Září 2013

Vážné oznámení

24. září 2013 v 15:18 | Katie*
Nevím, jak dlouho tu ještě budu moct být, než se domů vrátí taťka, takže jenom velice rychle. Věc se má tak, že se mi pokazil notebook a je na odpis - nedá se spravit. Tím pádem nemám kde být, taťkův počítač moc využívat nemůžu a nevím, jestli budu mít nový notebook.
Takže vyhlašuju hiatus - žádné články ani obíhání Affiliates. Bohužel nevím na jak dlouho to tak bude muset být, ale předpokládám, že to tak bude nějakou dobu, možná i měsíce.
Možná se na blog už ani nevrátím, ale blog mazat nechci, protože člověk nikdy neví. Články žádné uveřejňovat nebudu, ale sem tam k někomu na návštěvu zaskočím.
Pro teď se s vámi ale bohužel budu muset na nějakou dobu rozloučit.
Katie*

Plány na příští týden

21. září 2013 v 15:54 | Katie*
Mám tu jednu takovou rychlou zprávu, která se týká mé aktivity na blogu po dobu příštího týdne. Už se nám to ve škole začíná pomalu rozjíždět a na příští týden máme naplánované 3 písemky + už se začíná i zkoušet, což znamená, že se tu teď moc objevovat nebudu. Na druhou stranu, novinek stejně moc není, takže to je zatím v pohodě.
Ještě nevím, jak se rozhodnu, ale příští týden možná pojedu přespat ke kamarádce, protože spolu musíme udělat prezentaci do BiChemu, kterou už máme 7.10. :/// Navíc chci dopsat svou seminárku. Takže mě tu moc nečekejte. Affs ale budu obíhat normálně :))

++ Už mám za sebou dvě lekce tanečních. Na to, že jsem tam ještě před rokem nechtěla jít se mi to docela dost líbí. Teda ta druhá hodina už nebyla nic moc, protože mi to vůůůůbec nešlo (už na mě některé kroky byly moc složité a navíc jsem 2x tancovala s klukama, kteří nevěděli, jak se má vůbec tancovat -_-). Ale jo, je to docela sranda a nelituju, že jsem tam šla :)) Což se změní příští týden, protože začne dámská volenka :D Achjo, to budou nervy! ++

Once Upon a Time 3x01 Heart of The Truest Believer Sneak Peeks

21. září 2013 v 15:48 | Katie*

Rampelník: Vylez a pojď mě pozdravit, drahoušku.
---: Zdravím, Rampelníku. A vítej na ostrově. Musím ti říct, že už se nemůže dočkat, až tě znovu uvidí.
Rampelník: Tím jsem si jistý.
---: Zapomněl jsem říct, že jsi v Zemi Nezemi vítán tak dlouho, jak jen tu budeš chtít zůstat. S jednou podmínkou.
Rampelník: Vždycky za tím něco je.
---: Jestli jsi zde kvůli tomu klukovi, no, udělá ti to nepřátele.
Rampelník: Pak se tedy nic nezměnilo.
---: Když půjdeš proti němu, nepřežiješ.
Rampelník: Otázkou není jestli přežiju, protože oba víme, že ne. Ne, ne. Ta skutečná otázka je, kolik z vás vezmu s sebou.
---: Takže tohle je tvoje odpověď?
Rampelník: To je moje odpověď.
---: Pak tedy předpokládám, že to znamená, že tě brzy uvidím za méně přátelských podmínek.
Rampelník: Na to se spolehni.
---: Ještě jedna věc. Je tu něco, co chtěl, abys měl. Není to legrační? Že věci, na které jsme roky ani nepomysleli, mají stále schopnost nás rozplakat. Uvidíme se, Temný.

justa.blog.cz

UPDATE Once Upon a Time Season 3 Posters

21. září 2013 v 11:19 | Katie* |  UPDATE

Před dvěma dny jsem na blogu uveřejnila článek s promo plakáty pro třetí řadu Once Upon a Time. S efektem velkého měsíce v úplňku v pozadí jsme mohli zatím vidět jen na plakátech s Hookem a Reginou. Nyní se objevil i stejně laděný plakát s Krasoněm, na kterém stojí "Věřím, že princ vždy zachrání svou rodinu."

Once Upon a Time - Promo - Once Upon a Time Season 3 Posters (1x)

abkDilDS

NEW fan pictures of Kristen in Switzerland (September 20, 2013)

21. září 2013 v 11:12 | Katie*
abmsCi19aduTjaN2adsw4myXacr0BoidacoBLppT
aboR7XC5abwmH1NH

Několika fanouškům se včera poštěstilo a někdy během natáčení Kristenina nového filmu 'Sils Maria,' které se teď přesunulo do Švýcarska, se s ní mohli vyfotit a dokonce někteří získali i autogram. Po nějaké době tak víme, že je Kristen stále naživu. + Opět na ni můžeme vidět to suprové batmanské tričko ♥ :))

New Jennifer with a Fan in Atlanta Photo – 09/18

21. září 2013 v 10:56 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Other photos
abqwZi6W

A tady už máme důkazovou fotku, která nám potvrzuje, že se Jennifer skutečně nachází v Atlantě, kde v pondělí začne natáčení posledního dílu The Hunger Games - Mockingjay, který bude také rozdělen na dva díly. Tato fotka byla pořízená na nejmenovaném koncertě ve čtvrtek večer, 19.září :))

UPDATE The Hunger Games: Catching Fire Posters

21. září 2013 v 10:52 | Katie* |  UPDATE

Na internetu se objevily dva zcela nové propagační plakáty pro pokračování The Hunger Games. Ten první je ve španělské podobě. Mně osobně se moc líbí. Ten druhý není zase tak kvalitní jako španělský poster. Jedná se o fotku billboardu na kterém můžeme vidět doposud neviděnou fotku Katniss a nápis: "Pamatuj dívko v plamenech, stále na tebe sázím."

Jennifer Lawrence - Filmography - The Hunger Games: Catching Fire (2x)

adk0GnSeabjhf7fn

Jennifer & Francis Lawrence Talks About Catching Fire’s Costume

21. září 2013 v 10:45 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Pokračování k "The Hunger Games" - jehož první díl si po celém světě vydělal kolem 700 milionů dolarů - slibuje, že bude na každém seznamu nejlépe oblečených lidí v Tinsel Town.
Divoce očekávaný fantasy akční thriller "The Hunger Games: Catching Fire" začíná tak, že se Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) bezpečně vrací domů, poté ce vyhrála 74.ročník hladových her. Spolu se společným splátcem, Peetou Mellarkem (Josh Hutcherson) se musí připravit na 75.ročník - soutěž, která by mohla změnit jejich zemi Panem navěky.
Spolu s celou novou sadou filmových výzev a novým režisérem (Francis Lawrence, známý za své filmy "Constantine" a "Já, legenda"), "The Hunger Games: Catching Fire" nabídne zcela nový look od kostýmové designérky Trish Summerville, která spolupracovala třeba s Christinou Aguilerou a na dalších filmech jako například "Dívka s dračím tetováním."
Když jsem se sešel s oběma Lawrencemi - Francisem a Jennifer - na nedávné akci s červeným kobercem, musel jsem se alespoň zeptat na Katnissini svatební šaty (můžete vidět v banneru), které jsou dechberoucí.

Q: Je v tomto novém filmu ještě víc neskutečných fantasy kostýmů?
Francis Lawrence: Jo, je jich tam hodně. Do filmu jsme šli s fantastickou kostýmní designérkou, Trish Summerville, se kterou jsem spolupracoval při točení hudebních videoklipů. Pracuje v modě a umí si vystylovat pozadí, takže do filmu vnesla obrovskou várku skvělého materiálu. Ve filmu je několik opravdu úžasných šatů, které na sobě má Effie, a Trish dokonce využila i některé muzejní kousky z dílny Alexandera McQueena pro Katniss, které na sobě má při jízdě na voze, rozhovorech a snad ani nezmiňuji svatební šaty. Takže abych odpověděl na tvou otázku: ve filmu je opravdu spoustu vtipných kostýmů!

Once Upon a Time Season 3 Extended Promo

19. září 2013 v 18:44 | Katie*

Do premiéry první epizody třetí řady Once Upon a Time nám zbývá už jen 10 dnů a tak se objevuje čím dál tím víc nových věcí. Teď tu například mám prodloužené promo, které obsahuje scény z předchozích dvou řad, ale také několik nových scén!

Krasoň: Naše víra.
Hook: Pravá láska není jednoduchá...
Krasoň: Ale musí se za ni bojovat.
NAROZENA ZAKLETÁ
Krasoň: Protože jak ji jednou najdeš, nikdy nemůže být nahrazena.
PŘEMĚNĚNÝ MAGIÍ
EPICKÝ PŘÍBĚH POKRAČUJE
Greg: Přišli jsme sem, abychom zničili magii, Henry. Pak jsme našli něco, co všechno změnilo.
Emma: Henry!
Regina: Otevřeli portál.
Greg: Tebe.
Emma: Jediný způsob, jak získat Henryho zpátky je spolupráce a to uděláme tak, že budeme tím, kým jsme.
Princezna, pirát, čaroděj, královna, rytíř, zachránce
Mary Margaret: Bojujeme spolu už tak dlouho, musí to skončit, než zemře někdo další.
SPOJENI SILOU, ABY NALEZLI
Regina: Kam Henryho vzali?
ZEMI NEZEMI
Gold: Toho, proti komu budeme stát, bychom se všichni měli bát.
Emma: Co jsi to udělal?
Hook: Už jsem přeplul mnoho bouří.
Gold: Země Nezemě je místo, kde je představivost nespoutaná.
Emma: Pomoz mi získat zpět mého syna, nebo mi jdi z cesty.

překlad: justa.blog.cz

Once Upon a Time Season 3 Posters

19. září 2013 v 16:52 | Katie*

Kromě nejnovějších promo fotek k nadcházející třetí řadě Once Upon a Time (první epizoda bude odvysílána 29.září!) se objevily taky propagační plakáty. Ty první dva už byly na internetu delší dobu, z toho ten první s Reginou a jablkem byl už použit k druhé řadě. Poslední dva, které se mě osobně moc líbí, se objevily teprve tento týden.
Na plakátu s Hookem si můžeme přečíst nápis "Věřím, že i pirát se může stát hrdinou" a na tom s Reginou stojí "Věřím, že láska její matky je silnější, než její temné srdce."

adhPs8s1ady9Of8madvOCucuacv5e65tabkDilDS

UPDATE Kristen Stewart | Los Angeles Times by Jay L. Clendenin 2012

19. září 2013 v 16:39 | Katie* |  UPDATE

Novinek teď zrovna moc není, tak se přemístíme zpátky do doby, kdy tomu tak nebylo. Rok 2012, květen, Mezinárodní filmový festival v Cannes, Francie, Kristenina první účast na tomto známém a uznávaném festivalu s filmem On The Road.
Kromě plno fotek z akcí, kterých se Kristen v Cannes zúčastnila, se objevilo i hodně nových photoshootů. K jednomu takovému, při kterém pozovala po boku svého hereckého kolegy, Garretta Hedlunda, a režiséra zmiňovaného filmu, Waltera Sallese, se teď objevilo několik nových fotek v HQ kvalitě ;))

Kristen Stewart - Photoshoots - Los Angeles Times by Jay L. Clendenin 2012 (13x)

adqmhX6rabeq7NjOadpw9RftabbIbYDxadjrpjy8

The Hunger Games: Mockingjay Shooting Began

19. září 2013 v 16:28 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information
Nejnovější zprávy hovoří o tom, že natáčení posledního dílu k Hunger Games, Mockingjay, který bude stejně jako například poslední díl Twilight ságy rozdělen na dva díly, už pomalu začíná. Podle všeho se do Atlanty, kde se bude natáčet, už přemístil představitel Galea, Liam Hemsworth, a jak se zdá, je tam i Jennifer Lawrence, kterou podle všeho bylo možné vidět v Atlantě ve středu večer, když byla na večeři v nějaké restauraci. Je tedy možné, že se v nejbližších dnech dočkáme nějakých fotek z natáčení. Pravděpodobně jich nebude moc, ale každá fotka dobrá :)

[SPOILER] PLL Halloween: Haleb Does Not Break Up

19. září 2013 v 16:22 | Katie*

Hayden: Rozejdou se spolu Caleb a Hanna? Nedokážu zvládnout ztrátu Ezrii a Haleb v jedné jediné řadě!
Právě jsme se vrátili z Ravenswoodu (ne, vážně) a sešli jsme se s PLL lamačem dívčích srdci, Tylarem Blackburnem, a popovídali jsme si o osudu Caleba. Můžeme vám říct, že tento pár bude v pohodě... pro zatím. V halloweenském speciálu spolu budou muset Caleb, Hanna a obyvatelka Ravenswoodu Miranda spolupracovat, aby zůstali na živu a odkryli smrtelná tajemství. Všichni víme, že Caleb v Ravenswoodu zůstane, ale věděli jste, že to byl vlastně nápad Hanny, aby v tomto městě zůstal? Přesně tak, Hanna dá Calebovi své požehnání k pobytu v tomhle ultra děsivém městě a pomůže jeho nově nalezené kamarádce Mirandě. Bonus: Pár se v halloweenské epizodě nerozejde.

+ Na twitteru je k dohledání informace, že Tyler se jako Caleb v roce 2014 (žádné další specifikace zpráva neobsahovala) vrátí v jedné epizodě do seriálu Pretty Little Liars.

Top list 9.9. 2013 - 15.9. 2013

16. září 2013 v 15:58 | Katie*
Pondeli: 219
Utery: 174
Streda: 148
Ctvrtek: 155
Patek: 163
Sobota: 215
Nedele: 206

Celkem: 1280

Photo Diary - July/August/September

15. září 2013 v 15:59 | Katie*
Čekala jsem, až se mi těch fotek na instagramu nakupí trochu víc, abych po více jak dvou měsících mohla uveřejnit další photo diary. Co začala škola, tak už toho moc nefotím, protože není čas a na focení toho taky moc není. Přesto doufám, že se vám i tenhle druhý článek s fotkami, které pořizuji já sama, bude líbit :))

Once Upon a Time Season 3 Promo Photos

15. září 2013 v 15:45 | Katie*

Do premiérové první epizody třetí řady Once Upon a Time zbývají už pouhé dva týdny, takže lze očekávat, že novinek a informací se k tomuto seriálu objeví víc, než v předchozích několika měsících. Na internetu už se také konečně objevily nějaké ty propagační fotky.
Pokud bych měla začít kladně, tak bych chtěla pochválit skupinovou fotku, která vypadá báječně (až teda na tag vlevo dole). Líbí se mi, že fotka je umístěna do prostředí Země Nezemě, která teď bude hlavním tématem seriálu. Tohle promo se opravdku povedlo a za mě je to určitě palec nahoru.
Co ale rozhodně nejde pochválit jsou promo fotky s postavami. Moc se mi nelíbí to modré pozadí a ten mizející efekt, který je jakoby po liniích herců, je naprosto příšerný - chudák Colin (Hook) to odnesl asi nejhůř. Taky se mi nelíbí, že Emma zde má princeznovsky růžové šaty, které mi k ní prostě vůbec nepasují. Celkově tyto promo fotky odnesly velkou kritiku - osobně jsem se smála u této reakce - takže snad se dočkáme nových fotek, které budou stát za to.
Jaký je váš názor? Líbí, nelíbí?

adrgzwSOacb19zPdabmpHKKXads71JnxabgfnSTw

New Fan Photo with Jennifer Lawrence

15. září 2013 v 15:23 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Other photos

Po nějaké době tu máme důkaz, že Jennifer Lawrence ještě stále žije :D. Od natočení 'X-Men: Days Of Future Past' si Jennifer vzala takovou delší dovolenou, kterou si právem zaslouží, a po čase stráveném v kanadském Montreálu se přesunula do města Shreveport v Louisianě, kde její přítel, Nicholas Hoult, natáčí svůj nejnovější film 'Dark Places.'
Jeden fanoušek měl to štěstí, že se mohl vyfotit jak s Jennifer, tak i s Nicholasem. O tento svůj zážitek se podělil i na internetu a my díky němu máme tuhle super fotku :))

acivkgkI

Jennifer Lawrence Is "Properly Amazing," Says James McAvoy

15. září 2013 v 13:03 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information
Skotský herec si nemohl pomoct a musel něco říct o své kolegyni z filmu 'X-Men,' při našem rozhovoru pro E!News na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu (Toronto International Film Festival). A taky řekl velmi jasně, že ačkoliv je J.Law nyní Oscarově ceněná, nestrhává na sebe nějakou speciální pozornost.

"Ne, ne, ne. Pořád je to ta samá holka," řekl nám McAvoy, ale také dodal, "Milujeme Jennifer. Je úžasná. Pořádně úžasná."

Pretty Little Liars: Janel Parrish on Mona’s Shocking Love Life, “Master Villain” Ezra and Ali’s Hidden Secret

15. září 2013 v 12:52 | Katie*
"Jak jsme viděli ve finále, Mona je tak trochu zpátky v seznamu podezřelých, který si vytvořilo 'A,' přestože si dívky myslely, že jí mohou věřit. Nelíbí se jí, že byla znovu vytlačena z jejich vnitřního kruhu, takže to začne táhnout s jinou partou," odhalila Parrish. "Osoba se kterou se začne scházet je tak trochu šok v jejím příběhu, ale s někým začne chodit a možná naváže milostné spojení, které fanoušky překvapí."
Mona bude mít přítele! PLL hvězda nám řekla, že je nadšená z toho, že i její postava v show prožije romanci s nějakým chlapíkem.
"Mona si někoho najde, konečně; myslím si, že si někoho zaslouží! A je to někdo docela šokující, takže si myslím, že se to fanouškům bude líbit."
"Není to psychopat, vůbec ne. Ezra je extrémně chytrý a dozvíte se víc o důvodech, proč dělá, to, co dělá. Až se vrátíme, dozvíte se o jeho příběhu víc, ale Ezra rozhodně není psychopat."
Hvězda ve svém výkladu pokračovala, "Ezra byl ten nejvíc perfektní přítel na světě a skvělý, loajální muž. Takže vzít tohle a překroutit to do nápadu, že on by ve skutečnosti mohl být ten největší padouch, je šokující. Myslím si, že mnoho holek po celé Americe má zlomené srdce, ale myslím si, že je to super, super spiklenecký zvrat, který donutí lidi vrátit se k druhé polovině čtvrté řady a to je přesně to, co chceme."
A když už se mluví o čtvrté řadě, Parrish nám řekla, že se nejvíce těší, až se fanoušci dozví víc o Alison DiLaurentis a jestli byla nebo nebyla celou dobu naživu. "Moc se těším, až zjistí o Alison víc, proč se skrývala a o všech těch dalších věcech, protože do tohoto příběhu se ponoříme ještě hlouběji, hned jak se vrátíme na televizní obrazovky."
Schovávala? Ona je naživu!

justa.blog.cz

Pretty Little Liars Season 4 - One Episode Will Be Black and White

15. září 2013 v 12:31 | Katie*

Tahle zpráva už je nějakou dobu stará - na oficiálním twitteru seriálu byla uveřejněna už před pěti dny. Nejdříve jsem to sem ani nechtěla psát, ale když těch novinek stejně moc není, tak jsem si řekla, že to zase tolik vadit ani nebude.
Jak už tedy z nadpisu vypovídá, v druhé polovině čtvrté řady Pretty Little Liars se dočkáme černobílé epizody. Konkrétně by se mělo jednat o 19.díl s názvem 'Shadow Play,' kterého se dočkáme až 11.února příštího roku.
Ti z vás, co nemají rádi takovéto barevné provedení nemusí smutnět. 19.epizoda bude dělána na styl filmu 'Čaroděj ze země Oz,' jen to bude trochu obrácené. 'Shadow Play' totiž bude oproti filmu začínat a končit barevně, zbytek, tedy prostředek epizody, bude černobílý. A co jsem tak četla, ABC Family, stanice na které se PLL vysílají, bude tento díl propagovat v poněkud větším rozsahu. Co na to říkáte vy? Uvítáte takovou barevnou změnu?