Prosinec 2013

Happy New Year 2014!

30. prosince 2013 v 12:54 | Katie* |  Diary
Silvestr je sice až zítra, ale já bych vám už přece jen ráda popřála do Nového roku jen to nejlepší - štěstí, zdraví, lásku, plno úspěchů ve škole a pevné nervy při nadcházejících testech.
Jinak bych se vás ráda zeptala, jak jste prožili vánoční svátky? Já osobně bych to zhodnotila tak, že "nic moc." Možná už je to tím, že jsem starší, ale na druhou stranu zase jsem se tak moc za ten rok změnit nemohla ne? V televizi toho moc nedávali, užila jsem si maximálně Grinche, z cukroví mi chutná jen linecké (ale co, alespoň tolik nepřiberu) a hlavně, venku to vůbec nepůsobilo, že by byly nějaké Vánoce. Ačkoliv nesnáším sníh, tak přece jen by na Vánoce být měl. Letošní vánoční svátky mi prostě přišly takové nijaké a nudné. No trochu mi to zpříjemnily knížky - konečně jsem si přečetla třetí díl Pokrevních pout a zjistila jsem, že už mě to tolik nebaví jako dřív. Naopak jsem docela přišla na chuť povinné četbě. Myslela jsem si, že mě to moc bavit nebude, a ze začátku mě to opravdu nebavilo, ale pak jsem začala číst zajímavé knížky a ono mě to chytlo - třeba včera jsem dočetla drama Matka od Karla Čapka, taky jedna z povedených knih. Navíc se musím poplácat na ramenech, protože můj stav v povinné četbě je 15 knih z 20, což znamená, že oproti ostatním budu mít ve čtvrťáku totální klídeček a pohodu ;)) - dobře, to trochu přeháním, když dojde na maturitu... No a dále jsem se také začala dívat na seriál Hra o trůny. Vůbec jsem nečekala, že by mě to mohlo bavit (vzhledem k tomu, že je tam docela dost erotických scén, ale na Spratacuse to pořád nemá :D). Teď už jsem ale na konci druhé řady a jsem zvědavá, co bude dál. Dokonce i český dabing je docela dost dobrý (taky to dávají na HBO a ne na Nově -_-), jenom tam dělají to, že jeden dabér dabuje třeba tři postavy, takže pak v tom mám trochu zmatek + těch postav je tam taky milion, ale už se v tom pomalu orientuju.
Kdybych se měla za rok 2013 ohlédnout, tak bych řekla, že byl poměrně dobrý. Samozřejmě se najde i pár špatných věcí, ale vesměs budu na rok 2013 vzpomínat v dobrém. Co se týká blogu, tak letos na tom byl jako na horské dráze. První půlrok byl dobrý, na blog jsem přidala Jennifer a společně jsme oslavili páté narozeniny. Druhá polovina už nebyla tak dobrá, došla na mě blogová krize, dala jsem pryč Kristen... což mě přivádí i k tomu, že jsem se rozhodla z blogu dát pryč Pretty Little Liars. Dolehlo na mě to samé, jako u The Vampire Diaries. Nevím, jestli sem přidám jiný seriál nebo celebritu. Zatím bych si tu ponechala jen Jenn a OUaT. Myslím, že mi to tak bude líp vyhovovat během zbytku školního roku.
Dále se musím zmínit o tom, že jsem byla nominována v I-S Blog Awards 2013 a to hned ve dvou kategoriích - nejlepší blog o více celebritách (kam si myslím, že v současné situaci už moc nepatřím :D) a nejlepší admin (což me prostě dostalo ♥). Nominováno je hodně skvělých blogu, ale také bych vás ráda poprosila o hlas TADY a TADY :D

Tak to by bylo ode mě prozatím asi všechno. Spolu se uvidíme v roce 2014. Teď si dám od blogu menší pauzu, ale na konci týdne mě tu určitě opět uvidíte. Takže ještě jednou, všechno nejlepší do Nového roku :))

Jennifer Lawrence in Saturday Night Live

30. prosince 2013 v 12:04 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Přiznám se, že poslední dobou jsem na vtipných videích ze Saturday Night Live přímo závislá. U některých se bavím víc, u jiných míň a pak jsou tu ty, které prostě musím vidět každý den. Určitě vám doporočuju zapátrat na jejich kanále na youtube, protože tam určitě najdete videa, která vás pobaví a navíc zde vystupuje poměrně dost známých hvězd!
Začátkem tohoto roku se v Saturday Night Live objevila i Jennifer a byla prostě skvělá. Každý, kdo SNL moderuje má na začátku svůj monolog. Ten, co měla Jennifer byl naprosto báječný! Dozvíte se v něm, kdo je její nový zábavný kamarád.

Jennifer Lawrence Gallery Update #3

30. prosince 2013 v 11:48 | Katie* |  UPDATE

V závěru roku by bylo dobré udělat ještě jeden update článek, protože se objevilo pár nových věcí, o kterých nechci dělat samostatné články. Jako první tu mám novou stillsku a český plakát k filmu American Hustle - český název je Špinavý trik.

14~10.jpg1487333_10151870767891379_232774191_n.jpg

Dále jsem úplně zapomněla na to, že se k photoshootu pro francouzský časopis Madame Figaro objevily dvě nové fotky v HQ kvalitě.

005~45.jpg006~42.jpg

A dále dvě takové příjemné fotky. Jennifer se teď nachází v Londýně, kde bude Silvestr trávit se svým přítelem Nicholasem Houltem. Jako důkaz tu máme dvě fanouškovské fotky ze soboty. Na první je jen Jenn a fanynka, na té druhé je i s Nicholasem. Osobně z toho mám velkou radost, protože se Jenn a Nicholas spolu poslední dobou moc na veřejnosti neobjevovali.

05~20.jpg06~17.jpg

Recenze filmu - The Fighter

28. prosince 2013 v 13:46 | Katie*
Popis: Hvězdně obsazené biografické drama The Fighter v hlavních rolích s Markem Wahlbergem a Christianem Balem vypráví skutečný příběh o nepravděpodobné cestě Mickyho Warda za boxerským titulem v kategorii velterovy váhy. V jeho rockyovské cestě jej vedl nevlastní bratr Dicky, bývalý šampión, který kdysi úspěšnou kariéru vyměnil za drogy a kriminální činnost. Touha porazit soupeře v ringu se mění i v boj za rodinu a vlastní hrdost.

Jennifer & The Casts of MockingJay Nearly Choked to Death On Set

28. prosince 2013 v 11:47 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Při natáčení filmu "The Hunger Games: Mockingjay" v Atlantě se Jennifer Lawrence málem udusila kvůli rozbitému stroji na výrobu mlhy. "Bylo to děsivé," řekl zdroj.
"Natáčení se muselo náhle zastavit, protože se rozbil stroj na výrobu mlhy a začal ze sebe během tunelové sekvence chrlit hustý dým, ve kterém Jennifer úplně zmizela - a všichni začali panikařit!"
V této scéně měla Jennifer Lawrence, coby Katniss Everdeen, vést skupinku lidí, kteří zinscenovali ono masivní povstání, přes dlouhý tunel, který se náhle naplní kouřem.
Ale když se tento stroj porouchal, Jennifer a ostatní herci se začali dusit a nebyli schopni se dostat pryč, protože přes kouř neviděli - dokázali být lokalizováni jen za pomocí jejich kašlání a dávení, jak uvádí National Enquirer.
"Asistent režiséra křičel 'Vypněte ten přístroj, spusťte ty velké větráky a dostaňte odtamtud Jennifer!'" prozradil zdroj.
"Po několika děsivých minutách záchraný tým konečně našel Jennifer a odvedl ji pryč. Jennifer je tvrdá holka, ale vypadala opravdu otřeseně a stěžovala si, že je jí špatně."

Docela děsivá historka co? Těžko říct, jestli je pravdivá. Ale pokud ano, tak já osobně bych pak měla strach se vůbec vrátit na natáčení...

justa.blog.cz

Justa.blog.cz Wishes You Merry Christmas

24. prosince 2013 v 10:44 | Katie* |  Diary

Nahoře můžete vidět takový můj malý vánoční výtvor - není to nic extra, ale snad to pro jednou vašim očím vadit nebude :D
Než vám všem popřeju krásné prožití vánočních svátků, ráda bych napsala o pátku, kdy jsme šli naposled v letošním roce do školy. Byl to totiž naprosto báječný den! Poslední den školy před Vánoci se u nás na gymplu koná turnaj ve volejbale, který pořádají třeťáci. V pátek jsme měli ještě laborky v chemii, já byla v půlce, která šla na ráno (tedy na 7:00). Docela to uteklo, ale už nikdy nechci pracovat s kyselinou chlorovodíkovou. Je to hrozná potvora. Stačí vám se nadechnout těch jejich výparů a přes nos až do krku vám přejede štiplavý zápach, který se mě vůbec nechtěl ten den pustit (naštěstí to nebylo nic hrozného). Pak jsme šly s holkama do tělocvičny, kde už se jednotlivé týmy rozvičovaly. Předali jsme naší třídní dárek k Vánocům - nějaké speciální akvárko, ve kterém vám začnou růst jakýsi potvory či co (dá se koupit normálně v hračkářství). Našemu matikáři/fyzikáři jsme pak dali podepsané dřevěné kružítko, ručně vyrobené kamarádčiným taťkou, ze kterého měl velkou radost. Snad ho bude používat! Co se týká turnaje, tak ten byl výborný! S holkama jsem fandily o sto šest a myslím si, že to dost pomohlo - naše třída skončila na 4.místě, což je dost dobrý (vzhledem k tomu, že se trénovalo celkově asi 3-4 hodiny tělocviku). Celkovým vítězem pak byla třída 3.V a jejich hráči pak měli zápas proti sestavě učitelů. No, vyhráli učitelé, ale i tak to měli docela dost těžké.
Ještě vám musím říct, jak jsme si s holkama daly dárky. Nasomrovaly jsme se k nám do třídy, která byla díky bohu prázdná. Srazily jsme k sobě dvě lavice, doprostřed daly ozdobenou kytku coby vánoční stromeček a všude kolem pak bylo cukroví, koláče a moje muffiny :D V ten den jsem snědla asi nejvíc cukroví za celý svůj život! Od holek jsem dostala krásný přívěsek na klíče, voňavku s deodorantem, dva skřípce, praskací lak na nehty, úžasné náušnice s žirafami a co mi udělalo největší radost - černé kotníkové ponožky! :D Já mám jen bílé a stěžovala jsem si, že bych chtěla jedny i v jiné barvě + mně se ponožky docela ztrácí :D Takže perfektní dárek od mé nejlepší kamarádky ♥ Rovnou jsem jí řekla, že příští rok mi může koupit další. Přijde mi, že na konci letošního roku jsem prožila ty nejlepší dny ve svém životě - lekce tanečních (někdy dobré, někdy ne), úžasný věneček a teď ten vánoční pátek ♥, který bych si klidně ještě jednou zopakovala.
Dobře, teď něco trochu osobnějšího. Myslela jsem si, že ze své "zamilovanosti" jsem už venku. Asi by se mi to i podařilo, kdyby se do mě holky pořád nenavážely :D Jednak mi moje NK (už se mi to nechce pořád vypisovat) skoro celý den říkala, že se na mě ON dívá, pak, o přestávce, jsme seděly na naší tribuně v tělocvičně úplně nahoře, a ON si spolu s jeho spolužáky stoupl přímo za nás. Takový funny moment k tomuhle, naše třída zrovna hrála proti 5.N - mají červený třídní trička. A jeden kluk z 3.V (třída kam chodí ON) se nás zeptal, kdo vede. Barča, NK, mu řekla, že 5.N a on na to "červený svině." S Barčou jsme se na sebe podívaly a usmály se - došly jsem k závěru, že se třeťáci vzájemně moc nemusí. Ok jedeme dál. ON hrál volejbal, což se dalo čekat a docela dost mu to šlo. Byla jsem překvapená, když mu při vyhlašování předali diplom za nejlepšího hráče a naše třídní, která to měla na starost, řekla něco ve smyslu, že mu volejbal v hodinách moc nejde, ale že na sobě máknul a odměnu si zaslouží - což mě překvapilo, protože mám dojem, že volejbal hrál i loni. Každopádně dostal dětský šampáňo a diplom. A kvůli svým kamarádkám mám pocit, že jsem zase tam, kde jsem byla... I když oproti pátku mé "romantické pocity" krapet odezněly. Tak to jen, abyste měli přehled.
Tak vidím, že jsem se zase rozjela, ale to ještě není úplně všechno ↓

Bradley Cooper Talks About Jennifer Lawrence

23. prosince 2013 v 14:10 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

V American Hustle také znovu spolupracuješ s Jennifer Lawrence. Jste si teď blízkými přáteli?
Jennifer mě ohromuje pokaždé, kdy spolu pracujeme. Je to přirozeně nadaná herečka a do své role dokáže vložit mnohé. Doposud jsem s ní pracoval na třech filmech (Silver Linings Playbook, Serena, American Hustle) a vycházeli jsme spolu dobře. Je velmi nespoutaná a vždy vám řekne, co si myslí. Je radost být kolem někoho takového.

Jak bys popsal její výkon v American Hustle?
(Smích) Hraje divokou postavu. V tomto filmu je také velmi zábavná a rozhodně je to jiná role, než které dělala předtím. Publikum z ní bude paf - znovu! (Smích) Je neuvěřitelná.

justa.blog.cz

Jennifer Might Returned as Mystique for X-men: Apocalypse in 2016

23. prosince 2013 v 13:50 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information
Zatímco "X-Men: Days of Future Past" je ještě měsíce od své slavnostní premiéry, od režiséra Bryana Singerse bylo ohlášeno, že se chystá další pokračování X-Menů tentokrát s názvem "Apocalypse," které by do kin mělo zavítat v roce 2016 (natáčení pravděpodobně započne o rok dříve). Největší otázkou však bylo, kdo z hvězdného obsazení se do tohoto filmu vrátí. S určitostí můžeme říct, že to budou herci z "X-Men: First Class," tedy kromě Jennifer pak také James McAvoy, Michael Fassbender, Nicholas Hoult a další, protože podle dostupných informací mají podepsanou smlouvu na tři filmy ("Apocalypse" by tedy v pořadí byl tím třetím). Co se 'staršího' obsazení týká (Hugh Jackman, Halle Berry, Patrick Stewart...), tam je budoucnost neznámá. Ačkoliv "Apocalypse" bude navazovat na předchozí díl "Days of Future Past," dějově se zaměří výhradně na 'mladší' členy obsazení.

justa.blog.cz

Jennifer Lawrence Says She’s Always Nervous + Christian Bale About JLaw

23. prosince 2013 v 13:32 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Jennifer Lawrence je právě teď jedním z největších jmen ve filmovém průmyslu, to však nebrání tomu, aby jí v břiše nelétali motýli nervozity. Bez ohledu na to, že je teď velká hvězda, JLaw řekla E!News, že i nadále je plná úzkosti ohledně všeho, co ve své kariéře udělá a to že je slavná, na tom nic nezměnilo.
"Ne, vždycky jsem velmi nervozní," řekla E!News na tiskovce k American Hustle. "Nikdy se necítím jako 'Mám to.' Vždycky jsem velmi nervozní a uvědomuju si, jak rychle vás lidé mohou začít nenávidět a to mě děsí. Nikdy nemám pocit, že jsem nad věcí nebo vím, co dělám... takže ne."

Ale její kolega, Christian Bale, to vidí jinak.
"Nevěřím, že ji to děsí," řekl Bale E!News ohledně toho, že se Lawrence bojí. "Myslím si, že je vždy velmi živá: před všemi těmi rozhovory a tak podobně."
Pokračuje: "Je děsivé, když si uvědomíte, jak jednoduše můžete být špatně pochopeni. Mně nevadí, když mě lidé špatně pochopí, ale nesnáším, když se mě lidé ptají na ostatní a špatně si vyloží, co jsem řekl, mám pak kvůli tomu pocit viny."

justa.blog.cz

Jennifer Lawrence visits Kosair Children's Hospital in Louisville - December 22, 2013

23. prosince 2013 v 12:56 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Other photos

Přestože už by si v poklidu mohla užívat vánočních svátků a zasloužené dovolené, Jennifer se v tento vánoční čas rozhodla udělat něco dobrého pro druhé. Včera navštívila malé pacienty v dětské nemocnici Kosair v Louisville (což tedy znamená, že už je zpátky doma u své rodiny). Z její návštěvy se objevily i dvě fotky. Já osobně z toho mám velkou radost, protože je vidět, jak velké srdce Jennifer má. Doufám, že si ona i děti společně strávený čas náramně užili :))

001~69~0.jpg002~62~0.jpg

Layout číslo 27

22. prosince 2013 v 19:23 | Katie* |  Past Layouts

Po téměř dvou měsících je tu nový layout, který vyrobila Deni* z blogu Best-Actresses. Ještě jednou ti za něj moc děkuju, je úžasný ♥ Určitě jste zaregistrovali, že tento layout je poměrně pestrý a barvitý, to se mi na něm moc líbí. Je opět dělaný s Jennifer, konkrétně jsou použity fotky z tiskovky pro "American Hustle" a premiéry Catching Fire v Londýně. Já osobně jsem nadšená! Doufám, že se layout bude líbit i vám :)

Jennifer Lawrence on Conan Show

22. prosince 2013 v 14:12 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Udělejte si na chvíli čas a určitě se podívejte ne tento středeční rozhovor s Jennifer, který poskytla v rámci své návštěvy v Conan show, kterou, nečekaně, uvádí známý moderátor a také komik, Conan O'Brien. Já osobně jsem se při tomto interview hrozně moc bavila a smála se. Nejvíc mě pobavila historka z dětství Jennifer, kdy se ve 13 letech počůrala a pak přišla do školy, aby se tím pochlubila. Nebo když ve svém hotelovém pokoji schovala pod postel erotické pomůcky, které dostala jako dárek. Takže pokud se chcete opravdu zasmát, na tohle interview se podívejte. Navíc Jennifer zde opravdu vypadala skvěle. Na sobě měla komplet Noam Hanoch, který jí moc slušel. V celém článku najdete navíc novou ochutnávku z filmu American Hustle s taneční scénou Jennifer.

Jennifer Lawrence in "Barbara Walters' 10 Most Fascinating People of 2013" Interview

22. prosince 2013 v 13:55 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Ve středu byl na televizní stanici ABC Family odvysílán pořad, který se týká seznamu "10 nejfascinujících lidí roku 2013," který každý rok sestavuje Barbara Walters. Letos se v seznamu objevila i Jennifer, kterou Barbara vyzpovídala ve speciálním interview, na které vám rozhodně doporučuju se podívat (Jennifer ve videu začíná od 3:26), protože Jenn se v tomto rozhovoru docela dost otevřela a určitě se o ní dozvíte několik nových věcí.

Oscar Wrap - December 2013

22. prosince 2013 v 12:22 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Magazine scans

Jennifer Lawrence se spolu se svými kolegy z American Hustle a samotným režisérem zmiňovaného filmu objevila v prosincovém vydání časopisu Oscar Wrap. Kromě HQ scanů, kde si můžete přečíst i celý rozhovor (objevil se i přepis interview, najdete tady), se objevila i první fotka z photoshootu.

001~67.jpg002~61.jpg003~53.jpg004~52.jpg005~44.jpg

001~68.jpg

Jennifer Lawrence Gallery Update #2

22. prosince 2013 v 12:06 | Katie* |  UPDATE

Řekla jsem si, že už je čas dohnat všechny resty a když jde o tohle, nutně to musí obsahovat i nějaký update článek. Jako první tu mám nové fotky z Americen Hustle + fotky z jeho natáčení. Já osobně mám velkou radost, protože jsem zjistila, že American Hustle budou na konci ledna dávat u nás v kině! Doufám, že všechno půjde dobře a s kamarádkou do kina opravdu půjdeme... a i kdyby ne, tak zkusím překecat mamku. Jennifer prostě v tomhle filmu musím vidět!

09~12.jpg10~12.jpg12~12.jpg13~10.jpg11~12.jpg

05~18.jpg06~16.jpg07~15.jpg

Dále jsem byla moc potěšena touhle akční fotkou z X-Men: Days of Future Past. Myslím, že na této stillsce už Jennifer představuje Mystique, kterou známe z prvních X-Men filmů. Já osobně se na tohle pokračování X-Menů už moc těším. Předpokládám, že zde Jennifer uvidíme v mnoha akčních scénách :))

03~26.jpg

No a na závěr bych tu měla HQ fotky z photoshootu pro časopis InStyle. Já osobně jsem doufala, že se tohle vydání s Jennifer objeví i u nás, no ale asi se toho nedočkáme...

004~47.jpg02~24.jpg03~25.jpg04~24.jpg05~17.jpg

Once Upon a Time News and Spoilers

22. prosince 2013 v 11:30 | Katie*

Belle je jednou z mých nejoblíbenějších postav ve Once Upon a Time a jsem zklamaná, jak málo jsme ji viděli v první polovině třetí řady. Prosím, řekněte mi, že v druhé půlce bude mít víc prostoru. Nebo alespoň bude epizoda věnovaná právě jí. - Tara
Má odpověď bude znít ano, protože se dočkáme nové flashbackové scény s Belle. Pro 15.epizodu je vyhlášen konkurz na "namyšleného a vševědoucího" sluhu, který musí mít francouzský přízvuk. Tato postava se bude jmenovat "Lawrence," a musím podotknout, že začíná na stejné písmeno jako Lumiére (pozn. sluha z Disney verze pohádky "Kráska a zvíře," proměněný ve svíčku).

Mám jen dvě otázky: Rampelník nemůže být doopravdy mrtvý, že jo? A je Zlá čarodějnice opravdu Černá víla? - Ashley
Nejdříve odpověď na druhou otázku: Je nepravděpodobné, že by ikonická záporačka Rebeccy Mader byla zároveň také Černá víla, o jejíž existenci jsme se dozvěděli v zimním finále. Co se týká osudu Rampelníka, řeknu vám, co producenti Once před pár týdny řekli mně, svá slova však volili pečlivě. "Pro všechny 'Rumbellers,' doufáme, že se vám bude líbit to, co máme na skladě. Ve druhé polovině budou po delší dobu ve stejném světě," řekl Adam Horowitz. Edward Kitsis doplnil, "Ve druhé polovině prozkoumáme jejich vztah ještě dál - ať už jsou v jakékoliv zemi." To mi zní docela živě, ne?

justa.blog.cz

Once Upon a Time: Rebecca Mader Is Playing The Wicked Witch of the West

17. prosince 2013 v 17:06 | Katie*

Přesně před týdnem jsem vás informovala, že do druhé poloviny třetí řady seriálu Once Upon a Time zamíří dvě nové postavy - Locika a nová záporačka v podání Rebeccy Mader (Ztraceni), jejíž jméno nám do odvysílání poslední epizody OUaT před tříměsíční pauzou nebylo známo. Nyní již víme, že hlavním padouchem bude zelená "Zlá Čarodějnice ze Západu" (Wicked Witch of The West) - její skutečné jméno je Elphaba, která pochází z příběhu "Čaroděj ze země Oz."
Dále už o této postavě nic moc nevíme. Pauze jen, že bude hodně zápasit s Reginou, která je, dalo by se říct, už spíše hodná než zlá. Já osobně jsem už moc zvědavá, jak Wicked Witch do příběhu zasadí a jak vysvětlí její přesun ze země Oz do Začarovaného lesa...
Kromě těchto nových informací se objevily i první fotky se zelenou čarodějnicí:

acdW2Kr2abvX0ODcabkQ4p2yaczFgxT0


Once Upon a Time 3x12 New York Serenade

17. prosince 2013 v 16:46 | Katie*
Už jste viděli jedenáctou epizodu "Going Home?" Já se zrovna dodívala a musím říct, že to byla nejemotivnější epizoda ze všech, na konci jsem skutečně brečela jako želva! Co mě fakt štve je, že si na další epizodu budeme muset počkat až do 9.března! Mám takový dojem, že do té doby to nevydržím a užere mě zvědavost, protože chci vědět, jak to bude dál!
Snad se to ale nějak zvládne. V promo videu je také odhalena nová záporačka pro druhou polovinu třetí řady.

V NEDĚLI 9.BŘEZNA
Sněhurka: Jsme zpátky.
SE ONCE UPON A TIME VRÁTÍ BEZ JAKÝCHKOLIV PAUZ PO ZBYTEK ŘADY
Belle: Víš, kdo nás zaklel?
S NOVOU OKOUZLUJÍCÍ KAPITOLOU
Hook: Tví rodiče jsou ---.
Emma: O čem to mluvíš?
JAK JEDNY ZE SVĚTOVÝCH
Dr. Whale: Co mu to udělalo?
NEJHROZIVĚJŠÍCH POSTAV
Emma: To není možné.
VTRHNOU DO STORYBROOKU


justa.blog.cz

Jennifer Lawrence - Awards Nominations

15. prosince 2013 v 14:04 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Myslím, že si ještě všichni pamatujeme začátek letošního roku, kdy Jennifer sklidila řadu úspěchů za svůj herecký výkon ve filmu Terapie láskou - vůbec poprvé tak Jenn získala ceny jako jsou Zlatý Globus nebo Oscar. A jak to tak vypadá, tohle všechno se bude znovu opakovat. Film "American Hustle" ještě nedorazil do všech filmových kin, ale přesto získal hned několik nominací na prestižní ocenění. To samozřejmě zahrnuje i naši Jennifer, která by v příštím roce mohla znovu zabodovat a přivlastnit si několik další ocenění!