Leden 2014

Jennifer Lawrence Being Courted for Third David O. Russell Film

31. ledna 2014 v 15:04 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Jennifer Lawrence a režisér David O. Russell jsou na počátku jednání o jejich další vzájemné spolupráci již pro třetí společný film!
23letá herečka by měla zájem zahrát si ve filmu o "pozoruhodném životním příběhu Joy Mangano, svobodné matky tří dětí z Long Islandu, která se stala nejúspěšnější podnikatelkou v zemi, díky vynálezu samo-ždímajícího 'zázračného mopu' (Miracle Mop)," uvedl Deadline.com.
David O. Russell je teprve v jednání na post režiséra tohoto filmu. S Jennifer už spolu natočili filmy Silver Linings Playbook, díky kterému získala svého prvního Oscara, a American Hustle, za který získala v pořadí již třetí nominaci na cenu akademie. Jennifer je v poslední době spojována s filmovým zpracováním knihy Na východ od ráje a filmu založeném na románu Burial Rites.

Jennifer Was Reportedly Seen At A Pub In Atlanta

31. ledna 2014 v 14:47 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Nedávno se objevily na internetu zprávy o tom, že byla Jennifer minulý týden v sobotu viděna v jedné hospodě v Atlantě, kde se natáčejí filmy Mockingjay Part 1 a Part 2. Na internetu jsou k vidění i tři fotky, které tyto informace potvrzují. Zde jsem pro vás přeložila jednu legrační historku o Jennifer a pak vylíčení, jak se manželský pár setkal s Jennifer - a došlo i na focení!
Jennifer Lawrence a její kolega z Hunger Games, Liam Hemsworth, se rozhodli dát si na chvíli pauzu od natáčení jejich příštích společných filmů, Mockingjay Part 1 a Part 2, a s pár přáteli z placu večer vyrazili do Atlanty.
Nejmenovanný zdroj E!News potvrdil, že J.Law a skupinka pár dalších lidí se přes víkend zdržela v hospodě Bookstore. "Byli tam v sobotu večer, pak šli do klubu MJQ Concourse. V minulosti už tam jednou byli."
Do klubu Jennifer s přáteli přišla zadními dveřmi. "Lidé si jen mysleli, že je Jennifer roztomilé děvče, neuvědomili si, kdo to je... Usmívala se a tancovala."
A během toho večera bylo samozřejmě potřeba odskočit si na dámy. Jenže Jennifer málem skončila na úplně špatném místě. "Jennifer málem vešla na pánské záchody," řekl zdroj. Okamžitě si však uvědomila svou chybu a rychle zapadla na dámské toalety. "Obsazení Hunger Games je úžasné, pili a dobře se bavili."

BfQAGBDCcAAe_aX.jpgBfRI59RCEAIdADy.jpg

Jennifer Lawrence Has Renew Her Contract with Dior for 3 More Years

31. ledna 2014 v 14:07 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Sezona předávání cen je v plném proudu a určitě je bezpečné říct, že teď víc než kdy jindy upíráme svou pozornost na to, jakého návrháře naše oblíbené hvězdy nosí.
Nebyla by to však naše Jennifer, kdyby se na nějaké akci neobjevila v nějakém kousku značky Dior. V minulém roce se Jenn na všech premiérách filmu Catching Fire objevila v šatech od Diora. V roce 2014 jsme ji mohli na Zlatých globech vidět v bílých šatech a na SAG Awards 2014 v tmavě fialových šatech s flitry, obojí značky Dior. Podle nejnovějších zpráv to vypadá, že Jennifer s touto luxusní značkou prodlouží smlouvu a jejich vzájemná spolupráce bude trvat další tři roky. "Zatím nebyla podepsána žádná smlouva, ale Jennifer má k Dioru dobrý vztah, proto není důvod, proč by vzájemná spolupráce nemohla pokračovat. Zatím však není dostupná žádná smlouva," uvedl zdroj. Pokud by Jenn smlouvu podepsala, rázem by si tak vydělala 15 až 20 milionu dolarů.
Ať už to dopadne jak chce, je téměř jisté, že na předávání Oscarů si Jenn určitě vezme něco značky Dior. Návrháři, které navrhují pro tuto značku šaty, které pak Jenn nosí, pro ni fungují jako jakýsi talisman - na Oscarech v loňském roce na sobě měla šaty Dior a získala svou první zlatou sošku za svůj výkon ve filmu Silver Linings Playbook. Zdroj také uvedl, že Dior chce teď žádanou herečku oblékat na každou společenskou akci a jak to vypadá, Jennifer proti tomu nic mít nebude.

Taylor Swift Reacts to J.Law Photobombing

31. ledna 2014 v 13:33 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Myslím, že nikdo z nás ještě na pěkně dlouho nezapomene na letošní předávání Zlatých globů, odkud pochází záběry z červeného koberce, kde se Jennifer plíží za zpěvačkou Taylor Swift, kterou měla podle svých vlastní slov v úmyslu "shodit ze schodů." Jenn a Taylor jsou velice dobrými kamarádkami a tak se celé situaci zasmály. Ta větší sranda přišla, když se Jennifer dozvěděla, že po celou dobu ji zabírala kamera a celý svět se tak baví jejím vtipným výrazem při tvorbě velice zajímavých fotomontáží. Jenn už vše vysvětlila při jednom z rozhovorů na předávání SAG Awards 2014 (článek zde). Teď přišla řada na Taylor Swift. Taylor se pochopitelně stejně jako další velké pěvecké hvězdy objevila na předávání prestižních cen Grammy 2014. Při jednom z rozhovorů přišla právě řeč na její společnou "momentku" s Jennifer. Taylor pak Jenn vzkázala:

"Děkuju ti za naše přátelství a díky za dělaní úžasných, děsivých výrazů za mými zády na kameře, když se snažím dělat interview a nepokazit to." Dále Jennifer popřála, "Hodně štěstí. Doufám, že vyhraješ. Doufám, že vyhraješ vždycky všechno." Na rozhovor s Taylor se můžete podívat zde.

Empire - March 2014

31. ledna 2014 v 13:09 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Magazine scans

Po další několikadenní pauze je opět na čase, abych na blog přidala poslední novinky z uplynulých dní. Znovu se chci pro začátek omluvit, že si od blogu bez ohlášení dávám takové pauzy, ale všechno je to kvůli škole. Vůbec netuším, jak tu budu příští týden, protože nás čekají 3 velké písemky a další a další úkoly, které si naši učitelé pořád vymýšlejí. A to jsem si myslela, že na začátku druhého pololetí nám dají alespoň na chvíli pokoj. No jak se zdá, tak asi ne.
Nebudu si však dnešní volno kazit školou. Mám tu pro vás totiž fantastickou novinku. Tento týden byla na internetu uveřejněna obálka s modrou mutantkou Mystique, kterou si Jennifer Lawrence znovu zahrála ve filmu X-Men: Days Of Future Past, jež do kin zamíří v květnu. Já osobně jsem si tu obálku naprosto zamilovala ♥ Doufám, že se tato fotka s Mystique objeví i samostatně, určitě bych pro ni našla skvělé využití. Každopádně tohle není jen ledajaká obálka. Je součástí jakési x-menovské sběratelské kolekce, kterou si přichystal časopis Empire. Na výběr je z 25 různých obálek, kde kromě Mystique můžete vidět i další hrdiny například Wolverina, Beasta, Magneta, Storm... Pokud byste si je všechny chtěli prohlédnout, tak určitě zamiřte sem :))

01~38.jpg

Kromě obálky z časopisu máme k dispozici i dvě zcela nové stillsky s Mystique k zmiňovanému pokračování X-Menů. Na jedné z nich můžeme vidět Jennifer v podobě modré mutantky, na té druhé v lidské podobě. Já osobně se už filmu nemůžu dočkat. Snad se mi povede splašit někoho, kdo by na tento film šel se mnou do kina :D

04~32.jpgtumblr_n08tldsqbm1rrb9xco1_1280.png

The Hunger Games: Catching Fire Outtakes with Jennifer & Josh from Entertainment Tonight

26. ledna 2014 v 13:03 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Novinek teď v poslední době opět moc není, takže se omlouvám, že tu teď blog bude z části hýřit pustotou. Každopádně pořad Entertainment Tonight se s námi podělil o video s vtipnými záběry z natáčení Catching Fire, který u nás na DVD výjde 26.března. Kromě nových záběrů z natáčení video obsahuje také krátký komentář Joshe Hutchersona a naší Jennifer. Oba dva mluví o společném natáčení a jejich přátelském vztahu.

"Když jsme se Jennifer a já poprvé setkali, bylo tu takové přátelství, které jsem s jiným hercem nikdy nezažil. Je to opravdu speciální a unikátní. Oba pocházíme z Kentucky a myslím, že tohle má se vším dost, co do činění. A pro nás oba je snadné hrát šílené lidi." - Josh Hutcherson

"Pro Joshe a mě je hodně těžké spolu hrát. Hlavně, když musíme navázat oční kontakt, je těžké nezačít se smát, protože znám Joshe tak dobře a když začne mluvit, je to jako by byl cizím člověkem. Je to legrační. A on cítí to samé i u mě. Takže to by bylo opravdu těžké - přišlo by mi to otřesné, kdybych byla režisérkou a měla bych přijít s takovým druhem dynamiky a snažit se donutit tyhle děti do práce." - Jennifer Lawrence

Once Upon a Time - News About Characters and Next Episodes

26. ledna 2014 v 11:13 | Katie*

Opět tu pro vás mám jeden článek shrnující poslední novinky a informace k druhé polovině třetí řady seriálu Once Upon a Time, který se na televizní obrazovky vrátí 9.března.

Pro někoho by mohlo první dobrou zprávou být, že můžeme očekávat návrat herečky Rose McGowan, která v předchozí řadě ztvárnila roli mladé Cory. Můžeme tedy znovu očekávat nějakou flashbackovou scénu. McGowan by se měla v seriálu znovu objevit v 18.epizodě.
Do seriálu připluje také úplně nový pirát - legendární a hrozivý Černovous, který vystupoval například v klasice Ostrov pokladů. Producenti prozatím hledají herce, který si Černovouse zahraje a tato nová postava by se prozatím měla objevit jen v jedné epizodě. Je také možné, že Černovouse a Hooka pojí společná minulost.

Jennifer Lawrence Meets Damian Lewis and Gets a Big "Homeland" Spoiler

24. ledna 2014 v 16:14 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Ze SAG Awards se objevilo ještě jedno zajímavé video, o které se postaral televizní pořad Access Hollywood. Jennifer se při příchodu na 'panel' Access Hollywood měla možnost setkat s hercem Damianem Lewisem, hvězdou seriálu Homeland. Jennifer v něm opět dokazuje, že se nepovažuje za žádnou hvězdu a chová se jako normální člověk - myslím, že stejně jako ona by reagovalo mnoho z nás, kdybychom se měli setkat s naším oblíbeným hercem/herečkou. Jennifer měla možnost se s Damianem pozdravit, obejmout ho a krátce si popovídat. Hned na začátku Jennifer uvedla, že viděla pouze první a druhou řadu seriálu Homeland, ale ty dvě moderátorky, které můžete vidět ve videu, přesto Jennifer pozradí, že ve třetí řadě Damianovu postavu zabijí, o čemž Jenn neměla ani tušení a byl to tak pro ni šokující a nechtěný spoiler. Myslím, že ty moderátorky si to v tu chvíli neuvědomily a nakonec se Jenn omluvily, že jí to prozradily. - Na video se dostanete kliknutím na banner.

Mně osobně nějaké menší spoilery nevadí, protože jsem od přírody hrozně zvědavý člověk a chci hned všechno vědět, ale nesnáším, když mi někdo dopředu vyzradí, že někdo v mém oblíbeném seriálu, filmu či knize zemře. To mi tak udělala spolužačka, která získala docela hrozný spoiler o jedné z mých nejoblíbenějších postav ze seriálu Game Of Thrones - v tu chvíli jsem měla taky chuť ji zabít :D

Jennifer Lawrence Gallery Update #3

24. ledna 2014 v 15:52 | Katie* |  UPDATE

Po nějaké době jsem tu opět s nějakým tím update článkem, který se tentokrát bude týkat hlavně SAG Awards, které se minulý týden v sobotu předávaly v Los Angeles a Jennifer se jich, pro naše potěšení, také zúčastnila.

- Hned na začátek bych tu měla fotky z příjezdu Jennifer na předávání výše zmiňovaných cen. Už tehdy to vypadalo, že má výbornou náladu :)) Dále se taky objevilo plno nových fotek ze zákulisí, kde opět můžeme vidět, jak Jenn nešetřila úsměvy a vtipnými výrazy. Dokonce se vyfotila i s hercem Matthew McConaugheyim, kterému osobně předala cenu, a hercem/zpěvákem Jaredem Letom. Dále bych tu pak měla tři skvělé portrait fotky, o které se postaral Kevin Mazur. Já jsem si je okamžitě oblíbila, protože všichni na těch fotkách vypadají přirozeně, šťastně a hodně se usmívají :))

001~4~0.jpg003~5~0.jpg008~3~0.jpg009~3~0.jpg012~3~0.jpg

011~23.jpg017~17.jpg024~14.jpg041~10.jpg043~10.jpg

001~80.jpg002~73.jpg003~64.jpg

- Doprovod na SAG Awards tentokrát Jennifer nedělal její přítel Nicholas Hoult (doufám, že se spolu objeví na Oscarech - musíme držet pěstičky!), ale její velmi dobrá kamarádka, herečka Lauren Sweetser. Lauren a Jennifer se znají z natáčení filmu Winter's Bone. Na internetu se objevily dvě jejich společné twitterové fotky. Ta první je focená pravděpodobně v autě a druhá je už z probíhající show. Rozhodně jsou to veselé fotky :))

242.jpg243.jpg

No a na závěr skvělá zpráva pro všechny fanoušky Hunger Games. Tento týden se objevil oficiální plakát k filmu, na kterém můžeme vidět ohnivého reprodrozda. Na plakátu také stojí datum premiéry, 21.listopad, ale u nás v ČR a tuším, že i na Slovensku, bychom se filmu měli dočkat o den dříve, tedy 20.listopadu :))

the-hunger-games-mockingjay-part-1-poster.jpg

X-Men Days of Future Past Empire Magazine Teaser Footage

24. ledna 2014 v 15:28 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Díky stránkám časopisu Empire máme k dispozici nový sedmi-sekundový teaser k nadcházejícímu pokračování X-Menů, "X-Men: Days Of Future Past." Teaser je nabitý novými scénkami, které se ale mění tak rychle, že člověk toho za těch sedm sekund moc neuvidí - což mě docela štve, to nám nemůžou dopřát aspoň minutové video? Každopádně ve videu můžeme krátce zahlédnout i Jennifer, která ve filmu (a v jeho předchůdci "X-Men: First Class") ztvární postavu modré mutantky Mystique. Já osobně se už na "Days Of Future Past" moc těším. Doufám, že Jenn zde bude mít o něco větší prostor než v předchozím díle. Kdybyste Jenn ve videu nestihli zahlédnout, tak níže máte dva screencaptures, které zachycují scénku s ní :)

imagebam.comimagebam.com

Nicholas Hoult: Jennifer Lawrence deserves success

24. ledna 2014 v 15:14 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Přestože Jennifer Lawrence a Nicholas Hoult o svém vztahu nijak zvlášť nemluví, herec tvrdí, že by na oscarově ceněnou herečku nemohl být pyšnější. Tento pár si společně zahrál ve filmu X-Men: First Class a svou spolupráci zopakují v pokračování X-Men: Days Of Future Past. Nicholas letos dělal doprovod Jennifer na předávání Zlatých globů, odkud si herečka odnesla cenu za 'nejlepší herečku ve vedlejší roli.' "Všechno si to zaslouží," řekl Nicholas o Jennifer, která je letos také potřetí nominována na Oscara. "Je zábavné se na to dívat."

*Ještě něco takového na zamyšlení; tento týden jsem na facebooku viděla hodně statusů odkazujících na článek v nejnovějším vydání BULVÁRNÍHO časopisu OK! Magazine, kde se píše, že se Jennifer a Nicholas zasnoubili - nejmenovanný zdroj samozřejmě prozradil všechny detaily (kolik stál prsten, kdy a kde Nicholas požádal Jenn o ruku, kolik chce Jenn dětí atp.). Já osobně si myslím, že je to jen další kec. Jenn i Nicholas jsou ještě mladí a myslím si, že se ještě nějakou dobu chtějí věnovat svým kariérám. Jaký na to máte názor vy? :)

Once Upon a Time - Who Maybe Die?

21. ledna 2014 v 17:21 | Katie*

V době, kdy seriál Once Upon a Time bude uzavírat knihu s třetí řadou, někomu nebude dopřáno prožít šťastný konec, protože jedna z postav seriálu zemře.
Producenti seriálu, Edward Kitsis a Adam Horowitz, potvrdili, že v jedné z následujících jedenácti epizod se nadobro rozloučíme s jednou z hlavních postav. "Ta postava zemře, napořád," vyjasnil Kitsis - s tou postavu a samotným hercem se tedy rozloučíme. Neexistuje žádná šance, že bychom je ještě někdy v seriálu uviděli.
Oním terčem může být naprosto kdokoliv - jediný, kdo se tomu vyhne je Robert Carlyle, protože jeho postava, Rampelník, je již teoreticky "mrtvá." V celém článku najdete seznam osmi jmen, kterých by se seriálová smrt mohla týkat.

Jennifer Lawrence - SAG Awards 2014 - Press Room

19. ledna 2014 v 17:57 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Moc jsem nedoufala, ale nakonec se na you tube objevil i celý záznam z press roomu. Opravdu doporučuju se na tohle video podívat, protože díky Jennifer se rozhodně nasmějete. Nejvíc se zde snažila odpovídat Amy Adams, na jednu otázku odpověděl i Robert De Niro. Jenn mluvila až na konci a bylo vidět, že se jí do toho moc nechce :D. Dostala otázku jaké to je, když se jí každý ptá, co má na sobě a proč si pro včerejší večer vybrala právě takové šaty. Reportérka také označila Jennifer za "modní ikonu," s čímž Jenn moc nesouhlasila. Úplně poslední otázka směřovala k těm, co si zahráli v Silver Linings Playbook - reportérka se ptala na rozdíl mezi tímto filmem a American Hustle. Jenn na tuto otázku nechtěně odpověděla, protože v jejím plánu bylo přenechat řeč Bradley Cooperovi, který ovšem v 3:25 kamsi odešel. Její reakce mě vcelku pobavila, je trochu škoda, že ji museli vypípat. No v celém článku najdete tři animace, kde je napsáno, co tedy řekla...

Jennifer Lawrence - SAG Awards 2014 - Show

19. ledna 2014 v 14:05 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

V neposlední řadě sem pochopitelně musím dát i video ze samotné show, kde si herci z filmu American Hustle odnesli cenu za 'Mimořádný herecký výkon obsazení ve filmu.' Cenu jim přidal herec Ben Affleck a proslovu se ujal Bradley Cooper, který ve zmiňovaném filmu hraje jednu z hlavní postav. Mně osobně se moc líbilo, když řekl "Díky Davidovi máte pocit, že jste součástí rodiny. On je důvodem, proč jsme se jako děti chtěli stát herci. Děkujeme Davide, tahle cena je pro tebe."

Jennifer Lawrence - SAG Awards 2014 - Red Carpet

19. ledna 2014 v 13:53 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Kromě krásných fotek ze včerejšího předávání SAG Awards 2014 se pochopitelně objevila i nějaká ta videa. To první je pozování na červeném koberci, kde můžeme i vidět, jak se Jenn baví s hercem Cubou Gooding Jr. a následně spolu i krátce zapozují. Já osobně Jenn obdivuju, že dokáže být tak klidná, když na ni takhle křičí - já bych měla neustále pocit, že mě chce někdo seřvat nebo mi vynadat. Život celebrity s sebou prostě nese i nějaké ty nepříjemnosti...

20th Annual Screen Actors Guild Awards - January 18, 2014

19. ledna 2014 v 12:28 | Katie* |  A - 2014

Opět se vám tu hlásím s velkou náloží nejnovějších fotek. Jak už jsem několikrát psala, sezona předávání cen je nyní v plném proudu a právě včera večer se v Shrine Auditorium v Los Angeles předávaly další prestižní ceny Screen Actors Guild Awards. Jak jsem zmiňovala v jednom z článků níže (a uvedla jsem to i v menu) na předává se dostavila i naše Jennifer.
Stejně jako u Zlatých globů mě naprosto uchvátila svým vzhledem. Na sobě měla krásné tmavě fialové šaty s flitry znovu značky Dior (mám takový dojem, že u Jennifer se asi ničeho jiného nedočkáme :D), které dokonale sedly na její štíhlou postavu. Jak se však říká, pro krásu se musí trpět a při jednom rozhovoru na červeném koberci k těmto šatům Jennifer uvedla: "Mačká mi to prsa do podpaží, takže doufám, že to nikoho neurazí," a vršek šatů si popotáhla více nahoru. Takže to vypadá, že ne vždy je příjemné nosit roby od luxusních značek. Co se týká dalších doplňků, tak Jenn na sobě měla boty Brian Atwood, psaníčko Jimmy Choo a šperky Jennifer Meyer.

- Na červeném koberci byla Jenn usměvavá a měla velmi dobrou náladu. Zapozovala po boku režiséra filmu American Hustle, Davida O. Russella, a fotografové dokonce stihli vyfotit moment, kdy Jenn dává Davidovi pusu na tvář. Mně osobně se tahle jejich společná "momentka" moc líbí :)) Další s kým se Jenn vyfotila byl i herec Cuba Gooding Jr., kterého určitě znáte z mnoha amerických filmů - pro příklad uvedu Bláznivej tábor, Norbit, Sněžní psi. Na závěr musím zmínit i společné fotky Jenn s Lupitou Nyong'o, kterou momentálně můžete vidět v dramatickém snímku 12 let v řetězech, který byl minulý týden oceněn Zlatým globem za 'Nejlepší drama' a získal i několik nominací na Oscara.

15~15.jpg13~12.jpg17~11.jpg20~10.jpg18~12.jpg

- K samotné show; Jennifer byla nominována ve dvou kategoriích. Se zbytkem obsazení American Hustle se podílela na nominaci 'Mimořádný herecký výkon obsazení ve filmu,' kterou se jim podařilo získat a Jennifer si odnesla domů sošku. Jenn pak samostatně byla nominována v kategorii 'Mimořádný ženský herecký výkon ve vedlejší roli,' kde ji ovšem porazila Lupita Nyong'o. Jenn měla dále opět příležitost jednu cenu předat. Zde to bylo v kategorii 'Mimořádný mužský herecký výkon v hlavní roli' - cenu získal herec Matthew McConaughey za svůj výkon ve filmu Dallas Buyers Club. V případě zájmu se na celý seznam vítězů můžete podívat zde.

09~17.jpg06~22.jpg10~17.jpg11~17.jpg13~16.jpg

- A v neposlední řadě zde musím pochopitelně uveřejnit i fotky s press roomu, kde herci zapozovali se svými soškami spolu s dalšími lidmi, kteří na filmu American Hustle pracovali. Kromě na společných fotkách pak Jenn zapozovala i se svými kolegyněmi, Amy Adams a Elizabeth Rohm (Elizabeth ve filmu hraje postavu Dolly Polito - měla by to být žena vlevo na této stillsce). Co je asi na těchto fotkách nejlepší jsou určitě xichtíky Jennifer. Mám takový dojem, že Jenn bude letos se svými výrazy bodovat - už jen její výraz, kdy se plížila za Taylor Swift, je doslova legendární a byl vtipně užit do mnoha fotomontáží. Osobně jsem už hodně zvědavá, co si pro nás Jenn přichystá na další udílení cen!

01~37.jpgjennifer-lawrence-funny-faces-in-sag-awards-press-room-01.jpg04~31.jpgjennifer-lawrence-funny-faces-in-sag-awards-press-room-34.jpgjennifer-lawrence-funny-faces-in-sag-awards-press-room-38.jpg

What Did Jack Nicholson Send Jennifer Lawrence?

18. ledna 2014 v 13:43 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Vůbec nechápu, jak mi tohle video mohlo uniknout... Ještě v době, kdy se konaly samé tiskovky kvůli filmu American Hustle, ve kterém si Jennifer zahrála roli Rosalyn Rosenfeld, která ji doposud přinesla druhý Zlatý glob a třetí nominaci na Oscara, poskytla Jenn jedno krátké interview pro ABC News - myslím, že to bylo v prosinci loňského roku. Doporučuju posunout video na 1:17.

"Julia Roberts řekla, že jsi příliš skvělá na to, abys byla zlatíčkem Ameriky."
"Vážně?! To je senzační, mluvila o mě Julia Roberts."

"Mluvila jsi od Oscarů s Jackem Nicholsonem?"
"Ne, poslal mi květiny a láhev Crystalu a vzkaz, ve kterém bylo 'Už teď mi chybíš.'"

27 Reasons Why We Love Jennifer Lawrence

18. ledna 2014 v 13:23 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Asi tak před měsícem jsem narazila na facebooku na odkaz na článek, který obsahoval 27 důvodů, proč milujeme Jennifer Lawrence. Ten článek se mi moc líbil a myslím, že plně vystihuje, jak skvělým člověkem Jennifer je. Rozhodla jsem se, že ty důvody sem vypíšu - pokud máte zájem se podívat na originální článek, který obsahuje i animace, pak zamiřte sem.

1. Ze všeho nejdřív, miluje jídlo stejně tak moc, jako my
2. Ne vážně, miluje jídlo
3. Jsme si docela jistí, že při většině rozhovorů je opilá
4. Je jednoduše nejvíc cool člověk na světě
5. Ale fakt, že si nemyslí, že je cool, ji dělá cool ještě víc
6. Miluje Protivný sprostý holky
7. Raději bude sedět doma a dívat se na televizní pořady, než by šla ven

Golden Globe 2014 To Watch

18. ledna 2014 v 13:03 | Katie*

Tak, slíbila jsem vám, že na blogu zveřejním nějaké linky, odkud si můžete stáhnout předávání Zlatých globů, které se konalo minulý týden v neděli v Los Angeles. Během tohoto týdne se záznam z udílení cen dostal na snadněji dostupné domény. Pokud si nechcete nic stahovat, ale přesto máte zájem se na tuto skvělou show podívat, tak výše máte video z youtube, které obsahuje celou show. Jestli máte zájem si show stáhnout, tak zde máte link ke stažení z uložta :))

Jennifer Lawrence - New Awards Nominations

17. ledna 2014 v 18:28 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Sezona předávání cen je právě teď v plném proudu a co se Jennifer týče, předávání Zlatých globů byl jen začátek z mnoha úspěchů, na které se můžeme letost těšit. Rozhodla jsem se, že vše zase napíšu v takovém stručném článku, který bude obsahovat informace k následujícím udílení cen.

CRITICS' CHOICE AWARDS 2014

Včera proběhlo v Santa Monice udílení cen Critics' Choice Awards 2014. Předávání se Jennifer bohužel nezúčastnila, pravděpodobně kvůli natáčení Mockingjay, což je opravdu škoda, protože na předávání byli více méně všichni z American Hustle - Amy Adams, Bradley Cooper, Jeremy Renner, David O. Russell, nejsem si tím úplně jistá, ale možná i Christian Bale. Jennifer samostatně nebyla nominována v žádné kategorii, ale má podíl na ceně 'Nejlepší herecké obsazení.' Film American Hustle si pak dále připsal cenu v kategorii 'Nejlepší účes a make-up,' 'Nejlepší komedie' a 'Nejlepší herečka v komedii' (Amy Adams).