Květen 2014

Ginnifer Goodwin and Josh Dallas Are Parents of Baby Boy

31. května 2014 v 13:26 | Katie*

Není tomu tak dávno, co jsem vás informovala o tom, že se náš pohádkový pár, Ginnifer Goodwin a Josh Dallas, tajně vzal. Ginny a Josh se seznámili před třemi lety na natáčení seriálu Once Upon a Time, kde také hrají manželé - Sněhurku a prince Krasoně / Mary Margaret a Davida. Dneska tu pro vás mám další úžasnou zprávu. Ginnifer a Joshovi se totiž 29.května narodil úplně první potomek - chlapeček! Podle dostupných informací "jsou všichni zdraví, šťastní a obklopeni rodinou. Miminko i maminka se mají dobře." Na tuhle zprávu jsem já osobně čekala už hrozně dlouhou a mám nesmírnou radost. Ginnifer a Joshovi moc gratuluju, jsem si jistá, že z nich budou skvělí rodiče. Chlapečkovi (jeho jméno zatím nebylo zveřejněno) přeju aby byl hlavně zdravý a šťastný. Ginnifer si tak nadělila krásný dárek, když minulý týden ve čtvrtek oslavila své 36.narozeniny :))

Recenze filmu - Zloba - Královna černé magie

31. května 2014 v 13:09 | Katie*

Popis: Snímek Zloba - Královna černé magie vypráví dosud nezpracovaný příběh legendární zlé královny z klasického snímku společnosti Disney Šípková Růženka z roku 1959, a seznamuje diváky s její zradou, která nakonec způsobila, že se její kdysi čisté srdce proměnilo v kámen. Královna Zloba, hnaná touhou po pomstě a urputnou snahou udržet si trůn, uvrhne na novorozenou dcerku lidského krále, Auroru, krutou kletbu. Jak princezna roste, ocitá se přímo v samém středu narůstajícího konfliktu mezi lesním královstvím, které si zamilovala, a lidským královstvím, ze kterého pochází. Zloba si uvědomuje, že princezna může být klíčem k míru mezi oběma říšemi a je tak nucena k nemilosrdným činům, které oba světy navždy změní.

Gallery Update + Info

29. května 2014 v 15:51 | Katie* |  UPDATE

Nejdřív bych se chtěla omluvit, že jsem tu zase několik dní vůbec nebyla, ale bohužel nejsou žádné novinky. Jennifer se momentálně nachází v Berlíně, kde natáčí poslední scény pro Mockingjay Part 2. Je pravda, že se objevily teda nějaké candids fotky, když byla v neděli spatřena s Nicholasem Houltem, ale ty sem přidávat nebudu, protože na nich je vidět, že si Jenn nepřála, aby je fotili (no mám takový dojem, že jste ty fotky stejně někde na internetu zahlédli). Jedinou takovou novinkou je snad nová fanouškovská fotka, která pochází ještě z doby, kdy byla Jennifer v Paříži. Pak se ještě objevily tři nové fotky z natáčení X-Men: Days Of Future Past a jedna fotka k úžasnému photoshootu pro časopis Marie Claire - připomínám, že číslo s Jennifer v ČR výjde už příští měsíc!

Nepojmenovany_1~1.jpg1010079_310130195817584_8749362971755888066_n.jpg10354352_664333030289187_812292515_n.jpg10375855_1486063208292968_631436081_n.jpgtumblr_n6afiuo7zS1tsnje9o1_1280.jpg

Taky už se tak těšíte na prázdniny? Máte nějaké plány? Pojedete někam na dovolenou? Já jako obvykle zase "skejsnu" doma, ale pro letošní rok jsem si naplánovala, že se přes prázdniny pokusím něco málo zhubnout - dokonce možná začnu i běhat. Pak se musím přes ty dva měsíce pořádně naučit angličtinu, abych se alespoň nějak přiblížila úrovni B2 a mohla od září začít chodit na kurzy "přípravka na testy FCE." Možná si dáme pak někde sraz s holkama a půjdeme si někam zatrsat. A ještě jsem si vzpomněla, že mě čekají dvě narozeninové oslavy :D Takže snad bude letošní rok plný změn a tentokrát prázdniny strávím nějak aktivněji. No ještě předtím nás ale bohužel čekají nějaké poslední písemky. Příští týden je toho opět poměrně dost, takže nevím, jak moc mě tady uvidíte + za týden nás čeká exkurze do Olomouce a 12. - 13.6. jedeme se třídou na výlet.
Co se blogu týká, tak mám opět náladu sem přidávat co nejvíc článků, ale jak už jsem říkala, bohužel není o čem. Pořád přemýšlím, co bych pro to mohla udělat. Napadlo mě sem přidat Sandru Bullock, Drew Barrymore, Ginnifer Goodwin nebo Stanu Katic (hraje Kate Beckett v Castlovi), pak možná seriály Castle nebo The Big Bang Theory. Vůbec se neumím rozhodnout... Do prázdnin to snad nějak vyřeším, každopádně by mě zajímal váš názor, popřípadě nějaký návrh na jiné herečky či seriály, o kterých bych mohla psát :))

Good Morning America - May 22, 2014

24. května 2014 v 10:48 | Katie* |  A - 2014

A zde už máme poslední rozhovor s Jennifer, který natočila koncem dubna, ale který byl odvysílán až nyní, protože právě tento týden šel do kina film Days Of Future Past, který v tomto interview Jennifer propaguje. Jennifer poskytla rozhovor v ranní talkshow Good Morning America. Možná si vzpomínáte, že jsme měli, my fanoušci, možnost se Jennifer na něco zeptat, ale vzhledem k tomu, že rozhovor netrvá ani tři minuty bych řekla, že to nakonec vypustili. No, Jennifer ve videu, které opět najdete v celém článku, mluví o její přeměně v modrou Mystique a o samotném vývoji Mystique.

1fassffas.pngjen1.jpgjen2.jpgjen3.jpgjen4.jpg


Live! with Kelly & Michael

24. května 2014 v 10:35 | Katie* |  A - 2014

V tomto týdnu jsme se dočkali dalšího rozhovoru s Jennifer, který s předstihem natočila koncem dubna v rámci propagace Days Of Future Past, který šel do kin až tento týden (což vysvětluje, proč bylo toto interview odvysíláno o měsíc později). Jennifer se objevila v denní talkshow Live! with Kelly & Michael, kde ji vyzpovídala Kelly. V tomto rozhovoru Jennifer mimo jiné také potvrdila další spolupráci s Davidem O. Russellem. Mělo by se jednat o biografický snímek o Joy Mangano, která vynalezla samo-ždímající mop ("Miracle Mop"). Více informací naleznete zde. Kromě toho si s Kelly zahrála i hru "Name That Jen" - úkolem Jennifer bylo pojmenovat vybrané fotky s dalšími slavnými herečkami, které se jmenují Jennifer, nutno podotknout, že naše Jenn věděla všechny! Video výše obsahuje celý rozhovor s Jennifer, v galerii také najdete twitterové fotky a tady se můžete podívat na instagramové video, ve kterém Jenn říká, co má na sobě - bílé šaty Dolce and Gabbana a lodičky Nicholas Kirkwood (netřeba říkat, že vypadala fantasticky, že ano?). V celém článku najdete i český přepis rozhovoru. Snažila jsem se toho přeložit, co nejvíc, tak snad to někomu přijde vhod :))

Late Night with Seth Meyers - May 21, 2014

23. května 2014 v 16:18 | Katie* |  A - 2014

Omlouvám se, že jsem se tu od pondělí neobjevila, ale to slunce + škola ze mě tento týden docela vycucali energii :D Tento týden u nás na gymplu probíhaly maturity, takže jsme se s holkama jedno odpoledne šly podívat na matiku (naděje mi teda nesvitla... budu muset hodně makat, abych řekla alespoň půlku toho, co ty dvě holky, které jsme viděly). Včera jsme chtěly jít ještě na četšinu (náš češtinář prý od maturity vyhodil 8 lidí!), ale to nám nakonec nedovolili, protože si to maturantka nepřál (což naprosto chápu). Takže si to příští rok zopakujeme znova a za dva roky už se půjde na ostro!
Dále jsme dneska pro třeťáky my, co chodíme do biologicko-chemického semináře, opožděně pořádali Den Země. Na to, že malé děti moc nemusím, to bylo úplně v pohodě a byl to příjemně strávený den - tedy až na můj spálený krk, ruce a obličej :D. Včera jsme pak byly s kamarádkou KONEČNĚ na nových X-Menech. Musím říct, že film to byl opravdu skvělý a dle mého názoru to byl nejlepší díl X-Menů (i když v podstatě dějově úplně zazdil předchozí tři díly :D). Takže jestli se na Days Of Future Past chystáte do kina nebo máte jen v plánu se na film podívat, tak do toho určitě jděte! Scénky s Mystique byly úžasné, měli jsme možnost vidět Wolverinův vypracovaný zadek (:D) a u scén s Quiksilverem se budete usmívat od ucha k uchu!

A když už jsme u těch X-Menů tak se rovnou přesuneme k dalšímu rozohovru s Jennifer, který byl tento týden odvysílán. Koncem dubna natočila Jennifer interview i pro show Setha Meyerse, který tedy vyšel až teď. Opět se jedná o poměrně povedený rozhovor, ve kterém Jennifer mluvila o oscarové afterpárty, o svých bratrech a dalších věcech.
Jako vždy vypadala naprosto úžasně. Na sobě měla krásný komplet Alexander Wang, který na její postavě vypadal jednoduše božsky! Na obě dvě části rozhovoru opravdu doporučuju kouknout - určitě se budete smát :)

tumblr_n5ynx9nUdF1ttuib8o2_1280.jpgtumblr_n5yny35e9G1ttuib8o1_1280.jpgtumblr_n5ynyuLIDg1ttuib8o1_1280.jpgtumblr_n5yo1jn0nc1ttuib8o1_1280.jpgtumblr_n5yoc4JlTw1ttuib8o2_1280.jpg

Leaving Her Hotel in Cannes - May 18, 2014

19. května 2014 v 18:55 | Katie* |  C - 2014

I dneska máme k dispozici nějaké nové fotky s Jennifer z francouzského Cannes. Fotky jsou bohužel jen tři a zachycují Jenn při odchodu z jejího hotelu. Zdá se, že si Jennifer zašla někam na jídlo nebo se podívat do města, protože na sobě měla jen obyčejné tílko a černé kalhoty. Každopádně i tak jí to moc slušelo :))
Zatím, co jsem měla tak možnost někde číst, si Jennifer pobyt v Cannes užívá. Na večírku pořádaném pro Mockingjay Part 1 prý tancovala a s Joshem dokonce i zpívala! Těžko říct, jak dlouho se zde ještě zdrží, předtím než se vrátí zpátky na natáčení Mockingjay Part 2 do Paříže - Sam Claflin už o svém návratu tweetoval. Na to si asi budeme muset počkat!

01~49.jpg02~43.jpg03~44.jpg

Kromě toho se objevily ještě další čtyři fotky ze sobotního večírku pořádaném časopisem Vanity Fair a značkou Armani. Na internetu jsem našla i nějaké zprávy o tom, že by se Jennifer měla objevit na večírku značky Dior a časopisu ELLE.

004~81.jpg005~75.jpg006~70.jpg007~63.jpg

67th Annual Cannes Film Festival Vanity Fair and Armani Party - May 17, 2014

18. května 2014 v 19:41 | Katie* |  A - 2014

Kromě večírku, který se konal pro všechny, co se nějak podílejí na filmu Mockingjay Part 1, se Jennifer stihla objevit ještě na jedné párty. Jak se zdá, filmový vestival v Cannes neslouží jen k představení filmů, které soutěží o výhru v podobě zlaté palmy, ale modni návrháři se zde mají také šanci blýsknout. Jennifer se totiž konkrétně objevila na večírku pořádaném časopisem Vanity Fair a modní značkou Armani. Musím říct, že zde měla Jenn asi můj úplně nejoblíbenější outfit z její letošní návštěvy v Cannes, proto mě trochu mrzí, že nemáme k dispozici víc fotek. Na sobě měla úžasný černý jumpsuit se zlatým páskem značky Dior, lodičky Brian Atwood a šperky Jennifer Meyer (řekněte sami, není ten řetízek prostě úžasný?). Já osobně jsem moc ráda, že se Jennifer nakonec v Cannes objevila. K dispozici máme opravdu velké množství krásných fotek a na Jenn jsme měli možnost vidět úžasné outfity. Pro teď to bude asi na nějakou dobu asi vše a herci i štáb se zase vrátí k natáčení Mockingjay Part 2. Tak se aspoň mrkněte na fotky ze zmiňovaného večírku - na třetí fotce je Jenn vyfocena s hercem Donaldem Sutherlandem, který v HG hraje prezidenta Snowa.

01~48.jpg02~42.jpg18~21.jpg

67th Cannes Film Festival "The Hunger Games: Mockingjay Part 1" Party - May 17, 2014

18. května 2014 v 19:28 | Katie* |  A - 2014

Další skvělé fotky pocházejí z oficiální párty, která byla uspořádaná speciálně pro herce a členy štábu, kteří se nějak podílejí na filmu The Hunger Games: Mockingjay Part 1. Večírek to byl poměrně dost soukromí, dovnitř se dostali jen "ti vyvolení" a co se novinářů či fotografů týká, těch se tam taky nepohybovalo mnoho - ale to je jen dobře, ať si všichni od těch blesků odpočinou! I tak máme alespoň pár fotek z oficiálního focení, které večírku předcházelo. Bílý komplet tentokrát Jennifer vyměnila za večerní šaty značky Dior s větším výstřihem (což vůbec nevadí, protože Jennifer si takové šaty může dovolit) - jediné, co se mi k těm šatům moc nelíbí je ta černá sukně nebo, jak to říct... Dále měla botičky Christian Louboutin a šperky Irene Neuwirth. K dispozici máme i dvě fotky tuším už zevnitř sálu. Na jedné z nich Jennifer pozuje po boku Sama Claflina, který má na té fotce opravdu skvělý výraz!, a jeho manželky :))

07~29.jpg14~20.jpg16~21.jpg13~23.jpg19~18.jpg

67th Cannes Film Festival "The Hunger Games: Mockingjay Part 1" Photocall - May 17, 2014

18. května 2014 v 19:13 | Katie* |  A - 2014

Až jednou budeme ve slovníku hledat slovo "dokonalost" určitě najdeme jako jednu z definic jméno Jennifer Lawrence. Na oficiálním photocallu, který se včera konal během právě probíhající filmového festivalu v Cannes v rámci propagace filmu The Hunger Games: Mockingjay Part 1, totiž Jennifer vypadala naprosto dokonale! Na sobě měla krásný bílý komplet značky Dior (taky se vám tak moc líbí ta úžasná sukně a krásný obrázek namalovaný na topu? :)), který doplnila lodičkami Jimmy Choo a trojúhelníčkovými náušnicemi Irene Neuwerth. Kromě Jennifer se na photocallu samozřejmě objevily i další herecké hvězdy zmiňovaného filmu - Liam Hemsworth, Josh Hutcherson, Julianne Moore, Sam Claflin a Donald Sutherland. V galerii najdete 150 fotek v HQ kvalitě. Určitě stojí za to se na pár z nich kouknout. V celém článku pak najdete video z focení.

0104~7.jpg0107~6.jpg0113~7.jpg0118~6.jpg0125~5.jpg


Leaving Her Hotel in Cannes - May 17, 2014

18. května 2014 v 17:29 | Katie* |  C - 2014

Tyhle fotky se objevily na facebooku a twitteru někdy v průběhu včerejšího dne, ze kterého taky pocházejí. Fotografové zachytili Jennifer, když opouštěla svůj hotel v Cannes. Jennifer na sobě měla opravdu krásné a velmi zajímavé šaty. Mně osobně se na těchto fotkách hrozně moc líbí! Ačkoliv to vypadá, že je Jennifer oblečena spíše formálně - tedy, že zrovna jela na nějakou akci - tak se neobjevily žádné "oficiální" fotky, na kterých by je znovu měla... Takže si možná šla, pěkně oblečená, jen zashoppovat, kdo by se jí divil, že ano? :)
Jennifer se včera objevila v Cannes v rámci menší propagace Mockingjay Part 1 a během právě probíhajícího a asi nejslavnějšího filmového festivalu. Na červeném koberci už stihla zazářit například Blake Lively, Jane Fonda nebo Cate Blanchett. Bohužel ani takováto slavná událost se neobejde bez nějakých trapasů. Viděli jste už video, jak se jeden dotěrný novinář chtěl dostat pod šaty Americy Ferrery? To bylo docela děsivé, ale musím říct, že America, její herečtí kolegové a ochranka zvládli všechno opravdu skvěle.

06~29.jpg07~28.jpg08~23.jpg09~24.jpg10~24.jpg

X-Men: Days of Future Past: "Raven / Mystique" On Set Movie Interiview + B-Roll Videos

18. května 2014 v 17:15 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Určitě už všichni víte, že se Jennifer pro naše velké potěšení a překvapení objevila na photocallu a pak večírku v Cannes v rámci propagace Mockingjay - Part 1. Ještě předtím než vám naservíruju všechny fotky, videa a úžasné outfity, které na sobě Jennifer měla, tak tu pro vás mám nějaká nová videa k Days Of Future Past, jehož premiéra nás v ČR a na Slovensku čeká už příští týden! Jedná se o jedno skvělé video jen s Jennifer, kde mluví o Mystique, a v celém článku najdete dvě b-roll videa :)

O tom, co dělá Mystique klíčovou pro mutantní druh: Mystique je pro mutantní druh klíčová, protože Trask, hlavní nepřítel, použije její DNA, aby vytvořil nové zbraně proti Mutantům.

O vývoji její postavy, Mystique: S Mystique se setkáme deset let poté, co poprvé pronesla "Mutant and proud." Konečně zjistila, kdo vlastně je a kým chce být. A nyní je na misi, snaží se zachránit tolik mutantů, kolik je jen možné.

O fanouškovské základně: Mít velkou fanouškovskou základnu u jakéhokoliv filmu je opravdu vzrušující, protože chcete dělat film pro lidi, kteří si ho zamilují. Tohle máme vždycky na paměti, když natáčíme. Pro takové lidi točíte filmy.


The Tonight Show Starring Jimmy Fallon - May 15, 2014

17. května 2014 v 14:22 | Katie* |  A - 2014

Přiznám se bez mučení, že jsem tento týden úplně zapomněla na to, že má být ve čtvrtek v USA odvysílán rozhovor s Jennifer, který udělala v rámci své účasti v show Jimmyho Fallona. V pátek ráno to tak pro mě bylo příjemným překvapením. Než se vrhneme přímo na rozhovor, který podle mě patří k těm nejlepším s Jennifer, mám tu pro vás několik fotek (některé jsou v HQ jiné v MQ kvalitě). Jenn vypadala opravdu úžasně a velmi elegantně. Na sobě měla tmavě modré a lehce odvážné šaty Victoria Beckham a úžasné lodičky Jimmy Choo. Ještě nestojí za škodu zmínit, že epizoda s Jennifer byla natočena koncem dubna, kdy Jennifer dělala propagační kolečko k DOFP v New Yorku a u Jimmyho Fallona se objevila jako speciální host - tedy jako takové překvapení pro publikum.

V celém článku najdete obě dvě videa z epizody s Jennifer

490910069_10.jpg490910091_10.jpg490910107_10.jpg490910071_10.jpg490910067_10.jpg


The Hunger Games: Mockingjay Round Up

16. května 2014 v 19:36 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Tento týden byl opravdu, co se školy týče, velmi náročný. Každý den jsme psali minimálně jednu písemku a zrovna ve předmětech, kde jsem si potřebovala spravit známku. Naštěstí jsem (aspoň dle mého názoru) všechny testy a písemky zvládla úspěšně a aspoň trochu se posunula k "hezčímu" vysvědčení - pořád si musím říkat, že na známkách nezáleží, jinak bych se tam u nás zbláznila. Ale dost už o mně, momentálně tu mám poměrně dost novinek o filmech Mockingjay!
Video výše je jakýmsi prvním promem k Mockingjay Part 1. Nejsou tam žádné uveřejněné scény, jen ohnivá verze připínáčku s reprodrozdem, který změní svou pozici - myslím, že tohle jsme mohli vidět už na konci Catching Fire. Poté následuje ukázka hesla pro tento film "If we burn you burn with us" ("Jestli shoříme, shoříte s námi").

Dále vás musím odkázat na video, ve kterém mluví Julianne Moore, představitelka prezidentky Coinové, o všem možném, co se týká následujících dvou dílu Mockingjay. I když je Julianne v obsazení Hunger Games nová, mluví opravdu skvěle a pokud se chcete dozvědět víc, tak se na něj určite podívejte. Úplně na konci pak Julianne mluví moc pěkně o Jennifer: "Jennifer Lawrence je skvělá holka, velmi vtipná a co víc, má skvělý smysl pro humor."

Nikoho už asi nepřekvapí fakt, že se objevily další a další fotky z natáčení Mockingjay v Paříži. Těch fotek je opravdu hodně a na každých stránkách k nim uvádí jiné datum. Ty starší (aspoň, jak to mám já uvedené) pochází ze středy a je tam vidět poměrně dost. Můžeme tam například vidět scénu, kde Peeta napadne Katniss... Knížku jsem zatím četla jen jednou, ale tuhle scénu si teda nepamatuju. No na fotky se můžete podívat tady a zde jsou instagramové fotky s Jennifer, které toho zase tolik neřeknou.

A teď asi to největší, čeho se nám z Mockingjay dostalo. Byly spuštěny oficiální stránky pro první díl Mockingjay The Hunger Games Exclusive, kde můžeme vidět nějaký nový materiál, včetně krátké scénky, která nese název "Intoducing President Coin". Na výše zmíněných stránkách byla uveřejněna promo fotka s prezidentkou Coinovou a tři nové stillsky s Coinovou a Plutarchem, Haymitchem a Beeteem. Bohužel bylo potvrzeno, že na právě probíhajícím festivalu v Cannes se nedočkáme prvního teaseru na Mockingjay Part 1, ale zítra by se měla k filmu konat nějaká párty či co - když budeme mít štěstí, tak se tam objeví i Jennifer a budeme mít nějaké nové fotky :))

Z51ythelPcnxvctsQridh03xT1rp5krn

Once Upon a Time - News about Season 4

15. května 2014 v 18:42 | Katie*

Pokud jste ještě neviděli finále třetí řady a nemáte rádi spoilery, tak doporučuju následující body nečíst!
  • Vztah mezi Emmou a Reginou bude opět velice vypjatý
  • Na konci finálové epizody můžeme skutečně vidět Elsu z pohádky Frozen. Je možné, že právě tato princezna z "ledového království" bude záležitostí první poloviny čtvrté řady a scénáristi z ní udělají hlavního záporáka...
  • Je možné, že Elsa a Rampelník mají společnou minulost
  • Dozvíme se více o tom, co rozdělilo Robina Hooda a Marianu
  • Co se týká vysílání. Once se vrátí na podzim (pravděpodobně na konci září) a bude opět vysílán v neděli. Stejně jako u třetí série bude prvních 11 dílů odvysíláno v kuse, pak nastane dvouměsíční pauza a dalších 11 dílů bude opět vysíláno v kuse.
  • Tentokrát by nám ovšem pauza ve vysílání mohla utéct poměrně rychle. Televizní stanice ABC v tento čas začne vysílat úplně nový seriál, který nese název Galavant, je rovněž z pohádkového prostředí a jedná se o komediální muzikál. Pokud vás to zaujalo, podívejte se na trailer, který vypadá opravdu skvěle!


On the set of "The Hunger Games: Mockingjay" - May 12, 2014

13. května 2014 v 19:00 | Katie* |  C - 2014

A můžeme klidně pokračovat, máme k dispozici další fotky z natáčení Mockingjay v Paříži (jsem jediná komu už je trochu divné, že se vše tak málo hlídá a fotky z placu jsou téměř na denním pořádku?). Podle všeho se natáčely další scény z Kapitolu. Já osobně jsem na tyhle scény opravdu moc zvědavá. Vypadá to, že dostaneme přesně to, co bylo v knížce :))

02~38.jpg03~40.jpg11~21.jpg14~18.jpg81~1.jpg

"X-Men: Days Of Future Past" World Premiere In New York City - Videos

13. května 2014 v 16:39 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Po fotkách a všemožných informací tu pro vás mám i několik videí ze sobotní celosvětové premiéry X-Men: Days Of Future Past v New Yorku. Jennifer poskytla několik nových rozhovorů a podle všeho si celý večer užívala.
První video je z jejího příjezdu, kdy si plácla i s několika šťastlivci, pak přišlo na řadu pozování před fotografy, kde hodila jeden z xichtíků sobotního večera.


Jennifer Lawrence v červencovém vydání Marie Claire pro ČR

12. května 2014 v 19:04 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information
Jak už jsem psala u scanů nebo samotného photoshootu s Jennifer pro nejnovější vydání časopisu Marie Claire - v pátek jsem napsala na facebooku pro českou verzi Marie Claire, jestli se čísla s Jennifer dočkáme i my. Dneska mi přišla odpověď, která asi nám všem udělá radost: "V červencovém vydání plánujeme rozhovor s Jennifer Lawrence, už se na to všichni v redakci moc těšíme." Nevím, jak vám, ale mně to udělalo velkou radost. Teď už si jenom chvíli počkat! :)

"X-Men: Days Of Future Past" World Premiere In New York City - May 10, 2014

12. května 2014 v 18:57 | Katie* |  A - 2014

V článku níže už jsem vám dala takovou menší ochutnávku toho, jak vypadala sobotní celosvětová premiéra filmu X-Men: Days Of Future Past, která proběhla v New Yorku. Hlavní fotky jsem chtěla přidat už včera, ale galerie je jakási pomalá a nahrávání všech fotek mi zabralo v podstatě dva dny - jestli to tak půjde dál, tak se vrátím k imgboxu.
K samotným fotkám - na videích, co jsem zatím viděla, se mi zdálo, že Jennifer přišla skoro až na poslední chvíli (čemuž se nedá ani divit, když teď momentálně pendluje po celém světě), ale důležité je, že vůbec dorazila a my tak po dlouhé době máme nějaké fotky. Myslím, že Jennifer poměrně dost lidí překvapila výběrem svých šatů. Většinou je oblečená do nějakých šatů značky Dior, ale tentokrát se rozhodla pro změnu a na premiéru dorazila v krásných a jednoduchých šatech Jason Wu. Šaty pak doplnila botičkami Jimmy Choo, psaníčkem Kotur a šperky Ana Khouri.
Na pomyslném červeném koberci stihla Jennifer udělat i několik xichtíků. Například jeden můžete vidět na úvodní fotce - ten Jennifer udělala při focení, kdy na ni fotografové křičeli "Jennifer, koukni se přes rameno." Dalším je například vypláznutý jazyk při focení s fanoušky a jejím přítelem, Nicholasem Houltem. Na některých fotkách můžete Jenn vidět i po boku Jamese Marsdena, který v prvních třech dílech X-Menů ztvárnil Cyclopse.

001~100.jpg025~20.jpg06462.jpg013afs.jpgtumblr_n5dwt14tUe1rj87yco1_1280.jpg

Protože už jsem neměla nervi všechno nahrávat do galerie, která poslední dva dny odmítá spolupracovat a je děsně pomalá, fotky z vnitřku sálu jsem nahrála na imgbox. Na fotkách můžete vidět kompletní sestavu všech herců, kteří se v Days Of Future Past objeví - Jennifer naštěstí stojí pěkně vepředu po boku dvou představitelů Charlese Xaviera, Jamese McAvoye (vlevo) a Patricka Stewarta (vpravo). Nejvíc se mi na fotkách líbí Peter Dinklage, který klame tělem - možná je to malý pán, ale pozu umí udělat senzační!

126~6.jpg128~7.jpg129~7.jpg133~7.jpg132~7.jpg