Červen 2013

Kristen Stewart Is Going To Be a Judge at All-American High School Film Festival

29. června 2013 v 17:12 | Katie*
Tohle je velice dobrá zpráva, která dá Kristen příležitost dělat zase něco úplně nového. Na internetu se objevila informace, že bude Kristen jednou z porotkyní na All-American High School Film Festival. Jedná se o první ročník tohoto festivalu, kde své filmové projekty představí amatérští režiséři, kteří ještě navštěvují střední školu. Po jejím boku také zasednou Morgan Spurlock, Diablo Cody a Dylan McDermott - s Dylanem si Kristen zahrála ve filmu "Prokletí domu slunečnic." Festival proběhne v New Yorku od 4. do 6.října letošního roku.

Tyler Blackburn: Caleb’s Future & Taleb Picking a Fight!

29. června 2013 v 17:05 | Katie*

Herec Tyler Blackburn, který v Pretty Little Liars hraje oblíbenou postavu Caleba, nedávno pro The Hollywood Reporter udělal menší rozhovor, ve kterém prozradil něco o Calebově budoucnosti...
Diváci si museli pár epizod počkat, než se Caleb konečně vrátil zpět do Rosewoodu. Jaké bylo vrátit se zpátky, když věci už byly v pohybu?
Je to velice zajímavé, protože stále natáčíme show a zároveň se připravujeme na Ravenswood. Byl jsem tak zaneprázdněný, že jsem úplně zapomněl, že jsem nebyl v prvních dvou epizodách.

Bude teď Calebův vztah s otcem úplně jiný?
Pravděpodobně ne tak, jak by si někdo přál. Myslím, že tohle je zrovna ten případ vztahu, na kterém se musí nějakou dobu pracovat. Hlavně s přechodem do Ravenswoodu začne Caleb zjišťovat víc věcí o svých předcích, takže je možné, že to do jeho vztahu s otcem vnese něco nového, zatím je tomu dán otevřený konec.

Začne odkrývat svou minulost ještě v Pretty Little Liars?
Ne. V PLL je teď Caleb hlavně proto, aby Hanně pomohl odkrýt záhady kolem "A" a zjistit, kdo je Červená kabátnice. To je jeho hlavní záměr. V Halloweenské epizodě se stane něco, co ho přiměje k tomu, aby se jeho pozornost zaměřila na jeho předky, minulost a pokrevní příbuzenstvo.

4x06 Under the Gun

29. června 2013 v 15:49 | Katie*

Na internetu se také objevilo prvních 11 stillsek k šesté epizodě Pretty Little Liars v HQ kvalitě, která nese název Unde The Gun. Na fotkách je Spencer a Toby, jejichž kroky v tomto díle povedou do Ravenswoodu. Můžeme zde tedy očekávat premiérovou ukázku města, které povede ke spin-offu PLL.

abixfPxWadvsqhHcabqddCZYabwppRE4adzoY6AC

Pretty Little Liars 4x06 Under The Gun Synopsis

29. června 2013 v 15:40 | Katie*
  • Hanna má co vysvětlovat svým rodičům a policistům poté, co našla něco, co neměla. Mona řekne ostatním Lhářkám Spenceřino tajemství - aby tak zbytek party zranila. Emily se snaží pomoct Hanně, jen aby "A" otočila tabulky. Aria vypomáhá kamarádovi Mikea, který na ni udělá špatný dojem. Mezitím, Shana se objevuje na těch nejneobvyklejších místech. Spenceřino vyšetřování, ohledně toho, kdo je na druhé straně Aliina záhadného telefonního čísla, přivede ji a Tobyho do Ravenswoodu - který je úplně jiný, než města, která kdy viděli.

Pretty Little Liars 4x04 Face Time Sneak Peeks

29. června 2013 v 15:32 | Katie*

Hanna: Spence, už jsi ukázala Melisse tu masku?
Aria: Dobré ráno, Hanno.
Hanna: Nazdar, tak ukázala?
Spencer: Ještě ne.
Hanna: Na co čekáš? Nemůžeme ji s tím jen tak nechat odejít, jen proto, že je to tvoje sestra, Spencer.
Spencer: Wow...
Aria: Uklidni se, Hanno.
Spencer: Ta Melissina maska byla jen pro to studio, to je všechno.
Hanna: Odjíždí z města. A předtím, než odjede to chce hodit na moji mámu.
Aria: Pokud je "A"...
Hanna: Musí být.
Emily: Holky...
Hanna: Emily, prosím řekni jim to, musíme něco udělat.
Spencer: Jsi v pohodě?
Emily: Táta je doma.
Aria: A to není dobře?
Emily: Ne, je zpátky, protože si s námi chce promluvit sociálka.
Tannerová: To jsou ty, o kterých jsi mi říkal?
Holbrooke: Ano, madam.
Tannerová: Kdybych takhle vypadala na střední škole, táta by mě uškrtil.
Holbrooke: Já bych toho využil.
Tannerová: Nenuť mě litovat, že jsem tě pro tohle vybrala. Nejsme tu proto, aby nám tu bylo příjemně.
Holbrooke: Já vím. Jsme tu, abychom vyřešili několik vražd.
Tannerová: Zjistím, co je na těch čtyřech pěkných holkách, které přitahují tolik mrtvol.

Ashley Tisdale with Vanessa Hudgens (Girls Just Want To Have Fun!)

29. června 2013 v 14:58 | Katie*

Včera jsem na blogu dala článek s candids fotkami ze středy, kdy Ashley navštívila s Vanessou jedno los angeleské taneční studio. Zde je to, co spolu holky vytvořily. Sice je to video docela krátké, ale myslím si, že poměrně legrační :D

Ashley Tisdale on Twitter 135.3.

29. června 2013 v 14:51 | Katie*
Zkouším, jak by to vypadalo, když bych twitter články, které přidávám jen u Ashley, dělala tímhle způsobem... Jaký je váš názor: dělat twitter články takto nebo starým způsobem?

Jsem nadšená z toho, že uvidím @kimhidalgo a uslyším o všech jejích šílených dobrodružstvích

Když jsi připravená, přijď a vezmi si to

Cítím se velice vděčná za všechny a všechno v mém životě #ilml (= I love my life → miluju svůj život)

Citáty z filmu Ženy sobě s mou holkou @vanessahudgens

acexFB9G

Miluju, jak venku svítí, když je pozdní letní večer #malé věci


[06.26] Out and about with Vanessa in LA

28. června 2013 v 15:19 | Katie*

A teď už konečně něco aktuálnějšího! Ve středu byla Ashley spolu se svou velice dobrou kamarádkou, Vanessou Hudgens, spatřena, jak odchází z jednoho tanečního studia v Los Angeles. Teď úplně nevím, o co šlo, ale mám takový dojem, že tam holky točily vtipná videa s citacemi z filmu Ženy sobě. Jiný zdroj zase říká, že se jednalo o tajný filmový projekt pro Inner Circle. Já si myslím, že by to spíš mohla být ta vtipná videa, protože Ash teď nedávno dosáhla na twitteru 10 milionů následovníků a sama napsala, že chystá něco speciálního ;))

achT0INSabn2LdTlabvWYnmZadsPeQcgadoTjr8A

[06.21] Out for sushi at Kiwami Restaurant with Chris in Studio City

28. června 2013 v 15:07 | Katie*

V pátek večer, 21.června, byla Ashley spatřena znovu po boku svého přítele Christophera Frenche, když si spolu vyšli do sushi restaurace Kiwami na večeři ve čtvrti Studio City. Ashley to opět moc slušelo. Doufám, že si večer užili :))

abdIqmwwacdxMOMsadeIlynBabbSkBwUabsHRgtt

[06.20] Shopping with her niece Mikayla and mom Lisa at Saks Fifth Avenue in BH

28. června 2013 v 14:53 | Katie*

Čtvrtek, 20.června, byl pro Ashley spíše shoppovacím dnem. Se svou maminkou a neteří Mikaylou vyrazila na pravou dámskou jízdu. Jako první se holky stavily v oblíbeném modním butiku Ashley, Planet Blue v Beverly Hills. Fotky pro vás nemám, protože bylo jasně vidět, že si Ash nepřeje být focena. Fotky, které najdete v tomhle článku jsou z obchodu Saks Fifth Avenue, který se také nachází v Beverly Hills. Vypadá to, že Ash v obchodě zaujaly především boty.

adih4lBEabwHtAR7aczoDAiTabdKB61GabxrENZw

[06.19] Hiking with Chris in the Hollywood Hills

28. června 2013 v 14:40 | Katie*

Během 19.června byla Ashley viděna ještě jednou. Poté, co si ve městě vyřídila nějaké pracovní pochůzky, si se svým přítelem Chrisem vyšla na túru po hollywodské vrchovině. Na několika fotkách můžete vidět, že měla Ash po ruce svou oblíbenou ledovou kávu se Starbucks.

acbbeeVWabdRq6gSablGOmUBadvpidYJabxXrfas

[06.19] Heading to the CAA building in Los Angeles

28. června 2013 v 14:19 | Katie*

Myslím, že dneska bych už možná mohla dopřidávat poslední novinky, které se nějak týkají blogu a které jsem během své nepřítomnosti na blog nepřidala. Pak už to tady trochu poklidím a udělám pár nových věcí a blog bude fungovat zase jako dřív. Naštěstí mě blogování zase chytlo, už vím, jak na to, aby mi to vyhovovalo a bavilo mě to, takže myslím, že budeme všichni spokojení.
Co se týká fotek, tak těch je jen 6 a dvakrát nic zajímavého tam vidět není. Ashley se 19.června stavila v budově CAA v Los Angeles, kde měla nějaké pracovní schůzky. Musím říct, že jí závidím tu vestičku a hlavně naprosto dokonalé boty ♥

acs8IHxDaboeMv6jacdFwymeaclsuaGXabyZ7b8e

Ashley Tisdale Interview Collaboration with OK! Magazine (Video)

28. června 2013 v 14:08 | Katie*

Asi takovým největším zdrojem informací o Ashley Tisdale je určitě vám známá stránka AshleyTisdale.org, která má co do činění s tímto novým rozhovorem pro OK! Magazine. Právě zmiňovaná fan stránka o Ashley dala možnost fanouškům na twitteru napsat své otázky a několika šťastlivcům na ně bylo i zodpovězeno. Jedná se o poměrně zajímavé interview a myslím, že se tam dozvíte plno nových věcí - včetně informací o třetím studiovém albu Ash.
Možná se někteří ptáte, proč má Ashley hnědá vlasy. Rozhovor byl natočen asi před měsícem a něco, kdy Ashley propagovala novou sváču CrackerJack'D v New Yorku.
V celém článku naleznete překlad osmi skvělých otázek a odpovědí, které v tomto rozhovoru zazněly...

[06.12] Leaving the El Rey Theatre in Hollywood with Chris

27. června 2013 v 16:08 | Katie*

Poslední fotky, které pocházejí z 12.června a jež jsou zároveň pravděpodobně i posledním článkem dnešního dne, jsou candids fotky z pozdějšího večera, kdy Ashley se svým přítelem odcházela z MySpace Launch Party. Kdyby někoho zajímalo, co měla Ash na sobě, tak to byly šortky Mink Pink, botičky a kabelka Chanel a hodinky značky Rolex.
Na fotkách také můžete vidět, jak se Ash objímá s Kelly Osbourne, kterou určitě bude většina z vás znát, protože je to dcera slavného zpěváka Ozzyho.

abnlIln5ablzM4RsaborQkuvacla9yB1abf5CJRH

[06.12] New Myspace Launch Party

27. června 2013 v 15:48 | Katie*

Po nějaké době se Ashley také 12.června objevila na nějaké akci. Jednalo se o MySpace Launch Party, která se konala v El Rey Theatre. MySpace myslím bylo úplně první sociální sítí na internetu, ale teď se na něj nějak pozapomnělo. Touhle párty by se mělo vrátit zpátky lidem do podvědomí. Spolu s Ashley se na párty objevil také její přítel, Christopher French, nebo velice dobrá kamarádka, Vanessa Hudgens. Vevnitř se pak vyfotila po boku "blogové drby" Pereze Hiltona.
Určitě budete souhlasit se mnou, když řeknu, že to Ashley moc slušelo. Ten černý květinový top je naprosto fantastický :))
Jinak fotek se z pomyslného červeného koberce objevilo hrozně moc, takže pokud chcete vidět víc, odkazuji vás sem.

adgd02ihaclkvuVgabcwz00VacxM5TOxabhLxWV8

[06.12] Grocery shopping at Whole Foods in Studio City

27. června 2013 v 15:22 | Katie*

Dneska to byl poměrně náročný den. U nás na gymplu se konal sportovní den, do kterého se zapojili úplně všichni - takže každý něco dělal. Některé disciplíny byly docela brutální, ale o tom psát nechci. Článků moc nebude, ale popřidávám všechny fotky z 12.června s Ashley Tisdale. Jako první tu jsou candids fotky, když si byla nakoupit do obchodu Whole Foods ve Studio City. Mně osobně se moc líbí ta její mikina :))

acjOGtpBadlOMvfmadj9pccCaciZYtpdacw0er7X

[06.10] Celebrating Nikki Lee's birthday with Chris

26. června 2013 v 16:31 | Katie*

Už v tom dlooooouhém twitterovém článku s Ashley, který naleznete níže, jste se mohli dočíst, že se objevila na narozeninové oslavě své kamarádky Nikki Lee, která se konala v Disneylandu! Ashley se na to pořádně vyparádila a jako fanynka Disneyovské klasiky si vzala Minnie uši a tričko s Mickey Mousem. Na oslavě se také objevil její přítel Chris, se kterým mohla beztrestně mlsat dobroty a užívat si čas trávený na atrakcích :))

acegD0UsacsvB7Scacs9yOACabqT8WuhacsuJGDe

[06.09] Strolling in Toluca Lake with Chris

26. června 2013 v 16:17 | Katie*

9.června byla Ashley spatřena spolu se svým přítelem Christopherem Frenchem, když se procházeli po jejich sousedství v Toluca Lake. Fotek není moc a nejsou také moc kvalitní...

acxEr8kzabqFJKhZadvQc71aadvgiC4Gadl77Mdv

[06.07] Leaving her parents house in Toluca Lake with Maui

26. června 2013 v 16:07 | Katie*

Pomalu se pokusím pozveřejňovat všechny "novinky," které se během mé nepřítomnosti objevily u Ashley Tisdale - a že jich není málo! No musíme se vrátit na začátek června, kdy byla Ashley, spolu se svou fenkou Maui, zachycena, když odcházela z domu svých rodičů v Toluca Lake. Jak jste asi vydedukovali z Ashleyina outfitu, její kroky vedly do posilovny ;))

abbpeYBFact6n6tNacvFQq7wacrxSajnacdJybIm