Srpen 2013

Ravenswood - First Promo and Synopsis

31. srpna 2013 v 13:19 | Katie*

Před několika dny bylo na oficiální fb stránce pro spin-offový seriál k Pretty Little Liars, Ravenswood, uveřejněno toto první promo. Můžeme na něm vidět hlavní postavy (zleva): Merritt Patterson (Olivia), Britne Oldford (Remy), Tyler Blackburn (Caleb), Nicole Gale Anderson (Miranda), Brett Dier (Luke). Kromě toho se objevila také úplně první synopse :))

adqvyDF1

Po rozhodnutí zůstat v Ravenswoodu a pomoci nové kamarádce Mirandě, Caleb začne přehodnocovat své rozhodnutí, hlavně poté, co se setká s Mirandiným chladným a nepřívětivým strýcem Raymondem. Caleb si také projde nepříjemným rozhovorem s místním obyvatelem Lukem, který se snaží vypořádat s nedávnou rodinnou tragédií a jejím následným skandálem, který zasáhne také jeho sestru dvojče Olivii.
Zneklidnění tím, čeho v noc párty byli svědky, a v obležení podivných a nadpřirozených událostí, Caleb a Miranda začnou toto bizarní město vyšetřovat. Jejich první spojenec bude ravenswoodská středoškolačka Remy, která toho z historie města zná hodně a začala si spojovat některé obtížné body. Těchto pět mladistvých nemá ani ponětí, jak jsou jejich životy propojeny a jaké plány s nimi Ravenswood má.

justa.blog.cz

Jennifer Lawrence - Total Film 2011 Interview: "Into The Blue"

31. srpna 2013 v 11:13 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Interviews

Žádný formální trénink? Žádný problém. Jennifer Lawrence je rychle vystupující hollywoodská hvězda. Teprve 20letá herečka už má na svém kontě nominaci na Oscara a chystá se stoupat ještě výš, coby modře zbarvená formy měnící Mystique ve filmu 'X-Men: First Class.'

Leden 25, 2011: Den Oscarových nominací. Jennifer Lawrence se nemůže odtrhnout od televize, dívá se, čeká. Je odhalen výběr herců v kategorii "The Best Supporting Actor" - kolega Lawrence z filmu 'Winter's Bone,' John Hawkes, se dostal do finální pětky. "Poskakovala jsem okolo a brečela," vzpomíná herečka, "a pak přišla na řadu moje kategorie a já musela být strašně rychle potichu." A nominace v kategorii "Best Actress" jsou... Překvapení, překvapení, Lawrence je mezi nimi. "V ten moment, kdy se tak stalo, někdo vyfotil mě a mou rodinu," říká. "Všichni na ní vypadáme opravdu šťastně, usmíváme se, naše ruce jsou ve vzduchu, a můj obličej vypadá... zděšeně. Vypadám, jako bych zrovna přišla na to, že půjdu do vězení!"

Rebel Wilson as Jennifer Lawrence's Sister

30. srpna 2013 v 16:03 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Tuhle skvělou komediální herečku snad nemusím ani představovat, ale pro ty, co ji neznají - tohle je Rebel Wilson a já osobně jsem si ji oblíbila coby Fat Amy ve filmu Pitch Perfect. Každopádně tahle střeštěná herečka před nějakým časem natočila epizodu pro pořad True Life, který se vysílal/vysílá na MTV. Rebel zde dělala, že je sestrou Jennifer Lawrence. V celém článku jsem se vám pokusila přeložit, co všechno řekla - rozhodně se svým vtipem opět zaválela :))

Jennifer Lawrence Meets Jeff Bridges

30. srpna 2013 v 15:37 | Katie* |  Jennifer Lawrence - Videos

Tohle video s Jennifer také patří mezi mé oblíbené. Letos na Comic Conu měla Jennifer možnost osobně se setkat s hercem Jeffem Bridgesem, jehož je velkou fanynkou a není to tajemství.
Řeknu vám, já na místě Jennifer bych se zachovala úplně stejně. Nakonec bych taky zdrhla :D. No ale Jennifer nakonec sebrala odvahu a dokonce se mohla Jeffa na něco zeptat: "Jaký je Váš nejoblíbenější film, který jste kdy natočil? Jaká je Vaše oblíbená postava?"
Jinak pokud byste se chtěli podívat na super film s Jeffem Bridgesem, tak určitě koukněte na novinku R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů :))

Kristen On The Set of "Sils Maria" in Berlin, Germany - 29th August, 2013

30. srpna 2013 v 15:28 | Katie*

Na internetu se objevily další fotky s Kristen z placu filmu 'Sils Maria.' Tentokrát Kristen nemůžeme znovu vidět ve filmovém kostýmu, protože se jedná o fotky z jejího příjezdu na plac. Fotky se objevily už včera, ale já chtěla počkat, jestli se jich neobjeví víc... což se nakonec nestalo, takže tady jsou.
Jinak podle nejnovější zprávy část natáčení v Berlíně už je u konce a herci a štáb se nyní přesunou do Lipska, které se taktéž nachází v Německu. Na seznamu natáčecích míst se nedávno objevil taky New York. Já osobně jsem hooodně zvědavá, jak všechna ta místa budou ve filmu vypadat :))

Kromě fotek článek obsahuje i video

acz2MSF3abfdRldnadf8qQIHacelgSzXacvFzfc4

Jennifer Lawrence 'Brings It' In 'American Hustle,' Says Director David O. Russell

30. srpna 2013 v 15:12 | Katie* |  Jennifer Lawrence - News and Information

Oscar nezměnil tuto herečku, řekl David O. Russell v našem pořadu "Fall Movie Preview" na stanici MTV News

Trailer na dramatický film od režiséra David O. Russella, který se nese v duchu živých sedmdesátek, "American Hustle," v hlavních rolích Christian Bale, Jennifer Lawrence, Bradley Cooper a Amy Adams, si odbyl svou premiéru méně, jak před měsícem, ale už teď si špitá o možné nominaci na Oscara. Ale, jak Russell řekl v pořadu "Fall Movie Preview" na MTV News, tohle je něco, o čem se snaží příliš nemyslet.
"Není tu vůbec nic, co bys s tím mohla udělat," řekl režisér o předčasných spekulacích o ocenění jeho nadcházejícího filmu, který je volně založený na událostech operace Abscam, kterou v 70. - 80. letech vedlo FBI v rámci vyšetřování korupce mezi politiky. "Myslím, že musíš jen dělat to nejlepší, abys pokorně vytvořila nejlepší film, co můžeš a nechat film mluvit sám za sebe. Nemůžeš v něm uvíznout."
Nemůžete se divákům Oscarů divit, že mají optimistické vyhlídky pro tento film. Konec konců, Russelovy filmy mají ve zvyku přinášet hercům Oscary. Christian Bale a Melissa Leo například získali své trofeje za své výkony ve filmu "Fighter" z roku 2010, a i Amy Adams se dočkala nominace. A Russellův nedávný film "Terapie láskou" přihrál Lawrence její první cenu akademie - její kolegové, Bradley Cooper a Robert De Niro, byli také nominováni.
Ale Russell rychle poukázal na to, že oscarová výhra 23letou herečku vůbec nezměnila.
"Vůbec nic to nezměnilo, protože s dynamikou, se kterou byl film vytvořen - film je velmi dynamický, romantický a zábavný, a Jennifer zažila obrovské množství zábavy při hraní této role a celého toho šílenství," řekl Russell o Lawrence, která se ve filmu proměnila v "narušenou puťku z Long Islandu." "Žádáte mnoho a ona to do toho dá. To byl náš rozhovor na téma 'Terapie láskou.' To je to, co nás oba baví. Dejte jí volnost, známé prostředí a ona to vybalí. To je na tom to zábavné."
Bohužel, ne všechno byla na place filmu "American Hustle," jež se natáčel v Bostonu, zábava. Během natáčení došlo k bombovému útoku během dubnového bostonského maratonu.
"Byli jsme velmi dojati lidmi z Bostonu a celé jejich komunity, a z toho, jak byl každý soucitný a silný," řekl Russell. "Natáčeli jsme na stejném místě, kde byly odpáleny bomby jen pár dní předtím, a to nás opravdu vyděsilo. Bylo to znepokojující. Myslím, že to komunitu sblížilo. Natočil jsem tam tento film. Natočil jsem tam film 'Fighter.' Miluju tamější herce. Miluju tamější lidi, co se zúčastnili castingu. Prostě to tuhle komunitu sblížilo a pomohlo nám to projít si tímhle traumatem společně."

justa.blog.cz

Once Upon a Time - Two New Spoilers for Season 3

30. srpna 2013 v 14:25 | Katie*

Bude ve Once Upon a Time vysvětleno, jak Mulan a Aurora pomohly získat Phillipovi zpět jeho duši od přízraku, ještě předtím, než našli a zachránili Baelfirea? - JJ
Stručně řečeno, trochu. "Zmíníme se o tom, ale pravděpodobně tenhle příběh po nějakou dobu neodhalíme," řekl Edward Kitsis, spolu-tvůrce seriálu. Zaprvé, není to tak, že Neal teď bude hlavním předmětem ke konverzaci. Ale mnohem důležitější je toto: "Jednou z věcí na třetí řadě je to, že se snažíme zaměřit na jádro postav, včetně šesti lidí na lodi a Neala. Nakonec, chceme do show dostat i příběh o Phillipovi a přízraku, ale nejdřívě půjdeme branou s lidmi na lodi," vysvětlil Kitsis.

Je zde nějaká možnost, že se Regina a Ariel už setkaly? Předpokládám, že "jistou mořskou vílou," kterou Regina zmínila v epizodě 1x12 "Skin Deep," byla Ariel? - Mirza
Mám podezření, že jsi na něco narazila, protože spolu-tvůrce seriálu, Adam Horowitz, řekl jen "možná" se ve flashbacku vrátíme do toho výše uvedeného setkání, jakmile se JoAnna Garcia přemění na malou mořskou vílu.

Seriál Once Upon a Time se na televizní obrazovky vrátí v neděli, 29.září 2013

Pretty Little Liars 4x13 Grave New World Synopsis

30. srpna 2013 v 14:01 | Katie*
  • Aria, Emily, Hanna a Spencer se vetřou na ravenswoodskou oslavu Dne zakladatelů poté, co v doupěti "A" příjdou na stopu, která by mohla znamenat, že Ali je stále naživu. Oblečeny ve svých nejlepších edwardiánských šatech, dámy vpadnou na děsivou párty na hřbitově s cílem najít Ali dříve než "A". Ale pokud je Ali opravdu naživu, mohly by Lhářky přímo navést "A" na svou kamarádku, aniž by to tušily? S Ezrou číhajícím ve stínech, "A" může být blíž, než si dívky myslí. Mezitím, Caleb dorazí do Ravenswoodu, aby pomohl holkám a na cestě potká spřízněnou duši Mirandu.

Pretty Little Liars EP Oliver Goldstick Talks About Reveal from Last Episode and More

29. srpna 2013 v 17:08 | Katie*

DOPŘEDU UPOZORŇUJI PRO TY, CO JEŠTĚ NEVIDĚLI POSLEDNÍ EPIZODU, ŽE TENHLE ČLÁNEK OBSAHUJE HOOOODNĚ VELKÝ SPOILER - TAKŽE ČTĚTE JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ ;))

Kristen having a lunch in Berlin, Germany – August 27

29. srpna 2013 v 16:01 | Katie*

Když se objevily fotky z placu 'Sils Maria,' byla jsem hrozně ráda, ale ani v nejmenším jsem nečekala, že by se den na to mohly objevit další fotky, natož pak nějaké candids fotky. Já osobně si myslela, že se na pár měsíců slehne po Kristen zem (obrazně řečeno), ale jak to tak vypadá i němečtí paparazzi se činí - stále to však podle mě není tak silný kalibr jako v USA.
K fotkám - v článku níže můžete vidět jednu fanouškovskou fotku, která pochází ze stejného dne, úterý. Kristen si v doprovodu svých přátel, Michaely, Suzi, Jacka a pravděpodobně bodyguarda nebo průvodce, zašla v Berlíně na oběd a pak na nějaké nákupy. Na fotkách si můžete všimnout, že kromě tetování na pravém předloktí, které JE falešné a Kristen ho má jenom kvůli své roli Valentine ve výše zmíněném filmu, měla na rukách i další obrázky - nejspíš malůvky nakreslené propiskou.
Přestože se na scéně objevili i fotografové, doufám, že si Kristen den strávený s přáteli v Berlíně užila a paparazzi moc neotravovali. Mimochodem, jsem jediná komu se Kristen hrozně moc líbí na fotkách, kde má drdol? ♥

acwkXmwCabxASgyRacsNX9t9abdpTTVraccN0Fox

New Fan Picture of Kristen and friends in Berlin - August 27, 2013

29. srpna 2013 v 15:45 | Katie*

Tahle fotka je už dva dny stará a myslím, že byla první, na které je Kristen zachycena v ulicích Berlína. Později se objevily i candids fotky, takže nakonec tenhle snímek, pořízený pravděpodobně od německého fanouška, trochu ztratil na vzácnosti, ale přesto bylo skvělé, když se ta fotka poprvé objevila na internetu. Fanoušek k ní napsal: "Kristen Stewart včera viděna v Berlíně."

addjA7rS


Cycling In Montreal - August 28, 2013

29. srpna 2013 v 15:29 | Katie*

Po několika dnech máme k dispozici nové fotky s Jennifer. Přestože natáčení nejnovějšího dílu o X-Menech už je nějaký ten pátek u konce, Jennifer se stále nachází v místě natáčení, kanadském Montreálu. Po minulých candids fotkách lze hádat, že se s ní v tomto městě zdržuje také její znovu přítel Nicholas Hoult. Jennifer byla včera viděna v ulicích Montreálu na kole, pravděpodobně si jela něco zařídit nebo koupit. Na jejím kole můžeme vidět jakýsi box s logem "X-Men: Days Of Future Past" - taková originální před-propagace ;)).
Jennifer to moc slušelo, měla jednoduchý a pohodový outfit. Snad si svoje prázdniny tam užívá a pořádně odpočívá, protože o Jennifer se často říká, že jde z filmu do filmu a moc relaxovat neumí. Ale teď to vypadá, že je tak spokojená :))

abzD0mKDacc91gCladsVnzo3abevySMTabhItMdP

UPDATE The Hunger Games: Catching Fire Stills

29. srpna 2013 v 15:15 | Katie* |  UPDATE

Včera jsem na blogu uveřejnila jeden delší 'update' článek s věcmi okolo Jennifer, ve kterém byla zahrnuta i jedna stillska pro Catching Fire, která se objevila v lepší kvalitě. No, jak to tak vypadá, můžu v tom dneska pokračovat.
Tyhle tři fotky z filmu se objevily tuším už dřív, ale nebyly zrovna v nejlepší kvalitě. Já si chtěla chvíli počkat a teď je tu pro vás mám.
Na té první můžeme vidět Katniss se Cinnou těsně předtím, než šla Katniss znovu do arény a než si Cinnu odvedli. Achjo, mrzelo mě, jak to s ním nakonec dopadlo. Na další stillsce je Peeta a Katniss, pravděpodobně se jedná o turné vítězů a na poslední je Katniss s Galeem (Hurikánem) - nejsem si úplně, ale myslím, že se jedná o flashbackovou scénu?

Jennifer Lawrence - Filmography - The Hunger Games: Catching Fire (3x)

abeoaSTiabsilx3Uaclv4Tjy

Fast News

28. srpna 2013 v 16:37 | Katie*
Vprvé řadě se chci omluvit za to, že v posledních dnech jsem na blogu aktivní "jen tak, aby se neřeklo." Je to kvůli tomu, že chci ještě před začátkem školy (vážně? už v pondělí se tam budeme muset vrátit?) přečíst trilogii od Lauren Oliver - za sebou mám už první dva díly, Delirium a Pandemonium, právě jsem na stránce 105 třetího dílu Rekviem, určitě můžete o víkendu očekávat hromadnou recenzi na všechny tři díly.
Včera jsem se rozhodla, že smažu blogový facebook. Došla jsem k závěru, že je to jen zbytečnost, o kterou se musím starat a nevím, jak budu stíhat během školy, takže jsem se rozhodla k jeho odstranění. Zároveň, pokud se nic nezmění, jsem se rozhodla, že dám z blogu pryč Ashley Tisdale. V poslední době se mi novinky o ní vůbec nechtějí přidávat. Navíc to jsou většinou jen candids fotky a twitter zprávy. Bůh ví za jak dlouho se od Ashley dočkáme něčeho nového. Ash budu mít stále ráda, ale už se chci pohnout dál a novinky o ní budu ráda sledovat na jiných blozích - hlavně se těším na svatbu :)). Jestli sem místo ní přidám někoho jiného zatím nevím. Pro teď si zde nechám Jennifer, Kristen, PLL a OUaT.
Nástupu do školy se docela obávám, protože předpokládám, že bude čím dál tím míň času. Bude zapotřebí nějaká příprava do školy, od 13.září (mimochodem v pátek a na Den čokolády! :D) nám začínají taneční a opět mám v plánu docházet na kroužek němčiny, který by měl být, alespoň, jak nám učitelka říkala, o něco "drsnější" než byl teď. Rozhodně ale nemám v plánu se školou stresovat a tolik se jí podřizovat jako tomu bylo loni. Střední škola je důležitá, ale (m)učení není všechno a tím se teď budu řídit.
No a v neposlední řadě jsem se chtěla zmínit o layoutu. Včera jsem psala objednávku, ale nevím, jestli byla přijata nebo ne. Chtělo by to změnu, ale bohužel většina objednávek je už zavřená nebo když jsem psala, tak mě nevzali. Musíte držet palečky :))

Kristen On The Set of "Sils Maria" in Berlin, Germany - 26th August, 2013

28. srpna 2013 v 15:58 | Katie*

Muhahaha, moje prosby byly vyslyšeny! Já osobně jsem si hrozně moc přála, aby se objevily alespoň nějaké fotky z natáčení filmu Sils Maria, protože jsem na Kristen v tomhle filmu a v roli asistentky Valentine hrozně moc zvědavá! Někdo tam nahoře mě má asi poměrně dost rád :))
Tyhle fotky se objevily už včera, pocházejí z pondělí, ale já jsem včera žádné články nepřidávala, takže je tu mám až dnes. Jak víte, natáčení Sils Maria začalo v Berlíně v Německu, což je super, protože teď jsme naladěni na stejné časové pásmo, tudíž informace máme z první ruky. Na fotkách můžeme vidět, že Kristenina postava Valentine bude pravděpodobně nosit brýle, na pravém předloktí má větší tetování v podobě oka (jsem zvědavá, jestli ve filmu bude vysvětlen význam tohoto tetování) a taky se zde nejspíš dočkáme i úplně jiného účesu u Kristen. Někteří komentovali fotky taky s tím, že tu Kristen vypadá divně, ale mě to zase ani nepřijde. Podle mě vypadala suprově. Já už se filmu nemůžu dočkat ♥

Na internetu kolují zvěsti, že v sobotu, poslední srpnový den, se natáčení přesune do Lipska, což je další město ležící v Německu.
Btw. kromě sedmi fotek najdete ve článku také video ;))

abds1yjVadkAzNZbadk8lnkZabfLnqtgabiKNiin

UPDATE Jennifer Lawrence 'Vogue' Scans + Shoot, Catching Fire Still

28. srpna 2013 v 15:34 | Katie* |  UPDATE

Teď tu mám ještě nějaké resty u Jennifer Lawrence. Za poslední dobu se objevilo pár nových věcí:

- jako první tu mám HQ verzi cover fotky pro zářijové vydání časopisu Vogue. Já osobně mám velkou radost, že se tahle fotka už objevila a ještě v tak skvělé kvalitě. Je to moje nejoblíbenější fotky z celého shootu ♥

Jennifer Lawrence - Photoshoots - Mario Testino (Vogue US) 2013 (1x)

acjV4nMf

- když zůstaneme u časopisu Vogue, tak tu mám devatenáct nových scanů, včetně dvou nových verzí samotné obálky. Tahle obrovská kupa obsahuje taky scany se samotným rozhovorem - mám dojem, že se jedná o scany pro tabletovou verzi časopisu

Jennifer Lawrence - Magazine scans - Vogue - September 2013 (19x)

adkjOFxBabfw8XWUade38p7MadwXOcwtacc354cF

- a přesuneme-li se k filmům, tak tu mám nejnovější uveřejněnou stillsku pro pokračování Hunger Games, které jako první vydalo Entertainment Weekly, v HQ kvalitě a bez tagu

Jennifer Lawrence - Filmography - The Hunger Games: Catching Fire (1x)

aby2PPKO

First Trailer for PLL's Spin-off Ravenswood

28. srpna 2013 v 15:13 | Katie*

Včera byla v USA odvysílána další epizoda Pretty Little Liars, která byla označována jako letní finále. Po jejím odvysílání nás čeká pauza až do 22.října, kdy se PLL na chvíli vrátí s Halloweenskou epizodou a pak nastane další mezera ve vysílání až do 7.ledna 2014. Tuhle mezeru nám snad vyplní spin-offový seriál Ravenswood, který si odbude svou premiéru hned po odvysílání Halloweenského speciálu.
Na internetu už se objevil první pořádný trailer k tomuto spin-offu. Není tam nic moc převratného. Můžeme vidět jen hlavní herce a Caleba, který se z Rosewoodu přesouvá do záhadného Ravenswoodu.

Já osobně si chci počkat na první epizodu Ravenswoodu, a pokud to bude dobrý, přidám i tenhle seriál sem na blog ;))

[SPOILER] Lucy Hale: The Liars Will Freak ‘A’ Out in the Finale

26. srpna 2013 v 16:46 | Katie*
Právě když se Aria už možná konečně pohnula dál od své první lásky, Hale říká, že se Ezra možná do jejího života vrátí ještě před koncem čtvrté řady.

"Poprvé se Arii líbí někdo jiný, než je Ezra, a ona chce, aby to fungovalo," Hale říká TVGuide.com. "Ale myslím, že Aria vždycky cítí, že to není to samé. Vždycky tu bude ta jedna osoba. Maggie, která v podstatě zničila Ariin vztah s Ezrou, odejde, takže Aria vidí světlo na konci tunelu."

V úterní epizodě - o které nám Hale říká, že byla nejlepší, jakou kdy natočila - se Aria a její nový přítel Jake objeví na školní tancovačce. I když už se jejich vztah vyvíjí určitým směrem, Aria je zastavena Ezrou. "Ezra si teď prochází mnoha věcmi a začíná k ní natahovat ruku pro pomoc," říká Hale. "A když se to Ezrovi nakonec podaří, jediné, co Arii proběhne hlavou je 'Sakra, stále jsem do tebe zamilovaná.'"

"V Ravenswoodu hledají toho kouzelníka, o kterém si Lhářky myslí, že by mohl být vodítkem, které je dovede k Ali, o které si, v jistém slova smyslu, myslí, že je stále naživu," říká Hale. "Aria se zde možná ztratí poté, co je vtažena do kouzelnického triku. Vtipnou replikou je zde 'Ne, věř mi, já nedělám s boxy,' což odkazuje na poslední Halloweenskou epizodu."

A navzdory další příšerné situacii, která na Ariu čeká, Hale říká, že tato epizoda poskytne holkám mnoho odpovědí - a samozřejmě také divákům. "Odhalíme, kdo je Červená kabátnice," říká Hale. "Ať už je Červená kabátnice kdokoliv, ať už je 'A' kdokoliv, on či ona nemá rád/a, když se s ním/ní zametá. Jakmile jsme jeden krok před ním/ní a spolupracujeme s hrou, co jeho nebo ji dovádí k šílenství je to, že tu hru hrajeme, a hrajeme ji správně."

Ashley Tisdale is Ecstatic about Engagement

26. srpna 2013 v 16:18 | Katie*

Podle stránek Belfast Telegraph naše 28letá Ashley Tisdale vůbec neztrácí čas se svými plány na svatbu s Christopherem Frenchem, na kterou se podle nejmenovaného zdroje velice těší a je radostí bez sebe. Ashley je natolik nadšená, že už dokonce má i několik nápadů ohledně svých svatebních šatů:

"Ashley hned po zasnoubení všem zavolala, rodině a přátelům, aby se s nimi o tu novinu podělila," řekl zdroj americkému vydání časopisu Star. "Ashley už má dokonce i návrhy na perfektní šaty. Chce velkou svatbu s nádechem rocku, a Christopher chce pomoci vše naplánovat," řekl zdroj.

Před pár dny Ashley na svém twitteru uveřejnila také úryvek písně od Taylor Swift, který se k jejímu zasnoubení vztahuje: "He knelt to the ground and pulled out a ring and said, marry me Juliet. You'll never have to be alone I love you and that's all I really know." ("Klekl si na zem a vytáhl prsten a řekl, vezmi se mě Julie. Už nikdy nemusíš být sama, miluju tě a to je vše, co skutečně vím.")