Červenec 2013

Kristen On The Set of "Camp X-Ray" - 19 - 26th July, 2013

31. července 2013 v 15:17 | Katie*

Během mé nepřítomnosti se také nahromadilo opravdu velké množství fotek z natáčení Kristenina nového filmu "Camp X-Ray." Na snímcích jde vidět, že se opět natáčely scény s Kristen v uniformě a na předposledních fotkách můžete vidět, že má Kristen na rtech krev (určitě falešnou), takže se pravděpodobně natáčely nějaké drsnější scénky.
Jinak teď to vypadá, že Kristen má od natáčení pauzu, protože se objevily jen normální candids fotky, které na blogu uveřejním asi až zítra. Zatím se pokochojte velkou várkou fotek z placu ;))


abc4H536actQTCjtabzobOq6abbiBt73abcyqmx1


abunoxlDadwkHl0CadvS4JtZacmJ1jzCabucOgWZ


abrnqlWsace5WYyyacm2U9BRadp0L057adhuOlgX


abryEaUeabyW8h5nadiWGnBKadpGRnHNaddSYALm


abrzUC2jadn4Qhu0abyzyD1oabt5QH3iabtQVon0

Pretty Little Liars 4x09 Into The Deep Promo

31. července 2013 v 14:27 | Katie*

Týden utekl jako voda, od zítřka nám začíná druhá polovina prázdnin (to to zase letí, co?) a já tu pro vás mám promo upoutávku na další epizodu Pretty Little Liars. V tomto díle Emily oslaví své narozeniny. Paige ji překvapí narozeninovou oslavou, která se však nevyvede podle plánu... Za vším pochopitelně opět stojí "A."

Aria: Ona ví, že je Alison naživu?
Spencer: Nebo ví, kdo ji zabil.
Aria: Musíš...
Jenna: Já ti nemusím říct vůbec nic!
LHÁŘKY RISKUJÍ VŠECHNO
Shana: Je mrtvá.
ABY NAŠLY PRAVDU
Spencer: Mohla bys být na řadě, nebo já.
Shana: Jediné, co vím, je, že to nevěstí nic dobrého.
NIKDO NENÍ V BEZPEČÍ
Emily: Někdo se chce ujistit, že se nedozvíme, co ví o Alison.
Aria: Nevidělas Spencer?
Emily: SPENCER!

justa.blog.cz

Ashley Tisdale on Twitter 136.3.

31. července 2013 v 14:16 | Katie*
Sunday Funday s prckem #mini golf #ProStance

acwNVwHy

Dobré ráno tweeteři!!! #pondělí, jdeme na to

Dneska zaneprázdněná s @BlondieGirlProd. Na place se bavíme s @Jess_Rhoades a @jenkellytisdale #týme do toho

You look like the songs that I've heard my whole life coming true - úryvek z písničky The Rocket Summer "So Much Love"

Nic se nevyrovná tomu, když se váš přítel objeví v reklamě na Real Housewives of Miami a on jen bezvýrazně zírá #prostě nechápe

Pretty Little Liars - "Is Alison Alive?" Spoiler

30. července 2013 v 15:32 | Katie*
Producentka seriálu Pretty Little Liars, Marlene King, nedávno přes twitter dostala od jednoho fanouška otázku, kdy se dozvíme, jestli je Alison naživu či ne; "Budeme vědět, jestli je Ali naživu do halloweenské epizody?" Marlene na to zareagovala takto: "Budete to vědět do konce léta."
To je docela dobrá zpráva, nemyslíte? A je podle vás Ali naživu nebo se jedná o to její dvojče?

Pretty Little Liars 4x10 The Mirror Has Three Faces Synopsis

30. července 2013 v 15:28 | Katie*
  • Stále žijící v motelu, Emily je zaskočena, když jí paní DiLaurentis nabídne, aby se přestěhovala do Aliina starého pokoje a je ještě rozrušenější, když ostatní Lhářky trvají na tom, aby nabídku paní D. přijala. Hanna vybuchne, když se ukáže, že nedávné štěstí její mámy se obrací k horšímu. A Ezra je stále v šoku z Maggieny velké zprávy, kterou stále řeší s ještě více zdrcující ránou, která zahrnuje i jeho syna. Mezitím se Aria snaží zapojit do Jakeových zájmů, když najde další vodítko. A "A" si i nadále hraje s Tobyho city, které se týkají smrti jeho matky. A Spencer je na cestě za dalším pátráním.

The Hub Network’s 2013 Summer TCA

30. července 2013 v 15:15 | Katie*

Ashley Tisdale se minulý týden zúčastnila akce, která nesla dlouhý název The Hub Network's 2013 Summer TCA. Tato akce se konala v divadle Globe ve studiu Universalu v Universal City. Ashley na červeném koberci zazářila v tmavě modrých sexy šatech Bless'ed Are The Meek, které ji dle mého názoru neskutečně moc slušely! (Jinak, všimli jste si, že v Hollywoodu se teď hodně nosí modrá? Přijde mi, že ji na sobě má každá druhá celebrita. To bude určitě kvůli nedávné premiéře Šmoulů 2 ;)). Šaty doplnila hodinkami Chanel a botičkami Christian Louboutin.
O co tedy šlo? Podle mě se jednalo o tiskovku, kterou uspořádala televizní stanice The Hub Network. Na ní se měli představit budoucí pořady, které se budou na této stanici vysílat. Před delší dobou jsem se zmiňovala o kresleném seriálu "Sabrina: Secrets of a Teenage Witch," jehož hlavní hrdince, čarodějce Sabrině, propůjčí Ashley svůj hlas. Animovaná Sabrina americké diváky okouzlí už letos na podzim :))


adltJRAEabfygsrhabpxJwW3abvy5zMtabwmBest


adgOkthJabzugeu2adqWeGR9adz6kWx3adhG6wA4

[07.26] The Hub Network's 2013 Summer TCA After Party

abeYWKomaczT3aox

[07.26] Arriving at The Hub Network's 2013 Summer TCA in Universal City

30. července 2013 v 14:43 | Katie*

Tak, a teď už to největší a nejaktuálnější, co jsem okolo Ashley promeškala... nebo spíše, co jsem na blogu při své neaktivitě neuveřejnila. Minulý týden v pátek se Ashley, v doprovodu svého vysokého přítele, Christophera Frenche, objevila na The Hub Network's 2013 Summer TCA, které proběhlo v divadle Globe ve studiích Universalu v Universal City. Pááni, takové názvy, člověk se do toho snadno zamotá. Proč tam byla a co se dělo prozradím v dalším článku, kde už budou oficiální fotky z této akce. Zatím tu pro vás mám takovou větší ochutnávku z příchodu Ashley a Chrise :))

abzgNHtTabzlOqwuabfsaB4Xadu5JP6BadokjOZR

[07.25] Visiting an office in Los Angeles

30. července 2013 v 14:25 | Katie*

Minulý týden ve čtvrtek, brzy ráno, byla Ashley spatřena při návštěvě kanceláří v Los Angeles. Pokračovala tak ve schůzkách, se kterými začala o den dříve. Co vás možná upoutá, jsou "papíry," které Ashley nese v levé ruce. Pravděpodobně (jsem si jistá tak na 98%, že je to pravdivá informace) se jedná o scénář k populárnímu seriálu "Dva a půl chlapa." Na scénáři můžeme vidět nápis "Jenny 2 scény/7 stran." Jenny je nová postava, která se poprvé představí v nové řadě seriálu a mělo by se jednat o televizní dceru Charlieho Sheena. A hádáte správně - vypadá to, že právě tuto roli získala naše Ashley! Uvidíme, jestli to je stoprocentní pravda. Já ji v tomhle seriálu moc ráda uvidím :))
Jinak je docela škoda, že Ash vidíme jen zezadu. Moc se mi líbí její černé mini šaty, i když mě příjdou až extrémně krátké :D, a černé botičky ♥

absbGR1macvGkNGCadjv2UHpacuP3c3Hacbr9oXI

Busy Blondie Girl

30. července 2013 v 14:09 | Katie*

Omlouvám se, že jsem tady včera nebyla, ale tento týden je u nás ve městě babička z Brna, která tetě hlídá kocoura, protože ona je se strejdou a dětma na dovolené v Jeseníkách. Navíc včera tak svítilo slunko, že jsem domů přišla úplně hotová - včera jsem byla u babičky na obědě a půjdu tam ještě ve středu a v pátek, tak uvidím, jak tady v tyhle dny budu.
No ale teď už k fotkám. Dneska se pokusím dopřidávat, co nejvíc věcí, které jsem propásla.
Minulý týden ve středu čekalo na Ashley několik pracovních schůzek. Ashleyin středeční outfit se mi hrozně moc líbí! Skvělá je kombinace proužkovaného žluto-bílého trička se žlutou kabelkou, skinny džínami a skvělými botičkami Isabel Marant, které později (na druhých candids fotkách) vyměnila za boty značky Seychelles.


adeiZIkuadufEoTEacj22zV2abeL7UyqadylcJIa


abm1cy5OaciST1vfadkcv6K8acrMjMB9adnVru3L

Top list 22.7. 2013 - 28.7. 2013

29. července 2013 v 8:50 | Katie*
Pondeli: 159
Utery: 152
Streda: 154
Ctvrtek: 167
Patek: 212
Sobota: 139
Nedele: 203

Celkem: 1186

Five Years and One Day On Justa.blog.cz!!!

28. července 2013 v 15:25 | Katie* |  Diary
Tenhle článek jsem správně měla napsat už včera, ale nějak nebyla chuť a ani nálada.
Před pěti lety a jedním dnem jsem založila tenhle blog. Některým z vás asi vrtá hlavou, proč jsem zvolila takový název blogu, jaký doteď mám. Moje kamarádka, Lucka, má mladšího bratra (teď už je to velkej kluk, co půjde do čtvrtý třídy?) a ten, když byl malej, neuměl vyslovit pořádně její jméno a říkal jí Justa. A já ani nevím proč, jsem si na to tehdy před pěti lety vzpomněla a téhle přezdívky využila. (Dneska bych svůj blog ale pojmenovala úplně jinak, ale to bohužel bez založení nového najde :D).
Pamatuju si předchozí narozeniny. Bylo to zrovna v době, kdy vypukl ten skandál okolo Kristen. Návštěvnost tehdy byla až přehnaně vysoká a články se dočkávaly většího počtu komentářů. Je dobré vědět, že někoho moje články zajímají, ale za jakou cenu. Jsem ráda, že tyhle kulaté narozeniny už může blog oslavit bez jakýchkoli skandálů či jim podobným kauzám...
Nebudu lhát, poslední dobou si procházím takovou blogovou krizí středního věku :D. Už to není jako dřív, kdy jsem byla fakt nadšená, že můžu něco o svých oblíbených celebritách napsat nebo přidat fotky z akce. Samozřejmě, mám radost, když se nějaké fotky z akce objeví, ale to se u Ashley a Kristen stává jen párkrát do roka. V poslední době jsem přidávala hlavně recenze na filmy, kterých jsem doteď viděla fakt spoustu a mám v plánu se stále pouštět do dalších. Částečně jsem se taky vrátila ke čtení. Nedávno jsem přečetla Cinder, teď mám rozečtenou Terapii láskou, přečetla jsem dvě knihy z povinné četby (tady jednu jsem četla a zároveň projížděla očima :D) a stáhla jsem si první díl The Mortal Instruments.
Víc mě teď baví psát o tomhle, než o celebritách a seriálech, ale na druhou stranu si nedovedu představit, že bych tyhle dvě témata dala z blogu pryč.
Nedávno jsem také přemýšlela nad přidáním nějaké celebrity na blog - však víte, aby všechno nebylo pořád stejné a tolik paradoxní. Už vám tedy prásknu, nad kterými dvěma osobnostmi přemýšlím. V hlavě mi delší dobu ležela zpěvačka Jessie J. Ona je pro mě obrovskou inspirací a její songy mi dodávají sílu a sebevědomí. Ale nikdy jsem si nebyla moc jistá, jestli bych dokázala všechny ty novinky o ní přidávat. Přece jen, ona je hudební hvězda a já tu mám spíše herečky. Tak jsem si řekla, že o Jessie si budu radši novinky číst, než je přidávat.
Asi týden mi v hlavě leží Jennifer Lawrence. Miluju její perfektní výkon v Silver Linings Playbook, příjde mi neskutečně vtipná (její hlášky a grimasy jsou fakt luxusní!), líbil se mi s ní i film "Dům na konci ulice" a je pro mě dokonalým ztvárněním Katniss Everdeen. ALE nevím, jestli by to pro mě bylo to pravé. Nevím, jestli bych se do jejího světa dokázala ponořit tak jako to dělá moje milovaná Clove :)) ♥ Je to stále jeden a ten samý začarovaný kruh...

Ale aby to nebylo jenom o tomhle obkecávání. Nevím, co bude a jestli se tu uvidíme i za rok - to ovlivní hlavně škola a to, jak moc mě blog bude ještě bavit, ale chtěla bych všem moc moc moc poděkovat, že sem stále chodíte a návštěvnost blogu je každý den přes 100 návštěvníků, což mi dělá nesmírnou radost. Děkuju za všechny ty pěkné komentáře, které jste mi kdy napsali, děkuju všem svým Affs, že jsou tak úžasní a kamarádští a vždy pro mě mají dobrou radu :))
Děkuju, že jsem tu s vámi těch dlouhých pět let mohla být a mohla poznat velké množství báječných lidí. Doufám, že ta krize pomine a my se tu zase všichni za rok pěkně sejdeme :))
vaše Katie*

[07.23] Phineas and Ferb: Mission Marvel press junket

28. července 2013 v 15:02 | Katie*

Tento článek bude navazovat na předchozí candids fotky. Ashley se v úterý v Los Angeles zúčastnila tiskovky, kde se probírala budoucí epizoda animovaného seriálu Phineas a Ferb, v němž Ash dabuje postavičku Candace, Phineas and Ferb: Mission Marvel. V této epizodě dojde ke spojení se společností Marvel a tak zde uvidíme čtyři slavné komixové superhrdiny - Iron Mana, Spider-Mana, Hulka a Thora. Epizodu budou moci diváci z USA vidět v pátek, 16.srpna.
Z této tiskovky se zatím objevilo jen pět fotek, za to ale v naprosto dokonalé kvalitě. Ash vypadala naprosto báječně! Na sobě měla top For Love & Lemons, který si o den dříve pořídila v butiku Planet Blue, dále pak hodinky Chanel a botičky Christian Louboutin. Kromě těchto pěti fotek najdete v celém článku video, ve kterém se o této speciální epizodě Phinease a Ferba mluví :))

acsU4Lnsacx1whbpabdNJ1RzadlEsii8aci8t5VV

‘Phineas and Ferb: Mission Marvel’ Junket Day

28. července 2013 v 13:09 | Katie*

Ashley byla v úterý brzy ráno spatřena, jak opouští svůj dům v Toluca Lake. Na sobě měla krásný top značky For Love & Lemons, který si o den dřív pořídila při svých nákupech v Planet Blue, dále pak hodinky Chanel a botičky Christian Louboutin. Ashley si to mířila ke svému autu, se kterým pak odjela na tiskovku k Phineas and Ferb: Mission Marvel, což je speciální epizoda seriálu Phineas a Ferb, kterou v USA odvysílají 16.srpna na Disney Channel.


abpXQO4jacqq4VC8adkfIbbjadbil97xadey4uZF

[07.23] Arriving at Phineas and Ferb: Mission Marvel press event in LA

abpU7cK8acrEAt1M

[07.22] Leaving ArcLight Cinemas with Chris in Hollywood

28. července 2013 v 12:46 | Katie*

V pondělí pozdě večer byla Ashley ještě jednou spatřena po boku svého přítele Christophera Frenche při jejich rande. Společně si zašli na film do ArcLight Cinemas. Snad se jim film líbil a společný večer si užili.

abg9WWnBacglmWLwabuvuQ9Uacspj33tabwI8atP

[07.22] Shopping at Planet Blue with Chris in Beverly Hills

28. července 2013 v 12:36 | Katie*

Další candids fotky s Ashley a jejím přítelem Chrisem, které tentokrát pocházejí z pondělí. Ash si zašla "zashoppovat" do svého oblíbeného butiku Planet Blue v Beverly Hills. Na fotkách je vidět, že ji zaujaly plavky, které si nejspíš odnesla domů. Po nákupech si pak Ash a Chris zašli do Starbucks, kde si Ash koupila svou oblíbenou ledovou kávu :))


acyYa7qradv6dM13adkFRNvqadmZhcNXadyMXhdI

[07.20] Hiking with Chris in Runyon Canyon in Los Angeles

28. července 2013 v 11:25 | Katie*

Za tu dobu, co jsem nepřidávala zprávy ze světa Kristen a Ashley, se novinek nakupilo poměrně hodně. Přidávání informací tohoto typu mě už moc nebaví, ale sem tam zase neuškodí něco přidat. Takže, aby to nebylo jenom o recenzích...
Před osmi dny byla Ashley spatřena po boku svého přítele, Christophera Frenche, v Runyon Canyon, kam si vyšli na túru. Celou dobu se drželi za ruce a určitě si užívali příjemného počasí :))

abgeiAKMadfDU8uoacpvCWyvadnPBhpCacq2L1SL

Ashley Tisdale on Twitter 136.2.

28. července 2013 v 10:23 | Katie*
Miluju rána, jako jsou tahle :)

Ona je tak rozkošná. Já a překrásná Capri

ackK5At8

Šťastné pondělí!! #pojďme na to #zaneprázdněný týden #nadšená

Ta radost být tetou. Princezny, růžová a víly. #miluju #směju se #propojené

abud93Ec

Můžete dělat cokoliv #jděte si za tím #mějte víru #věřte

Právě teď se cítím velice požehnána :)

Jo, jsem děsně nadšená z hraní #MarioKart #3D ;) Miluju spolupráci s @NintendoAmerica, tak, kdo si se mnou #zazávodí?

acxHkC4C

So take a chance and don't ever look back. Don't ever look back - úryvek z písničky Katy Perry "Teenage Dream"

Někdo v téhle restauraci rád jezdí... #trošku vystrašená ;)

actdzjyV

Nejděsivější film ze všech... Proč jsem se na to dívala? #radši ani nezmiňuju název

Poflakuju se s úžasnými lidmi a koukám na úžasnou hru :) #moje sobota #jeďte Dodgers

ack6hDLh
Jednu fotku na twitteru publikovala také Nikki Lee, kamarádka a kadeřnice Ashley, z narozeninové oslavy herečky Julianne Hough, která měla oslavu ve stylu 20.let: "Všechno nejlepší @juliannehough. Včera večer jsme se parádně bavily!"

abzrftR8

Recenze filmu - Případ číslo 39

27. července 2013 v 14:23 | Katie*
Název: Případ číslo 39
Originální název: Case 39
Žánr: Horor, thriller, mysteriozní
Rok výroby: 2009
Režie: Christian Alvart

Popis: Případ, který se raději neměl otvírat... Hlavní role v mysteriózním thrilleru připadla držitelce Oscara Renée Zellweger, která jako sociální pracovnice řeší podivný a znepokojivý případ Lillith Sullivanové. Ve snaze pomoci nabídne Emily děvčátku se záhadnou minulostí útočiště u sebe doma. Tím se ovšem její dosavadní život mění v děsivou noční můru, která pro ni může mít fatální následky. Závěr děsivého hororu plného překvapivých zvratů přináší šokující a zlověstné rozuzlení.

Hodnocení: Nebudu se pokoušet něco skrývat. Na tenhle film jsem se - opět :D - podívala díky Bradley Cooperovi, který si zde střihl takovou menší roličku. Myslím, že tohle je asi na nějakou dobu poslední film s ním, o kterém budu mluvit, protože jsem vyčerpala veškerý limit a musím si zase počkat na další film s tímhle modrookým krasavcem - na podzim by měl jít do kin film Serena, kde si opět zahrál s Jennifer Lawrence a film se natáčel u nás v Česku (juchůůů ;)).
Dobře, ale teď k filmu. Hooooodně moc se mi tady líbila Renée Zellweger. Ta byla v roli sociální pracovnice Emily naprosto báječná a rozhodně sympatická. Ze začátku mi bylo děvčátka Lilith (Jodelle Ferland) líto. Přeci jen, kdo by nezaplakal nad osudem rozkošné holčičky, kterou chtěli rodiče upéct v troubě! Pak nastal ale zlom, kdy jsem začala Lilith nesnášet a přála jsem ji, ať se jí stane něco špatného. Bylo to v okamžiku, kdy začala naznačovat Dougovi ( - přítel Emily, Bradley!), že se mu brzy stane něco špatného. Způsob jeho smrti byl tak hrozný, že jsem si musela nahlas ulevit ("hope you die bitch!"). A nebyla to jediná smrt blízké osoby Emily, která se ve filmu konala. Není možné, aby si někdo Lilith, která se narodila s duší ďábla, oblíbil. Od půlky filmu ji budete vyloženě nenávidět. Naštěstí, ale film končí relativně dobře - if you know what i mean ;)). Pokud se dneska nemáte na co koukat a chcete se trochu bát - nebojte, není to žádný velký horor, já se lekla všeho všudy asi jen jednou - tak si pusťte Případ číslo 39. Na nějaký čas vás to zabaví, podíváte se na skvělý film a rozhodně se nebudete chtít stát pěstouny....

PNG Nina Dobrev

26. července 2013 v 18:59 | Katie*

Říkala jsem si, že jsem už pěkně dlouho neudělala nějaké png. Nedávno zrovna vyšla tahle úžasná fotka s Ninou, která je z photoshootu z letošního Comic Conu. Ta fotka se mi hrozně moc líbí - Nina je na ní úžasná ♥ Tak proč z ní neudělat nějaké to png do článků? Já vím, je hooooodně jednoduché, ale snad i tak nalezne někde využít. Nemazat zdroj!

Recenze filmu - The Words

26. července 2013 v 9:57 | Katie*
Název: The Words (Slova)
Originální název: The Words
Žánr: Psychologický, mysteriozní, romantický, drama
Rok výroby: 2012
Režie: Brian Klugman, Lee Sternthal

Popis: Když Rory Jansen (Bradley Cooper) vydá svou první knihu, je výjimečná. Je to událost, která se přihodí jednou za generaci a která rozbouří literární svět i veřejnost. Přátelé ji s nadšením doporučují, kritika je také nadšena. Kniha je všude - od knižních klubů, po letadla a akademickou půdu. Stylem, který je svěží a moudrostí o životě, se zdá být jaksi nadčasovou. Rory se okamžitě stává literární hvězdou. Charismatický, talentovaný, inteligentní, mladý autor má zdá se všechno: báječný život, milující manželku (Zoe Saldana), svět mu leží u nohou - a to vše díky jeho slovům. Ale čí to jsou slova? A čí to je nakonec příběh? V okamžiku, kdy Rory dosáhne nejvyššího úspěchu, jej vypátrá Starý muž (Jeremy Irons) a konfrontuje jej s faktem, že on je skutečným autorem novely. Starý muž vypráví o nádherných nicméně tragických vzpomínkách na své vlastní mládí v období po druhé světové válce v Paříži, které ho přivedly k napsání knihy. Když Rory vidí, že jiný muž zaplatil za pravdu a svůj životní příběh, je konfrontován s nevyhnutelnou otázkou kreativity, ambice a morální volby, kdy je vydáván na milost těmto pohnutkám. Příběh napsaný jako příběh v příběhu. Roryho život je sám o sobě fikcí. Za tím vším je skutečný živý literární lev, Clay Hammond (Dennis Quaid). Sváděn a zaplétán do rozhovoru o skutečném významu této novely, krásnou a mazanou absolventkou (Olivia Wilde), nemůže zabránit spojení mezi příběhem a jeho vlastní tajnou minulostí.

Hodnocení: Řekla bych, že k tomuto filmu se vážou dvě přísloví: Lež má krátké nohy a Na každém šprochu, pravdy trochu. Původně jsem se na film ani nechtěla podívat. Nepřečetla jsem si ani celý popis - což byla chyba, protože až nyní mi vše dává o něco větší smysl. To, že jsem se na film včera koukla bylo vyloženě spontánní. Měla jsem v plánu pustit si úplně jiný film, ale pak jsem se přistihla, jak mačkám tlačítko "download" a tenhle naprosto báječný psychologický film jsem si stáhla.
Jak už jste si mohli přečíst v popisu. Film je vlastně příběh o příběhu, ve kterým je další příběh. A možná právě díky tomu, že tento snímek je založený vlastně na knihách, jsem se od něj nedokázala odtrhnout a hltala každé slovo. Ze všeho nejvíc mě upoutal právě příběh starce, kterého ztvárnil báječný Jeremy Irons. Celý životní příběh, který v sobě ukrývá lásku, bolest a hněv, jsem sledovala opravdu pečlivě a neodtrhla oči od obrazovky. Tohle se mi ještě u žádného filmu nikdy nestalo. Nikdy jsem nebyla tak plně pohlcena do příběhu, který se odehrává ve filmu. Když jsem se pak vrátila zpět do reality, byla jsem trochu zmatená. Ani jsem neměla ponětí, jak moc mě film vtáhl do sebe.
Tenhle film je už v pořadí asi 13., který jsem s Bradleym Cooperem viděla. Je to prostě skvělý herec, který může hrát naprosto cokoliv (ať si ostatní říkají, co chtějí) a navíc je i strašně hezký - proto není divu, že se stal oblíbencem mnoha žen (včetně mě :D). Jeho postava, Rory Jansen, mi přišla velice zajímavá. Jaké to pro člověka asi musí být? Trpět depresí a vztekem, že ze sebe nedokáže vytlačit to, co tolik obdivuje u jiných, cítit úlevu, že se mu konečně podařilo prorazit s báječným příběhem, ale zároveň pociťovat strach, jestli někdo nepříjde na to, že celý příběh ukradl. Někdo si řekne, že to, co udělal Rory, by nikdy v životě nebyl schopen udělat. Ale myslím si, že to je v mnoha případech lež. Konec konců, co se může stát, že jo? Buď se to nikdy nikdo nedozví nebo se stane to, co v Roryho případě - objeví se člověk, který za tím příběhem skutečně stál. Myslím si, že Rory se zachoval správně, když pak řekl pravdu a chtěl svou chybu odčinit. Přece jen ukradl někomu kus života, něco, co tomu člověku možná zachránilo život... Život, který ale po odhalení pravdy netrval dlouho. Stařec zemřel a celou pravdu si vzal s sebou do hrobu.