Duben 2014

TV Line - Spoilers about Once Upon a Time Season 3 Final Episodes

27. dubna 2014 v 19:20 | Katie*

PŘED-FINÁLOVÉ EPIZODY | Fantastické drama televizní stanice ABC Family začne 27.dubna s epizodou, která "zodpoví obrovské množství otázek," jak slibuje Edward Kitsis. Mezi ně patří: Kdo seslal novou kletbu a proč? A co ještě Hook skrývá z uplynulého roku? Ačkoliv se zdá, že naši hrdinové ze Storybrooku přišli na Zelenin ďábelský plán, "brzy přijde na řadu překvapující element," říká Adam Horowitz. "Bude toho víc, než se na první pohled zdá." Epizoda 'Kansas,' která bude odvysílána 4.května, nám odhalí víc z mytologie Země Oz a poprvé nám bude představena Dorotka. A aby toho nebylo málo, Kitsis dodává "otevřeme dveře novému dobrodružství, které povede k dvouhodinovému finále." Exkluzivní spoilerový bonus: Brzy se objeví někdo, o kom jste si mysleli, že ho už neuvidíte.

11.KVĚTĚN DVOUHODINOVÉ FINÁLE | Dvojitá dávka epizod 'Snow Drifts' a 'There's No Place Like Home' není "jen dvě epizody nemačkané do jedné noci," říká Kitsis. "Bylo to napsáno jako dvouhodinový film a nejen, že se dočkáme konce této série, ale skvěle to nastíní další řadu." - podobně jako v loňský listopad, když se náš gang vydal směr Země Nezemě. "Tentokrát nepůjdeme na loď," vtipkuje Horowitz, "ale semínka pro čtvrtou řadu jsou zasazena." A stejně tak bude i na něčí prst navlečen onen prstýnek. "Dočkáme se svatby," potvrzuje Kitsis a dodává... vlastně nic.

Jennifer Lawrence "Psychologies" Interview

26. dubna 2014 v 17:18 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Interviews

Mnohokrát ceněná herečka Jennifer Lawrence je známá svým skromným a přízemním jednáním, jak v práci tak v životě. V tomto rozhovoru si s námi popovídala o slávě, rodině a o tom, kde přesně má svého Oscara.

Když se poprvé v Londýně setkáváme s Jennifer Lawrence, napůl očekáváme, že spadne ve dveřích (za našim podezřením pochopitelně spočívá její nejznámnější pád, když si šla pro svou zlatou sošku, kterou získala jako 'Nejlepší herečka' za film Silver Linings Playbook). Nejen, že nezakopne, ale do místnosti přijde tak tiše, že její příchod ani nezaregistrujeme. Doslova vyskočíme, když ji tam tak vidíme stát, a ona vybuchne smíchy. Oblečená v jednoduché sukni a topu, nemá s sebou žádný doprovod: a právě proto ji my z Psychologies milujeme. Lawrence rozhodně není diva. Je roztomilá, vtipná, možná trošku nemotorná. "Snažím se nezměnit, nechci se začít chovat jinak jen proto, že jsem slavná," prohlašuje. "Nikdy nechci dospět k bodu, kdy budu něco předstírat, abych tak odpovídala nějakému atraktivnímu obrazu mě samotné. Nechci k tomu dojít." Své nově ostříhané vlasy si sčesává za uši. Nevypadá nervozně, jen sem tam nedokonale, surově a sarkasticky. "Co mi prošlo hlavou, když jsem spadla na Oscarech? Sprosté slovo, které nemůžu říct, ale začíná na F!" Pak pokrčí rameny. Hodně často krčí rameny. Je to jakoby věděla, že neříká věci, které by "říkat měla," ale je jí to fuk.
I když je jí krásných 23 let, Lawrence by se neměla podcěňovat. Její role ve filmu Davida O. Russella, Silver Linings Playbook, jí přinesla Zlatý glob v kategorii 'Nejlepší herečka' a Oscara za stejnou kategorii (je druhou nejmladší herečkou, která si cenu odnesla v této kategorii). Za svou vedlejší roli v nejnovějším Russelově komediálním dramatu, American Hustle, získala další Zlatý Glob, cenu BAFTA a třetí nominaci na Oscara.

Once Upon a Time 3x19 A Curious Thing Sneak Peeks

26. dubna 2014 v 11:56 | Katie*

Gold: Růže? Jak milé.
Zelena: Zasloužil sis ji? Zdá se, že ano.
Hook: Jsme ve Storybrooku. Nikdy jste neslyšeli o telefonu?
Zelena: Takové krásné rty, a tak promrhané. Proč jsi nepoužil své šťavnaté rty a nepolíbil Emmu?
Hook: Ženám se musí nejprve dvořit.
Zelena: Tohle není vtip. Potřebuju ji zbavit magie. Jestli se Sněhurčino dítě narodí před tvým polibkem, nebudu mít jinou možnost. Budu muset začít zabíjet lidi. Lidi, které Emma miluje. A začnu jejím synem. Vezmi ji magii, Kapitáne, nebo další růže bude ležet na jejím hrobě.

Jennifer In London - April 24, 2014

26. dubna 2014 v 10:12 | Katie* |  C - 2014

Začátek týdne Jennifer strávila v New Yorku, kde si užívala svůj volný čas od natáčení Mockingjay, ale zároveň si stihla splnit i své pracovní povinnosti. Hned v pondělí se objevila ve třech televizních talkshow, kde podle všeho byla v rámci propagace svého nejnovějšího filmu X-Men: Days Of Future Past, jehož premiéry po celém světě započnou už za 2 týdny (přehled s daty premiér najdete v menu). Myslím, že hodně z nás si myslelo, že tím to končí a Jennifer se vrátí na natáčení Mockingjay, které se podle posledních dostupných informací přesunulo do Paříže. Z omylu nás vyvedla hned dvojitá nálož fotek ze čtvrtka, na kterých je vidět, že Jennifer se nyní nachází v Londýně.

Musím říct, že tyto fotky s ní a Nicholasem jsem si naprosto zamilovala ♥ Jennifer se tu usmívá a je vidět, že měla dobrou náladu, přesto, že ji a Nicholase fotili paparazzi. Zamilovaný páreček si vyšel na oběd do nějaké londýnské restaurace, společně strávený čas si trochu vylepšili i bílým vínem, které můžeme vidět na jejich stole. Nicholas a Jennifer si také předávali telefon a pravděpodobně oba mluvili s jednou osobou. Na fotkách můžete Jennifer vidět kouřit takový ten malý doutníček - tohle je asi informace, o které moc lidí neví. Myslím, že Jenn je ten typ člověka, co si zapálí jednou za 150 let, takže se nejedná o nic až tak hrozného. Další zajímavou věcí na těchto fotkách je prstýnek s tyrkysovým kamínkem, který má Jennifer na "onom prstě." Média hned přišla s teorií o tom, že je to zásnubní prstýnek - myslím, že začátkem letošního roku jsem vás informovala o novinovém článku, ve kterém se psalo, že Jenn a Nicholas chystají svatbu. Já osobně si myslím, že je to jen obyčejný prstýnek, nic víc. Každopádně podívejte se na fotky a posuďte sami :))

001~95.jpg003~80.jpg004~76.jpg016~26.jpg024~20.jpg

Ze čtvrtka tu máme ještě jedny večerní fotky. Odtud pochází také tato fotka, kde Jennifer a Nicholas sedí v růžovém taxíku a Jenn na fotografy ukazuje prostřeníček a vypadá naštvaně. Sama musím říct, že Jennifer naprosto chápu, protože poslední dobou jí paparazzi nahání opravdu všude, na druhou stranu je tato fotka trochu legrační právě kvůli tomu růžovému taxíku.
Ve čtvrtek večer se Jennifer "hodila do gala" a zašla si na večeři se svým přítelem Nicholasem a návrhářem/režisérem Tomem Fordem. Tohle jméno vám možná moc neřekne, tak se vám ho pokusím trochu přiblížit. Tom Ford režíroval film "Single Man," ve kterém si zahrál Nicholas. Jennifer pak na sobě měla šaty navržené Tomem na after párty pořádanou Vanity Fair po Oscarech v roce 2013.
Pokud by vás zajímalo, co měla na sobě Jennifer právě tento večer, tak to byl komplet značky rag and bone (kam si začátkem tohoto týdne zašla nakoupit), dále pak kabelka Dolce&Gabbana a náušnice EF Collection. Jennifer opět vypadala báječně, jen je mi líto, že jí večer takhle pokazili dotěrní fotografové...

tumblr_n4k95sx2RV1rj87yco1_1280.jpgtumblr_n4kalyD9YS1rj87yco1_1280.jpgtumblr_n4kb0gj9w61rj87yco1_1280.jpgtumblr_n4kcmzFM1G1rj87yco1_1280.jpgtumblr_n4kcs9Qzn91rj87yco4_1280.jpg

Psychologies - June 2014

26. dubna 2014 v 9:43 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Magazine scans

Pro mě osobně bylo jedním z největších překvapení tohoto týdne uveřejnění scanů z časopisu Psychologies, jehož titulní stranu zdobí naše Jennifer a uvnitř najdeme i nový rozhovor. Jennifer pro červnové číslo nafotila nový photoshoot, který se snad brzy objeví na internetu. Zatím máme k dispozici jen scany - některé z nich jsou v MQ kvalitě, jiné v poněkud lepší. Dneska nebo zítra se pokusím ten rozhovor přeložit. Už je to pěkně dlouho, co jsem překládala poslední interview z nějakého časopisu a moc ráda se k tomu zase vrátím :)

01~42.jpg04~37.jpg08~20.jpgtumblr_n4g28eejwN1rt6c71o4_1280.jpgtumblr_n4g28eejwN1rt6c71o3_1280.jpg

Jennifer Lawrence Gallery Update #2

26. dubna 2014 v 9:32 | Katie* |  UPDATE

Jak jsem se již několikrát zmiňovala, tento týden je doslova nabitý novinkami okolo Jennifer. Já osobně jsem za to jedině ráda, protože je konečně o čem psát a my fanoušci zase po několika měsících víme, že Jennifer je stále naživu.
V tomto týdnu se na internetu objevila nová twitterová fotka s Jennifer. Neuveřejnila ji ona (pokud vím, tak Jennifer nemá twitter ani instagram - pokud ano, tak nějaký neveřejný), ale muž, který stojí vedle ní. Jmenuje se Billy Eichner. Myslím, že u nás tohle jméno nikdo nezná, ale v USA je velmi oblíbeným komikem. Má svou vlastní show "Billy On The Streets," ve které se náhodných lidí na ulicích v New Yorku ptá na otázky, které se týkají celebrit.
Právě Billy na svém osobním twitteru uveřejnil tuto fotku s komentářem: "Právě jsem narazil na Jennifer Lawrence! Ona a její bránice se už moc těší na nový díl #BillyOnStreets s Amy Poehler!"
Tato fotka rovněž pochází z pondělí, 21.dubna, takže si troufám říct, že se Jennifer a Billy potkali v zákulisí talkshow Tonight Show Starring Jimmy Fallon, kde byla Jenn v tento den speciálním hostem.

* Kromě této nové fotky se objevil i nový plakát a promo fotka k filmu X-Men: Days Of Future Past

Bl7xs8bCUAAn_It.jpg1~72.jpg003~79.jpg

"X-Men: Days Of Future Past" Dates Of Premieres

25. dubna 2014 v 19:24 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Jedny z hlavních hvězd filmu X-Men: Days Of Future Past, Hugh Jackman, James McAvoy a Michael Fassbender, natočili speciální video, ve kterém prozrazují, kde všude se budou konat slavnostní premiéry zmiňovaného filmu. Pro nás je ale důležitá informace, že Jennifer se objeví na minimálně jedné z premiér, což znamená, že budeme mít k dispozici nové fotky. Já osobně bych si tipla, že se objeví na celosvětové premiéře v New Yorku a pak v Londýně.

"Máme pro vás opravdu vzrušující novinky. Obsazení X-Men se objeví po celém světě. Na premiérách se po boku nás tří (Hugh Jackman, James McAvoy a Michael Fassbender) objeví Ian McKellen, Patrick Stewart, Jennifer Lawrence, Peter Dinklage, Fan Bingbing, Omar Sy, Nicholas Hoult, Ellen Page. Všichni samozřejmě nemůžeme být na stejných místěch ve stejný čas, takže po celosvětové premiéře v New Yorku se rozdělíme a budeme cestovat po největších městech světa v jednom týdnu. Objevíme se na premiérách v Londýně, Moskvě, Singapuru, Sao Paulo, Pekingu a Melbourne. Kdo z nás půjde kam, je překvapením."

Data premiér X-Men: Days Of Future Past

10.května - New York, celosvětová premiéra
12.května - Londýn
13.května - Moskva
14.května - Singapur
15.května - Sao Paulo
16.května - Peking a Melbourne

Leaving Rag & Bone Store in SoHo - April 21, 2014

25. dubna 2014 v 19:04 | Katie* |  C - 2014

"Nechápu, jak to dokáže" je sice název filmu, ve kterém hlavní roli ztvárnila Sarah Jessica Parker, ale musím říct, že to plně vystihuje moje pocity ohledně Jennifer. Nejen, že v pondělí 21.dubna stihla navštívit tři talkshow!, ale ještě měla čas si zajít na menší nákupy. Fotografové ji odchytili, když opouštěla obchod Rag & Bone v newyorské čtvrti SoHo. Na mnoha stránkách se vyjádřují k jejímu novému účesu. Z jejího pixie sestřihu se tak v průběhu pár měsíců stalo stylové mikádo, které má Jennifer na fotkách ještě vyžehlené po návštěvě v pořadech Good Morning America a Live! with Kelly and Michael.
Nevím, jak vám, ale mně se tento outfit Jennifer hrozně moc líbí. Vypadala skvěle. Červená rtěnka, sluneční brýle a elegantní klobouk jsou v jejím případě skvělou kombinací ♥

01~33~0.jpg02~32~0.jpg09~8.png1z.jpg2~35.jpg

Good Morning America and Live! With Kelly and Michael

25. dubna 2014 v 18:53 | Katie* |  C - 2014

Konečně tu máme víkend a s tou trochou volna se mi snad povede dopřidávat všechny novinky okolo Jennifer, které se v tomto týdnu objevily, a že jich není málo! Začněme něčím starším. Minulý týden jsem vás informovala o tom, že se v tomhle týdnu (datum nebylo upřesněno) Jennifer objeví v pořadu Good Morning America - Jennifer jsme dokonce mohli přes twitter napsat i otázku :)). Jak se ale ukázalo, tento týden, konkrétně v pondělí, Jennifer pouze svou epizodu natočila a my stále nevíme, kdy ji tak v GMA uvidíme. Bude to pravděpodobně někdy v průběhu příštích dvou týdnů, kdy začnou být premiéry k jejímu novému filmu X-Men: Days Of Future Past. Ze samotného pořadu žádné fotky nemáme, ale objevilo se hned několik candids fotek z jejího odjezdu. Jennifer vypadala opět naprosto úžasně! Na těchto fotkách můžeme vidět její nažehlené vlasy, které od Oscarů opravdu dost vyrostly. Jennifer na sobě měla krásné šaty 3.1 Phillip Lim, bundičku Chloe, boty Nicholas Kirkwood, sluneční brýle Tory Burch a kabelku Balenciaga.

01~41.jpg02~35.jpg09~20.jpg13~18.jpg21~11.jpg

Jennifer však svou účastí nepotěšila jen pořad Good Morning America, pro nás zcela nečekaně se stala i hostem v Live! with Kelly and Michael. Datum odvysílání této epizody nám rovněž není znám a o všem víme nejspíš jen díky twitter fotkám, které pořídili návštěvníci této talkshow. Podle fotek je vidět, že si to Jennifer moc užila a já osobně už se na tento rozhovor moc těším. A to ještě zcela nekončíme. Podle všeho se Jenn také objevila jako nečekaný host v Tonight Show Starring Jimmy Fallon, o čemž taky víme jen díky zprávám na twitteru. Tento týden tedy pro Jennifer začal pracovně - musím říct, že zvládnout tři pořady v jednom dni (a ještě když je to pondělí) je opravdu úctyhodné.

003~7.png004~2.png005~69.jpg006~64.jpg007~57.jpg

In Soho With Friends - April 20, 2014

23. dubna 2014 v 19:08 | Katie* |  C - 2014

Tento týden se nakupilo hned několik novinek okolo Jennifer. Já už jsme je chtěla začít přidávat včera, ale nakonec jsem se dala do řeči s babičkou. Ptala jsem se jí na Jana Palacha, včera jsme totiž byli se školou v kině na filmu Hořící keř, který byl právě na Palacha zaměřený (mimochodem je to skvělý film, ale rozhodně není určen pro slabší povahy). Nakonec jsme se dostaly až k prohlížení jejich starých fotek, takže jsem se dozvěděla pár nových věcí z rodinné historie :)
Ale k věci. Přestože se na internetu objevily zprávy, že Jennifer zamířila z Atlanty do Paříže, kde bude pokračovat natáčení Mockingjay, tak se z ničeho nic objevily tyto nové candids fotky z neděle, na kterých je zachycena ve čtvrti Soho v New Yorku. Doprovod jí dělali její přátelé. Musím říct, že se mi tyhle fotky moc líbí. Jennifer se na fotkách usmívá, vypadá to, že měla dobrou náladu, a pochopitelně měla i naprosto skvělý outfit (moc se mi líbí ten její kabát ♥)! Také si můžeme všimnout, že má o něco delší vlasy. Nedávno jsem přemýšlela nad tím, jestli si je nechá dorůst nebo zůstane u tohoto krátkého sestřihu. Já osobně budu ráda za ten kratší sestřih, protože s ním se mi Jennifer hrozně moc líbí ♥
Do konce týdne se pokusím dopřidávat všechny novinky a informace + o víkendu snad stihnu přeložit nový rozhovor s Jennifer. Doufám, že mi na to výjde čas, protože příští týden už zase píšeme písemky -_-

001~94.jpg005~68.jpg007~56.jpg010~39.jpg012~33.jpg

Once Upon a Time - First Photos of Royal Baby

23. dubna 2014 v 18:51 | Katie*

Na webu Entertainment Weekly se tento týden objevily úžasné a exkluzivní fotky z porodu Mary Margaret. Na fotkách můžeme vidět její příchod s Davidem do nemocnice a pak i několik fotek už s malým miminkem. Dle žluté deky se dá asi říct, že jejich druhým dítětem je též holčička - ale to je jen můj názor. Já osobně už se na tuto scénu moc těším a jen doufám, že Zeleně se nepodaří to mimčo získat (buďme optimisti ;)). Porod Mary Margaret proběhne ve 20.epizodě, která nese název "Kansas" a bude odvysílána příští neděli, 4.května :))

yXuOBW9RFqDMv7qakKDOGKkrbTNacfImTfaKY1Rz

* Pro některé tu mám také dobrou zprávu. Do třetí řady Once Upon a Time se nám vrátí herečka Anastasia Griffith, kterou známe coby princeznu Abigail. Anastasii jsme neviděli už od první série, takže já osobně jsem na její návrat zvědavá! O tuto informaci se podělila na svém twitteru.

3x19 - A Curious Thing

23. dubna 2014 v 16:49 | Katie*

Po týdnu tu pro vás mám stillsky k nové epizodě seriálu Once Upon a Time, která nese název A Curious Thing. Jak už asi víte z promo videa + ze samotných fotek, v této epizodě se nám konečně představí Glinda, Dobrá čarodějka ze Severu, která v původním příběhu o Čaroději ze Země Oz je sestrou Prohnané čarodějnice. Sama jsem na tuto postavu už hodně zvědavá. Dále se dozvíme, kdo seslal kletbu, která všechny z pohádkové země přenesla zpět do Storybrooku - já osobně si myslela, že to byla Zelena, ale po zjištění, že to byl "někdo nečekaný," bych si tipla, že to byla Aurora...

002~87.jpg004~74.jpg005~67.jpg007~55.jpg001~93.jpg

Once Upon a Time - 3x19 A Curious Thing Synopsis

23. dubna 2014 v 16:40 | Katie*
  • Zelena hrozí, že zabije Henryho, pokud Hook - jehož rty byly proklety Prohnanou čarodějnicí - nepolíbí Emmu, aby jí tak odebral její magické schopnosti. Vztah mezi Reginou a Robinem Hoodem se začne oživovat. Mezitím, zpět v pohádkové zemi o rok dříve, Sněhurka a Krasoň se vydávají hledat Glindu, Dobrou čarodějku ze Severu, aby zjistili, jestli jim pomůže porazit Zelenu. A kletba, která všechny pohádkové postavy přenesla zpět do Storybrooku, je seslána někým nečekaným.


Once Upon a Time 3x19 A Curious Thing Promo

23. dubna 2014 v 16:25 | Katie*

Zelena: Budu muset začít zabíjet.
NIKDO NEMŮŽE ZASTAVIT JEJÍ ĎÁBELSKÝ PLÁN
Krasoň: Ani nevíme, co ta čarodějnice chce.
Aurora: Chce vaše dítě.
Zelena: Tohle dítě mi bohatě postačí.
DOKONCE ANI GLINDA, DOBRÁ ČARODĚJNICE
Glinda: Má magie není dostatečně silná.
MŮŽE TO STÁT
Henry: Co to je?
NEMYSLITELNOU OBĚŤ
Zelena: Život tvého syna. Dávej pozor, sestřičko. Takhle se ničí šťastné konce.

justa.blog.cz

Once Upon a Time 3x18 Bleeding Through Sneak Peeks

20. dubna 2014 v 11:11 | Katie*

Zelena: Ano. Vím, že vypadá otlučeně, ale o to jde. Tohle bude perfektní. Nežárli.
Gold: Co chceš, abych s tím dělal?
Zelena: Co myslíš? Obleč si to. Mám Reginino srdce, Krasoňovu odvahu a přímo tady, připraven k vytrhnutí, tvůj rozkošný mozek. Mám vše, co potřebujeme. Je vhodný čas k oslavě, co myslíš?
Gold: Nemáš všechno.
Zelena: To dítě už přichází. Pojďme tě obléct.
Gold: Nejsem tvoje panenka.
Zelena: Nejsi? Nepoužívám dýku, ale mohla bych. Jisté dítě by tu mohlo být každou chvíli, takže ti dám na výběr, jak chceš prožít poslední chvíle. Jedna možnost jsou křičící muka ta druhá je mnohem příjemnější. Vyber si dobře, panenko.

"Mockingjay" Filming Heads to Europe

20. dubna 2014 v 10:43 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information
Včera jsem vás informovala o tom, že natáčení filmů Mockingjay v Atlantě skončilo a herci a štáb nyní zamíří do Evropy. Tuto informaci na svém twitteru osobně potvrdil režisér Francis Lawrence: "Posílám velké díky našemu atlantskému štábu. Budete nám všichni chybět, jen to šílené počasí ne. Jedeme do Evropy!" Kromě toho se objevila zpráva, že Jennifer, Josh, Woody a Francis byli viděni na letišti v Atlantě a jejich cílem by měla být Paříž. Další evropskou metropolí, kde by se mělo natáčení později přesunout, je Berlín. Konkrétně by se mělo natáčet na rozlehlém komplexu mimo Paříž, kde se odehrají bitevní scény, a na obrovském berlínském letišti Templehof, jehož civilní provoz byl téměř před šesti lety ukončen.

Kids Wish Network Grants Teen’s Wish to Visit Set of “Catching Fire”

20. dubna 2014 v 10:26 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Zatímco se Marisa Tran zotavovala v nemocnici z několika kol chemoterapií, byla tu jedna knižní série, kterou opakovaně s láskou četla pořád dokola, Hunger Games. Mladé dívce se okamžitě zalíbila statečnost a silná povaha Katniss. Právě to byly dvě věci, které Marisa potřebovala během devastující léčby, kterou musela podstoupit v boji s život-ohrožujícím onemocněním. Když jí začalo být dobře, dětská charitativní ogranizace Kids Wish Network jí projevila svou podporu tím, že jí splnila sen - návštěvu natáčení filmu Catching Fire.
Marise byla v roce 2011 diagnostikována dvě závažná onemocnění - akutní lymfoblastická leukémie a akutní myeloidní leukémie. Žít s dvěma život-ohrožujícími nemocemi je velmi vzácné, Marisa okamžitě zahájila své léčení. V říjnu 2011 podstoupila svou první transplantaci kostní dřeně a poté pro každou z diagnostikovaných nemocí podstoupila chemoterapii. Marisa v nemocnici strávila téměř šest měsíců, většinu času v izolované části nemocnice, protože její imunitní systém byl velmi slabý.
Když byla propuštěna z nemocnice, nebylo nic, co by ji zastavilo ve splnění jejího snu. Marisa a její rodina si užili plně hrazený výlet do Atlanty, kde během natáčení navštívili plac Catching Fire. Její oblíbenou částí bylo setkání s herci, včetně Jennifer Lawrence, Joshem Hutchersonem, Woody Harrelsonem a Liamem Hemsworthem.

Kliknutím na banner výše se dostanete na plnohodnotnou verzi fotky, která vznikla při návštěvě Marisy a její rodiny na place Catching Fire :))

Jennifer Lawrence Will Appear On Good Morning America Next Week

19. dubna 2014 v 16:16 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Dneska se na internetu objevila naprosto báječná zpráva! Jennifer Lawrence by se v příštím týdnu měla objevit v pořadu Good Morning America! Proč píšu v příštím týdnu? Konkrétní datum její návštěvy zatím nebylo stanoveno. Jennifer se naposledy v GMA objevila na konci listopadu v rámci propagace Catching Fire, kdy ji ve studiu vyzpovídala Robin Roberts. Jenn se v tomto pořadu objeví pravděpodobně v rámci propagace filmu X-Men: Days Of Future Past. Doufejme, že budeme mít štěstí a objeví se i na jedné z premiér - 12.května by film Days Of Future Past měl mít premiéru v Londýně.
Pokud máte twitter můžete Jennifer napsat i otázku, na kterou, když budete mít štěstí, v pořadu odpoví. Stačí napsat svou otázku a přidat hashtag #askJenniferGMA. Já osobně už jsem toho využila a hned jsem se zeptala, jaké bylo natáčení v České republice a jestli ochutnala české pivo ;D.

* Mám tu i nějaké zprávy, co se týkají filmů Mockingjay. Včera bylo oficiálně skončeno natáčení v Atlantě, což znamená, že herci a štáb by se nyní měli přesunout do evropských metropolí - pokud si dobře pamatuju, natáčet by se mělo v Paříži a Berlíně. Také bylo oficiálně potvrzeno, že na filmovém festivalu v Cannes nebude uveden teaser trailer k Mockingjay - Part 1 a pravděpodobně se zde, oproti loňskému roku, neobjeví nikdo z herců.

X-Men: DOFP Exclusive Video - Join the Team

19. dubna 2014 v 16:02 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Na internetu se objevilo zcela nové video, které obsahuje několik nových scén z nadcházejícího pokračování X-Menů: Days Of Future Past. Jennifer moc ve videu neuvidíte, ale myslím, že fanoušci X-Menů si i tak vychutnají nové záběry z filmu.
Kromě toho vás také odkážu na tuto facebookovou stránku, kde si můžete udělat jednoduchý test a zjistit, kterou postavou z X-Menů jste (mně osobně vyšla Kitty Pryde :)). No a na závěr tu mám úplně nový plakát k Days Of Future Past dělaný pro Německo.

xmenposterfrench.jpg