Rhys-Davies (v Pánech prstenů si zahrál legendárního trpaslíka Gimliho). Davies se v seriálu neobjeví přímo, propůjčí totiž svůj hlas kamennému trolovi "dědečku" Pabbiemu. Pabbie ve Frozen zachránil Annin život, když na ni Elsa nechtěně použila svou kouzelnou ledovou moc.
Ke čtvrté řadě Once Upon a Time se také objevila oficiální synopse: "Obyvatelé Storybrooku nemají nejmenší tušení, co si pro ně Elsa přichystala. Zpátky v minulosti, v Elsině království Arendelle, se dozvíme, co se stalo jí, její sestře a Kristoffovi, a jak a proč se stala Elsa Rampelníkovým vězněm. Teď když Emma přivedla zpět manželku Robina Hooda Marianu a možná tím zničila Regininu šanci v nalezení lásky, vrátí se Regina ke svým starým, zlým zvykům a udělá vše, co je v jejich silých, aby to Emmě oplatila? S pokračováním nové řady nám budou představeny nové pohádkové postavy a vrátí se i staří známí. Ale ne všem se dá věřit."

6 YEARS ONLINE WITH JUSTA.BLOG.CZ

28. července 2014 v 11:25 | Katie* |  Diary

Musím se za sebe trochu zastydět. Ještě nedávno jsem si myslela na to, že nesmím zapomenout na narozeniny blogu, které byly včera 27.července. A co se nestalo? Zapomněla jsem! Úplně se mi to vykouřilo z hlavy, až včera večer, těsně před spaním, jsem si to uvědomila a dala si za úkol napsat alespoň nějaký krátký článek.

Píšu to asi každý rok, ale ona je to vždycky pravda - za uplynulých 365 dní se toho tady dost změnilo. Asi tou největší změnou byla skutečnost, že jsem z blogu odstranila Kristen Stewart. Myslím, že tohle mé rozhodnutí dost lidí překvapilo, ale jsem ráda, že jste se jej rozhodli respektovat a stáli jste při mně. Před rokem jsem taky na blog přidala Jennifer Lawrence. To jsem ještě vůbec netušila, jak si mě tahle rodačka z Kentucky omotá kolem prstu.
Ze seriálů jsem tuším v uplynulém roce odstranila The Vampire Diaries a Pretty Little Liars. Na TVD už se vůbec nedívám - to jsem uprostřed páté (?) řady jednoduše vzdala. Na PLL se stále koukám a ráda si o tomto seriálu přečtu informace někde jinde. Přijde mi to lepší. Stejně to mám i s Kristen Stewart. Už mě o ní prostě články psát nebavilo, ale ráda si je přečtu někde jinde - proto jsem ráda, že můžu mít v Affiliates holky jako jsou Angie a Clove (která se opět vrátila k blogování - Bůh ti za toto rozhodnutí žehnej! :)), které mají na Kristen blog zaměřený, takže všechno se dozvím tam.
Jak jsem se již zmiňovala, Jennifer jsem si za ten poslední rok zamilovala. Je to úžasná herečka, která srší vtipem a optimismem (a to se mi na ní nejvíc líbí). Nebojí se udělat si ze sebe srandu a říct něco nemyslitelného - narážím na "armpit vagina" :D. Taky miluju její xichtíky - vzpomínáte, jak chtěla na letošních Zlatých globech shodit ze schodů Taylor Swift? Jo, na Jennifer se prostě nezapomene!

Někteří lidé se mě ptali, jestli na blog něco/někoho přidám. Abych se přiznala, já jsem člověk, který dokáže žít v stereotypu a těžko si zvyká na změny (tuhle svou vlastnost nemám vůbec ráda!). Chtěla jsem přidat nějaký seriál, ale nakonec jsem si to rozmyslela. Once Upon a TIme prostě bude muset stačit. Co se hereček týká, víte, že jsem měla snahu přidat na blog Sandru Bullock (která před pár dny oslavila krásné 50.narozeniny - takže všechno nejlepší Sandy), ale nakonec jsem měla pocit, že to není ono. Pak mě ještě napadla Anne Hathaway, která je také mou oblíbenou herečkou, ale nakonec jsem si řekla, že blogování o Anne přenechám jiným :) Takže pokud nenarazím na něhoko vyjímečného, tak blog bude především zaměřen na Jennifer (ale to už víte ;D) a jako vedlejšák budu mít Once Upon a Time.

To je asi vše, co bych k tomuto článku ráda řekla. Závěrem bych chtěla moc poděkovat všem, co na můj blog pravidelně chodí, moc děkuju mým Affiliates a těm, co čtou mé články. Doufám, že na blogu ještě delší dobu vydržím, protože blogování je opravdu mým velký koníčkem. A příští rok se snad setkáme u mého oblíbeného čísla 7 :)

"Our Leader the Mockingjay" – Official Teaser Trailer

28. července 2014 v 10:41 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Začněte troubit na famfáry, protože se konečně i my, obyčejní fanoušci, můžeme podívat na vůbec první trailer k Mockingjay - Part 1, který byl exkluzivně představen v pátek na Comic-Conu v San Diegu. O tom, co v něm můžeme vidět, jsem vás informovala v sobotu a jak se zdá, celý ten popis dokonale sedí. Některým možná bude v traileru chybět Peeta, ale i tak vám garantuju, že vám naskočí husina (mně teda naskočila!). A co je nejlepší - poprvé zde můžeme vidět i naši Katniss Everdeen.

Plutarch: Poslouchejte, tohle nezvládne nikdo jiný, než ona.
Coinová: Ona to nezvládne. Hry jí zničily.
Plutarch: Musíme sjednotit lidi, co jsou tam venku. Ona je tváří vzpoury. Přivrženec.
Snow: Jakékoliv spojení s reprodrozdem je zakázáno.
Chlapec: Budeš bojovat, Katniss? Jsi tu, abys s námi bojovala?
Katniss: Jsem. Budu.

New Photo of Jennifer Lawrence in Los Angeles - July 26, 2014

28. července 2014 v 10:28 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Other photos

Dnešní den bude plný samých dobrý zpráv. Začneme novou fanouškovskou fotkou s Jennifer. No, nevím, jestli označení "fanouškovská" je zrovna vhodné, protože mám pocit, že Jenn ani nevěděla, že ji někdo fotí, ale aspoň víme, že se Jennifer právě teď nachází v Los Angeles. Tahle fotka měla být údajně pořízena v sobotu 26.7., takže je poměrně čerstvá.
Co se týká toho Comic-Conu. Mockingjay tam svůj panel měl (a musím říct, že se poměrně dost povedl), ale z hereckého zastoupení se tam objevili spíše vedlejší herci - nebyla tam Jennifer, ani Liam, Josh nebo samotný režisér Francis Lawrence. Tak jsem nad tím včera přemýšlela a došla jsem k závěru, že Mockingjay - Part 1 ještě není plně hotový a proto byl letošní Comic-Con, co se tohoto týká, takový slabší...

JzYZH4RI

Once Upon a Time At San Diego Comic-Con 2014

27. července 2014 v 12:36 | Katie*

Tak bohužel, co se týká filmu Mockingjay, tak letos Comic-Conu asi za moc stát nebude. Myslela jsem si, že Mockingjay bude mít svůj panel a na Comic-Conu se objeví Jennifer, Liam a Josh, ale bohužel nic takového se nekonalo a nejspíš ani konat nebude... Takovou mou menší záchranou je Once Upon a Time, který měl včera na Comic-Conu svůj vlastní panel, ze kterého se na internetu objevilo poměrně dost informací. Nebudu zde vše detailně vypisovat, to vás spíše odkážu na českou fanstránku o Once, kde všechno najdete :)) Naštěstí pro mě byl na webu TVGuide zveřejněn článek, ve kterém jsou všechny důležité informace.

» Hned na začátku panelu byl představen vůbec první klip ze čtvrté řady, ve kterém přítomné publikum mohlo exkluzivně vidět Elsu a Annu. Video se pochopitelně na internet nedostalo (a myslím, že ani nedostane), ale k dispozici máme poměrně konkrétní popis a alespoň jednu fotku; Elsa a Anna dávají květiny na hroby svých rodičů. Elsa říká své sestře: "Byli by na tebe tak pyšní, Anno." Elsa prozradí Anně, že pro ni má překvapení. A ne jen tak ledajaké - jde o Anninu svatbu.
» V druhém klipu, který byl natočet teprve před pár dny, hraje hlavní roli Regina, která se rozhodla navštívit svého starého známého, Zrcadlo. Regina poničenému Zrcadlu řekne: "Někdo stojí v mé cestě za štěstím. Potřebuju, abys mi pomohl se jich zbavit."

NADĚJE PRO RUMBELLE - Přestože Rampelník lhal Belle o své dýce, aby mohl zabít Zelenu, Robert Carlyle stále věří, že ji Rampelník skutečně miluje. "Rampelník je složitá postava. Je závislý na magii a moci," řekl a poznamenal, že dýká možná opět vstoupí do hry. "Myslím, že z toho bude docela zdrcená," řekla Emilie de Ravin o momentu, kdy se Belle dozví, že ji Rampelník oklamal.

BUDE Z EMMY OPĚT CÍL ČÍSLO JEDNA - Poté, co z minulosti přivedla zpět mrtvou manželku Robina Hooda Marion, se bude Emma zoufale snažit, aby se Regina neproměnila ve své staré já. "Nemůžu se omlouvat za to, že jsem zachránila něčí život a přesto jsem zděšená, že jsem se postavila do Regininy cesty za štěstím," řekla Morrison. "Všichni se bojíme, že tenhle čin ji vrátí ke starým zvykům. Emma bude odhodlaná udržet v ní dobro a také ten pozitivní vztah, který spolu měly."


Some Information About Mockingjay - Part 1 Trailer

26. července 2014 v 12:09 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information
Vůbec první trailer na Mockingjay - Part 1 byl včera na právě probíhajícím Comic-Conu v San Diegu vůbec poprvé odvysílán pro "ty vyvolené." My, normální pozemštěné, se traileru dočkáme buď zítra nebo až v pondělí... nebo v následujících třech dnech, už se v tom prostě nevyznám. Každopádně fanoušci, kteří měli možnost už trailer vidět se podělili o nějaké detaily:

- Trailer trvá pouze minutu
- Soustředí se zejména na diskuzi mezi Plutarchem a prezidentkovou Coinovou, která se týká Katniss; jestli je připravená stát se symbolem povstání
- Záběr na Katniss v 8.kraji, poté krátký záběr na Cressidu
- Uvidíme zde Galea, ale Peetu neočekávejte
- Katniss v celém traileru řekne pouze čtyři slova: "I am. I will."

Woody Allen Talks About Jennifer Lawrence

26. července 2014 v 12:02 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information
Oscarový režisér, ale také scénárista a herec, Woody Allen, se v nedávném rozhovoru rozhovořil o naší Jennifer: "Vůbec by mi nevadilo spolupracovat s touto mladou dámou, která často hraje ve snímcích Davida O. Russella, Jennifer Lawrence. Myslím, že bych s ní mohl něco udělat - nebo by ona mohla něco udělat se mnou, záleží hlavně na příběhu. Získal bych víc než ona... protože když spolupracujete s těmito úžasnými herci či herečkami, dají vám daleko víc než vy sami. Já jim mohu pouze nabídnout roli, ale když obsadíte Cate Blanchett, je to ona, kdo tu roli přivede k životu."
Spolupráce mezi Jennifer a Woody Allenem by mohla být opravdu zajímavá a snad k ní někdy v budoucnu skutečně dojde. V letošním roce například zmiňovaná Cate Blanchett, která je také oblíbenou herečkou Jennifer, získala Zlatý glob a Oscara za svůj herecký výkon ve filmu "Jasmíniny slzy," který Woody režíroval a rovněž pro něj napsal scénář. 7.srpna také do českých kin půjde další Woodyho snímek (opět se postaral o režii a scénář) "Kouzlo měsíčního svitu," ve kterém hraje Emma Stone, jež je dobrou kamarádkou Jennifer - Emma v současné době s Woody Allenem natáčí další, doposud nepojmenovaný film.

First Look: This Is Elsa on Once Upon a Time

26. července 2014 v 11:18 | Katie*

Ačkoliv do premiérové epizody "A Tale Of Two Sisters" čtvrté řady Once Upon a Time zbývá ještě několik dní, web Time.com na svých stránkách uveřejnil vůbec první oficiální fotku ze zmiňované epizody. Můžeme na ni vidět Elsu a (pravděpodobně) Kristoffa. Představitelka Elsy, Georgine Haig, na sobě má šaty, které už jsme na ni mohli vidět na fotkách z natáčení z minulého týdne. Vrámci právě probíhajícího Comic-Conu v San Diegu bude mít svůj panel i Once Upon a Time, takže se snad dočkáme více podrobností o čtvrté řadě, možná i dalšího materiálu.
Dále tu mám ještě jednu fotku z natáčení, kterou na svém twitteru uveřejnila Emilie de Ravin, představitelka Belle. Na fotce můžeme vidět Emilie po boku Roberta Carlyleho (pan Gold). K této fotce přiřadila hashtag #honeymoon, takže snad nás čekají i nějaké scény s "Rumbelle" líbánek :))

136308_3606.jpgimagebam.com

News About Mockingjay Trailer and Serena Release Dates

23. července 2014 v 19:15 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information
Před třemi dny jsem vás informovala o tom, že první trailer na Mockingjay - Part 1 bude vypuštěn v pátek 25.července na Comic-Conu, který se každoročně koná v San Diegu. Jak jsem taky psala, v pátek bude trailer dostupný spíše jen pro "ty vyvolené," ale je možné, že někteří fanoušci trailer nahrají na youtube (a pak ho pravděpodobně Lionsgate smaže, ale uvidíme). Každopádně nyní se na internetu objevila zpráva, že celosvětově bude trailer vypuštěn v neděli 27.července. Zatím se stále neví, kdo všechno z herců se na panelu pro Mockingjay objeví, ale budeme doufat, že nám Jennifer udělá radost a bude tam přítomna :)

Dále jsem na internetu narazila na nová data premiér pro film Serena, který byl natočen před dvěma lety, ale stále není pro kina dostupný. Nedělejte si však naděje, byť se Serena z většiny části natáčela v okolí Prahy (tedy v České republice), české či slovenské datum premiéry se zatím neobjevilo. Pro teď jsou známa pouze tato data:

Velká Británie - 19.září, 2014USA - 2014
Austrálie - 24.zaří, 2014Francie - 24.prosince, 2014
Nový Zéland - 9.října, 2014
Nizozemsko - 5.února, 2015
Itálie - 30.listopadu, 2014
Německo - 4.září, 2014
Finsko - 26.září, 2014

'Frozen' Hans Is Coming To Storybrooke

23. července 2014 v 19:00 | Katie*
Do čtvrté řady seriálu Once Upon a Time nám přibyla další postava z animované pohádky Frozen, na kterou se seriál v první polovině bude soustředit. Doposud jsme věděli, že z království Arandell se do Storybrooku přesunou tři hlavní hrdinové - Elsa, Anna, Kristoff a jeho kamarád sob Sven. Včera přišlo E!Online se zprávou, že se v seriálu dočkáme i Hanse, který v původní pohádce byl spíše zápornou a prohnanou postavou. Zatím se neobjevily žádné zprávy o tom, kdo by měl Hanse hrát, ani jestli bude zápornou postavou nebo jen nějakou vedlejší. Já osobně z této zprávy moc velkou radost nemám, protože Hanse nemám vůbec ráda. Tak doufám, že si s touto postavou výkonní producenti dost pohrají.

‘The Hunger Games: Mockingjay Part 1′ trailer to debut on July 25 in San Diego

20. července 2014 v 11:06 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information
Možná jste někdy na facebooku, pokud máte 'lajknutou' nějakou fan stránku o Hunger Games, narazili na obrázek, který plně mluví sám za sebe: "No Mockingjay trailer today, No Mockingjay trailer tomorrow, No Mockingjay trailer forever." Ano, ono se to tak skutečně zdá. Ale vypadá to, že vše se začíná obracet k lepšímu. Tento týden se na internetu objevila zpráva, že prvního traileru k Mockingjay - Part 1 (doufejme, že při nás budou stát všichni bohové a konečně uvidíme i nějaké záběry z filmu a hlavně scény s Katniss!) se dočkáme v pátek 25.července na tolik oblíbeném Comic-Conu, jež se každoročně koná v San Diegu.
I když s tím trailerem je to trochu složitější. Filmová společnost Lionsgate, která stojí právě za Hunger Games, se spojila se Samsungem a právě v pátek si budou moci trailer shlédnout pouze fanoušci vlastnící Galaxy Tab S. My, normální fanoušci, se traileru nejspíše dočkáme ve dnech 26. - 27.7. Pokud se o tom chcete dozvědět víc, tak se koukněte sem, já sama jsem tady tuhle prapodivnou spolupráci moc nepochopila, ale osobně si myslím, že už v ten pátek se nějaké ukázky objeví na internetu.

Co se týká Jennifer, její účast na Comic-Conu zatím nebyla potvrzena - to samé se týká i dalších hlavních herců Joshe Hutchersona, Liama Hemswortha, Donalda Sutherlanda nebo Julianne Moore. Osobně si ale myslím, že všichni herci - včetně Jennifer - se na Comic-Conu objeví :)

Once Upon a Time - Season 4: First Look At Elsa

20. července 2014 v 10:50 | Katie*

Jak jste asi vydedukovali z mé nízké aktivity, novinek v posledních dnech není moc (no v podstatě nejsou téměř žádné novinky, ale budiž). Do toho tu máme ještě to hrozné vedro, které samo o sobě člověka tak vyčerpává, že se mu nechce nic dělat - dobře, to je možná jen můj pocit. Včera jsem byla na koupališti a solidně jsem si spálila záda - ale já jsem zvyklá, protože jsem strašně bílá a tohle se mi děje pořád - takže jsem taková ospalá. Přesto jsem se po nějaké době odholala k nějaké aktivitě.
Asi víte, že na blogu normálně fotky z natáčení Once Upon a Time nedávám, ale tentokrát jsem se rozhodla udělat výjimku. Fotky pocházejí ze středy a vůbec poprvé na nich můžeme Georginu Haig jako ledovou královnu Elsu. Já se přiznám, že mě ty šaty moc neoslovily, ale třeba to v seriálu bude vypadat jinak :) Snažila jsem se, co se fotek týče, zaměřit hlavně na Elsu, ale nahrála jsem i nějaké fotky s Emmou a Hookem a pak s rodinkou "Krasoňových." Na fotkách můžeme vidět i Ginnifer Goodwin. Jsou to teprve druhé takovéto fotky s Ginnifer od porodu syna Olivera Finlayho Dallase, kterého má se svým manželem a kolegou ze seriálu Joshem Dallasem :) Epizoda, která se ve čtvrtek natáčela nese název "A Tale Of Two Sisters."

J3yLCEOaSKeUQ7mUthVJ1IauQMJGppqoHCE52h1b

And so was Katie* for the first time in her live in Prague...

16. července 2014 v 11:23 | Katie* |  Diary
Ani už se nepamatuju, kdy jsem naposledy psala něco do rubriky diary... No každopádně teď mám o čem psát, tak jsem si řekla, že po dlouhé době vám napíšu něco ze svého života.
Jak už nadpis článku napovídá, Katie se poprvé za svůj sedmnáctiletý život podívala do Prahy. Přiznám se, že jsem z ní viděla jen pidi kousek (Václavák, Příkopy, Staromák, náměstí Republiky), ale i za to málo jsem ráda. Cíl naší návštěvy (jela jsem já, mamka, teta, strejda, bratranci, sestřenice a dvě moje kamarádky - pak jsme se od tety, strejdy a dětí oddělily) byly dvě výstavy - Tim Burton ♥ a Andy Warhol. První jsme navštívily výstavu Tima Burtona. Pokud máte možnost si na jeho výstavu zajít, tak to udělejte. Jeho obrazy jsou sice trochu depresivní a děsivé (to jsou ostatně i jeho filmy, že? :D), ale Tim je skutečně pan malíř! Líbily se mi snad všechny jeho kresby. Nehledě na to, že je to i pan vtipálek. Pravda, jeho vtipy jsou sice lehce morbidní, ale když nad tím moc nepřemýšlíte, tak se zasmějete. Já jsem tedy z jeho výstavy nadšená a dlouho na ni budu vzpomínat. Andy Warhol už mě tolik nezaujal, protože jeho fotografie jsou většinou na jedno brdo - nejznámnější jsou asi jeho upravené verze Marilyn Monroe. Pak jsme si zašly na oběd do takové menší italské pizzerie... Nejen, že jsem byla lehce v šoku z těch cen (já vím, v Praze je draze, ale kamarádka říkala, že jsou v té pizzerii ceny jako u nás -_-), ale řeknu vám, že to jídlo ani za moc nestálo. Já měla s kamarádkou napůl pizzu "čtyři druhy sýra," která stále 200 korun. Uberte tak 80 - 100 korun a máte tu samou pizzu u nás ve městě 100x lepší. Naše další kroky vedly do známého obchodního centra Paladium, kde se mi opravdu líbilo. Tady bych uměla nakupovat! Obchody jsem si radši prošla s mamkou, protože my většinou nakupujeme takovým fofr stylem a moc se ve všem neprohrabujeme, jak holky, takže jsme se opět rozdělily. S mamkou jsme s "nakupováním" skončily o něco dřív, tak jsme se šly podívat před Paladium, kde jsme viděly dva pány, z nichž jeden "seděl" ve vzduchu a opíral se o takovou dřevěnou tyč - většinu fotek z Prahy jsem dala na instagram, odkaz máte v menu ;). Nad tím mi prostě zůstával rozum stát. Teď jsem si ještě vzpomněla, že jsem mamku v Paladiu dotáhla do takového komixového obchodu, který bych s největší radostí vykoupila :D Aspoň jsem si vyfotila Thora a Tonyho Starka (Iron Mana).
Pak už naše kroky vedly na nádraží. Ještě předtím, než jsme dorazily do "cílové destinace" jsem se zastavila v trafice, protože jsem viděla, že tam mají číslo Marie Claire s Jennifer. Myslela jsem, že Jennifer se objeví v normální české Marii Claire, ale místo toho byla v té americké, která mě přišla na 255 korun (teď velká ironie - kdybych si časopis koupila v USA, tak mě stojí 80 korun!). Asi vám přijde zbytečné vyhodit tolik peněz za jeden časopis, ale mě to udělalo radost a navíc já většinou moc peněz neutrácím, takže mi to velkou peněžní škodu neudělalo.
Svůj krátký pobyt v Praze bych shodnotila velmi kladně. Opravdu se mi tam líbilo. Mamka říkala, že bychom se tam mohly zase vrátit v období Vánoc, takže doufám, že to klapne :)

Co se týká blogu, tak bych řekla, že s tou rekonstrukcí, která se týkala Jennifer, jsem u konce. Teď už sem budu přidávat jen klasické novinky. Taky mě napadlo, že bych na blog přidala seriál Extant s Halle Berry, který se nyní vysílá na tv stanici CBS, ale ještě si to musím promyslet. Každopádně zkuste na Extant mrknout, vypadá to opravdu zajímavě :)

Jennifer Lawrence - Short Interview From Paris Fashion Week About Dior

16. července 2014 v 10:55 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Moc novinek teď v poslední době není (což se předpokládám snad změní koncem července, kdy započne v San Diegu slavný Comic Con, na který se, doufejme, Jennifer dostaví), takže si budeme muset vystačit s tím málem, co máme.
Zpátky k pařížskému Fashion Weeku z minulého týdne. Jak už víte, Jennifer se minulý týden v pondělí objevila na modní přehlídce značky Dior. Vrámci toho poskytla i krátký rozhovor, který se objevil na oficiálních stránkách značky Dior - proto vás na něj musím odkázat, stačí kliknout na banner výše. Něco z něho jsme mohli slyšet už v tomto videu, které shrnuje celý den, jež Jennifer strávila na této modní přehlídce.

Jennifer v tomto krátkém rozhovoru dostala otázku, co se jí z řad oblečení značky Dior líbí: "Miluju boty značky Dior, protože je můžu skutečně nosit. Jejich boty jsou velmi pohodlné a vždy elegantní a zajímavé. Taky miluju jejich kabelky, kabáty, šaty, košile a kalhoty."

Jennifer Lawrence Leaves Note & Autograph at Louisville Restaurant El Camino

16. července 2014 v 10:42 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Jennifer se opět úplně ztratila z dohledu, takže nemáme přesné zprávy o tom, kde se teď nachází. Přiznám se, že mě překvapilo, jak krásně se dokázala vyhnout všem fotografům - znáte takové ty fotky z letiště ;). Asi už přišla na to, jak čarovně zmizet :D Každopádně pokud budeme brát tento vzkaz z 10.července, který Jennifer zanechala v restauraci El Camino, jako aktuální, tak se nyní nachází ve svém rodném městě Louisville.

"Restauraci El Camino: Děkuju za skvělou obsluhu a mé jídelní koma! - XO Jennifer Lawrence"

QtJAfPMx

Once Upon a Time - Latest News

16. července 2014 v 10:31 | Katie*

• Po oznámení jmen herců, kteří si ve Once Upon a Time zahrají hlavní hrdiny z pohádky Frozen, která bude hlavní dějovou linkou první poloviny čtvrté řady, byla na internetu zveřejněna zpráva o tom, že se v seriálu objeví i herečka Elizabeth Mitchell (seriál Ztraceni, film Santa Claus 3). Zatím se bohužel neví, jakou postavu bude Elizabeth hrát. Jediná vodítka, co máme, jsou, že její postava bude nějak souviset s pohádkou Frozen (bude nějak spojena s Elsou a Annou) a je velice pravděpodobné, že bude hlavním záporákem.
• Tato zpráva snad potěší fanoušky Sidneyho Glasse/Kouzelného zrcadla, herec Giancarlo Esposito se totiž vrací do čtvrté řady. Další informace se na internetu neobjevily. Vůbec tak nevíme, v které epizodě se Sidney znovu objeví a na jak dlouho..
• Do kalendářů si poznačte datum neděle 28.9. - to je totiž den, kdy se Once opět vrátí na televizní obrazovky. Princip vysílání bude stejný jako u předchozí řady. Celkově nás bude čekat 22 epizod, prvních 11 bude od 28.9. až do Vánoc odvysíláno bez jakýchkoliv přestávek, pak nás pravděpodobně čeká asi tříměsíční pauza a hned po ní bude opět vkuse odvysílán zbytek epizod.
• Vzpomínáte si ještě na spin-offový seriál Once Upon a Time In Wonderland? Tento spin-off se bohužel neuchytil a hned po první řadě byl zrušen - některé postavy se tak přesunou do původního seriálu. Doufejme, že na podruhé už budou mít producenti větší štěstí, začíná se totiž spekulovat o tom, že k Once bude vytvořen nový spin-off, který bude tentokrát zaměřen na pohádku Frozen. "Zatím nemáme žádné konkrétní plány pro spin-off k pohádce Frozen, ale Adam Horowitz a Edward Kitsis jsou velice vynalézaví," prozradil prezident televizní stanice ABC Family, Paul Lee. "Frozen je báječná pohádka. John Lassiter (výkonný producent původní pohádky) sám přiletěl na natáčení do Vancouveru, aby se podílel na tvorbě příběhu. Adam a Eddie do každého příběhu vymyslí vlastní zvraty, takže si snad dokážete představit, co to udělá s původní pohádkou. Z možnosti udělat z Frozen spin-offový seriál jsme nadšeni," dodal Paul Lee.

The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

14. července 2014 v 13:07 | Katie* |  JLaw - Filmography

Název: The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Režie: Francis LawrenceŽánr: Dobrodružný, drama, sci-fi, thriller
Český název: Hunger Games: Síla vzdoru - 2.částRok: 2014Role: Katniss Everdeen

Zatímco panemský národ je uprostřed války, Katniss se v konečném zúčtování postaví prezidentu Snowovi. Se skupinou svých nejbližších přátel - včetně Galea, Finnicka a Peety - se Katniss vydává na misi s jednotkou z 13.kraje, s cílem zabít prezidenta Snowa, který je stále více a více posedlý tím, aby zničil Reprodrozda. Se smrtelnými pastmi, nepřáteli a morálními volbami bude Katniss čelit něčemu daleko hrozivějšímu než byla aréna v Hladových hrách.

Zajímavosti
- Jennifer Lawrence, představitelka Katniss Everdeen, nosila během natáčení paruku, neboť její vlasy byly příliš krátké


The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

14. července 2014 v 13:03 | Katie* |  JLaw - Filmography

Název: The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Režie: Francis LawrenceŽánr: Dobrodružný, drama, sci-fi, thriller
Český název: Hunger Games: Síla vzdoru - 1.částRok: 2014Role: Katniss Everdeen

Proti všem očekáváním přežila Katniss hladové hry dvakrát, ale ani poté nemá klid. V zemi Panem vypuklo povstání. Kapitol je naštvaný a chce pomstu. Kdo by měl za nepokoje zaplatit? Katniss. A co je nejhorší? Prezident Snow dal jasně najevo, že v bezpečí není vůbec nikdo. Bude připravovaná revoluce v čele s Katniss úspěšná? Cena může být hodně vysoká. (zdroj csfd.cz)

Zajímavosti
- Jennifer Lawrence, představitelka Katniss Everdeen, nosila během natáčení paruku, neboť její vlasy byly příliš krátké
- Jennifer Lawrence si několikrát postěžovala, že nejvíce nepříjemné pro ni bylo natáčení scény, ve které má zpívat píseň "The Hanging Tree." V den natáčení této scény dokonce brečela.


X-Men: Days Of Future Past

14. července 2014 v 12:56 | Katie* |  JLaw - Filmography

Název: X-Men: Days Of Future PastRežie: Bryan SingerŽánr: Akční, fantasy, sci-fi, dobrodružný
Český název: X-Men: Budoucí minulostRok: 2014Role: Raven / Mystique

Zmutovaným hrdinům X-Men hrozí definitivní zánik. Jejich rasa byla vždy na pokraji vyhynutí, ale teď je ta hrozba ještě reálnější než kdy jindy. Jediná cesta ke spasení vede přes minulost, na samý začátek řetězce událostí, které stávající nebezpečí vyvolaly. K bytostem s výjimečnými schopnostmi se vrací režisér Bryan Singer, strůjce jejich mimořádného úspěchu. Spolu s ním ve filmu X-Men: Budoucí minulost přichází i nejvíc mutantů v historii této ságy. Díky tomu, že se film odehrává ve dvou časových rovinách, objeví se v něm hned dvě podoby vůdce "hodných" X-Men, profesora Xaviera (Patrick Stewart, James MacAvoy) a jeho protivníka Magneta (Ian McKellen, Michael Fassbender). Pouze Wolverine (Hugh Jackman) zůstává stále stejný díky schopnosti nestárnout a bleskurychle se uzdravovat. Právě on proto dostane zdánlivě šílený úkol, vrátit se v čase a zabránit tomu, aby se z bývalých přátel stali soupeři na život a na smrt. Jedině spolu totiž mohou v budoucnosti čelit síle, která předčí i jejich unikátní schopnosti. (zdroj csfd.cz)

Zajímavosti
- Přeměna Jennifer Lawrence do role Mystique oproti First Class trvala 4 hodiny
- Studio 20th Century Fox udělalo vstřícný krok a kvůli účinkování herečky Jennifer Lawrence ve filmu Hunger Games: The Catching Fire posunulo natáčení filmu, ačkoli smlouvu na roli Mystique podepsala ještě předtím, než přijala roli Katniss Everdeen v Hunger Games