Červen 2014

Jennifer Lawrence and her brother throwing party to help girl battling leukemia

29. června 2014 v 14:50 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Novinky kolem Jennifer teď momentálně nejsou žádné - natáčení Mockingjay už skončilo a Jenn nejspíš tráví čas se svou rodinou nebo někde odpočívá na zasloužené dovolené. Zatímco je u Jennifer "ticho po pěšině," já pracuji na roztřídění všech fotek a doplnění některých informací → stručně řečeno předělávám blog, aby bylo vše pečlivě roztříděno a Justa mohla být skutečně blogem pouze o Jenn. Každopádně pár novinek by se přeci jen našlo. Na internetu se objevil článek o tom, že Jennifer spolu se svým bratrem Benem uspořádala večírek (který se konal 21.června), který měl pomoci jedné malé holčičce v boji proti leukémii. Článek si určitě přečtěte - najdete ho níže.

Dále se objevilo několik nových a kvalitních fotek ze svatebního photoshootu pro časopis Real Weddings, který vyšel letos na jaře. Jennifer tak na fotkách můžeme vidět v roli družičky na Blainově svatbě :))

j1.jpgj2.jpgj3.jpgj5.jpgNepojmenovany_1~2.jpg

Photogallery

27. června 2014 v 19:17 | Katie*

001. APPEARENCES - fotky z akcí (premiéry, předávání cen, talkshow, ...)

002. PHOTOSHOOTS - profesionální fotografie

003. CANDIDS - paparazzi fotky

004. MAGAZINE SCANS - scany z různých časopisů, jejichž titulku zdobila Jennifer

005. OTHER PHOTOS - nezařazené fotky z kampaní, od fanoušků, osobní fotky, ...

President Snow's Panem Address - "Together as One"

26. června 2014 v 18:31 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Vážení přátelé, konečně tu máme nějaký ten teaser k Mockingjay - Part 1. Jedná se o jednu verzi kapitolských proklam, které byly během panemské revoluce vysílány, aby si Kapitol na svou stranu přitáhnul poslední příznivce. V této proklamě můžeme vidět prezidenta Snowa a Peetu Mellarka, kterého Kapitol po 75. hladových hrách uvěznil a mučil.
Mně osobně se tato proklama strašně moc líbí. Líbí se mi, že je vše tak "sněhově" bílé a celé to působí až děsivě. Podle některých dalších informací bychom se měli v nejbližší době dočkat dalšího teaseru nebo samotného traileru k filmu :))

Od temných dnů náš velký národ znal pouze mír. Ten náš je elegantní systém, který nás má živit a chránit.
JEDNOTA
Vaše kraje jsou tělem, Kapitol je tlukoucím srdcem.
PROSPERITA
Vaše tvrdá práce nás živí a na oplátku živíme a chráníme Vás.
OBĚŤ
Ale budete-li vzdorovat systému, zemřete hlady. Pokud proti němu budete bojovat, Vy budete krvácet. Vím, že budete stát při mně, při nás. S námi všemi, společně jako jeden.
Panem dnes, Panem zítra, Panem navždy.

Téměř ranní zprávy

23. června 2014 v 19:32 | Katie*
Jak si vychutnáváte poslední týden školy? Já se přiznám, že prázdnin se už nemůžu dočkat, takže doufám, že tento týden uteče fakt rychle. Zítra ještě musíme v plavání absolvovat záchranu tonoucího, abychom vůbec byli klasifikováni z tělocviku - jo ve čtvrtek mě třídní dostala s mailem "kdo se nebude aktivně účastnit úterní hodiny plavání, nebude klasifikován a vše si zopakuje v září." Tak díky za další stres. Už jste někdy slyšeli, že by někdo nebyl klasifikován z tělocviku?? To je fakt možný jen u nás...
Ve čtvrtek pak třeťáci pořádají sportovní den, kde se na začátku zahrají tématicky sladěné scénky a pak se hraje fotbal a florbal nebo se chodí po různých stanovištích a plní se úkoly. My máme skupinu Beatles, takže půjdeme za hippies :D Držte nám palce, ať dostaneme nějakou výhru za kostýmy nebo za samotnou scénku ;)

Ale teď už proč vlastně píšu. Vzhledem k tomu, že jsem se rozhodla, že blog bude hlavně zaměřen na Jennifer (je ale možné, že svůj názor někdy v budoucnu změním, ale prozatím bude blog hlavně o Jenn), tak to tady chci přes prázdniny trochu překopat. Chci upravit filmografii a roztřídit celou fotogalerii. Takže se připravte, že tu budete vidět nějaké starší fotky s Jennifer - snad vám to nebude moc vadit :D

"Mockingjay" Filming Is Officialy Over

22. června 2014 v 13:56 | Katie* |  UPDATE

Vážení fanoušci Hunger Games filmů, je to tady. Včera v Berlíně oficiálně skončilo natáčení posledního dílu, Mockingjay - Part 2. Nemusíme však smutnit. Ještě nás čekají dva roky propagace obou dílů, které opět uzavřou jakousi další fanouškovskou část našich životů (vzpomínáte si jaké to bylo u Twilight? Hrůza, že se to znovu blíží!).
Producentka Nina Jacobson na svém twitteru umístila jednu vážně úžasnou fotku (kterou můžete ve zmenšené verzi vidět v banneru výše) s komentářem: "A je hotovo. Děkuju Suzanne Collins. Děkuju Francisi Lawrenci. Děkuju HG fanouškům. Jsem beze slov." Na fotce můžeme vidět týmové objetí Joshe, Woodyho, Liama a naší Jennifer (Jenn je ta s pruhovaným tričkem). Pro herce a štáb je to nyní konec. Ale jsem si jistá, že budou pracovat na další zajímavých projektech :))

Ale abychom tu jen tak nesmutnili. Mám tu pro vás ještě jednu fotku. Konkrétně se jedná o zákulisní fotku z natáčení rozhovoru s Jennifer v show Setha Meyerse. Nevím, jak vám, ale mně se ta fotka strašně moc líbí :)) Teď si dovolím trošku toho "fangirlingu" - kdo by nechtěl takové objetí od Jennifer? ;)
Poslední novinka je taky velmi příjemná. Jennifer a Nicholas Hoult se umístili v novém seznamu vytvořeném časopisem Glamour, který nese název "9 nejžhavějších hvězdných párů pro léto 2014." Tato zpráva mi také udělala velkou radost, protože Jennifer a Nicholas jsou k sobě jako stvořeni a jde na nich vidět, že se mají opravdu moc rádi :))

BqnP0DRCIAEjDh5.jpgtumblr_n7iv37DjtM1rvsoq2o1_1280.jpg

"Serena" Posters In Better Quality

20. června 2014 v 19:00 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Včera na blogu jsem uveřejnila článek, který obsahoval vůbec první ochutnávku plakátů k připravovanému snímku "Serena," kde si po svém boku znovu zahráli Jennifer Lawrence a Bradley Cooper (jedná se o jejich v pořadí druhý společný film, hned po SIlver Linings Playbook. Serena se natáčela na jaře roku 2012, z velké části v okolí Prahy). Dneska ráno na mě pak vyskočily fotky, které nám oba plakáty ukazují v co nejlepší dostupné kvalitě. Jak jsem se již zmiňovala, plakáty byly součástí výstavy CineEuropa, která v tomto týdnu proběhla v Barceloně. Můžeme na nich vidět Jennifer, co by Serenu Pemberton, tedy hlavní postavu, a Bradleyho jako George Pembertona, manžela Sereny. Uveřejnění těchto plakátů bych brala jako velmi dobré znamení. Snad se o prázdninách dočkáme i prvního trailer a na podzim pak film po mnoha odkladech konečně vstoupí do kin. Co jsem tak četla, tak "Serena" bude spíše takový ten festivalový typ filmu, takže není úplně jisté, jestli se ho dočkáme všude ve světě a zda-li ho odkoupí i nějaká distribuční společnost v Česku a na Slovensku (ale snad to výjde, když se film točil u nás :)), zatím není stanovena ani premiéra v USA. Na IMBD jsou k dohledání jenom tato data premiér: Německo - 4.září, 2014, Finsko - 26.září, 2014, Francie - 24.prosince 2014, Nizozemsko - 5.února, 2015. Podle mě ale ještě dojde k nějakým dalším změnám, protože tato data jsou trochu zvláštní... Zatím se tedy pokochejte těmito opravdu vyvedenými plakáty a pokud přesně nevíte, o čem "Serena" vlastně je, přečtěte si i synopsi :))

"Film sleduje příběh novomanželů George (Bradley Cooper) a Sereny (Jennifer Lawrence) Pembertonových, kteří cestují z Bostonu do hor v Severní Karolíně, kde v roce 1929 začnou stavět dřevařské impérium. Serena brzy ukáže, že dokáže být stejně schopná jako jakýkoliv muž; dohlíží na zaměstnance, loví chřestýše, dokonce v divočině zachrání život jednoho muže. Spolu tento král a královna vládnou svému panství, zabíjí nebo ničí všechny, kdo se jim postaví do cesty v dosáhnutí jejich ambicí. Ale když se Serena dozví, že nikdy nebude moct mít dítě, vydá se zabít ženu, která Georgovi před jejich manželstvím porodila syna. A když začne mít podezeření, že George chrání svou nemanželskou rodinu, intenzivní a vášnivé manželství Pembertonových se začíná rozpadat, až dojde k šokujícímu zúčtování."

10409212_308355179324855_7284745121403244460_n.jpgNepojmenovany_3~0.jpg

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 New Information

20. června 2014 v 18:27 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

V tomto týdnu už definitivně skončilo natáčení posledního dílu Hunger Games, Mockingjay (který byl rozdělen do dvou dílů). My však nemusíme smutnit. Naopak se můžeme radovat z nových informací.
Tak například tu pro vás mám nějaké nové plakáty k Mockingjay - Part 1. Konkrétně je tu jedna nová promo fotka s prezidentkou Coinovou, kterou si zahrála Julianne Moore. Sama si teď čtu po druhé třetí díl HG a přiznám se, že na Coinovou jsem ve filmu opravdu velmi zvědavá. Dále tu pak jsou opravdu velice zajímavé plakáty, které propagují jednotlivé kraje Panemu. Každý kraj se specializuje na něco určitého - například čtverka má rybaření, devítka zase obiloviny. Ne každý kraj zde má své zastoupení, ale jeden plakát si odnesl i 12.kraj, ze kterého pochází Katniss, Peeta a Gale. Na plakátu můžeme vidět malou, ušpiněnou holčičku, která pojídá jablko a má u sebe hornickou výbavu (dvanáctka má těžbu uhlí). Na každém plakátu je pak heslo: "Panem today, Panem tomorrow, Panem forever."
Osobně se přiznám, že jsou to velmi působivé plakáty a pro film je to dobrá propagace. Určitě se na ně neváhejte podívat.

Dále vás musím informovat o hlasování ve "Fandom Awards," které nyní probíhá a spadá pod sesterskou stanici MTV, mtvU. V kategorii "'Ship of the year" se umístili i Katniss a Peeta jako "Everlark." Určitě se na to hlasování podívejte ;)

A teď už asi ta největší zpráva. Volga Film, ruský distributor filmů Hunger Games, nedávno na svých facebookových stránkách uveřejnil tuto zprávu: "Pro ty z vás co očekávají teaser nebo trailer k Mockingjay Part 1 - nebojte se, už to nebude trvat dlouho ;)." V nejbližších dnech bychom se měli dočkat vůbec první ukázky k pokračování HG, které bude mít premiéru letos v listopadu. Taky z toho máte takovou radost? Já už se traileru nemůžu dočkat!

yttKbxv76JhCba63S9bCyxwbiXaJ2LHFZFq3rzLS

First Look At "Serena" Posters In CineEurope

18. června 2014 v 18:31 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Do prázdnin už nám zbývá týden a pár dní. U nás na škole už se v pátek definitivně uzavřou známky - i když ti lepší učitelé už nám známky uzavřeli. Já se musím přiznat, že jsem letos více méně pohořela. Vysvědčení mi budou zdobit dvě čtverky (matika, fyzika), což mě trochu mrzí, ale nebudu se omlouvat za to, že mi to prostě nejde. Ne, já si opravdu nemyslím, že v životě použiji komplexní čísla nebo nějaké fyzikální vlnění, které může být příčné či podélné. Na druhou stranu jsem vyfasovala jedničku z tělocviku - svou první a asi poslední za mou "hvězdnou" kariéru na střední škole. Nejvíc mě zamrzela chemie. Několik měsíců jsem se pečlivě učila na písemky, zlepšovala si průměr a jedna pondělní písemka mi všechno posere. Teda ne úplně. Teď mám průměr mezi dvojkou a trojkou, ale mně už se dneska vážně nechtělo učit vše, co jsme za druhé pololetí probrali... Takže asi tak. Teď už si jen připravuji nervy na to, jak budu muset poslouchat, jak všichni mají hrozné známky (dvojky, trojky) a jak je život nespravedlivý. To mám vždycky chuť vyskočit z okna. Viděli jste někdy na facebooku ten obrázek, bylo tam něco ve smyslu "Ať žijí lidé, co si stěžují na život těm, co se mají ještě hůř." Jo, tak to přesně sedí na můj studentský život. Ale já už to nebudu dál řešit. Na příští školní rok si seženu nějaké doučování na matematiku (částečně i kvůli přípravě na maturitu) a začnu chodit na přípravku na testy FCE.

Ale teď už zase pryč od školy, protože tu pro vás mám opravdu skvělou novinku. I když ona je skvělá spíše tak částečně. Film "Serena" je snad všem už dobře známý. Bohužel do naší paměti se vryl zejména chorobným odkládáním premiér. V tomhle filmu, který byl natočen podle stejnojmenné knihy od Rona Rushe a který se z velké části před dvěma lety natáčel v okolí Prahy, si po svém boku opět zahráli naše Jennifer a Bradley Cooper. Podle posledních informací by "Serena" měla jít v Evropě do kin koncem letošního roku (česká a slovenská premiéra zatím není stanovena, stejně na tom je i premiéra v USA), ale bůh ví, jak to nakonec dopadne. To ovšem není to hlavní. Ze včerejška na dnešek se na internetu objevila vůbec první ukázka plakátů k "Sereně." Na jednom plakátě můžeme vidět Jennifer, která ztvárnila titulní roli Sereny, na druhém pak Bradleyho, který zde hraje manžela Sereny, George. Bohužel na plakáty se nám nevyskytl pořádný pohled. Snad se to ale v budoucích měsících změní a my budeme mít dostupnou lepší verzi plakátů či více informací.
Tyto plakáty jsou součástí právě probíhající evropské výstavy CineEurope v Barceloně :))

rVXdfhPf

Jennifer Lawrence Is Nominated For Teen Choice Awards 2014

18. června 2014 v 18:02 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information
Stejně jako v předchozích letech, i letos nás čeká předávání cen Teen Choice Awards 2014, které nás čeká v neděli 10.srpna (zatím nevím, kdo bude letošní předávání moderovat). A co by to bylo za předávání cen, kdyby naše Jennifer nebyla nominována v některých kategoriích. Konkrétně pro Jenn můžete hlasovat zde:

Movie Actress: Sci-Fi / Fantasy - Jennifer Lawrence, The Hunger Games: Catching Fire, X-Men: Days Of Future Past
Movie Actress: Drama - Jennifer Lawrence, American Hustle

Dále pak můžete podpořit i její filmové projekty:

Movie: Sci-Fi / Fantasy - X-Men: Days Of Future Past nebo The Hunger Games: Catching Fire
Movie: Drama - American Hustle

Hlasovat pro své filmové, televizní či pěvácké oblíbence můžete zde - je nutná registrace!!!

New/Old Hollywood Outbreak Interview: Jennifer Lawrence Doesn't Crave Fame

17. června 2014 v 18:19 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Interviews

Na internetu se objevil nový rozhovor s Jennifer, který pravděpodobně pochází z doby, kdy propagovala film X-Men: Days Of Future Past. Jedná se o téměř 30 sekundovou nahrávku pořízenou pro rádio Hollywood Outbreak. Jennifer zde mluvila především o slávě - na nahrávku se dostanete kliknutím na banner výše.

"Není to takové, jak jste si představovali. Myslíte si, že to bude otravné a nakonec je to děsivé. O takových paparazzi ani nepřemýšlíte. Ti jsou až na konci vašeho seznamu problémů. Když se chcete stát slavnými, očekáváte, že budou součástí vašeho života, ale také zapomenete na to, že s vámi celý svět začne jednat úplně jinak, ale vy nemáte pocit, že byste se změnili. Je to poměrně nepříjemné. Na něco takového jsem vůbec nepomyslela."

Jennifer Lawrence Does Madonna? The Next X-Men Movie Will Be Set in 1983

17. června 2014 v 18:05 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information
Není to ještě ani měsíc od premiéry X-Men: Days Of Future Past, přesto tu už máme nějaké informace k dalšímu dílu, ve kterém se Jennifer Lawrence opět vrátí do role Mystique. Kromě takových informací, že film ponese název "Apocalypse," režisérem bude opět Bryan Singer, premiéra filmu je stanovena na 19.5. 2015 a znovu se zde shledáme s obsazením z "First Class" se objevila i zpráva o tom, do jaké doby bude nový díl X-Menů zasazen.
Zatímco ve "First Class" jsme se ocitli v roce 1962 a v "Days Of Future Past" v roce 1973, v "Apocalypse" nás čeká skok o dalších 10 let a ocitneme se tak v roce 1983. V 80.letech frčela vycpaná ramena, návleky na nohou a kožené bundy. Jennifer by pak mohla být stylizovaná jako Madonna :D

Jennifer Lopez and Jimmy Have Their Dance

17. června 2014 v 17:29 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Vzpomínáte si ještě na rozhovor s Jennifer v show Jimmyho Kimmela? Doufám, že ano, protože to byl asi jeden z nejvtipnějších interview, jaké Jenn kdy poskytla. Ale abych vám trochu osvěžila paměť. Jennifer v rozhovoru mluvila hlavně o jednom večeru, který strávila s Jimmym na nějaké after párty po MET Gala Ballu. Jennifer a Jimmy se zde setkali se známou zpěvačkou Jennifer Lopez, se kterou si chtěli zatancovat - měli dokonce připravenou i taneční sestavu, která měla končit slovy "Zatančíš si s námi?" Vše nakonec dopadlo tak, že Jimmy se vypařil v davu a Jennifer přitancovala k Jennifer sama a ještě byla odmítnuta. Jennifer Lopez ve videu výše řekla svou verzi této historky. Prý si chtěla vychutnat výstup Kayne Westa a na parketu už pro ni bylo hrozně moc lidí.

V tomhle videu jde krásně vidět, jak je Jimmy prohnaný. Nejen, že opustil naši Jennifer, která si pak musela chudák připadat trapně, ale ve videu výše si s Jennifer Lopez nakonec přeci jen zatancoval - takže JLaw opět odchází z prázdnou... :D

Filming Of "Mockingjay" Is Almost Finished

14. června 2014 v 12:48 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Novinek se opět za poslední dobu moc neobjevilo, tak tu pro vás mám alespoň jednu menší zprávu. Režisér obou dílů Mockingjay - posledních dílů Hunger Games, Francis Lawrence, včera napsal na svůj twitter zprávu o tom, že natáčení již brzy skončí. Poslední klapka by tak měla padnout v úterý 17.června. Pro Jennifer to tak znamená částečné ukončení důležité části jejího soukromého ale hlavně hereckého života. Co bude mít Jenn v plánu dál se zatím neví, ale podle všeho si dá několika-měsíční pauzu od filmového natáčení.

Taky jsem vás chtěla informovat o naší třídní "exkurzi" do Rožnova. Jeli jsme čtvrtek, pátek. Čtvrtek se mi hrozně moc líbil. Přijeli jsme do města, s holkama jsme si zašly na oběd, pak jsme se ubytovali v nedalekém campu. Musela jsem na sebe být pyšná, protože se mi povedlo ušlapat kopec a ještě vylést 121 schodů na rozhlednu. Nejvíc se mi ale líbil večerní táborák. Opíkali jsme si buřty, hrálo se na kytaru a zpívaly se písničky. Na tenhle večer asi nikdy nezapomenu :)
Pátek pak byl pro mé tělo celkem masakr. Jeli jsme se třídou na Pustevny, v překladu to znamená chození do kopce. Já měla ale zdevastované nohy už z předchozího dne (hlavně mě bolela kolena) a tak se mi šlo trochu hůř. Našim cílem bylo omrknout si sochu Radegasta, který prý plní přání - což se v mém případě teda nestalo! Hlavním programem ale byla jízda na koloběžkách - z kopečka do kopečka v celkové vzdálenosti 16 km! Pro mě tahle jízda byl opravdu očistec. Po asi prvních pěti minutách jsem se projela po asfaltě - mám trochu sedřené pravé lítko a pravou stranu tváře. Po této zkušenosti jsem celých 16 km jela/šla. Nakonec jsem zjistila, že se nás vysekalo asi 5 - včetně mé kamarádky, která si rozrazila koleno.
Takže na včerejšek bych radši zapomněla. Nehledě na to, že mě bolí celý člověk a sotva se hýbu :D Takže asi tolik k našemu výletu. Příští týden budu pak muset makat, protože píšeme jednu písemku za druhou včetně čtvrtletky z matematiky - já se ale smířila s tím, že letos prostě budu mít za 4, svět se nezboří. Ve čtvrtek nám pak ve městě budou hrát Mandrage, tak už se moc těším. Pokud budou nějaké novinky, tak se je pokusím přidat. Zatím vyhlašuji rádiové ticho :)

David O. Russell + Jennifer Lawrence = "Joy"

10. června 2014 v 19:37 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Na začátku roku jsem vám sem psala článek o tom, že se schyluje k další spolupráci mezi Jennifer a režisérem Davidem O. Russellem. Tito dva spolu mají velice pěkný přátelský ale i profesionální vztah. David stojí za filmy Silver Linings Playbook - za který Jennifer získala plno ocenění včetně Oscara a Zlatého globu - a American Hustle - i s tímto snímkem Jenn se svým hereckým výkonem zabodovala a mimo jiné získala cenu BAFTA a druhý Zlatý glob.
Jejich nový filmový projekt by se měl jmenovat "Joy." V tomto biografickém snímku by si Jennifer měla zahrát Joy Mangano, svobodnou matku, která vydělala miliony a miliony dolarů na svých výrobcích pro domácnost - první velký úspěch zaznamenala se samoždímajícím mopem, který nese název "Miracle Mop."
Nyní už víme, že o produkci se postará Fox a datum vydání "Joy" je stanoveno na Vánoce roku 2015. Jennifer další spolupráci s Davidem potvrdila v rozhovoru pro televizní pořad Live! With Kelly and Michael.

Dále chci moc poděkovat mé milované WhiteSparkle, která mi poslala scan z české Mladé Fronty, kde se o filmu "Joy" zmiňují (musím říct, že toho řekli poměrně dost a uvedli důležité věci - takže MF má mou pochvalu :))

f4ugMnPy

- Dále bych chtěla říct nějaké věci k blogu. Omlouvám se, že jsem dlouho nic nepsala, ale bohužel nejsou vůbec žádné novinky. Možná jste zaregistrovali, že jsem sem přidala Sandru Bullock a začala jsem o ní doplňovat věci, ale nakonec jsem si řekla, že si tady nechám jenom Jennifer jako hlavní hvězdu. Do budoucna bych jako dodatek ráda na blog přidala nějaké seriály - rozhoduju se mezi Castlem, The Big Bang Theory a Game Of Thrones.
Na nějakou dobu chci omluvit svou aktivitu. Momentálně píšeme ve škole samé písemky, takže nevím, jak moc tu budu + čtvrtek a pátek nejsem doma, jedeme s třídou do Rožnova na "exkurzi."

Once Upon a Time - "Frozen Is Coming"

10. června 2014 v 19:20 | Katie*

Konečně se nám po dlooooouhé době objevily nějaké novinky a já mám tak šanci napsat pořádný článek. Všichni si určitě vzpomínáme na finále třetí řady OUaT, kde se nám úplně na konci objevila princezna Elsa z pohádky Frozen, která dokáže pouhým mávnutím ruky proměnit cokoliv a kohokoliv v led. Producenti už se delší dobu před velkým finále dušovali, že by tuto pohádku rádi do seriálu zasadili. Nyní však máme k dispozici informace o tom, že kromě Elsy se v seriálu objeví i její sestra Anna a Kristoff. Zatím probíhá casting, takže se neví, kdo tyto tři nové a velmi očekávané postavy ztvární - mě osobně by potěšilo, kdyby si Annu zahrála Kristen Bell, která ji v originále propůjčila svůj hlas!

ELSA - Královna země Arendelle, tato kráska se snažila zvládnout své "ledové" síly - během své korunovace dokonce do své země přivolala nekonečnou zimu! Nakonec si uvědomila, že klíčem k ovládnutí svých sil je láska - její pouto se sestrou Annou - ale nyní představuje potenciální hrozbu, pokud opět ztratí kontrolu.

ANNA - O něco mladší sestra Elsy miluje zábavu, je nebojácná optimistka, často se dostává do situací, které jí jdou přes hlavu, a přesto je schopna zvítězit díky své vynalézavosti a duchu. Svého vztahu se sestrou si váží nade vše.

KRISTOFF - Tento krasavec strávil většinu života o samotě (pokud nepočítáte jeho losa). Někdy působí drsně, možná tak skrývá svou hlubokou lásku k Anně a Else. Poprvé se setkáme s Kristoffem v situaci, kdy si zvyká na život na zámku - včetně toho, že poprvé ve svém životě nebude spát venku.

- Na internetu se mimo jiné objevila také informace, že natáčení čtvrté řady Once začne 9.července 2014 a skončí 2.dubna 2015
- A za zmínku stojí i skutečnost, že se Regina/Zlá královna v anketě na stránce TVGuide stala "oblíbeným záporákem." Gratulace :)