Říjen 2013

'Variety' - Williams + Hirakawa

30. října 2013 v 15:00 | Katie*

Kromě samotné obálky pro listopadové vydání časopisu Variety (článek níže) se objevila také první fotka z photoshootu. Je taková jednoduchá, černobílá a v HQ kvalitě. Snad se časem objeví víc fotek. Jennifer má v poslední době jeden skvělý photoshoot za druhým :))

01~4.jpg

Variety - November 2013

30. října 2013 v 14:55 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Magazine scans

Včerejším večerním příjemným překvapením bylo zjištění, že Jennifer, spolu s režisérem Catching Fire, Francisem Lawrencem, a producentkou filmu, Ninou Jacobson, zdobí titulku nejnovějšího vydání časopisu Variety. Zatím máme k dispozici pouze titulku (která je naprosto báječná ♥), ale i tak se na internetu již objevil přepis rozhovoru. Já jsem ho jen tak prolétla očima, ale mám takový dojem, že interview poskytli hlavně Francis a Nina. Takže, kdo by měl zájem si ho přečíst, tak může tady.

01~3.jpg

Catching Fire Global Fan Day

30. října 2013 v 14:44 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Ten z vás, kdo má chuť zkusit štěstí a počká si do středy 6.listopadu, může mít jedinečnou šanci se během Catching Fire Global Fan Day (česky by se dalo přeložit jako Celosvětový fanouškovský den ke Catching Fire) na něco zeptat Jennifer Lawrence, Joshe Hutchersona, Liama Hemswortha nebo režiséra Francise Lawrence. Program je poměrně dost nabitý!
(Časové údaje jsou uváděny v americkém časovém pásmu!)

11:00 - Google+ Hangout: Šest šťastných fanoušků dostane jedinečnou šanci podílet se na "Hangout On Air" s Jennifer, Joshem, Liamem a Francisem a přímo se jich zeptat na své otázky. Ptát se můžete ale i vy, prostřednictvím Google+ nebo YouTube účtu. Zde máte formulář s možností na něco se zeptat, a tady je odkaz na Google+.

14:00 - Twitter Takeover: Peeta a Gale ovládnou twitter! Josh Hutcherson a Liam Hemsworth budou ŽIVĚ odpovídat na vaše otázky přes oficiální twitter účet @TheHungerGames. Pokládejte své otázky spolu s hashtagem #TwitterCatchingFire a následujte @TheHungerGames.

14:00 - Yahoo/Tumblr Fireside Chat: Připojte se k Jennifer Lawrence a Francisi Lawrenci v neformálním chatu a Q&A na Tumblru! Vaše otázky můžete zasílat zde.

14:15 - Facebook Fan Event: Jennifer, Josh, Liam a Francis představí exkluzivní nový klip ke Catching Fire a na facebooku zodpoví vaše otázky. Vaše otázky můžete už nyní pokládat na našem facebooku nebo na instagramu s hashtagem #FacebookCatchingFire.

justa.blog.cz

UPDATE The Hunger Games: Catching Fire - 3x New Promo Photos

30. října 2013 v 14:21 | Katie* |  UPDATE

Přijde mi, že pro dnešní den se nakupilo plno novinek ze světa Jennifer Lawrence, což je dobře, protože člověk alespoň má o čem psát a zabaví se. Dneska vám chci představit tři úplně nové promo fotky ke Catching Fire, za které můžeme poděkovat Timu Palenovi, který nafotil promo photoshoot i k prvnímu dílu. Jak můžeme vidět, fotky jsou laděné do hesla Girl On Fire, což se mi docela dost líbí. Nejlepší je podle mě ta první fotka ♥

Jennifer Lawrence - Filmography - The Hunger Games: Catching Fire - Promo (3x)

001~37.jpg002~35.jpg003~28.jpg

'Elle France' - Emma Summerton

30. října 2013 v 14:14 | Katie*

Na internetu už se objevily první dvě fotky z úžasného photoshootu Jennifer Lawrence pro francouzské Elle, který nafotila Emma Summerton. Obě dvě fotky jsou v HQ kvalitě a již dřív jsme je mohli vidět na scanech ze samotného časopisu. Nevím, jak vy, ale já jsem se do tohoto photoshootu prostě zamilovala. Snad budeme mít brzy k dispozici i další fotky :))

001~38.jpg002~36.jpg

Jennifer Lawrence Among 2014 Best Supporting Actress Oscar List

30. října 2013 v 14:08 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Lidé ze stránky HitFix.com na svých webových stránkách uveřejnili jejich seznam pro možné budoucí nominace na udílení cen akademie v roce 2014 v kategorii "Best Supporting Actress." Mezi dalšími herečkami jako jsou Amy Adams, Jennifer Garner, Scarlett Johansson nebo Julia Roberts se objevila i naše Jennifer Lawrence, která již v letošním roce získala svou zlatou sošku v kategorii "Best Actress."

Výhody: Loňská oscarově ceněná "Nejlepší herečka" by mohla být nejlepší součástí nejnovějšího filmu Davida O. Russella. Přináší s sebou široký, komediální výstup, který mnoha lidem přijde vtipný a navíc má spoustu skvělých textů. Jestli tohle není recept na nominaci na nejlepší herečku ve vedlejší roli...

Nevýhody: Toto je obrovská skupina a mohlo by být obtížné vyniknout mezi tolika talenty. Také po "Silver Linings Playbook," není žádný spěch dát ji tak brzy pozornost za další ocenění.

Zde najdete kompletní možný seznam nominací na Oscary podle HitFIx.com

justa.blog.cz

Once Upon a Time 3x06 Ariel Sneak Peek

30. října 2013 v 13:39 | Katie*

Ariel: Co bych měla udělat? Přesně, mluvím s tebou, Uršulo. S mýtickou bohyní moře. Myslela jsi, že jsi nás přivedla k sobě, ale obě víme, že to je lež. Řekni mi, vysněná přítelkyně (?), co mám udělat? Nic, co? Co jsem měla očekávat od dlouho mrtvého mýtu. Dala jsi mi nohy, ale to je všechno, že? Žádné odpovědi? Díky, za nic. Uršulo?
Uršula/Regina: Zdravím, Ariel.

justa.blog.cz

3x06 - Ariel

30. října 2013 v 13:30 | Katie*

Z těchto stillsek k šesté epizodě mám velkou radost! Mám takový dojem, že Ariel bude moje nová oblíbená postava, protože se na epizodu, která je věnována hlavně jí, hrozně moc těším. Taky se dílu Ariel nemůžu dočkat z toho důvodu, že se Emma už konečně dozví, že je Neal naživu. Hooka mám ráda, ale nejsem fanynkou CaptainSwan.

12084_578808108857945_225042832_n.jpg1235416_578807988857957_466470159_n.jpg1378600_578807898857966_1944007041_n.jpg1395960_578807978857958_1094567901_n.jpg9244_578808035524619_252267350_n.jpg

Once Upon a Time - 3x06 Ariel Synopsis

30. října 2013 v 13:21 | Katie*
  • Zpět v pohádkové zemi - Když Ariel zachrání Sněhurku před utopením v moři, Sněhurka jí laskavost splatí tím, že své nové přítelkyni pomůže seznámit se s princem Erikem, do něhož je Ariel šíleně zamilovaná. Mezitím se Emma, Mary Margaret, David a Hook snaží zachránit Neala, který je uvězněn v jednom z Panových táborů. Regina a pan Gold se s nechutí spojí, aby našli způsob, jak zničit Pana.

X-Men: Days Of Future Past Official Trailer

29. října 2013 v 15:09 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

O víkendu jsem na blog dala článek s první sedmi vteřinovou ukázkou z X-Men: Days Of Future Past a myslela jsem si, že na celý trailer si budeme muset ještě několik dní počkat. A pak jdu na facebook a co nevidím? Dámy a pánové, tenhle díl X-Menů bude fakt pecka! Už jen z těch ukázek jsem naprosto nadšená a definitivně rozhodnutá, že na to půjdu do kina.
Co se toho týká, tak jak v ČR tak i na Slovensku by měla premiéra být 22.května 2014 a český název je X-Men: Budoucí minulost (originální je lepší, zní to víc zajímavě ;)).
V celém článku pak najdete překlad, o který jsem se pokusila. Nedokázala jsem přeložit úplně všechno, ale myslím si, že obsahuje tak 93% všeho, co bylo v traileru řečeno.


US Weekly Unveiled The Secrets of MockingJay Movies

28. října 2013 v 14:41 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Časopis US Weekly obvykle není zdrojem zrovna seriozních či pravdivých informací, ale sem tam z něho vypadne něco zajímavého. V nejnovějším vydání je například možné si přečíst nějaké informace okolo filmů Mockingjay, posledních dvou dílech z The Hunger Games (kniha totiž byla rozdělena na dva filmy). Film se zatím natáčí v Atlantě a na režisérský post opět zasedl Francis Lawrence, který stojí i za Catching Fire, který půjde do kin už za pár dní.

TAJEMSTVÍ MOCKINGJAY - VĚTŠÍ MILOSTNÝ PŘÍBĚH. ZNIČENÍ DISTRUKTU 12. TOTÁLNÍ VÁLKA.

Znovuzrozená Katniss: Hvězdná vítězka z distriktu 12 nikdy neočekávala, že bude vůdkyní revoluce. Ale když Katniss ztratí svůj domov a poté členy rodiny, zesílí. "Stane se válečnicí, jako Johanka z Arku," řekla Jennifer Lawrence US Weekly. Ve skutečnosti oba filmy The Hunger Games: MockingJay - Part 1 (výjde 21.listopadu, 2014) a Part 2 (20.listopad, 2015) jsou "tak trochu válečné filmy."
Před začátkem devíti měsíčního natáčení provedli herci a štáb průzkum. "Dívali jsme se na filmy jako Zachraňte vojína Ryana a The Balle of Stalingrad," říká produkční designer Philip Messina. Čtyřikrát oscarově nominovaná Julianne Moore se k hercům připojí coby prezidentka Alma Coin kdysi zaniklého distriktu 13 - diskutabilní nová spojenkyně vzdoru.

Bombardování: První úkol na place Mockingjay: Zničit set starého distriktu 12. "Použili jsme exploze, abychom zničili Síň spravedlnosti," řekl Messina, který dodává. "Nesmím nic prozradit! Ale na konci Catching Fire skutečně řeknou, že distrikt je pryč."
Režisér Francis Lawrence poté řekl: "Pátrali jsme po nových lokacích v Paříži a Berlíně. Opravdu budeme natáčet na ulicích, na kterých se odehrají opravdu silné akční scény. Myšlenkou je, že Kapitol je nová aréna. Už se těším na natáčení Katniss v distriktu 8, kde se odehraje bombardování!"

Peeta vs. Gale: V Mockingjay začne Katniss chápat, co pro ni tito dva muži znamenají. "Gale se stane větším bojovníkem a bude více fyzický, ale Peeta chce mír a mluví od srdce," řekl Francis Lawrence. "Jejich milostný příběh se stane velice důležitým." A komplikovaným. "Peeta přijde o rozum," řekl Josh Hutcherson. "Kapitol ho chytí, mučí a vymyje mu mozek. Nakonec bude chtít zabít Katniss!"

justa.blog.cz

A Note From Jennifer Lawrence

28. října 2013 v 13:48 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

kliknutím na banner se dostanete na obrázek v plné velikosti

Od mladého věku jsem měla ve svém srdci speciální místo pro děti a dospělé s Downovým syndromem. Když jsem se v šesté třídě seznámila s Andym Strunkem, věděla jsem, že jsem se setkala s velice speciálním mužem a také celoživotním přítelem!

Mé přátelství s Andym mě přivedlo k tomu, že jsem se zapojila do organizací jako St. Mary's Center a Special Olympics. Mám obrovskou radost, že vám mohu oznámit, že jsem byla jmenována oficiální ambasadorkou Special Olympics! Velice se těším na práci s nimi.

Tato konkrétní akce se koná 20.listopadu v St. Mary's Center v Louisville za účelem získání peněz. Přemýšlela jsem, že speciální promítání The Hunger Games: Catching Fire by byla skvělá příležitost. Pro tuto událost jsem pokryla veškeré výdaje, takže všechny peníze půjdou přímo do této úžasné organizace.

Přestože se na promítání filmu v Louisville nebudu moci objevit, duševně tam budu s vámi. Prosím vás, buďte velkorysí, aby děti a dospělí s intelektuálním postižením, jako můj dobrý kamarád Andy, měli i nadále místo, kde by se mohli vzdělávat.

Děkuji!
Jennifer

justa.blog.cz

The Hunger Games: Catching Fire New Trailer

28. října 2013 v 13:23 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Na internetu se objevil nový, v pořadí už asi třetí nebo čtvrtý, trailer, který by měl být úplně poslední k druhému dílu Hunger Games, Catching Fire. Musím říct, že jsem naprosto nadšená, už se nemůžu dočkat, až si na film zajdu s kamarádkami do kina, protože to bude určitě pecka! Jinak tento trailer obsahuje plno nových scén, které tvoří hlavně záběry z arény. Rozhodně se máme na co těšit!

Prezident Snow: Slečno Everdeen, v aréně jste bojovala velice tvrdě, ale byly to hry, ze kterých by se mohla stát skutečná válka.
LETOS V LISTOPADU
NADĚJE
JE SILNĚJŠÍ
NEŽ STRACH
Prim: Katniss!
Katniss: Prim!

justa.blog.cz

Kristen Hits Up A Pumpkin Patch in L.A. - October 25, 2013

28. října 2013 v 11:34 | Katie*

Po nějaké době se opět objevily nové candids fotky s Kristen, díky kterým víme, že je ještě stále naživu. Fotky se sice objevily až teď, ale (pokud jsem byla informována správně) pochází už z pátku. Kristen si se svými přáteli zašla někam, kde se prodávají dýně nebo nevím přesně o co šlo. Každopádně je logické, že se Kristen připravuje na Halloween, protože tento děsivý svátek proběhne tento čtvrtek. Nepředpokládám, že bychom se dozvěděli za co se Kristen přestrojí (pokud vůbec). A pokud to vezmeme z jiné stránky, tak mně se moc líbí ta její mikina s nápisem RIOT což znamená výtržnosti/nepokoje.

Kristen-Stewart-Pumpkin-Patch-LA.jpgKstewartfans_New__10_.JPGKstewartfans_New__19_.JPGKstewartfans_New__18_.JPGKstewartfans_New__5_.JPG

Once Upon a Time 3x06 Ariel Promo

28. října 2013 v 9:59 | Katie*

WÁÁÁÁÁ konečně jsme se dočkali! Už tento týden se v Americe bude vysílat tolik očekávaná epizoda Ariel, ve kterém se představí naše oblíbená mořská víla. Já osobně se nemůžu dočkat, až se na tuhle epizodu podívám. Jsem ráda, že zde nebudou žádné pauzy a tento díl se bude vysílat normálně už tuto neděli. Jo a pokud nemáte rádi spoilery, tak se na promo radši nekoukejte - na konci videa totiž zjistíme, kdo je Uršula.

Recenze filmu - Prisoners

27. října 2013 v 8:30 | Katie*

Popis: Keller Dover (Hugh Jackman) čelí asi nejhorší noční můře každého rodiče, jeho šestiletá dcera Anna a její kamarádka Joy jednoho večera na Díkuvzdání zmizí. Jejich hledání nebere konce, hodiny se vlečnou a dívky jsou stále pohřešovány. Do objektu zájmu se při pátrání dostane zchátralý karavan, který parkoval před jejich domem a u kterého si dívky naposledy hrály. K případu je povolán detektiv Loki (Jake Gyllenhaal), který zatýká řidiče karavanu, retardovaného Alexe Jonese (Paul Dano), ale pro nedostatek důkazů je Jones po nějaké době propuštěn. Oficiální pátrání sice stále pokračuje, ale Dover se cítí bezradný, jeho strach se mísí se vztekem a zlobou. Bere spravedlnost do svých rukou a bez ohledu na následky se rozhodne vyslechnout jediné pojítko k případu sám, po svém a bez rukaviček.

UPDATE Jennifer Lawrence Movies

26. října 2013 v 17:12 | Katie* |  UPDATE

Dnešní poslední článek věnuji fotkám, ze kterých jsem prostě nadšená! Nejdřív musím pochopitelně zmínit vůbec první dvě stillsky z filmu X-Men: Days Of Future Past, na kterých můžeme Jennifer vidět v podobě modré Mystique. Mně se tenhle její kostým hrozně moc líbí a samotnou Mystique mám hodně ráda (ale jen, když ji hraje Jennifer :)). Pak tu mám jednu naprosto dokonalou fotku z natáčení X-Menů, Jenn je na ni překrásná ♥, moc se mi tu líbí její kostým. No a nakonec tu mám novou stillsku ke Catching Fire, kde si můžeme prohlédnout oděv Elfie, Peety a Katniss zezadu. Přiznám se, že šaty Katniss mi přijdou hodně zajímavé!

Jennifer Lawrence - Filmography - X-Men: Days Of Future Past - Stills (2x)

001~36.jpg002~34.jpg

Jennifer Lawrence - Filmography - X-Men: Days Of Future Past - Behind The Scene (1x)

0025~0.jpg

Jennifer Lawrence - Filmography - The Hunger Games: Catching Fire - Stills (1x)

17.jpg

X-Men: Days of Future Past Official Instagram Teaser

26. října 2013 v 16:51 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

ÁÁÁÁÁ já už se těchto X-Menů vážně nemůžu dočkat! Vypadá to úžasně ♥ Zatím se teda jedná jen o sedmi vteřinovou ukázku k nejnovějšímu dílu X-Men: Days Of Future Past, kde toho zase tolik k vidění není (on to člověk pomalu ani nestihne, když je to tak rychlé), ALE četla jsem, že celý trailer k tomuto filmu by se měl vysílat vždy před samostatným promítáním nového Thora (Thor: Temný vět - btw na tenhle film se taky moc těším) - ten by měl jít do kin asi teď začátkem listopadu. No každopádně do role Mystique se zde vrací naše Jennifer, kterou můžete v této ukázce vidět.
Pokud jste ji nezastihli moc dobře vidět, tak tu mám (ne zrovna kvalitní) screen captures z těch pár záběrů, u kterých se objevila. Jak to tak vypadá, Jennifer uvidíme v daleko akčnějších scénách než jako tomu bylo u X-Men: First Class :))
Btw. ta ukázka má takové rozměry, protože byla nahrána na instagram

acenoVwUabr2Ih0hadfO2KaMabk6Zwga

American Hustle Trailer #2

26. října 2013 v 16:37 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

V tom všem zmatku okolo přidávání starších věcí jsem úplně pozapomněla na druhý trailer, který se objevil k filmu American Hustle s Jennifer Lawrence. Tenhle už teda neobsahuje české titulky jako, tomu bylo u toho prvního, ale myslím si, že jde v pohodě rozumět.
Já osobně už se na tenhle film hrozně moc těším. Už jsem i domluvená s kamarádkou, že když budou tenhle film dávat u nás v kině, tak na to spolu půjdeme :)) Nejvíc se těším na scénky s Bradleym, kde má ty natáčky a v tomhle traileru je úžasná scéna s Jennifer Lawrence: "Your father is sick son of a bitch" "Daddy's a sick son of a bitch?" "Don't repeat that! But he is." Je to prostě parádní scénka!

A jinak vás snad potěší, že se také objevila data premiér American Hustle v různých zemích. Překvapivě tam byla uvedena i Česká republika a Slovensko. U nás v ČR se filmu dočkáme 23.ledna 2014, na Slovensku pak 30.ledna 2014.