Březen 2014

Jennifer Lawrence - Serena Gallery Update

30. března 2014 v 15:15 | Katie* |  UPDATE

Když jsem dneska ráno koukala na fotky na Instagramu (začínám mít tuhle aplikaci čím dál radši :D) dostalo se mi nečekaného překvapení, když jsem narazila na nové fotky z filmu Serena. Jak víte, v tomhle filmu si Jennifer znovu zahrála po boku Bradleyho Coopera a natáčení probíhalo i v České republice - konkrétně v okolí Prahy a na Barrandově. Dále mě překvapila informace, že 80 % lidí z celého štábu byli Češi (200 Čechů z celkových 250 lidí ze štábu). Sama už se moc těším na propagaci tohoto filmu, třeba bude Jennifer nebo Bradley o natáčení v ČR mluvit. I když s tou propagací je to všechno takové divné. Tuším, že film měl vyjít už v loňském roce, pak se premiéra odložila na duben a nakonec je stanovené datum premiéry až na konec září letošního roku. Bůh ví, jak to nakonec dopadne, ale já pevně doufám, že se tohoto filmu dočkáme!
Nové fotky ze Sereny jsou bohužel v MQ kvalitě, ale i tak na nich můžeme vidět víc z prostředí z filmu. Nejvíc mě dostala fotka, kde můžeme Jennifer vidět na bílém koni (snad bude ve filmu i scéna, kdy na něm pojede :)). Kromě toho se objevila i jedna fotka z natáčení, kde je bohužel Jennifer tak natočená, že jí nejde moc vidět do tváře, ale i to málo se počítá!

tumblr_n37azaYNU11rha2euo1_500.pngtumblr_n37azaYNU11rha2euo2_500.pngtumblr_n37nr6kDZ51rsajbuo1_500.pngtumblr_n37nr6kDZ51rsajbuo2_500.pngtumblr_n37di8tqsA1rsajbuo3_500.jpg

A mám tu ještě jednu skvělou zprávu. Včera se v USA udělovaly ceny Kids' Choice Awards 2014 a je mi potěšením vám sdělit, že Jennifer vyhrála hned dvě ceny (konkrétně v kategorii "Favourite Movie Actress" a "Favourite Female Buttkicker") a jednu cenu si odnesl i film Catching Fire za "Favourite Movie." K cenám moc gratuluji. Jennifer se bohužel na předávání neobjevila, ale snad nám to v brzké době vynahradí a objeví se na předávání MTV Movie Awards, které proběhne už 13.dubna a kde bude odvysílán první trailer k Mockingjay Part 1!

Divergence půjde do českých kin!

29. března 2014 v 11:40 | Katie*

Minule jsem vás informovala o tom, že slovenský Bontonfilm odkoupil práva na film Divergence a na Slovensku se tak tohoto filmu fanoušci dočkají od 8.května v kinech. U nás v Česku s tím byl trošku větší problém, ale tento týden český Bontonfilm vyrukoval se zprávou, že v České republice bude Divergence v kinech od 1.května.
Jak určitě víte, Bontonfilm před několika týdny založil na facebooku skupinu "Chceme Divergenci v kinech!" s tím, že se sem do konce března musí přidat 50 000 lidí (což je na ČR nemyslitelné číslo!). Ve čtvrtek pak vyšli s tímto prohlášením: "Film Divergence vstoupí do českých kin 1. května 2014! Rozhodli jsme se na základě skvělých výsledků v USA a díky zájmu vás fanoušků film do kin uvést. Děkujeme všem fanouškům za intenzivní podporu!"
Další informace od Bontonfilmu k tomuto filmu nalezenete na této facebookové stránce nebo na tomto fan webu, kde je spoluadminkou moje milovaná Monie. Po všech těchto eskapádách si tedy čeští a slovenští fanoušci mohou vydechnout, byť je nefér, že Divergence se bude promítat tak pozdě. Osobně jsem si myslela, že s Divergencí je problém kvůli zakoupení práv, ale po prohlášení Bontonfilmu mám odjem, že všechny tyhle problémy dělali jen kvůli svým vlastním tržbám....

X-Men: Days of Future Past - New Sneak Peek

29. března 2014 v 11:23 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Krátce poté, co byl začátkem tohoto týdne odvysílán druhý trailer k filmu X-Men: Days Of Future Past, se na internetu objevil i další téměř minutový sneak peek, kde můžeme vidět pár nový scén z tohoto filmu. Osobně jsem byla nadšená z toho, že se zde několikrát objevila Mystique, kterou si nám ve filmu opět zahrála naše Jennifer. Doporučuju se podívat na závěrečnou scénu tohoto videa s Mystique - osobně už se na tuhle scénu už moc těším!

Once Upon a Time: Will Regina Find Love with Robin Hood?

29. března 2014 v 11:06 | Katie*
Zlá královna možná znovu nalezne lásku!
Od doby, kdy bylo ve Once Upon a Time odhaleno, že Reginina pravá láska je záhadný muž se lvím tetováním, fanoušci byli doslova zoufalí z toho, jak moc chtěli vidět bývalou záporačku tohoto seriálu po boku osudem předurčeného Robina Hooda. Bohužel, jejich 'roztomilé' setkání v Začarovaném lese nebylo přesně to, v co diváci doufali. Není třeba se bát. Už tuto neděli se tahle dvojce znovu poprvé setká, tentokrát však ve Storybrooku a za úplně jiných okolností.

"V pohádkové zemi jsme viděli, že Regina si Robina Hooda vůbec nevšímá," prozradila Lana Parrilla pro TVGuide. "Myšlenka, že by se mu vůbec mohla líbit, jí nikdy nepřišla na mysl a v pohádkové zemi takovýmto myšlenkám ani nebyla otevřená. Ve Storybrooku je to úplně jiný příběh. Vztahy tady si nejsou vůbec podobné, což je skvělé, protože když se díváme tam a zpátky, v pohádkové říši je všechna ta frustrace a s nikým se nedá pořádně vycházet, kdežto ve Storybrooku jsou všichni více přátelští. Je to pěkný kontrast. Sean (Maguire, představitel Robina Hooda) pořád říkal 'Dobře, takže teď se nesnášíme.' 'Nesnášíme se v tomhle světě, ale v budoucnu...'"

Nicméně ani jeden z nich teď není připraven na nějaký vztah. Přece jen, ve městě je Prohnaná čarodějnice, která terorizuje Storybrooke a se kterou se musí někdo vypořádat. V jejich romantické cestě však stojí i další faktory. "Je vyděšená," vysvětlila Parrilla. "Bojí se otevřít své srdce a vpustit do něj lásku. Už je to skoro věčnost, kdy se tak stalo s Danielem. Bojí se, že znovu něco ztratí - nemyslím to tak, že ztratí šanci najít si chlapa, ale že ztratí ho. Už jí bylo vzato tolik věcí, bylo tu tolik ztrát, o kterých nevěřila, že je unese. Nevěří, že tahle láska by mohla být tak hluboká a opravdová, jak o tom vždycky snila."

Přesto by nemohla pro Reginu být emocionálně vhodnější doba se zamilovat, když teď není tím velkým padouchem ve městě. "V současné době je na Regině tolik skvělých věcí, které na ní miluju," řekla Parrilla. "Prošla si vývojem. Měla úžasnou sílu, když bývala Zlou královnou, v druhém roce přišla spása a v tom třetím se z ní stala hrdinka. Došla až na vrchol. Stala se plnohodnotnou lidskou bytostí."

justa.blog.cz

Once Upon a Time 3x15 Quiet Minds Sneak Peeks

29. března 2014 v 10:30 | Katie*

Robin Hood: Takže, žádný z těchto předmětů není magický?
Regina: Dobrá čarodějnice zakryje svoje cestičky a ta ještě lepší je dokáží odhalit. Najdeme ji. Jen buď trpělivý.
Robin Hood: Víš, už jsem slyšel hodně příběhů o velké a hrozivé Zlé královně, ale z tohoto úhlu pohledu se zdá být označení Zlá poněkud přehnané. Možná Troufalá a Odvážná, ale ne Zlá.
Regina: To jménu mi posloužilo dobře. Strach je poměrně efektivním nástrojem.
Robin Hood: A co tohle? Je to kouzelné?
Regina: Ne úplně. Je to nápoj, který dokáže dodat odvahu, dát sílu nebo dokonce poslouží i jako nápoj lásky. Říká se tomu whiskey a ne, není kouzelná. Hlavně ne další den. Ty si dáš drink? Ne.
Robin Hood: V posledních pár dnech jsme přežili kletbu, probudili jsme se v úplně nové říši a zapomněli na poslední rok našich životů. Zasloužíme si to, no ne?

3x15 - Quiet Minds

29. března 2014 v 10:28 | Katie*
Se spožděním tu pro vás mám fotky pro patnáctou epizodu Once Upon a Time, Quiet Minds, která bude v Americe odvysílána už zítra. Z promo videa už víme, že se Rampelník dostane na svobodu, tak uvidíme, jestli dokáže Zeleně utéct. Co se týká Prohnané čarodějnice, tak to vypadá, že našemu "vyšetřovacímu týmu" se asi podaří zjistit, že za vším stojí právě ona...

007~52.jpg009~42.jpg011~31.jpg014~28.jpg016~25.jpg


Layout číslo 28

26. března 2014 v 17:20 | Katie* |  Past Layouts

Po více jak třech měsících se na Justě konečně objevil nový layout. Sama jsem vám nedávno v jednom článku psala, že mám v plánu zkusit objednávku a ono to vyšlo! Za layout moc děkuju šikovné grafičce Helčitě :)) Pro ty z vás, co to neví, na layoutu jsou použity fotky s Jennifer Lawrence z letošního předávání Oscarů. Já osobně jsem si tenhle layout zamilovala hned na první pohled a troufám si říct, že je jedním z nejlepších, co tu kdy na tomhle blogu byl! Snad se layout bude líbit i vám, já jsem z něj totálně unešená a nadšená ♥ (O víkendu se pokusím udělat nové ikonky pro Affiliates :))

X-Men: Days of Future Past - Official Trailer #2

25. března 2014 v 17:02 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Jak jsem se zmiňovala v článku níže, tento týden byl po dlouhém čekání a nekonečných pár sekundových upoutávkách konečně uveřejněn druhý oficiální trailer k filmu X-Men: Days of Future Past. Zde, i v předchozím díle X-Men: First Class, si Jennifer zahrála mladší verzi modré mutantky Mystique, jejíž schopností je, že si kdykoliv může změnit podobu - tuhle její schopnost můžeme konec konců vidět i v samotném traileru (a jak to tak vypadá, Jennifer zde bude mít poměrně dost akčních scén). Sama už jsem na film hodně zvědavá, zejména na spracování minulosti + budoucnosti.
K tomuto traileru jsem také vytvořila překlad, který naleznete v celém článku. Přeloženo je všechno, pokusila jsem se vše přeložit, co nejpřesněji, tak snad to některým z vás pomůže :))

X-Men: Days of Future Past - Official Poster

25. března 2014 v 16:55 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Včera jsem měla fakt velkou radost, jelikož se na internetu KONEČNĚ objevil druhý trailer k X-Men: Days Of Future Past, který nám (omlouvám se, že se opakuji) KONEČNĚ ukázal víc z filmu. Musím říct, že po jeho shlédnutí už se filmu opravdu nemůžu dočkat a jsem ochotná udělat vše pro to, abych se na něj dostala do kina! Kromě traileru, který sem hned uvěřejním, se také objevil první oficiální plakát k tomuto filmu a rovnou v HQ kvalitě! Mně osobně se hrozně moc líbí (byť nevyhovuje parametrům pro úvodní fotku k tomuto článku :D), je pestrý a barevný. Navíc největší prostor zde získaly mé dvě oblíbené postavy - Wolverine a Mystique. Doufám tedy, že v tomhle díle už uvidíme víc modré Jennifer než ve First Class (samotnou by mě potěšily nějaké scény s Mystique a Wolverinem, určitě by byly úžasné!).

005~62.jpg

Ale aby to nebylo jen o X-Menech. Na internetu se objevily nové paparazzi fotky s Jennifer ze soboty, které ale na blog přidávat nebudu, protože je na nich zřejmé, že Jenn nechtěla být focena - pokud máte zájem se na ně podívat, tak vás odkážu sem. Přesto z nich ale můžeme vydedukovat, že se teď, nebo alespoň minulý týden, Jennifer pravděpodobně nachází v New Yorku a společnost jí zde dělá její přítel Nicholas Hoult. Pravděpodobně teď oba mají/měli volno od natáčení nebo tak něco. Dále se na internetu objevily čtyři nové stillsky ke Catching Fire :))

036~14.jpgPostRelease-NewCFStill-001.pngPostRelease-NewCFStill-002.pngPostRelease-NewCFStill-004.png

Once Upon a Time 3x15 Quiet Minds Promo

25. března 2014 v 16:23 | Katie*

V neděli byla v USA odvysílána další epizoda Once Upon a Time a tak tu pro vás mám promo na patnáctou epizodu Quiet Minds. Jak to tak vypadá, Rampelník se dostane ven ze své cely a dočkáme se i návratu Neala! Sama už se těším, až shlédnu předchozí epizodu The Tower, no zatím k ní nejsou titulky, ale zítra už bychom se jich snad měli dočkat :))

Zelena: Povolávám tě, Temný.
NIKDY NENAŠTVĚTE MOCNOU ŽENU
Regina: Ukaž se, ty okřídlené monstrum.
PROTOŽE ODPLATA MŮŽE BÝT SKUTEČNÁ ČARODĚJNICE

Once Upon a Time - 3x15 Quiet Minds Synopsis

25. března 2014 v 16:09 | Katie*
  • Neal se znovu nachází ve Storybrooku a touží navázat kontakt se svým synem Henrym, který si na svého otce nevzpomíná, zatímco se snaží najít svého vlastního otce, Rampelníka, o kterém se právě dozvěděl, že je naživu, ale pohřešuje se. Regina objeví možné spojení s Robinem Hoodem. Mezitím, v pohádkové zemi o rok dříve, Neal s pomocí Belle a kouzelného svícnu Lumiéra se pokouší najít magické řešení, jak přivést Rampelníka zpátky k životu.

Movie News Weekend Update

22. března 2014 v 12:36 | Katie*

V poslední době se nakupilo několik filmových novinek, které mi připadlo zbytečné přidávat zvlášť, takže jsem udělala takové celkové shrnutí. Jinak do budoucna mám v plánu udělat do této rubriky články s tipy na filmy, které byste určitě měli vidět + tipy na filmy, na které byste si letos rozhodně měli zajít do kina ;))

► Velký ohlas u vás vyvolala informace o tom, že se film Divergence nebude promítat v českých a slovenských kinech. Od té doby se leccos změnilo. Slovenské fanoušky určitě potěší, že Bontonfilm odkoupil práva na tento film, takže Divergence se na Slovensku BUDE promítat, ale jak jsem předpovídala až od 8.května letošního roku. Čeští fanoušci musí stále ještě bojovat. Po velkém ohlasu, které sklidily facebooková a online petice se český Bontonfilm rozhodl udělat anketu, na jejímž základě se rozhodne o tom, jestli Divergence půjde i do českých kin. Je tedy nutné ještě jednou zabojovat a přidat se do skupiny "Chceme Divergenci v kinech!" Je však nutné, aby se sem přidalo 50 000 lidí - momentálně je zde něco přes 2 300 účastníků.

► Přestože jsme v loňském roce mohli v kinech shlédnout film jOBS, biografický snímek o zakladateli Applu, Stevu Jobsovi, kterého zde ztvárnil Ashton Kutcher, režisér David Fincher (Zodiac, Úkryt, Sociální síť) má také v plánu natočit film o panu Jobsovi. Podle jeho představ by měl být do hlavní role obsazen herec Christian Bale. Zatím je vše pouze ve fázi domluv a není jisté, jestli k natočení snímku skutečně dojde.

► Co se týká filmů, do budoucích let se můžeme připravit na pokračování o Wolverinovi, v plánu je také natáčení Krotitelů Duchů 3, Úžasňákových 2 a Aut 3.

► Nedávno jsem vás informovala o tom, že podle posledních drbů by si čerstvě oscarově ceněná herečka Lupita Nyong'o měla zahrát v připravovaném pokračování Star Wars, tentokrát s označením Epizoda VII. K tomuto projektu se objevilo pár nových informací. Epizoda VII by se měla odehrávat o 30 let později od Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediho a ve filmu by se mělo objevit "trio nových hlavních herců spolu se známými tvářemi." Produkce film by měla začít letos v květnu v Pinewood Studios v Londýně.

► A na závěr jedná šťastná novina. Chris Hemsworth a jeho manželka Elsa Pataky přivítali tento týden na svět další potomky. Manželskému páru se v Los Angeles narodila dvojčata! Zatím se neví, jakého jsou pohlaví ani jaká mají jména, ale nejdůležitější je, aby byla zdravá. Chris a Elsa spolu mají ještě téměř dvouletou holčičku Indiu Rose, která se nyní stala velkou sestrou.


New Personal Photos with Jennifer Lawrence

21. března 2014 v 16:48 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Other photos

Jennifer ještě stále pracuje na natáčení Mockingjay Part 1 a Part 2, takže těch novinek se moc neobjevuje. Přece jen se ale tento týden trochu poštěstilo a já tu teď pro vás mám její dvě nové osobní fotky. Na té první můžeme Jenn vidět spolu s maskérkou Ve Neill, která pracovala/pracuje na jednotlivých dílech Hunger Games. Fotka je pořízena pravděpodobně z nějaké restaurace po premiéře Catching Fire v Paříži. Druhá fotka měla být podle dostupných informací pořízena teprve včera. Jenn na sobě má červené tričko s nápisem Louisville Cardinals, což je univerzita pro atlety v jejím rodném městě. Jennifer tak projevila svou podporu v rámci nadcházejícího "March Madness," který se týká basketu. No sama jsem toho moc nepobrala, takže si z toho vezměte, co chcete. Myslím, že se všichni shodneme na tom, že je to skvělá fotka :))

tumblr_n2pdsrEMJy1rrb9xco1_500.jpgtumblr_n2qzbuaRhO1rrb9xco1_500.jpg

3x14 - The Tower

21. března 2014 v 16:27 | Katie*

Chtěla jsem se omluvit, že jsem poslední dobou nebyla moc aktivní. Nevím, jak to, ale tenhle týden se učitelé zbláznili a já musela psát docela dost protokolů, takže už jsem neměla moc času na blog. Teď se pokusím dopřidat ten zbytek a o víkendu se pokusím zařídit nějaký nový layout. Přece jen, tenhle je tu už čtyři měsíce a chce to nějakou změnu, tak držte palečky! Teď už ale k věci. Na internetu se objevilo 30 nových fotek v HQ kvalitě pro nadcházející epizodu Once Upon a Time, kde nás čeká setkání s Locikou. Podle fotek je toho však mnohem víc. Například Henrymu se dostane pod ruku jeho stará kniha, doufám, že to v něm vyvolá nějaké vzpomínky, protože v předchozí epizodě mě docela štval! A taky to vypadá, že Rampelníkovu dýku má teď v držení Zelena, což pro Rampla nevypadá zrovna slibně...

004~69.jpg014~27.jpg017~24.jpg020~21.jpg025~17.jpg

Once Upon a Time - 3x14 The Tower Synopsis

20. března 2014 v 18:37 | Katie*
  • Zatímco Emma, David, Regina a Hook pokračují v pátrání po Prohnané čarodějnici, ona zase plánuje temné překvapení pro Davida. Zelenin vězeň je pod jejím dohledem bezmocný, když mu popisuje svůj další čin proti obyvatelům města. Mezitím, v pohádkové říši o rok dříve, princ Krasoň narazí na Lociku, která je uvězněna ve věži, a musí jí pomoct čelit svým strachům, aby se mohla osvobodit.

Once Upon a Time 3x14 The Tower Promo

20. března 2014 v 16:46 | Katie*

Nevím, jak vy, ale já jsem se na předchozí epizodu Witch Hunt moc těšila a byla jsem na ni hrozně zvědavá, především proto, že jsme se měli dozvědět víc o Zeleně (Wicked Witch). No musím se přiznat, že mě tato epizoda trochu zklamala - řekla bych, že společná historie mezi Zelenou a Reginou se dala více méně v průběhu epizody očekávat, takže to se mi moc nelíbilo, ale na druhou stranu už se těším, co si bude navzájem provádět. Dále mě lehce překvapil konec. Jsem zvědavá, jak se to všechno vysvětlí. Ti, co ještě neviděli třináctou epizodu a nemají rádi spoilery, by se neměli na tuto upoutávku dívat. Jak to tak vypadá, v příští epizodě už nás konečně čeká setkání s Locikou :))

Divergent Will NOT Be in Cz/Sk Cinemas

16. března 2014 v 15:32 | Katie*

Mnoho fanoušků knih od Veronicy Roth rozhořčila informace, že film, který byl natočen podle prvního dílu slavné trilogie, Divergence, nebude promítán v českých a slovenských kinech, přitom do nedávna se mělo za to, že film se v ČR a na Slovensku objeví začátkem dubna. Svou rozhořčenost někteří fanoušci upřeli na Bontonfilm, který byl až donedávna považován za distributora Divergence. Důvodem však je těžké získání licence na promítání filmu - problém je tedy s druhou stranou. Přesto je stále možné, že se tohoto "případu" ujme někdo jiný a film k nám nakonec dorazí (je ale možné, že by se tak stalo například až v květnu, dva měsíce od celosvětové premiéry). Fanoušci se však nechtějí jen tak vzdát a proto vytvořili petici - do jedné se můžete zapojit prostřednictvím 'lajknutí' fb stránky "Petícia za film Divergent na Slovensku a v Česku" nebo svým online podpisem na stránce petice24.com.

Lupita Nyong'o Up for a 'Star Wars: Episode VII' Role?

16. března 2014 v 15:18 | Katie*
NA VYSVĚTLENOU: Pořád jsem přemýšlela o tom, co na blog přidat, aby nezel prázdnotou. Jennifer se momentálně pilně věnuje natáčení Mockingjay 1,2, které by mělo trvat až do června, o OUaT se tolik novinek zase neobjevuje. Po únavném přemýšlením co nebo koho na blog přidat, mě napadlo: proč nepřidávat články o tom, co tě baví nejvíc, o FILMECH! Výsledkem by tedy měla být nová rubrika Movie News, kam budu přidávat informace ze světa filmů, sem tam přihodím i nějakou informaci ze světa filmových hvězd, upoutávky na filmy, které by měly jít v průběhu letošního roku do kin, nějaké seznamy filmů, které byste měli určitě vidět a tak dále. Nevím, jak moc se to uchytí, ale za pokus to rozhodně stojí. Články do této rubriky nebudu přidávat nijak pravidelně, prostě když se objeví něco zajímavého, tak o tom napíšu (v poslední době mám času docela dost, takže těch článků možná bude víc ;))

Mnoho fanoušků Hvězdných válek už s nadšením očekává další, již sedmé, pokračování této vesmírné série, které by mělo do kin přijít na konci příštího roku. Kolem tohoto filmového projektu se však stále mlží a málokdy vypluje na povrch nějaká zajímavá informace. Tentokrát však máme štěstí, začíná se spekulovat o tom, že jednu z rolí by mohla získat čerstvě oscarově ceněná Lupita Nyong'o. Herečka se prý údajně před několika týdny setkala s režisérem filmu, J.J. Abramsem, podle teorií fanoušků by její postava mohla být nástupkyní Obi-Wana Kenobiho a mělo by se jednat o jednu z hlavních rolí. Lupita prokázala, že v sobě má herecký talent, který byl v posledních měsících oceněn několika významnými cenami. Zatím však vše zůstává u spekulací, nicméně přiznejme si, že by to byla zajímavá podívaná.