Únor 2014

Jennifer Lawrence will quit acting for a year to rest after non-stop schedule

24. února 2014 v 16:06 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Oscarově nominovaná herečka Jennifer Lawrence si dá na rok od herectví pauzu - během posledních 12 měsíců stihla natočit osm nových filmů. Vyčerpaná 23letá herečka si podle hollywoodského producenta Harvey Weinstein vezme tolik vytouženou dovolenou od velká obrazovky. Weinstein - který s Lawrence pracoval na filmu Silver Linings Playbook - odhalil: "Od herectví si dá dlouhou roční pauzu, kdy nebude dělat nic. Poslední dobou pro ni bylo vše non-stop a zaslouží si odpočinek."
Známý producent také obhajoval její rozhodnutí nezúčastnit se letošního předávání cen BAFTA, přestože obdržela cenu za její roli ve filmu American Hustle. V neděli vše vysvětlil deníku The Sun: "Jennifer je příliš hodná, dělá lidem laskavosti a souhlasí, že natočí film jako byl American Hustle, i když by si mohla vzít dovolenou."
"K Hunger Games se upsala, když byla mladá a neuvědomovala si, jak moc jí to změní život. Ale ona je profesionálka, vždycky jí bude."
Navíc to vypadá, že se v nedávné době začala Lawrence se svým přítelem Nicholasem Houltem poohlížet po společném bydlení ve Spojeném království. "Jeden dům si zamilovali hned, jak jej uviděli. Oba vědí, že není moc dobré se v této době, kdy se jim oběma slibně rozjíždí kariéra, nastěhovat do Velké Británie, ale chtějí nějaké společné útočiště s rybníkem. Kromě toho, Jenn miluje anglický způsob života a teď, když oba berou svůj vztah vážně, dává smysl, že si chtějí koupit společný dům," uvedl zdroj.

‘American Hustle’ Nominee Jennifer Lawrence On Her Role And Chemistry With David O Russell

23. února 2014 v 11:18 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Interviews

Šance, že Jennifer Lawrence letos zopakuje svou oscarovou výhru, tentokrát je nominována v kategorii "nejlepší herečka ve vedlejší roli" za svůj výkon ve filmu American Hustle, vzrostla od doby, co vyhrála Zlatý glob a nečekaně získala i cenu BAFTA za "herečku ve vedlejší roli."
Zatímco Lawrence pravděpodobně snědla víc lososů než aljašský medvěd grizzly během loňského cirkusu kolem předávání cen, kdy také získala svého prvního Oscara za film Silver Linings Playbook, v tomto závodě byla viděna poměrně zřídka, hlavně kvůli natáčení posledních dvou dílů The Hunger Games, které se natáčejí zároveň a ve kterých se znovu vrátila do role Katniss Everdeen, a X-Men: Days of Future Past, kde se nám opět představí v roli Mystique. Lawrence zrovna dotáčela nějaké scény pro nový x-menovský film, když minulý týden vyhrála cenu BAFTA. Byl to David O. Russell, režisér Silver Linings Playbook a American Hustle, kdo jejím jménem přijal cenu. "Seděl jsem vedle ní při loňském předávání cen BAFTA, když nevyhrála, byl jsem naštvaný. Letos mi bylo obrovským potěšením přednést, co možná nejupřímnější proslov jejím jménem, poté, co mi Leonardo DiCaprio předal její cenu," řekl mi Russell.

Jennifer Lawrence - Miss Dior Interviews

22. února 2014 v 16:01 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Myslela jsem si, že tohle interview se má objevit až příští týden, ale nakonec už ho máme k dispozici nyní (pokud teda nemají od Dioru v plánu nás překvapit ještě dalšími rozhovory s Jenn). Obě dvě videa jsou krátká a určitě stojí za to se na ně podívat, Jenn v nich moc pěkně mluví, ale co já jsem si užila asi nejvíc, byl fakt, že je na těch videích bez jakéhokoliv make-upu a vypadá kouzelně! V prvním videu mluví o šatech od Dioru a v druhém se zmiňuje o tom, co si na sebe vezme na letošní Oscary. Podle toho, co řekla, se můžeme těšit na něco opravdu mimořádného!

"Jedny z mých nejoblíbenějších šatů značky Dior byly ty, které jsem měla v Cannes. Ale máme také výjimečné vzpomínky na šaty, které jsem měla na Oscarech. Některé jsou zábavné, jiné ne. Podle mého názoru by je měli dělat lépe dostupné do schodů. Je to pěkný pocit, když jste oblečeni v něčem krásném a cítite se krásní, když na sobě máte outfit, na který jste pyšní nebo šaty, ve kterých se cítite dobře. Může to být skutečné potěšení a proto se budete cítit šťastnější."

American Hustle - Oscar Film Fact + Special - The Art & Soul of Survival

22. února 2014 v 15:34 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Vážně už za osm dní konečně dojde k mému vytouženému předávání Oscarů? Na tenhle ceremoniál už se těším asi půl roku, pevně věřím, že to bude pecka! Každopádně, vzhledem k tomu, že předávání cen akademie proběhne už za neuvěřitelných osm dní, lidé z MovieClips se rozhodli uveřejnit na svém YT channelu video, které obsahuje scénku z filmu American Hustle a jednu zajímavost z natáčení: "Když David O. Russell obsadil Jennifer Lawrence do role Rosalyn, Christian Bale se, jak Russellovi, tak Lawrence samotné, vyjádřil s obavami, že Lawrence je pro tuto roli příliš mladá. Poté, co viděl, jak dokázala tuto postavu zahrát, Bale řekl, že byl ohromen jejími schopnostmi a jeho obavy byly rozptýleny."

The Hunger Games: Catching Fire - The Quell: Filming in Hawaii + Wedding Dress BTS Clip

22. února 2014 v 15:11 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Už jen několik dní nás dělí od oficiálního vydání Catching Fire na DVD a Blu-Ray - ve většině světa je datum vydání v březnu. S tím se také objevilo víc bonusového materiálu. Video výše je zaměřeno na natáčení na Havaji. Dozvíme se, proč byl vybrán právě jeden z havajských ostrovů jako místo natáčení, že nová technologie (kamery atd.), která byla pro film použita, byla tak těžká, že se na ostrov musela dopravit lodí, video obsahuje i komentáře herců. Nemůžu než nesouhlasit s Jenou Malone, představitelkou Johanny, "kdo by nechtěl strávit měsíc na Havaji?"
Na druhé video vás budu muset odkázat. Jedná se o téměř jedno-minutové video, ve kterém se mluví o svatebních šatech, které si Katniss vzala na sebe při rozhovoru s Ceaserem. O šatech mluví producentka filmu Nina Jacobson a kostymérka Trish Summerville.

Miss Dior Handbag - Promo Photos - Spring/Summer 2014

21. února 2014 v 17:41 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Řekněte sami, tyhle fotky jenoduše nejde nemilovat. Poslední lednový den jsem vás informovala o tom, že si Jennifer pravděpodobně prodlouží svou smlouvu s Diorem o další tři roky - což bych řekla, že se nyní potvrdilo - a tak tu pro vás mám čtyři úplně nové promo fotky s Jenn pro kampaň "Miss Dior Handbag" na jaro/léto 2014. Jenn na všech fotkách vypadá naprosto dokonale (ony ostatně všechny ty shooty pro Dior jsou úžasné), moc se mi líbí, jak si stylisti pohráli s jejím pixie sestřihem. Za fotografiemi stojí Patrick Demarchelier. Fotky už vyšly včera ve Velké Británii v časopisu Marie Claire, v USA se oficiálně objeví až v dubnu ve Vanity Fair. A teď další skvělá zpráva! Snad to není jenom kec, ale příští týden by se mohlo objevit video, ve kterém budeme moci vidět, jak si Jenn prohlíží ateliéry modního domu Dior a vybírá si šaty na předávání Oscarů!

Jennifer Lawrence si přináší svůj podmanivý pohled do třetí kampaně pro značku Dior. Propagační fotky vyšly právě v čase Oscarů, kde je nominovaná v kategorii "nejlepší herečka ve vedlejší roli" za film American Hustle, díky kterému si už odnesla Zlatý glob a cenu BAFTA.
S rozcuchanými a natočenými vlasy byla herečka focena Patrickem Demarchelierem, ve své náruči svírá kabelku Miss Dior. Tištěná verze kampaně výjde ve čtvrtek ve Velké Británii v časopisu Marie Claire, v dubnu následovaná Spojenými státy a časopisem Vanity Fair.
Dior fotky uveřejní na svých webových stránkách, dior.com, ve středu, včetně videa, kde Lawrence mluví o návštěvě ateliérů tohoto modního domu a vybírání si šatů na oscarovou noc, 2..března. "Teď už celou tu 'haute couture' věc chápu," říká na kameru a dodává: "Je to velká věc."

miss-dior01.jpgmiss-dior03.jpg001~1.png002~75.jpg003~5.png

Nicholas Hoult’s sister, Clarista Talks About Jennifer Lawrence

20. února 2014 v 11:32 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information
Tak je to oficiální, Jennifer Lawrence je tak praktická a krásná, jak vypadá - sestra jejího přítele to potvrdila. Jenn, která v současné době chodí se svým kolegou z X-Menů, Nicholasem Houltem, před Vánoci strávila s Nichovou rodinou hodně času, a spíše než aby se chovala jako velká hollywoodská hvězda, sama si chodila pro pití a dokonce s rodinou pekla i koláče!
"Jenn je úžasná. Je opravdu snadné s ní mluvit," řekla Clarista Hoult. "Je velmi rodině orientovaná, takže mezi nás rychle zapadla. Vůbec nevypadá, jako někdo z Hollywoodu, prostě se zapojila. Nejsme žádná kouzelná rodina. Když si u nás doma chcete dát pití, musíte si pro něj dojít," řekla Clarista, které je rovněž herečka.
Ve skutečnosti se Jen zalíbilo pomáhat také v kuchyni, upekla kuřecí koláč s Nicholasovým tátou a opsala si několik receptů na dorty z kuchařky Mary Berry.

+ Některé z vás snad potěší tato nová společná fotka s Jenn a Nichem ještě ze Zlatých globů - no na internetu se objevila až teď. Já jsem opravdu ráda, že jsou zase spolu. Jsou prostě rozkošní ♥ :))

Hm5pH4mv

Jennifer Lawrence Gallery Update #2

20. února 2014 v 11:14 | Katie* |  UPDATE

Já už se nového dílu X-Mena vážně nemůžu dočkat! Podle všeho to vypadá, že Mystique teď bude mít v Days of Future Past větší prostor než ve First Class, takže se dočkáme víc modré Jennifer. Právě s Mystique se za poslední dva dny objevily čtyři nové promo fotky a jedna stillska, která je naprosto parádní (já se do ní okamžitě zamilovala ♥). Na jedné té promo fotce - no ona je to spíše taková ta charakteristická kartička - je napsán i popis: "Kdysi blízká přítelkyně Profesora X, Raven se obrátila proti X-Menům a přijala identitu Mystique. Se schopností převzít na sebe podobu jakékoliv osoby, je pevně rozhodnutá ochránit rasu mutantů, ať to stojí cokoliv. Nicméně, její činny místo toho možná zapříčiní jejich vyhynutí."

01a~0.jpg01~30.jpgBg08hJ6IYAAaQDU.jpgdsf.jpgJennifer-Lawrenc-X-Men-Days-of-Future-Past_28129~0.jpg

Once Upon a Time's Return: Emma's New Life, Hook's Mission and More Teases

20. února 2014 v 10:58 | Katie*
Až se Once Upon a Time vrátí 9.března na televizní obrazovky, dostaneme se do úplně nového a divného světa, ve kterém teď Emma a Henry žijí v New Yorku a obyvatelé Storybrooku se potýkají s novým Zlým nepřítelem. Poté, co byly k epizodě New York City Serenade uveřejněny fotky, TVLine vyčmuchal nejnovější spoilery:

1. Emma a Henry si v NYC zařídili velmi pěkný život, doplněný novým nobl šatníkem pro bondswoman. Také postava Chrise Gorhama je velkou součástí jejich světa.
2. Hook je v neúprosné snaze přesvědčit Emmu, aby uvěřila fantastické pravdě. Ve svém koženém rukávu má schovaných pár triků, které mu pomůžou přesvědčit ji o jejím původu. Také se budeme bavit na jeho účet při nehodách, které se mu ve městě stanou.
3. Flashbackové scény (odehrávající se před jedním rokem) nám ukáží, jak se obyvatelé Storybrooku dostali zpět do Začarovaného lesa, kde se setkají s několika známými tvářemi - někteří z nich drží obrovské tajemství.
4. Všichni budou při svých cestách Začarovaným lesem držet pohromadě - až na jednu postavu, která si půjde svou vlastní cestou.
5. Někdo se dostane pod zámek.
6. Regina udělá drastická opatření, aby se vypořádala s bolestivou ztrátou Henryho - zatímco Sněhurka se snaží hrát jejího parťáka.
7. Tahle citace vás pobaví: "Smrdí po lese."
8. Belle má plán...
9. Více postav z Once Upon a Time učiní triumfální návrat.
10. Budou zde "opičí" scény. Stačí říct, že tito okřídlení primáti mají víc děsivých zubů, než jim udělala Margaret Hamilton (původní Zlá Čarodějnice ze Západu).

Na internetu se také objevil úpně nový (a naprosto dokonalý!) plakát k druhé polovině třetí řady Once Upon a Time. Někde jsem četla, že by měl být prvním ze tří, tak uvidíme :))
Edit: Přidán ještě nový plakát s Wicked Witch. Musím říct, že tohle jsou asi nejlepší plakáty, jaké kdy k OUaT byly vytvořeny!

016~18.jpg017~14~0.jpg

Leaving Her Hotel in Montreal - February 16, 2014

19. února 2014 v 16:03 | Katie* |  C - 2014

Jennifer dala opět světu vědět, že je stále naživu. K dispozici máme nové paparazzi fotky, které pocházejí z neděle 16.února. Co je na nich zvláštní je místo, kde byly pořízeny - kanadský Montreál. Na stejném místě se natáčel film X-Men: Days Of Future Past, takže internetem koluje, že zde Jennifer dotáčí nějaké další scény. Důvod to však může být i jiný, ale X-Men je asi nejvíc pravděpodobný. Co mi dál vrtá hlavou je - skončilo už natáčení Mockingjay nebo dal Francis Jennifer na pár dní volno, aby mohla krátce pracovat na filmu, kde hraje modrou mutantku Mystique? Těžko říct.
Každopádně mám tu pro vás několik fotek, když Jennifer opouštěla svůj hotel v Montreálu. Bylo to pravděpodobně 2x v jeden den, protože na pár fotkách můžeme vidět, že má džíny, polobotky a na dalších má tepláky, důchodky (já jim tak prostě říkám :D) a čapku. Musím říct, že Jenn je na některých fotkách lehce k nepoznání... nebo alespoň já mám takový dojem. Taky bych řekla, že je vidět, jak Jenn pomalu dorůstají vlasy - už jsem hodně zvědavá, jaký účes bude mít na Oscarech :))

The_JLawrence_281129.jpgThe_JLawrence_281529.jpgThe_JLawrence_282329.jpgThe_JLawrence_28229.jpgThe_JLawrence_28629.jpg

To však ještě není úplně všechno. Jennifer byla také pravděpodobně v ten samý den, ze kterého pocházejí candids fotky výše, odchycena jednou fanynkou na letišti. Z jejich setkání vznikla i tato rozkošná fotka + jsem trochu zapátrala a našla jsem na instagramu i komentář fanynky k této jejich společné fotce: "Lidi, tohle je nejlepší den celého mého života, znovu jsem se setkala s Jennifer Lawrence. Měla jsem šanci předat jí svůj dopis, byla moc milá a řekla mi 'Aww to je rozkošné.' Slova nedokáží popsat, jak jsem teď šťastná. Jsem doslova ta nejšťastnější holka na světě!"

1779814_287433454743828_623941041_n.jpg

3x12 - New York City Serenade

19. února 2014 v 15:36 | Katie*

K nadcházející epizodě Once Upon a Time, nezapomeňte, že seriál se vrací už 9.března!, se také objevilo plno nových fotek v HQ kvalitě. Můžeme na nich vidět návrat pohádkových postav do Začarovaného lesa, ale taky několik záběrů z New Yorku. Jak to tak vypadá, postava herce Chrise Gorhama bude pravděpodobně přítelem či snoubencem Emmy - to se však ještě všechno dozvíme. Také se dozvíme, jak si producenti pohráli s těhotenstvím Ginnifer Goodwin (Sněhurka/Mary Margaret). Já bych řekla, že Sněhurka si znovu prožije to stádium těhotenství, ve kterém byla, než Regina uvalila kletbu... Ale je to jen taková moje menší teorie. Všichni víme, že Horowitz a Kitsis jsou dost šílení chlapíci - oni určitě vymyslí něco speciálního :D

11~1~0.jpg15~2~0.jpg35~5.jpg3~3.jpg8~2.jpg

Once Upon a Time 3x12 New York Serenade Promo #3

19. února 2014 v 15:27 | Katie*

Ačkoliv se celá ta pauza zdála zprvu velice dlouhé, do nové epizody Once Upon a Time, která nám také otevře druhou polovinu třetí řady, už nám zbývá jen něco málo přes 2 týdny. S tím se taky začal objevovat nový materiál jako například toto nové promo video, které nám více odhaluje, na co se můžeme těšit. A já osobně už se vážně nemůžu dočkat!

BUĎTE PŘIPRAVENI
UŽ PŘICHÁZÍ
PŘÍCHOD
NEJHROZIVĚJŠÍHO PADOUCHA ZE VŠECH
Regina: Zelený kouř a další létající opice ve městě?
Krasoň: Jak tuhle Zlou Čarodějnici najdeme?
Zlá Čarodějnice: Vezmu ti úplně všechno.
Regina: Tak se předveď.

Jennifer Lawrence Won in BAFTA 2014 for ‘Best Supporting Actress’

17. února 2014 v 15:56 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

V loňském roce sice svou nominaci za "Nejlepší herečku v hlavní roli" za film Silver Linings Playbook neproměnila v cenu, ale letos je všechno jinak a Jennifer může slavit další úspěch. Včera se v Londýně předávaly ceny BAFTA 2014, které taky můžeme řadit mezi ta prestižnější ocenění. Ačkoliv se Jenn nemohla zúčastnit kvůli zaneprázdněnosti při natáčení filmu Mockingjay, včera večer se jí podařilo vyhrát cenu v kategorii "Nejlepší herečka ve vedlejší roli" za film American Hustle. Samotný film, který získal celkově 10 nominací, si pak ještě odnesl cenu za "Nejlepší make-up a účesy" a "Původní scénář." K výhrám gratuluji a doufám, že American Hustle a samotná Jennifer budou takto úspěšně pokračovat i nadále.
Sama jsem vážně zvědavá, jak dopadne letošní předávání Oscarů - to proběhne už za 13.dní!

Pokud se chcete podívat na celý seznam vítězů na BAFTA 2014, zamiřte sem :))

Elizabeth Banks Talks Jennifer Lawrence & Playing Effie "She's One of My All Time Favorites"

15. února 2014 v 16:03 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Herečka Elizabeth Banks, která si v Hunger Games zahrála postavu nepřehlédnutelné Effie Trinket, nedávno oslavila krásné 40.narozeniny (dodatečně přeji všechno nejlepší :)), to se samozřejmě neobešlo i bez nějakých oslav - jedna z nich se konala i na placu filmu Mockingjay. Elizabeth se ve čtvrtek zúčastnila akce, kde také krátce promluvila o Jennifer, Hunger Games a úmrtí herce Philipa Seymoura Hoffmana.

Když už mluvíme o tom, co dámy milují, dej nám nějaké menší info o tom, jaké to je být poblíž JLaw.
Nedávno mě všichni na place Mockingjay překvapili s narozeninovým dortem. Bylo to opravdu zábavné. A samozřejmě první člověk, který se do mého dortu pustil byla Jennifer! Řeknu, že je to holka, která ráda jí a já to na ní miluju.

Pokud jde o pokračování Hunger Games, jsou zde nějaká překvapení, která fanoušci knih neočekávají?
Upřímně, o Mockingjay nemůžu říct ani slovo! Určitě ale oba díly skončí tak, že někdo bude trpět. Mockingjay bude tak věrný předloze napsané rukou Suzanne Collins a postavám, jak to jen bude možné.
Co se týká natáčení, tak už mám téměř hotovo. Hraní Effie mi bude chybět, je to jedna z mých vůbec nejoblíbenějších postav. Moc jsem se s ní a celým obsazením bavila, bude mi to chybět. Stále se však se všemi ještě sejdeme při propagaci obou dílů a na to se moc těším. Mám ještě dva roky, kdy se s těmito báječnými lidmi budu moci setkat.

A jaké to bylo pracovat s Philipem Seymourem Hoffmanem?
O tom bych radši nemluvila. Byl to úžasný herec, kterého jsem velice respektovala a který mi bude velmi chybět.

Jennifer Lawrence To Present at The Oscars

15. února 2014 v 15:44 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information
Určitě už všichni víte, že v neděli 2.března proběhne v Los Angeles každoroční předávání Oscarů. Na této prestižní události v loňském roce získala Jennifer Lawrence svou první zlatou sošku za film Silver Linings Playbook. Jennifer byla pro letošní rok znovu nominovaná tentokrát v kategorii "Herečka ve vedlejší roli" s filmem American Hustle, na kterém znovu spolupracovala s režisérem Davidem O. Russellem - zmíněný film si celkově odnesl deset nominací (naleznete je zde). To však není všechno. Jennifer byla také jako úplně první oficiálně potvrzena pro roli 'předávače ceny.' Znovu si tak tuto zkušenost zopakuje po Zlatých Globech a SAG Awards. Jenn by údajně měla předat cenu v kategorii "Herec v hlavní roli," kde je nominován její kolega z American Hustle, Christian Bale.
Určitě můžete očekávat, že sem na blog pak dám streamy s živými přenosy a později pak i odkazy na stažení celého ceremoniálu. Pokusím se také zjistit, jestli se Oscary nebudou, stejně jako letos předávání cen Grammy, vysílat na ČT2.

Target Exclusive: Behind the Scenes with "The Hunger Game"'s Sam Claflin

13. února 2014 v 16:50 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Na internetu se objevilo nové video z natáčení filmu The Hunger Games: Catching Fire, které je tentokrát zaměřené na Sama Claflina, představitele Finnicka Odaira. Sam zde mluví o Hunger Games a nabídce na roli Finnicka. Jeho komentář pak doprovázejí i nové záběry z natáčení, na kterých se objevuje i Jennifer. Jenn také na konci krátce okomentovala Samovu účast na filmu: "Myslím si, že Josh byl vážně nadšený, že se k nám přidal kluk, protože (v předchozím díle) jsme neměli žádné scény s Liamem, takže celou dobu byl zaseklý se mnou. A pro mě to bylo taky úlevné."

A nakonec tu pro vás mám jednu skvělou zprávu. Pokud nedojde k žádným změnám, tak bychom se 13.dubna, v den předávání cen MTV Movie Awards, měli dočkat prvního teaser traileru na Mockingjay - Part 1!!!

Jennifer Lawrence On The List of "2014's Most Desirable Women"

13. února 2014 v 16:40 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Tuhle zprávu jsem sem prostě musela přidat - jako již tradičně, tak i letos vydal web AskMen seznam "Nejžádanějších žen" tentokrát pro rok 2014. Jennifer se v loňském roce umístila na prvním místě, letos se umístila na 4.místě.
Na otázku - proč je Jennifer žádaná, dostanete tuto odpověď: "V Hollywoodu nenajdete nikoho jako je Jennifer Lawrence. Má prostě všechno: krásu, talent a nenapodobitelný smysl pro bláznovství, který ji odlišuje od zbytku A-listu. Ve filmu American Hustle byla naprosto ohromující a rozhodně si letos zajdeme do kina na X-Men: Days of Future Past a pokračování Hunger Games."

Pokud máte zájem se podívat na celý seznam, tak zamiřte sem ;)

Jennifer Lawrence and Nicholas Hoult Engagement Story Is "Completely" False, OK! Admits

13. února 2014 v 16:25 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Možná jste slyšeli o tom, že se Jennifer Lawrence "údajně zasnoubila" se svým přítelem Nicholasem Houltem. S touto informací na začátku února vyrukoval bulvární časopis OK! - pro ty z vás, kteří o ničem nevědí, zde je titulka časopisu. Všichni asi víme, že všechny informace publikované v takovýchto časopisech jsou vycucané z prstů nějakých neúspěšných spisovatelů, protože některé jejich články se podobají spíše fiktivním románům než pravdivým příběhům. Já osobně jsem si myslela, že to není pravda, protože Jenn i Nicholas jsou na svatbu ještě poměrně mladí a myslím si, že se především chtějí věnovat svým kariérám. Ti z nás, co jim neskočili na špek, měli pravdu - časopis OK! musel veřejně přiznat, že si celý článek vymyslel a nic z toho není založeno na pravdě.

"Časopis OK! publikoval omluvu za zcela falešný článek, ve kterém stálo, že se Jennifer Lawrence a Nicholas Hoult přes vánoční svátky zasnoubili. Nejen, že tento příběh je celý kompletně vymyšlený, ale za tři měsíce je to již po druhé, kdy o tomto páru psali takovéto klamné informace. Celý příběh z titulní strany nebyl ověřen ze strany Lawrence ani Houlta, přesto byl nedbale vytištěn a prodáván."

Takže sami vidíte, že ne vždy musí být všechny informace pravdivé. Já bych jednou opravdu ráda viděla lidi, kteří takovéto příběhy píšou. Jennifer Lawrence a Nicholas Hoult se seznámili při natáčení filmu X-Men: First Class, tvořili pár od roku 2011 - 2013, poté se krátce rozešli a nyní jsou opět spolu.

Jennifer Lawrence Gallery Update #1

13. února 2014 v 16:06 | Katie* |  UPDATE

Na internetu se objevila úplně nová stillska z filmu X-Men: Days of Future Past, kde si Jennifer zahrála roli modré mutantky Mystique. Na fotce můžeme Mystique vidět v její lidské podobě spolu s mladým Magnetem. Já osobně doufám, že v tomhle dílu X-Menů (do kin půjde letos v květnu) bude trošku objasněno, proč Mystique vlastně zůstala s Magnetem - v X-Men: First Class to vypadalo, že Mystique nesouhlasí úplně se vším, co Magneto řekl a zdá se, že ti dva spolu v Days of Future Past budou zápasit. Opravdu jsem na film moc zvědavá a pokud vše půjde dobře, tak snad na něj zamířím i do kina s kamarádkou :))

06~23.jpg

Bohužel tu mám také jednu špatnou zprávu. Bylo oficiálně potvrzeno, že se Jennifer v neděli neobjeví na předávání cen BAFTA 2014, kvůli natáčení Hunger Games. Mě osobně to moc mrzí, protože jsem se těšila na nové fotky, ale chápu, že natáčení má přednost. Znovu opakuji, že letos byla Jenn na BAFTA 2014 nominována v kategorii "Herečka ve vedlejší roli" a podle mě má oproti loňskému roku šanci vyhrát. Uvidíme tedy, kolik cen si film American Hustle, z celkových 10 nominací (naleznete zde), odnese :))

Once Upon a Time - 3x12 New York Serenade Synopsis

13. února 2014 v 15:40 | Katie*
  • Všichni se vrací do Začarovaného lesa, až na Emmu a Henryho, kteří teď bydlí v New Yorku a nepamatují si nic z doby strávené ve Storybrooku. Hook se snaží přimět Emmu a Henryho vzpomenout si, kým skutečně jsou. V Začarovaném lese čelí Sněhurka, Krasoň a Regina velké hrozbě.